Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 11:28:43
2018-08-31 06:58:21
Aleksandra Strzyżewska CANTINA M
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 21:40:07
2018-08-30 21:15:21
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 21:39:53
2018-08-30 21:12:56
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 20:22:19
2018-08-30 19:23:41
Katarzyna Orzoł ZETOR SZEJK
  • 1x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:05:06
2018-08-30 17:47:35
Roman Meger DEBIUT
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:14:50
2018-08-30 16:56:52
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 15:39:43
2018-08-30 15:18:01
Krzysztof Kulpa BELLO M
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 15:39:23
2018-08-30 14:07:07
Angelika Ojczenasz LORINA
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:42:05
2018-08-30 13:04:32
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:41:48
2018-08-30 12:32:59
Renata Wójcik-Matelska CORDESSO
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:41:19
2018-08-30 12:32:39
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:40:58
2018-08-30 11:23:33
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) – zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
  • 2x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:40:12
2018-08-30 10:30:45
Zuzanna Kurzeja COCO
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:39:54
2018-08-30 10:29:06
Wiktoria Lewandowska MRÓWKA
  • 1x 1T/PK / DK/Pierwszy / Drugi Krok (drągi na ziemi / wys. do 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1, towarzyski
  • 2x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:39:29
2018-08-30 10:25:37
Aneta Piekarska LUPUS
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:39:12
2018-08-30 10:24:44
Klaudia Lewandowska LUPUS
  • 2x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:38:48
2018-08-30 10:13:05
Klaudia Kamińska CRAZY CANDY
  • 1x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:38:30
2018-08-30 09:56:09
Agnieszka Lemańczyk BARBÓR
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:35:58
2018-08-30 09:29:58
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:35:44
2018-08-30 09:29:21
Martyna Gerke DUKAT
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 13:17:07
2018-08-30 09:26:26
Izabela Włodarczak L-SIMBA
  • 2x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
  • 2x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) – zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:35:11
2018-08-30 08:44:25
Wiktoria Gromowska LIZA
  • 2x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:34:57
2018-08-30 08:38:15
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
  • 2x 6R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:34:37
2018-08-30 08:37:25
Dominik Czarnota KABESTAN
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:34:20
2018-08-30 08:28:25
Larysa Lewandowska BURSA
  • 2x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:34:06
2018-08-29 23:27:44
Oliwia Ziółkowska KINGSLAND
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 22:53:45
2018-08-29 22:39:11
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 22:53:30
2018-08-29 21:53:53
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 22:53:21
2018-08-29 21:36:29
Olga Kozar HERA
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 22:53:11
2018-08-29 21:35:32
Hanna Zywert PARYS
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 22:53:01
2018-08-29 21:29:00
Oliwia Zamroczyńska BASTION
  • 2x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1, towarzyski
  • 2x 1T/PK / DK/Pierwszy / Drugi Krok (drągi na ziemi / wys. do 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1, towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 21:10:19
2018-08-29 20:57:51
Magdalena Lisik PARYS
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 21:10:09
2018-08-29 20:53:50
Dominika Maciejewska LASCARI
  • 2x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:43:04
2018-08-29 19:48:34
Patryk Kraus ACON
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:42:46
2018-08-29 19:48:10
Mateusz Kocięda AIKO DE CASSANDRA
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:42:32
2018-08-29 17:51:02
Karolina Nadstazik JAGODA
  • 2x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 17:19:30
2018-08-29 15:49:37
Dagmara Janowska CZAJKA
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 2x 6R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 15:02:30
2018-08-29 12:55:00
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 2x 6R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 15:02:17
2018-08-29 12:36:24
Mateusz Sieraczkiewicz FABER
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:41:44
2018-08-29 10:32:23
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:41:29
2018-08-29 10:21:35
Kamil Kaliski ARKADA
  • 1x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:40:45
2018-08-29 10:13:26
Justyna Łopato QUICK STEP
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:40:06
2018-08-29 10:13:09
Justyna Łopato HERR CATOO
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:39:30
2018-08-29 10:01:53
Katarzyna Kopera KARLOS
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 2x 6R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:38:39
2018-08-29 08:44:17
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/C/zwykły art. 238.2.1 (do rozegrania konkursu minimum 5 par)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 23:15:27
2018-08-28 22:35:23
Wiktoria Smolińska ANONIM
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 23:15:19
2018-08-28 22:09:07
Wiktoria Koszkiewicz LA AMOUR
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 23:14:53
2018-08-28 21:42:27
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 23:14:43
2018-08-28 21:41:53
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 23:14:30
2018-08-28 21:06:27
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 20:59:55
2018-08-28 18:46:51
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:43:00
2018-08-28 15:08:32
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:48:53
2018-08-28 10:23:17
Liliana Tabaka KSIĘŻNICZKA
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) – zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:48:37
2018-08-28 10:15:12
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:48:22
2018-08-28 10:14:32
Edyta Kotkiewicz LEON
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:48:06
2018-08-28 10:06:03
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:47:46
2018-08-28 10:05:41
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:47:33
2018-08-28 09:04:42
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/C/zwykły art. 238.2.1 (do rozegrania konkursu minimum 5 par)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:47:19
2018-08-27 23:07:14
Włodzimierz Rudasz ROSSELVI
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:47:07
2018-08-27 21:42:45
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:46:52
2018-08-27 21:41:47
Marta Romanowska MIRANDA
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:46:39
2018-08-27 20:40:02
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:46:25
2018-08-27 11:03:23
Barbara Kaczmarek TREASURE QUEEN Z
  • 2x 6R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:46:11
2018-08-27 10:48:35
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:45:56
2018-08-27 10:44:13
Zuzanna Koprowska EVER FOR ACTION
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:45:40
2018-08-27 09:52:08
Oliwia Wnęk GOTIKA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:45:25
2018-08-26 21:16:31
Dominika Kozłowska WITTARA HORSE CONCURE
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:45:09
2018-08-26 19:18:48
Martyna Bachorska KALMAR
  • 2x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:44:54
2018-08-26 17:01:55
Katarzyna Sas Wisłocka ZIRUSA H
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
  • 1x 7R/P/z ustalonym czasem art.267
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 15:25:37
2018-08-24 14:57:07
Wiktoria Kowalczyk JAŚMINEK
  • 1x 1T/PK / DK/Pierwszy / Drugi Krok (drągi na ziemi / wys. do 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1, towarzyski
  • 2x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 15:25:25
2018-08-24 07:13:10
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.5.3, regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 15:25:13
2018-08-23 17:32:21
Zofia Łapka HENRY
  • 1x 2T/Mini LL/(bez szeregów) dokładności art. 238.1.1, towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
2. Bachorska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
3. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043736
4. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
5. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (Mł.)
O046916
6. Czarnota Dominik Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
brak
7. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (JM.)
O035154
8. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (J.)
O033150
9. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
10. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
11. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
12. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
13. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
14. Gromowska Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
15. Janowska Dagmara KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O040847
16. Kacprzak Marcelina brak
2009 (Mł.)
bpk
17. Kaczmarek Barbara Romanowo Dolne
2000 (J.)
O049227
18. Kaliski Kamil KJ Oxer Inowrocław
S
Brak
19. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O034084
20. Kocięda Mateusz JKS RYWAL
2003 (JM.)
Brak
21. Kopera Katarzyna KJ Oxer Inowrocław
S
O023477
22. Koprowska Zuzanna nie zrzeszony
1999 (MJ.)
brak
23. Koszkiewicz Wiktoria Bpk
1999 (MJ.)
Brak
24. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
25. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
26. Kowalczyk Wiktoria Bpk
2004 (JM.)
Brak
27. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
28. Kozłowska Dominika MUKS Bielice
1999 (MJ.)
brak
29. Kraus Patryk JKS RYWAL
2002 (J.)
Brak
30. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
31. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
32. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (JM.)
Brak
33. Lemańczyk Agnieszka Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2000 (J.)
O031933
34. Lewandowska Klaudia Bpk
2006 (JM.)
Brak
35. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (JM.)
O036921
36. Lewandowska Wiktoria Bpk
2009 (Mł.)
Brak
37. Lisik Magdalena bpk
S
O013007
38. Łapka Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
39. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
40. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O034085
41. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
42. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
43. Nadstazik Karolina brak
S
Brak
44. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
45. Orzoł Katarzyna bpk
S
brak
46. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
brak
47. Piekarska Aneta bpk
2003 (JM.)
brak
48. Radowski Jonasz BPK - WIE
2001 (J.)
O040781
49. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
50. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
51. Sas Wisłocka Katarzyna Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1999 (MJ.)
O042174
52. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
3844/17
53. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O038537
54. Strzyżewska Aleksandra Kujawsko - pomorski klub jeździecki
2003 (JM.)
Brak
55. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
56. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
57. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
58. Włodarczak Izabela stajnia prywatna
2007 (Mł.)
brak
59. Wnęk Oliwia bpk
2000 (J.)
Brak
60. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
61. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O027714
62. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
63. Zamroczyńska Oliwia brak
2005 (JM.)
brak
64. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O028385
65. Zywert Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O028379
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

ACON Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Krystian Kraus
B: Krystian Kraus
Brak
2.

39

AIKO DE CASSANDRA Kłusak Francuski LTU 2010 Wałach gniada F: Kitko
M: Quessant
O: Anna Kocięda
B: Anna Kocięda
Brak
3.

28

ANONIM Małopolski POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mariot
M: Alwina
O: Anna Smolińska
B: Wiesław Kraszewski
K024645 006520077208
4.

34

ARKADA SP POL 04.06.2004 Klacz kasztanowata F: Grawello Z
M: Atena
O: Andrzej Kopera
B: Jolanta Tulisow
Brak
5.

55

BARBÓR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
O: Joanna Lemańczyk
B: SK Walewice
K013022 POL 006 59 0186 05
6.

43

BASTION Kuc Walijski POL 2014 Wałach gniada/kuc:125 F: nn
M: nn
O: Kamila Sikorska
B: Kamila Sikorska
brak
7.

65

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
8.

63

BILKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Ilko F / Ilko
M: Biesi / Billi II
O: Magdalena Drewka
B: Jolanta Bryll
K022203 013610058305
9.

49

BURSA SP POL 2003 Klacz siwa F: .
M: .
O: Dorota Zielinska
B: .
.
10.

71

CANTINA M Wielkopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Cantanis
M: Hola
O: Aleksandra Strzyżewska
B: Krzysztof Koziarowski
brak 11470
11.

25

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: orella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
12.

59

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
13.

17

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
14.

36

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
15.

61

CORDESSO WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Cordess / Clinton
M: Cleine Queena / Cristallo I
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Agnieszka i Robert Michalak
K022638 441411169213
16.

72

CORSO BRAK POL brak Wałach siwa/kuc: F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
17.

18

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
18.

56

CRAZY CANDY Hanowerska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Palermo
M: Crazy Girl
O: Klaudia Kamińska
B: Marzena Kamińska
Brak
19.

37

CZAJKA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Jakobin /
M: Cykoria / Sapiecha
O: Bożena Janowska
B: Włodzimierz Zębała
K025398 616007520181108
20.

67

DEBIUT SP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Landor
M: Drahma
O: Roman Meger
B: Adam Kalwat
0 616009520057712
21.

69

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
O: Hanna Nowakowska
B: Stanisław Szurik
brak
22.

60

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Diuna / Romualdo
O: Piotr Duda
B: Piotr Duda
K026243 616009520045912
23.

53

DUKAT WLKP POL 2008 Wałach kara/170 F: Rumianek
M: Dynastia
O: Piotr Kukawka
B: Polska
K015187 616007660765808
24.

20

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: CON CALMA
M: ELCORIA P
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
brak
25.

33

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
26.

9

EVER FOR ACTION Hanower POL 2004 Klacz kara F: Earl
M: Gala
O: Zuzanna Koprowska
B: Schlicker Heinrich
brak
27.

35

FABER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/168 F: Sorbie Tower
M: Farina
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Stadnina Koni Nowielice
K021102 616009640008112
28.

16

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
29.

10

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
30.

14

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
31.

8

GOTIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara F: Czardasz
M: Gotlandia
O: Wnęk Piotr
B: Stasiek Stanisława
Brak 616009530246811
32.

1

HENRY DRP DEU 1995 Wałach siwa/kuc: F: Hasko
M: Susi
O: Klaudia Sykuła
B: Nieznany/Niemcy
Brak
33.

45

HERA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
brak
34.

31

HERR CATOO WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Catoo /
M: Himera /
O: Marcin Matelski
B: Andrzej Herrmann
brak
35.

47

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
36.

22

HOJANAS Koń Trakeński LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis
M: Huta
O: Marek Baranowski
B: Žirgu Augintoju Asociacija
K024646 030619
37.

38

JAGODA Małopolska POL 2012 Klacz srokata F: Labirynt
M: Jena
O: Nadstazik Krolina
B: brak
brak
38.

4

JAŚMINEK Małopolska POL 2000 Wałach kasztanowata/mk: F: Moskit
M: Irma
O: Roman Muriasz
B: Stanisław Żółtowski
Brak 006660299400
39.

70

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan / Dem
M: Juta / Apollo
O: Emilia Grabiec
B: Gierczak Marek
K019657 POL009610053508
40.

50

KABESTAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Ogier kasztanowata F: Ostry Chef
M: Krywola
O: Bogusław Mioduszewski
B: Winkler Agnieszka
brak
41.

6

KALMAR Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gandis
M: Kira
O: Bachorska Helena
B: Markowska Dorota
Brak
42.

54

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis / Cantanis
M: Kanada / Maram
O: Marcin Gerke
B: Krzysztof Jędrzejewski
K018912 POL009520053506
43.

30

KARLOS SP POL 30.04.2012 Wałach gniada F: Nadir /
M: Karencja / Galeon
O: Katarzyna Kopera
B: Małgorzata Stasiuk
K021798 616009510222412
44.

46

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B:
K024201 616999520164810
45.

48

KINGSLAND SP POL 2010 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
46.

2

L-SIMBA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:125 F: JASMOND
M: ALBRECHT ' S HOEVE LINDA
O: Arleta Włodarczak
B: Podkówka Henryk
POL 013 67 01669 07 POL 013 67 01669 07
47.

27

LA AMOUR Koń Mały POL 10.03.14 Klacz kasztanowata/mk: F: Alek
M: Layla
O: Tomasz Wętkowski
B: Marek Klimek
616013520074314
48.

41

LASCARI Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Pallatyn
M: Lena
O: brak
B: nieznany
brak
49.

12

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
50.

19

LEON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Lulka
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
51.

26

LET'S MAKE MONEY OLD GER 2007 Klacz gniada F: dwig As / Ludwig von Bayern
M: Annabella / Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727 DE433330516407
52.

52

LIZA Typ Kuc POL 2012 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
brak
53.

64

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa F: Carlos DZ
M: Lonierante
O: Lucjan Kosnowicz
B: Sylwia Kaczmarek
Brak
54.

57

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Tomasz Lewandowski
B: Tomasz Lewandowski
Brak
55.

13

MIRANDA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Bobinski /
M: Masira /
O: Marta Romanowska
B: Józef Napierała
K017463 6160076100685
56.

58

MRÓWKA KUC POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marzena Kamińska
B:
brak
57.

51

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław / Probat
M: Orzechówka / Nacios
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL013600096105
58.

42

PARYS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
O: Magdalena Lisik
B: Marcin Grzeszczyk
K025902
59.

44

PARYS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa F: Maczo
M: Pasja
O: Magdalena Lisik
B: Marcin Grzeszczyk
K025902
60.

29

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
61.

66

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
62.

23

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
O: Tomasz Głogowski
B: Violette Pietrzyk
K024071 431310650611
63.

32

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quick Check /
M: Fifty Sue /
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
brak
64.

15

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O: Joanna Tobiszewska
B: Grzegorz Orliński
K017673 POL009520053303
65.

3

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
O: Monika Machowska
B:
K025804 616009590111614
66.

24

TAJFUN Wielkopolska POL 2005 Wałach kara F: Asyż
M: Tunika
O: Iwona Pawłowicz
B: .
brak
67.

11

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B: Jan Kopeć
K018495 056015Z55847809
68.

7

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Liman/Ostrew xx
M: Wolta/Tycjan
O: Natalia Łąkowska
B: AGRO-POOL PRIMA Sp. z o. o. W-wa GR Kmiecin
K015900 POL007530127204
69.

68

ZETOR SZEJK Czysta Krew Arabska POL 2003 Wałach siwa/mk: F: Eqist
M: Zonia
O: Andrzej Wolski
B: -
brak
70.

5

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Indoctro
M: Irusa
O: Krzysztof Sas Wisłocki
B: A. J. Hazenberg
K014081
Rider Club
Competition
Prize
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
400
SUM:
400.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
300
300
SUM:
600.00
Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
400
SUM:
400.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
200
SUM:
200.00
Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
OLIWKA (51)
2018-09-01
5
2018-09-01
2018-09-01
2
Bachorska Martyna
Brak
KALMAR (6)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (22)
2018-09-01
5
2018-09-01
2018-09-01
7
2018-09-01
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-09-01
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-09-01
4
2018-09-01
2018-09-01
13
Czarnota Dominik
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2018-09-01
16
2018-09-01
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
BILKA (63)
2018-09-01
3
2018-09-01
3
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (66)
2018-09-01
14
2018-09-01
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-09-01
1
2018-09-01
5
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (17)
2018-09-01
10
2018-09-01
6
CRAX (18)
2018-09-01
2018-09-01
14
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
DUKAT (53)
2018-09-01
2
2018-09-01
2018-09-01
6
2018-09-01
2
400
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2018-09-01
8
2018-09-01
11
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (70)
2018-09-01
2018-09-01
9
2018-09-01
4
Gromowska Wiktoria
bpk
LIZA (52)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
Janowska Dagmara
KJ Dilmar Kobylarnia
CZAJKA (37)
2018-09-01
10
2018-09-01
2018-09-01
Kacprzak Marcelina
brak
CORSO (72)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
Kaczmarek Barbara
Romanowo Dolne
2018-09-01
1
2018-09-01
Kaliski Kamil
KJ Oxer Inowrocław
ARKADA (34)
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-01
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-01
Kocięda Mateusz
JKS RYWAL
2018-09-01
9
2018-09-01
Kopera Katarzyna
KJ Oxer Inowrocław
KARLOS (30)
2018-09-01
Koprowska Zuzanna
nie zrzeszony
2018-09-01
2018-09-01
17
Koszkiewicz Wiktoria
Bpk
2018-09-01
23
2018-09-01
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
LEON (19)
2018-09-01
2
2018-09-01
21
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2018-09-01
6
2018-09-01
12
Kowalczyk Wiktoria
Bpk
2018-09-01
6
2018-09-01
21
2018-09-01
12
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
HERA (45)
2018-09-01
1
2018-09-01
8
Kozłowska Dominika
MUKS Bielice
2018-09-01
Kraus Patryk
JKS RYWAL
ACON (40)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (12)
2018-09-01
7
2018-09-01
8
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
BELLO M (65)
2018-09-01
2018-09-01
17
2018-09-01
Kurzeja Zuzanna
Bpk
COCO (59)
2018-09-01
2018-09-01
Lemańczyk Agnieszka
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BARBÓR (55)
2018-09-01
2
2018-09-01
Lewandowska Klaudia
Bpk
LUPUS (57)
2018-09-01
18
2018-09-01
1
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
BURSA (49)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
Lewandowska Wiktoria
Bpk
MRÓWKA (58)
2018-09-01
1
2018-09-01
12
2018-09-01
1
Lisik Magdalena
bpk
PARYS (42)
2018-09-01
24
Łapka Zofia
Bpk
HENRY (1)
2018-09-01
1
2018-09-01
2018-09-01
20
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-09-01
2018-09-01
18
2018-09-01
16
2018-09-01
19
2018-09-01
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LASCARI (41)
2018-09-01
1
2018-09-01
16
Meger Roman
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DEBIUT (67)
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-01
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
FALLA (16)
2018-09-01
2
300
2018-09-01
3
300
Nadstazik Karolina
brak
JAGODA (38)
2018-09-01
12
2018-09-01
16
2018-09-01
14
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LORINA (64)
2018-09-01
2018-09-01
18
2018-09-01
Orzoł Katarzyna
bpk
2018-09-01
12
2018-09-01
25
2018-09-01
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (24)
2018-09-01
7
2018-09-01
Piekarska Aneta
bpk
LUPUS (57)
2018-09-01
12
Radowski Jonasz
BPK - WIE
2018-09-01
9
2018-09-01
4
2018-09-01
5
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
MIRANDA (13)
2018-09-01
4
2018-09-01
4
2018-09-01
1
400
2018-09-01
9
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-09-01
12
2018-09-01
7
Sas Wisłocka Katarzyna
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-09-01
5
2018-09-01
15
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FABER (35)
2018-09-01
11
2018-09-01
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
ANONIM (28)
2018-09-01
20
2018-09-01
Strzyżewska Aleksandra
Kujawsko - pomorski klub jeździecki
2018-09-01
15
2018-09-01
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2018-09-01
21
2018-09-01
13
2018-09-01
3
200
2018-09-01
5
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (47)
2018-09-01
10
2018-09-01
3
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (69)
2018-09-01
2018-09-01
8
2018-09-01
10
Włodarczak Izabela
stajnia prywatna
2018-09-01
20
2018-09-01
19
2018-09-01
1
Wnęk Oliwia
bpk
GOTIKA (8)
2018-09-01
22
2018-09-01
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
DIVA (60)
2018-09-01
4
2018-09-01
15
2018-09-01
2018-09-01
6
2018-09-01
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
STRIT (3)
2018-09-01
13
2018-09-01
3
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-09-01
1
500
Zamroczyńska Oliwia
brak
BASTION (43)
2018-09-01
1
2018-09-01
6
Ziółkowska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-09-01
11
2018-09-01
Zywert Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
PARYS (44)
2018-09-01
19

Number of Riders: 65

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 2 100.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl