Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:22:39
2018-09-05 21:01:52
Kacper Suchomski TWISTER
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:13:06
2018-09-05 20:10:23
Iga Szcześniewska SORAYA
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:12:52
2018-09-05 20:06:17
Aleksandra Pacała GENEVA
  • 1x 8/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
  • 1x 9/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
  • 1x 28/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:12:39
2018-09-05 20:05:27
Aleksandra Nosal STAYERHOF'S RUFINA
  • 1x 16/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Kuce
  • 1x 17/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Kuce
  • 1x 32/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Kuce
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:12:22
2018-09-05 20:01:54
Zuzanna Krygier MUSSE
  • 1x 14/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Młodzik Kuce
  • 1x 15/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Młodzik Kuce
  • 1x 31/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Młodzik Kuce
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:12:07
2018-09-05 19:59:20
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 6/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
  • 1x 7/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
  • 1x 27/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:16:25
2018-09-05 18:47:43
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x 20/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 21/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 34/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Senior
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 13:46:14
2018-09-05 12:24:40
Rozalia Tomczak QUANTINA
  • 1x 8/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
  • 1x 9/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
  • 1x 28/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 13:46:00
2018-09-05 12:01:04
Agnieszka Balcerzak ARES
  • 1x 20/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 21/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 34/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Senior
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 13:45:44
2018-09-05 11:55:14
Julia Naumovich-Shabovskaya HANCOON
  • 1x 12/N5/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 13/N6/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 30/N7/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 11:37:46
2018-09-05 11:15:09
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 16/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Kuce
  • 1x 17/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Kuce
  • 1x 32/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Kuce
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 00:41:41
2018-09-04 21:02:06
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 10/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 11/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 29/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 00:41:31
2018-09-04 20:33:54
Martyna Szłyk FALK G
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 00:41:20
2018-09-04 20:25:52
Maria Cynk INFINITI
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 00:41:07
2018-09-04 20:24:23
Oliwier Obialski AMBER I
  • 1x 6/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
  • 1x 7/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
  • 1x 27/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 00:40:57
2018-09-04 20:06:54
Zbigniew Bedliński ROSOMAK
  • 1x 12/N5/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 13/N6/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 30/N7/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 12:37:04
2018-09-04 11:57:29
Maja Miecielska KORONA
  • 1x 8/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
  • 1x 9/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
  • 1x 28/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 12:36:53
2018-09-03 23:43:40
Agnieszka Dryjas NARAM
  • 1x 20/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 21/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 34/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Senior
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:45:35
2018-09-03 17:42:52
Wiktoria Boniek JONAS 200
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 13:15:07
2018-09-03 08:16:11
Alicja Mendelewska GALLI
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 13:14:58
2018-09-03 08:14:52
Aleksandra Marszalkowska SZARON
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 13:14:48
2018-09-03 08:13:56
Zuzanna Malkowska MONA ALEXANDRIA
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 13:14:38
2018-09-03 08:12:45
Pola Kotulska SZAMANKA
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 13:14:26
2018-09-03 08:11:47
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 10/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 11/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 29/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 13:14:12
2018-09-03 06:51:06
Klaudia Hoppe TOLA Z
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 13:13:59
2018-09-03 06:49:24
Hanna Bagniewska DONNA PRIMA
  • 1x 12/N5/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 13/N6/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 30/N7/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 02:13:15
2018-09-02 22:08:15
Filip Jóźwiak RADŻELLA
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:40:25
2018-09-02 20:06:00
Anna Pilarska OKSER
  • 1x 12/N5/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 13/N6/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 30/N7/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:40:13
2018-09-02 14:06:33
Natalia Mila SAHARA
  • 1x 20/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 21/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 34/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Senior
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:40:01
2018-09-02 13:17:09
Maria Stefańska GOSTA
  • 1x 20/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 21/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 34/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Senior
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:39:48
2018-09-02 13:16:19
Agata Włodarczyk BLACK PEARL R
  • 1x 10/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 11/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 29/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 17:53:27
2018-08-31 19:08:44
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 17:53:16
2018-08-31 19:07:35
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 1x 14/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Młodzik Kuce
  • 1x 15/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Młodzik Kuce
  • 1x 31/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Młodzik Kuce
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 20:21:40
2018-08-30 19:30:05
Joanna Piotrowska CANALETTO
  • 1x 20/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 21/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 34/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Senior
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 15:03:17
2018-08-29 13:59:44
Larysa Lewandowska MARIOT
  • 1x 8/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
  • 1x 9/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
  • 1x 28/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 20:59:33
2018-08-28 16:18:30
Wiktoria Putz ASPENA
  • 1x 20/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 21/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 34/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Senior
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:44:27
2018-08-27 22:26:19
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 6/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
  • 1x 7/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
  • 1x 27/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 20:50:18
2018-08-25 16:07:27
Magdalena Zgórska-Dąbrowska GLADIATOR J
  • 1x 12/N5/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 13/N6/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 30/N7/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 08:31:04
2018-08-22 08:07:58
Olga Wodzyńska PRYMUS
  • 1x 10/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 11/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 29/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 10:16:22
2018-08-22 08:05:54
Maja Krygier QUABRIELLA 4
  • 1x 18/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 19/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Junior Duże Konie
  • 1x 33/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Junior Duże Konie
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 19:19:24
2018-08-21 19:08:59
Walery Łyskowka REGRANDA S
  • 1x 20/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 21/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR- Senior
  • 1x 34/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII AMATOR - Senior
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 19:19:01
2018-08-21 18:52:53
Karolina Sztylka BY ME
  • 1x 12/N5/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 13/N6/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 30/N7/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 19:18:53
2018-08-21 18:46:22
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 10/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 11/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 29/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 19:18:45
2018-08-21 18:41:34
Dominika Złotowska RUCKSTER
  • 1x 12/N5/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 13/N6/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 30/N7/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 19:18:36
2018-08-21 18:36:01
Alicja Ochocińska PETRA
  • 1x 10/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 11/P1/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
  • 1x 29/P2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 19:18:17
2018-08-21 18:26:28
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 6/L2/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
  • 1x 7/L3/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
  • 1x 27/L4/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Junior Młodszy Kuce
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 19:18:08
2018-08-21 18:09:22
Wiktoria Znaczko KODEINKA
  • 1x 12/N5/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 13/N6/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
  • 1x 30/N7/MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII PROFI- Senior
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
2. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
3. Balcerzak Agnieszka bpk
2000 (J.)
brak
4. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
5. Boniek Wiktoria Klub Jeździecki Młyńska Struga
2000 (J.)
O045978
6. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
7. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
8. Cynk Maria Klub Jeździecki Morgan Balczewo
2002 (J.)
brak
9. Dryjas Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
S
O034622
10. Felska Aleksandra St. Kujawsko-Pomorski KJ
2001 (J.)
0035160
11. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
brak
12. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
brak
13. Gradowska Zuzanna JKS Rywal Grudziądz
2005 (JM.)
0037622
14. Hoppe Klaudia bez przynaleznosci
2001 (J.)
brak
15. Jóźwiak Filip JKSR MICHELIN
2001 (J.)
O042932
16. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (JM.)
O034083
17. Kotulska Pola Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2003 (JM.)
Brak
18. Krygier Maja Klub Jeździecki Cavalier
2002 (J.)
O038719
19. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (JM.)
O036921
20. Malkowska Zuzanna Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
Brak
21. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
Brak
22. Matuszak Michalina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
1999 (MJ.)
O032624
23. Mendlewska Alicja Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
2004 (JM.)
brak
24. Mila Natalia KJ OXER Inowrocław
1998 (MJ.)
O019071
25. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
26. Nosal Aleksandra Pałucki klub jeździecki
2006 (JM.)
brak
27. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
O042176
28. Ochocińska Alicja Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
2002 (J.)
0041942
29. Pacała Aleksandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O042978
30. Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O033729
31. Piotrowska Joanna bpk
S
Brak
32. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (MJ.)
O028386
33. Stefańska Maria KJ Oxer Inowrocław
1998 (MJ.)
brak
34. Suchomski Kacper Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (JM.)
brak
35. Szłyk Martyna Klub Jeździecki Morgan Balczewo
2001 (J.)
brak
36. Sztylka Karolina KJ Classic
S
0021217
37. Tomczak Rozalia KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
brak
38. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
39. Wodzyńska Olga Klub Jeździecki Cavalier
2003 (JM.)
brak
40. Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC
S
brak
41. Złotowska Dominika KJ Stajnia Jarużyn
S
brak
42. Znaczko Wiktoria Kujawsko-Pomorski KJ
1998 (MJ.)
O028974
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

AMBER I KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc:148 F: Wairan
M: Emmely van de Margahoeve
O: Zbigniew Bedliński
B: Holandia
brak
2.

45

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
O: Bartosz Michałek
B: Sawomir Matz
K020331
3.

18

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour /
M: Agawa /
O: Rafał Putz
B: Piotr Czerniak
brak
4.

9

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant
M: Agawa
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651
5.

23

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
O: Dorota Włodarczyk
B: Albert Roskamm
K025486
6.

10

BY ME SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: Concert old
M: Bystra Bafi
O: Stefan Wiluś
B: Stefan Wiluś
K023237
7.

20

CANALETTO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Alek
M: Centura
O: Joanna Piotrowska
B:
Brak
8.

28

DONNA PRIMA HAN POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Don Primero
M: Way o Way
O: Tomasz Bagniewski
B: Wioletta i Witold Pietrzyk
brak DE 431310348706
9.

41

FALK G Koń Fryzyjski POL 2009 Wałach kara F: Tsjalke 397
M: Lyster K
O: Magdalena Redlińska
B: Hodowla Koni Frisijskich FRISO
brak
10.

33

GALLI SP POL 2010 Wałach siwa F: Frazes
M: Gracja
O: Wojciech Laskowski
B: Wojciech Laskowski
brak 616 009 52 00276 10
11.

51

GENEVA BWP BEL 2006 Wałach siwa F: Parco / Darco
M: Celebrity / Coronado
O: Magdalena Ćwik
B:
K015953 W254759BWP
12.

16

GLADIATOR J WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Folio
M: Good Girl
O: Magdalena Zgórska-Dąbrowska
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak
13.

24

GOSTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino
M: Gwarna
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
K013254
14.

44

HANCOON Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Cancoon
M: Hustyka
O: Tomasz Głogowski
B: brak
brak
15.

42

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
16.

40

INFINITI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Igława
O: Jolanta Bębnista
B: Zbigniew Bębnista
brak
17.

35

JONAS 200 Westfalska GER 2006 Wałach gniada/165 F: Jazz Rubin
M: Fiona
O: Wiktoria Boniek
B: Bruno Blome
K019818 DE 441411344806
18.

4

KODEINKA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Maram
M: Kanada
O: Robert Znaczko
B: Tomasz Bagniewski
K015727
19.

47

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
O: Adam Matuszak
B: Krystyna Jędrzejewska
K020298 616009520054411
20.

19

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
O: Dorota Zielinska
B: SK Prudnik
K006168
21.

32

MONA ALEXANDRIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Solaris
M: Markiza
O: Wojciech Laskowski
B: Kaniewska Justyna
Brak
22.

21

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
O: Gierszewski Grzegorz
B: Obolewicz Ryszard
brak
23.

36

NARAM SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Romualdo
M: Nasza Mi
O: Agnieszka Dryjas
B: Marcin Gerke
K013716
24.

22

NÓTA Fr Hun POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
O: Grzegorz Gierszewski
B: Szaller Balazs Gyorgy
brak HUN M FR100170000
25.

26

OKSER WLKP. POL 2005 Wałach gniada F: Makker
M: Orawa
O: Anna Pilarska
B: Paweł Gromowski
K017604
26.

43

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław / Probat
M: Orzechówka / Nacios
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL013600096105
27.

7

PETRA WLKP POL 2002 Klacz kara F: Orbis
M: Pytia
O: Joanna Ochocińska
B: Julian Majewski
K024261
28.

15

PRYMUS Wielkopolska POL 2008 Wałach kara F: Trawers
M: Peja
O: Lidia Wodzyńska
B: Marcin Pogorzelski
brak
29.

14

QUABRIELLA 4 Hanowerska GER 2013 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: Weltfee
O: Arkadiusz Krygier
B: Manfred Wohlers
K026017
30.

46

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
O: Tomasz Głogowski
B: Violette Pietrzyk
K024071 431310650611
31.

27

RADŻELLA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: DŻAHIL
M: RAMELLA
O: ANDRZEJ RAMZA
B: JACEK FLORYŃSKI
K015601 POL007520152908
32.

38

ROSOMAK Rosomak POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Widam
M: Rumba
O: Zbigniew Bedlinski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak POL007610228108
33.

8

RUCKSTER WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pigmalion
M: Ruleta
O: Dominika Złotowska
B: Wiesław Gałązla
brak
34.

25

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
O: Natalia Mila
B: Łukasz Ziółkowski
K018241 POL009600035900
35.

50

STAYERHOF'S RUFINA Kuc Walijski NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
O: Marcin Ćwik
B: Martens J. P.J. A.
brak
36.

31

SZAMANKA SP POL 2013 Klacz bułana F: Nn
M: Nn
O: Wojciech Laskowski
B: Brak
Brak
37.

34

SZARON Malopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Wareg
M: Szabelka / Banita
O: Wojciech Laskowski
B: SK Ochaby
Brak
38.

48

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
K014499 POL013520048606
39.

5

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 cm F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K0252247
40.

29

TOLA Z SP POL 2005 Klacz gniada F: Cartrre Z
M: Toscania
O: x
B: BAGNIEWSKI TOMASZ
brak
41.

53

TWISTER Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Machandel
M: Tara
O: Aleksandra Ring
B: Nowakowski Andrzej
brak
42.

17

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
300,00
SUM:
300.00
Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
300,00
SUM:
300.00
Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
500,00
SUM:
500.00
Wodzyńska Olga Klub Jeździecki Cavalier
200,00
SUM:
200.00
Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC
1000,00
SUM:
1000.00
Złotowska Dominika KJ Stajnia Jarużyn
700,00
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
OLIWKA (43)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
Bagniewska Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2018-09-08
2
2018-09-08
3
2018-09-09
4
2018-09-09
Balcerzak Agnieszka
bpk
ARES (45)
2018-09-08
2
2018-09-08
7
2018-09-09
5
2018-09-09
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
ROSOMAK (38)
2018-09-08
8
2018-09-08
6
2018-09-09
6
2018-09-09
Boniek Wiktoria
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2018-09-08
10
2018-09-08
3
2018-09-09
12
2018-09-09
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (42)
2018-09-08
2
2018-09-08
2
2018-09-09
2
2018-09-09
300,00
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (48)
2018-09-08
4
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
Cynk Maria
Klub Jeździecki Morgan Balczewo
2018-09-08
12
2018-09-08
12
2018-09-09
10
2018-09-09
Dryjas Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
NARAM (36)
2018-09-08
7
2018-09-08
6
2018-09-09
4
2018-09-09
Felska Aleksandra
St. Kujawsko-Pomorski KJ
ATENA (9)
2018-09-08
4
2018-09-08
4
2018-09-09
4
2018-09-09
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
N'LUSI (21)
2018-09-08
1
2018-09-08
2
2018-09-09
2
2018-09-09
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
NÓTA (22)
2018-09-08
5
2018-09-08
6
2018-09-09
6
2018-09-09
Gradowska Zuzanna
JKS Rywal Grudziądz
TIGRA (5)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
Hoppe Klaudia
bez przynaleznosci
TOLA Z (29)
2018-09-08
6
2018-09-08
4
2018-09-09
5
2018-09-09
Jóźwiak Filip
JKSR MICHELIN
2018-09-08
7
2018-09-08
9
2018-09-09
1
2018-09-09
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2018-09-08
2
2018-09-08
2
2018-09-09
2
2018-09-09
Kotulska Pola
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2018-09-08
8
2018-09-08
11
2018-09-09
9
2018-09-09
Krygier Maja
Klub Jeździecki Cavalier
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
2
2018-09-09
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
MARIOT (19)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
Malkowska Zuzanna
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2018-09-08
2
2018-09-08
7
2018-09-09
8
2018-09-09
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
SZARON (34)
2018-09-08
3
2018-09-08
5
2018-09-09
3
2018-09-09
Matuszak Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
2018-09-09
Mendlewska Alicja
Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
GALLI (33)
2018-09-08
9
2018-09-08
10
2018-09-09
11
2018-09-09
Mila Natalia
KJ OXER Inowrocław
SAHARA (25)
2018-09-08
5
2018-09-08
4
2018-09-09
6
2018-09-09
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HANCOON (44)
2018-09-08
4
2018-09-08
4
2018-09-09
2
2018-09-09
300,00
Nosal Aleksandra
Pałucki klub jeździecki
2018-09-08
2
2018-09-08
2
2018-09-09
2
2018-09-09
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
AMBER I (39)
2018-09-08
3
2018-09-08
3
2018-09-09
3
2018-09-09
Ochocińska Alicja
Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
PETRA (7)
2018-09-08
5
2018-09-08
5
2018-09-09
5
2018-09-09
Pacała Aleksandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
GENEVA (51)
2018-09-08
3
2018-09-08
3
2018-09-09
3
2018-09-09
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
OKSER (26)
2018-09-08
7
2018-09-08
8
2018-09-09
Piotrowska Joanna
bpk
2018-09-08
3
2018-09-08
5
2018-09-09
2
2018-09-09
Putz Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
ASPENA (18)
2018-09-08
4
2018-09-08
2
2018-09-09
1
2018-09-09
Stefańska Maria
KJ Oxer Inowrocław
GOSTA (24)
2018-09-08
6
2018-09-08
3
2018-09-09
3
2018-09-09
Suchomski Kacper
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
TWISTER (53)
2018-09-08
11
2018-09-08
8
2018-09-09
7
2018-09-09
Szłyk Martyna
Klub Jeździecki Morgan Balczewo
FALK G (41)
2018-09-08
4
2018-09-08
2
2018-09-09
3
2018-09-09
Sztylka Karolina
KJ Classic
BY ME (10)
2018-09-08
5
2018-09-08
7
2018-09-09
7
2018-09-09
Tomczak Rozalia
KJ Stajnia Jarużyn
2018-09-08
2
2018-09-08
2
2018-09-09
2
2018-09-09
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
500,00
Wodzyńska Olga
Klub Jeździecki Cavalier
PRYMUS (15)
2018-09-08
3
2018-09-08
3
2018-09-09
3
2018-09-09
200,00
Zgórska-Dąbrowska Magdalena
KJ CLASSIC
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
1000,00
Złotowska Dominika
KJ Stajnia Jarużyn
2018-09-08
3
2018-09-08
2
2018-09-09
3
2018-09-09
700,00
Znaczko Wiktoria
Kujawsko-Pomorski KJ
2018-09-08
6
2018-09-08
5
2018-09-09
5
2018-09-09

Number of Riders: 42

Number of Horses: 42

The sum of prizes: 3 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl