Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Miłosna Kwidzyn
Kwidzyn, 08-09.07.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
167 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 19:04:47
2017-07-06 18:48:27
Martyna Sochacka SCADA
  • 2x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 18:16:29
2017-07-06 09:08:17
Martyna Woźniak AUSTRALIA
  • 2x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 09:10:59
2017-07-06 09:07:49
Sonia Kwiatkowska FERRA
  • 2x 11/LL/ towarzyski*
164 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:40:03
2017-07-05 21:29:58
Maja Szymankiewicz CAMELOT
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
163 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:38:48
2017-07-05 21:28:56
Natalia Marcek PRODIGY
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
162 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:38:16
2017-07-05 21:27:12
Wiktoria Konkol WEST
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
161 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:37:53
2017-07-05 21:25:48
Wiktoria Konkol EPOSZ
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
160 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:58:21
2017-07-05 09:47:49
Patryk Miśkiewicz BON JOVI
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
159 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 10:23:23
2017-07-05 09:38:20
Nelly Jaschkim CIVIS
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:33:28
2017-07-05 09:27:32
Tomasz Miśkiewicz ZADAR
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:33:13
2017-07-05 09:22:31
Tomasz Miśkiewicz MORFEUSZ
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:32:50
2017-07-05 09:17:48
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:32:26
2017-07-05 09:17:10
Tomasz Miśkiewicz HASTATI
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
154 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:32:06
2017-07-05 09:16:28
Tomasz Miśkiewicz HERA DE LUX
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:31:45
2017-07-05 09:15:32
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:31:26
2017-07-05 09:14:43
Tomasz Miśkiewicz CAYENNE
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:31:02
2017-07-05 09:14:06
Tomasz Miśkiewicz CARTOCLINTON
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:30:42
2017-07-05 09:13:32
Tomasz Miśkiewicz CARRACAS
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 13:44:02
2017-07-04 13:31:30
Joanna Bońkowska RUTEN
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 2x 11/LL/ towarzyski*
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 13:43:31
2017-07-04 13:29:21
Aleksandra Furgo MELISSA C
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 13:42:55
2017-07-04 13:28:52
Aleksandra Furgo MOLLY C
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:37:07
2017-07-04 11:20:18
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 2x 12/L/egzaminacyjny
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 09:12:09
2017-07-04 08:43:26
Angelika Tessmer DOMENICK
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 09:11:52
2017-07-04 08:42:44
Klaudia Reinert ANDORA
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 21:54:29
2017-07-03 21:53:37
Tomasz Pastwa KRAB
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 21:54:12
2017-07-03 21:46:58
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 17:28:28
2017-07-03 17:22:37
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 2x 11/LL/ towarzyski*
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 17:28:07
2017-07-03 17:15:26
Bartłomiej Ratyński BRONISZ
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 17:27:46
2017-07-03 17:15:17
Beniamin Tomaszewski CARRIBO II
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 11:52:00
2017-07-03 11:46:35
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 11:51:47
2017-07-03 11:45:11
Zofia Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 09:15:33
2017-07-02 23:22:09
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:12:22
2017-07-02 22:21:27
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:12:03
2017-07-02 22:15:43
Mateusz Karczemny ARIAS
  • 2x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 2x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:11:24
2017-07-02 22:09:33
Michał Masłowski MARLANDO
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:10:36
2017-07-02 21:47:15
Małgorzata Jarząbek TAJFUN
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:09:55
2017-07-02 21:46:48
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:09:37
2017-07-02 21:27:02
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
  • 1x 19/C/Grand Prix Kwidzyna
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 20:53:47
2017-07-02 21:25:36
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:08:43
2017-07-02 21:24:31
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 9/C/sześciu przeszkód (art.262.4) ) przy sztucznym oświetleniu
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:08:28
2017-07-02 21:23:31
Martyna Horyd NEFRETETE
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:08:08
2017-07-02 21:12:36
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 20:42:40
2017-07-02 19:56:33
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 20:42:25
2017-07-02 19:43:48
Weronika Wiśniewska LAMBI II
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
  • 1x 19/C/Grand Prix Kwidzyna
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 18:32:33
2017-07-02 16:46:42
Maja Adamiak GRATIA
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 18:32:18
2017-07-02 16:30:43
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:07:49
2017-07-02 13:49:19
Aleksandra Szostek WILIAM S
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/ towarzyski*
  • 2x 12/L/egzaminacyjny
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 14:18:55
2017-07-02 12:59:35
Alicja Jasiak CYRANO
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:55:22
2017-07-02 12:48:53
Mirosław Gordon ROCK STAR
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:55:01
2017-07-02 12:48:23
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 20:41:46
2017-07-02 12:47:24
Mirosław Gordon AMIGO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:54:09
2017-07-02 12:32:51
Danuta Konończuk DANCE LOVE
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:53:55
2017-07-02 11:33:07
Kinga Płońska ILMER
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
  • 2x 12/L/egzaminacyjny
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:53:20
2017-07-02 11:17:34
Bartosz Kołodziejczyk LUNA II
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 2x 11/LL/ towarzyski*
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:53:05
2017-07-02 10:41:30
Zofia Grzywińska EMI
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:52:39
2017-07-02 10:37:59
Zofia Grzywińska EROIKA
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:52:23
2017-07-02 09:29:09
Magdalena Bieniek B. HENNESSY
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:51:59
2017-07-01 20:23:47
Wiktoria Gordon ARONIA
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 20:28:35
2017-07-01 18:49:30
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 20:28:12
2017-07-01 18:40:16
Lena Maruszak MARINO
  • 2x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 2x 10/LL/finał M. Amatorek
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 14:37:20
2017-07-01 12:31:34
Łukasz Stocki HAPPY-LOXLEY
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 14:36:31
2017-07-01 12:16:47
Paulina Zawalich JERYCHONKA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 14:36:05
2017-07-01 12:04:03
Aleksandra Grela REMUS
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:54:53
2017-06-30 14:46:16
Agata Madrak ROSA
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 14:35:16
2017-06-30 12:54:06
Dariusz Figas ZORA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 14:34:44
2017-06-30 12:53:34
Natalia Banaszek RED LYNN
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:30:28
2017-06-30 12:11:40
Weronika Rudnicka RAMBO
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:29:24
2017-06-30 12:01:22
Ewa Czaderna MINISTER
  • 2x 11/LL/ towarzyski*
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 11:37:36
2017-06-30 11:35:36
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 10:36:23
2017-06-30 10:34:52
Zofia Szopa HIDDEN DREAM
  • 2x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 2x 10/LL/finał M. Amatorek
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 23:13:39
2017-06-29 22:29:36
Karolina Wiśniewska KOZAK
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 23:13:13
2017-06-29 22:27:16
Julia Wiśniewska DOLAR
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 23:12:50
2017-06-29 21:28:37
Julia Jarząbkiewicz BRAGO
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 23:12:34
2017-06-29 20:52:20
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 9/C/sześciu przeszkód (art.262.4) ) przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 19/C/Grand Prix Kwidzyna
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 23:02:23
2017-06-29 20:05:57
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 23:02:05
2017-06-29 19:31:12
Lena Klimczyk ARMANI
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 14:23:30
2017-06-29 14:23:05
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 23:07:09
2017-06-29 14:13:09
Dagmara Wróblewska DRZEWIEC
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 14:22:40
2017-06-29 14:11:14
Olga Świątkowska CHATARO
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 19/C/Grand Prix Kwidzyna
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 14:06:03
2017-06-29 13:44:22
Karolina Hartman DAY CARRY
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 12:12:05
2017-06-29 12:52:48
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 13:40:10
2017-06-29 12:17:09
Helena Chełchowska GODECJA
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 12:27:47
2017-06-29 11:50:03
Emilia Ramczyk DONHUAN
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 14:34:21
2017-06-29 11:09:08
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:30:02
2017-06-29 11:00:44
Monika Święcka OBLADA
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 12:15:05
2017-06-29 10:55:38
Monika Święcka CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 12:14:51
2017-06-29 10:54:11
Monika Gurazda O'KEY
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 08:33:09
2017-06-29 06:39:29
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:54:51
2017-06-28 21:43:37
Łucja Marzec FLOTYLLA
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 20:37:21
2017-06-28 20:02:43
Paula Flaga CHOGORI
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 15:57:29
2017-06-28 15:42:31
Beniamin Tomaszewski ASHLEY S
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 15:27:52
2017-06-28 15:18:19
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 15:27:32
2017-06-28 15:17:36
Marcin Puścikowski ANONIMA BELL
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 10:37:36
2017-06-28 15:06:55
Dominika Bach ROSA BELLA
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 10:41:26
2017-06-28 15:03:49
Dominika Bach RAY OF HOPE
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
  • 2x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 15:26:26
2017-06-28 14:56:35
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:43:45
2017-06-27 22:56:09
Jan Kałabun CZAKO
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:43:11
2017-06-27 22:55:14
Anna Hadrysiak SENATOR CASSINI
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 15:03:04
2017-06-27 13:57:15
Anna Rębisz LE SOLEY
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 15:02:04
2017-06-27 13:56:30
Anna Rębisz DON
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:58:25
2017-06-27 00:58:33
Patryk Miśkiewicz ZITTA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 2x 11/LL/ towarzyski*
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 23:08:26
2017-06-26 21:55:37
Wiktoria Szewczak HOPSTER
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 2x 11/LL/ towarzyski*
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 23:08:15
2017-06-26 20:12:41
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:10:29
2017-06-26 13:17:51
Grzegorz Bonowicz MACEDOŃCZYK
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 14:52:23
2017-06-26 13:17:13
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:58:08
2017-06-26 09:26:52
Natalia Mikołajczak HIMERA
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
  • 2x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:57:55
2017-06-26 09:25:48
Agnieszka Kozłowska KACPER
  • 2x 12/L/egzaminacyjny
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 21:46:57
2017-06-25 19:50:19
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 9/C/sześciu przeszkód (art.262.4) ) przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
  • 1x 19/C/Grand Prix Kwidzyna
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 21:46:44
2017-06-25 19:49:53
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 9/C/sześciu przeszkód (art.262.4) ) przy sztucznym oświetleniu
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 11:08:21
2017-06-25 10:28:14
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 22:22:05
2017-06-23 22:07:34
Joanna Wiśniewska DRACHMA
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 10:51:26
2017-06-23 08:56:39
Karolina Hartman DRAKA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 19:30:53
2017-06-22 19:18:26
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:46:45
2017-06-22 16:05:50
Izabela Szczełuszczenko AMBRA
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
  • 2x 12/L/egzaminacyjny
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 12:15:27
2017-06-22 12:13:48
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:14:03
2017-06-21 23:09:32
Agata Piastowska DRACENA
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 14:33:59
2017-06-21 23:08:51
Agata Piastowska CARMEN
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 16:39:52
2017-06-21 16:16:28
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 15:31:34
2017-06-21 15:09:12
Beniamin Tomaszewski CORTINELLA
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 9/C/sześciu przeszkód (art.262.4) ) przy sztucznym oświetleniu
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 15:31:21
2017-06-21 15:08:48
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 15:31:06
2017-06-21 15:08:11
Beniamin Tomaszewski CALANDRIA
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 15:30:51
2017-06-21 15:07:46
Beniamin Tomaszewski BALOU SON
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 15:30:32
2017-06-21 14:12:25
Julia Karlsson HELIOS
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 2x 11/LL/ towarzyski*
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 13:47:28
2017-06-21 13:24:13
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 13:47:15
2017-06-21 13:22:23
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:29:49
2017-06-21 12:08:32
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:29:10
2017-06-21 12:08:20
Alicja Olszewska PASTORAŁKA
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:28:52
2017-06-21 11:11:42
Olimpia Wołodkowicz GRANIT
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 9/C/sześciu przeszkód (art.262.4) ) przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
  • 1x 19/C/Grand Prix Kwidzyna
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:28:28
2017-06-21 11:10:59
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 09:53:39
2017-06-21 09:32:27
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 09:53:25
2017-06-21 09:31:30
Agnieszka Racka CELESTO
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 09:35:46
2017-06-21 08:59:27
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 13:09:41
2017-06-20 10:53:59
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 16:38:15
2017-06-20 09:35:14
Kornelia Bawszewicz LAKSZMI
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 23:27:44
2017-06-19 22:31:58
Julia Dopke ARMANI
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 23:27:08
2017-06-19 22:07:50
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 2x 12/L/egzaminacyjny
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 21:44:32
2017-06-19 17:59:17
Martyna Kajko KEMENTARI D
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 22:41:39
2017-06-19 14:48:26
Roksana Smolarska TORA
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:51:44
2017-06-18 22:09:43
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:51:31
2017-06-18 22:08:55
Zuzanna Żygowska LAUDERDALE
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 11:51:17
2017-06-18 22:08:26
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 2x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 18:52:13
2017-06-17 20:10:28
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 18:51:16
2017-06-17 17:17:00
Joanna Tejchman-Konarzewska DUX DAY
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 17:21:02
2017-06-15 17:12:17
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 3/L/ półfinał Pucharu*
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L1/finał Pucharu
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:26:03
2017-06-14 12:08:05
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 00:03:46
2017-06-02 21:31:41
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 23:01:47
2017-06-02 21:31:13
Iga Biegalska IKAR
  • 1x 4/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 10:46:22
2017-05-31 23:38:15
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 7/P1/półfinał M. Seniorek
  • 1x 17/N/finał M. Seniorek
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 13:23:38
2017-05-29 12:29:22
Justyna Majewska JASKIER
  • 1x 1/LL/półfinał M. Amatorek*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 10/LL/finał M. Amatorek
  • 1x 11/LL/ towarzyski*
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 17:24:44
2017-05-17 13:26:58
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 5/P/półfinał M. Juniorek
  • 1x 6/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 16/P1/finał M. Juniorek
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 17:25:32
2017-05-17 13:25:41
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 8/N/dwufazowy ( art. 274.5.2)
  • 1x 9/C/sześciu przeszkód (art.262.4) ) przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 18/N/dwufazowy (art. 274.5.2)
  • 1x 19/C/Grand Prix Kwidzyna
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O040278
2. Adamiak Maja KS AZS UWM Olsztyn
2001 (J.)
O025819
3. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
4. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
5. Banaszek Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (JM.)
O039061
6. Bawszewicz Kornelia KJ PALMOWSKI
S
BRAK
7. Bejnar Kamila AZS UWM Olsztyn
S
O020492
8. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (Mł.)
O036672
9. Bieniek Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O006771
10. Bońkowska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
brak
11. Bonowicz Grzegorz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O040976
12. Bonowicz Paulina TKJK
2001 (J.)
O036886
13. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
14. Chełchowska Helena Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O026685
10135918
15. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
16. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
17. Ciegert Martyna PLJ
2002 (JM.)
O040922
18. Czaderna Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
brak
19. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
20. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
21. Czrnecki Dawid
22. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
23. Dobrołowicz Kamila Sokolnik
24. Dopke Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
1999 (J.)
O028513
25. Figas Dariusz Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O009306
26. Flaga Paula Ks Beniaminek 03
1999 (J.)
Brak
27. Furgo Aleksandra KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O000769
28. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
29. Gładysz Judyta
30. Gordon Mirosław LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
brak
31. Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (JM.)
brak
32. Gradzik Karolina bpk
33. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
34. Grzywińska Zofia LKS ,,Nadwiślanin'' Kwidzyn
2004 (JM.)
O038681
35. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
36. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
37. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
38. Horyd Martyna Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025503
39. Iwaszczuk Alicja JKS Wiktorowo
40. Jarząbek Małgorzata niezrzeszona
1999 (J.)
brak
41. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
42. Jaschkim Nelly niezrzeszony
brak
43. Jasiak Alicja bpk
2003 (JM.)
brak
44. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
LZRWZJ/412/15
45. Kałabun Jan Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
46. Karczemny Mateusz brak
1996 (MJ.)
brak
47. Karlsson Julia Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O015052
48. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2003 (JM.)
Brak
49. Klimczyk Lena KJ PEGAZ REDA
2004 (JM.)
O043404
50. Kołodziejczyk Bartosz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
brak
51. Konkol Wiktoria Klub Jeździecki La Scalla
1997 (MJ.)
O007130
52. Konończuk Danuta bpk
S
O003032
53. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
0027125
54. Koss Klaudia JKS Senny
55. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
56. Kowalczyk Jolanta Ośrodek Jeździecki Amazonka Bierkowo
2000 (J.)
Brak
57. Kozłowska Agnieszka JKS Rywal
2004 (JM.)
O040774
58. Krasucka Julia Senny Nowęcin
1999 (J.)
O034631
59. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
60. Kwiatkowska Sonia bpk
S
brak
61. Laskowska Emilia SKJ Sopot
1999 (J.)
O024995
62. Loose-Kulinkowska Katarzyna Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O005279
63. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
64. Madrak Agata LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
BRAK
65. Majewska Justyna PLJ
O015043
66. Marcek Natalia la scalla
S
O008733
67. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
68. Marzec Łucja Łebski Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O021362
69. Masłowska-Szudrowicz Monika
70. Masłowski Michał Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
S
O011496
71. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
72. Mierzejewski Tomasz JKS Challenger
73. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
74. Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O019061
75. Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyn
brak
76. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
77. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
78. Narloch Wiktoria PLJ
1996 (MJ.)
O021043
79. Pasternak Gosia Baskil Rzeczna
80. Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
1997 (MJ.)
O032468
81. Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O022286
82. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
83. Piastowska Agata PLJ
S
O008330
84. Płońska Kinga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
Brak
85. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
86. Racka Agnieszka sopocki klub jezdziecki
S
O001012
87. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (JM.)
O037293
88. Ratyński Bartłomiej KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O043450
89. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
90. Reinert Klaudia Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O028505
91. Rekoss Klaudia
92. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
1996 (MJ.)
O022797
93. Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O036305
94. Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O031006
10124496
95. Ślesicka Anna Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O027689
LZRWZJ/2961/16
96. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (J.)
O030660
97. Sochacka Martyna brak
2003 (JM.)
brak
98. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
99. Statkiewicz Paulina LKS Nadwiślanin
100. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
101. Stocki Łukasz VitaSport Brachlewo
2002 (JM.)
brak
102. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
103. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
104. Święcka Monika bez przynależności klubowej
S
O004390
105. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
106. Szczełuszczenko Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O034201
107. Szewczak Wiktoria brak
1998 (MJ.)
brak
108. Szopa Zofia BPK
2003 (JM.)
Brak
109. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O037496
110. Szymankiewicz Maja la scalla
2000 (J.)
O030668
111. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
112. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
113. Tessmer Angelika BPK
1998 (MJ.)
O036687
114. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
115. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
116. Wagner Anna bpk
117. Wiśniewska Joanna KJ ARPAV
S
O007339
118. Wiśniewska Julia BPK
2000 (J.)
O026773
119. Wiśniewska Karolina BPK
1998 (MJ.)
O026803
120. Wiśniewska Weronika BPK
2000 (J.)
O033754
121. Witt Aleksandra JKS Senny
122. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (J.)
O013447
123. Woźniak Martyna Pomorska Liga Jeździecka
1996 (MJ.)
O030663
124. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O029025
125. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
126. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
127. Zagor Jacek
128. Zawalich Paulina VitaSport Brachlewo
2005 (JM.)
Brak
129. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
130. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
131. Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
1997 (MJ.)
O008294
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

167

ALCARINA F:
M:
O:
B:
2.

95

AMBRA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/mk:157 F: CASTILLO
M: ARIADNA
O: IZABELA SZCZEŁUSZCZENKO
B: STANISŁAW PRZYBYLSKI
K022300 POL007600230806
3.

30

AMIGO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa F: Rumianek
M: Andaluzja
O: Piotr Ziembiński
B: Piotr Ziembiński
brak
4.

6

ANDORA SP POL K020379 Klacz gniada F: Punkt
M: Arabeska
O: Klaudia Reinert
B: Gębski Ireneusz
K020379
5.

81

ANONIMA BELL NN POL 2013 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
K023626
6.

17

ARIAS Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis
M: Ariane
O: Wostal Patrycja
B: Stefanowski Krzysztof
K021385
7.

65

ARMANI Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Lancetnik
M: Arizona
O: Krzysztof Dopke
B: Chmielewski Longin
K013738
8.

39

ARONIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Hiacynt
M: Arina
O: Mirosław Gordon
B: Mirosław Gordon
brak
9.

79

ASHLEY S OLD PRI 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
O: Wioletta Wróbkewska
B: SK Nad Wigrami
K008432 DE418180181703
10.

137

AUSTRALIA TRK. POL 2009 Klacz kara F: Ajbek
M: Alpeja
O: xxx
B: xxx
K023800 POL732010055209
11.

44

B. HENNESSY WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Hetman / Cantanis
M: Balerina / Asesor
O: Artur Bieniek
B: Artur Bieniek
K014493 616007530290609
12.

111

BALOU SON OLD GER 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Roseanne /
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019775 DE433330535309
13.

64

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
14.

68

BE BALOU Hanowerska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: BALOU DU ROUET
M: WONDERWALL
O: Wioletta Wróblewska
B: -
brak
15.

157

BIEDRONKA F:
M:
O:
B:
16.

122

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
brak
17.

144

BON JOVI KWPN NED 09.05.2006 Wałach ciemnogniada F: Ustinov
M: Pinodorijke
O: Dariusz Miśkiewicz
B: I. BROERS & T GUNS BEVRIJDINGSSTRAAT 89 3930 HAMONT
NL5280030602781
18.

62

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
O: Julia Jarząbkiewicz
B: Joanna Jankowska
K017663 POL 009530230307
19.

10

BRONISZ MŁP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Diabełek / Grey
M: Bonita / Łyk Szampana
O: Bartłomiej Ratyński
B: Józef Kmak
K020375 POL006550126208
20.

99

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
21.

20

CAFISSIMO Westfalska GER 2009 Wałach siwa F: CORNADO I /CORNET OBOLENSKY
M: CORTINA/CARERAS
O: ADAM SAŁACKI
B: STEFANIE KOLTHOF
K022472 DE441411499709
22.

110

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019773 DE418180005911
23.

166

CAMBEL F:
M:
O:
B:
24.

139

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
25.

50

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Cruzeiro L
M: Cortinella
O: Agata Piastowska
B: Andrzej Derlecki
brak
26.

153

CARRACAS SP POL 2012 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Solaris / Silvio I
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Stanisława Kerner
K022164 616009640037512
27.

11

CARRIBO II SP POL 2012 Wałach siwa F: Carry Son
M: Ortega
O: Paulina Statkiewicz
B: Zenon Farysej
Brak
28.

152

CARTOCLINTON OLD GER 2012 Wałach siwa F: Cartoon /
M: Calubet / Clinton II
O:
B: Gestut Lewitz
K021313 DE418185027712
29.

126

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio
M: Catrien D
O: ---
B: ---
brak
30.

151

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant
M: A
O: A
B: A
A
31.

120

CELESTO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/168 F: calato kama
M: celietta
O: agnieszka racka
B: stadnina koni nowielice
K018551 k018551
32.

154

CHACCO ONE F:
M:
O:
B:
33.

119

CHALLENGER HUN POL 2012 Wałach siwa/168 F: agropoint cassiloc
M: lady
O: agnieszka racka
B: szabo gergely
K022322 348001122420110
34.

69

CHATARO OS GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue
M: Centara
O: Olga Świątkowska
B: Gestuet Lewitz
K017310
35.

135

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
36.

118

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
37.

78

CHOGORI Pełna Krew Angielska GBR 2005 Klacz gniada/162 F: Millkom
M: Astral Cake
O: Marcin Kaszubowski
B: A. Buller
Brak
38.

115

CHRICHNA OUISTREHAM Selle Francais Section A POL 2012 Klacz gniada F: FLAMENCO DE SEMILLY
M: GEROSA
O: KRASUCKA ŻANETA
B: DAVID AISSA
K022547
39.

143

CIVIS XX POL 2000 Wałach gniada F: Jape
M: Cisza
O: Dariusz Miśkiewicz
B: brak
brak
40.

76

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
41.

109

COLANDRO Holsztyńska GER 2011 Wałach F: Com Air
M: K-Lina
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
Brak
42.

100

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
43.

108

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW-Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219280
44.

74

CUIDAM DE VRENDT KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Visinaa / Lux
O: Janusz Branicki
B: nd
K014000 528003000703489 104KC62
45.

35

CYRANO OO POL 2012 Wałach gniada/kuc:145 F: Ekier
M: Cytra
O: Danuta Konończuk
B: Danuta Konończuk
brak
46.

158

CZACZA J F:
M:
O:
B:
47.

87

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Cytryna / Landjunker S
O: Jan Kałabun
B: Kaziemierz Szyling
K016433 616009520059810
48.

172

DACCOR F:
M:
O:
B:
49.

38

DANCE LOVE SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Love Affair
M: Dancing Queen PG
O: Dana Konończuk
B: Agnieszka Pawłowska
2529/17
50.

57

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105
51.

130

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
52.

107

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
53.

162

DASILLIO F:
M:
O:
B:
54.

14

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
55.

61

DOLAR Wielkopolska POL 2002 Wałach kasztanowata/168 F: Sapiecha
M: Drobnica
O: Piotr Wiśniewski
B: Włodzimierz Zębała
K011427 616 007 52 00419 02
56.

5

DOMENICK SP POL 2008 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
K017289 208333200810467
57.

91

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
58.

150

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada F: Vitalis
M: Dalia Z
O: D Miśkiewicz
B: D Miśkiewicz
Brak
59.

72

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Noe D'Isle / Ryon D'Anzex
M: Dracena / Avanti
O: Małgorzata Jachnicka-Ramczyk
B: SK Kadyny
K018620 POL009600011908
60.

89

DRACHMA SP POL 2002 Klacz gniada F: Makker
M: Delta
O: Joanna Wiśniewska
B: Mariusz Popławski
K014424
61.

103

DRAKA MLP POL 2013 Klacz kasztanowata/161CM F: BURGUND
M: DZIDZIA
O: Hartman Wiesław
B: MAREK ROMANOWSKI
K022684 616006600209413
62.

21

DRZEWIEC SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: CORDE STAR
M: DĄBIANKA
O: Wioletta Wróblewska
B: -
K016398
63.

128

DUX DAY SP POL 2009 Wałach gniada F: Day Dream
M: Dakota
O: Agnieszka Racka
B: Agnieszka Racka
K016360
64.

42

EMI Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2007 Klacz siwa/mk: F: NN
M: NN
O: Zbigniew Grzywiński
B: Zbigniew Grzywiński
K013874
65.

142

EPOSZ SP HUN 2008 Klacz siwa F: 2972just boy
M: smaragd
O: wiktoria konkol
B: xxx
K022534
66.

43

EROIKA Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Addham
M: Euglena
O: Zbigniew Grzywiński
B: Agricola Farm
K009869
67.

161

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009713
68.

138

FERRA HOL. GER 2011 Klacz gniada F: For Ever Jump
M: Ulla
O: xxx
B: xxx
K020589
69.

77

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Alvaro
M: Flourin du Rouet
O: Mizgier Leszek
B: Wechta sp. zo. O
K020429 616009610171811
70.

164

FOR VITO F:
M:
O:
B:
71.

101

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
72.

13

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
brak
73.

121

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
74.

80

GALON SP POL 2010 Ogier siwa F: Rytm
M: Gandawa B
O: Marcin Puścikowski
B: Żuraw Stanisław
K016323
75.

134

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
76.

71

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
77.

117

GRANIT Duży Koń POL 2001 Ogier gniada F: Maram
M: Gwadiana
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Renata Wójcik-Matelska
102RD39 POL009520002201
78.

33

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara F: Empire
M: Great Pleasure / Ever For Pleasure
O: Maja Adamiak
B: Remigiusz Makowski
K019992
79.

160

GUINNESS F:
M:
O:
B:
80.

169

GULLIT H F:
M:
O:
B:
81.

47

HAPPY-LOXLEY SP POL 22.05.1999 Klacz gniada F: Loxley
M: Holly
O: Natalia Amilianowicz
B: Malwina Miklas
Brak 00960007699
82.

163

HASTATI F:
M:
O:
B:
83.

112

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup
M: Hawana
O: -
B: Tomasz Burzyński
Brak
84.

149

HERA DE LUX Westf GER 2013 Klacz siwa F: Hermes de Lux
M: La belle/Lancer 3
O: M Błaszkiewicz
B: Niemcy
K023884
85.

58

HIDDEN DREAM Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Holan
M: Herpa
O: Adam Szopa
B: Racka Agnieszka
Brak 616 007 53 01918 09
86.

97

HIMERA Szlachetna Półkrew POL 26.03.2013 Klacz kasztanowata/165 F: Santiego
M: Hipoteka
O: Natalia Mikołajczak
B: Mieczysław Jarzembski
K023219
87.

96

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: NURJEV
M: HISZPANKA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
POL 009 60 01864 03
88.

93

HOPSTER Traken RUS 2010 Wałach gniada F: Torrans
M: Charibda
O: Joanna Wolicka
B: Julia Tarasova
brak
89.

104

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
90.

66

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Artur Biegalski
B: Artur Biegalski
K016484 12419
91.

40

ILMER SP POL 17.04.1997 Wałach gniada F: Ishan
M: Luna
O: Małgorzata Mucha
B: Drei w Stud Farms Sp. Zo. o.
K004426
92.

27

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
93.

12

IWIANO WLKP POL 2005 Wałach siwa F: Aviano / Avero
M: Iga / Cekin
O: Tomasz Mierzejewski
B: Dariusz Miśkiewicz
K013873 POL007640000505
94.

165

JANKES F:
M:
O:
B:
95.

133

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
96.

48

JERYCHONKA Wielkopolska POL 25.01.2005 Klacz gniada F: Impuls
M: Jagła
O: Klaudia Ścibińska
B: Halina i Tadeusz Malazdra
brak 007600123005
97.

98

KACPER Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Natalia Mikołajczak
B: NN
K022371 616999520226804
98.

8

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
99.

94

KARINO Mały Koń POL 2004 Wałach kasztanowata/mk: F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowski
B:
K015264
100.

123

KEMENTARI D SP POL 2009 Klacz F: Chery Cordial
M: Kiante D
O: Martyna Kajko
B: Domienikowski Stefan
brak
101.

131

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: Artur Biegalski
K016282 POL 009 53 01758 08
102.

113

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
103.

60

KOZAK Trakeńska POL 2009 Wałach ciemnogniada/167 F: Aktyw
M: Konwalia
O: Piotr Wiśniewski
B: Andrzej Gos
K016933 POL 732 01 00489 09
104.

7

KRAB XX POL 2008 Wałach inna F: Generous
M: Kastylia
O: M. Kaszubowski
B: M. Kaszubowski
brak
105.

67

LAKSZMI WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/175 F: ETOS
M: LIANA
O: KORNELIA BAWSZEWICZ
B: RYSZARD SUBERLAK
BRAK
106.

31

LAMBI II SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Ever For Pleasure
M: Lusi
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
107.

125

LAUDERDALE HOL POL 2004 Ogier gniada F: Lancer II
M: P-Hawaii
O: Sławomir Żygowski
B: ---
K009609 DE421000012204 104KS89
108.

63

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps
M: La Jana
O: Konrad Pawłowski
B: Fabińska Ewa
K017882
109.

90

LE SOLEY SP POL 2012 Wałach gniada F: Solaris
M: Lunia
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K023160
110.

129

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
111.

51

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: brak
K014433 DE421000261506
112.

124

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino
M: Lora
O: Sławomir Żygowski
B: .
K017167
113.

156

LORESCA J F:
M:
O:
B:
114.

15

LOUDWIG C Hanower GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
115.

159

LUBLANA F:
M:
O:
B:
116.

41

LUNA II WLKP POL 2014 Klacz siwa F: Statut
M: Loda Halama
O: Kaczmarczyk Anna
B: Kaczmarczyk Anna
brak
117.

85

MACEDOŃCZYK Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada/174 F: GLIMMERMAN
M: MISTERIA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Marek Pijanowski
POL 006 67 00371 01
118.

127

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
119.

46

MARINO Czysta Krew Arabska POL 2005 Wałach gniada/mk:152 F: Wachlarz
M: Mergissa
O: Klaudia Maruszak
B: Krzysztof Litwiniak
brak POL050000003396
120.

16

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Kamila Bejnar
B: Tadeusz Żuowski
K015005
121.

18

MARLANDO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Romualdo
M: Mara
O: Michał Masłowski
B: Marcin Gerke
K013105
122.

32

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Paula Myszka
B: Andreas Kosicki
K012423
123.

84

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013236
124.

2

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
125.

45

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/163 F: CHACCO-FLY
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Gospodarstwo Rolne Sławomir Polikowski
K023659
126.

56

MINISTER Małopolska POL 2005 Wałach siwa/150 F: Jantar
M: Miłka
O: Aleksandra Czaderna
B: Zbigniew Forc
brak 616 006 53 02129 05
127.

3

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Check In 2
M: Montana C
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020472 616009530355809
128.

146

MORFEUSZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy
M: Po Aviano
O: A. Bedliński
B: Polska
Brak
129.

26

NEFRETETE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz siwa F: Caliro
M: Nigeria
O: Andrzej Horyd
B: Szymański Leszek
brak
130.

59

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Saiquiri
O: CSiR Equuleus
B: Niemcy
K023590 431316876012
131.

75

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
132.

73

OBLADA SP POL 2008 Klacz siwa F: CLARIMO
M: LANTAAN
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787
133.

155

OSKAR F:
M:
O:
B:
134.

37

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
135.

9

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Kwidzyn
K023978 616009510254413
136.

25

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
137.

114

PRETTY GIRL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cador/Catoki
M: Pretty Women/Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616 009 64 00725 11
138.

140

PRODIGY OLD GER 2005 Wałach gniada F: con air
M: Petite I
O: Rs fillingtech
B: wilski zbigniew
KOO9724
139.

105

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
O: Renata Kotkiewicz
B: SK Dobrzyniewo
K020314 007610175006
140.

55

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Jegier
M: Renoma
O: Magdalena Rudnicka
B: Roman Jackiewicz
K011027 POL009530138706
141.

83

RAY OF HOPE SP POL 2013 Wałach gniada F: Casillio
M: R
O: Dominika Bach
B: Łukasz Lesner
Brak
142.

34

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
143.

52

RED LYNN Kuc Wal. POL 2010 Klacz gniada/kuc: F: Orchard Red Prince
M: Noa / Orchard Boginov
O: KJ Barłomino
B: -
K023452 528017201000045
144.

49

REMUS Typ Szlachetna POL 12.03.2010 Wałach srokata/160 F: Mustang N.M.K.
M: Roksana
O: Krzysztof Grela
B: Renata Kotarska
K018753 616999530164910
145.

36

ROCK STAR Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/165 F: Radeberger
M: Roxana Waro
O: Mirosław Gordon
B: Mirosław Gordon
brak
146.

54

ROSA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada F: Radiator
M: Ratina
O: Adam Madrak
B: Kupniewska Helena
BRAK
147.

82

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama / Fanimo
O: Mirosław Bach
B:
K012388 POL009670142607 104JV52
148.

132

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam
M: Ratina
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL 007 60 00829 02
149.

1

RUTEN Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Patryk
M: Roszada
O: Anna Stankiewicz
B: Stępień Jan
K022265
150.

136

SCADA Oldenburska GER 2011 Klacz gniada F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: martyna sochacka
B: małgorzata i tomasz sergiej
brak
151.

29

SEKKO J SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: xx
K022448 616009600282011
152.

88

SENATOR CASSINI Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio
M: Sonata N
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
153.

23

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
154.

19

TAJFUN Wielkopolska POL 2005 Wałach F: Asyż
M: Tunika
O: Katarzyna Jarząbek
B: Stanisław Janik
K020834
155.

102

TORA Koń Mały POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Hornmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Telimena / Pigmalion
O: Beata Smolarska
B: Piotr Krzyżanowki
K018469 POL013530117703
156.

170

VIGOR F:
M:
O:
B:
157.

141

WEST SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: winston
M: wenecja
O: leonard konkol
B: leonard konkol
brak
158.

24

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
159.

174

WIKNOE F:
M:
O:
B:
160.

22

WILIAM S KM POL 2007 Wałach gniada/mk:159 F: Guinness RH
M: Wilia II
O: Piotrowicz Tomasz
B: Sarnowski Przemysław
K022496 POL013530009107
161.

145

ZADAR SP POL 2008 Wałach siwa F: Larron
M: Po Atleht Z
O: A
B: Polska
Polska
162.

171

ZAGORKA DURANTE F:
M:
O:
B:
163.

147

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Roman Barlik
K018976 616009610138310
164.

4

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
Brak 616009530245412
165.

173

ZITA F:
M:
O:
B:
166.

53

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa F: Zacharov
M: Angie / Landgold
O: KJ Barłomino
B: brak
K023451
Rider Club
Competition
Prize
Bach Dominika Sopocki KJ
50
400
600
SUM:
1050.00
Bejnar Kamila AZS UWM Olsztyn
150
900
SUM:
1050.00
Bonowicz Grzegorz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
900
SUM:
900.00
Burzyński Witold SKJ Zastawno
700
SUM:
700.00
Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
350
SUM:
350.00
Ciegert Martyna PLJ
800
SUM:
800.00
Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
600
SUM:
600.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
250
800
SUM:
1050.00
Grzywińska Zofia LKS ,,Nadwiślanin'' Kwidzyn
500
SUM:
500.00
Karlsson Julia Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Konkol Wiktoria Klub Jeździecki La Scalla
300
SUM:
300.00
Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
400
SUM:
400.00
Krasucka Julia Senny Nowęcin
600
SUM:
600.00
Marcek Natalia la scalla
700
SUM:
700.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
400
SUM:
400.00
Michalak Monika Bpk
600
200
SUM:
800.00
Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
600
SUM:
900.00
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
250
1800
SUM:
2050.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav
1000
1600
SUM:
2600.00
Płońska Kinga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
SUM:
200.00
Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
350
SUM:
350.00
Rębisz Anna LKJ Gałkowo
50
50
SUM:
100.00
Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
550
350
1500
SUM:
2400.00
Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
700
SUM:
700.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
100
SUM:
100.00
Święcka Monika bez przynależności klubowej
1000
SUM:
1000.00
Szopa Zofia BPK
200
SUM:
200.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
150
800
50
500
150
SUM:
1650.00
Wiśniewska Julia BPK
150
SUM:
150.00
Wiśniewska Karolina BPK
200
SUM:
200.00
Wiśniewska Weronika BPK
200
SUM:
200.00
Witt Aleksandra JKS Senny
150
SUM:
150.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
600
1800
50
200
SUM:
2650.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
SUM:
300.00
Zagor Jacek
400
500
SUM:
900.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
800
650
600
200
800
SUM:
3050.00
Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
50
200
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-08
Adamiak Maja
KS AZS UWM Olsztyn
GRATIA (33)
2017-07-08
35
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
14
2017-07-09
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (101)
2017-07-08
9
2017-07-08
19
2017-07-09
8
2017-07-09
Bach Dominika
Sopocki KJ
2017-07-08
1
2017-07-08
8
50
2017-07-09
4
400
2017-07-09
2
600
2017-07-08
26
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
32
2017-07-09
Banaszek Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
2017-07-09
Bawszewicz Kornelia
KJ PALMOWSKI
LAKSZMI (67)
2017-07-08
10
2017-07-08
24
2017-07-09
9
2017-07-09
48
Bejnar Kamila
AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (16)
2017-07-08
5
150
2017-07-08
1
2017-07-09
3
900
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (66)
2017-07-08
3
2017-07-08
6
2017-07-09
6
2017-07-09
5
KIAVOJ (131)
2017-07-08
11
2017-07-08
14
2017-07-09
3
2017-07-09
13
Bieniek Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
2017-07-09
10
2017-07-09
Bońkowska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
RUTEN (1)
2017-07-08
2017-07-08
10
2017-07-08
2017-07-09
25
2017-07-09
Bonowicz Grzegorz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-07-08
1
2017-07-08
10
2017-07-09
18
2017-07-09
2
900
Bonowicz Paulina
TKJK
HOKUS (96)
2017-07-08
7
2017-07-08
12
2017-07-09
9
2017-07-09
14
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (135)
2017-07-08
12
2017-07-08
3
700
2017-07-09
7
Chełchowska Helena
Pomorska Liga Jeździecka
GODECJA (71)
2017-07-08
33
2017-07-08
2017-07-09
16
2017-07-09
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (134)
2017-07-08
4
2017-07-08
6
2017-07-09
31
2017-07-09
4
350
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
2017-07-09
2017-07-09
5
2017-07-08
14
2017-07-09
10
Ciegert Martyna
PLJ
BISZKOPT (122)
2017-07-08
6
2017-07-09
1
2017-07-09
3
800
Czaderna Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
2017-07-09
2017-07-09
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
FUNNY KG (121)
2017-07-08
32
2017-07-08
20
2017-07-09
28
2017-07-09
13
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (24)
2017-07-08
7
2017-07-08
12
2017-07-09
5
600
2017-07-09
32
Czrnecki Dawid
2017-07-08
2017-07-09
12
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-07-08
16
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
11
2017-07-09
9