Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 15:35:08
2018-07-13 14:52:07
Krzysztof Kulpa BELLO M
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowa
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 11:06:44
2018-07-13 10:44:46
Wiktoria Kisiel GANGES
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 11:06:26
2018-07-13 10:27:47
Kamila Kroplewska HICHOTKA
  • 2x 4/L/dwufazowa
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 04:01:49
2018-07-12 22:49:42
Roksana Latowska CYKLADA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 04:01:35
2018-07-12 20:33:13
Sandra Hosa-Michalak RUCOLA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowa
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:14:07
2018-07-12 19:45:53
Natalia Ryczkowska ŁATKA
  • 1x 1a/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:08:23
2018-07-12 19:03:54
Julia Kwiatkowska TATARKA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:08:08
2018-07-12 19:02:55
Aleksandra Rydzińska TATARKA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:07:51
2018-07-12 17:28:18
Patrycja Kiełbowicz WERA LADY
  • 1x 1a/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:28:35
2018-07-12 09:46:18
Oliwia Osińska PATRIK
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:28:19
2018-07-11 22:51:27
Urszula Fajfrowska KARINO
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:27:56
2018-07-11 22:31:13
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowa
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:27:40
2018-07-11 22:18:48
Adrian Karmiński NIKIFOR
  • 1x 1a/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:27:07
2018-07-11 22:17:24
Magdalena Szemplińska BUFFLO
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowa
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:26:47
2018-07-11 22:16:21
Helena Małecka ALBI
  • 1x 1a/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:26:12
2018-07-11 22:13:54
Julia Bukowska TWISTER
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:25:41
2018-07-11 21:56:53
Michalina Kraszewska ARABELLA
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:25:20
2018-07-11 21:26:47
Dominika Nawrotek BAJKA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowa
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:24:59
2018-07-11 21:20:02
Liwia Wronkowska GINGER
  • 2x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 21:17:21
2018-07-11 21:10:51
Marcelina Bukowska MYSZA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:40:11
2018-07-11 20:18:17
Jagoda Peplińska ROMEO
  • 2x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:39:54
2018-07-11 16:27:30
Alicja Sędłak NESSA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:39:36
2018-07-11 16:25:25
Magdalena Cołbecka NIKIFOR
  • 1x 1a/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:39:18
2018-07-11 16:22:09
Natalia Tomaszewska NIKIFOR
  • 1x 1a/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:39:02
2018-07-11 16:16:21
Agata Troszyńska ALBI
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:38:44
2018-07-11 15:48:53
Martyna Kornacka STERRE
  • 1x 1a/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:38:18
2018-07-11 15:45:51
Karolina Centkowska MAX
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:01:04
2018-07-11 12:18:41
Mateusz Sieraczkiewicz FABER
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowa
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:31:48
2018-07-11 07:57:13
Wiktoria Smolińska ANONIM
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/dwufazowa
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:31:35
2018-07-10 20:57:25
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:31:16
2018-07-10 19:13:34
Zofia Gackowska NIWKA
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:31:00
2018-07-10 19:12:54
Zofia Gackowska BAJADERKA
  • 1x 1a/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:30:41
2018-07-10 19:05:41
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 4/L/dwufazowa
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:30:21
2018-07-10 18:27:30
Krzysztof Kulpa NARNIA
  • 1x 4/L/dwufazowa
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:29:47
2018-07-10 18:26:58
Hubert Stefanowski NARNIA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:28:07
2018-07-10 18:25:19
Hubert Stefanowski NIWKA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:27:34
2018-07-10 18:24:03
Maja Miecielska BAJADERKA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:29:17
2018-07-10 15:13:12
Adam Czyżnielewski BAYARD
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:28:58
2018-07-10 15:03:21
Natalia Nastula TWISTER
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:28:48
2018-07-10 15:01:48
Patrycja Lissowska KOSTARYKA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:28:39
2018-07-10 14:59:07
Amelia Troszyńska LEGAT
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:28:16
2018-07-10 14:57:47
Agata Ciesielska TWISTER
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:28:02
2018-07-10 14:37:49
Zuzanna Smolarek STERRE
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:27:08
2018-07-10 14:28:54
Helena Kowalczyk KOSTARYKA
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:26:18
2018-07-10 14:27:46
Natalia Kowalczyk PONIA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:25:54
2018-07-10 14:21:27
Maja Ballo LEGAT
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:25:29
2018-07-10 14:20:31
Agata Kodrzycka LEGAT
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:25:18
2018-07-10 14:16:11
Zuzanna Sokołowska MAX
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:25:07
2018-07-10 14:15:24
Aleksandra Jankowska RAFANTA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:24:51
2018-07-10 14:15:01
Zuzanna Kowalczyk HIMERA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:24:38
2018-07-10 14:13:13
Zuzanna Kowalczyk STERRE
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:24:27
2018-07-10 14:11:48
Katarzyna Rekowska HARMONY WAY
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:24:15
2018-07-10 14:07:57
Justyna Rewers H-NEGRA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:24:03
2018-07-10 14:01:18
Klaudia Kalemba MAX
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 13:35:07
2018-07-09 12:39:19
Paweł Popławski BAJKAŁ
  • 2x 1/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (do 30 cm.) - HANDICAPOWY
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 18:19:51
2018-07-06 22:32:29
Emilia Cieszyńska NEGRANIS
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowa
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 18:19:38
2018-07-06 21:51:26
Sara Kalinowska ORION
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ballo Maja bpk
2001 (J.)
brak
2. Bukowska Julia brak
2005 (JM.)
brak
3. Bukowska Marcelina SK Dekada
2003 (JM.)
brak
4. Centkowska Karolina brak
2003 (JM.)
brak
5. Ciesielska Agata brak
2004 (JM.)
brak
6. Cieszyńska Emilia KJ Floret
S
O008399
7. Cołbecka Magdalena brak
2006 (JM.)
brak
8. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (JM.)
Brak
9. Fajfrowska Urszula niezrzeszony
1998 (MJ.)
brak
10. Gackowska Zofia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2002 (J.)
brak
11. Jankowska Aleksandra brak
1999 (MJ.)
brak
12. Kalemba Klaudia KJ Floret
S
brak
13. Kalinowska Sara brak
S
brak
14. Karmiński Adrian KJ Floret
2007 (Mł.)
brak
15. Kiełbowicz Patrycja KJ Floret
1999 (MJ.)
brak
16. Kisiel Wiktoria brak
2003 (JM.)
brak
17. Kodrzycka Agata bpk
2002 (J.)
brak
18. Kornacka Martyna brak
2006 (JM.)
brak
19. Kowalczyk Helena brak
2006 (JM.)
brak
20. Kowalczyk Natalia brak
2004 (JM.)
brak
21. Kowalczyk Zuzanna KJ Floret
2001 (J.)
brak
22. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
23. Kraszewska Michalina brak
2005 (JM.)
brak
24. Kroplewska Kamila SKOK-AGROFOOD
1998 (MJ.)
brak
25. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
26. Kwiatkowska Julia brak
2003 (JM.)
brak
27. Latowska Roksana Jksr Michelin
2001 (J.)
Brak
28. Lissowska Patrycja brak
2006 (JM.)
brak
29. Małecka Helena brak
2009 (Mł.)
brak
30. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
31. Nastula Natalia brak
2004 (JM.)
brak
32. Nawrotek Dominika SK Dekada
2000 (J.)
Brak
33. Osińska Oliwia Bpk
2002 (J.)
Brak
34. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
brak
35. Peplińska Jagoda brak
2007 (Mł.)
brak
36. Popławski Paweł Stajnia Floret
2004 (JM.)
brak
37. Rekowska Katarzyna KJ Floret
S
brak
38. Rewers Justyna KJ Floret
S
brak
39. Ryczkowska Natalia brak
2003 (JM.)
brak
40. Rydzińska Aleksandra brak
2003 (JM.)
brak
41. Sędłak Alicja KJ Floret
2005 (JM.)
brak
42. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
3844/17
43. Smolarek Zuzanna KJ Floret
2005 (JM.)
brak
44. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017 (Mł.)
O038537
45. Sokołowska Zuzanna brak
2001 (J.)
brak
46. Stefanowski Hubert Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
47. Szemplińska Magdalena brak
S
O022037
48. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
49. Tomaszewska Natalia brak
2006 (JM.)
brak
50. Troszyńska Agata brak
2006 (JM.)
brak
51. Troszyńska Amelia brak
2004 (JM.)
brak
52. Wasik-Laskowska Monika JKS Rywal
S
O023493
53. Wronkowska Liwia SK DEKADA
2003 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou du Rouet
M: Airwalmo
O: Skonieczny Waldemar
B: Andrzej Szczepański
brak
2.

23

ALBI KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Blanco
M: Acena
O: Rafał Taborski
B: Makowski Jan
brak
3.

21

ANONIM Małopolski POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mariot
M: Alwina
O: Anna Smolińska
B: Wiesław Kraszewski
K024645 006520077208
4.

30

ARABELLA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Saganek
M: Ariana
O: Kinga Kornacka
B: Marek Romanowski
brak
5.

43

ASTRA F:
M:
O:
B:
6.

16

BAJADERKA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
O: Jacek Kulpa
B: X
brak 616013640053211
7.

29

BAJKA Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 01.05.2012 Klacz siwa/158 F: Szereg
M: Bakalia
O: Paulina Dulna
B: Roman Tuchalski
Brak
8.

4

BAJKAŁ KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Zbigniew Popławski
B: brak
brak
9.

15

BAYARD SP POL 2011 Wałach siwa F: Calderon
M: Bajka
O: Leon Gawroński
B: Leon Gawroński
Brak
10.

42

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
11.

31

BUFFLO SP POL 2012 Wałach kara F: Santiego
M: Bakalia
O: Magdalena Szemplińska
B: Marcin Gerke
brak 616009520066712
12.

39

CYKLADA Huculska POL 2009 Klacz srokata/kuc:133 F: Jehudi
M: Czacza
O: Tomasz Gawroński
B: -
Brak
13.

22

FABER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/168 F: Sorbie Tower
M: Farina
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Stadnina Koni Nowielice
K021102 616009640008112
14.

41

GANGES PKZ POL 2013 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Joanna Karmińska
B: Nieznany
brak
15.

28

GINGER Wielkopolska POL 18.05.2004 Klacz ciemnogniada F: Bohun
M: Grawitacja
O: Mariusz Wronkowski
B: Madej Janina
Brak
16.

6

H-NEGRA PKSP POL 2010 Klacz kara F: Herbur
M: Nevada
O: Stanisław Rewers
B: Eugenusz Lala
brak
17.

7

HARMONY WAY Kłusak GER 2007 Klacz gniada F: Titan way
M: Harmony Lady
O: Andrzej Krajewski
B: Leo Beckmann
brak
18.

40

HICHOTKA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Hornet
M: Himalia
O: Anna Kroplewska
B: Wilczewski Robert
brak
19.

9

HIMERA NN POL 1998 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Joanna Karmińska
B: Nieznany
brak
20.

19

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
21.

33

KARINO Koń Uszlachetniony POL 2008 Wałach kasztanowata/170cm F: Leklon
M: Dalila
O: Ewa Wawrzon
B: Jan Jasiński
brak POL 999520133708
22.

13

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada F: Cyrus
M: Kalifornia
O: Joanna karmińska
B: Roman Oblizajek
brak
23.

11

LEGAT Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Legumina
O: Joanna Karmińska
B: SK Liski
brak
24.

37

ŁATKA KUC POL 2014 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Katarzyna Mickiewicz-Ballo
B: Kwiatkowski Jan
brak
25.

5

MAX Małopolska POL 2001 Wałach gniada F: First des termes
M: Maria
O: Maria Łysy
B: Jerzy Podlasek
brak
26.

27

MYSZA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: NN
M: NN
O: Dulna Paulina
B: Tomasz Jarząb
Brak
27.

18

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
O: Krzysztof Kulpa
B: Leon Gawroński
K019332 616013520062710
28.

3

NEGRANIS Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada/166 F: Helanis Sp po Cantanis
M: Negra Wlkp po Ignam
O: Emilia Cieszyńska
B: Henryk Waśniewski
K013232 POL007600206106
29.

25

NESSA Huculska POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Playboy
M: Odessa
O: Michał Sędłak
B: Blacha Renata
brak
30.

24

NIKIFOR Wielkopolska POL 2003 Wałach gniada F: Czarczaf
M: Nuda
O: Joanna Karmińska
B: Krzysztof Wojsiat
brak
31.

17

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
32.

32

OLIVER LAKE SP POL 2008 Wałach kara F: Baskir
M: Odrina
O: M.Wasik-Laskowska
B: P.Michalewski
brak
33.

2

ORION Typ Kuc POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Sara Kalinowska
B: NN
brak
34.

34

PATRIK Typ Szlachetny POL 2006 Wałach srokata F: Egerlander 777
M: Philippa
O: Dominika Steyer
B: Dominika Steyer
Brak
35.

12

PONIA Hucuł POL 2004 Klacz gniada F: Włochaty
M: Pola
O: Natalia Kowalczyk
B: Ewa Banasiak
brak
36.

10

RAFANTA PKSP POL 2003 Klacz gniada F: Grosz
M: Ratina
O: Karolina Rogowska
B: Stanisław Pałczyński
brak
37.

26

ROMEO Kuc Walijski POL nieznany Wałach tarantowata/kuc: F: nieznany
M: nieznana
O: Lidia Zalewa
B: Lidia Zalewa
brak
38.

8

STERRE Irish Cob NLD 2011 Klacz srokata/mk: F: Napoleon
M: Pressilla van Stoeterij Van Loo
O: Kinga Kornacka
B: Dhr. G.J.Scholing
brak
39.

20

TAJFUN Wielkopolska POL 2005 Wałach kara F: Asyż
M: Tunika
O: Iwona Pawłowicz
B: .
brak
40.

36

TATARKA Koń Mały POL 2000 Klacz inna/mk: F: Wantos
M: Tęcza
O: Jacek Rydziński
B: Janina Piątkowska
brak
41.

14

TWISTER Typ Szlachetny POL 2006 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Anna Dubaj
B: nieznany
brak
42.

35

WERA LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada F: Konkret 2
M: Wineta
O: Michał Sędłak
B: Słowikowski Tomasz
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ballo Maja
bpk
LEGAT (11)
2018-07-14
14
Bukowska Julia
brak
TWISTER (14)
2018-07-14
1
Bukowska Marcelina
SK Dekada
MYSZA (27)
2018-07-14
20
2018-07-14
13
Centkowska Karolina
brak
MAX (5)
2018-07-14
1
Ciesielska Agata
brak
TWISTER (14)
2018-07-14
Cieszyńska Emilia
KJ Floret
2018-07-14
3
2018-07-14
9
Cołbecka Magdalena
brak
NIKIFOR (24)
2018-07-14
1
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
BAYARD (15)
2018-07-14
15
2018-07-14
1
Fajfrowska Urszula
niezrzeszony
KARINO (33)
2018-07-14
11
2018-07-14
Gackowska Zofia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2018-07-14
1
NIWKA (17)
2018-07-14
1
Jankowska Aleksandra
brak
RAFANTA (10)
2018-07-14
1
2018-07-14
10
Kalemba Klaudia
KJ Floret
MAX (5)
2018-07-14
Kalinowska Sara
brak
ORION (2)
2018-07-14
Karmiński Adrian
KJ Floret
NIKIFOR (24)
2018-07-14
1
Kiełbowicz Patrycja
KJ Floret
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Kisiel Wiktoria
brak
GANGES (41)
2018-07-14
Kodrzycka Agata
bpk
LEGAT (11)
2018-07-14
1
Kornacka Martyna
brak
STERRE (8)
2018-07-14
1
Kowalczyk Helena
brak
2018-07-14
1
Kowalczyk Natalia
brak
PONIA (12)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Kowalczyk Zuzanna
KJ Floret
STERRE (8)
2018-07-14
6
HIMERA (9)
2018-07-14
1
2018-07-14
14
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
ALABAMA (45)
2018-07-14
20
2018-07-14
Kraszewska Michalina
brak
2018-07-14
23
Kroplewska Kamila
SKOK-AGROFOOD
2018-07-14
1
2018-07-14
5
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
NARNIA (18)
2018-07-14
7
2018-07-14
4
BELLO M (42)
2018-07-14
1
2018-07-14
10
Kwiatkowska Julia
brak
TATARKA (36)
2018-07-14
19
Latowska Roksana
Jksr Michelin
CYKLADA (39)
2018-07-14
15
2018-07-14
1
Lissowska Patrycja
brak
2018-07-14
Małecka Helena
brak
ALBI (23)
2018-07-14
1
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2018-07-14
1
2018-07-14
18
Nastula Natalia
brak
NIKIFOR (24)
2018-07-14
1
Nawrotek Dominika
SK Dekada
BAJKA (29)
2018-07-14
21
2018-07-14
11
Osińska Oliwia
Bpk
PATRIK (34)
2018-07-14
22
2018-07-14
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (20)
2018-07-14
1
2018-07-14
9
2018-07-14
Peplińska Jagoda
brak
ROMEO (26)
2018-07-14
2018-07-14
ASTRA (43)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Popławski Paweł
Stajnia Floret
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Rekowska Katarzyna
KJ Floret
2018-07-14
1
2018-07-14
7
Rewers Justyna
KJ Floret
2018-07-14
1
2018-07-14
17
Ryczkowska Natalia
brak
ŁATKA (37)
2018-07-14
23
2018-07-14
23
Rydzińska Aleksandra
brak
TATARKA (36)
2018-07-14
18
2018-07-14
23
Sędłak Alicja
KJ Floret
NESSA (25)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FABER (22)
2018-07-14
2018-07-14
16
2018-07-14
8
Smolarek Zuzanna
KJ Floret
STERRE (8)
2018-07-14
2018-07-14
1
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
ANONIM (21)
2018-07-14
15
2018-07-14
2018-07-14
4
2018-07-14
Sokołowska Zuzanna
brak
MAX (5)
2018-07-14
2
Stefanowski Hubert
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (17)
2018-07-14
1
2018-07-14
6
NARNIA (18)
2018-07-14
Szemplińska Magdalena
brak
BUFFLO (31)
2018-07-14
2018-07-14
12
2018-07-14
3
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (19)
2018-07-14
2
2018-07-14
Tomaszewska Natalia
brak
NIKIFOR (24)
2018-07-14
1
Troszyńska Agata
brak
ALBI (23)
2018-07-14
1
Troszyńska Amelia
brak
LEGAT (11)
2018-07-14
1
Wasik-Laskowska Monika
JKS Rywal
2018-07-14
8
2018-07-14
5
Wronkowska Liwia
SK DEKADA
GINGER (28)
2018-07-14
15
2018-07-14
1
2018-07-14
19

Number of Riders: 53

Number of Horses: 42

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl