Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody
Trumiejki k/ Kwidzyna, 04.08.2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:17:28
2018-08-03 15:05:32
Alicja Sędłak NESSA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (bez szeregów - wys. przeszkód do 60 cm.)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:17:12
2018-08-03 15:02:08
Joanna Karmińska ARABELLA
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
  • 1x 5/DERBY/szybkości wg tab. C (wys. przeszkód krosowch do 90 cm. a przeszkód parkurowych do 100 cm.)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:15:47
2018-08-03 15:01:04
Joanna Karmińska HAJDUK
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
  • 1x 5/DERBY/szybkości wg tab. C (wys. przeszkód krosowch do 90 cm. a przeszkód parkurowych do 100 cm.)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:15:27
2018-08-03 14:58:36
Justyna Rewers H-NEGRA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (bez szeregów - wys. przeszkód do 60 cm.)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:15:04
2018-08-03 14:54:36
Katarzyna Rekowska HARMONY WAY
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (bez szeregów - wys. przeszkód do 60 cm.)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 19:03:41
2018-08-02 16:21:19
Zuzanna Prymek LIBERT
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
  • 1x 5/DERBY/szybkości wg tab. C (wys. przeszkód krosowch do 90 cm. a przeszkód parkurowych do 100 cm.)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 19:03:23
2018-08-02 15:17:45
Dominik Czarnota KABESTAN
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 19:49:49
2018-08-01 15:58:28
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:16:35
2018-07-31 12:11:33
Natalia Nadolska ELKE EKE
  • 1x 1/Mikro LL/dokładności (drążki na ziemi)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:16:17
2018-07-31 12:08:18
Edward Krajewski ILUZJON
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
  • 1x 5/DERBY/szybkości wg tab. C (wys. przeszkód krosowch do 90 cm. a przeszkód parkurowych do 100 cm.)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:15:53
2018-07-31 12:01:18
Jarosław Krajewski CASAT
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
  • 1x 5/DERBY/szybkości wg tab. C (wys. przeszkód krosowch do 90 cm. a przeszkód parkurowych do 100 cm.)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:15:33
2018-07-31 11:50:28
Zofia Żołnowska ELKE EKE
  • 1x 1/Mikro LL/dokładności (drążki na ziemi)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:15:13
2018-07-31 11:48:15
Aleksander Żołnowski ELKE EKE
  • 1x 1/Mikro LL/dokładności (drążki na ziemi)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:14:52
2018-07-31 11:40:46
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
  • 1x 5/DERBY/szybkości wg tab. C (wys. przeszkód krosowch do 90 cm. a przeszkód parkurowych do 100 cm.)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 01:04:05
2018-07-30 23:22:01
Julia Krajewska KORONA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 01:03:51
2018-07-30 23:00:58
Milena Leszczyńska JASPER
  • 1x 1/Mikro LL/dokładności (drążki na ziemi)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:40:33
2018-07-30 17:27:34
Weronika Dobuszewska OLIVER LAKE
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:40:09
2018-07-30 14:38:28
Karolina Pacholec WIKTOR
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (bez szeregów - wys. przeszkód do 60 cm.)
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:39:25
2018-07-30 14:38:01
Mateusz Kawka DEBIUT
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (bez szeregów - wys. przeszkód do 60 cm.)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:38:53
2018-07-30 11:43:08
Alicja Tobolska SERVOY
  • 1x 1/Mikro LL/dokładności (drążki na ziemi)
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (bez szeregów - wys. przeszkód do 60 cm.)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:33:04
2018-07-27 10:38:01
Michalina Łącka SZLACHCIC
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (bez szeregów - wys. przeszkód do 60 cm.)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:32:36
2018-07-27 10:37:26
Alicja Łącka LADY
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 08:06:14
2018-07-19 21:46:58
Karolina Pedzińska KARINO
  • 2x 1/Mikro LL/dokładności (drążki na ziemi)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (bez szeregów - wys. przeszkód do 60 cm.)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 17:14:31
2018-07-13 19:19:04
Aniela Kos WANESSA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (bez szeregów - wys. przeszkód do 60 cm.)
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 10:25:34
2018-07-01 22:10:01
Ewelina Grosz BAGIRA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (bez szeregów - wys. przeszkód do 60 cm.)
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 90 cm.)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 10:17:38
2018-06-30 22:48:49
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 1x 4/L/zwykły (wys. przeszkód do 100 cm.)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Czarnota Dominik Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
brak
2. Dobuszewska Weronika bpk
2002 (J.)
O035163
3. Grosz Ewelina Brak
2002 (J.)
Brak
4. Karmińska Joanna KJ Floret
S
brak
5. Kawka Mateusz Stajnia Koni Wyjątkowych Siemiany
2003 (JM.)
brak
6. Kos Aniela KJ BERTYN
S
Brak
7. Krajewska Julia KJ Rywal Grudziądz
S
brak
8. Krajewski Edward LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
brak
9. Krajewski Jarosław LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
brak
10. Krajewski Maja
11. Krajewski Paweł
12. Krajewski Piotr
13. Leszczyńska Milena bez przynależności
2008 (Mł.)
brak
14. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O049201
15. Łącka Michalina KJ Aromer
2009 (Mł.)
brak
16. Nadolska Natalia bez przynależności
2008 (Mł.)
brak
17. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
0025506
18. Pacholec Karolina Stajnia Koni Wyjątkowych Siemiany
S
brak
19. Pedzińska Karolina Bez przynależności
S
Brak
20. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
21. Rekowska Katarzyna KJ Floret
S
brak
22. Rewers Justyna KJ Floret
S
brak
23. Rynkiewicz Dominika
24. Rynkiewicz Dominika
25. Rynkiewicz Dominika
26. Sędłak Alicja KJ Floret
2005 (JM.)
brak
27. Tobolska Alicja zawodnik niezrzeszony
S
brak
28. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
29. Wasik-Laskowska Monika JKS Rywal
S
O023493
30. Żołnowska Zofia bez przynależności
2010 (Mł.)
brak
31. Żołnowski Aleksander bez przynależności
2007 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

24

ARABELLA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Saganek
M: Ariana
O: Kinga Kornacka
B: Marek Romanowski
brak
2.

1

BAGIRA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/153cm F: Harpun
M: Betka
O: Ewelina Grosz
B: Ewelina Grosz
Brak
3.

16

CASAT SP POL 2006 Ogier kasztanowata F: Mariot
M: Case Z
O: Stado Ogierów Starogard Gdański
B: Roman Barlik
K014323
4.

10

DEBIUT SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: esauł
M: drawa
O: Aleksandra Nickel
B: Gotowski Wojciech
brak
5.

15

ELKE EKE Fryzyjska NED 2001 Klacz kara F: --
M: --
O: --
B: --
brak
6.

22

H-NEGRA PKSP POL 2010 Klacz kara F: Herbur
M: Nevada
O: Stanisław Rewers
B: Eugenusz Lala
brak
7.

23

HAJDUK Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada F: Lotnik
M: Huta
O: Joanna Karmińska
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak
8.

21

HARMONY WAY Kłusak GER 2007 Klacz gniada F: Titan way
M: Harmony Lady
O: Andrzej Krajewski
B: Leo Beckmann
brak
9.

18

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
10.

17

ILUZJON Czeski Koń Gorącokrwisty CZE 2001 Ogier kara F: Dantes
M: Idyla
O: Edward Krajewski
B: --
K007906
11.

12

JASPER Fryzyjska NLD 2004 Wałach kara F: --
M: --
O: --
B: --
brak
12.

28

JORDANIA F:
M:
O:
B:
13.

19

KABESTAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Ogier kasztanowata F: Ostry Chef
M: Krywola
O: Bogusław Mioduszewski
B: Winkler Agnieszka
brak
14.

6

KARINO Wielkopolska POL 2012 Wałach kara F: Lombard
M: Kolia
O: Karolina Pedzińska
B: .
Brak
15.

13

KORONA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Romualdo
M: Kopia
O: Edward Krajewski
B: Edward Krajewski
brak
16.

7

LADY SP POL 2007 Klacz gniada/174 F: Niels
M: Legenda
O: Aldona Łącka
B: Katarzyna Niedzwiecka
K020194 616009600310207
17.

20

LIBERT SP POL 2011 Ogier gniada F: Guffi
M: Lisa Sue
O: --
B: --
K020787
18.

25

NESSA Huculska POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Playboy
M: Odessa
O: Michał Sędłak
B: Blacha Renata
brak
19.

27

OKTAWIA F:
M:
O:
B:
20.

4

OLIVER LAKE SP POL 2008 Wałach kara F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
O: M.Wasik-Laskowska
B: P.Michalewski
brak
21.

14

PAOLA Oldenburska GER 2002 Klacz gniada F: Pro Savage
M: Wientraum
O: ...
B: Hans Abel
K019516
22.

26

PASJA F:
M:
O:
B:
23.

9

SERVOY NN POL 2012 Wałach kara/mk:140 F: Arsen
M: Serva
O: Alicja Tobolska
B: Ewa Kleczkowska
brak
24.

8

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: Verdi Ponysport
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954 616013640003112
25.

5

WANESSA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz siwa/162 F: Wellington
M: Nawa IV
O: Aniela Kos
B: Linowski Zbigniew
Brak Pol009660942403 Brak
26.

11

WIKTOR WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Almanzor L
M: Wiki
O: Aleksandra Nickel
B: Filipek Zofia
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Czarnota Dominik
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2018-08-04
6
2018-08-04
Dobuszewska Weronika
bpk
2018-08-04
2
2018-08-04
2
Grosz Ewelina
Brak
BAGIRA (1)
2018-08-04
2018-08-04
12
2018-08-04
2018-08-04
11
Karmińska Joanna
KJ Floret
HAJDUK (23)
2018-08-04
1
2018-08-04
1
2018-08-04
8
2018-08-04
Kawka Mateusz
Stajnia Koni Wyjątkowych Siemiany
DEBIUT (10)
2018-08-04
1
2018-08-04
1
2018-08-04
7
Kos Aniela
KJ BERTYN
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
Krajewska Julia
KJ Rywal Grudziądz
KORONA (13)
2018-08-04
2018-08-04
Krajewski Edward
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ILUZJON (17)
2018-08-04
2018-08-04
Krajewski Jarosław
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CASAT (16)
2018-08-04
2018-08-04
Krajewski Maja
2018-08-04
1
Krajewski Paweł
2018-08-04
1
Krajewski Piotr
2018-08-04
1
Leszczyńska Milena
bez przynależności
JASPER (12)
2018-08-04
1
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
LADY (7)
2018-08-04
8
2018-08-04
9
2018-08-04
4
Łącka Michalina
KJ Aromer
2018-08-04
11
2018-08-04
1
2018-08-04
10
2018-08-04
1
Nadolska Natalia
bez przynależności
2018-08-04
1
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
PAOLA (14)
2018-08-04
2018-08-04
Pacholec Karolina
Stajnia Koni Wyjątkowych Siemiany
WIKTOR (11)
2018-08-04
1
2018-08-04
2018-08-04
5
2018-08-04
10
Pedzińska Karolina
Bez przynależności
KARINO (6)
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
LIBERT (20)
2018-08-04
6
2018-08-04
Rekowska Katarzyna
KJ Floret
2018-08-04
10
2018-08-04
4
Rewers Justyna
KJ Floret
H-NEGRA (22)
2018-08-04
1
2018-08-04
3
Rynkiewicz Dominika
PASJA (26)
2018-08-04
1
2018-08-04
1
Rynkiewicz Dominika
OKTAWIA (27)
2018-08-04
12
2018-08-04
1
Rynkiewicz Dominika
2018-08-04
1
2018-08-04
7
Sędłak Alicja
KJ Floret
NESSA (25)
2018-08-04
14
2018-08-04
1
2018-08-04
2018-08-04
Tobolska Alicja
zawodnik niezrzeszony
SERVOY (9)
2018-08-04
1
2018-08-04
1
2018-08-04
2018-08-04
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (18)
2018-08-04
12
2018-08-04
5
Wasik-Laskowska Monika
JKS Rywal
2018-08-04
3
Żołnowska Zofia
bez przynależności
2018-08-04
1
Żołnowski Aleksander
bez przynależności
2018-08-04
1

Number of Riders: 31

Number of Horses: 26

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl