Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:28:03
2018-07-19 22:48:49
Anna Starowoitowa-Swiątkowska KOSTARYKA
  • 1x 1T/L-1/towarzyski
  • 1x 2T/L-3/towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:27:50
2018-07-19 22:38:21
Anna Starowoitowa-Swiątkowska SCHANEL
  • 1x 5R/P-1/regionalny
  • 1x 6R/P-2/regionalny
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:27:35
2018-07-19 22:34:19
Agnieszka Dryjas NARAM
  • 1x 3R/L-1/regionalny
  • 1x 4R/L-3/regionalny
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:27:17
2018-07-19 22:20:25
Sandra Strzelecka FALL IN LOVE
  • 1x 1T/L-1/towarzyski
  • 1x 2T/L-3/towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 21:08:14
2018-07-19 20:49:13
Kinga Kozłowska PRETTY WOMAN
  • 1x 1T/L-1/towarzyski
  • 1x 2T/L-3/towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 17:17:16
2018-07-19 15:07:01
Alicja Ochocińska PETRA
  • 1x 3R/L-1/regionalny
  • 1x 4R/L-3/regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:07:15
2018-07-19 07:55:25
Weronika Racinowska ARES
  • 1x 5R/P-1/regionalny
  • 1x 6R/P-2/regionalny
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:07:00
2018-07-18 23:48:23
Larysa Lewandowska ARMANI
  • 1x 3R/L-1/regionalny
  • 1x 4R/L-3/regionalny
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:06:48
2018-07-18 20:50:04
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x 5R/P-1/regionalny
  • 1x 6R/P-2/regionalny
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 18:58:48
2018-07-18 15:54:49
Olga Wodzyńska PRYMUS
  • 1x 5R/P-1/regionalny
  • 1x 6R/P-2/regionalny
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 18:58:37
2018-07-18 15:52:49
Maja Krygier QUABRIELLA 4
  • 1x 3R/L-1/regionalny
  • 1x 4R/L-3/regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 18:58:26
2018-07-18 13:47:08
Wiktoria Boniek JONAS 200
  • 1x 3R/L-1/regionalny
  • 1x 4R/L-3/regionalny
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 13:28:02
2018-07-18 11:06:38
Marcin Miazek I.DŻIGIT
  • 1x 5R/P-1/regionalny
  • 1x 6R/P-2/regionalny
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 22:10:32
2018-07-17 21:40:23
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x 1T/L-1/towarzyski
  • 1x 2T/L-3/towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 22:10:19
2018-07-17 21:13:06
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 5R/P-1/regionalny
  • 1x 6R/P-2/regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 12:34:11
2018-07-16 22:35:31
Karolina Borys-Piotrkowska CZEKOLADA
  • 1x 3R/L-1/regionalny
  • 1x 4R/L-3/regionalny
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 18:14:11
2018-07-16 13:58:38
Anna Stanek DAISY
  • 1x 3R/L-1/regionalny
  • 1x 4R/L-3/regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:19:58
2018-07-15 18:56:50
Anna Pilarska OKSER
  • 1x 7R/N-4/regionalny
  • 1x 8R/N-5/regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 17:10:15
2018-07-13 23:05:03
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 5R/P-1/regionalny
  • 1x 6R/P-2/regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 17:09:04
2018-07-13 22:29:32
Natalia Pokora PASJA
  • 1x 7R/N-4/regionalny
  • 1x 8R/N-5/regionalny
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 17:08:48
2018-07-13 20:47:21
Julia Klawitter FREZJA
  • 1x 1T/L-1/towarzyski
  • 1x 2T/L-3/towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 17:17:38
2018-07-13 17:12:41
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x 5R/P-1/regionalny
  • 1x 6R/P-2/regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 12:39:27
2018-07-13 10:32:21
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 5R/P-1/regionalny
  • 1x 6R/P-2/regionalny
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:10:07
2018-07-12 15:10:57
Marta Kryszak DAHA
  • 1x 5R/P-1/regionalny
  • 1x 6R/P-2/regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:09:53
2018-07-12 15:10:32
Agata Włodarczyk BLACK PEARL R
  • 1x 7R/N-4/regionalny
  • 1x 8R/N-5/regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:04:53
2018-07-11 12:04:28
Magdalena Zgórska-Dąbrowska GLADIATOR J
  • 1x 9R/C-1/regionalny
  • 1x 10R/C-2/regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:04:19
2018-07-11 09:09:53
Klaudia Hoppe TOLA Z
  • 1x 1T/L-1/towarzyski
  • 1x 2T/L-3/towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:03:48
2018-07-10 19:26:41
Maja Drobny GANGES
  • 1x 3R/L-1/regionalny
  • 1x 4R/L-3/regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:03:02
2018-07-10 19:25:38
Maja Miecielska KORONA
  • 1x 1T/L-1/towarzyski
  • 1x 2T/L-3/towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 12:09:31
2018-07-10 10:47:55
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 9R/C-1/regionalny
  • 1x 10R/C-2/regionalny
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 12:09:20
2018-07-10 07:35:17
Hanna Bagniewska DONNA PRIMA
  • 1x 7R/N-4/regionalny
  • 1x 8R/N-5/regionalny
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 02:52:20
2018-07-09 23:14:28
Martyna Sochacka EMMA
  • 1x 1T/L-1/towarzyski
  • 1x 2T/L-3/towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 12:53:09
2018-07-06 11:55:29
Karolina Sztylka BY ME
  • 1x 7R/N-4/regionalny
  • 1x 8R/N-5/regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:51:35
2018-07-04 08:29:54
Dominika Złotowska RUCKSTER
  • 1x 7R/N-4/regionalny
  • 1x 8R/N-5/regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 10:27:14
2018-07-01 13:50:28
Agnieszka Lemańczyk NASHORN
  • 1x 3R/L-1/regionalny
  • 1x 4R/L-3/regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 10:27:03
2018-07-01 13:50:08
Agnieszka Lemańczyk BARBÓR
  • 1x 3R/L-1/regionalny
  • 1x 4R/L-3/regionalny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
2. Boniek Wiktoria Klub Jeździecki Młyńska Struga
2000 (J.)
O045978
3. Borys-Piotrkowska Karolina Rywal
S
O003245
4. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
5. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
6. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
brak
7. Hoppe Klaudia bez przynaleznosci
2001 (J.)
brak
8. Klawitter Julia bpk
2000 (J.)
brak
9. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (JM.)
O034083
10. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
11. Krygier Maja Klub Jeździecki Cavalier
2002 (J.)
O038719
12. Kryszak Marta KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
brak
13. Lemańczyk Agnieszka Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2000 (J.)
O031933
14. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (JM.)
O036921
15. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
16. Matuszak Michalina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
1999 (MJ.)
O032624
17. Miazek Marcin KJ Jeziorki Osieczna
S
O026449
18. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
19. Ochocińska Alicja Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
2002 (J.)
O041942
20. Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O033729
21. Pokora Natalia Klub Jeździecki Classic
S
O011503
22. Racinowska Weronika KJ Classic Solec Kujawski
1999 (MJ.)
brak
23. Sochacka Martyna brak
2001 (J.)
22636/15
24. Stanek Anna Stajnia z Kopytem
S
O035396
25. Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz
S
Brak
26. Strzelecka Sandra Bpk
S
Brak
27. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
28. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
29. Wodzyńska Olga Klub Jeździecki Cavalier
2003 (JM.)
brak
30. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
31. Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC
S
brak
32. Złotowska Dominika KJ Jarużyn
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
O: Bartosz Michałek
B: Sawomir Matz
K020331
2.

32

ARMANI SP POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: Parys
M: Aga
O: .
B: .
Brak 616009520056607
3.

10

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
4.

4

BARBÓR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
O: Joanna Lemańczyk
B: SK Walewice
K013022 POL 006 59 0186 05
5.

15

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
O: Dorota Włodarczyk
B: Albert Roskamm
K025486
6.

24

CZEKOLADA Arabska POL 2013 Klacz inna/mk: F: Elpacino
M: Cytra
O: Kamil Iwicki
B: Danuta Konończuk
brak 616POL13009481A
7.

16

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
brak
8.

23

DAISY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/162 F: Le Mistral
M: Donia Lagomera
O: Anna Stanek
B: Piotr Budzyński
K018895 616 009 61 00944 11
9.

9

DONNA PRIMA HAN POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Don Primero
M: Way o Way
O: Tomasz Bagniewski
B: Wioletta i Witold Pietrzyk
brak DE 431310348706
10.

8

EMMA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Setnik
M: Empora
O: Martyna Sochacka
B: Agricola Farm ABS Sp.z.o.o. Gospodarstwo Rolne Olszówka
006530026807
11.

36

FALL IN LOVE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada F: Liguster
M: Francja
O: Strzelecka Sandra
B: Skrzyczyński Tadeusz
Brak
12.

19

FREZJA Typ Uszlachetniony POL 2005 Klacz gniada F: Forman
M: Kalina
O: Monika Kołodko-Klawitter
B: -
brak
13.

12

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: P. Łukomski
K019951 POLP013610240808
14.

14

GLADIATOR J WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Folio
M: Good Girl
O: Magdalena Zgórska-Dąbrowska
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak
15.

27

I.DŻIGIT Typ Szlachetny POL 2009 Wałach gniada F: Dżentelmen
M: Islandia
O: Natalia Cegiełka
B: Natalia Cegiełka
K023279 616999530228609
16.

28

JONAS 200 Westfalska GER 2006 Wałach gniada/165 F: Jazz Rubin
M: Fiona
O: Wiktoria Boniek
B: Bruno Blome
K019818 DE 441411344806
17.

18

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
O: Olga Maslowska
B: Remigiusz Makowski
K021711 616009660474011
18.

11

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Narvik
M: Kwinta
O: Karolina Miecielska
B: Ryszard Szczęsny
brak 616009520047813
19.

39

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
O: Justyna Fryc
B: St.koni Dobrzyniewo
Brak 616007610181509
20.

31

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
O: Adam Matuszak
B: Krystyna Jędrzejewska
K020298 616009520054411
21.

5

NASHORN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach ciemnogniada/170 F: Le Bon
M: Nekanda
O: Joanna Lemańczyk
B: Wioletta Nadolna
K005310 POL 009 53 00582 98
22.

26

NÓTA Fr Hun POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
O: Grzegorz Gierszewski
B: Szaller Balazs Gyorgy
brak HUN M FR100170000
23.

22

OKSER WLKP. POL 2005 Wałach gniada F: Makker
M: Orawa
O: Anna Pilarska
B: Paweł Gromowski
K017604
24.

20

PASJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Concert
M: Parta II
O: Natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K016427
25.

34

PETRA Wielkopolska POL 2002 Klacz kara F: Orbis
M: Pytia
O: Joanna Ochocińska
B: Majewski Julian
K024261 007660856002
26.

35

PRETTY WOMAN OLD GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Pik Noir
M: Jakaś
O: Marta Rutkowska
B: Niemcy
Brak
27.

30

PRYMUS Wielkopolska POL 2008 Wałach kara F: Trawers
M: Peja
O: Lidia Wodzyńska
B: Marcin Pogorzelski
brak
28.

29

QUABRIELLA 4 Hanowerska GER 2013 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: Weltfee
O: Arkadiusz Krygier
B: Manfred Wohlers
K026017
29.

25

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O: Joanna Tobiszewska
B: Grzegorz Orliński
K017673
30.

6

RUCKSTER WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pigmalion
M: Ruleta
O: Dominika Złotowska
B: Wiesław Gałązla
brak
31.

38

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
O: Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
B: Kołpak Beata
616 009 58 01 690 12 616009580169012
32.

21

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
33.

13

TOLA Z SP POL 2005 Klacz gniada F: Cartrre Z
M: Toscania
O: x
B: BAGNIEWSKI TOMASZ
brak
34.

17

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bagniewska Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2018-07-21
2018-07-21
Boniek Wiktoria
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2018-07-21
2018-07-21
Borys-Piotrkowska Karolina
Rywal
2018-07-21
2018-07-21
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
GANGES (12)
2018-07-21
2018-07-21
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (10)
2018-07-21
2018-07-21
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
NÓTA (26)
2018-07-21
2018-07-21
Hoppe Klaudia
bez przynaleznosci
TOLA Z (13)
2018-07-21
2018-07-21
Klawitter Julia
bpk
FREZJA (19)
2018-07-21
2018-07-21
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2018-07-21
2018-07-21
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
2018-07-21
2018-07-21
Krygier Maja
Klub Jeździecki Cavalier
2018-07-21
2018-07-21
Kryszak Marta
KJ Oxer Inowrocław
DAHA (16)
2018-07-21
2018-07-21
Lemańczyk Agnieszka
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
ARMANI (32)
2018-07-21
2018-07-21
Masłowska Olga
JKS Rywal
2018-07-21
2018-07-21
Matuszak Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2018-07-21
2018-07-21
Miazek Marcin
KJ Jeziorki Osieczna
2018-07-21
2018-07-21
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (11)
2018-07-21
2018-07-21
Ochocińska Alicja
Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
PETRA (34)
2018-07-21
2018-07-21
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
OKSER (22)
2018-07-21
2018-07-21
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Classic
PASJA (20)
2018-07-21
2018-07-21
Racinowska Weronika
KJ Classic Solec Kujawski
ARES (33)
2018-07-21
2018-07-21
Sochacka Martyna
brak
EMMA (8)
2018-07-21
2018-07-21
Stanek Anna
Stajnia z Kopytem
DAISY (23)
2018-07-21
2018-07-21
Starowoitowa-Swiątkowska Anna
JKS Grudziadz
SCHANEL (38)
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
Strzelecka Sandra
Bpk
2018-07-21
2018-07-21
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2018-07-21
2018-07-21
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2018-07-21
2018-07-21
Wodzyńska Olga
Klub Jeździecki Cavalier
PRYMUS (30)
2018-07-21
2018-07-21
Wosiek Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
STELLA (21)
2018-07-21
2018-07-21
Zgórska-Dąbrowska Magdalena
KJ CLASSIC
2018-07-21
2018-07-21
Złotowska Dominika
KJ Jarużyn
2018-07-21
2018-07-21

Number of Riders: 32

Number of Horses: 34

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl