Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
192 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 10:21:55
2018-08-06 23:07:14
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
191 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 10:21:33
2018-08-06 23:06:43
Aleksandra Ząbek OZZI
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
190 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 10:21:13
2018-08-06 21:44:15
Patryk Rasielewski BORNA BAFI M
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
189 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:58:17
2018-08-06 15:49:01
Zuzanna Kowalczyk STERRE
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
188 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:57:52
2018-08-06 15:25:10
Paulina Lubińska NASZA MI
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
187 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:57:30
2018-08-06 14:27:56
Zuzanna Kowalczyk HIMERA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
186 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:57:03
2018-08-06 14:27:34
Zuzanna Sokołowska MAX
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
185 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:56:41
2018-08-06 14:27:01
Aleksandra Jankowska RAFANTA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
184 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:56:12
2018-08-06 14:26:29
Alicja Sędłak NESSA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
183 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:26:10
2018-08-06 12:02:24
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
182 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 08:54:12
2018-08-05 22:20:10
Marcelina Detmer KALILA J
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
181 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 08:53:54
2018-08-05 22:19:02
Marcelina Detmer GOLDEN GIRL
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
180 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 15:43:36
2018-08-04 23:23:07
Agata Andrukajtis POLA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
179 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 17:41:48
2018-08-04 14:58:04
Gabriela Czarnomska JUNE
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
178 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 21:28:36
2018-08-03 19:59:18
Natacha Mont-Jovet HELERINA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
177 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 21:28:04
2018-08-03 19:57:54
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
176 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:23:51
2018-08-03 14:02:56
Anita Szafrańska GRAPPA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
175 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:23:27
2018-08-03 13:15:44
Konstancja Płoskonka TOSCANIA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
174 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:22:54
2018-08-03 13:15:13
Amelia Kusa PARYS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
173 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:22:30
2018-08-03 13:09:29
Martyna Pietrzyk BRINELL
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
172 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:22:02
2018-08-03 11:57:29
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
171 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:21:29
2018-08-03 11:57:02
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
170 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:21:03
2018-08-03 11:54:46
Justyna Nagórka GIZELA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
169 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 21:27:31
2018-08-03 10:33:29
Katarzyna Sas Wisłocka COMMA M
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
168 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 20:26:08
2018-08-03 09:00:53
Victoria Głogowska NANA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
167 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 10:07:13
2018-08-03 06:53:00
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
166 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 01:04:36
2018-08-02 22:45:54
Patrycja Glabus WERDER
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
165 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 01:04:22
2018-08-02 22:38:09
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
164 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 01:04:07
2018-08-02 22:14:07
Hanna Zywert PARYS
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
163 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 01:03:53
2018-08-02 21:26:05
Marika Szablewska CYMES
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
160 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:15:53
2018-08-02 11:19:24
Wiktoria Radojewska ANLEJ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
159 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:19:55
2018-08-02 10:22:26
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
158 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:15:11
2018-08-02 09:19:00
Monika Chylewska ABELLA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
157 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 16:26:45
2018-08-02 08:43:01
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
156 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:34:11
2018-08-01 22:47:13
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
155 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:03:26
2018-08-01 20:28:24
Tomasz Nalazek BILBAO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
154 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 19:50:30
2018-08-01 16:15:12
Patryk Kraus ACON
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
153 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 19:50:16
2018-08-01 16:06:28
Mateusz Kocięda AIKO DE CASSANDRA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
152 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:10:23
2018-08-01 14:48:24
Zuzanna Janiszewska ORESTES
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
151 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:09:58
2018-08-01 14:47:30
Monika Czajkowska AGOLA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
150 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 20:25:46
2018-08-01 14:25:29
Klaudia Mówińska PARYS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
149 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:09:27
2018-08-01 14:02:33
Justyna Żagiel CATTICK
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
148 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:09:10
2018-08-01 13:55:58
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
147 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 13:01:15
2018-08-01 12:20:15
Norbert Sawicki FALSTAFF L
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
146 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 13:00:36
2018-08-01 12:19:21
Norbert Sawicki CHIMERA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
145 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 10:27:11
2018-08-01 09:25:53
Zofia Grzywińska EROIKA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
144 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 10:26:45
2018-08-01 09:24:52
Zofia Grzywińska EMI
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
143 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:18:27
2018-07-31 20:14:19
Martyna Świerczyńska RABIOSA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
142 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:18:04
2018-07-31 20:13:51
Martyna Świerczyńska MELIANA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
141 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:17:38
2018-07-31 19:22:23
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
140 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:17:14
2018-07-31 12:01:18
Zuzanna Strzelczyk FAKIR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
139 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 01:07:18
2018-07-30 22:57:00
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
138 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 01:06:39
2018-07-30 22:55:56
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
137 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 01:06:17
2018-07-30 22:52:24
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
136 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 01:05:53
2018-07-30 22:17:48
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
135 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 01:05:16
2018-07-30 20:38:21
Roksana Wielicka FULEDA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
134 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 01:04:56
2018-07-30 19:52:32
Hubert Stefanowski NIWKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
133 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 01:04:30
2018-07-30 19:51:50
Maja Miecielska BAJADERKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
132 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:44:44
2018-07-30 13:09:00
Karolina Gerstel SOMARA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
131 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:44:04
2018-07-30 12:25:22
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
130 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:43:41
2018-07-30 12:24:51
Katarzyna Klimowicz GERONIMO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
129 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:43:07
2018-07-30 12:24:01
Emma Frąckiewicz WITALIA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
128 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:42:18
2018-07-30 12:09:37
Paweł Skrentny WIZARD
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
127 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 19:31:17
2018-07-29 18:24:34
Magdalena Szablewska COLORADO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
126 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 19:30:57
2018-07-29 18:23:45
Olga Wodzyńska PRYMUS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
125 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 11:20:29
2018-07-29 10:38:18
Alicja Matusewicz FINKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
124 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 11:20:09
2018-07-29 10:37:52
Marcel Prusinowski APOLLO
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
123 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 11:19:52
2018-07-29 10:33:46
Marcel Prusinowski MUZA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
122 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:39:01
2018-07-28 17:42:48
Katarzyna Ambroziak POLON
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:37:48
2018-07-28 17:42:12
Ewa Szydłowska MADERA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:37:23
2018-07-28 17:41:38
Aleksandra Nawodzińska ENGRIN
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:36:52
2018-07-28 16:56:48
Julia Jaworska BLACK MAGIC
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
118 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:36:28
2018-07-28 16:53:41
Zofia Winiarska HAMLET F.S.
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:35:48
2018-07-28 13:52:47
Julia Jaworska ARROW
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:35:19
2018-07-28 13:51:34
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:34:32
2018-07-27 23:58:44
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:34:08
2018-07-27 17:03:32
Edyta Kotkiewicz LEON
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 20:33:45
2018-07-27 17:02:37
Oliwia Knopp PARYS
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 01:03:57
2018-07-26 21:10:53
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 01:03:41
2018-07-26 20:11:53
Magda Madzińska BELL CARLO DZ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 15:42:02
2018-07-26 14:06:20
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 11:41:44
2018-07-26 08:45:14
Paula Tokalska ŁYK
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 11:41:26
2018-07-26 08:44:40
Patryk Hernas WILLA NOVA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 11:41:09
2018-07-26 08:02:28
Hanna Głuśniewska BELTONA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 11:40:55
2018-07-25 23:31:23
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:20:24
2018-07-25 21:11:04
Kornelia Polańska HARFA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:20:06
2018-07-25 19:28:23
Patryk Górecki ŁYSKACZ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:04:04
2018-07-25 12:06:33
Natalia Kwiatkowska EROTICA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 01:27:37
2018-07-24 20:47:37
Maja Miętek SORBONA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:03:50
2018-07-24 20:47:02
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 04:07:38
2018-07-23 22:33:27
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 04:07:24
2018-07-23 22:31:30
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 04:07:11
2018-07-23 22:30:38
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 04:06:55
2018-07-23 22:29:20
Kamila Sokołowska ALPINEX
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 16:05:27
2018-07-23 13:41:40
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:18:45
2018-07-22 12:04:24
Jacek Bakuński JANTAR
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:16
2018-07-21 21:50:46
Anna Kurowska PRADA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:13:56
2018-07-21 15:50:00
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:13:39
2018-07-21 15:49:20
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:13:19
2018-07-21 15:48:42
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:13:03
2018-07-21 15:48:09
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:12:46
2018-07-21 15:47:40
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:13:42
2018-07-21 15:47:05
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:12:10
2018-07-21 15:46:37
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:30:22
2018-07-20 06:26:35
Konrad Hołodiuk ESMERALDA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:08:57
2018-07-19 08:43:15
Oskar Lodowski WIR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 17:29:59
2018-07-18 10:27:17
Julia Sistermann DOLCE VITA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 17:29:35
2018-07-18 10:26:27
Justyna Sistermann DOCENT J
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 13:32:10
2018-07-18 10:25:31
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 13:29:47
2018-07-17 22:30:01
Wiktoria Wypych GREK
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 13:29:30
2018-07-17 22:24:29
Magda Szkudlarek HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 16:01:51
2018-07-17 10:45:46
Oliwia Pleban WERA-K
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:23:56
2018-07-15 16:10:28
Oliwia Dalbiak DONNA Z
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 08:53:32
2018-07-15 12:46:16
Joanna Wicenty WASYL
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:23:24
2018-07-15 12:13:50
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 17:18:00
2018-07-14 09:20:09
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 17:17:41
2018-07-14 09:20:09
Wiktoria Smolińska ANONIM
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 17:17:15
2018-07-14 08:30:34
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:18:24
2018-07-12 15:18:56
Aniela Lipińska GENESIS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:33:52
2018-07-12 12:41:04
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:31:50
2018-07-11 20:46:18
Zofia Bochen PARYS
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:42:18
2018-07-11 20:29:38
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:41:58
2018-07-11 20:28:49
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 14:14:06
2018-07-10 20:40:51
Zofia Paczkowska SZAFIR
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:31:11
2018-07-10 15:31:33
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:30:30
2018-07-10 14:18:32
Kordian Zieliński LOTOS
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 17:30:19
2018-07-10 14:17:40
Celina Urbanowicz WENA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 10:26:18
2018-07-10 13:24:37
Julia Kasprzyk ARIA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 20:30:17
2018-07-09 13:58:28
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 18:09:38
2018-07-09 13:57:18
Robert Musiał HUNTER
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 13:35:45
2018-07-09 13:25:40
Anna Danielewicz HINGIS
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 13:35:58
2018-07-09 13:25:14
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 04:05:55
2018-07-09 11:41:01
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:21:47
2018-07-07 15:53:21
Martyna Glinkau KALINA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 18:23:09
2018-07-07 11:59:58
Adam Gospodarczyk VIVARO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:23:05
2018-07-06 22:03:37
Zofia Tocha PIEROT
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 20:29:35
2018-07-05 21:07:19
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 01:57:50
2018-07-05 16:04:59
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:42:02
2018-07-05 09:18:23
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:41:23
2018-07-05 09:13:54
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:14:08
2018-07-04 10:14:09
Barbara Błaszak AGUILERA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:55:59
2018-07-03 00:48:23
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
34 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-08-02 14:54:24
2018-07-03 00:30:30
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 2x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 2x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 17:41:50
2018-07-02 12:51:33
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 08:53:11
2018-07-02 07:03:07
Anna Lenckowska WENUS
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 08:52:50
2018-07-02 07:01:01
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 13:37:46
2018-07-01 13:19:21
Dominika Januszewska HENDIA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:14:27
2018-06-29 14:46:59
Anna Ławrenin INCINATUS
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
23 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-08-02 21:26:28
2018-06-29 14:07:48
Julia Wyrozebski EOS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:19:29
2018-06-28 22:57:29
Weronika Malinowska CAMEO CROSS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:19:07
2018-06-28 22:56:25
Zuzanna Hana KALINECZKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:20:22
2018-06-28 18:48:17
Pola Kostrzewa GRACJA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 13:29:00
2018-06-27 16:49:09
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 14:51:30
2018-06-27 07:20:46
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 09:31:57
2018-06-26 08:56:38
Roksana Oczki WILLORD DE VOROUX
  • 1x 1/KUCE/I półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał (65 cm) - dokładności
  • 1x 9/KUCE/finał (70 / 75 cm.) - dwunawrotowy
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 09:31:42
2018-06-25 14:17:22
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:18:42
2018-06-24 07:37:11
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 21:28:37
2018-06-23 08:20:56
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 21:28:21
2018-06-23 08:19:08
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 13:21:01
2018-06-21 11:38:43
Konstancja Płoskonka PRINCE
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał (80 cm) - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/finał (85 / 90 cm.) - dwunawrotowy
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:18:08
2018-06-18 23:41:34
Monika Kalowska CASTILLIONE
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 17:57:03
2018-06-18 17:05:18
Miłosława Laskowska AVATAR S
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 17:56:30
2018-06-18 15:46:20
Aleksandra Strzyżewska CANTINA M
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał (80 cm) - dokładności
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 10:06:49
2018-06-15 20:20:52
Jakub Ferenc CONSTANCE
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał (85 cm) - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/finał (90 / 95 cm.) - dwunawrotowy
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 09:40:31
2018-06-14 09:37:17
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 4/OPEN/I półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał (100 cm) - dokładności
  • 1x 12/OPEN/finał (105 / 105 cm.) - dwunawrotowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ambroziak Katarzyna Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2003 (JM.)
Brak
2. Andrukajtis Agata Kociewski Klub Jeździecki Polar
1999 (MJ.)
O037986
3. Anszpergier Dorota JKJ HorseProfi
S
O035543
4. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
5. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
6. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
7. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
8. Bakuński Jacek bpk
S
O050016
9. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043736
10. Błaszak Barbara KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
O036924
11. Bochen Zofia Bpk maz
S
Brak
12. Bonieckia Wiktoria bpk
2003 (JM.)
brak
13. Chylewska Monika JKS Czarna Podkowa
S
brak
14. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
15. Czajkowska Monika bpk
1998 (MJ.)
brak
16. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
17. Dalbiak Oliwia bpk
2006 (JM.)
brak
18. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
19. Danielewicz Anna bpk
S
brak
20. Detmer Marcelina Toruński LKJ
2000 (J.)
O039669
21. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (JM.)
O035154
22. Frąckiewicz Emma BPK
2005 (JM.)
brak
23. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
Brak
24. Glabus Patrycja Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (J.)
brak
25. Glinkau Martyna Toruński Klub Jazdy Konnej
S
brak
26. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
brak
27. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
28. Gogolińska Oliwia
29. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
O045964
30. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
31. Gospodarczyk Adam niezrzeszony
S
brak
32. Grzywińska Zofia LKS ,,Nadwiślanin'' Kwidzyn
2004 (JM.)
O038681
33. Hana Zuzanna UKJ Leonardo
2007 (Mł.)
brak
34. Hernas Patryk Stow. R&S Stable
S
Brak
35. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
36. Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
S
O012238
37. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
38. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
39. Janiszewska Zuzanna bpk
1999 (MJ.)
brak
40. Jankowska Aleksandra brak
1999 (MJ.)
brak
41. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
42. Kalowska Monika skj Revel
S
brak
43. Kasprzyk Julia KJK Joker Działowo
2003 (JM.)
O035159
44. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
O044754
45. Klimowicz Katarzyna BPK
S
Brak
46. Knopp Oliwia brak
2003 (JM.)
brak
47. Kocięda Mateusz JKS RYWAL
2003 (JM.)
Brak
48. Kostrzewa Pola Brak przynależności
2006 (JM.)
brak
49. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
50. Kowalczyk Zuzanna KJ Floret
2001 (J.)
brak
51. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
52. Kruk Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
53. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
54. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
55. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
56. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
57. Kurowska Anna KJ Bertyn
2000 (J.)
brak
58. Kusa Amelia JKS Czarna Podkowa-Gródek
2004 (JM.)
brak
59. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
60. Laskowska Miłosława KJ Cavallino Brzoza
S
O035490
61. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
62. Lenckowska Anna OJK Mierzeja
2006 (JM.)
O039471
63. Lewandowska Kinga KJ Dilmar Kobylarnia
2004 (JM.)
O040848
64. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
65. Lodowski Oskar .
2004 (JM.)
brak
66. Lubińska Paulina bez przynależności
1997 (MJ.)
brak
67. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
68. Madzińska Magda bpk
2000 (J.)
O045530
69. Malinowska Weronika UKJ Leonado
2003 (JM.)
brak
70. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
71. Maślanka Bogdan St. SKJ Bobrowy Staw
S
O022341
72. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
73. Matusewicz Alicja Stajnia Elf w Dercu
2006 (JM.)
Brak
74. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
75. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
76. Mont-Jovet Natacha bpk
2004 (JM.)
O036944
77. Mówińska Klaudia brak
2005 (JM.)
brak
78. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
O034233
79. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
80. Nalazek Tomasz brak
S
brak
81. Nawodzińska Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
82. Paczkowska Zofia bpk
2004 (JM.)
brak
83. Paprocka Aleksandra UKJ Bukowiec
2000 (J.)
O031407
84. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
85. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (J.)
O039660
86. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
87. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
88. Pietrzyk Martyna JKS Czarna Podkowa-Gródek
2002 (J.)
brak
89. Pleban Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
1997 (MJ.)
brak
90. Płoskonka Konstancja BPK (Stajnia Szyldak)
2006 (JM.)
O048492
91. Polańska Kornelia UKJ Bukowiec Świdwin
2003 (JM.)
O040906
92. Prusinowski Marcel bpk
2003 (JM.)
Brak
93. Pupiałło Marianna PKJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
Brak
94. Radojewska Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2001 (J.)
O042904
95. Rasielewski Patryk Brak
S
Brak
96. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O031797
97. Sas Wisłocka Katarzyna Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1999 (MJ.)
O042174
98. Sawicki Norbert SJ Pro Eques
S
O012321
99. Sędłak Alicja KJ Floret
2005 (JM.)
brak
100. Sistermann Julia G-ride
2005 (JM.)
Brak
101. Sistermann Justyna G-ride
S
brak
102. Skrentny Paweł Stajnia Osowiec
S
brak
103. Ślesicka Anna KJ BERTYN
2000 (J.)
O027689
104. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
105. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017 (Mł.)
O038537
106. Sokołowska Kamila Szybki Konik
2003 (JM.)
brak
107. Sokołowska Zuzanna brak
2001 (J.)
brak
108. Stefanowski Hubert Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
109. Strzelczyk Zuzanna niezrzeszony
2003 (JM.)
brak
110. Strzyżewska Aleksandra Kujawsko - pomorski klub jeździecki
2003 (JM.)
Brak
111. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
112. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
113. Szablewska Magdalena KJ CAVALIER
S
O005866
114. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
115. Szafrańska Anita Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2004 (JM.)
O049101
116. Szczepańska Małgorzata SSOJ Jaszczółtowo
S
O045680
117. Szkudlarek Magda KJ RE-CO
2005 (JM.)
brak
118. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
119. Szydłowska Ewa Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
120. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
121. Tocha Zofia Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
122. Tokalska Paula Stow. R&S Stables
1998 (MJ.)
brak
123. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
124. Tomicki Marek bpk
S
O033872
125. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
brak
126. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
127. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (Mł.)
brak
128. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
129. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (J.)
O034662
130. Wicenty Joanna -
S
Brak
131. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
132. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O031143
133. Winiarska Zofia JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
134. Wodzyńska Olga Klub Jeździecki Cavalier
2003 (JM.)
brak
135. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
136. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
137. Wypych Wiktoria KJ RE-CO
2005 (JM.)
brak
138. Wyrozebski Julia RPC Düsseldorf
2003 (JM.)
Brak
139. Żagiel Justyna BPK ZPO
S
brak
140. Zieliński Kordian JUKS Abakus
S
O013201
141. Zywert Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O028379
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

165

ABELLA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Absurd
M: Zaspa
O: Lemańczyk - Dąbek Izabela
B: Lemańczyk - Dąbek Izabela
brak
2.

159

AGOLA Koń Mały POL 2002 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Ottke
B: Marek Łatkowski
brak
3.

71

AGUILERA SP POL 2011 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Aguaja / Sapiecha
O: Dorota Włodarczyk
B: Zenon Brzozowski
K025516 616009520051911
4.

161

AIKO DE CASANDRA Kłusak Francuski LTU 2010 Wałach gniada F: Kitko
M: Quessant
O: Anna Kocięda
B: Anna Kocięda
Brak
5.

105

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
6.

166

ANLEJ SP POL 2005 Wałach siwa F: Czekan
M: Awista
O: Wiktoria Radojewska
B: Antoni Przyborek
K026001 POL 009 59 01438 05
7.

89

ANONIM Małopolski POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mariot
M: Alwina
O: Anna Smolińska
B: Wiesław Kraszewski
K024645 006520077208
8.

100

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
9.

133

APOLLO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: ANNA DOROTA WIECKOWSKA
B: Grabowska Magdalena
brak
10.

34

ARIA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Alek / Liman
M: Merta /
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684 616007520131510
11.

126

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
K006047 009 66 0005401
12.

83

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
13.

59

AVATAR S SP POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Aner Prince / Pilot
M: Anistina / Damister
O: Mirosława Laskowska
B: Mirosław Stanisz SK Durok
K023723 009670014901
14.

142

BAJADERKA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
O: Jacek Kulpa
B: X
brak 616013640053211
15.

49

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
brak
16.

120

BELL CARLO DZ SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ /
M: Bella Donna /
O: Małgorzata Borowicka
B: Anna Stachowiak
brak
17.

140

BELMONDO SP POL 2009 Wałach gniada F: Concert
M: Birma
O: Małgorzata Szczepańska
B: Bąkowski Ryszard
K026071 616009610204009
18.

116

BELTONA SP POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Czandor /
M: Balia /
O: Emilia Kostrzewska
B: Bolesław Danilewicz
K007833
19.

163

BILBAO SP POL 2011 Wałach tarantowata/167 F: Wiliam
M: Bahama II
O: Ewa Dworska
B: Żubka Magdalena
brak
20.

95

BITYNIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
O: Grzegorz Twardowski
B: Romanowski Marek
brak POL 007600433508
21.

193

BORNA BAFI M Szlachetna Pół Krew POL 2006 Klacz kasztanowata F: Romualdo
M: Bafuria
O: Patryk Rasielewski
B: Stefan willuś
Brak
22.

175

BRINELL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach tarantowata F: Wiliam
M: Bahia
O: Martyna Pietrzyk
B: Żubka Magdalena
brak 616009520032211
23.

12

CAMEO CROSS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz gniada/160 F: Cape Benedict
M: Cameo Brooch
O: Marzena Malinowska
B: Przedsiębiorstwo wielobranżowe Petro-Kędzierzyn SP. Z O. O
Brak 616999610203613
24.

61

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
25.

19

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: cantanis
M: coco chanel
O: PPHU KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229
26.

58

CANTINA M Wielkopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Cantanis
M: Hola
O: Aleksandra Strzyżewska
B: Krzysztof Koziarowski
brak 11470
27.

164

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
28.

125

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
29.

2

CASTILLIONE Westfalska POL 2006 Wałach siwa F: Castillo
M: Octet
O: Monika Kalowska
B: sk Galiny
brak
30.

158

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
O: JANUSZ PAPROCKI
B: DE
K020270 DE418180107011
31.

173

CEZAR SP POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz / Azarro
M: Cytryna / Gordon I
O: Maciej Iżycki
B: Mieczysław Nowak
K019445 POL009520093501
32.

72

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
33.

155

CHIMERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: World Star 4 / World Cup
M: Chwała / Silver
O: Norbert Sawicki
B: Łukasz Charyk
K017988 616009610202309
34.

99

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
35.

136

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel
M: Cyrkówka
O: L. Szablewski
B: B.Jama
K016053
36.

181

COMMA M KWPN NLD 2007 Wałach gniada F: Vleut
M: Pleasure M
O: Krzysztof Sas Wisłocki
B: hol
K012183
37.

167

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
O: Ewelina Kostrzewska
B: Fabiszak Czesława
brak
38.

51

DELICJA Wielkopolska POL 1996 Klacz ciemnogniada/165 F: Denar
M: Dzida
O: Maciej Krukowski
B: Artur Pleszewa
brak POL007610147106
39.

196

DEMON DEL POL 2005 wałach gniada/141 F:
M:
O: Piotr Pertkiewicz
B:
40.

8

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Kaszubowska
B:
K024258
41.

194

DESIRE Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S
M: Doria
O: Marlena Rakoczy
B: Marlena Rakoczy
K014703
42.

146

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Renata Wójcik
B:
K008077 POL009530041603
43.

115

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
O: Hanna Nowakowska
B: Stanisław Szurik
brak
44.

65

DIUCORINA W TS POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W /
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
K025032 616999520133712
45.

41

DOCENT J Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Cruzeiro L
M: Damona
O: Justyna Sistermann
B: Wielkopolski Zwiazek Hodowców w Poznaniu
brak 616009610110510
46.

42

DOLCE VITA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: WM związek hodowców koni
Brak 616007600287411
47.

91

DONNA Z Z POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol /
M: Fraga /
O: Mateusz Czarnecki
B: GR Dąbki
brak
48.

81

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
49.

63

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
50.

98

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: Rasch (Rekrut) /
M: Echeveria / Landos
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
K023589 616009600246813
51.

147

ELZA - JUULTJE KUC NLD 2012 Klacz kara/kuc:131cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955
52.

153

EMI Czysta Krew Arabska POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Wito
M: Eroika
O: Zbigniew Grzywiński
B: Zbigniew Grzywiński
K013874
53.

129

ENGRIN SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Czandor
M: Eruta
O: Marta Telak
B: Bieniek Mirosław
K018627 616009640062510
54.

67

EOS Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Czarczaf
M: Etola
O: Julia Wyrozebski
B: Stadnina Liski
Brak
55.

102

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
56.

154

EROIKA Czysta Krew Arabska POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Addham
M: Euglena
O: Zbigniew Grzywiński
B: Agricola Farm
K009869
57.

112

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
58.

97

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Landacord
M: Estyma
O: Beata Vetter
B: Ewa Fabińska
K026137 616 009 51 04147 09
59.

149

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Ogier gniada F: Browar
M: Fryga
O: Stadnina Koni Iwno Sp. z o. o.
B: Stadnina Koni Iwno Sp. z o. o.
brak
60.

156

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
O: BM Kobylin
B: KJ Aleksander Elizówka
K011108 POL009580187606
61.

103

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
62.

179

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet /
M: Figraszka /
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
K019789 616013540001600
63.

124

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Monika Romanowska
B: NN
Brak
64.

101

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
65.

134

FINKA Koń Mały POL 2007 Klacz gniada/mk: F: Fez
M: Frezja
O: Ewa Anna Gajewska
B: Korenkiewicz Arkadiusz
Brak 616013510078007
66.

84

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
67.

144

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
O: Hanna Nowakowska
B: SK Pępowo
K015567 POL007610140305
68.

52

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
k024366 616006680053712
69.

86

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels / Los Angeles
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
K012943 POL007520030802
70.

139

GERONIMO SP POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Katarzyna Klimowicz
B: Romańczuk
Brak
71.

172

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
72.

184

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024573 K024573
73.

73

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
74.

66

GRACJA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2006 Klacz gniada/kuc: F: Top Evita
M: Dobre pytanie
O: Daniel Kostrzewa
B: Brak
brak
75.

178

GRAPPA Typ Kuc POL 2013 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Anna Nagórka
B: Magdalena Błasik
K024980 616999580445613
76.

94

GREK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach kasztanowata F: Konig Sobieski
M: Grecja
O: Lena Wypych
B: Ewa Janiak
brak
77.

127

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Aleksandra Nazar
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
78.

70

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
K019636
79.

114

HARFA SP POL 1999 Klacz ciemnogniada F: Cabrol /
M: Hrabianka /
O: Emilia Kostrzewska
B: Janusz Chłodnicki
K015415 POL999640014199
80.

180

HELERINA Trakeńska POL 2012 Klacz kara F: Velsas
M: Helmainte
O: Malwina Mont-Jovet
B: Tomasz Gąsowski
K022537 POL 732 01 00622 12
81.

43

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
82.

76

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
83.

190

HIMERA NN POL 1998 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Joanna Karmińska
B: Nieznany
brak
84.

77

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus
M: Highvellya
O: Przemysław Starkowski
B:
brak
85.

74

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
86.

87

HOJANAS Koń Trakeński LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis
M: Huta
O: Marek Baranowski
B: Žirgu Augintoju Asociacija
K024646 030619
87.

93

HORYZONT ZDARZEŃ Mały Koń POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Gironino
M: Hepi
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Sienicka - Kalmus
brak
88.

169

IDOL Koń Mały POL 2009 Wałach siwa F: Poligon /
M: Ina /
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
89.

44

JANTAR Typ Szlachetny POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Jacek Bakuński
B: NN
brak POL 999 60 02279 03
90.

121

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Lagrain / Landgraf I
M: Jacquelien / Zuidhorn
O: Paweł Augustyniak
B: Małgorzata Balcerzak
K010048 POL009590050004
91.

88

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
92.

182

JUNE Tinker POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Z
M: Z
O: Justyna Kopko
B: Brak
Brak
93.

185

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672 616009520054311
94.

30

KALINA Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Landor
M: Kreta
O: Martyna Glinkau
B: Ireneusz Ćwik
Brak
95.

11

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc: F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
O: Sebastian Francuzik
B: Teresa Puzio
Btak 013520096705
96.

171

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298 POL007520075604
97.

119

KOBER Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
O: Kamilla Sarnowska
B: Śliwiński Robert
K018945 616007610210710
98.

23

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
99.

90

LARIANT WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek /
M: Lawa /
O: Dorota Lewandowska
B: Kazimierz Ogonowski
K015197 616007610236605
100.

7

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
101.

123

LEON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Lulka
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
102.

80

LOTOS WLKP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Ilok /
M: Brazylia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
K024976 POL999611168301
103.

118

ŁYK NN POL 2000 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Paula Tokalska
B: NN
brak
104.

113

ŁYSKACZ MŁP POL 1998 Ogier gniada F: Sebastian /
M: Łada / Juriste
O: Jarosław Górecki
B: SK Walewice
K003753 POL006660083098
105.

130

MADERA Małopolska POL 2000 Klacz gniada F: Malibu
M: Nn
O: Marta Telak
B: Marta Telak
Brak
106.

107

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
K023092
107.

189

MAX Małopolska POL 2001 Wałach gniada F: First des termes
M: Maria
O: Maria Łysy
B: Jerzy Podlasek
brak
108.

174

MEDRESA WLKP POL 15.04.2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Magdalena Drewka
B: Stadnina koni pępowo
Brak 007610103910
109.

151

MELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Marilyn
O: Sylwia Trzeciak
B:
K025239
110.

132

MUZA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc: F: Makbeth
M: nn
O: ANNA DOROTA WIECKOWSKA
B: Słomka Katarzyna
brak
111.

55

NANA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
O: Dorota Zielińska
B: brak
brak
112.

191

NASZA MI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz kasztanowata F: MARAM
M: NEBASKA
O: MAGDALENA LUBIŃSKA
B: MAGDALENA LUBIŃSKA
brak
113.

111

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
114.

187

NESSA Huculska POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Playboy
M: Odessa
O: Michał Sędłak
B: Blacha Renata
brak
115.

195

NIPA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: NN
O: Katarzyna Ciuruś
B: Szulc Anna
brak
116.

143

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
117.

36

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław / Probat
M: Orzechówka / Nacios
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL013600096105
118.

160

ORESTES SP POL 2005 Wałach kara F: LEONARDO DA VINCI
M: OSEINA
O: Janusz Ottke
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
brak
119.

106

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
120.

85

PARYS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Cooper / Cassini I
M: Cooper / Cassini I
O: Pawel Maruda
B: Zbigniew Kowalewski
K017035 POL007600081104
121.

50

PARYS SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Dyskobol
M: Kanaśka
O: Krystyna Mówińska
B: brak
brak 616009610304007
122.

168

PARYS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa F: Maczo
M: Pasja
O: Magdalena Lisik
B: Marcin Grzeszczyk
K025902
123.

122

PARYS Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Pigwa
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja Ducha
brak
124.

177

PARYS Typ Szlachetny POL 1997 Wałach srokata F: nn
M: nn
O: Izabela Lemańczyk
B: Izabela Lemańczyk
brak 999520015991
125.

62

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
O: Marek Tomicki
B: Jens Brehmer
K019946 DE418180118104
126.

28

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Jantar
M: Petra
O: Adam Tocha i Zofia Tocha
B: SK Plękity Sp. z o.o.
brak
127.

183

POLA Mały Koń POL 2009 Klacz gniada/mk:148 F: Polar
M: Pestka
O: Agata Andrukajtis
B: Tomasz Szostak
K019481
128.

131

POLON Wielkopolska POL 1995 Wałach gniada F: Island
M: Procesja
O: Marta Telak
B: Marta Telak
Brak
129.

104

PRADA Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz kara/167 F: Alek
M: Plejada
O: Krzysztof Jaczewski
B: Krzysztof Jaczewski
brak 616 009 52 007451 4
130.

60

PRINCE Typ Szlachetny POL 1998 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
K023993
131.

135

PRYMUS Wielkopolska POL 2008 Wałach kara F: Trawers
M: Peja
O: Lidia Wodzyńska
B: Marcin Pogorzelski
brak
132.

57

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
O: Natalia Antczak
B: Monika Bednarz
K019755 616009530031010
133.

157

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
134.

152

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Otil
M: Ready to win
O: Damian Szempliński
B: Wiesław Ruskowski
K023588
135.

148

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
K024820
136.

188

RAFANTA PKSP POL 2003 Klacz gniada F: Grosz
M: Ratina
O: Karolina Rogowska
B: Stanisław Pałczyński
brak
137.

31

SEKKO J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
K022448 616009600282011
138.

108

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
K013400
139.

150

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
brak
140.

141

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
141.

110

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor /
M: Salamanka / Windwurf
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
K025064 616009640069611
142.

192

STERRE Irish Cob NLD 2011 Klacz srokata/mk: F: Napoleon
M: Pressilla van Stoeterij Van Loo
O: Kinga Kornacka
B: Dhr. G.J.Scholing
brak
143.

82

SZAFIR Mieszana POL 2005 Wałach siwa/mk: F: nn
M: nn
O: Alexandra Medvedeva
B: .
brak
144.

145

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
brak BEL40167
145.

24

TANCERZ WLKP POL 2004 Wałach gniada F: Paragon / Banita
M: Tancerka / Epitet
O: Anna Kałmuczak
B: Przemysław Kopydłowski
K025752 616007611146004
146.

25

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
147.

17

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
K025107
148.

176

TOSCANIA Westfalska GER 2005 Klacz siwa F: Castillo
M: Tamiza
O: Justyna Gasinowicz
B: Zygmunt Droński
Brak
149.

75

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
brak POL 007 52 00670 04
150.

40

WASYL Hucuł POL 2012 Wałach srokata/kuc:140 F: Halif
M: Warta
O: Mateusz Hofman
B: Mariusz Chojnacki
Brak 616012610204312
151.

79

WENA SP POL 2002 Klacz gniada F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
O: Katarzyna Siudzińska
B: S.P.R. Agrofirma
K020797 POL009611205402
152.

18

WENUS KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: Apel
M: Wika
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jerzy Brzozowy
KO 25108 POL 013 66 11210 08
153.

92

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Granilli S
M: Wega
O: Oliwia pleban
B: Kubacki marek
Brak
154.

170

WERDER Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Likus
M: Workuta
O: Ewa Wiciak-Madeła
B: Bajerski Szczepan
brak
155.

117

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
O: Renata Bąk
B: Piotr Wiese
K015561 POL009590045704
156.

96

WIR SP POL 2003 Wałach gniada F: .
M: .
O: Edyta Lodowska
B: .
brak
157.

138

WITALIA SP POL 2008 Klacz siwa F: Caliro/Calato
M: Walia/Jankes
O: Szkoła Jazdy Konnej Canter Paulina Schulz
B: Stawicka Irena
K016357 616009530047508
158.

137

WIZARD SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: KEVIN
M: WARKA-H
O: Pawel Skrentny
B: Paweł Skrentny
brak 616 009 61 00220 11
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Katarzyna
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
POLON (131)
2018-08-10
2018-08-11
Andrukajtis Agata
Kociewski Klub Jeździecki Polar
POLA (183)
2018-08-10
Anszpergier Dorota
JKJ HorseProfi
EASY MK (98)
2018-08-10
1
2018-08-11
21
2018-08-12
11
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (57)
2018-08-10
18
2018-08-11
16
2018-08-12
15
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
OLIWKA (36)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
6
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
JASYR (121)
2018-08-10
1
2018-08-11
30
2018-08-12
26
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
SOLARIS M (150)
2018-08-10
24
2018-08-11
1
2018-08-12
13
Bakuński Jacek
bpk
JANTAR (44)
2018-08-10
1
2018-08-11
21
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (87)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
15
Błaszak Barbara
KJ Oxer Inowrocław
2018-08-10
42
2018-08-11
Bochen Zofia
Bpk maz
PARYS (85)
2018-08-10
1
2018-08-11
25
2018-08-12
13
Bonieckia Wiktoria
bpk
IDOL (169)
2018-08-10
25
2018-08-11
25
2018-08-12
19
Chylewska Monika
JKS Czarna Podkowa
ABELLA (165)
2018-08-10
22
2018-08-11
1
2018-08-12
19
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
DESIRE (194)
2018-08-10
1
2018-08-11
22
NIPA (195)
2018-08-10
23
2018-08-11
24
Czajkowska Monika
bpk
AGOLA (159)
2018-08-10
25
2018-08-11
1
2018-08-12
26
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-08-10
1
2018-08-11
25
2018-08-12
21
JUNE (182)
2018-08-10
25
2018-08-11
47
2018-08-12
35
Dalbiak Oliwia
bpk
DONNA Z (91)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
14
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
HELGA (43)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
9
Danielewicz Anna
bpk
2018-08-10
15
2018-08-11
15
2018-08-12
15
HINGIS (77)
2018-08-10
19
2018-08-11
21
2018-08-12
22
Detmer Marcelina
Toruński LKJ
2018-08-10
KALILA J (185)
2018-08-10
18
2018-08-11
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CEZAR (173)
2018-08-10
18
2018-08-11
16
2018-08-12
5
MEDRESA (174)
2018-08-10
2018-08-11
16
2018-08-12
24
Frąckiewicz Emma
BPK
WITALIA (138)
2018-08-10
48
2018-08-11
40
2018-08-12
44
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (141)
2018-08-10
19
2018-08-11
1
2018-08-12
18
Glabus Patrycja
Toruński Klub Jazdy Konnej
WERDER (170)
2018-08-10
20
2018-08-11
1
2018-08-12
8
Glinkau Martyna
Toruński Klub Jazdy Konnej
KALINA (30)
2018-08-10
1
2018-08-11
15
2018-08-12
5
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
NANA (55)
2018-08-10
26
2018-08-11
2018-08-12
27
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
BELTONA (116)
2018-08-10
38
2018-08-11
1
2018-08-12
28
Gogolińska Oliwia
TANCERZ (24)
2018-08-10
25
2018-08-11
25
2018-08-12
25
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
ŁYSKACZ (113)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
11
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (107)
2018-08-10
25
2018-08-11
46
2018-08-12
47
Gospodarczyk Adam
niezrzeszony
VIVARO (75)
2018-08-10
29
2018-08-11
29
2018-08-12
25
Grzywińska Zofia
LKS ,,Nadwiślanin'' Kwidzyn
EMI (153)
2018-08-10
2018-08-11
EROIKA (154)
2018-08-10
15
2018-08-11
2018-08-12
29
Hana Zuzanna
UKJ Leonardo
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
14
Hernas Patryk
Stow. R&S Stable
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
2
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (111)
2018-08-10
25
2018-08-11
1
2018-08-12
7
Hołodiuk Konrad
KS AZS UWM Olsztyn
2018-08-10
1
2018-08-11
16
2018-08-12
16
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-08-10
24
2018-08-11
16
2018-08-12
21
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
2
Janiszewska Zuzanna
bpk
ORESTES (160)
2018-08-10
1
2018-08-11
15
2018-08-12
8
Jankowska Aleksandra
brak
RAFANTA (188)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
6
Jaworska Julia
JKS Olsza
ARROW (126)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
5
DEMON DEL (196)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
11
Kalowska Monika
skj Revel
2018-08-10
27
2018-08-11
29
2018-08-12
29
Kasprzyk Julia
KJK Joker Działowo
ARIA (34)
2018-08-10
25
2018-08-11
25
2018-08-12
23
Kaszubowska Oliwia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-08-10
Klimowicz Katarzyna
BPK
GERONIMO (139)
2018-08-10
31
2018-08-11
32
2018-08-12
27
Knopp Oliwia
brak
PARYS (122)
2018-08-10
1
2018-08-11
21
2018-08-12
17
Kocięda Mateusz
JKS RYWAL
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
1
Kostrzewa Pola
Brak przynależności
GRACJA (66)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
7
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
LEON (123)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
13
Kowalczyk Zuzanna
KJ Floret
HIMERA (190)
2018-08-10
44
2018-08-11
1
2018-08-12
33
STERRE (192)
2018-08-10
51
2018-08-11
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (101)
2018-08-10
49
2018-08-11
25
Kruk Emilia
bpk
DELICJA (51)
2018-08-10
25
2018-08-11
23
2018-08-12
42
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (106)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
10
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
2
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (146)
2018-08-10
15
2018-08-11
1
2018-08-12
3
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (74)
2018-08-10
22
2018-08-11
27
2018-08-12
28
Kurowska Anna
KJ Bertyn
PRADA (104)
2018-08-10
1
2018-08-11
25
2018-08-12
24
Kusa Amelia
JKS Czarna Podkowa-Gródek
PARYS (177)
2018-08-10
20
2018-08-11
1
2018-08-12
18
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (112)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
12
Laskowska Miłosława
KJ Cavallino Brzoza
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
1
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-08-12
10
2018-08-10
15
2018-08-11
1
Lenckowska Anna
OJK Mierzeja
TOPAZ (17)
2018-08-10
1
2018-08-10
2018-08-11
1
2018-08-12
23
WENUS (18)
2018-08-10
1
2018-08-11
21
2018-08-12
21
Lewandowska Kinga
KJ Dilmar Kobylarnia
LARIANT (90)
2018-08-10
1
2018-08-11
25
2018-08-12
41
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
GENESIS (86)
2018-08-10
2018-08-11
25
Lodowski Oskar
.
WIR (96)
2018-08-10
25
2018-08-11
1
2018-08-12
13
Lubińska Paulina
bez przynależności
NASZA MI (191)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
7
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
20
FARAMIR (103)
2018-08-10
1
2018-08-11
42
2018-08-12
27
Madzińska Magda
bpk
2018-08-10
1
2018-08-11
25
2018-08-12
12
Malinowska Weronika
UKJ Leonado
2018-08-10
38
2018-08-11
38
2018-08-12
26
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
ASCOT (83)
2018-08-10
31
2018-08-11
Maślanka Bogdan
St. SKJ Bobrowy Staw
KASTET (171)
2018-08-10
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (52)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
4
Matusewicz Alicja
Stajnia Elf w Dercu
FINKA (134)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
8
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
BAJADERKA (142)
2018-08-10
1
2018-08-11
25
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
SORBONA (110)
2018-08-10
2018-08-11
25
2018-08-12
27
Mont-Jovet Natacha
bpk
FAUNA (179)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
1
HELERINA (180)
2018-08-10
25
2018-08-11
23
2018-08-12
20
Mówińska Klaudia
brak
PARYS (50)
2018-08-10
44
2018-08-11
2018-08-12
40
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (108)
2018-08-10
1
2018-08-11
21
2018-08-12
14
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (172)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
23
Nalazek Tomasz
brak
BILBAO (163)
2018-08-10
34
2018-08-11
15
2018-08-12
24
Nawodzińska Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
ENGRIN (129)
2018-08-10
47
2018-08-11
39
2018-08-12
30
Paczkowska Zofia
bpk
SZAFIR (82)
2018-08-10
20
2018-08-11
2018-08-11
25
2018-08-12
29
Paprocka Aleksandra
UKJ Bukowiec
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
14
Parda Julia
Polish Pony Club
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
5
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
22
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
2018-08-10
18
2018-08-11
1
2018-08-12
7
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
2018-08-10
18
2018-08-11
1
2018-08-12
17
GOPLANA (73)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
1
Pietrzyk Martyna
JKS Czarna Podkowa-Gródek
BRINELL (175)
2018-08-10
50
2018-08-11
1
2018-08-12
32
Pleban Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
WERA-K (92)
2018-08-10
32
2018-08-11
1
2018-08-12
21
Płoskonka Konstancja
BPK (Stajnia Szyldak)
PRINCE (60)
2018-08-10
25
2018-08-11
1
TOSCANIA (176)
2018-08-10
25
2018-08-11
1
2018-08-12
6
Polańska Kornelia
UKJ Bukowiec Świdwin
HARFA (114)
2018-08-10
20
2018-08-11
25
2018-08-12
16
Prusinowski Marcel
bpk
MUZA (132)
2018-08-10
28
2018-08-11
24
2018-08-12
22
APOLLO (133)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
3
Pupiałło Marianna
PKJ Bracia Romanowscy
FENIKS (124)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
15
Radojewska Wiktoria
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
ANLEJ (166)
2018-08-10
2018-08-11
Rasielewski Patryk
Brak
2018-08-10
32
2018-08-11
2018-08-12
33
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (119)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
6
Sas Wisłocka Katarzyna
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
COMMA M (181)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
18
Sawicki Norbert
SJ Pro Eques
CHIMERA (155)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
11
2018-08-10
24
2018-08-11
22
2018-08-12
19
Sędłak Alicja
KJ Floret
NESSA (187)
2018-08-10
29
2018-08-11
2018-08-12
28
Sistermann Julia
G-ride
2018-08-10
38
2018-08-11
1
2018-08-12
42
Sistermann Justyna
G-ride
2018-08-10
28
2018-08-11
26
Skrentny Paweł
Stajnia Osowiec
WIZARD (137)
2018-08-10
15
2018-08-11
15
2018-08-12
17
Ślesicka Anna
KJ BERTYN
SEKKO J (31)
2018-08-10
1
2018-08-11
15
2018-08-12
10
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-08-10
44
2018-08-11
43
2018-08-12
45
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
ANONIM (89)
2018-08-10
25
2018-08-11
25
2018-08-12
34
Sokołowska Kamila
Szybki Konik
ALPINEX (105)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
4
Sokołowska Zuzanna
brak
MAX (189)
2018-08-10
24
2018-08-11
25
2018-08-12
17
Stefanowski Hubert
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (143)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
19
Strzelczyk Zuzanna
niezrzeszony
FAKIR (149)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
9
Strzyżewska Aleksandra
Kujawsko - pomorski klub jeździecki
2018-08-10
1
2018-08-11
2018-08-12
37
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (84)
2018-08-10
1
2018-08-11
2018-08-12
36
Świerczyńska Martyna
HIPPIKA TOMASZKOWO
MELIANA (151)
2018-08-10
1
2018-08-11
16
2018-08-12
28
RABIOSA (152)
2018-08-10
15
2018-08-11
1
2018-08-12
9
Szablewska Magdalena
KJ CAVALIER
COLORADO (136)
2018-08-10
14
2018-08-11
1
2018-08-12
4
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (167)
2018-08-10
1
2018-08-11
2018-08-12
25
Szafrańska Anita
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GRAPPA (178)
2018-08-10
1
2018-08-11
2018-08-12
25
Szczepańska Małgorzata
SSOJ Jaszczółtowo
BELMONDO (140)
2018-08-10
12
2018-08-11
33
2018-08-12
23
Szkudlarek Magda
KJ RE-CO
2018-08-10
1
2018-08-11
21
2018-08-12
18
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (63)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
3
Szydłowska Ewa
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
MADERA (130)
2018-08-10
38
2018-08-11
41
2018-08-12
48
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (88)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
10
Tocha Zofia
Niezrzeszony
PIEROT (28)
2018-08-10
26
2018-08-11
1
2018-08-12
16
Tokalska Paula
Stow. R&S Stables
ŁYK (118)
2018-08-10
2018-08-11
1
2018-08-12
31
Tomicka Małgorzata
bpk
2018-08-10
30
2018-08-11
25
2018-08-12
23
Tomicki Marek
bpk
2018-08-10
29
2018-08-11
1
2018-08-12
12
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
BITYNIA (95)
2018-08-10
25
2018-08-11
2018-08-12
32
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
WENA (79)
2018-08-10
1
2018-08-11
25
2018-08-12
8
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
T-STAR Z (145)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
31
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
RAFA (148)
2018-08-10
42
2018-08-11
2018-08-12
38
Werblińska Oliwia
LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
CARMEN (164)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
12
Wicenty Joanna
-
WASYL (40)
2018-08-10
19
2018-08-11
28
2018-08-12
20
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (115)
2018-08-10
28
2018-08-11
29
2018-08-12
22
FULEDA (144)
2018-08-10
27
2018-08-11
25
2018-08-12
20
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
4
Winiarska Zofia
JKS Olsza
2018-08-10
25
2018-08-11
44
2018-08-12
46
Wodzyńska Olga
Klub Jeździecki Cavalier
PRYMUS (135)
2018-08-10
2018-08-11
44
2018-08-12
39
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (19)
2018-08-10
29
2018-08-11
1
2018-08-12
25
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
9
Wypych Wiktoria
KJ RE-CO
GREK (94)
2018-08-10
1
2018-08-11
1
2018-08-12
2
Wyrozebski Julia
RPC Düsseldorf
EOS (67)
2018-08-10
Żagiel Justyna
BPK ZPO
CATTICK (158)
2018-08-10
12
2018-08-11
1
2018-08-12
3
Zieliński Kordian
JUKS Abakus
LOTOS (80)
2018-08-10
15
2018-08-11
15
2018-08-12
16
Zywert Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
PARYS (168)
2018-08-10
22
2018-08-11
31
2018-08-12
30

Number of Riders: 141

Number of Horses: 158

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl