Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 08:50:04
2018-05-30 23:07:42
Daria Leba WIZJA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 08:49:52
2018-05-30 23:07:15
Marta Gapska CASTIGO DE AMOR
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:52:05
2018-05-30 21:45:15
Anna Opas JAGODA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:51:51
2018-05-30 21:28:20
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:51:36
2018-05-30 21:26:56
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:51:23
2018-05-30 21:24:42
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:51:18
2018-05-30 20:48:15
Barbara Błaszak AGUILERA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:51:08
2018-05-30 19:20:08
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 2x 6/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:50:59
2018-05-30 18:31:03
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:50:49
2018-05-30 18:30:43
Renata Wójcik-Matelska SIR DINKEN
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:50:39
2018-05-30 18:30:27
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 5/C/zwykły – art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:50:29
2018-05-30 18:30:12
Weronika Kaniewska BIANCA W
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:50:17
2018-05-30 18:12:26
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 20:50:05
2018-05-30 18:12:13
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:49:37
2018-05-30 16:12:39
Wiktoria Rochowicz JUWENALIA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:49:27
2018-05-30 16:07:08
Małgorzata Zubrycka EMILIA IV
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:49:17
2018-05-30 16:03:08
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 5/C/zwykły – art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:49:07
2018-05-30 16:02:45
Rafał Perlikowski FAMORKUS
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:48:54
2018-05-30 16:02:05
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:48:09
2018-05-30 16:01:48
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:47:55
2018-05-30 16:01:42
Mirosława Gdaniec RIVANDER
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:47:44
2018-05-30 16:01:02
Mirosława Gdaniec HEIDI
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
  • 2x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:47:32
2018-05-30 16:00:47
Zofia Teper EMIR
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 17:47:17
2018-05-30 15:59:39
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 14:30:22
2018-05-30 13:23:36
Krzysztof Pudełek ZAMORRA
  • 2x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 14:30:10
2018-05-30 09:44:40
Zuzanna Łukasiak DAVINELL Z
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:38:23
2018-05-29 23:33:56
Marcin Mackiewicz I-AFRYKA
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:38:08
2018-05-29 23:33:03
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:14:57
2018-05-29 22:50:56
Bartosz Gauza NIKITA
  • 2x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:14:48
2018-05-29 22:50:29
Bartosz Gauza NAOMI C
  • 2x 6/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:14:39
2018-05-29 22:50:05
Bartosz Gauza ULIWI
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:14:29
2018-05-29 22:49:39
Bartosz Gauza SORAYA
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:14:18
2018-05-29 22:49:15
Bartosz Gauza INTELIGO
  • 1x 5/C/zwykły – art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:14:09
2018-05-29 22:48:50
Bartosz Gauza CLOUD 27
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 5/C/zwykły – art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:14:00
2018-05-29 22:48:12
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły – art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:13:50
2018-05-29 22:47:55
Magdalena Ćwik BIJZONDER S
  • 1x 10/C/zwykły – art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:13:14
2018-05-29 22:07:08
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:56:33
2018-05-29 21:06:16
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 20:19:56
2018-05-29 20:13:14
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 11:38:24
2018-05-29 11:32:12
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 2x 6/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 10:15:59
2018-05-29 06:32:07
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
  • 2x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 21:57:03
2018-05-28 21:38:48
Marcin Matelski IROS
  • 2x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 19:36:58
2018-05-28 18:07:19
Justyna Łopato PRETTY CENTO
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:56:19
2018-05-28 17:16:27
Paulina Laskowska AVATAR S
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 15:43:55
2018-05-28 15:10:03
Maria Grott IRLANDIA
  • 2x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 15:43:44
2018-05-28 14:14:32
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 15:43:33
2018-05-28 14:14:09
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 5/C/zwykły – art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 15:43:21
2018-05-28 14:13:50
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:37:55
2018-05-28 13:41:31
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:37:42
2018-05-28 13:40:49
Piotr Bąk IMAR
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:37:29
2018-05-28 13:40:18
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 13:07:47
2018-05-28 13:04:51
Adrianna Łopucka CON SUERTE
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:46:22
2018-05-28 09:19:07
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:46:11
2018-05-28 07:35:08
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:45:59
2018-05-28 07:26:51
Sandra Irmer KASINIA
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 12:45:47
2018-05-28 07:25:38
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 23:21:45
2018-05-27 23:18:54
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 23:11:11
2018-05-27 23:02:14
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 22:54:31
2018-05-27 22:50:46
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 22:45:17
2018-05-27 22:31:28
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 6/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod. S1)
  • 2x 7/L/zwykły – art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 22:45:05
2018-05-27 22:29:31
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 3/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły – art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Natalia KJ Cavallino
S
O027706
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bieńkowska Anna Klub Jeździecki Cavallino
2005 (JM.)
O041488
4. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
5. Błaszak Barbara KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
brak
6. Boryna Maja STADNINA KONI OLIMPIA
2004 (JM.)
brak
7. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
8. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
9. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
10. Florkiewicz Magdalena KJ Młynska Struga
S
O002138
11. Frelichowska Natalia KJ Dilmar
S
O031899
12. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
13. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
14. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
15. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O028063
16. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
17. Kowalik Agata Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2003 (JM.)
O043739
18. Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O035241
19. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
20. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
21. Laskowska Paulina KJ Cavallino Brzoza
2001 (J.)
O031886
22. Leba Daria Brak
2001 (J.)
Brak
23. Lewandowska Kinga KJ Dilmar
2004 (JM.)
O040848
24. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
25. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
26. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
27. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (J.)
O033931
28. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
29. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
S
O026937
30. Matelski Marcin KJ DILMAR
S
O003420
31. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
32. Opas Anna bpk
2000 (J.)
brak
33. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
34. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
35. Pacała Aleksandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
36. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
37. Pankowska Agnieszka Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O037474
38. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
39. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
40. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
O041479
41. Pudełek Krzysztof KJ DILMAR
S
O028869
42. Rochowicz Wiktoria KJ Olimpia
2004 (JM.)
Brak
43. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
44. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
45. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
46. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
47. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
48. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
49. Zaleska Paulina KJ Dilmar
1997 (MJ.)
O022443
50. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar
1997 (MJ.)
brak
51. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

205

AGUILERA SP POL 2011 Klacz gniada F: Guffi
M: Aguaja
O: Dorota Włodarczyk
B: Brzozowski Zenon
brak
2.

161

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada F: Ekwador /
M: Argenta /
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450
3.

188

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
4.

152

AVATAR S SP POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Aner Prince / Pilot
M: Anistina / Damister
O: Mirosława Laskowska
B: Mirosław Stanisz SK Durok
K023723 009670014901
5.

215

BARYTON SP POL 2007 Wałach gniada F: FOR LEO
M: Bretonka
O: Elwira Boryna
B: L.Gawroński
brak
6.

219

BERLUSCONI F:
M:
O:
B:
7.

200

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz siwa F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
O: Zaneta Kaniewska
B:
K021589 DE421000248409
8.

177

BIJZONDER S KWPN NED 2006 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Utoloma S / Libero H
O: Magdalena Ćwik
B:
K011435 52800300027376
9.

156

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornadoi / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
10.

150

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
O: Andrzej Szymański
B:
K024930 61600961009811
11.

191

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
12.

217

CANDY Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Czikita / Radiator
O: Jolanta Nadarzewska
B: Romanowski Marek
K018656 POL013600220308
13.

194

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
Brak
14.

210

CASTIGO DE AMOR Holsztynska DEU 2013 Ogier siwa F: Cascadello l
M: S-Con Laine
O: Karolina Duleba
B: Niemcy
Brak
15.

192

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant
M: ..
O: Agnieszka Kowalik
B: Polska
brak
16.

178

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
17.

166

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Capriosa
O: Marcin Matelski
B: .
K024813 616009520023813
18.

179

CLOUD 27 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Cayado / Clearway
M: Vathia / Casall
O:
B:
K023054 DE421000060909
19.

165

CON SUERTE HAN GER 2007 Wałach kara F: Converter / Contender
M: Faghira / Fly High
O: Iwona Łopucka
B:
K011804 DE431310532507 104WP21
20.

204

CORTEZ Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: NIGHTCARRY
M: CELINKA
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
21.

185

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf
M: Cyntia
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
22.

153

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Diamant Z (Quick Diam's)/
M: Avinell S/
O: Stanisław Szurik
B: Sranisław Szurik
brak
23.

218

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Renata Wójcik
B:
K008077 POL009530041603
24.

216

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
25.

158

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
26.

196

EMILIA IV HOL GER 2012 Klacz gniada F: CORRIDO/ Contender x Corofino I
M: NOBLE LADY I /Heraldik x Landgraf I
O: KJ ZŁOTY RUBIN
B: Fielmann Guenther
K025732
27.

189

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
28.

193

FAMORKUS KWPN NLD 2010 Ogier gniada F: Whistler
M: Pamorka / Voltaire
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
K017108
29.

207

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
30.

164

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
31.

206

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
32.

176

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
33.

195

HEIDI KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Quasimodo vd Molendref
M: Libero H
O: ...
B: Holandia
brak
34.

186

I-AFRYKA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Inblanco
M: Akcyza
O: Marcin Mackiewicz
B: Justyna Tuptyńska
K022233
35.

160

I-KATAR SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud Izyda / Turbud Tempo
O: Ewa Ziółkowska
B: Zbigniew Łoś
brak
36.

151

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
37.

180

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 616007610092610 105CF36
38.

171

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: Michał Buzała
B:
K025245 528003201309097
39.

209

JAGODA Małopolska POL 2012 Klacz srokata F: Labirynt
M: Jena
O: Karolina Nadstazik
B: nn
brak
40.

197

JUWENALIA Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Exaltation /
M: Jutrznia /
O: Michał Rochowicz
B: SK Jaroszówka
brak
41.

163

KAREN R SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Karmen / Epos
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359 616009661621210
42.

162

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cassini Kama /
M: Kanasta /
O: Krzysztof Walicki
B: Krzysztof Walicki
K024449
43.

201

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518 616009600138712
44.

198

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
45.

173

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Lewandowska Dorota
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
46.

172

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
O: Katarzyna Kubiak
B: .
K024127 418181004805
47.

167

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z
M: Kosakenbrauf
O: Marcin Matelski
B: .
K025816 DE456370005012
48.

199

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn / Lombardo
M: Lambada / Hipovit
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157 POL009600409808
49.

183

NAOMI C SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: Marcin i Izabela Ćwik
B: Marcin i Izabela Ćwik
K024898 616009520026612
50.

214

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello / Le Grand III
M: Nicoletta / Cabrol
O: Ewa Kozłowska
B: Jerzy Wysoczański
K015409 POL009530166106
51.

203

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
52.

184

NIKITA HOL GER 2013 Klacz gniada F: Non Stop /
M: Vinula / Casini II
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Gerken Kai
brak
53.

175

NOMINACJA SP POL 07032007 Klacz gniada F: Landor/
M: Nastia
O: Magdalena Florkiewicz
B: Cwi Izabela i Marcin
K017079 POl009520014707
54.

220

NORWICH WLKP POL 2013 Ogier siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Niagara / Gaidar
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K023436 616007520028413
55.

159

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
56.

170

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
O: Krzysztof Łopato
B: Gestuet Lewitz
K016371 DE418180031902
57.

157

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
O: Natalia Antczak
B: Monika Bednarz
K019755 616009530031010
58.

174

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
59.

168

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
60.

190

RIVANDER SP POL 2012 Klacz gniada F: Fred
M: Regata
O: Emilian Perlikowski
B: Emilian Perlikowski
Brak
61.

202

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada F: Dinken
M: Sharisma/Charisma 115
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Andrzej Hermann
K024814
62.

208

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo
M: Samba
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015
63.

181

SORAYA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
64.

221

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 POL013640028005
65.

182

ULIWI WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Urielle / Silvio I
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K024790 616009610110412
66.

212

VERONA OS POL 2013 Klacz gniada F: Valeron
M: /Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Niemcy
Brak
67.

211

WIZJA WLKP POL 2004 Klacz kara F: Cedrus
M: Wioska
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
Brak
68.

187

ZAMORRA Holsztyńska GER 2007 Klacz gniada F: CASALL
M: Tacoma
O: Ferdynand Szczepaniak
B: Utesch Andreas
K025805
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Piotr KJ Profil Piła
450
SUM:
450.00
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
300
SUM:
600.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
600
SUM:
600.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
450
120
500
SUM:
1070.00
Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
400
350
60
120
SUM:
930.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
500
SUM:
500.00
Matelski Marcin KJ DILMAR
60
SUM:
60.00
Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
350
SUM:
350.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
400
SUM:
400.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
600
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Natalia
KJ Cavallino
PRYMUS (157)
2018-06-03
7
2018-06-03
11
2018-06-03
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-06-03
8
2018-06-03
9
IMAR (151)
2018-06-03
2
450
Bieńkowska Anna
Klub Jeździecki Cavallino
CORTEZ (204)
2018-06-03
4
2018-06-03
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (158)
2018-06-02
6
2018-06-02
3
300
2018-06-03
8
2018-06-03
3
300
Błaszak Barbara
KJ Oxer Inowrocław
AGUILERA (205)
2018-06-02
2018-06-02
9
2018-06-02
Boryna Maja
STADNINA KONI OLIMPIA
BARYTON (215)
2018-06-03
1
2018-06-03
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (216)
2018-06-02
12
2018-06-02
7
2018-06-03
7
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-06-03
4
CERTINA (178)
2018-06-03
1
600
2018-06-03
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
VERONA (212)
2018-06-02
6
2018-06-02
2018-06-03
Florkiewicz Magdalena
KJ Młynska Struga
NOMINACJA (175)
2018-06-02
4
2018-06-02
16
2018-06-03
3
2018-06-03
5
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar
2018-06-02
1
2018-06-02
2018-06-03
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2018-06-02
5
2018-06-02
6
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
CLOUD 27 (179)
2018-06-02
2
450
2018-06-02
5
INTELIGO (180)
2018-06-02
1
120
SORAYA (181)
2018-06-02
1
500
2018-06-02
15
ULIWI (182)
2018-06-02
5
2018-06-02
NAOMI C (183)
2018-06-03
8
2018-06-03
NIKITA (184)
2018-06-03
13
2018-06-03
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
RIVANDER (190)
2018-06-02
HEIDI (195)
2018-06-02
4
2018-06-02
7
2018-06-02
2018-06-03
2018-06-03
2
2018-06-03
10
Irmer Sandra
JKS Elcon Szczecin
2018-06-02
17
2018-06-03
11
KASINIA (162)
2018-06-02
8
2018-06-03
6
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
BIANCA W (200)
2018-06-02
4
2018-06-02
5
2018-06-03
2
400
2018-06-03
3
350
KRONOS (201)
2018-06-02
9
2018-06-02
2
60
2018-06-03
6
2018-06-03
1
120
Kowalik Agata
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
CAYENNE (192)
2018-06-02
2
2018-06-02
14
2018-06-02
Kozłowska Maria
KJ Cavallino Brzoza
2018-06-02
8
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (172)
2018-06-03
6
2018-06-03
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (218)
2018-06-03
1
500
2018-06-03
13
Laskowska Paulina
KJ Cavallino Brzoza
AVATAR S (152)
2018-06-03
CANDY (217)
2018-06-02
8
2018-06-03
10
Leba Daria
Brak
WIZJA (211)
2018-06-02
2018-06-02
Lewandowska Kinga
KJ Dilmar
LARIANT (173)
2018-06-03
3
2018-06-03
Lipińska Aniela
Młyńska Struga
GENESIS (176)
2018-06-02
17
2018-06-02
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
GALAKIDO (206)
2018-06-03
7
2018-06-03
13
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-06-02
9
2018-06-02
6
2018-06-03
11
2018-06-03
3
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
2018-06-02
5
2018-06-02
11
2018-06-03
4
2018-06-03
8
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-06-02
16
2018-06-02
15
Mackiewicz Marcin
JKS U Robsonów
CYRANKA (185)
2018-06-03
I-AFRYKA (186)
2018-06-03
14
Matelski Marcin
KJ DILMAR
CERVANTES (166)
2018-06-02
3
2018-06-02
2018-06-03
2018-06-03
LUGANO (167)
2018-06-02
4
2018-06-02
3
2018-06-03
5
2018-06-03
2
60
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (171)
2018-06-02
2018-06-02
11
2018-06-02
Opas Anna
bpk
JAGODA (209)
2018-06-02
2018-06-02
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
ARGENTINA (188)
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-03
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
KAREN R (163)
2018-06-02
13
2018-06-03
10
Pacała Aleksandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NORWICH (220)
2018-06-03
1
2018-06-03
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (207)
2018-06-02
2
2018-06-02
18
2018-06-03
2018-06-03
Pankowska Agnieszka
Pałucki KJ Górki Zagajne
2018-06-03
5
2018-06-03
Perlikowski Rafał
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
FAMORKUS (193)
2018-06-03
7
2018-06-03
12
2018-06-02
14
2018-06-02
4
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
TANGO (221)
2018-06-03
9
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (168)
2018-06-02
15
2018-06-02
2018-06-03
14
2018-06-03
Pudełek Krzysztof
KJ DILMAR
ZAMORRA (187)
2018-06-03
2018-06-03
10
Rochowicz Wiktoria
KJ Olimpia
JUWENALIA (197)
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-03
2
2018-06-03
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (208)
2018-06-02
3
2018-06-02
9
2018-06-03
2018-06-03
12
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
CAFISSIMO (156)
2018-06-02
10
2018-06-02
3
350
2018-06-03
9
2018-06-03
4
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (151)
2018-06-03
4
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (189)
2018-06-02
2
400
2018-06-02
12
2018-06-03
CALYPSO (191)
2018-06-02
2018-06-02
16
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
RASPBERRY (174)
2018-06-02
1
2018-06-02
10
2018-06-03
6
2018-06-03
5
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
2018-06-02
7
2018-06-02
13
2018-06-03
2018-06-03
NEVILLE S (203)
2018-06-02
18
2018-06-02
19
Zaleska Paulina
KJ Dilmar
2018-06-02
14
2018-06-02
8
2018-06-03
12
2018-06-03
14
LUKIER (199)
2018-06-02
11
2018-06-02
10
2018-06-03
Ziółkowska Oliwia
KJ Dilmar
I-KATAR (160)
2018-06-02
19
2018-06-02
2018-06-03
9
2018-06-03
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (159)
2018-06-02
13
2018-06-02
1
600
EMILIA IV (196)
2018-06-02
12
2018-06-02
7

Number of Riders: 51

Number of Horses: 68

The sum of prizes: 5 560.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl