Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 12:39:55
2018-06-15 12:37:20
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 00:13:10
2018-06-14 23:28:02
Magdalena Ćwik ETNA
  • 2x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 00:12:54
2018-06-14 23:26:33
Agnieszka Pankowska BERLUSCONI
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:11:56
2018-06-14 23:09:20
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:09:15
2018-06-14 23:08:21
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:08:47
2018-06-14 23:01:30
Adam Perlikowski BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:49:57
2018-06-14 22:43:42
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:49:43
2018-06-14 22:43:24
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:41:30
2018-06-14 22:30:08
Agata Radeberg GAJA
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:41:14
2018-06-14 22:18:16
Rafał Perlikowski FAVORITA
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:40:59
2018-06-14 22:15:37
Rafał Perlikowski HARRIET
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:40:45
2018-06-14 22:14:29
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:40:30
2018-06-14 22:13:54
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:40:14
2018-06-14 22:12:44
Mirosława Gdaniec HEIDI
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:39:58
2018-06-14 22:12:11
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:02:41
2018-06-14 21:59:40
Malgorzata Jaworska CORELIA BLUE
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:02:25
2018-06-14 21:54:57
Agata Radeberg JOB
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:50:44
2018-06-14 21:50:16
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:50:33
2018-06-14 21:49:09
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:45:56
2018-06-14 21:45:06
Kornelia Drążkiewicz LIZBONA
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:45:13
2018-06-14 21:43:29
Hanna Zywert PARYS
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:44:59
2018-06-14 21:08:57
Filip Falkiewicz SCHOCO
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:44:43
2018-06-14 21:00:00
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:44:20
2018-06-14 19:49:20
Victoria Glogowska NANA
  • 2x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:44:04
2018-06-14 19:43:18
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:43:36
2018-06-14 19:37:04
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:43:18
2018-06-14 19:14:38
Aleksandra Strzyżewska CANTINA M
  • 1x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:42:57
2018-06-14 18:17:51
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:14:49
2018-06-14 17:40:46
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 16:29:20
2018-06-14 16:02:52
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 16:29:03
2018-06-14 16:01:57
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 16:28:49
2018-06-14 16:01:21
Marcelina Detmer KALILA J
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 16:28:30
2018-06-14 16:01:20
Oliwier Obialski KIMBERLY
  • 1x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2aR/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) – dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 16:28:15
2018-06-14 16:00:47
Oliwier Obialski AVONLY
  • 1x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2aR/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) – dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 16:27:33
2018-06-14 16:00:41
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 15:06:50
2018-06-14 15:01:34
Zofia Łapka HENRY
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 15:06:33
2018-06-14 14:29:17
Martyna Grochowska KASJER
  • 1x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 14:24:24
2018-06-14 12:05:32
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 14:24:08
2018-06-14 12:04:32
Angelika Ojczenasz QUELLO
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 14:23:52
2018-06-14 12:03:36
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 09:39:32
2018-06-14 09:06:09
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 09:39:17
2018-06-14 08:37:18
Agnieszka Woś ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:30:50
2018-06-13 22:29:35
Emilia Cieszyńska NEGRANIS
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:29:29
2018-06-13 22:10:27
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 2x 5R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca - PL-regul. B art.6
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:19:48
2018-06-13 21:05:26
Anna Opas JAGODA
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 16:18:38
2018-06-13 16:17:11
Maria Buzała IROS
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:33:04
2018-06-13 12:34:36
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 11:32:38
2018-06-13 10:10:14
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 11:32:19
2018-06-13 10:09:01
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 09:05:49
2018-06-12 22:22:18
Agata Zielińska BARTONIA
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 09:05:36
2018-06-12 22:06:31
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 09:05:20
2018-06-12 22:06:06
Alicja Murakowska COMMA M.
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:31:52
2018-06-12 21:23:14
Patrycja Glabus WERDER
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:31:35
2018-06-12 20:56:09
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 20:14:14
2018-06-12 20:07:50
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 20:14:01
2018-06-12 19:47:16
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 20:13:46
2018-06-12 19:43:49
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 20:04:05
2018-06-12 19:43:06
Ewa Olizarowicz HARLEY
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:47:01
2018-06-12 10:21:51
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/CC/(wys. do 140 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17R/CC/(wys. do 140 cm) – zwykły – art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:46:40
2018-06-12 10:01:19
Justyna Konczyńska HAPPY-LOXLEY
  • 2x 5R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca - PL-regul. B art.6
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:46:24
2018-06-12 10:00:43
Lena Aleksandra Gabriel VIPER
  • 2x 2R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:46:03
2018-06-12 09:53:16
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:11:05
2018-06-11 22:08:17
Agnieszka Pankowska FERRERO
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:10:52
2018-06-11 22:06:38
Bartosz Gauza NIKITA
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:10:38
2018-06-11 22:06:14
Bartosz Gauza SORAYA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:10:26
2018-06-11 22:05:58
Bartosz Gauza INTELIGO
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/CC/(wys. do 140 cm) - zwykły – art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:10:10
2018-06-11 22:05:37
Bartosz Gauza CLOUD 27
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:09:56
2018-06-11 22:04:59
Magdalena Ćwik NORWICH
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 21:54:30
2018-06-11 21:40:53
Patrycja Wawrzon KARINO
  • 1x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 21:05:25
2018-06-11 20:21:03
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 21:05:12
2018-06-11 20:20:23
Edyta Kotkiewicz LEON
  • 1x 2R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 21:04:04
2018-06-11 20:19:42
Oliwia Knopp PARYS
  • 1x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 14:03:48
2018-06-11 11:27:57
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:19:50
2018-06-11 10:40:18
Bartłomiej Włodarski NIRGUN S
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:19:37
2018-06-11 10:40:01
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:19:22
2018-06-11 10:39:40
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:19:07
2018-06-11 10:39:20
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/CC/(wys. do 140 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17R/CC/(wys. do 140 cm) – zwykły – art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 09:26:35
2018-06-10 22:50:41
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 09:26:22
2018-06-10 22:29:41
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 2x 2aR/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) – dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 09:26:10
2018-06-10 21:17:44
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 09:25:53
2018-06-10 19:44:13
Klaudia Mówińska ELEGANCJA M
  • 2x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 09:25:39
2018-06-10 15:21:58
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 09:25:24
2018-06-10 15:06:07
Maja Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 09:25:10
2018-06-10 14:46:59
Filip Falkiewicz PRETTY WOMEN
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 21:04:43
2018-06-10 14:46:27
Filip Falkiewicz COCO CHANEL
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 09:24:34
2018-06-10 14:46:08
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 14:45:58
2018-06-10 14:44:56
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 14:45:35
2018-06-10 14:43:40
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:32:11
2018-06-09 17:16:38
Dariusz Górski WANILIA
  • 2x 5R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca - PL-regul. B art.6
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:31:55
2018-06-09 11:29:32
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:31:33
2018-06-08 20:20:27
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 13:14:13
2018-06-08 14:32:21
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:42:34
2018-06-07 11:25:04
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 13:42:16
2018-06-07 11:24:37
Anna Reglińska CASINO ROYAL
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:35:35
2018-06-04 14:07:23
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:35:47
2018-06-04 14:06:23
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:35:58
2018-06-04 14:05:21
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 23:18:16
2018-06-03 21:08:24
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:34:36
2018-06-03 09:44:40
Karolina Rybarczyk KORBA
  • 1x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:32:49
2018-06-03 09:44:17
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:25:58
2018-05-25 16:53:54
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) - szybkości - art. 239 wg tabeli C.
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
2. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
3. Bonieckia Wiktoria bpk
2003 (JM.)
brak
4. Boryna Maja STADNINA KONI OLIMPIA
2004 (JM.)
brak
5. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
6. Bruzdowska Karolina bzk
2004 (JM.)
brak
7. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
8. Cieszyńska Emilia KJ Floret
S
O008399
9. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
10. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
11. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
1998 (MJ.)
O009296
12. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
13. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki „Tabun”
S
O007117
14. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (Mł.)
-
15. Falkiewicz Maja Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
brak
16. Florkiewicz Magdalena KJ Młynska Struga
S
O002138
17. Frelichowska Natalia KJ Dilmar
S
O031899
18. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
19. Gabriel Lena Aleksandra VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
brak
20. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
21. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
22. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
23. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
24. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O027614
25. Glabus Patrycja Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (J.)
brak
26. Glogowska Victoria KJ Stajnia Jarużyn
2007 (Mł.)
Brak
Brak
27. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
28. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
29. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
30. Grochowska Martyna Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
brak
31. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
32. Jaskólska Michalina stajnia Oxer
2004 (JM.)
29682/17
33. Jaworska Malgorzata KS „Bór” Toporzysko
2001 (J.)
Brak
34. Knopp Oliwia brak
2003 (JM.)
brak
35. Konczyńska Justyna VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
brak
36. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
37. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
38. Kowalik Agata Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2003 (JM.)
O043739
39. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
40. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
41. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
42. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
43. Łapka Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
44. Matelski Marcin KJ DILMAR
S
O003420
45. Mówińska Klaudia brak
2005 (JM.)
brak
46. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
47. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
O042176
48. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
49. Olizarowicz Ewa JKS Rywal
S
O018652
50. Opas Anna bpk
2000 (J.)
brak
51. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
52. Pankowska Agnieszka PAŁUCKI KLUB JEŹDZIECKI
1999 (MJ.)
Brak
53. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
brak
54. Perlikowski Adam Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O009380
55. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
56. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
57. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
O041479
58. Radeberg Agata Grodno Dwor
S
Brak
59. Radowski Jonasz BPK - WIE
2001 (J.)
O040781
60. Reglińska Anna Klub Jeździecki ARPAV
2000 (J.)
O034383
61. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
62. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
63. Rybarczyk Karolina Brak
1999 (MJ.)
Brak
64. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
65. Strzyżewska Aleksandra Niezrzeszona
2003 (JM.)
Brak
66. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
67. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
68. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
69. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
70. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
71. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2002 (J.)
23580/15
72. Walkowska Alessandra KJ Dilmar
1997 (MJ.)
O020861
73. Wawrzon Patrycja KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O026951
74. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
75. Wiśniewski Antoni Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
Brak
76. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
77. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
78. Woś Agnieszka classic
S
BRAK
79. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
80. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
81. Zywert Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O028379
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
2.

47

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
3.

72

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
K025551 616013520035711
4.

56

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
5.

112

BARYTON SP POL 2006 Wałach gniada/162 F: FOR LEO
M: BRETONKA
O: ELWIRA BORYNA
B: ELWIRA BORYNA
BRAK POL 009 52 00187 06
6.

103

BERLUSCONI SP POL 2014 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Bonezja
O: Ireneusz ćwik
B: Ireneusz cwik
Pzj1384
7.

101

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
8.

100

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Welt Hit II
M: Katoesha
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
K019108
9.

10

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
10.

13

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
11.

79

CANTINA M Wielkopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Cantanis
M: Hola
O: Aleksandra Strzyżewska
B: Krzysztof Koziarowski
brak 11470
12.

26

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
13.

15

CASINO ROYAL SP POL 2009 Wałach gniada F: Caliro / Calato
M: Casandra / Coriolan
O: Andrzej Regliński
B: Leszek Szymański
K015540 616009530066609
14.

93

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant
M: ..
O: Agnieszka Kowalik
B: Polska
brak
15.

17

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036413
16.

83

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
17.

87

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Capriosa
O: Marcin Matelski
B: .
K024813 616009520023813
18.

29

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
19.

39

CLOUD 27 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Cayado / Clearway
M: Vathia / Casall
O:
B:
K023054 DE421000060909
20.

5

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
21.

62

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
22.

54

COMMA M. KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Pleasure M / Pleasant Wing
O: -
B: -
K012183
23.

111

CON AMORE KWPN POL 2007 wałach sk. gniada F: Indoctro
M: Sylvinia
O:
B:
K021892
24.

90

CORELIA BLUE HAN POL 2013 Klacz gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Grantina Gatta /
O: Anna Piwońska
B: Anna Piwońska
brak
25.

49

CORTINA DRP POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II / Carolus
M: Aldato Dama / Aldato-208
O: Dorota Walkowska
B: Zsolt Batori
K024376 DE410101514807
26.

30

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
27.

77

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Renata Wójcik
B:
K008077 POL009530041603
28.

23

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHT CARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
29.

25

ELEGANCJA M Małopolska POL 2010 Klacz gniada/157 F: Ganges
M: Elandra
O: Krystyna Mówińska
B: Konrad Przeżdziecki
brak 616006510315510
30.

36

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: CON CALMA
M: ELCORIA P
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
brak
31.

14

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
32.

104

ETNA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/146 F: Nando
M: Enderna
O: Magdalena Ćwik
B: Xxxx
Brak
33.

11

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
34.

94

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofino
M: Larduc
O: Artur Wisniewski
B: Polska
Brak
35.

24

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
36.

18

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
37.

21

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
38.

55

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
39.

80

FAREZZO B KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
O: Anna Piwońska
B: J. Berendsen
K017676 528003201005822 104VC86
40.

96

FAVORITA AES POL 2014 Klacz kasztanowata F: Farezzo B
M: Femme Fatale / Frapant
O: Anna Piwońska
B: Anna Piwońska
brak
41.

109

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O:
B:
K020803 528003201010624
42.

43

FERRERO WLKP POL 2012 Wałach siwa F: CORRADO BOY
M: FRANCESCA
O: IRENEUSZ ĆWIK
B: IRENEUSZ ĆWIK
BRAK
43.

44

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
44.

51

FINEZJA Mały Koń POL 2006 Klacz F: NN
M: NN
O: Ewa Olizarowicz
B: NN
brak
45.

68

FOCUS OLD POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995 DE418182536212
46.

20

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
47.

97

GAJA HAN POL 2010 Klacz siwa F: Clinton I
M: Grenzpilotin
O: Agata Radeberg
B: Jarosław Sekula
Brak
48.

4

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
49.

71

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
50.

31

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
51.

46

HAPPY-LOXLEY SP POL 1999 Klacz gniada F: Loxley
M: Holly
O: Amilianowicz Natalia
B: Miklas Malwina
brak POL 009 60 00076 99
52.

48

HARLEY Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata F: Santiego
M: Harfa
O: Ewa Olizarowicz
B: Ewa Olizarowicz
Brak
53.

95

HARRIET KWPN POL 2012 Klacz gniada F: Pacific / Corland
M: Marinus
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
brak
54.

92

HEIDI KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Quasimodo vd Molendref
M: Libero H
O: ...
B: Holandia
brak
55.

70

HENRY DRP DEU 1995 Wałach siwa/kuc: F: Hasko
M: Susi
O: Klaudia Sykuła
B: Nieznany/Niemcy
Brak
56.

78

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox cup
M: Hawana
O: Justyna Fryc
B: Burzyński Tomasz
Brak 616009600275812
57.

105

HISZPAN SP POL 2003 Wałach gniada F: Diades
M: Hangara
O: Justyna Bruzdowska
B: Mirowski Władysław
brak POL009611244003
58.

59

IDOL Koń Mały POL 2009 Wałach siwa F: Poligon /
M: Ina /
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
59.

40

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 616007610092610 105CF36
60.

60

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: Michał Buzała
B:
K025245 528003201309097
61.

61

JAGODA Małopolska POL 2012 Klacz srokata F: Labirynt
M: Jena
O: Karolina Nadstazik
B: nn
brak
62.

89

JOB KWPN POL 2014 Wałach gniada F: Crespo VDL
M: Cointreau
O: Anna Piwonska
B: M.van Kollenburg
Brak
63.

28

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
64.

99

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Solaris/Stalypso/Stakkato
M: Kora/Ambasador/Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak
65.

74

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
66.

37

KARINO Koń Uszlachetniony POL 2008 Wałach kasztanowata F: Leklon
M: Dalila
O: Ewa Wawrzon
B: Jasiński Jan
brak
67.

69

KASJER Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Paszkwil
M: Kasa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Laskowski Przemysław
brak
68.

73

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Falck /
M: Kirsten /
O: Zbigniew Bedlinski
B: Zbigniew Bedlinski
K025549 616013520035511
69.

2

KORBA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 26.03.2006 Klacz siwa F: Wicher
M: Kora
O: Karolina Rybarczyk
B: Peplińska Monika Maria
Brak 009530043208
70.

33

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
O: Katarzyna Kubiak
B: .
K024127 418181004805
71.

35

LEON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Lulka
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
72.

57

LET'S MAKE MONEY Oldenburska POL 2007 Klacz gniada F: Ludwigs As
M: Annabella/Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727
73.

86

LIZBONA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Almetto P / Rabiatos Z
M: Lama / West
O: Jacek Drążkiewicz
B: Bogdan Siwak
K014072 POL009640088706
74.

88

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z
M: Kosakenbrauf
O: Marcin Matelski
B: .
K025816 DE456370005012
75.

27

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
76.

102

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
77.

76

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Mariotta / Aviano
O: Zbigniew Bedliński
B: Marek Kopras
K025550 616009610071812
78.

82

NANA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
O: Dorota zielinska
B: Nn
Brak Brak Brak
79.

63

NEGRANIS Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada/166 F: Helanis
M: Negra
O: Emilia Cieszyńska
B: Henryk Waśniewski
K013232 POL007600206106
80.

107

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
81.

42

NIKITA HOL GER 2013 Klacz gniada F: Non Stop /
M: Vinula / Casini II
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Gerken Kai
brak
82.

32

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K021021 616009520028412
83.

58

NOMINACJA SP POL 07032007 Klacz gniada F: Landor/
M: Nastia
O: Magdalena Florkiewicz
B: Cwi Izabela i Marcin
K017079 POl009520014707
84.

38

NORWICH WLKP POL 2013 Ogier siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Niagara / Gaidar
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K023436 616007520028413
85.

66

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847 616009670073112
86.

108

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
87.

16

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
88.

34

PARYS Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Pigwa
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja Ducha
brak
89.

85

PARYS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa F: Maczo
M: Pasja
O: Magdalena Lisik
B: Marcin Grzeszczyk
K025902
90.

22

PRETTY WOMEN Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Night Carry/Carry
M: Princess P
O: M.F Falkiewicz
B: .
.
91.

1

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Krzysztof Grela
B: Joanna Jagoda
K013777
92.

75

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/164 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
93.

98

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
O: Tomasz Głogowski
B: Violette Pietrzyk
K024071 431310650611
94.

67

QUELLO OLD POL 2011 Ogier kasztanowata/171 F: Quidam's Hero
M: Hana
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019328 DE418180224511
95.

65

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
96.

64

ROSSA NOIRE A-Z SP POL 2011 Klacz kara/156 F: FLY HIGH
M: RATINA
O: ALINA ŚLIWIŃSKA
B: ZDZIEBŁO ANDRZEJ MAREK
BRAK 616009600288811
97.

52

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL007600082902
98.

84

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Wąsiakowska Katarzyna
Brak
99.

106

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada F: Dinken
M: Sharisma/Charisma 115
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Andrzej Hermann
K024814
100.

41

SORAYA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
101.

50

TAJFUN Wielkopolska POL 2005 Wałach kara F: Asyż
M: Tunika
O: Iwona Pawłowicz
B: .
brak
102.

45

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: Demantur vom Drammetal
M: Valleria
O: Kazimierz Krupiński
B: Karol Janiszewski
brak
103.

19

WANILIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Dariusz Górski
B: Lidia Woźniczka
K025711 616007610108412
104.

53

WERDER Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Likus
M: Workuta
O: Ewa Wiciak-Madeła
B: Bajerski Szczepan
brak
105.

81

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
106.

110

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata/173 F: Indoctro
M: Irusa
O: Katarzyna Wisłocka
B: Holandia
brak 528210000554303
107.

91

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B: Polska
K012093
Rider Club
Competition
Prize
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
400
SUM:
400.00
Florkiewicz Magdalena KJ Młynska Struga
300
SUM:
300.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
600
SUM:
600.00
Gietka Agata KJ Młyńska Struga
100
120
SUM:
220.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
400
SUM:
400.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
300
350
SUM:
650.00
Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
500
SUM:
500.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
500
SUM:
500.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
80
150
120
450
150
100
350
SUM:
1400.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
600
450
50
SUM:
1100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (91)
2018-06-16
14
2018-06-16
15
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
2018-06-16
3
2018-06-16
22
2018-06-16
21
2018-06-16
22
Bonieckia Wiktoria
bpk
IDOL (59)
2018-06-16
6
2018-06-16
2018-06-17
4
2018-06-17
Boryna Maja
STADNINA KONI OLIMPIA
BARYTON (112)
2018-06-17
1
2018-06-17
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-06-17
2
2018-06-17
4
Bruzdowska Karolina
bzk
HISZPAN (105)
2018-06-16
12
2018-06-16
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (60)
2018-06-16
7
2018-06-16
Cieszyńska Emilia
KJ Floret
2018-06-17
5
2018-06-17
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NORWICH (38)
2018-06-16
18
2018-06-16
2
400
CERTINA (83)
2018-06-16
2018-06-16
ETNA (104)
2018-06-16
1
2018-06-16
1
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-06-17
4
2018-06-17
7
2018-06-17
3
2018-06-17
2018-06-17
5
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
LIZBONA (86)
2018-06-16
2018-06-16
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
2018-06-16
6
2018-06-16
9
2018-06-17
2018-06-16
9
2018-06-16
2018-06-17
14
2018-06-17
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki „Tabun”
SCHOCO (84)
2018-06-16
2
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
MELODIA (27)
2018-06-16
1
2018-06-16
1
2018-06-17
1
2018-06-17
1
Falkiewicz Maja
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
2018-06-16
13
2018-06-16
20
2018-06-17
13
2018-06-17
Florkiewicz Magdalena
KJ Młynska Struga
2018-06-16
3
300
2018-06-16
6
2018-06-17
6
2018-06-17
9
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar
2018-06-16
8
2018-06-16
3
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2018-06-17
7
2018-06-17
GABURA (20)
2018-06-16
2
2018-06-16
2018-06-17
5
2018-06-17
Gabriel Lena Aleksandra
VitaSport Brachlewo
VIPER (45)
2018-06-16
4
2018-06-16
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2018-06-16
2018-06-16
5
2018-06-17
6
2018-06-17
6
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (18)
2018-06-17
13
2018-06-17
8
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
2018-06-16
1
600
2018-06-16
7
2018-06-16
2018-06-16
3
SORAYA (41)
2018-06-16
2018-06-16
NIKITA (42)
2018-06-16
2018-06-16
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HEIDI (92)
2018-06-16
10
2018-06-16
17
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2018-06-16
2
100
2018-06-16
1
120
2018-06-17
Glabus Patrycja
Toruński Klub Jazdy Konnej
WERDER (53)
2018-06-16
2018-06-16
17
2018-06-16
24
Glogowska Victoria
KJ Stajnia Jarużyn
NANA (82)
2018-06-16
1
2018-06-16
1
2018-06-16
3
2018-06-17
1
2018-06-17
1
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2018-06-16
10
2018-06-16
12
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
WANILIA (19)
2018-06-16
2018-06-16
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
2018-06-16
13
2018-06-16
12
KORBA (2)
2018-06-16
4
Grochowska Martyna
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KASJER (69)
2018-06-17
2018-06-17
2018-06-17
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-06-17
5
2018-06-17
3
MISTRAL (102)
2018-06-17
6
2018-06-17
2
400
Jaskólska Michalina
stajnia Oxer
CON AMORE (111)
2018-06-17
11
2018-06-17
Jaworska Malgorzata
KS „Bór” Toporzysko
2018-06-17
8
2018-06-17
12
Knopp Oliwia
brak
PARYS (34)
2018-06-16
1
2018-06-16
15
Konczyńska Justyna
VitaSport Brachlewo
2018-06-16
1
2018-06-16
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
LEON (35)
2018-06-16
2
2018-06-16
11
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2018-06-16
2018-06-16
Kowalik Agata
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
CAYENNE (93)
2018-06-16
7
2018-06-16
4
2018-06-16
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (33)
2018-06-16
1
2018-06-16
7
2018-06-17
12
2018-06-17
8
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (77)
2018-06-16
11
2018-06-16
5
2018-06-17
3
300
2018-06-17
3
350
Lipińska Aniela
Młyńska Struga
2018-06-17
15
2018-06-17
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2018-06-17
2018-06-17
Łapka Zofia
Bpk
HENRY (70)
2018-06-17
2018-06-17
Matelski Marcin
KJ DILMAR
2018-06-16
2018-06-16
LUGANO (88)
2018-06-16
2018-06-16
Mówińska Klaudia
brak
2018-06-17
2018-06-17
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-06-16
2018-06-16
FALLA (55)
2018-06-16
8
2018-06-16
ZIRUSA H (110)
2018-06-16
8
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
AVONLY (72)
2018-06-16
1
2018-06-16
2018-06-16
1
2018-06-16
1
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
NOWIKA (66)
2018-06-16
19
2018-06-16
5
QUELLO (67)
2018-06-16
5
2018-06-16
20
FOCUS (68)
2018-06-16
Olizarowicz Ewa
JKS Rywal
HARLEY (48)
2018-06-16
2018-06-16
FINEZJA (51)
2018-06-16
21
2018-06-16
Opas Anna
bpk
JAGODA (61)
2018-06-16
9
2018-06-16
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-06-16
16
2018-06-16
7
Pankowska Agnieszka
PAŁUCKI KLUB JEŹDZIECKI
FERRERO (43)
2018-06-16
2018-06-16
2018-06-16
16
2018-06-16
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (50)
2018-06-16
1
2018-06-16
1
Perlikowski Adam
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-06-16
11
2018-06-16
2018-06-16
23
Perlikowski Rafał
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
HARRIET (95)
2018-06-16
2018-06-16
1
500
2018-06-16
2018-06-16
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2018-06-17
1
500
2018-06-17
4
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (65)
2018-06-16
23
2018-06-16
Radeberg Agata
Grodno Dwor
JOB (89)
2018-06-17
9
2018-06-17
GAJA (97)
2018-06-17
10
2018-06-17
Radowski Jonasz
BPK - WIE
2018-06-16
2018-06-16
Reglińska Anna
Klub Jeździecki ARPAV
2018-06-16
8
2018-06-17
4
PANCHO (16)
2018-06-16
4
2018-06-17
2
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-06-16
12
2018-06-16
13
2018-06-17
11
2018-06-17
5
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2018-06-16
13
2018-06-16
Rybarczyk Karolina
Brak
KORBA (2)
2018-06-16
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-06-17
2018-06-17
Strzyżewska Aleksandra
Niezrzeszona
2018-06-17
1
2018-06-17
6
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2018-06-16
6
2018-06-16
2018-06-17
10
2018-06-17
8
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2018-06-16
4
2018-06-16
9
2018-06-17
11
2018-06-17
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (28)
2018-06-16
5
2018-06-16
2018-06-16
15
2018-06-16
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
CALYPSO (13)
2018-06-16
18
2018-06-16
11
EMIR (14)
2018-06-16
14
2018-06-16
10
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (52)
2018-06-16
2018-06-16
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
HEWELIA (78)
2018-06-17
2018-06-17
3
2018-06-17
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar
CORTINA (49)
2018-06-16
17
2018-06-16
24
Wawrzon Patrycja
KJ Młyńska Struga
KARINO (37)
2018-06-17
1
2018-06-17
1
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (26)
2018-06-17
14
2018-06-17
Wiśniewski Antoni
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-06-16
14
2018-06-16
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2018-06-16
3
80
2018-06-16
2
2018-06-17
1
150
2018-06-17
1
120
2018-06-16
2
450
2018-06-16
1
150
2018-06-17
7
2018-06-17
2
100
2018-06-16
4
2018-06-16
6
2018-06-17
10
2018-06-17
7
2018-06-16
10
2018-06-16
3
350
2018-06-17
13
2018-06-17
12
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
2018-06-16
1
2018-06-16
16
NEVILLE S (107)
2018-06-16
8
2018-06-16
19
Woś Agnieszka
classic
2018-06-16
18
2018-06-16
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2018-06-17
2018-06-17
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (108)
2018-06-17
9
2018-06-17
1
600
2018-06-17
2
450
2018-06-17
3
50
Zywert Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
PARYS (85)
2018-06-17
2
2018-06-17
16
2018-06-17

Number of Riders: 81

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 6 070.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl