Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 12:57:32
2018-05-18 12:35:00
Ewa Olizarowicz HARLEY
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 12:25:26
2018-05-18 11:51:19
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 10:38:19
2018-05-18 10:08:43
Michał Tomczuk ASTERIX
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:28:56
2018-05-18 07:38:11
Renata Wójcik-Matelska SIR DINKEN
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:28:39
2018-05-18 07:35:19
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:28:21
2018-05-18 07:34:58
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:28:02
2018-05-18 07:34:43
Weronika Kaniewska BIANCA W
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:43:16
2018-05-17 23:36:08
Julia Wutkowska ALLURE DE RIVERLAND
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:41:14
2018-05-17 22:40:27
Sławomir Ciuruś NIPA
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:34:27
2018-05-17 22:16:01
Magdalena Olkuśnik MARIOT
  • 1x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:34:14
2018-05-17 22:10:26
Maja Boryna BARYTON
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:42:01
2018-05-17 21:06:16
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:41:46
2018-05-17 20:35:05
Mikołaj Chilewski DOUBLE DIAMOND
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:41:33
2018-05-17 20:34:28
Mikołaj Chilewski TISJAN
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:08:33
2018-05-17 19:17:38
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:08:17
2018-05-17 19:17:04
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 18:55:49
2018-05-17 18:50:08
Aniela Lipińska GENESIS
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 18:55:26
2018-05-17 18:40:35
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 2x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 18:55:12
2018-05-17 18:13:55
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:56:27
2018-05-17 17:47:38
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:56:11
2018-05-17 17:25:44
Victoria Glogowska NANA
  • 2x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:55:51
2018-05-17 16:43:59
Małgorzata Zubrycka ALEXA
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/CC/(wys. do 140 cm) - zwykły – art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:55:32
2018-05-17 16:43:28
Małgorzata Zubrycka EMILIA IV
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:55:18
2018-05-17 16:43:00
Małgorzata Zubrycka ANASTAZJA
  • 1x 2R/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:54:55
2018-05-17 16:40:08
Dominika Jurek ZAPARINA
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:54:36
2018-05-17 16:39:27
Dominika Jurek KAPRYS
  • 2x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:51:54
2018-05-17 16:35:50
Dominika Jurek JOEP
  • 1x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:51:11
2018-05-17 16:23:42
Adam Kucia DANTE
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:50:50
2018-05-17 16:17:24
Julia Klawitter FREZJA
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 15:42:35
2018-05-17 15:28:10
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 15:09:05
2018-05-17 15:07:45
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 14:04:04
2018-05-17 13:12:49
Marcelina Detmer KALILA J
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 14:03:45
2018-05-17 13:11:51
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:06:19
2018-05-17 12:44:56
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:06:06
2018-05-17 12:44:37
Maja Wolny SONATA N
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:05:54
2018-05-17 12:08:05
Mirosława Gdaniec RIVANDER
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:05:39
2018-05-17 11:44:00
Mirosława Gdaniec HEIDI
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:05:25
2018-05-17 11:42:41
Rafał Perlikowski HARRIET
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:05:11
2018-05-17 11:42:11
Rafał Perlikowski FAMORKUS
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:04:56
2018-05-17 11:41:37
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:04:40
2018-05-17 11:40:44
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 11:40:09
2018-05-17 11:32:51
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 11:07:11
2018-05-17 10:49:57
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:49:33
2018-05-17 10:49:11
Oliwier Obialski KIMBERLY
  • 1x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11aR/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) – dwufazowy art.274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:49:16
2018-05-17 10:48:21
Oliwier Obialski AVONLY
  • 1x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2aR/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) – dwufazowy art.274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:48:56
2018-05-17 10:46:42
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:48:36
2018-05-17 09:07:58
Alicja Murakowska SONIA
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:48:17
2018-05-17 09:07:33
Martyna Lorenc FALLA
  • 2x 5R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca - PL-regul. B art.6
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:05:03
2018-05-17 08:40:36
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:04:49
2018-05-17 08:23:53
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:03:46
2018-05-17 08:23:12
Edyta Kotkiewicz WATRA
  • 1x 11aR/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) – dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11R/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:03:32
2018-05-17 00:29:23
Kaja Więcek DUET
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:55:15
2018-05-16 23:30:06
Magda Madzińska BELL CARLO DZ
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:32:48
2018-05-16 22:14:38
Krzysztof Pudełek ZAMORRA
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:56:00
2018-05-16 20:19:52
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 21:37:52
2018-05-16 20:18:32
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 19:56:27
2018-05-16 18:40:18
Maria Buzała IROS
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 19:56:08
2018-05-16 18:15:54
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17R/CC/(wys. do 140 cm) – zwykły – art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 17:39:13
2018-05-16 15:44:13
Wiktoria Rochowicz JUWENALIA
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 17:39:01
2018-05-16 15:38:14
Kaja Piotrowicz PARTA II
  • 1x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 17:38:49
2018-05-16 15:37:34
Nastazja Rommel SIT
  • 1x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 11R/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 17:38:34
2018-05-16 14:22:12
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 17:38:12
2018-05-16 14:21:04
Zofia Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 17:38:00
2018-05-16 14:20:17
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 17:37:48
2018-05-16 14:18:09
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:12:30
2018-05-15 23:09:50
Wiktoria Smolińska ANONIM
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:12:06
2018-05-15 21:34:03
Amelia Tomczak CALIF
  • 2x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:11:54
2018-05-15 21:33:02
Wiktoria Szwed TINKI
  • 2x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:11:42
2018-05-15 21:32:33
Aleksandra Szelewska SAMURAJ
  • 2x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:11:30
2018-05-15 21:25:08
Daria Olech SAMURAJ
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:11:24
2018-05-15 20:08:53
Agata Zielińska BARTONIA
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:11:08
2018-05-15 17:12:43
Grzegorz Psiuk GENIE VAN PRINSEVELD
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:10:43
2018-05-15 17:12:01
Grzegorz Psiuk EMIRATS DE RIVERLAND
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:10:29
2018-05-15 17:11:22
Grzegorz Psiuk EMY DES FOREST
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:10:12
2018-05-15 17:10:26
Grzegorz Psiuk CORLANDO
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:09:23
2018-05-15 17:07:07
Grzegorz Psiuk CASARIO DE SORE Z
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 12:24:59
2018-05-15 13:06:48
Latifa Majewska SZRON
  • 2x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 12:53:21
2018-05-15 11:33:34
Zuzanna Łukasiak DAVINELL Z
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 21:42:14
2018-05-15 09:13:55
Oliwia Dalbiak SABARYT
  • 2x 10T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:08:45
2018-05-14 20:30:52
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:26:48
2018-05-14 19:34:15
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 5R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca - PL-regul. B art.6
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:26:13
2018-05-14 16:55:18
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:32:48
2018-05-14 16:00:32
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:18:40
2018-05-14 11:53:58
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:48:50
2018-05-14 11:24:09
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:52:30
2018-05-14 11:23:29
Martyna Gerke DUKAT
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 09:52:30
2018-05-14 09:38:13
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 09:52:18
2018-05-13 23:01:18
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:19:45
2018-05-13 21:03:10
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 10:12:13
2018-05-13 09:52:43
Maria Grott IRLANDIA
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 18:08:15
2018-05-12 12:39:17
Julia Piwczyńska TANCERZ
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 18:08:00
2018-05-11 23:16:32
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 18:07:40
2018-05-11 23:15:05
Martyna Grochowska KASJER
  • 1x 1T/Mini LL/(do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:39:34
2018-05-05 08:32:15
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 2x 2R/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 11R/KUCE/handikapowy (A1 A2 i B 50-60 cm; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 12:43:53
2018-05-04 10:22:15
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 4R/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1
  • 1x 13R/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:57:13
2018-04-25 15:38:35
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
2. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
3. Bonieckia Wiktoria bpk
2003 (JM.)
brak
4. Bonowicz Paulina Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
5. Boryna Maja STADNINA KONI OLIMPIA
2004 (JM.)
brak
6. Brzeska Blanka KJ Dilmar
2007 (Mł.)
O046916
7. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
8. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
S
O012869
9. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
10. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
11. Dalbiak Oliwia bpk
2006 (JM.)
Brak
12. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
13. Frankiewicz Paulina KJ Atrium Swarzędz
S
O041602
14. Frelichowska Natalia KJ Dilmar
S
O031899
15. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
16. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
17. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
18. Glogowska Victoria Brak
2007 (Mł.)
Brak
Brak
19. Grochowska Martyna Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
brak
20. Grott Maria Agrofood Grabowiec
1999 (MJ.)
O034636
21. Jurek Dominika Pałucki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O049825
22. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
23. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
24. Klawitter Julia bpk
2000 (J.)
brak
25. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
26. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
27. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
28. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
29. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
30. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
31. Lorenc Martyna Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O004517
32. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
33. Madzińska Magda Brak
2000 (J.)
O045530
34. Majewska Latifa Stajnia Gliszcz
2003 (JM.)
brak
35. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
36. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
37. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
O042176
38. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
39. Olizarowicz Ewa JKS Rywal
S
O018652
40. Olkuśnik Magdalena Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
0009289
41. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
42. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (J.)
O039660
43. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
brak
44. Perlikowski Adam
45. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
46. Piotrowicz Kaja Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O042408
47. Piwczyńska Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2000 (J.)
O028380
48. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
O041479
49. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
50. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
51. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
52. Pudełek Krzysztof KJ DILMAR
S
O028869
53. Rochowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
54. Rommel Nastazja Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O042410
55. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
56. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O031797
57. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
58. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017 (Mł.)
O038537
59. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
60. Szelewska Aleksandra bpk
2005 (JM.)
brak
61. Szwed Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
62. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
63. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
64. Tomczak Amelia bpk
2007 (Mł.)
brak
65. Tomczuk Michał KJ Młyńska Struga
S
O013874
66. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
67. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2002 (J.)
23580/15
68. Walkowska Alessandra KJ Dilmar
1997 (MJ.)
O020861
69. Więcek Kaja SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O037486
70. Wiese Julia KJ Dilmar
1997 (MJ.)
O031143
71. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
72. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
73. Wolny Maja KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O023178
74. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar
2002 (J.)
brak
75. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
76. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
77. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

82

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: Kresin Eckhard/ Ger
K021382 DE421000033208 106AH85
2.

10

ALLURE DE RIVERLAND SF FRA 2010 Klacz gniada F: Silvio I
M: Reine De Riverland
O: Piotr Wutkowski
B: Francja
K024777
3.

80

ANASTAZJA Haflinger POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: HANS
M: AROSA VAN DE PHOENIX
O: Joanna Zubrycka
B: Ordon Andrzej
BRAK
4.

39

ANONIM Małopolski POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mariot
M: Alwina
O: Anna Smolińska
B: Wiesław Kraszewski
K024645 006520077208
5.

100

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco - Blue
M: Ariadna
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
Brak
6.

59

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
K025551 616013520035711
7.

34

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
8.

93

BARYTON SP POL 2006 Wałach gniada/162 F: FOR LEO
M: BRETONKA
O: ELWIRA BORYNA
B: ELWIRA BORYNA
BRAK POL 009 52 00187 06
9.

21

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
10.

51

BELL CARLO DZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Bella donna
O: Małgorzata Borowicka
B: Anna Stachowiak
Brak
11.

96

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz siwa F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
O: Zaneta Kaniewska
B:
K021589 DE421000248409
12.

89

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346
13.

106

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Welt Hit II
M: Katoesha
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
K019108
14.

38

CALIF KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Nando Super
M: Cumka
O: ORK Myślęcinek
B: -
brak
15.

13

CAPTAIN JACK S Westf. POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack /
M: C. Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
brak
16.

29

CASARIO DE SORE Z ZANG GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Casario II / Caretino
M: Normandie I / Contender
O: Makrum Jumping Team
B:
K022676 25000112771396X
17.

64

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
Brak
18.

17

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036413
19.

105

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Capriosa N
O: Renata Wójcik-Matelska
B: -----
K024813
20.

41

CIVIS Fulblut POL 2001 Wałach gniada F: Jape
M: Cisza
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
K007140
21.

30

CORLANDO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Conchita
O: MJT Stajnia Marcelewo
B: Polska
K025598
22.

43

CORTINA DRP POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II / Carolus
M: Aldato Dama / Aldato-208
O: Dorota Walkowska
B: Zsolt Batori
K024376 DE410101514807
23.

47

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
24.

76

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
25.

42

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
26.

28

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Diamant Z (Quick Diam's)/
M: Avinell S/
O: Stanisław Szurik
B: Sranisław Szurik
brak
27.

84

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Renata Wójcik
B:
K008077 POL009530041603
28.

85

DIUCORINA W TS POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W /
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
K025032 616999520133712
29.

8

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Landor /
M: Doris /
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
30.

91

DOUBLE DIAMOND Oldenburger Springpferd Fohlen GER 2008 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly
M: Quantum Pleasure
O: Lidia Chilewska
B: Annamarie Hartmann
K018435
31.

52

DUET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: Donna
O: Roman Więcek
B: Lica Krzysztof
K013950
32.

2

DUKAT WLKP POL 2008 Wałach kara/170 F: Rumianek
M: Dynastia
O: Piotr Kukawka
B: Polska
K015187 616007660765808
33.

53

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: CON CALMA
M: ELCORIA P
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
brak
34.

31

EMI DES FORETS SF FRA 2014 Klacz gniada F: UP To You /Calvaro
M: Mona Lisa C Schuttershof / Massimo
O: MJT Stajnia Marcelewo
B: Francja
Brak
35.

81

EMILIA IV HOL GER 2012 Klacz gniada F: CORRIDO/ Contender x Corofino I
M: NOBLE LADY I /Heraldik x Landgraf I
O: KJ ZŁOTY RUBIN
B: Fielmann Guenther
K025732
36.

26

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
37.

56

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
38.

65

FAMORKUS KWPN NLD 2010 Ogier gniada F: Whistler
M: Pamorka / Voltaire
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
K017108
39.

24

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
40.

101

FINEZJA Mały Koń POL 2006 Klacz F: NN
M: NN
O: Ewa Olizarowicz
B: NN
brak
41.

75

FREZJA Typ Uszlachetniony POL 2005 Klacz gniada F: Forman
M: Kalina
O: Monika Kołodko-Klawitter
B: -
brak
42.

87

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
43.

71

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
44.

11

HARLEY Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata F: Santiego
M: Harfa
O: Ewa Olizarowicz
B: Ewa Olizarowicz
Brak
45.

66

HARRIET KWPN POL 2012 Klacz gniada F: Pacific / Corland
M: Marinus
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
brak
46.

67

HEIDI KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Quasimodo vd Molendref
M: Libero H
O: ...
B: Holandia
brak
47.

55

HEWELIA Oldenburska POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox cup
M: Hawana
O: Justyna Fryc
B: Burzyński Tomasz
Brak 616009600275812
48.

23

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
49.

74

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon /
M: Ina /
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
50.

19

IRLANDIA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/160 F: Jakobin
M: Ikona
O: Agnieszka Grott
B: Agnieszka Grott
K018972 POL 007 52 00368 05
51.

48

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: Michał Buzała
B:
K025245 528003201309097
52.

73

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
53.

77

JOEP Oldenbruska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Weltmeyer
M: Agawa
O: Tomasz Goc
B: Nico Schroder
brak
54.

20

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
55.

46

JUWENALIA Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Exaltation /
M: Jutrznia /
O: Michał Rochowicz
B: SK Jaroszówka
brak
56.

72

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
57.

3

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis / Cantanis
M: Kanada / Maram
O: Marcin Gerke
B: Krzysztof Jędrzejewski
K018912 POL009520053506
58.

78

KAPRYS Kuc Walijski POL 2013 Wałach kara F: PL Nitro
M: Karina
O: Tomasz Goc
B: Juliusz Kosowski
brak
59.

12

KAREN R SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Karmen / Epos
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359 616009661621210
60.

16

KASJER Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Paszkwil
M: Kasa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Laskowski Przemysław
brak
61.

14

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B:
K024201 616999520164810
62.

60

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Falck /
M: Kirsten /
O: Zbigniew Bedlinski
B: Zbigniew Bedlinski
K025549 616013520035511
63.

103

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Widam
M: Koblencja
O: Kamila sarnowska
B: Nn
Brak
64.

97

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518 616009600138712
65.

25

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
O: Katarzyna Kubiak
B: .
K024127 418181004805
66.

92

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
67.

104

LUGANO ----- POL 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z
M: Kosakenbrau
O: -----
B: -----
K022639
68.

94

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Top Gun
M: Markiza
O: Marcjanna Wiśniewska
B: sk prudnik
KM2635
69.

61

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Mariotta / Aviano
O: Zbigniew Bedliński
B: Marek Kopras
K025550 616009610071812
70.

83

NANA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
O: Dorota zielinska
B: Nn
Brak Brak Brak
71.

98

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
72.

95

NIPA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: NN
O: Katarzyna Ciuruś
B: Szulc Anna
brak
73.

45

PARTA II Wielkopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 F: Dżentelmen
M: Parta
O: Maria Kałużna
B: Maria Kałużna
K013075 POL 007 52 00281 05
74.

58

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/164 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
75.

86

QUINTESS CHIN Westfalska DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
O: Agnieszka Olech
B: Niemcy
Brak
76.

40

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
77.

68

RIVANDER SP POL 2012 Klacz gniada F: Fred
M: Regata
O: Emilian Perlikowski
B: Emilian Perlikowski
Brak
78.

27

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL007600082902
79.

6

SABARYT Kuc Islandzki POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc: F: Demantur vom Drammetal
M: Skoppa
O: Monika Łukowska
B: Franciszek Litawa
Brak
80.

36

SAMURAJ Typ Szlachetny POL 2014 Wałach gniada/mk:152 F: NN
M: NN
O: Agnieszka Olech
B: ---
brak A0009022SS
81.

35

SAMURAJ Mały Koń POL 2014 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Olech
B: ...
brak
82.

99

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada F: Dinken
M: Sharisma/Charisma 115
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Andrzej Hermann
K024814
83.

49

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
84.

44

SIT Typ Szlachetny POL 2008 Wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
O: Maria Kałużna
B: NN
K024827 616999610317508
85.

69

SONATA N SP POL 2006 Klacz F: Landor
M: San Marina
O: Piotr Wolny
B: Wojciech Nowak
K013752
86.

57

SONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Skala / Kwartet
O: Łukasz Siekierski
B:
K010419 POL009540080602 103FM03
87.

62

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała /
O: Monika Machowska
B:
brak
88.

102

SZRON NN POL Brak Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Nn
Brak
89.

9

TAJFUN Wielkopolska POL 2005 Wałach kara F: Asyż
M: Tunika
O: Iwona Pawłowicz
B: .
brak
90.

18

TANCERZ Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada F: Paragon
M: Tancerka
O: Anna Kałmuczak
B: Kopydłowski Przemysław
K025752 007611146004
91.

37

TINKI Tinker POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: ORK Myślęcinek
B: -
brak
92.

90

TISJAN Dansk Varmblod DEN 2005 Wałach kasztanowata F: Tiziano
M: U.N.
O: Lidia Chilewska
B: Kaj Jensen
K019509
93.

54

WATRA Huculska POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Lider
M: wolkowyja
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
94.

70

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama
M: Wyprawa
O: Piotr Wolny
B: Mieszczański Stanisław
K024077
95.

22

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
96.

50

ZAMORRA Holsztyńska GER 2007 Klacz gniada F: CASALL
M: Tacoma
O: Ferdynand Szczepaniak
B: Utesch Andreas
.
97.

79

ZAPARINA Oldenburska GER 2008 Klacz siwa F: Zapateado
M: Hauptstutbuch Charming Lotti
O: Tomasz Goc
B: Mike i Jeanette Otte
Brak
98.

88

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568
99.

63

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B: Polska
K012093
Rider Club
Competition
Prize
Bonowicz Paulina Młyńska Struga
350
SUM:
350.00
Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
500
SUM:
500.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
450
110
SUM:
560.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
600
SUM:
600.00
Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
400
SUM:
400.00
Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
600
300
SUM:
900.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
90
450
SUM:
540.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
150
SUM:
150.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
70
350
SUM:
420.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
300
400
SUM:
700.00
Wolny Maja KJ Dilmar
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (63)
2018-05-19
12
2018-05-19
4
2018-05-20
6
2018-05-20
13
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
2018-05-19
1
2018-05-20
3
2018-05-20
15
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Bonieckia Wiktoria
bpk
IDOL (74)
2018-05-19
2
2018-05-19
2018-05-20
Bonowicz Paulina
Młyńska Struga
HOKUS (23)
2018-05-19
3
350
2018-05-19
4
2018-05-20
15
2018-05-20
3
Boryna Maja
STADNINA KONI OLIMPIA
BARYTON (93)
2018-05-20
1
2018-05-20
11
Brzeska Blanka
KJ Dilmar
2018-05-19
1
2018-05-19
2018-05-19
15
2018-05-20
1
2018-05-20
2018-05-20
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (48)
2018-05-20
26
2018-05-20
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
TISJAN (90)
2018-05-19
7
2018-05-19
5
2018-05-20
10
2018-05-20
7
2018-05-19
1
2018-05-19
6
2018-05-20
1
500
2018-05-20
5
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
CIVIS (41)
2018-05-20
4
2018-05-20
9
2018-05-20
13
2018-05-20
16
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
NIPA (95)
2018-05-20
8
2018-05-20
Dalbiak Oliwia
bpk
2018-05-20
1
2018-05-20
5
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Frankiewicz Paulina
KJ Atrium Swarzędz
IRYDION (73)
2018-05-20
2018-05-20
2018-05-20
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar
2018-05-20
1
2018-05-20
14
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2018-05-19
2
450
2018-05-19
1
110
2018-05-20
14
2018-05-20
4
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HEIDI (67)
2018-05-19
16
2018-05-19
10
2018-05-20
4
2018-05-20
24
2018-05-20
2018-05-19
11
2018-05-19
2018-05-20
7
2018-05-20
2018-05-20
8
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
DUKAT (2)
2018-05-20
12
2018-05-20
19
2018-05-20
8
2018-05-20
8
Glogowska Victoria
Brak
NANA (83)
2018-05-19
1
2018-05-19
8
Grochowska Martyna
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KASJER (16)
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Grott Maria
Agrofood Grabowiec
2018-05-19
12
2018-05-19
2018-05-20
23
2018-05-20
Jurek Dominika
Pałucki Klub Jeździecki
JOEP (77)
2018-05-19
2018-05-19
KAPRYS (78)
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-05-19
2018-05-19
5
2018-05-19
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-05-20
2018-05-20
KRONOS (97)
2018-05-20
2018-05-20
Klawitter Julia
bpk
FREZJA (75)
2018-05-19
19
2018-05-19
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
WATRA (54)
2018-05-20
2
2018-05-20
10
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2018-05-20
12
2018-05-20
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (25)
2018-05-19
2018-05-19
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (76)
2018-05-20
2018-05-20
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (84)
2018-05-20
6
2018-05-20
1
600
Lipińska Aniela
Młyńska Struga
GENESIS (87)
2018-05-19
13
2018-05-19
14
2018-05-20
20
2018-05-20
Lorenc Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
FALLA (56)
2018-05-19
1
2018-05-19
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-05-20
7
2018-05-20
Madzińska Magda
Brak
2018-05-19
8
2018-05-19
Majewska Latifa
Stajnia Gliszcz
SZRON (102)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
3
Matelski Marcin
KJ Dilmar
LUGANO (104)
2018-05-20
11
2018-05-20
7
CERVANTES (105)
2018-05-20
2
2018-05-20
7
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SONIA (57)
2018-05-19
2018-05-19
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
AVONLY (59)
2018-05-19
1
2018-05-19
2
2018-05-20
1
2018-05-20
3
Olech Daria
KJ Classic
SAMURAJ (35)
2018-05-19
7
2018-05-19
CALIF (38)
2018-05-20
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Olizarowicz Ewa
JKS Rywal
HARLEY (11)
2018-05-20
2018-05-20
FINEZJA (101)
2018-05-20
4
2018-05-20
9
Olkuśnik Magdalena
Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
MARIOT (94)
2018-05-19
1
2018-05-19
15
2018-05-19
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
KAREN R (12)
2018-05-19
2
400
2018-05-19
4
2018-05-20
5
2018-05-20
18
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-05-19
4
2018-05-19
13
2018-05-19
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (9)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
Perlikowski Adam
2018-05-20
3
2018-05-20
20
Perlikowski Rafał
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2018-05-19
1
600
2018-05-19
5
2018-05-20
13
2018-05-20
8
2018-05-19
3
300
2018-05-19
6
HARRIET (66)
2018-05-19
4
2018-05-19
8
Piotrowicz Kaja
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2018-05-20
1
2018-05-20
15
2018-05-20
Piwczyńska Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
TANCERZ (18)
2018-05-19
2018-05-19
5
2018-05-19
6
2018-05-20
11
2018-05-20
19
2018-05-20
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (40)
2018-05-20
2018-05-20
18
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-05-20
16
2018-05-20
6
2018-05-20
18
2018-05-20
6
2018-05-20
5
2018-05-20
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-05-20
2
90
2018-05-20
2
450
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-05-20
12
2018-05-20
1
150
Pudełek Krzysztof
KJ DILMAR
ZAMORRA (50)
2018-05-20
22
2018-05-20
Rochowicz Wiktoria
bpk
2018-05-19
9
2018-05-19
2018-05-20
9
2018-05-20
Rommel Nastazja
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
SIT (44)
2018-05-20
5
2018-05-20
4
2018-05-20
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2018-05-19
6
2018-05-19
2
2018-05-19
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (103)
2018-05-19
2018-05-19
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-05-19
17
2018-05-19
2018-05-20
13
2018-05-20
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
ANONIM (39)
2018-05-20
2018-05-20
2018-05-20
2018-05-20
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (21)
2018-05-19
7
2018-05-19
2
70
2018-05-20
3
350
2018-05-20
5
Szelewska Aleksandra
bpk
SAMURAJ (36)
2018-05-20
2018-05-20
5
Szwed Wiktoria
bpk
TINKI (37)
2018-05-20
5
2018-05-20
1
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (20)
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
14
2018-05-20
2018-05-20
17
2018-05-20
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (88)
2018-05-20
3
300
2018-05-20
10
2018-05-20
2
400
2018-05-20
4
Tomczak Amelia
bpk
CALIF (38)
2018-05-20
2018-05-20
Tomczuk Michał
KJ Młyńska Struga
ASTERIX (100)
2018-05-20
2018-05-20
14
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (27)
2018-05-19
10
2018-05-19
8
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
HEWELIA (55)
2018-05-20
2018-05-20
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar
CORTINA (43)
2018-05-20
2018-05-20
25
Więcek Kaja
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DUET (52)
2018-05-20
5
2018-05-20
Wiese Julia
KJ Dilmar
2018-05-19
3
2018-05-19
7
2018-05-20
12
2018-05-20
17
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2018-05-19
2018-05-19
18
2018-05-19
8
2018-05-20
2
2018-05-20
2018-05-20
10
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
2018-05-20
17
2018-05-20
9
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
6
2018-05-20
Wolny Maja
KJ Dilmar
2018-05-19
2
2018-05-19
1
500
2018-05-20
11
2018-05-20
WEZYR (70)
2018-05-19
5
2018-05-19
9
2018-05-20
15
2018-05-20
19
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar
STRIT (62)
2018-05-20
2018-05-20
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2018-05-20
2018-05-20
21
2018-05-20
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2018-05-19
9
2018-05-19
2018-05-20
16
2018-05-20
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2018-05-19
3
2018-05-19
14
2018-05-19
10
2018-05-19
11
ALEXA (82)
2018-05-19
3
2018-05-19
1

Number of Riders: 77

Number of Horses: 99

The sum of prizes: 5 620.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl