Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 07:21:02
2018-04-20 21:52:13
Wojciech Laskowski GALLI
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 6/L-3/regionalny
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 07:20:49
2018-04-20 21:47:45
Dariusz Barciński LAWINA
  • 1x 9/N-4/regionalny
  • 1x 10/N-5/regionalny
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 07:20:37
2018-04-20 21:43:11
Agata Włodarczyk BLACK PEARL R
  • 1x 9/N-4/regionalny
  • 1x 10/N-5/regionalny
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 07:20:23
2018-04-20 21:37:03
Barbara Błaszak AGUILERA
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 6/L-3/regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 07:20:09
2018-04-20 20:54:52
Marta Kryszak DAHA
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 20:54:06
2018-04-20 20:15:24
Kinga Kozłowska EGRA
  • 1x 9/N-4/regionalny
  • 1x 10/N-5/regionalny
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 14:36:37
2018-04-20 14:27:49
Natalia Mila SAHARA
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 12:36:46
2018-04-20 11:52:39
Katarzyna Pruszak CZARNY KSIĄŻE- J
  • 1x 11/C-1/regionalny
  • 1x 12/C-2/regionalny
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 10:43:42
2018-04-20 10:23:01
Monika Krajewska HILTON
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 6/L-3/regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 10:43:27
2018-04-20 10:15:18
Agata Włodarczyk SEKTOR
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 10:43:14
2018-04-20 09:47:12
Barbara Błaszak UNIQUE
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 10:42:59
2018-04-20 09:46:06
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 9/N-4/regionalny
  • 1x 10/N-5/regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 10:42:46
2018-04-20 09:45:35
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 09:34:44
2018-04-20 07:30:19
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:29:54
2018-04-19 18:55:09
Alicja Murakowska SONIA
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:29:37
2018-04-19 18:54:49
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:29:19
2018-04-19 14:33:03
Alicja Ochocińska AMBER I
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:29:00
2018-04-19 14:32:28
Antonina Hoffmann PAULIENTJE
  • 1x 3/L-1/towarzyski
  • 1x 5/L-3/towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:28:42
2018-04-19 14:23:40
Zbigniew Bedliński ROSOMAK
  • 1x 11/C-1/regionalny
  • 1x 12/C-2/regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:28:23
2018-04-19 14:23:12
Zbigniew Bedliński ELSKAMP T
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:28:10
2018-04-19 14:22:44
Natalia Świątkowska SINDBAD
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 6/L-3/regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:27:52
2018-04-19 14:22:12
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:27:36
2018-04-19 14:21:28
Agata Miś KIMBERLY
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 6/L-3/regionalny
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:27:12
2018-04-19 14:15:59
Oliwier Obialski AVONLY
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 6/L-3/regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 13:49:40
2018-04-19 10:11:25
Karolina Sztylka BY ME
  • 1x 9/N-4/regionalny
  • 1x 10/N-5/regionalny
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 07:19:55
2018-04-18 21:06:00
Aleksandra Pacała NIKITA
  • 1x 3/L-1/towarzyski
  • 1x 5/L-3/towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:27:50
2018-04-18 21:04:55
Iga Szcześniewska STAYERHOF'S RUFINA
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 6/L-3/regionalny
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 08:07:43
2018-04-16 23:30:43
Natalia Pokora PASJA
  • 1x 9/N-4/regionalny
  • 1x 10/N-5/regionalny
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:40:48
2018-04-16 18:33:47
Anna Pilarska OKSER
  • 1x 9/N-4/regionalny
  • 1x 10/N-5/regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:04:50
2018-04-11 20:39:31
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 11/C-1/regionalny
  • 1x 12/C-2/regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:14:06
2018-04-04 10:46:52
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 1/LL/runda WKKW
  • 1x 2/L/runda WKKW
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:13:51
2018-04-04 10:46:28
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 1/LL/runda WKKW
  • 1x 2/L/runda WKKW
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Barciński Dariusz KJ Oxer Inowrocław
S
brak
2. Bedliński Andrzej Ośrodek Sporów Konnych
S
O002239
3. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
4. Błaszak Barbara KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
brak
5. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
6. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
7. Hoffmann Antonina Ośrodek Sportów Konnych
2008 (Mł.)
brak
8. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (JM.)
O034083
9. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
10. Krajewska Monika KJ Oxer Inowrocław
S
brak
11. Kryszak Marta KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
brak
12. Laskowski Wojciech GKJ Bogucin
S
O004185
13. Mila Natalia KJ OXER Inowrocław
1998 (MJ.)
O019071
14. Miś Agata Ośrodek Sportów Konnych
2000 (J.)
brak
15. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
16. Obialski Oliwier Ośrodek Sportów Konnych
2004 (JM.)
brak
17. Pacała Aleksandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
18. Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O033729
19. Pokora Natalia KJ CLASSIC
S
O011503
20. Pruszak Katarzyna JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
S
O025459
21. Świątkowska Natalia Ośrodek Sportów Konnych
2004 (JM.)
brak
22. Szcześniewska Iga Pałucki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
brak
23. Sztylka Karolina Klub Jeździecki CLASSIC
S
O021217
24. Tomaszewska Jagoda JKS ,,Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O029190
25. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

AGUILERA SP POL 2011 Klacz gniada F: Guffi
M: Aguaja
O: Dorota Włodarczyk
B: Brzozowski Zenon
brak
2.

16

AMBER I KUC NED 2002 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Wairan
M: Emmely van de Margahoeve
O: Zbigniew Bedliński
B: Holandia
brak
3.

20

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske
M: Arabeska
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
brak
4.

4

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
5.

9

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falk
M: Amber
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
brak POL 616013520035711
6.

30

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
O: Dorota Włodarczyk
B: Albert Roskamm
K025486
7.

8

BY ME SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert old
M: Bystra Bafi sp
O: Stefan Wiluś
B: Stefan Wiluś
K023237 616009520074708
8.

25

CZARNY KSIĄŻE- J SP POL 2003 Wałach kara F: Qumball
M: Czesanka
O: Paweł Pruszak
B: Krzysztof Jasiczek
K014434
9.

28

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
brak
10.

27

EGRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Grand Amour
M: Evita
O: Skonieczna Anna
B: Pietrzyk
K011148
11.

17

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
12.

32

GALLI SP POL 2010 Wałach siwa F: Frazes
M: Gracja
O: Wojciech Laskowski
B: Wojciech Laskowski
brak 616 009 52 00276 10
13.

24

HILTON SP POL 2010 Wałach gniada F: Fred
M: Hetia
O: Monika Krajewska
B: Emilian Perlikowski
brak
14.

10

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Falk
M: Kirsten
O: Zbigniew Bedlinski
B: Zbigniew Bedlinski
brak
15.

21

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
16.

31

LAWINA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lansjer
M: Gniadoszka
O: Kom-rol Kobylniki
B: Kom-rol Kobylniki
brak
17.

11

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy
M: Mariotta
O: Zbigniew Bedliński
B: Kopras
brak
18.

3

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley
M: Niwka xx
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K008900 POL009520059903
19.

33

NIKITA HOL GER 2013 Klacz gniada F: Non Stop
M: Vinula/ Casini II
O: pan jan
B: Gerken Kai
brak
20.

5

OKSER WLKP. POL 2005 Wałach gniada F: Makker
M: Orawa
O: Anna Pilarska
B: Paweł Gromowski
K017604
21.

6

PASJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Concert
M: Parta II
O: Natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K016427 POL007520035209
22.

15

PAULIENTJE Kuc Szetlandzki POL 2000 Klacz kara/kuc:104 F: Fanster
M: Floortje
O: Zbigniew Bedliński
B: Holandia
brak
23.

14

ROSOMAK Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Widam
M: Rumba
O: Zbigniew Bedlinski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak POL007610228108
24.

26

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
O: Natalia Mila
B: Łukasz Ziółkowski
Brak
25.

23

SEKTOR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Sanwan
M: Ega
O: Dorota Włodarczyk
B: Grabowski Eugeniusz
brak
26.

12

SINDBAD KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:138 F: Falk
M: Sara
O: Bedlińscy Urszula i Zbigniew
B: Bedlińscy Urszula i Zbigniew
brak POL 616013520035411
27.

18

SONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Skala / Kwartet
O: Łukasz Siekierski
B:
K010419 POL009540080602 103FM03
28.

7

STAYERHOF'S RUFINA Kuc Walijski NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
O: Marcin Ćwik
B: Martens J. P.J. A.
brak
29.

2

TIGRA Kuc Sportowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:147 F: Da Capo 154
M: Tritti
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K025247
30.

22

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
31.

19

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barciński Dariusz
KJ Oxer Inowrocław
LAWINA (31)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sporów Konnych
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
ROSOMAK (14)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Błaszak Barbara
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (22)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (4)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (2)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Hoffmann Antonina
Ośrodek Sportów Konnych
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
EGRA (27)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Krajewska Monika
KJ Oxer Inowrocław
HILTON (24)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Kryszak Marta
KJ Oxer Inowrocław
DAHA (28)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Laskowski Wojciech
GKJ Bogucin
GALLI (32)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Mila Natalia
KJ OXER Inowrocław
SAHARA (26)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Miś Agata
Ośrodek Sportów Konnych
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
FALLA (17)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
SONIA (18)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Obialski Oliwier
Ośrodek Sportów Konnych
AVONLY (9)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Pacała Aleksandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NIKITA (33)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
OKSER (5)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Pokora Natalia
KJ CLASSIC
PASJA (6)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Pruszak Katarzyna
JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Świątkowska Natalia
Ośrodek Sportów Konnych
SINDBAD (12)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
AMBER I (16)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Szcześniewska Iga
Pałucki Klub Jeździecki
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Sztylka Karolina
Klub Jeździecki CLASSIC
BY ME (8)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Tomaszewska Jagoda
JKS ,,Rywal Grudziądz
NEVADA (3)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
ARTERIA (20)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
SEKTOR (23)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22

Number of Riders: 25

Number of Horses: 31

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl