Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody
Solec Kujawski, 02-04.06.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 10:03:18
2017-06-01 10:00:21
Marcin Matelski AVATAR
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 10:03:07
2017-06-01 09:59:48
Marcin Matelski IRYDION
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 10:02:52
2017-06-01 09:59:22
Marcin Matelski LUGANO
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 10:02:39
2017-06-01 09:59:00
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/konkurs nr 4: klasy C (wys. do 130 cm) dwufazowy – art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 15:07:09
2017-05-30 14:59:55
Angelika Ojczenasz CASQUELL
  • 1x 12R/C/konkurs nr 12: klasy C (wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 15:06:43
2017-05-30 14:59:23
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 2x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 15:06:16
2017-05-30 14:58:41
Angelika Ojczenasz GEORGIA
  • 2x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 12:57:07
2017-05-30 12:54:06
Andrzej Bedliński ROSOMAK
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/C/konkurs nr 8: klasy C (wys. do 130 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 12R/C/konkurs nr 12: klasy C (wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 21:07:49
2017-05-29 20:19:17
Daniel Zieliński SONATA
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 20:00:03
2017-05-29 19:35:39
Mateusz Ruskowski STAKOPEIA
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 19:59:48
2017-05-29 19:35:18
Mateusz Ruskowski RABIOSA
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 19:59:32
2017-05-29 19:34:53
Mateusz Ruskowski READY FOR PLEASURE
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 19:59:06
2017-05-29 19:34:24
Mateusz Ruskowski NEOVISTO 3
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 19:05:29
2017-05-29 18:32:26
Julia Machalewska ILEX
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 19:05:15
2017-05-29 18:32:01
Julia Machalewska AVINELLA S
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 19:04:59
2017-05-29 18:06:40
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 19:04:15
2017-05-29 18:06:16
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 15:35:49
2017-05-29 14:36:17
Zuzanna Golicka HORN W
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 15:34:45
2017-05-29 14:14:36
Maria Buzała CHOOPER'S CREEK
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 13:22:12
2017-05-29 12:05:19
Zuzanna Łukasiak DAVINELL Z
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 13:21:50
2017-05-29 12:04:42
Zuzanna Łukasiak BY THE WAY
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/konkurs nr 4: klasy C (wys. do 130 cm) dwufazowy – art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 13:21:29
2017-05-29 12:03:55
Zuzanna Łukasiak NEVILLE II S
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 09:16:22
2017-05-29 09:02:43
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 09:16:38
2017-05-29 09:02:18
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 19:03:40
2017-05-29 07:49:14
Maja Antczak MILI
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 09:17:03
2017-05-29 07:48:54
Rafał Perlikowski ZWINNA
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/konkurs nr 4: klasy C (wys. do 130 cm) dwufazowy – art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 09:17:14
2017-05-29 07:48:37
Rafał Perlikowski FAMORKUS
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 09:17:27
2017-05-29 07:48:07
Rafał Perlikowski BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 09:17:40
2017-05-29 07:47:48
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 15:59:02
2017-05-28 15:32:16
Roksana Wielicka FULEDA
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 15:58:50
2017-05-28 13:02:12
Katarzyna Kubiak COLUMBUS 64Z
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 13:03:38
2017-05-28 07:03:22
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 13:03:26
2017-05-28 07:03:04
Zbigniew Szrejder JOGI GOZDAWA
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/konkurs nr 4: klasy C (wys. do 130 cm) dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/C/konkurs nr 8: klasy C (wys. do 130 cm) zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 13:03:13
2017-05-28 07:02:40
Zbigniew Szrejder ERRATA
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 00:28:48
2017-05-27 20:08:15
Marcin Joppek SID
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 09:55:28
2017-05-27 06:46:54
Maria Dulcet RADETZKY
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 23:53:35
2017-05-26 22:16:40
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 23:53:22
2017-05-26 22:16:27
Julia Kasprzyk ARIA
  • 2x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 23:52:57
2017-05-26 22:16:10
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 17:31:24
2017-05-26 14:43:12
Zuzanna Sobek MEDRESA
  • 1x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 00:02:56
2017-05-25 23:01:45
Martyna Horyd NEFRETETE
  • 2x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 19:26:38
2017-05-25 18:26:22
Roman Meger WESTA
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 19:26:22
2017-05-25 18:25:39
Roman Meger GALAKTYKA
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 19:26:00
2017-05-25 18:09:20
Maja Wolny SONATA N
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:33:35
2017-05-25 08:14:07
Daniel Zieliński QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 23:31:55
2017-05-24 21:19:34
Oliwia Olszanowska LARIUS STAR
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:18:26
2017-05-24 17:43:34
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 16:39:43
2017-05-23 16:03:53
Natalia Stefańska ISGAAR
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 22:50:22
2017-05-22 22:15:23
Mikołaj Chilewski TISJAN
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 22:50:05
2017-05-22 22:14:59
Mikołaj Chilewski QUIBOR
  • 2x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 22:49:51
2017-05-22 22:14:07
Mikołaj Chilewski DOUBLE DIAMOND
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:45:07
2017-05-22 20:57:43
Aleksandra Maciejczyk SKWARKA
  • 1x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:44:38
2017-05-22 20:56:59
Julianna Gawęda TRE-RATINA Z
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:44:05
2017-05-22 20:56:13
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:43:23
2017-05-22 20:38:56
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:33:10
2017-05-22 11:20:03
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 10:07:12
2017-05-22 09:42:06
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 15:58:30
2017-05-22 09:37:39
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 15:58:10
2017-05-22 09:36:33
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 2x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 16:17:46
2017-05-21 16:16:33
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 16:16:31
2017-05-21 16:14:15
Marta Gapska WERISA
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 10:56:52
2017-05-19 08:12:39
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 1x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 16:06:51
2017-05-16 12:46:04
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 1R/L/ klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 08:32:43
2017-05-09 07:54:53
Kamila Pabian SALVADOR
  • 1x 5R/L/konkurs nr 5: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 9R/L/konkurs nr 9: klasy L (wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny, z możliwością uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 10R/P/konkurs nr 10: klasy P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 22:36:55
2017-05-08 22:21:17
Magdalena Bieniek B. HENNESSY
  • 1x 2R/P/konkurs nr 2: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 3R/N/konkurs nr 3: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/konkurs nr 6: klasy P (wys. do 110 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/konkurs nr 7: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/konkurs nr 11: klasy N (wys. do 120 cm) – zwykły – art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Agaciak Karolina Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
O040417
2. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
3. Bedliński Andrzej Ośrodek Sporów Konnych
S
O002239
4. Bejger Sandra KJ Młyńska Struga
S
O044841
5. Bieniek Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O006771
6. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
7. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O012869
8. Dulcet Maria Kujawsko-Pomorski KJ
2001 (J.)
O025118
9. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ
1996 (MJ.)
O025871
10. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (JM.)
O038545
11. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
1996 (MJ.)
brak
12. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
13. Horyd Martyna Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025503
14. Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
S
O019056
15. Jaruga Weronika VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
16. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
17. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
18. Kasprzyk Julia Klub jazdy konnej joker Dzialowo
2003 (JM.)
O035159
19. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
20. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
21. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (J.)
O038542
22. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
23. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
24. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
25. Olech Daria KJ Classic
2002 (JM.)
O028874
26. Olszanowska Oliwia KJ Stajnia Jarużyn
2002 (JM.)
O038207
27. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
28. Olszewski Tomasz Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
Brak
29. Pabian Kamila Młyńska Struga
2002 (JM.)
O031258
30. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
31. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyń
S
O002060
32. Sobek Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ
S
O025116
33. Streich Dominika Oxer Inowrocław
1997 (MJ.)
O021884
34. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
35. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
36. Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
1997 (MJ.)
O031143
37. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
38. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O022443
39. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
40. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NLD 2005 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Zandoria
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
K010311
2.

41

ARIA Wielkopolska POL 08.03.2010 Klacz kasztanowata F: Alek
M: Merta
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684
3.

64

ATTILA LANDAIS Selle Francais FRA 2010 Wałach ciemnogniada F: Popstar Lozonais
M: Olympia Landaise
O: Agnieszka Olech
B: G.A.E.C. Roger
K023673 10361370q
4.

3

AVATAR SP POL 2012 Ogier gniada F: Dilmar / Maram
M: Avena / Gran De La Cour
O: Patrycja Nowakowska
B: Jan Palys
K021295 616009520019312
5.

2

B. HENNESSY WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Hetman / Cantanis
M: Balerina / Asesor
O: Artur Bieniek
B: Artur Bieniek
K014493 616007530290609
6.

33

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy
M: Bogini
O: Joanna Jagoda
B: Ćwik Ireneusz
K022539 616009520028313
7.

43

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
O: Karolina Tracewicz
B: Małgorzata Przybycień
K007349 009 53 00778 02 102NK02
8.

30

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Welt Hit II
M: Katoesha
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
brak
9.

24

BY THE WAY SP POL 2001 Ogier kasztanowata/166 F: MARAM
M: BAFURIA
O: ZUZANNA ŁUKASIAK
B: STEFAN WILUŚ
K006054 08103
10.

74

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O:
B:
K010604 POL009670002004
11.

68

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
O:
B:
K022487 433332179312
12.

22

CHOOPER'S CREEK WESTF GER 2003 Wałach gniada/172 F: Cordobes II / Contender
M: Fantasie / Fabuloso
O: Katarzyna Mizgier
B:
K010702 DE441411145803 103LB04
13.

35

COLUMBUS 64Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa F: Carthago Z
M: Istouar D’Amour
O: Katarzyna Kubiak
B:
K022510 404980021401 102MK90
14.

71

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Cytryna / Landjunker S
O: Jan Kałabun
B: Kaziemierz Szyling
K016433 616009520059810
15.

70

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire
M: Diamantina
O: Hipsz Anna
B: Remigiusz Makowski
K020906 616 009 66 11320 09
16.

23

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Diamant Z (Quick Diam's)/
M: Avinell S/
O: Stanisław Szurik
B: Sranisław Szurik
brak
17.

52

DORILLA W Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Landor
M: Doris
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Wójcik Renata
K019513 616 007 52 01087 09
18.

56

DOUBLE DIAMOND Oldenburger Springpferd Fohlen GER 2008 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly
M: Quantum Pleasure
O: Lidia Chilewska
B: Annamarie Hartmann
K018435
19.

38

ERRATA SP POL 2010 Klacz siwa F: T Jungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Zbigniew Szrejder
B: SK Racot
K015489 616009610060710
20.

73

FALUCKY D sp 2005 sk. gn. F:
M:
O:
B:
K010450
21.

29

FAMORKUS KWPN NLD 2010 Ogier gniada F: Whistler
M: Pamorka / Voltaire
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
K017108
22.

6

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
23.

65

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: Gluckespilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Głowacki
K009439 POL007611152804
24.

9

GEORGIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/166 F: Carlos DZ
M: Galilea
O: Angelika Ojczenasz
B: Zenon Brzozowski
K021994
25.

66

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
O: Dominika Streich
B: Paweł Koczan
K022262
26.

4

IRYDION SP POL 2012 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
27.

37

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Zbigniew Szrejder
B: Katarzyna Kinstler-Korban
K010873 POL009670056106
28.

59

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
29.

50

KAREN R Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Karmen
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359
30.

19

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
31.

51

LARIUS STAR DWB DEN 2003 Ogier gniada F: Solos Landtinus
M: Wiosa
O: Zenon Brzozowski
B: Zenon Brzozowski
brak
32.

27

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
33.

36

LET'S MAKE MONEY Oldenburska POL 2007 Klacz gniada F: Ludwigs As
M: Annabella/Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727
34.

5

LUGANO . POL 2011 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Marcin Matelski
B: .
Brak
35.

18

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
36.

31

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
O: Emilian Perlikowski
B: Ireneusz Kmieć
brak
37.

44

MEDRESA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Maja Przepierska
B: Stadnina Koni Pępowo Sp. Z O. O. Z/S w Gogolewie
Brak 616007610103910
38.

67

MILI SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Corleograf
M: Mylady
O: Agnieszka Antczak
B: Grzegorz Kerner
K018098
39.

45

NEFRETETE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz siwa F: Caliro
M: Nigeria
O: Andrzej Horyd
B: Szymański Leszek
brak
40.

15

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Saiquiri
O: CSiR Equuleus
B: Niemcy
Brak
41.

25

NEVILLE II S SP POL 2012 Wałach gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
42.

8

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso
M: Nowanta
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847
43.

34

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
44.

49

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
O: Rafał Jerzy
B: Dreier Deborah
brak
45.

13

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Otill/
M: Ready To Win/
O: Wiesław Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
K023588
46.

40

RADETZKY Trakeńska POL 2002 Wałach gniada F: Ignam
M: Rawka
O: Maria Dulcet
B: Andrzej Grad
K008208
47.

14

READY FOR PLEASURE PKSP POL 2012 Klacz siwa F: Ever For Pleasure
M: Ready to Win
O: Mateusz Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
Brak
48.

10

ROSOMAK Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Widam
M: Rumba
O: Zbigniew Bedlinski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak POL007610228108
49.

42

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam
M: Ratina
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL 007 60 00829 02
50.

1

SALVADOR Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata F: Herbur
M: Sissi
O: Emilia Ouya Mar
B: Elżbieta Mar
K020243 POL 009 52 01494 08
51.

26

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
52.

39

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
53.

57

SKWARKA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Song
M: Dereszka
O: Dorota Gworek
B: x
K021220
54.

12

STAKOPEJA HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Cassiopeia / Calypso II
O: Patrycja Gończewska
B: Günter
K013991 DE431312303008
55.

69

SUMMER DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream
M: ???
O: ???
B: ???
brak
56.

58

TRE-RATINA Z Z POL 2005 Klacz gniada F: TREASURE Z
M: DANIELA II
O: ARTUR SKALSKI
B: KRYSTIAN SARNOWSKI
K015314 Z698005
57.

63

WERISA WLKP POL 13.03.2009 Klacz F: Szewron
M: Wizja
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
LKRWZJ/1379/15
58.

46

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
59.

62

WINDY BOY WLKP POL 28.03.2011 Wałach gniada F: Castiglione L
M: Wizja
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512
60.

28

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B: Polska
K012093
Rider Club
Competition
Prize
Agaciak Karolina Otomiński Klub Jeździecki TABUN
150
200
SUM:
350.00
Bedliński Andrzej Ośrodek Sporów Konnych
75
180
300
100
SUM:
655.00
Bieniek Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
150
350
200
SUM:
700.00
Dulcet Maria Kujawsko-Pomorski KJ
75
SUM:
75.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ
300
SUM:
300.00
Jaruga Weronika VitaSport Brachlewo
450
SUM:
450.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
50
SUM:
50.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
50
75
50
SUM:
175.00
Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
100
180
SUM:
280.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
450
SUM:
450.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Olech Daria KJ Classic
150
SUM:
150.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
75
150
SUM:
225.00
Pabian Kamila Młyńska Struga
100
SUM:
100.00
Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
300
200
200
SUM:
700.00
Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyń
100
SUM:
100.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
150
150
150
SUM:
450.00
Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
50
200
SUM:
250.00
Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
50
200
SUM:
250.00
Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
200
SUM:
200.00
Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
200
75
SUM:
275.00
Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
350
75
50
450
350
SUM:
1275.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Agaciak Karolina
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
FORTUNA (65)
2017-06-02
2
150
2017-06-02
7
2017-06-03
1
200
2017-06-03
17
2017-06-04
2017-06-04
12
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
MILI (67)
2017-06-03
6
2017-06-03
2017-06-04
2017-06-04
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sporów Konnych
ROSOMAK (10)
2017-06-03
4
75
2017-06-03
1
180
2017-06-04
2
300
2017-06-04
2
100
Bejger Sandra
KJ Młyńska Struga
2017-06-04
12
2017-06-04
Bieniek Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
2017-06-02
2
200
2017-06-02
2017-06-03
16
2017-06-03
6
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
2017-06-02
11
2017-06-02
10
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
2017-06-02
3
150
2017-06-02
7
2017-06-03
1
350
2017-06-03
18
2017-06-04
6
2017-06-04
1
200
Dulcet Maria
Kujawsko-Pomorski KJ
2017-06-03
14
2017-06-03
2017-06-04
5
75
2017-06-04
13
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ
2017-06-02
2
300
WERISA (63)
2017-06-02
13
2017-06-02
9
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
2017-06-03
15
2017-06-04
11
KAMAEL (59)
2017-06-03
7
2017-06-03
2017-06-04
5
2017-06-04
14
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2017-06-03
12
2017-06-03
11
2017-06-04
11
2017-06-04
15
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2017-06-03
4
2017-06-03
10
Horyd Martyna
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-06-03
16
2017-06-03
2017-06-04
14
2017-06-04
Jagoda Joanna
VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (33)
2017-06-03
11
2017-06-03
2017-06-04
4
2017-06-04
Jaruga Weronika
VitaSport Brachlewo
2017-06-03
13
2017-06-03
10
2017-06-04
7
2017-06-04
1
450
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (39)
2017-06-02
4
50
2017-06-02
16
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-06-03
4
50
2017-06-03
5
75
2017-06-03
6
50
2017-06-03
12
CZAKO (71)
2017-06-04
10
2017-06-04
10
Kasprzyk Julia
Klub jazdy konnej joker Dzialowo
ARIA (41)
2017-06-03
17
2017-06-03
2017-06-04
2017-06-04
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-06-03
8
2017-06-03
2017-06-04
15
2017-06-04
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-06-02
3
100
2017-06-02
17
2017-06-04
6
2017-06-04
9
2017-06-02
11
2017-06-02
1
180
2017-06-04
8
2017-06-04
3
2017-06-02
10
2017-06-02
2017-06-04
13
2017-06-04
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
SKWARKA (57)
2017-06-03
13
2017-06-04
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
AVATAR (3)
2017-06-02
11
2017-06-02
9
2017-06-02
5
2017-06-02
LUGANO (5)
2017-06-02
8
2017-06-02
2017-06-02
1
450
2017-06-02
3
Meger Roman
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WESTA (46)
2017-06-02
16
2017-06-02
15
2017-06-03
8
2017-06-03
11
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
NOWIKA (8)
2017-06-03
5
2017-06-03
2017-06-04
1
200
2017-06-03
2017-06-03
2017-06-04
8
2017-06-04
Olech Daria
KJ Classic
2017-06-04
2
150
Olszanowska Oliwia
KJ Stajnia Jarużyn
2017-06-02
6
2017-06-02
15
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-06-04
4
75
2017-06-04
4
150
Olszewski Tomasz
Kujawsko-pomorski klub jeździecki
2017-06-03
19
2017-06-03
17
2017-06-04
13
2017-06-04
9
Pabian Kamila
Młyńska Struga
2017-06-03
15
2017-06-03
21
2017-06-04
16
2017-06-04
KAREN R (50)
2017-06-03
9
2017-06-03
15
2017-06-04
3
100
2017-06-04
8
Perlikowski Rafał
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
ZWINNA (28)
2017-06-03
2
300
2017-06-03
3
2017-06-04
7
2017-06-04
5
2017-06-03
7
2017-06-03
13
2017-06-04
6
2017-06-04
3
200
2017-06-03
2
200
2017-06-03
7
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyń
2017-06-02
14
2017-06-02
6
2017-06-03
9
2017-06-03
8
RABIOSA (13)
2017-06-02
4
2017-06-02
18
2017-06-03
10
2017-06-03
20
2017-06-02
12
2017-06-02
2017-06-03
3
100
2017-06-02
7
2017-06-02
2017-06-03
14
2017-06-03
Sobek Zuzanna
Kujawsko-Pomorski KJ
MEDRESA (44)
2017-06-04
9
2017-06-04
16
Streich Dominika
Oxer Inowrocław
GRACJA (66)
2017-06-02
12
2017-06-02
12
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2017-06-02
20
2017-06-02
14
2017-06-03
14
2017-06-02
8
2017-06-02
2
2017-06-03
16
2017-06-03
2
2017-06-04
11
2017-06-04
4
ERRATA (38)
2017-06-02
9
2017-06-02
10
2017-06-03
2
150
2017-06-03
3
150
2017-06-04
7
2017-06-04
3
150
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (42)
2017-06-02
5
50
2017-06-02
17
BRADOR (43)
2017-06-02
1
200
2017-06-02
21
Wiese Julia
Stajnia Jaruzyn
2017-06-02
6
50
2017-06-02
13
2017-06-03
18
2017-06-03
3
200
2017-06-04
12
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2017-06-03
12
2017-06-03
9
2017-06-04
2
200
2017-06-04
Zaleska Paulina
Klub Jeździecki Młyńska Struga
LUKIER (18)
2017-06-02
19
2017-06-02
3
200
2017-06-02
8
2017-06-02
4
75
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2017-06-02
1
350
2017-06-02
5
75
2017-06-03
5
50
2017-06-03
1
450
2017-06-04
1
350
2017-06-04
10
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
CARMEN (74)
2017-06-04
5

Number of Riders: 40

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 7 860.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl