Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu
BARŁOMINO, 27-29.07.2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:41:53
2018-07-25 13:29:06
Honorata Stromska VALDEZ DEL NEGRO
  • 1x 3R/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/P-3/Zawody Regionalne
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:08:38
2018-07-18 22:44:10
Agata Kalinowska CESARZ
  • 2x 12R/L-3/Zawody Regionalne
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:08:28
2018-07-18 22:39:09
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 12R/L-3/Zawody Regionalne
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 12:35:31
2018-07-16 22:10:41
Agata Chromik PRISCO
  • 1x 6R/CC-4/Zawody Regionalne
  • 1x 11R/CC-5/Zawody Regionalne
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 18:15:11
2018-07-16 15:21:14
Anna Swiontek-Brzezińska PIKADOR
  • 1x 4R/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 10R/C-2/Zawody Regionalne
  • 1x 15R/C-4/Zawody Regionalne
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:22:23
2018-07-15 21:01:09
Paulina Łukowicz DESTINO
  • 1x 3R/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 9R/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 14R/N-6/Zawody Regionalne
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:22:08
2018-07-15 14:13:23
Aleksandra Koszałka INANA
  • 1x 1R/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 7R/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/L-3/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/P-3/Zawody Regionalne
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 17:12:58
2018-07-14 09:15:08
Justyna Stasiulewicz CARLO ROSSI
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/P-3/Zawody Regionalne
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 17:13:22
2018-07-14 09:13:51
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 3R/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 9R/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 14R/N-6/Zawody Regionalne
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 22:16:59
2018-07-13 20:44:02
Urszula Pietrzycka ZOMIKO
  • 1x 1R/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 7R/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/L-3/Zawody Regionalne
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 22:16:16
2018-07-13 20:43:29
Marta Górna DES WAION
  • 1x 1R/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 7R/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/L-3/Zawody Regionalne
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 20:28:55
2018-07-09 18:15:03
Wiktoria Sagan JILLZ
  • 1x 1R/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 7R/L-2/Zawody Regionalne
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 17:27:53
2018-07-08 14:38:05
Joanna Leśko AMADEUS
  • 1x 1R/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 7R/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/L-3/Zawody Regionalne
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 17:27:24
2018-07-08 11:08:47
Magda Kozińska HELIOS 155
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/P-3/Zawody Regionalne
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 21:26:11
2018-07-07 18:40:16
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x 6R/CC-4/Zawody Regionalne
  • 1x 11R/CC-5/Zawody Regionalne
  • 1x 16R/CC-7/Zawody Regionalne
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 21:25:59
2018-07-07 18:38:53
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/P-3/Zawody Regionalne
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:08:19
2018-07-05 20:23:13
Agnieszka Eliks PITRELLA
  • 1x 1R/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 7R/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/L-3/Zawody Regionalne
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 17:11:52
2018-07-05 13:16:04
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x 3R/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 9R/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 14R/N-6/Zawody Regionalne
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 23:50:50
2018-07-04 22:35:03
Alicja Wieczorek AKERMAN
  • 1x 1R/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 7R/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/L-3/Zawody Regionalne
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 17:27:01
2018-07-03 23:56:06
Beata Gruba DOLCE CABANA
  • 1x 1R/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 2R/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 7R/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 8R/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 12R/L-3/Zawody Regionalne
  • 1x 13R/P-3/Zawody Regionalne
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
2. Eliks Agnieszka Klub Jeżdziecki Arpav
S
brak
3. Górna Marta Nadwiślanin Kwidzyn
S
brak
4. Gruba Beata KJ Pegaz Reda
1997 (MJ.)
O034184
5. Kalinowska Agata brak
2005 (JM.)
brak
6. Kaźmierczak Łukasz
7. Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001686
8. Koszałka Aleksandra JKS Senny
S
brak
9. Kozińska Magda GTH Gdynia
S
O013963
10. Leśko Joanna Pegaz Reda
2002 (J.)
O034782
11. Łukowicz Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O023938
12. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
13. Sagan Wiktoria Pegaz Reda
1999 (MJ.)
O021737
14. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
15. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
16. Stromska Honorata Klub Jeździecki Pegaz
2001 (J.)
Brak
17. Swiontek-Brzezińska Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2001 (J.)
O030666
18. Wieczorek Alicja skj-sopot
S
O007255
19. Ziółkowska Oliwia KJ AS Dream
1998 (MJ.)
Brak
20. Zwiefka Natalia brak
S
O006783
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

210

AKERMAN Fryzyjska POL 2014 Ogier kara/168 F: MURK FAN'E HEARRESYL
M: ANKE SIETSK
O: Alicja Wieczorek
B: Roman Gmurowski
K024776 616014610156214
2.

215

AMADEUS WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Barbur
M: Atlanta
O: Marek Lesner
B: -
K014883
3.

217

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier kara F: Emis
M: Artika
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
K022756
4.

229

BORA F:
M:
O:
B:
5.

218

CARLO ROSSI TRAK POL 2012 Ogier gniada F: Emis
M: Cyrkulacja
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
LKRWZJ/962/17
6.

201

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: World star 4
M: Corencja
O: Monika Tarasiuk
B: Jeży Gościniak
Brak
7.

224

CESARZ Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Orbis
M: Czajka
O: Natalia Zwiefka
B: Melnik Piotr
brak
8.

205

DES WAION Oldenburska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Destano
M: Wai-o-wai
O: Marta Górna
B: Violetta Pietrzyk
K024505
9.

220

DESTINO Hanowerska GER 2010 Klacz kasztanowata F: Desperados
M: Riola Rosso W
O: Paulina Łukowicz
B: Dr. Beate Wojaczek
K019043 DE 431316970010
10.

200

DOLCE CABANA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: Donnerkuss
O: Mazurek Piotr
B: Mazurek Piotr
K024098
11.

211

FLAGGED BY DARK Westfalska POL 2012 Wałach inna F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B: .
brak
12.

10

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
13.

214

HELIOS 155 OLD GER 2002 Wałach ciemnogniada F: Heraldik xx
M: Reni II
O: Małgorzata Goetel
B: Rieke Lemberg
K010619 DE 433 330431202
14.

219

INANA Fryzyjska POL 2010 Klacz kara F: Banshee
M: Tjarda Gepke L.
O: Anna Wojciechowska
B: Monika Kozacz
brak
15.

216

JILLZ KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Johnson
M: Zittina
O: Sagan Magdalena
B: Team van Barneveld
K024717 528003201403772
16.

223

NIVA Wielkopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
O: Natalia Zwiefka
B: Staniewicz Andrzej
brak
17.

221

PIKADOR SP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm
M: Pasja
O: Włodzimierz Warkusz
B: Włodzimierz Warkusz
K013879
18.

202

PITRELLA Koń Pełnej Krwi Angielskiej GER 2011 Klacz gniada F: War Blade
M: Pashmina
O: Agnieszka Eliks
B: R.Paulick
BRAK
19.

222

PRISCO Łotewska LVA 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Calano II
M: Halva / Vintas
O: Agata Chromik
B: Łotwa
K019474 LV022319650054
20.

13

UNLIMITED SP POL 2007 Wałach kara F: Karbon
M: Uptown girl
O: Malgorzata Ziolkowska
B: Sk rzeczna
K015610
21.

228

VALDEZ DEL NEGRO DRP GER 2010 Wałach kara/kuc: F: Voyage
M: Maxima
O: Karolina Wróbel
B: Niemcy
K021957
22.

212

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B:
K006502 0201382 104NL54
23.

225

ZOMIKO Oldenburska GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Glock's Zonik
M: po St. Moritz
O: Danuta Kosecka
B: Niemcy
K025884
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
PRISCO (222)
2018-07-27
2
Eliks Agnieszka
Klub Jeżdziecki Arpav
PITRELLA (202)
2018-07-27
6
2018-07-28
7
2018-07-29
2018-07-29
Górna Marta
Nadwiślanin Kwidzyn
DES WAION (205)
2018-07-27
4
2018-07-28
4
Gruba Beata
KJ Pegaz Reda
2018-07-27
3
2018-07-27
2
2018-07-28
5
2018-07-28
3
2018-07-29
2018-07-29
2
2018-07-29
2018-07-29
Kalinowska Agata
brak
CESARZ (224)
2018-07-29
Kaźmierczak Łukasz
BORA (229)
2018-07-27
1
Kosecka Danuta
LKJ Nadwiślanin Kwidzyn
ZOMIKO (225)
2018-07-27
8
Koszałka Aleksandra
JKS Senny
INANA (219)
2018-07-27
1
2018-07-27
4
2018-07-28
3
2018-07-28
2
2018-07-29
2018-07-29
4
2018-07-29
2018-07-29
Kozińska Magda
GTH Gdynia
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-29
Leśko Joanna
Pegaz Reda
AMADEUS (215)
2018-07-27
5
2018-07-28
2
2018-07-29
2018-07-29
Łukowicz Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
DESTINO (220)
2018-07-27
2
2018-07-28
3
2018-07-29
2
2018-07-29
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2018-07-29
5
Sagan Wiktoria
Pegaz Reda
JILLZ (216)
2018-07-27
7
2018-07-28
6
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2018-07-27
3
2018-07-28
1
2018-07-29
1
2018-07-29
2018-07-27
1
2018-07-28
1
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
ARTEMOR (217)
2018-07-27
3
2018-07-28
1
2018-07-29
3
2018-07-29
2018-07-27
1
2018-07-28
4
2018-07-29
3
2018-07-29
Stromska Honorata
Klub Jeździecki Pegaz
2018-07-27
1
2018-07-28
2
2018-07-29
1
2018-07-29
2018-07-27
1
2018-07-28
1
2018-07-29
1
Swiontek-Brzezińska Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
PIKADOR (221)
2018-07-27
1
2018-07-28
1
Wieczorek Alicja
skj-sopot
AKERMAN (210)
2018-07-27
2
2018-07-28
1
2018-07-28
5
2018-07-29
2018-07-29
Ziółkowska Oliwia
KJ AS Dream
2018-07-27
Zwiefka Natalia
brak
NIVA (223)
2018-07-29

Number of Riders: 20

Number of Horses: 23

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl