Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 16:27:49
2018-03-23 16:26:57
Marcin Matelski CALAHAN II
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 16:27:36
2018-03-23 16:24:01
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 16:27:27
2018-03-23 16:18:45
Marcin Matelski CERVANTES
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 16:27:16
2018-03-23 16:15:38
Marcin Matelski NEVILLE II S
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 13:36:08
2018-03-23 13:35:56
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:52:18
2018-03-23 06:40:09
Maja Antczak ZWINNA
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 07:51:59
2018-03-22 21:33:47
Maria Buzała IROS
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:04:34
2018-03-22 20:48:06
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:25:16
2018-03-22 20:01:32
Małgorzata Zubrycka ALEXA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 17:59:24
2018-03-22 17:22:12
Inez Kozłowska CHRWELIA - SZ
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 17:59:12
2018-03-22 17:21:08
Laura Gaborek INVORIO
  • 2x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca (do rozegrania konkursu potrzebne są minimum 3 pary)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 17:58:51
2018-03-22 17:06:32
Michalina Jaskólska COLUMBUS
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 17:58:37
2018-03-22 16:52:18
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 3/KUCE/A1 A2 i B (50-60cm); C D (70-80cm) – dwufazowy art. 274.5.3 (regionalny)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 11:47:17
2018-03-22 11:42:36
Krzysztof Kulpa NARNIA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 11:46:58
2018-03-22 11:40:39
Hubert Stefanowski NIWKA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3/KUCE/A1 A2 i B (50-60cm); C D (70-80cm) – dwufazowy art. 274.5.3 (regionalny)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 11:46:40
2018-03-22 11:39:41
Maja Drobny NIWKA
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 11:46:25
2018-03-22 11:03:16
Natalia Antczak PRYMUS
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:22:37
2018-03-22 08:13:28
Weronika Gąsiorowska CARMEN
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:22:26
2018-03-22 08:12:04
Tomasz Olszewski LORD FABIA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:22:15
2018-03-22 07:26:08
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 23:05:53
2018-03-21 22:48:12
Aleksandra Sołtysińska NAPAR
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 23:05:29
2018-03-21 22:46:54
Wiktoria Gromowska NUREK
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 23:05:12
2018-03-21 22:43:18
Julia Kopczyńska HEYDI
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 23:04:54
2018-03-21 22:42:23
Vanessa Dolska GREK
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 23:04:39
2018-03-21 20:48:05
Anna Opas JAGODA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 23:04:20
2018-03-21 20:47:57
Michalina Jaskólska COLUMBUS
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 20:29:46
2018-03-21 19:23:13
Dominika Osińska AURILLAC
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 20:29:34
2018-03-21 19:22:29
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 20:29:23
2018-03-21 19:15:47
Dagmara Janowska CZAJKA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 16:17:15
2018-03-21 15:56:20
Marta Balicka NEVA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 14:40:52
2018-03-21 12:11:20
Julia Górzyńska KAPRIOLA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:23:35
2018-03-21 00:25:10
Katarzyna Kopera KARLOS
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
  • 1x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca (do rozegrania konkursu potrzebne są minimum 3 pary)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 22:32:29
2018-03-20 22:16:32
Gabriela Gawlak MILKA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 22:00:10
2018-03-20 21:40:42
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 21:59:56
2018-03-20 21:26:32
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 11:13:54
2018-03-20 11:12:00
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 11:13:40
2018-03-20 10:45:36
Andrej Akulich ORION-K
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 11:13:19
2018-03-20 10:05:29
Andrej Akulich KLEOPATRA-K
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 22:35:36
2018-03-19 21:15:51
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 22:35:22
2018-03-19 21:15:17
Katarzyna Tobiszewska CELESTA
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:22:30
2018-03-19 18:37:37
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:21:42
2018-03-19 18:22:35
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 12:54:38
2018-03-19 12:27:31
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 20:29:12
2018-03-19 12:11:50
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 20:29:00
2018-03-19 12:11:29
Zofia Teper EMIR
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:04:58
2018-03-18 21:33:50
Maja Drobny GANGES
  • 1x 3/KUCE/A1 A2 i B (50-60cm); C D (70-80cm) – dwufazowy art. 274.5.3 (regionalny)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:04:42
2018-03-18 21:30:45
Roksana Gruszecka MARCUS
  • 2x 1/PK / DK/wysokość do 30 cm. (towarzyski)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:04:22
2018-03-18 21:28:37
Maria Przesławska BONA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 15:58:41
2018-03-18 15:27:09
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 19:57:33
2018-03-17 19:01:33
Olga Kozar HERA
  • 1x 3/KUCE/A1 A2 i B (50-60cm); C D (70-80cm) – dwufazowy art. 274.5.3 (regionalny)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 19:57:59
2018-03-17 18:08:58
Victoria Glogowska NANA
  • 1x 1/PK / DK/wysokość do 30 cm. (towarzyski)
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 15:58:15
2018-03-17 13:17:20
Zofia Łapka HENRY
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 11:58:36
2018-03-16 19:18:14
Dominika Cyza WIKI
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 19:02:30
2018-03-16 18:04:55
Alicja Murakowska SONIA
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:25:55
2018-03-15 18:46:37
Agata Zielińska BARTONIA
  • 2x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca (do rozegrania konkursu potrzebne są minimum 3 pary)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:23:29
2018-03-13 20:40:44
Jagoda Tomaszewska ALOE VERA BEAUTY
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3/KUCE/A1 A2 i B (50-60cm); C D (70-80cm) – dwufazowy art. 274.5.3 (regionalny)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:23:15
2018-03-13 20:30:42
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3/KUCE/A1 A2 i B (50-60cm); C D (70-80cm) – dwufazowy art. 274.5.3 (regionalny)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 10:19:00
2018-03-06 07:35:18
Jan Grzybowski KLEO
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3/KUCE/A1 A2 i B (50-60cm); C D (70-80cm) – dwufazowy art. 274.5.3 (regionalny)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 21:51:08
2018-03-05 21:47:20
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Akulich Andrej JKS Karolewko
S
O049003
2. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
3. Antczak Natalia Cavallino
S
Brak
4. Arkuszewska Daria Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
brak
5. Balicka Marta Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
1997 (MJ.)
0014071
6. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043736
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
9. Christensen Sandra brak
S
brak
10. Cyza Dominika brak
S
brak
11. Dolska Vanessa bpk
2003 (JM.)
brak
12. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
13. Duroł Zuzanna Stajnia Jarużun
2004 (JM.)
brak
14. Frelichowska Natalia KJ Dilmar
S
O031899
15. Gaborek Laura „PROFIL” Piła
S
O007932
16. Gąsiorowska Weronika Bpk
1999 (MJ.)
Brak
17. Gawlak Gabriela Bpk
2001 (J.)
Brak
18. Glogowska Victoria Brak
2007 (Mł.)
Brak
Brak
19. Gradowska Zuzanna brak
2005 (JM.)
brak
20. Gromowska Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
21. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
O040856
22. Janowska Dagmara KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O040847
23. Jaskólska Michalina stajnia Oxer
2004 (JM.)
29682/17
24. Jaskólska Michalina Oxer Paruszka
2004 (JM.)
brak
25. Kałabun Jan Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
26. Kopczyńska Julia bpk
2000 (J.)
brak
27. Kopera Katarzyna OXER Inowrocław
S
O023477
28. Kozar Olga Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
29. Kozłowska Inez „OXER” Paruszka
2003 (JM.)
Brak
30. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O023486
31. Łapka Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
32. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
33. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
34. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
35. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
36. Opas Anna bpk
2000 (J.)
brak
37. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
38. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (J.)
brak
39. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
brak
40. Przesławska Maria bpk
2001 (J.)
brak
41. Sołtysińska Aleksandra bpk
2003 (JM.)
brak
42. Stefanowski Hubert Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
43. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
44. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
45. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
46. Tomaszewska Jagoda JKS ,,Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O029190
47. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
48. Walkowska Alessandra KJ Dilmar
1997 (MJ.)
Brak
49. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
50. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

52

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada/175 F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: K. Eckhard
K021382
2.

9

ALOE VERA BEAUTY Connemara IRL 2013 Klacz siwa/kuc:142 F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl 4th
O: Inga Koshei
B: Paul Sweeney
K024794 372004000030015
3.

34

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
4.

35

AURILLAC MŁP POL 2013 Wałach kasztanowata/162 F: San Luis / Dixieland
M: Arborea / Bonaparte
O: Rajmund Osiński
B: Mirosław Janik
K024778 616006592056413
5.

10

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
6.

16

BONA - POL 0000 Klacz siwa F: -
M: -
O: -
B: -
-
7.

60

CALAHAN II HOL POL 2008 Ogier gniada F: FOR PLEASURE
M: AA
O: Sebastian Szczepański
B: BB
K 123456
8.

4

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
9.

44

CARMEN SP POL 2001 Klacz F: Elvis
M: Calanda
O: Adam Olszewski
B: Stank Dieter
K009758
10.

22

CELESTA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: For Leo / For Feeling
M: Cezarea / Gordon I
O:
B: Leon Gawroński
K019738 POL007520018806
11.

58

CERVANTES . POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: ,
O: .
B: .
K024813
12.

51

CHRWELIA - SZ Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Harper
M: Chardona
O: Krzysztof Seren
B: Szuk Edward
Brak
13.

49

COLUMBUS HOL POL 2010 Wałach gniada F: Carrico/ Catoki
M: U-Columbia / Cassini
O: Anna Piwonska
B: A.Gołas
brak
14.

36

COLUMBUS Holsztyn POL 2010 Wałach gniada/170 F: Catoki
M: Kapitale
O: Michał Jaskólski
B: Golas Andrzej
brak DE421000504310
15.

26

CORTINA Deutsches Reitpferd POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II
M: Aldato Dama 1802
O: Dorota Walkowska
B: Zsolt Batori
DE 410101514807
16.

33

CZAJKA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Jakobin
M: Cykoria
O: Bożena Janowska
B: Włodzimierz Zębała
brak
17.

19

DIUCORINA W SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W/
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
brak
18.

3

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
19.

20

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
20.

62

EVITA S F:
M:
O:
B:
K005514
21.

21

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: KJ Złoty Rubin
B:
K020803 528003201010624
22.

15

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
23.

18

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: Duero
M: Gamza
O: Alicja Hendrys
B: P. LUKOMSKI
K019951 POLP013610240808
24.

38

GREK WLKP POL 2007 Wałach gniada F: GIACOMO
M: GRETA
O: Bartosz Michałek
B: Marian Sudoł
brak
25.

2

HENRY DRP DEU 1995 Wałach siwa/kuc: F: Hasko
M: Susi
O: Klaudia Sykuła
B: Nieznany/Niemcy
Brak
26.

14

HERA KUC POL 2006 Klacz siwa F: N
M: N
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
Brak
27.

39

HEYDI WLKP POL 1998 Klacz gniada F: CYBERYK
M: HACYTA
O: Ewa Burdzy
B: Janusz Kowalski
brak
28.

27

HOJANAS Koń Trakeński LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis
M: Huta
O: Marek Baranowski
B: Žirgu Augintoju Asociacija
K024646 030619
29.

50

INVORIO KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
O: Anna Piwonska
B: B. J. Pier
K023388 528003201303775
30.

54

IROS KWPN POL 2013 Wałach gniada F: Pacific
M: Rosita W
O: Michał Buzała
B: Holandia
K025245
31.

37

JAGODA Małopolska POL 2012 Klacz srokata F: Labirynt
M: Jena
O: Karolina Nadstazik
B: nn
brak
32.

42

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
33.

30

KARLOS SP POL 30.04.2012 Wałach gniada F: Nadir
M: Karencja
O: Katarzyna Kopera
B: Małgorzata Stasiuk
. 616009510222412
34.

7

KLEO DRP GER 2009 Klacz kara/kuc:141 F: KENNEDY
M: LISA
O: Jan Grzybowski
B: Heinrich Hilbers
K025007 DE 435350055809
35.

24

KLEOPATRA-K SP POL 2008 Klacz kara/169 F: Powój / Windsor
M: Kafra / Farnik
O: Jarosław Pojasek
B: Jarosław Pojasek
K024318 009640044408
36.

56

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
37.

63

LISSARO SP POL 15.02.2010 Ogier gniada F: Coli cup
M: Landora
O: SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
brak
38.

43

LORD FABIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi /
M: Leinanie /
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024482
39.

59

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbrauf / Kolibri
O: Marcin Matelski
B:
K022639 456370005012
40.

53

MAYBE ME Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
O: Magdalena Kaczmarek-Duroł
B: Beata Kowalska
brak 616 007 52 01144 10
41.

29

MILKA WLKP POL 1997 Klacz kasztanowata F: Pigmalion
M: Muza
O: Zenon Brzozowski
B: Stadnina Koni Racot
Brak
42.

13

NANA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
O: Dorota zielinska
B: Nn
Brak Brak Brak
43.

41

NAPAR Konik Polski POL 2001 Ogier inna/kuc: F: Order
M: Niksana
O: Iwona Michałek
B: Sławomir Niedbalski
brak
44.

47

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
O: Krzysztof Kulpa
B: Leon Gawroński
K019332 616013520062710
45.

32

NEVA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Absurd
M: Nurka
O: Kazimierz Janiec
B: Ryszard Krzemiński
brak POL007520037406
46.

57

NEVILLE II S SP POL 2012 Wałach gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
47.

46

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
48.

40

NUREK KN POL 2010 Wałach inna F: NAPAR
M: NAWAŁNICA
O: Bartosz Michałek
B: Bartosz Michałek
brak
49.

48

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
brak
50.

25

ORION-K WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada/184 F: Windsor /
M: Omega-K / Lwów
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024321 007640044805
51.

45

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin
M: Prima Vera
O: Natalia Antczak
B: Bednarz Monika
Brak
52.

61

QUIDAM'S FLY HIGH Holsztyn GER 2003 Wałach gniada/162 F: Quianr
M: Lisene
O: NN
B: NN
NN DE 421000163300
53.

6

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL007600082902
54.

11

SONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Skala / Kwartet
O: Łukasz Siekierski
B:
K010419 POL009540080602 103FM03
55.

28

TAJFUN Wielkopolska POL 2005 Wałach kara F: Asyż
M: Tunika
O: Iwona Pawłowicz
B: Iwona Pawłowicz
brak
56.

8

TIGRA Kuc Sportowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:148 F: Da Capo 154
M: Tritti
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
brak
57.

12

WIKI Wielkopolska POL 2011 Klacz srokata/165 F: Vittorio
M: Wolta
O: Marek Spionek
B: Marek Spionek
brak
58.

23

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
59.

55

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B: Polska
K012093
Rider Club
Competition
Prize
Kałabun Jan Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
SUM:
100.00
Matelski Marcin KJ Dilmar
300
SUM:
300.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
180
SUM:
180.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
300
SUM:
300.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
200
SUM:
200.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
400
200
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrej
JKS Karolewko
2018-03-24
6
2018-03-24
12
ORION-K (25)
2018-03-24
4
2018-03-24
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (55)
2018-03-24
2018-03-24
Antczak Natalia
Cavallino
PRYMUS (45)
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
10
Arkuszewska Daria
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
OLIWKA (48)
2018-03-24
2018-03-24
3
2018-03-24
11
Balicka Marta
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
NEVA (32)
2018-03-24
2018-03-24
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (27)
2018-03-24
8
2018-03-24
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-03-24
2018-03-24
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (54)
2018-03-24
2018-03-24
4
2018-03-24
Christensen Sandra
brak
LISSARO (63)
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
Cyza Dominika
brak
WIKI (12)
2018-03-24
13
2018-03-24
Dolska Vanessa
bpk
GREK (38)
2018-03-24
1
2018-03-24
15
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
GANGES (18)
2018-03-24
1
2018-03-24
7
2018-03-24
2
NIWKA (46)
2018-03-24
4
Duroł Zuzanna
Stajnia Jarużun
2018-03-24
1
2018-03-24
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar
2018-03-24
3
2018-03-24
9
Gaborek Laura
„PROFIL” Piła
INVORIO (50)
2018-03-24
2018-03-24
1
Gąsiorowska Weronika
Bpk
CARMEN (44)
2018-03-24
11
2018-03-24
Gawlak Gabriela
Bpk
MILKA (29)
2018-03-24
15
2018-03-24
20
Glogowska Victoria
Brak
NANA (13)
2018-03-24
4
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
1
Gradowska Zuzanna
brak
TIGRA (8)
2018-03-24
1
2018-03-24
3
2018-03-24
1
Gromowska Wiktoria
bpk
NUREK (40)
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
KLEO (7)
2018-03-24
2018-03-24
5
2018-03-24
Janowska Dagmara
KJ Dilmar
CZAJKA (33)
2018-03-24
10
2018-03-24
1
2018-03-24
Jaskólska Michalina
stajnia Oxer
2018-03-24
Jaskólska Michalina
Oxer Paruszka
2018-03-24
Kałabun Jan
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-03-24
3
100
2018-03-24
5
Kopczyńska Julia
bpk
HEYDI (39)
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Kopera Katarzyna
OXER Inowrocław
KARLOS (30)
2018-03-24
2018-03-24
5
2018-03-24
2018-03-24
Kozar Olga
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
HERA (14)
2018-03-24
15
2018-03-24
1
2018-03-24
2
Kozłowska Inez
„OXER” Paruszka
2018-03-24
2018-03-24
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NARNIA (47)
2018-03-24
13
2018-03-24
8
Łapka Zofia
Bpk
HENRY (2)
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Matelski Marcin
KJ Dilmar
2018-03-24
13
2018-03-24
2018-03-24
9
2018-03-24
2018-03-24
LUGANO (59)
2018-03-24
4
2018-03-24
2018-03-24
2
300
2018-03-24
2
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SONIA (11)
2018-03-24
13
2018-03-24
1
180
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
2018-03-24
1
2018-03-24
2018-03-24
EVITA S (62)
2018-03-24
12
2018-03-24
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-03-24
11
2018-03-24
11
Opas Anna
bpk
JAGODA (37)
2018-03-24
18
2018-03-24
1
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-03-24
1
300
2018-03-24
9
2018-03-24
5
2018-03-24
6
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-03-24
9
2018-03-24
12
2018-03-24
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (28)
2018-03-24
2018-03-24
Przesławska Maria
bpk
BONA (16)
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Sołtysińska Aleksandra
bpk
NAPAR (41)
2018-03-24
2018-03-24
19
Stefanowski Hubert
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (46)
2018-03-24
1
2018-03-24
2
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (42)
2018-03-24
6
2018-03-24
2018-03-24
7
2018-03-24
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (3)
2018-03-24
2
200
2018-03-24
7
2018-03-24
10
2018-03-24
10
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
CELESTA (22)
2018-03-24
8
2018-03-24
12
ZORBA (23)
2018-03-24
7
2018-03-24
6
Tomaszewska Jagoda
JKS ,,Rywal Grudziądz
2018-03-24
15
2018-03-24
4
2018-03-24
3
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (6)
2018-03-24
2018-03-24
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar
CORTINA (26)
2018-03-24
13
2018-03-24
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2018-03-24
2
2018-03-24
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2018-03-24
8
2018-03-24
1
400
ALEXA (52)
2018-03-24
5
2018-03-24
3
200

Number of Riders: 50

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 1 680.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl