Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 09:13:56
2017-05-29 07:18:23
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/L/Konkurs nr 13 - L - DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/P/Konkurs nr 14 - P - DK na styl jeźdźca
  • 1x 33/110 cm/Konkurs nr 33 – Finał Dzieci II - 110 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 09:13:42
2017-05-28 20:23:01
Julia Kapel CYKOR
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 12:15:26
2017-05-26 20:02:58
Róża Wągrodzka TORERO
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 - 110 cm na styl jeźdźca
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 12:15:08
2017-05-26 20:01:10
Róża Wągrodzka CUDUŚ
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 12:14:49
2017-05-26 20:00:02
Maja Roś ROB ROY
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 12:14:28
2017-05-26 19:59:01
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 09:13:27
2017-05-25 17:01:29
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/L/Konkurs nr 13 - L - DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/P/Konkurs nr 14 - P - DK na styl jeźdźca
  • 1x 33/110 cm/Konkurs nr 33 – Finał Dzieci II - 110 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 14:01:53
2017-05-25 12:39:53
Aleksandra Staniek SNOOPY
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 14:01:37
2017-05-25 12:39:11
Oliwia Pleśnierowicz SNOOPY
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 - 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 14:01:20
2017-05-25 12:35:04
Anastazja Frołow JULA MUSICAL MYSTERY
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 - 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/B - 85 cm/Konkurs nr 29 – Finał gr. B - 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 11:24:19
2017-05-25 09:09:36
Klaudia Cesarz K-POLO
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 23:35:22
2017-05-24 23:05:09
Paulina Laskowska AVATAR S
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 23:34:58
2017-05-24 22:33:22
Dominik Kozłowski BEL ESPRIT
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/L/Konkurs nr 13 - L - DK na styl jeźdźca
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 23:34:30
2017-05-24 21:50:04
Nastazja Rommel SORAY
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1- 50 cm na styl jeźdźca
  • 2x 18/60 cm/Konkurs nr 18 - 60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 26/50/60/70 cm/Konkurs nr 26 - 50/60/70 cm dokładności art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 23:34:03
2017-05-24 21:49:11
Kaja Piotrowicz KUBA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1- 50 cm na styl jeźdźca
  • 2x 18/60 cm/Konkurs nr 18 - 60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 26/50/60/70 cm/Konkurs nr 26 - 50/60/70 cm dokładności art.238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:33:45
2017-05-24 20:30:19
Antoni Śliwiński FERRARI
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1- 50 cm na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 - 60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 - 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 28/A1 - 65 cm/Konkurs nr 28 – Finał gr. A-1 - 65 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:19:37
2017-05-24 17:43:03
Małgorzata Zubrycka CARMEN
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11 - N - DK dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 14/P/Konkurs nr 14 - P - DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/N/Konkurs nr 15 - N - DK na styl jeźdźca
  • 1x 36/130/135 cm/Konkurs nr 36- Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej 130cm/135 cm zwykły z rozgrywką art.238. 2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:19:23
2017-05-24 17:41:19
Małgorzata Zubrycka NEYTIRI
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 - 110 cm na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 - 100 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 - 110 cm zwykły art.238.2.1.
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:19:08
2017-05-24 16:52:23
Natalia Stefańska ISGAAR
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 - 100 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 - 110 cm zwykły art.238.2.1.
  • 1x 32/D bis - 105 cm/Konkurs nr 32 - Finał grupy D bis - 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 12:10:08
2017-05-24 15:28:41
Agata Włodarczyk UNIQUE
  • 2x 13/L/Konkurs nr 13 - L - DK na styl jeźdźca
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 12:09:49
2017-05-24 15:25:37
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11 - N - DK dwufazowy art.274.5.6
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 12:09:30
2017-05-24 15:23:21
Maja Boryna BARYTON
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 16:00:37
2017-05-24 15:16:41
Maja Boryna FLAGRIATA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 14:27:07
2017-05-24 13:14:17
Milena Dobkowska ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11 - N - DK dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 14/P/Konkurs nr 14 - P - DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/N/Konkurs nr 15 - N - DK na styl jeźdźca
  • 1x 35/125 cm/Konkurs nr 35 - Grand Prix Dzieci I- 125 cm zwykły z rozgrywką art.238.2.2,
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 14:26:01
2017-05-24 13:13:12
Milena Dobkowska COMMAND
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11 - N - DK dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 14/P/Konkurs nr 14 - P - DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/N/Konkurs nr 15 - N - DK na styl jeźdźca
  • 1x 35/125 cm/Konkurs nr 35 - Grand Prix Dzieci I- 125 cm zwykły z rozgrywką art.238.2.2,
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 23:42:17
2017-05-23 21:08:46
Pola Nadarzewska CANDY
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1- 50 cm na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 23:42:03
2017-05-23 20:17:31
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 - 110 cm zwykły art.238.2.1.
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 - 120 cm zwykły art.238.2.1.
  • 1x 35/125 cm/Konkurs nr 35 - Grand Prix Dzieci I- 125 cm zwykły z rozgrywką art.238.2.2,
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 23:41:29
2017-05-23 20:16:16
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 - 110 cm na styl jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 - 110 cm zwykły art.238.2.1.
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 - 120 cm zwykły art.238.2.1.
  • 1x 34/D/E - 120 cm/Konkurs nr 34 – Grand Prix D/E - 120cm dwunawrotowy art.261.5.3, 273.2.1; 3.3.2
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 20:08:55
2017-05-23 19:57:31
Anna Bieńkowska SZOGUN
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 22:51:46
2017-05-22 21:55:35
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 22:51:32
2017-05-22 21:54:51
Lena Kołacka BOBI
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 22:51:17
2017-05-22 21:54:31
Olga Tuliszkiewicz PASJONATA AMIGO
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 22:51:00
2017-05-22 21:54:03
Olga Tuliszkiewicz PEPA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 15:14:08
2017-05-21 14:52:10
Edyta Kotkiewicz WATRA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/B - 85 cm/Konkurs nr 29 – Finał gr. B - 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 14:35:20
2017-05-19 13:53:21
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 14:36:05
2017-05-19 13:52:31
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 14:35:54
2017-05-19 13:52:01
Aleksandra Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 14:35:35
2017-05-19 13:50:42
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 1Z//Konkurs zabawowy nr 1Z dokładności
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 13:11:42
2017-05-19 13:10:47
Sylvain Jakub Arquier NORWEGIAN WOOD
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 - 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/50/60/70 cm/Konkurs nr 26 - 50/60/70 cm dokładności art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 13:11:30
2017-05-19 13:05:35
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/L/Konkurs nr 13 - L - DK na styl jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 - 110 cm zwykły art.238.2.1.
  • 1x 27/L/P/Konkurs nr 27 - L/P - DK dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 10:58:05
2017-05-19 10:14:18
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
35 ENTRY CANCELED 2017-05-22 20:37:34
2017-05-19 09:59:47
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 10:57:36
2017-05-19 08:11:40
Daria Olech NEMO
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/P/Konkurs nr 14 - P - DK na styl jeźdźca
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 - 120 cm zwykły art.238.2.1.
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 10:57:15
2017-05-19 08:09:16
Daria Olech UTINA DES MERVEILES
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 - 100 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/D bis - 105 cm/Konkurs nr 32 - Finał grupy D bis - 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 20:39:33
2017-05-18 12:59:45
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 20:39:08
2017-05-18 12:55:53
Magdalena Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 20:38:50
2017-05-18 12:54:48
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 20:36:43
2017-05-17 20:30:42
Maja Drobny NIWKA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 - 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/A2 - 85 cm/Konkurs nr 30 – Finał gr. A-2 - 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 20:36:23
2017-05-17 20:29:35
Aleksander Komorek NESKA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 31/C - 95 cm/Konkurs nr 31 – Finał gr. C - 95 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 11:25:29
2017-05-16 11:04:04
Eliza Zawadzka EGZORCYSTA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 11:25:14
2017-05-16 11:03:18
Eliza Zawadzka BRAVE HEART 8
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 09:02:14
2017-05-15 22:26:10
Julia Sistermann BENETON
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 - 60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 - 70 cm dokładności art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 09:00:42
2017-05-15 22:25:31
Otylia Nastaj SZOGUN
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 - 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/B - 85 cm/Konkurs nr 29 – Finał gr. B - 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 18:06:55
2017-05-12 12:14:05
Marta Konarska SULIMA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/A2 - 85 cm/Konkurs nr 30 – Finał gr. A-2 - 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 18:06:44
2017-05-12 12:13:22
Marta Konarska JACOB
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 - 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/A1 - 65 cm/Konkurs nr 28 – Finał gr. A-1 - 65 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 18:06:31
2017-05-12 10:55:39
Natasza Alicja Tomaszewicz NOVELLA PP
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 - 100 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 - 110 cm zwykły art.238.2.1.
  • 1x 32/D bis - 105 cm/Konkurs nr 32 - Finał grupy D bis - 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 18:06:20
2017-05-12 10:54:40
Wiktoria Starzak NEMO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 - 100 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/D bis - 105 cm/Konkurs nr 32 - Finał grupy D bis - 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 18:06:08
2017-05-12 10:53:41
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/D bis - 105 cm/Konkurs nr 32 - Finał grupy D bis - 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 18:05:39
2017-05-12 10:52:18
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 - 100 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 - 110 cm zwykły art.238.2.1.
  • 1x 33/110 cm/Konkurs nr 33 – Finał Dzieci II - 110 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 18:05:18
2017-05-12 10:49:26
Ida De Raad BAZYLIA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 31/C - 95 cm/Konkurs nr 31 – Finał gr. C - 95 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:56:03
2017-05-11 20:25:18
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/B - 85 cm/Konkurs nr 29 – Finał gr. B - 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
15 ENTRY CANCELED 2017-05-22 13:43:07
2017-05-11 13:55:19
Zofia Dudkiewicz HRABIANKA C
14 ENTRY CANCELED 2017-05-22 13:08:06
2017-05-11 06:14:01
Pola Rynowiecka DORA
13 ENTRY CANCELED 2017-05-22 13:08:26
2017-05-11 06:05:55
Olaf Rynowiecki GARGAMEL GB
12 ENTRY CANCELED 2017-05-22 13:08:50
2017-05-11 06:04:43
Olaf Rynowiecki DOLMET MILKA
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 22:05:01
2017-05-10 21:32:11
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 - 110 cm na styl jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 - 110 cm zwykły art.238.2.1.
  • 1x 34/D/E - 120 cm/Konkurs nr 34 – Grand Prix D/E - 120cm dwunawrotowy art.261.5.3, 273.2.1; 3.3.2
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 23:45:12
2017-05-10 09:12:33
Weronika Knajdek NANA PONYSPORT
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 10:29:56
2017-05-10 08:44:47
Gabriela Grzymała MAKS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 31/C - 95 cm/Konkurs nr 31 – Finał gr. C - 95 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 22:04:39
2017-05-10 08:43:35
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/A2 - 85 cm/Konkurs nr 30 – Finał gr. A-2 - 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 23:33:22
2017-05-09 08:17:57
Hanna Padalak TIGRA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 - 100 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 31/C - 95 cm/Konkurs nr 31 – Finał gr. C - 95 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 23:32:59
2017-05-09 08:16:52
Hanna Padalak WATAŻKA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
  • 2x 21/90 cm/Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 11:06:40
2017-05-07 23:25:26
Hanna Padalak HERMIONA
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/L/Konkurs nr 13 - L - DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/P/Konkurs nr 14 - P - DK na styl jeźdźca
  • 1x 27/L/P/Konkurs nr 27 - L/P - DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 33/110 cm/Konkurs nr 33 – Finał Dzieci II - 110 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 11:19:53
2017-05-06 22:14:04
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9 - L - DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10 - P - DK dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/L/Konkurs nr 13 - L - DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/P/Konkurs nr 14 - P - DK na styl jeźdźca
  • 1x 33/110 cm/Konkurs nr 33 – Finał Dzieci II - 110 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 01:26:00
2017-05-05 23:32:45
Kinga Kozber FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 19/70 cm/Konkurs nr 19 - 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 28/A1 - 65 cm/Konkurs nr 28 – Finał gr. A-1 - 65 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 21:01:12
2017-05-05 20:14:11
Maggie Misztal POKER
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 - 60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 - 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 28/A1 - 65 cm/Konkurs nr 28 – Finał gr. A-1 - 65 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 21:00:50
2017-05-05 20:12:43
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
  • 2x 20/80 cm/Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/A2 - 85 cm/Konkurs nr 30 – Finał gr. A-2 - 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (JM.)
LZRWZJ/734/16
2. Bieńkowska Anna Klub Jeździecki Cavallino
2005 (JM.)
Nr PZJ: O041488
3. Boryna Maja KJ oxer Inowrocław
2004 (JM.)
0038723
4. Cesarz Klaudia Kj MORGAN ' Balczewo
2004 (JM.)
brak
5. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
6. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
7. De Raad Ida JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
O035650
8. Drewka Viktoria kujawsko pomorski klub jeździecki
2004 (JM.)
O035154
9. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
10. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
11. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
12. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
13. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
14. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
15. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (Mł.)
O041463
16. Kasprzyszak Ola KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O039308
17. Klimkiewicz Oliwia KJ CAVALLINO
2004 (JM.)
O033535
18. Knajdek Weronika KJ Cavallino
2005 (JM.)
O035242
19. Kołacka Lena KJ Sokół Damasłwek
2008 (Mł.)
O040167
20. Komorek Aleksander Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2003 (JM.)
O039785
21. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (Mł.)
O042011
22. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
23. Kozber Kinga bpk
2008 (Mł.)
O045030
24. Kozłowski Dominik KJ Cavallino
2002 (JM.)
O035240
25. Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
26. Laskowska Paulina KJ CAVALLINO
2001 (J.)
LZRWZJ/781/16
27. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (Mł.)
O035341
28. Nadarzewska Pola KJ Cavallino
2004 (JM.)
brak
29. Nastaj Otylia G-RIDE TEAM
2003 (JM.)
brak
30. Olech Daria KJ Classic
2002 (JM.)
O028874
31. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
32. Piotrowicz Kaja Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O042408
33. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
34. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio
2006 (Mł.)
O035554
35. Pliem-Perka Martyna SALIO
2009 (Mł.)
BRAK
36. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
37. Rommel Nastazja Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O042410
38. Roś Maja KJ Chrobry Warszawa
2001 (J.)
O033536
39. Sistermann Julia G-RIDE TEAM
2005 (JM.)
brak
40. Śliwiński Antoni Klub jezdzidcki Olmet-Ostped Ostrów Wielkopolski
2008 (Mł.)
O 044813
41. Starzak Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
O039854
42. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
43. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
O031778
44. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (Mł.)
O037941
45. Wągrodzka Róża KJ Chrobry Warszawa
2002 (JM.)
O033880
46. Walczak Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039315
47. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
48. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (Mł.)
O032673
49. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
c brak 616013640032412
2.

40

APASJONATA CON AMORE Kuc Wal POR 2008 Wałach gniada/kuc: F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B: Alina Kujawa Kroll
K020178 POL013610111106
3.

49

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
KO18604 616009600202711
4.

8

ARCONTENDRA Wielkopolska POL 2005 Klacz inna F: Contender Son
M: Arabeska
O: Monika Krzyżyńska
B: Grzegorz Kubiak
K010974
5.

25

AVATAR S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: POWER PRINCE
M: AMISTINA
O: MIŁOSŁAWA LASKOWSKA
B: MIROSŁAW STANISZ STADNINA KONI DUROK
BRAK ,W TRAKCIE ZAŁATWIANIA 09396
6.

66

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Kazimierz Karczewski
B:
D K017181 POL013640008007
7.

14

BARYTON SP POL 2007 Wałach gniada F: FOR LEO
M: Bretonka
O: Elwira Boryna
B: L.Gawroński
brak
8.

68

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
O: Dominik Gronet
B: Dominik Gronet
K021565 616013640053209
9.

26

BEL ESPRIT Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach /172 F: Barbur
M: Bataria
O: Ewa Kozłowska
B: Zenon Ławniczek
K020767 616009610175910
10.

60

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Tobi
M: Bella
O: Julia Sistermann
B: Dariusz Markiewicz
brak
11.

69

BILKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:132 F: Ilco F
M: Biest
O: Magdalena Drewka
B: Bryll Jolanta
B brak
12.

41

BOBI KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszar Kołacki
B:
brak 616999610323109
13.

59

BRAVE HEART 8 DRP GER 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Aneta Zawadzka
B: Pferdestammbuch Schleswig-Holstein
C K020456 DE422.220042208
14.

36

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Jolanta Nadarzewska
B: Marek Romanowski
D brak 013 60 02203 08
15.

30

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O:
B:
K010604 POL009670002004
16.

15

CLICQUOT Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach biała F: Candiauolo
M: Abraxis
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE 455-8701278-10
17.

53

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
18.

19

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
O: Milena Kowalczyk
B: Dominik Gronet
K022425 616013640076211
19.

17

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
B K020057 POL013600071409
20.

67

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire
M: Diamantina
O: Hipsz Anna
B: Remigiusz Makowski
K020906 616 009 66 11320 09
21.

50

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. EWITA
M: DALLY
O: AGNIESZKA NATALIA KLIMKIEWICZ
B: APANASEWICZ ALEKSANDRA
C K017093 POL013670148308
22.

58

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:140 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza / nn
O: Aneta Zawadzka
B:
C K012364 POL013611069903
23.

45

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh
M: Sarina
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
24.

29

FERRARI Kuc Walijski NED 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
O: Marika Wawrzyniak
B: Nn
K007293
25.

33

FLAGRIATA KUC POL 2001 Klacz kara/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Dorota Włodarczyk
B: nn
K008974
26.

9

FRANKENHOEH'S MYLORD Kuc Walijski NLD 2004 Ogier kasztanowata/kuc: F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Danuta Kozber
B:
K009870 DE41010101890
27.

21

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm / Rio Branco
M: Happy Star / Louis
O: Aleksandra Walczak
B: SK Nowa Wioska
K012036 616009530147506
28.

7

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Horsa
O: Barbara Padalak
B: Barbara Padalak
K020535 POL 009530025409
29.

32

ISGAAR DRP GER 2005 Klacz bułana/kuc: F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
O: DIM S. A.
B: Klaus Kudliński
K016211 DE422220048005
30.

62

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
B K018737 616999610318008
31.

23

JULA MUSICAL MYSTERY Kuc Walijski GBR 2006 Klacz gniada/kuc:122 F: Kalevan Mystic Pride / Cottrell Artiste
M: Jula Sweet Music / Ciel Amadeus
O: Julita Dusza
B:
B K022484 826046020142766
32.

47

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
B K016458 616999590267306
33.

24

K-POLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Król Karo
M: Princessa
O: Bębnista Nina
B: Bebnista Nina
brak 616013520089310
34.

16

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
35.

28

KUBA KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc: F: Hermes
M: Fanta
O: Maria Kałużna
B: Skorpion K&K Sp. z O.O.
K023700
36.

13

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
37.

38

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc: F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B:
D K020711 DE435350017509 105GR98
38.

31

NAITIRY KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Daj Cash/ Jakobin
M: Nektarynka/ Jantar
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Joanna Rummel-Zubrycka
D brak
39.

3

NANA PONYSPORT Kuc Feliński POL 2007 Klacz bułana/kuc:141 F: Kajus GB
M: Nirwana
O: Karolina Kowalska
B: Barbara Guniewicz
C K022346 013 57 03157 07
40.

65

NEMO DR DEU 2008 Wałach kara/kuc:149 F: Nastral-R
M: Hanny
O: Marek Starzak
B: Frank Bachem
K016937 DE456370007208
41.

51

NEMO SP POL 2001 Wałach gniada F: Nurjev
M: Bamba
O: Agata Gietka
B: ...
K006599
42.

57

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana F: Alibaba
M: Niwka
O: Aleksandra Kwiatkowska
B: Gawroński Leon
K021849 POL013520044804
43.

56

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
44.

48

NORWEGIAN WOOD KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:130 F: Nando Super
M: Bisia
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Dorota Szeferska Arquier
B KO 23334 616013520034012
45.

64

NOVELLA PP KUC POL 2003 Klacz gniada/kuc:149 F: Cocky Dundee / Cocky Dundas BB
M: Nasma PP / Nantano
O: Kapella Sp. z o. o.
B: Procima Sp. z o. o.
D K013822 POL013670029103
46.

42

PASJONATA AMIGO Kuc Wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Sylwia Kamińska
K018348 POL013610020809
47.

43

PEPA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
brak
48.

1

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
49.

10

POKER Kuc Walijski POL 1998 Ogier siwa/kuc:120 F: Folkert / Boreas Ubbo
M: Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
O: Anna Misztal
B: Anna Misztal
A K003686 POL013540019798
50.

20

ROB ROY DRP GER 2005 Ogier kara F: Renoir
M: Diva H
O: Milena Kowalczyk
B: Niemcy
K015475
51.

22

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
gr A2 K020877 616013610299008
52.

27

SORAY Typ Km. POL 2010 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Maria Kałużna
B: Sebastian Jach
K023699
53.

63

SULIMA KUC POL 1995 Klacz kara/kuc: F: Suseł / Panter
M: Płocha / Margiel
O: Krzysztof Konarski
B:
C K006316 POL013660608095
54.

39

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: ANGELO
M: SZAMPANKA
O: ALICJA HENDRYS
B: MIROSŁAW GŁODOWSKI
LKPZJ/67/17
55.

61

SZOGUN KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc: F: Szaman
M: Niagara
O: Otylia Nastaj
B: Henryk Kosz
K016587
56.

46

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 POL013640028005
57.

5

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
58.

37

TIK TAK SP POL 2008 Ogier gniada/168 F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B:
K018090 616009690190508
59.

54

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
D K015066 POL013670111606
60.

18

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K018393 POL013640060608
61.

55

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
62.

12

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
63.

52

UTINA DES MERVEILES Welsh Cob FRA 2008 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: Machno Carwyn
M: Bayatina o'Tyler
O: Justyna Urbanczyk
B: MME Karine Cadoux
D K023671 08038466L
64.

6

WATAŻKA KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nando
M: Wróżka
O: Barbara Padalak
B: Nowielice
D K014649 POL 0136400013607
65.

44

WATRA Huculska POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Lider
M: wolkowyja
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2017-06-02
5
2017-06-02
12
2017-06-03
12
2017-06-04
5
2017-06-02
15
2017-06-02
18
2017-06-03
8
2017-06-03
5
2017-06-04
6
Bieńkowska Anna
Klub Jeździecki Cavallino
SZOGUN (39)
2017-06-02
8
2017-06-02
7
2017-06-03
13
2017-06-03
6
2017-06-04
2
Boryna Maja
KJ oxer Inowrocław
BARYTON (14)
2017-06-02
9
2017-06-02
1
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
2
2017-06-02
7
2017-06-02
7
2017-06-03
14
2017-06-03
1
2017-06-04
1
Cesarz Klaudia
Kj MORGAN ' Balczewo
K-POLO (24)
2017-06-02
11
2017-06-02
5
2017-06-03
8
2017-06-03
1
2017-06-04
10
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-06-02
4
2017-06-02
5
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
5
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-06-02
1
2017-06-02
8
2017-06-03
11
2017-06-03
3
2017-06-04
4
2017-06-02
7
2017-06-03
2
2017-06-04
2
De Raad Ida
JKS Equita Świętochów
BAZYLIA (68)
2017-06-02
16
2017-06-02
13
2017-06-03
11
2017-06-03
9
2017-06-04
Drewka Viktoria
kujawsko pomorski klub jeździecki
BILKA (69)
2017-06-02
7
2017-06-02
5
2017-06-03
4
2017-06-04
4
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (56)
2017-06-02
5
2017-06-02
11
2017-06-03
1
2017-06-03
4
2017-06-04
3
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
2017-06-03
1
2017-06-03
18
2017-06-04
3
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-06-02
1
2017-06-02
5
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
2
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
PIPIN (1)
2017-06-02
3
2017-06-02
2
2017-06-03
2
2017-06-04
1
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2017-06-02
9
2017-06-02
6
2017-06-04
5
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2017-06-02
9
2017-06-02
3
2017-06-03
9
2017-06-03
8
2017-06-04
7
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
CYKOR (17)
2017-06-02
6
2017-06-02
15
2017-06-03
1
2017-06-03
2
2017-06-04
1
Kasprzyszak Ola
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
AVRIL (66)
2017-06-02
18
2017-06-02
15
2017-06-03
2017-06-03
13
2017-06-04
1
Klimkiewicz Oliwia
KJ CAVALLINO
2017-06-02
5
2017-06-02
17
2017-06-03
16
2017-06-03
12
2017-06-04
Knajdek Weronika
KJ Cavallino
2017-06-02
16
2017-06-02
2017-06-03
17
2017-06-03
16
2017-06-04
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasłwek
2017-06-02
1
2017-06-02
14
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
7
BOBI (41)
2017-06-02
10
2017-06-02
2
2017-06-03
1
2017-06-03
17
2017-06-04
9
Komorek Aleksander
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NESKA (57)
2017-06-02
1
2017-06-02
2
2017-06-03
9
2017-06-03
15
2017-06-04
5
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (62)
2017-06-02
2
2017-06-02
12
2017-06-03
1
2017-06-03
15
2017-06-04
4
SULIMA (63)
2017-06-02
13
2017-06-02
1
2017-06-03
1
2017-06-04
1
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
WATRA (44)
2017-06-02
8
2017-06-02
7
2017-06-04
2
Kozber Kinga
bpk
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
3
Kozłowski Dominik
KJ Cavallino
2017-06-02
1
2017-06-02
9
2017-06-03
2017-06-03
9
2017-06-04
4
Krzyżyńska Michalina
KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2017-06-02
1
2017-06-02
9
2017-06-03
4
2017-06-03
11
2017-06-04
3
Laskowska Paulina
KJ CAVALLINO
2017-06-02
1
2017-06-03
3
2017-06-03
6
2017-06-04
2
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
POKER (10)
2017-06-02
1
2017-06-02
5
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
2
2017-06-02
15
2017-06-02
1
2017-06-03
1
2017-06-03
7
2017-06-04
4
Nadarzewska Pola
KJ Cavallino
CANDY (36)
2017-06-02
6
2017-06-02
5
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
1
Nastaj Otylia
G-RIDE TEAM
SZOGUN (61)
2017-06-02
13
2017-06-02
2017-06-03
9
2017-06-04
1
Olech Daria
KJ Classic
NEMO (51)
2017-06-02
1
2017-06-03
2017-06-02
3
2017-06-03
3
2017-06-04
5
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
TIGRA (5)
2017-06-02
11
2017-06-02
5
2017-06-03
2
2017-06-03
6
2017-06-04
3
2017-06-02
1
2017-06-02
14
2017-06-03
3
2017-06-03
1
2017-06-04
1
2017-06-02
1
2017-06-02
4
2017-06-03
4
2017-06-03
2
2017-06-04
6
Piotrowicz Kaja
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
KUBA (28)
2017-06-02
3
2017-06-02
2
2017-06-03
2017-06-03
2017-06-04
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (22)
2017-06-03
15
2017-06-03
2017-06-04
7
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio
ERINA (45)
2017-06-02
1
2017-06-03
4
2017-06-03
7
2017-06-04
1
TANGO (46)
2017-06-02
2017-06-02
7
2017-06-03
5
2017-06-04
7
JUNIOR (47)
2017-06-02
1
2017-06-03
5
2017-06-04
1
Pliem-Perka Martyna
SALIO
JUNIOR (47)
2017-06-02
1
2017-06-03
1
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
TIK TAK (37)
2017-06-03
3
2017-06-03
4
2017-06-04
1
2017-06-03
4
2017-06-03
1
2017-06-04
Rommel Nastazja
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
SORAY (27)
2017-06-02
5
2017-06-02
4
2017-06-03
1
2017-06-03
2017-06-04
8
Roś Maja
KJ Chrobry Warszawa
ROB ROY (20)
2017-06-02
17
2017-06-02
6
2017-06-03
14
2017-06-03
5
2017-06-04
Sistermann Julia
G-RIDE TEAM
BENETON (60)
2017-06-02
5
2017-06-02
8
2017-06-03
1
2017-06-03
15
2017-06-04
6
Śliwiński Antoni
Klub jezdzidcki Olmet-Ostped Ostrów Wielkopolski
FERRARI (29)
2017-06-02
1
2017-06-02
3
2017-06-03
7
2017-06-03
1
2017-06-04
6
Starzak Wiktoria
JKS Equita Świętochów
NEMO (65)
2017-06-02
16
2017-06-02
12
2017-06-03
8
2017-06-03
11
2017-06-04
1
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
ISGAAR (32)
2017-06-02
2
2017-06-02
1
2017-06-03
7
2017-06-03
3
2017-06-04
3
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS Equita Świętochów
2017-06-02
1
2017-06-03
2017-06-04
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2017-06-02
1
2017-06-02
7
2017-06-03
3
2017-06-03
10
2017-06-04
6
PEPA (43)
2017-06-02
2
2017-06-02
14
Wągrodzka Róża
KJ Chrobry Warszawa
TORERO (18)
2017-06-02
5
2017-06-02
4
2017-06-03
5
2017-06-04
4
CUDUŚ (19)
2017-06-02
7
2017-06-02
8
2017-06-03
7
2017-06-03
4
2017-06-04
6
Walczak Aleksandra
KJ Chrobry Warszawa
2017-06-02
14
2017-06-02
15
2017-06-03
12
2017-06-03
10
2017-06-04
5
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (12)
2017-06-02
17
2017-06-02
13
2017-06-03
13
2017-06-03
7
2017-06-04
7
2017-06-02
7
2017-06-02
2
2017-06-03
10
2017-06-03
3
2017-06-04
1
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2017-06-02
1
2017-06-02
2
2017-06-03
6
2017-06-03
8
2017-06-04
2
2017-06-02
2
2017-06-02
7
2017-06-03
10
2017-06-04
5
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
CARMEN (30)
2017-06-02
2
2017-06-02
1
2017-06-03
12
2017-06-03
2
NAITIRY (31)
2017-06-02
4
2017-06-02
5
2017-06-03
2017-06-03
1

Number of Riders: 49

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl