Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:21:57
2018-05-25 20:09:40
Patrycja Glabus WERDER
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:22:09
2018-05-25 17:41:56
Marcel Prusinowski APOLLO
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności 50-60 cm (art.238.1.1) - towarzyski*
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:22:29
2018-05-25 17:37:48
Marcel Prusinowski MUZA
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności 50-60 cm (art.238.1.1) - towarzyski*
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:22:45
2018-05-25 17:05:57
Agata Włodarczyk DOKTOR
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności 50-60 cm (art.238.1.1) - towarzyski*
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:23:02
2018-05-25 16:55:54
Agata Włodarczyk UNIQUE
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:23:17
2018-05-25 16:55:14
Agata Włodarczyk SEKTOR
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności 50-60 cm (art.238.1.1) - towarzyski*
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:23:41
2018-05-25 16:54:45
Agata Włodarczyk BLACK PEARL R
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:23:59
2018-05-25 16:53:54
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 8R/N/dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 9R/C/zwykły ( art.238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:24:14
2018-05-25 16:53:32
Marta Kryszak DEWIZA
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:24:27
2018-05-25 16:50:09
Marta Kryszak DAHA
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:24:39
2018-05-25 16:49:30
Barbara Błaszak AGUILERA
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:24:51
2018-05-25 16:47:25
Dariusz Barciński LAWINA
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:25:12
2018-05-25 15:40:00
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 6R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca (PL-regul. B art.6)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:25:23
2018-05-25 15:39:47
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 6R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca (PL-regul. B art.6)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:21:47
2018-05-25 15:22:22
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:21:32
2018-05-25 14:37:21
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności 50-60 cm (art.238.1.1) - towarzyski*
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:19:06
2018-05-25 12:26:27
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:18:47
2018-05-25 12:24:27
Weronika Pietrzak ALBA
  • 1x 1T_A/PK/pierwszxy krok, dokładności (drągi na ziemi) - towarzyski*
  • 1x 1T/PK/DK/pierwszy krok, dokładności (drągi na ziemi/wys. 30 cm.) - towarzyski*
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:16:19
2018-05-25 12:04:27
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:15:11
2018-05-25 09:47:21
Aleksandra Gebler SALAMON DON DARCO
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:14:50
2018-05-25 09:47:00
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 8R/N/dwufazowy (art.274.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:14:26
2018-05-25 09:12:05
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:14:14
2018-05-25 07:25:50
Pola Kotulska SZAMANKA
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:13:59
2018-05-25 07:22:56
Klaudia Bojakowska HURAGAN
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:13:43
2018-05-25 07:22:07
Aleksandra Marszalkowska SZARON
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:13:30
2018-05-25 07:21:40
Zuzanna Malkowska MONA ALEXANDRIA
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:13:17
2018-05-24 22:06:13
Joanna Sawczyńska NELKA
  • 1x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 1x 6R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca (PL-regul. B art.6)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:13:01
2018-05-24 20:23:54
Agata Dahlke MAKSIMUS
  • 1x 8R/N/dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 9R/C/zwykły ( art.238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:12:10
2018-05-24 20:23:25
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:11:55
2018-05-24 18:14:59
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
  • 1x 8R/N/dwufazowy (art.274.5.3)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:11:42
2018-05-24 18:14:39
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 2x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:11:20
2018-05-24 18:12:25
Magdalena Lisik PARYS
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności 50-60 cm (art.238.1.1) - towarzyski*
  • 1x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:10:58
2018-05-24 17:02:27
Kaja Piotrowicz KUBA
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności 50-60 cm (art.238.1.1) - towarzyski*
  • 2x 3R_A/KUCE/dwufazowy (art.274.5.3) handikapowy gr A,B -50 cm - regionalny*
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:10:22
2018-05-24 17:01:42
Nastazja Rommel SIT
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności 50-60 cm (art.238.1.1) - towarzyski*
  • 2x 3R/KUCE/dwufazowy (art.274.5.3) hadikapowy gr A,B -50 cm ,gr C,D 70 cm - regionalny*
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:10:07
2018-05-24 16:17:53
Marcelina Detmer KALILA J
  • 2x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 14:09:49
2018-05-24 16:16:45
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:32:38
2018-05-23 23:13:02
Monika Krajewska ELIOT
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:32:27
2018-05-23 23:02:09
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:32:16
2018-05-23 23:01:39
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
  • 1x 8R/N/dwufazowy (art.274.5.3)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:32:03
2018-05-23 22:54:08
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:31:39
2018-05-23 21:33:09
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:30:46
2018-05-23 20:38:27
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
  • 1x 8R/N/dwufazowy (art.274.5.3)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:30:25
2018-05-23 19:16:41
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 8R/N/dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 9R/C/zwykły ( art.238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:31:15
2018-05-23 13:07:05
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 08:35:58
2018-05-22 22:29:34
Hubert Stefanowski NIWKA
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności 50-60 cm (art.238.1.1) - towarzyski*
  • 1x 3R/KUCE/dwufazowy (art.274.5.3) hadikapowy gr A,B -50 cm ,gr C,D 70 cm - regionalny*
  • 1x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 08:35:37
2018-05-22 22:28:56
Maja Miecielska BAJADERKA
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności 50-60 cm (art.238.1.1) - towarzyski*
  • 1x 3R_A/KUCE/dwufazowy (art.274.5.3) handikapowy gr A,B -50 cm - regionalny*
  • 1x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 08:35:17
2018-05-22 22:28:33
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
  • 1x 8R/N/dwufazowy (art.274.5.3)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 08:34:44
2018-05-22 22:28:10
Krzysztof Kulpa BELLO M
  • 1x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 08:34:28
2018-05-22 22:27:46
Maja Drobny GANGES
  • 1x 3R/KUCE/dwufazowy (art.274.5.3) hadikapowy gr A,B -50 cm ,gr C,D 70 cm - regionalny*
  • 1x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:29:52
2018-05-22 20:38:12
Mateusz Sieraczkiewicz FURORA
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 06:21:18
2018-05-21 20:14:00
Alicja Murakowska NIKITA
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 22:13:27
2018-05-21 20:12:53
Agata Zientkiewicz PETITE FLEUR
  • 2x 4T/LL/dokładności ( art. 238.1.1.) - towarzyski*
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 22:13:16
2018-05-21 20:05:06
Alicja Murakowska SONIA
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
  • 1x 9R/C/zwykły ( art.238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 22:13:01
2018-05-21 20:04:39
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 7R/P/z wyboru przeszkód (art.270)
  • 1x 8R/N/dwufazowy (art.274.5.3)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:26:19
2018-05-21 10:12:59
Katarzyna Kopera KARLOS
  • 1x 5R/L/dwufazowy (art.274.5.3 )
  • 2x 6R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca (PL-regul. B art.6)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bez przynależności
S
brak
2. Antczak Natalia KJ Cavallino
S
O027706
3. Barciński Dariusz KJ Oxer Inowrocław
S
brak
4. Błaszak Barbara KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
brak
5. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
6. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
7. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
8. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
9. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (J.)
O033150
10. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
11. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
12. Glabus Patrycja Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (J.)
brak
13. Goc Sylwia Stajnia Rancho
14. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
15. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
16. Kopera Katarzyna OXER Inowrocław
S
O023477
17. Kotulska Pola Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2003 (JM.)
Brak
18. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
19. Krajewska Monika KJ Oxer Inowrocław
S
brak
20. Kryszak Marta KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
brak
21. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
22. Lisik Magdalena bpk
S
brak
23. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
24. Malkowska Zuzanna Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
Brak
25. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
Brak
26. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (J.)
O1111111
27. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
28. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
29. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
30. Pietrzak Weronika Klub Jeździecki Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
31. Piotrowicz Kaja Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O042408
32. Prusinowski Marcel Bpk
2003 (JM.)
Brak
33. Rommel Nastazja Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O042410
34. Sawczyńska Joanna BLG Consulting
2000 (J.)
none
35. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
3844/17
36. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
37. Stefanowski Hubert Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
38. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
39. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
40. Zientkiewicz Agata Stajnia Radziejów
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

46

AGUILERA SP POL 2011 Klacz gniada F: Guffi
M: Aguaja
O: Dorota Włodarczyk
B: Brzozowski Zenon
brak
2.

37

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou du Rouet
M: Airwalmo
O: Skonieczny Waldemar
B: Andrzej Szczepański
brak
3.

41

ALBA KUC POL 2013 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Rajmund Łączny
B: Holandia
Brak
4.

55

APOLLO KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz Prusinowski
B: NN
Brak
5.

13

BAJADERKA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
O: Jacek Kulpa
B: X
brak 616013640053211
6.

11

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
7.

50

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
O: Dorota Włodarczyk
B: Albert Roskamm
K025486
8.

38

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
9.

19

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
10.

20

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
11.

21

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
12.

30

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
13.

47

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
brak
14.

48

DEWIZA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Niels
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
brak
15.

12

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Renata Wójcik
B:
K008077 POL009530041603
16.

53

DOKTOR Typ Prymitywny POL 09.06.2013 Wałach inna/kuc: F: Limit
M: Darnina
O: Maria Koźmińska
B: Ossowska Elżbieta
brak
17.

22

ELIOT SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Jantar
M: Egra
O: Monika Krajewska
B: Rajmund Zalewski
brak
18.

6

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
19.

42

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
20.

9

FURORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: FOR LEO
M: FUNCKY
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Zenon Działek
2501/17 POL00959011209
21.

15

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
22.

10

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Alicja Hendrys
B: P. Łukomski
K019951 POLP013610240808
23.

23

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
24.

57

Hestia F:
M:
O:
B:
25.

24

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
26.

5

KARLOS SP POL 30.04.2012 Wałach gniada F: Nadir
M: Karencja
O: Katarzyna Kopera
B: Małgorzata Stasiuk
. 616009510222412
27.

26

KUBA KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc: F: Hermes
M: Fanta
O: Maria Kałużna
B: Skorpion K&K Sp. z O.O.
K023700
28.

49

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
29.

45

LAWINA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lansjer
M: Gniadoszka
O: Kom-rol Kobylniki
B: Kom-rol Kobylniki
brak
30.

3

LIPTON WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Heleris/Elektronas
M: Legumina/Hamlet Go
O: Dariusz Górski
B: SK LIski
K025712 616007600251310
31.

43

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
32.

31

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Melisa /
O: Aleksandra Kossakowska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
33.

33

MONA ALEXANDRIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Solaris
M: Markiza
O: Wojciech Laskowski
B: Kaniewska Justyna
Brak
34.

54

MUZA KUC POL 2013 Klacz inna/kuc: F: Macbeth
M: Nn
O: Tomasz Prusinowski
B: NN
Brak
35.

32

NELKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Karbon
M: Nikol
O: Dorota Paśko-Sawczyńska
B: Dorota Paśko-Sawczyńska
none
36.

2

NIKITA HOL POL 2013 Klacz gniada F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
37.

14

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
38.

27

PARYS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
O: Magdalena Lisik
B: Marcin Grzeszczyk
brak
39.

8

PETITE FLEUR HAN POL 2000 Klacz gniada F: -
M: -
O: Siekierski Łukasz
B: brak
brak
40.

18

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
41.

40

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
O: Natalia Antczak
B: Monika Bednarz
K019755 616009530031010
42.

29

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O: Joanna Tobiszewska
B: Grzegorz Orliński
K017673
43.

39

SALAMON DON DARCO HUN HUN 2010 Wałach gniada/175cm F: Salamon / Darco
M: Szeplak XI Szepseq / Szeplak X-4
O: Radosław Gebler
B:
K021765 HUMMTA100050000
44.

51

SEKTOR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Sanwan
M: Ega
O: Dorota Włodarczyk
B: Grabowski Eugeniusz
brak
45.

25

SIT Typ Szlachetny POL 2008 Wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
O: Maria Kałużna
B: NN
K024827 616999610317508
46.

44

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
47.

7

SONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Skala / Kwartet
O: Łukasz Siekierski
B:
K010419 POL009540080602 103FM03
48.

36

SZAMANKA SP POL 2013 Klacz bułana F: Nn
M: Nn
O: Wojciech Laskowski
B: Brak
Brak
49.

34

SZARON Malopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Wareg
M: Szabelka / Banita
O: Wojciech Laskowski
B: SK Ochaby
Brak
50.

17

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
51.

52

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
52.

16

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
53.

4

WANILIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Dariusz Górski
B: Lidia Woźniczka
K025711 616007610108412
54.

56

WERDER Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Likus
M: Workuta
O: Ewa Wiciak-Madeła
B: Bajerski Szczepan
brak
55.

28

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568
Rider Club
Competition
Prize
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
350
200
SUM:
550.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
90
SUM:
90.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
400
SUM:
400.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
600
SUM:
600.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
150
SUM:
150.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
bez przynależności
CATOKIS (19)
2018-05-27
1
2018-05-27
2018-05-27
25
Antczak Natalia
KJ Cavallino
PRYMUS (40)
2018-05-27
2018-05-27
Barciński Dariusz
KJ Oxer Inowrocław
LAWINA (45)
2018-05-27
14
2018-05-27
9
Błaszak Barbara
KJ Oxer Inowrocław
2018-05-27
1
2018-05-27
1
2018-05-27
16
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
2018-05-27
8
2018-05-27
2
TYPIER (17)
2018-05-27
1
350
2018-05-27
3
200
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
2018-05-27
5
2018-05-27
1
90
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-05-27
12
2018-05-27
6
2018-05-27
3
2018-05-27
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
GANGES (10)
2018-05-27
1
2018-05-27
1
2018-05-27
1
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (18)
2018-05-27
5
2018-05-27
8
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (20)
2018-05-27
10
2018-05-27
7
CRAX (21)
2018-05-27
6
2018-05-27
13
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (38)
2018-05-27
2
400
2018-05-27
9
2018-05-27
5
Glabus Patrycja
Toruński Klub Jazdy Konnej
WERDER (56)
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Goc Sylwia
Stajnia Rancho
Hestia (57)
2018-05-27
1
2018-05-27
8
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
LIPTON (3)
2018-05-27
15
2018-05-27
2018-05-27
1
2018-05-27
2
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-05-27
14
Kopera Katarzyna
OXER Inowrocław
KARLOS (5)
2018-05-27
10
2018-05-27
3
2018-05-27
4
Kotulska Pola
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2018-05-27
22
2018-05-27
1
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
ALABAMA (37)
2018-05-27
Krajewska Monika
KJ Oxer Inowrocław
ELIOT (22)
2018-05-27
1
2018-05-27
1
Kryszak Marta
KJ Oxer Inowrocław
DAHA (47)
2018-05-27
1
2018-05-27
1
DEWIZA (48)
2018-05-27
26
2018-05-27
15
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
BELLO M (11)
2018-05-27
15
2018-05-27
11
DILMAR (12)
2018-05-27
4
2018-05-27
1
600
Lisik Magdalena
bpk
PARYS (27)
2018-05-27
2018-05-27
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2018-05-27
2
2018-05-27
11
Malkowska Zuzanna
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2018-05-27
27
2018-05-27
24
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
SZARON (34)
2018-05-27
2018-05-27
15
Michalczak Zuzanna
Stajnia Złota Podkowa
LUCY (43)
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2018-05-27
1
2018-05-27
1
2018-05-27
3
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NIKITA (2)
2018-05-27
8
2018-05-27
FALLA (6)
2018-05-27
3
150
2018-05-27
6
SONIA (7)
2018-05-27
7
2018-05-27
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (42)
2018-05-27
Pietrzak Weronika
Klub Jeździecki Wiecanowo
ALBA (41)
2018-05-27
2018-05-27
Piotrowicz Kaja
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
KUBA (26)
2018-05-27
8
2018-05-27
2018-05-27
2
Prusinowski Marcel
Bpk
MUZA (54)
2018-05-27
1
2018-05-27
1
APOLLO (55)
2018-05-27
8
2018-05-27
1
Rommel Nastazja
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
SIT (25)
2018-05-27
8
2018-05-27
5
2018-05-27
Sawczyńska Joanna
BLG Consulting
NELKA (32)
2018-05-27
1
2018-05-27
2018-05-27
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FURORA (9)
2018-05-27
7
2018-05-27
12
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (44)
2018-05-27
1
2018-05-27
4
Stefanowski Hubert
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (14)
2018-05-27
1
2018-05-27
4
2018-05-27
1
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (28)
2018-05-27
2
250
2018-05-27
4
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2018-05-27
9
2018-05-27
2018-05-27
15
2018-05-27
15
SEKTOR (51)
2018-05-27
8
2018-05-27
1
UNIQUE (52)
2018-05-27
15
2018-05-27
23
2018-05-27
13
DOKTOR (53)
2018-05-27
8
2018-05-27
8
Zientkiewicz Agata
Stajnia Radziejów
2018-05-27
15
2018-05-27
1

Number of Riders: 40

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 2 040.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl