Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie
KOZŁOWO k/Świecia, 28.04.2018r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
25 ACCEPTED 2018-04-26 23:26:00
2018-04-26 22:32:57
Katarzyna Porożyńska-Pankau ONTARIO
  • 1x 7/N-4/regionalny
  • 1x 8/N-6/regionalny
24 ACCEPTED 2018-04-26 23:25:49
2018-04-26 22:32:35
Katarzyna Porożyńska-Pankau LORD LYJANERO
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
23 ACCEPTED 2018-04-26 23:25:36
2018-04-26 22:30:16
Anna Hałasowska GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
22 ACCEPTED 2018-04-26 22:26:41
2018-04-26 22:17:11
Zbigniew Bedliński ROSOMAK
  • 1x 9/C-1/regionalny
  • 1x 10/C-2/regionalny
21 ACCEPTED 2018-04-26 21:06:36
2018-04-26 21:04:10
Marta Najder PROBUS
  • 1x 2/L-1/regionalny
  • 1x 4/L-3/regionalny
20 ACCEPTED 2018-04-26 20:16:37
2018-04-26 19:39:34
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 5/P-1/regionalny
  • 1x 6/P-2/regionalny
19 ACCEPTED 2018-04-26 15:30:34
2018-04-26 14:32:13
Olga Masłowska ALEX
  • 1x 5/P-1/regionalny
  • 1x 6/P-2/regionalny
18 ACCEPTED 2018-04-25 21:47:19
2018-04-25 21:20:32
Marta Balicka NEVA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
17 ACCEPTED 2018-04-25 20:25:30
2018-04-25 20:17:42
Anna Pilarska OKSER
  • 1x 7/N-4/regionalny
  • 1x 8/N-6/regionalny
16 ACCEPTED 2018-04-25 12:18:23
2018-04-25 12:17:51
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
15 ACCEPTED 2018-04-25 12:18:12
2018-04-25 11:46:18
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 5/P-1/regionalny
  • 1x 6/P-2/regionalny
14 ACCEPTED 2018-04-25 08:59:08
2018-04-25 08:46:18
Taja Zoll KSANTIA
  • 1x 2/L-1/regionalny
  • 1x 4/L-3/regionalny
13 ACCEPTED 2018-04-26 09:14:57
2018-04-24 22:54:56
Dominika Byczkowska GARDEJA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
12 ACCEPTED 2018-04-24 19:10:49
2018-04-24 18:44:14
Joanna Sienkiewicz ARES
  • 1x 7/N-4/regionalny
  • 1x 8/N-6/regionalny
11 ACCEPTED 2018-04-23 23:32:51
2018-04-23 22:36:20
Natalia Pokora PASJA
  • 1x 7/N-4/regionalny
  • 1x 8/N-6/regionalny
10 ACCEPTED 2018-04-23 19:27:02
2018-04-23 19:05:39
Marcin Miazek I.DŻIGIT
  • 1x 5/P-1/regionalny
  • 1x 6/P-2/regionalny
9 ACCEPTED 2018-04-23 14:26:23
2018-04-23 14:14:15
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x 5/P-1/regionalny
  • 1x 6/P-2/regionalny
8 ACCEPTED 2018-04-26 09:42:22
2018-04-20 20:41:07
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 9/C-1/regionalny
  • 1x 10/C-2/regionalny
7 ACCEPTED 2018-04-16 15:02:00
2018-04-16 13:55:16
Marta Adamkiewicz ONLY YOU
  • 1x 5/P-1/regionalny
  • 1x 6/P-2/regionalny
6 ACCEPTED 2018-04-12 00:03:59
2018-04-11 20:40:52
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 9/C-1/regionalny
  • 1x 10/C-2/regionalny
5 ACCEPTED 2018-04-09 22:52:44
2018-04-09 21:05:35
Patrycja Wawrzon MARIJKE TIALDA
  • 1x 7/N-4/regionalny
  • 1x 8/N-6/regionalny
4 ACCEPTED 2018-03-24 22:07:05
2018-03-24 09:28:05
Julia Nowicka GRACJA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
3 ACCEPTED 2018-03-17 15:58:22
2018-03-17 15:13:57
Lidia Łangowska BĄBELEK
  • 1x 1/L-1/towarzyski
2 ACCEPTED 2018-03-17 15:58:02
2018-03-17 14:51:33
Joanna Piotrowska CANALETTO
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
1 ACCEPTED 2018-04-26 09:44:40
2018-03-17 12:17:00
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x 2/L-1/regionalny
  • 1x 4/L-3/regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
2. Adamkiewicz Marta Klub Jeździecki ISKRA
S
O008476
3. Balicka Marta Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
0014071
4. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
S
O002240
5. Byczkowska Dominika Bez Przynależności Klubowej
S
brak
6. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (MJ.)
O035160
7. Hałasowska Anna KJ Grodno - Dwór
2003 (MJ.)
O038944
8. Herman Weronika
9. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
10. Łangowska Lidia bpk
2006 (J.)
brak
11. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
12. Matuszak Michalina KJ Stajnia Jarużyn
S
O032624
13. Miazek Marcin KJ Jeziorki Osieczna
S
O026449
14. Najder Marta RYWAL
2003 (MJ.)
brak
15. Nowicka Julia bpk
2001 (MJ.)
Bak
16. Olizarowicz Ewa JKS Rywal
S
O018652
17. Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O033729
18. Piotrowska Joanna bpk
S
Brak
19. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
20. Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
S
O002749
21. Sienkiewicz Joanna KJ Classic Solec Kujawski
S
brak
22. Wasik-Laskowska Monika JKS Rywal
S
O023493
23. Wawrzon Patrycja KJ Młyńska Struga
S
O026951
24. Zoll Taja Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

19

ALEX WLKP POL 2010 Wałach siwa/175 F: Lintasboy R
M: Anbra
K018021 616007661498010
2.

13

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
K020331
3.

8

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
4.

5

BĄBELEK KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Janczar
M: Kaja
brak
5.

4

CANALETTO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Alek
M: Centura
Brak
6.

20

FINEZJA MAŁY KOŃ POL 2006 Klacz inna F: NN
M: NN
brak
7.

3

GARDEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: Alek
M: Granda
brak
8.

26

GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach kara F: Orchard Boginov
M: Goldwind Empire's First Lady
K022603
9.

6

GRACJA SP POL 2001 Klacz gniada F: Bumerang
M: Gala
Brak
10.

2

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
K019561 616009520037611
11.

11

I.DŻIGIT TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach gniada F: Dżentelmen
M: Islandia
K023279 616999530228609
12.

1

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
K021711 616009660474011
13.

10

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
K020298 616009520054411
14.

14

KSANTIA KUC GRUPY.D POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Nn
M: Nn
Brak
15.

27

LORD LYJANERO OLD POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Lyjanero / Landos
M: Jata /
brak
16.

7

MARIJKE TIALDA FRISIAN NLD 2004 Klacz kara F: Jasper 366
M: Tialda P
K018546
17.

18

NEVA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz gniada F: Absurd
M: Nurka
brak POL007520037406
18.

17

OKSER WLKP. POL 2005 Wałach gniada F: Makker
M: Orawa
K017604
19.

16

OLIVER LAKE SP POL 2008 Wałach kara F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
brak
20.

9

ONLY YOU SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: KARBON
M: OLITA
K021331
21.

28

ONTARIO WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Larron / Lancer II
M: Oliwia / Oder
K021447 616007610192512
22.

12

PASJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Concert
M: Parta II
K016427
23.

21

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach gniada/kuc:147 F: Oset
M: Patrycja
brak
24.

22

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada F: Ordon
M: Rosa
K025030
25.

15

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
500
SUM:
500.00
Masłowska Olga JKS Rywal
200
SUM:
200.00
Matuszak Michalina KJ Stajnia Jarużyn
300
SUM:
300.00
Miazek Marcin KJ Jeziorki Osieczna
150
SUM:
150.00
Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
300
SUM:
300.00
Wawrzon Patrycja KJ Młyńska Struga
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HADES (2)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-28
1
500
Adamkiewicz Marta
Klub Jeździecki ISKRA
2018-04-28
2018-04-28
2018-04-28
Balicka Marta
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
NEVA (18)
2018-04-28
4
2018-04-28
4
2018-04-28
4
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
ROSOMAK (22)
2018-04-28
2018-04-28
2018-04-28
Byczkowska Dominika
Bez Przynależności Klubowej
2018-04-28
6
2018-04-28
6
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (8)
2018-04-28
2
2018-04-28
2
2018-04-28
2
Herman Weronika
2018-04-28
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Masłowska Olga
JKS Rywal
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-28
1
ALEX (19)
2018-04-28
1
2018-04-28
2
2018-04-28
2
200
Matuszak Michalina
KJ Stajnia Jarużyn
2018-04-28
2
2018-04-28
1
2018-04-28
1
300
Miazek Marcin
KJ Jeziorki Osieczna
2018-04-28
3
2018-04-28
3
2018-04-28
3
150
Najder Marta
RYWAL
PROBUS (21)
2018-04-28
2
2018-04-28
2018-04-28
Nowicka Julia
bpk
GRACJA (6)
2018-04-28
5
2018-04-28
5
2018-04-28
5
Olizarowicz Ewa
JKS Rywal
FINEZJA (20)
2018-04-28
4
2018-04-28
4
2018-04-28
4
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
OKSER (17)
2018-04-28
4
2018-04-28
4
2018-04-28
4
Piotrowska Joanna
bpk
2018-04-28
3
2018-04-28
2
2018-04-28
2
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Equistars
PASJA (12)
2018-04-28
2
2018-04-28
1
2018-04-28
2
300
Porożyńska-Pankau Katarzyna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2018-04-28
2
2018-04-28
1
2018-04-28
1
ONTARIO (28)
2018-04-28
2018-04-28
2018-04-28
Sienkiewicz Joanna
KJ Classic Solec Kujawski
ARES (13)
2018-04-28
3
2018-04-28
3
2018-04-28
3
Wasik-Laskowska Monika
JKS Rywal
2018-04-28
1
2018-04-28
3
2018-04-28
3
Wawrzon Patrycja
KJ Młyńska Struga
2018-04-28
1
2018-04-28
2
2018-04-28
1
400
Zoll Taja
Pony Jumping Team
KSANTIA (14)
2018-04-28
1
2018-04-28
2018-04-28

Number of Riders: 24

Number of Horses: 25

The sum of prizes: 1 850.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl