Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 10:36:46
2018-04-12 10:33:20
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 10:36:56
2018-04-12 10:32:38
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 10:36:35
2018-04-12 10:31:54
Martyna Pietroń ELEANOR RUGBY
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 10:36:21
2018-04-12 10:30:08
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:59:40
2018-04-12 09:32:28
Tomasz Miśkiewicz JASKIER
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:31:24
2018-04-12 09:28:28
Justyna Majewska JASKIER
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 09:30:48
2018-04-12 09:13:51
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:11:17
2018-04-11 22:50:11
Tomasz Miśkiewicz GRACJA
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:11:06
2018-04-11 22:49:04
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:10:54
2018-04-11 22:48:37
Tomasz Miśkiewicz WESTA
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:10:33
2018-04-11 22:46:39
Tomasz Miśkiewicz HASTATI
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:10:20
2018-04-11 22:46:15
Tomasz Miśkiewicz GRANNUS LAZAR
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:10:07
2018-04-11 22:45:54
Tomasz Miśkiewicz CORDELLI
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:09:55
2018-04-11 22:45:33
Tomasz Miśkiewicz CARTOCLINTON
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:09:44
2018-04-11 22:45:17
Tomasz Miśkiewicz CARRACAS
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:09:30
2018-04-11 22:44:24
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:09:15
2018-04-11 21:22:29
Beniamin Tomaszewski LOLIPOP
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:09:02
2018-04-11 21:15:43
Beniamin Tomaszewski GAME BOY
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:08:45
2018-04-11 21:14:55
Maja Barczyk LAGUNA
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:08:20
2018-04-11 21:14:43
Beniamin Tomaszewski CANTANA
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:08:05
2018-04-11 21:13:20
Beniamin Tomaszewski ASESOR
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:07:45
2018-04-11 18:53:35
Martyna Górska CLIPPER
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 16:43:21
2018-04-11 15:53:15
Nina Kortas GENTLEMAN JAZZ
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 13:25:46
2018-04-11 13:10:03
Karolina Staroniewicz PIGMALION
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 13:25:30
2018-04-11 13:03:59
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 13:25:11
2018-04-11 13:03:27
Aleksandra Furgo CALLA
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:50:34
2018-04-11 10:44:22
Zofia Grzywińska EROIKA
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:31:36
2018-04-11 10:06:34
Urszula Werra ACANTINA
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:30:38
2018-04-11 09:52:00
Marta Gapska KOBER
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:03:51
2018-04-11 07:48:48
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:03:36
2018-04-11 07:48:04
Karolina Hartman-Hanis CAOMA
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:03:21
2018-04-10 22:59:24
Małgorzata Zubrycka ALEXA
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:03:06
2018-04-10 22:58:20
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:32:06
2018-04-10 21:30:06
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:31:40
2018-04-10 20:43:36
Aleksandra Szostek CORVUS Z
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:31:25
2018-04-10 20:31:46
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 2x 2/EGZAMINACYJNY/z oceną stylu jeźdźca – egzaminacyjny ( art. 6 regulaminu)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:31:10
2018-04-10 19:52:19
Monika Święcka CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:30:49
2018-04-10 19:51:47
Monika Święcka ZAGORKA DURANTE
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 19:34:01
2018-04-10 19:33:19
Grzegorz Bonowicz MACEDOŃCZYK
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 19:33:03
2018-04-10 17:56:45
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 16:11:51
2018-04-10 13:14:12
Wiktoria Smolińska ANONIM
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 16:11:40
2018-04-10 13:12:00
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 13:07:18
2018-04-10 12:00:47
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 11:44:17
2018-04-10 11:35:16
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/dwufazowy (art. 274.5.3)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:48:57
2018-04-10 09:19:32
Marcin Olszewski INGRESJA
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:09:42
2018-04-10 09:08:21
Julianna Wojtal GALLANT
  • 1x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:09:30
2018-04-10 06:56:24
Beniamin Tomaszewski VERONA
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:09:17
2018-04-10 06:56:00
Beniamin Tomaszewski VALENTINA
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:09:05
2018-04-10 06:55:29
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:08:54
2018-04-10 06:54:56
Beniamin Tomaszewski CORTINELLA
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:08:41
2018-04-10 06:54:23
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:08:27
2018-04-10 06:53:59
Beniamin Tomaszewski CASANDRA
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:51:59
2018-04-09 21:34:03
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 2/EGZAMINACYJNY/z oceną stylu jeźdźca – egzaminacyjny ( art. 6 regulaminu)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:51:47
2018-04-09 21:14:23
Kacper Szatkowski SALSA
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:51:34
2018-04-09 20:53:16
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:51:15
2018-04-09 20:20:50
Katarzyna Kukowska EMIR
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 20:15:54
2018-04-09 20:01:38
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 16:06:23
2018-04-09 15:11:12
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 16:06:06
2018-04-09 10:30:28
Marcin Olszewski JASHIRA MK
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 10:06:09
2018-04-09 07:17:47
Zofia Polanek ALONSO
  • 2x 2/EGZAMINACYJNY/z oceną stylu jeźdźca – egzaminacyjny ( art. 6 regulaminu)
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:02:55
2018-04-08 21:02:24
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:02:28
2018-04-08 21:01:35
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:02:06
2018-04-08 20:32:12
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:01:46
2018-04-08 19:58:47
Iga Szostak RADON
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/dwufazowy (art. 274.5.3)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:01:29
2018-04-08 19:57:03
Iga Szostak POLAR
  • 2x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:01:03
2018-04-08 19:53:05
Iga Szostak PIANOLA
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:44:09
2018-04-08 14:43:48
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:43:51
2018-04-08 14:43:01
Martyna Gerke BERSANTA
  • 1x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:09:50
2018-04-07 09:19:33
Julia Wesołowska JUSTA
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:09:34
2018-04-07 09:19:17
Julia Drelich SOLAR
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:54:50
2018-04-05 19:43:04
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:47:06
2018-04-04 22:35:42
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:46:52
2018-04-04 22:34:07
Dawid Rakoczy JUWENTUS
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:46:38
2018-04-04 22:31:44
Dawid Rakoczy MARIOT
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:46:22
2018-04-04 22:29:19
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:13:07
2018-04-04 17:28:48
Marta Lautenbach OLZA
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:12:47
2018-04-04 15:09:38
Marcin Olszewski CANALETTO
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 17:05:23
2018-04-03 16:51:45
Włodzimierz Rudasz FRANKE
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 11:56:35
2018-04-03 10:40:18
Artur Skalski TRE-RATINA Z
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 09:02:51
2018-04-03 10:39:33
Julia Szamp GALILEO
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:54:37
2018-04-02 19:15:31
Alicja Olszewska PAOLA
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 18:35:24
2018-04-01 12:04:27
Petja Ahonen PRIMA MIA
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 17:01:49
2018-03-29 14:56:03
Agnieszka Piasecka LA CROSS
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 17:01:32
2018-03-28 14:34:41
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 12:06:56
2018-03-28 11:45:29
Karolina Staroniewicz NEW GEORGIA
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 20:09:07
2018-03-27 17:56:01
Anna Górska COLLARIO
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 16:56:31
2018-03-27 13:53:08
Kamila Szataj HOKUS
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 2/EGZAMINACYJNY/z oceną stylu jeźdźca – egzaminacyjny ( art. 6 regulaminu)
  • 2x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 22:06:11
2018-03-26 22:12:47
Katarzyna Frydel ELITA
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 21:45:18
2018-03-26 21:15:34
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 2x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 20:41:59
2018-03-26 20:15:45
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 09:23:12
2018-03-20 07:40:22
Dorota Lost G-SHOCK
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 20:41:35
2018-03-18 18:02:49
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 20:41:11
2018-03-18 18:02:01
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 1x 2/EGZAMINACYJNY/z oceną stylu jeźdźca – egzaminacyjny ( art. 6 regulaminu)
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 20:40:47
2018-03-18 17:59:38
Sylwia Barbarska GO SILVER
  • 1x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 20:40:14
2018-03-18 17:29:06
Nikola Maszner HENDIA
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 18:49:39
2018-03-18 17:28:29
Nikola Maszner ESENCJA
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 20:39:10
2018-03-18 17:28:00
Nikola Maszner DIAVOJ
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:34:43
2018-03-18 13:00:05
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 00:03:47
2018-03-17 21:10:57
Julia Ziółkowska VILLA ROSA
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 16:01:21
2018-03-17 19:33:23
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 22:05:56
2018-03-16 21:36:26
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/dwufazowy (art. 274.5.3)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 11:59:44
2018-03-16 21:35:32
Katarzyna Frydel CENAR
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/dwufazowy (art. 274.5.3)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 19:03:00
2018-03-16 12:53:34
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/C/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/dwufazowy (art. 274.5.3)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:34:49
2018-03-16 07:26:46
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 16:43:08
2018-03-16 07:26:01
Henryk Kozłowski CHRISTINA
  • 2x 3/L/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 8/L/zwykły (art. 238.2.1 )
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:34:07
2018-03-16 07:25:02
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 4/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 16:05:48
2018-03-15 07:29:39
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 2x 1/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 2/EGZAMINACYJNY/z oceną stylu jeźdźca – egzaminacyjny ( art. 6 regulaminu)
  • 2x 7/LL/90 cm dokładności(z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ahonen Petja KJ Bonin
S
O044258
2. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
3. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043736
4. Barbarska Sylwia Stajnia Modrzewie
S
brak
5. Barczyk Maja JKS SENNY Nowęcin
S
O020395
6. Bonowicz Grzegorz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O040976
7. Bonowicz Paulina Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
8. Dąbkowska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
S
O015041
9. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
10. Drelich Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2002 (J.)
O037679
11. Frydel Katarzyna JKS SENNY Nowęcin
S
O014378
12. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
13. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
14. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
15. Głuszek Martyna Stajnia Modrzewie
2001 (J.)
brak
16. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
17. Górska Martyna Rywal
S
Brak
18. Grzywińska Zofia LKS ,,Nadwiślanin'' Kwidzyn
2004 (JM.)
O038681
19. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
20. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
21. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
22. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
23. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
24. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (Mł.)
BRAK
25. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
Brak
26. Lautenbach Marta BPK
2005 (JM.)
Brak
27. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
28. Lost Dorota PLJ
1997 (MJ.)
O024663
29. Łatosz Marek Stajnia Modrzewie
S
brak
30. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
31. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
32. Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O019061
33. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
34. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
35. Olszewska Alicja Nadwislanin kwidzyn
1999 (MJ.)
Brak
36. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin
S
O011251
37. Piasecka Agnieszka Łebski Klub Jeździecki z siedzibą w Nowęcinie
2000 (J.)
O030764
38. Polanek Zofia HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
2004 (JM.)
O037296
39. Rakoczy Dawid bks kłos Budzyń
xxxx
40. Rakoczy Dawid k.j Profil
S
Nr PZJ: O000934
41. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
S
O022797
42. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
43. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
44. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O013761
45. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
46. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
47. Ślesicka Anna KJ BERTYN
2000 (J.)
O027689
48. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017 (Mł.)
O038537
49. Staroniewicz Karolina Pomorska Liga Jezdziecka
S
O035529
50. Staroniewicz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O035529
51. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
52. Święcka Monika bez przynależności klubowej
S
O004390
53. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
54. Szataj Kamila Łebski Klub Jeździecki z siedzibą w Nowęcinie
1998 (MJ.)
O028623
55. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
Brak
56. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O029098
57. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
58. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
59. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
60. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
61. Werra Urszula KJ Bertyn-Piastowo
S
O012405
62. Wesołowska Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2001 (J.)
O037678
63. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
64. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
65. Wolańska Alicja JKS SENNY Nowęcin
2003 (JM.)
O037303
66. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
67. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
68. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
69. Ziółkowska Julia KJ Turze
2003 (JM.)
O042403
70. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

91

ACANTINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Carlo Grande
M: Alubetta
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019228
2.

25

AGOSTINO J WLKP POL 2010 Wałach siwa/168 F: Osjan
M: Ambrozja
O: Alicja Wolańska
B: Joanna Czarnecka
K018810 616007530248610
3.

87

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada/175 F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: K. Eckhard
K021382
4.

59

ALONSO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara/mk:157 F: Ataman
M: Lipawa
O: Małgorzata Polanek
B: Stanisław Powroznik
brak POL 007590202807
5.

103

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
6.

77

ANONIM Małopolski POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mariot
M: Alwina
O: Anna Smolińska
B: Wiesław Kraszewski
K024645 006520077208
7.

98

ASESOR SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Aravel II
M: Ashley S
O: Dagmara Wróblewska
B: SK Nad Wigrami
Brak
8.

61

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
brak 616009530022510
9.

85

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
10.

94

BEAUTY C KWPN NLD 2006 Wałach siwa F: Untouchable Z
M: Victoria-C
O: Aleksandra Furgo
B: J W L. Cuppers
brak
11.

51

BERSANTA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Santiego
M: Bereta
O: Marcin Gerke
B: Marcin Gerke
K023272 616009520008811
12.

118

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Celyna
O: Joanna M
B: Adam Mróz
K022195
13.

93

CALLA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Quateron
M: Cykada
O: Wiczanowski Tomasz
B: Wiczanowski Tomasz
Brak 616 009 53 00323 14
14.

99

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Polska
Brak
15.

104

CARRACAS SP POL 2012 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Solaris / Silvio I
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Stanisława Kerner
K022164 616009640037512
16.

105

CARTOCLINTON OLD GER 2012 Wałach siwa F: Cartoon /
M: Calubet / Clinton II
O:
B: Gestut Lewitz
K021313 DE418185027712
17.

66

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg/Stakatto
M: Caletta/Cordobes I
O: Lucjan Kosnowicz
B: Polska
Brak
18.

2

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: Christiano
M: Calotta Eugenia
O: Wiśniewska Marta
B: Christian Oskamp
brak DE441410785309
19.

97

CLIPPER Holsztyńska POL 2013 Ogier gniada F: Connor
M: Bella Rose
O: Martyna Górska
B: Roma Kosicka
Brak
20.

5

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
21.

67

COLANDRO HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Con - Air /
M: K - Lina D / Leandro
O: Krzysztof Zieliński
B:
K024044 DE421000281610
22.

11

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/174 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
23.

106

CORDELLI Westf. POL 2013 Klacz siwa F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
O: Tomasz Miśkiewcz
B: Dr Alex Schürner , Gestüt Gut Neuenhof
Brak
24.

68

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW-Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219280
25.

84

CORVUS Z Zangersheide BEL 2000 Ogier gniada F: Caretano Z / Caretino
M: Ada / Acord II
O: Anna Twardowska
B: Uwe Hampe
K006025 Z559300
26.

82

CUIDAM DE VRENDT KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Visinaa / Lux
O: Janusz Branicki
B: nd
K014000 528003000703489 104KC62
27.

89

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227
28.

83

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
29.

123

DEBATA II SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Campari M /
M: Demeter /
O: Andrzej Kania
B: Waldemar Duda
K016115
30.

10

ELITA S.P. POL 2012 Klacz kasztanowata/170 F: LIBRETTO
M: EDUKACJA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K022385 616009530002312
31.

63

EMIR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Hindus
M: Elita
O: Karolina Siatkowska
B: Malek Stanisław
brak
32.

92

EROIKA Czysta Krew Arabska POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Addham
M: Euglena
O: Zbigniew Grzywiński
B: Agricola Farm
K009869
33.

1

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
34.

16

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
35.

69

F-CLARISSA Holsztyńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Catoki
M: Zabou I
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
Brak
36.

86

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: .
B: NED
K020803 528003201010624
37.

45

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Virginio
M: xxxx
O: Rafał Kiernikowski
B: xxxx
xxxx
38.

121

FOR VITO F:
M:
O:
B:
39.

41

FRANKE KWPN NLD 2010 Wałach siwa/173 F: CAMPBELL VDL
M: MIRDA
O: Grzegorz Bonowicz
B: J N. WESTERKAMP
K024563
40.

34

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
41.

19

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CALIRO
M: GUERNICA
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
42.

6

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
43.

72

GALLANT SP POL 2008 Wałach siwa F: DŻAHILL
M: GRACJA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: PIECUCH ZBIGNIEW
k019402
44.

101

GAME BOY KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vittorio
M: Rubertha 3
O: Ryszard Dysarz
B: Holandia
Brak
45.

96

GENTLEMAN JAZZ Hanowerska POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Graf Galen
M: St, Pr. Hauptstutbuch Rita
O: Nina Kortas
B: Johannes & Klaus Meyer
K024122
46.

57

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
47.

31

GO SILVER SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Silver Dream
M: Gosta
O: Marta Wisniewska
B: Dorota Włodarczyk
brak 616009520135110
48.

47

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus
M: xxxx
O: Dawid Rakoczy
B: xxxx
xxxx
49.

24

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
50.

111

GRACJA SP POL 2006 Klacz gniada F: N
M: N
O: N
B: N
Brak
51.

36

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
52.

107

GRANNUS LAZAR OLD. POL 2012 Klacz gniada F: Levinson / Levisto Z
M: Po Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Polska
Brak.
53.

76

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
54.

108

HASTATI SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Alvaro /
M: / Zodiak
O: P. Kałudnska
B: SK Nowa Wioska
brak
55.

79

HOJANAS Koń Trakeński LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis
M: Huta
O: Marek Baranowski
B: Žirgu Augintoju Asociacija
K024646 030619
56.

37

HOKUS SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Argon ex Arden
M: Hossa
O: Franciszek Maciukiewicz
B: Franciszek Maciukiewicz
K009484 009530040705
57.

26

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
58.

4

HURYSSA S.P. POL 2008 Klacz gniada/165 F: LANDO
M: HUMORESKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581 12618
59.

73

INGRESJA WLKP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Qiudditch
M: Ingenera
O: Paula Myszka
B: SK Pepowo Sp. z oo
K022266
60.

75

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
61.

60

JASHIRA MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Rasch/Ramirado
M: Juta/Silvio
O: Paula Myszka
B: Paula Myszka
Nie wiem
62.

113

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
63.

50

JUSTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Pokrant
M: Jutta
O: Katarzyna Gossa
B: Iskra, Katarzyna Gossa
brak
64.

44

JUWENTUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Lacalidat
M: xxxx
O: Rafał Kiernikowski
B: xxxx
xxxx
65.

32

KALAHARI Małopolska POL 2008 Klacz gniada/170 F: DROP
M: KALIPSO
O: Monika Głuszek
B: Karol Zychowicz
brak 616006550033408
66.

58

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
67.

52

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
68.

90

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Widam
M: Koblencja
O: Kamila sarnowska
B: Nn
Brak
69.

35

KORAL KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
BRAK 616999611597804
70.

13

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
71.

39

LA CROSS M POL 2005 Wałach gniada F: Argon ex Arden
M: La Certa
O: Franciszek Maciukiewicz
B: Franciszek Maciukiewicz
K019514
72.

100

LAGUNA SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: SEX
M: LUNA
O: Jan Jurkiewicz
B: Tomasz Lepper
brak 616009530166511
73.

62

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
74.

102

LOLIPOP SP POL 2010 Wałach gniada F: Landos
M: Luna
O: Laura Lewandowska Bachoń
B: Polska
Brak
75.

80

MACEDOŃCZYK Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada/174 F: GLIMMERMAN
M: MISTERIA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Marek Pijanowski
K022551
76.

46

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada F: Rotmistrz
M: xxxxx
O: Jessa Konrad
B: xxx
xxxx
77.

38

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Sydenham George
M: Najra
O: Alicja Kalinka - Kozłowska
B: ANNA KARCZMARCZUK
braK
78.

122

OBLADA SP POL 2008 Klacz siwa F: CLARIMO
M: LANTAAN
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787
79.

43

OLZA SP POL 2009 Klacz gniada F: Evento
M: Olimpia
O: Marcin Lautenbach
B: Brak
Brak
80.

40

PAOLA BRAK POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
81.

53

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
O: Tomasz Szostak
B: Andrzej Derlecki
brak 616009530018414
82.

95

PIGMALION Małopolska POL 2012 Wałach gniada F: AUDYTOR
M: PERŁA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: Jerzy Orłowski
brak 616006580308912
83.

56

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
84.

15

PRIMA MIA Finnish Warmblood FIN 2013 Klacz ciemnogniada F: Namelus R
M: S. Prima Viesta
O: Marja Kallio
B: Marja Kallio
246001H00131655
85.

55

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Szostak
B:
K007066 POL999611113501
86.

33

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
O: MAREK ŁATOSZ
B: JERZY JEZIOR
brak POL 009670037104
87.

64

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL007600082902
88.

3

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Maciej Gołąbek
K020736 POL007610228008
89.

65

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
O: Kamila Szatkowska
B: Goździor Ewa
Brak POL009610085906
90.

112

SEKKO J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
K022448 616009600282011
91.

119

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
92.

48

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
93.

49

SOLAR Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Al Pari
M: Salwa
O: Katarzyna Gossa
B: Iskra, Katarzyna Gossa
brak
94.

20

TRE-RATINA Z Zangersheide POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
O: Artur Skalski
B: Krystian Sarnowski
K015314 Z698005
95.

70

VALENTINA Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: Van Helsing
M: G
O: Granus As
B: Niemcy
Brak
96.

110

VELVET LAZAR OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam de Revel
M: Angela De La Cruz/ Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
Brak
97.

71

VERONA OS POL 2013 Klacz gniada F: Valeron
M: /Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Niemcy
Brak
98.

28

VILLA ROSA Wielkopolska POL 2011 Klacz siwa F: LANDOR
M: VISA
O: Jolanta Ziółkowska
B: Agnieszka Janus
K020698 616007520003011
99.

109

WESTA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Elf
M: Weganda I
O: Roman Meger, Adrian Barzych
B: Polska
Brak
100.

74

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
101.

124

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son
M: Zaduma
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109
102.

81

ZAGORKA DURANTE KWPN GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Centurano / Canturo
M: Pescara / Lennard
O: Jacek Zagor
B: nn
K022070
103.

120

ZITTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: GUFFI
M: ZAGADKA
O: PATRYK MIŚKIEWICZ
B: GOSPODARSTWO ROLNE Mirosław Czapka
brak
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
50
200
SUM:
250.00
Bonowicz Paulina Młyńska Struga
250
SUM:
250.00
Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
80
80
SUM:
160.00
Frydel Katarzyna JKS SENNY Nowęcin
60
150
30
SUM:
240.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
60
SUM:
60.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
30
20
60
SUM:
110.00
Grzywińska Zofia LKS ,,Nadwiślanin'' Kwidzyn
20
100
SUM:
120.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
50
100
SUM:
150.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
180
100
SUM:
280.00
Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
40
SUM:
40.00
Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
130
70
SUM:
200.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
350
250
SUM:
900.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
80
SUM:
80.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
SUM:
200.00
Piasecka Agnieszka Łebski Klub Jeździecki z siedzibą w Nowęcinie
60
150
SUM:
210.00
Rakoczy Dawid bks kłos Budzyń
75
SUM:
75.00
Rakoczy Dawid k.j Profil
150
80
SUM:
230.00
Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
250
350
300
SUM:
900.00
Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
60
SUM:
60.00
Ślesicka Anna KJ BERTYN
100
SUM:
100.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
100
75
SUM:
175.00
Święcka Monika bez przynależności klubowej
150
100
SUM:
250.00
Szataj Kamila Łebski Klub Jeździecki z siedzibą w Nowęcinie
130
SUM:
130.00
Szostak Iga Kociewski KJ Polar
200
180
SUM:
380.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
200
250
80
70
SUM:
600.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
220
300
220
SUM:
740.00
Werra Urszula KJ Bertyn-Piastowo
200
SUM:
200.00
Wesołowska Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
20
SUM:
20.00
Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
20
SUM:
20.00
Wolańska Alicja JKS SENNY Nowęcin
50
SUM:
50.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ahonen Petja
KJ Bonin
2018-04-14
25
2018-04-14
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (6)
2018-04-14
25
2018-04-14
7
2018-04-15
8
50
2018-04-15
3
200
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (79)
2018-04-14
21
2018-04-14
2018-04-15
9
2018-04-15
Barbarska Sylwia
Stajnia Modrzewie
2018-04-14
11
2018-04-14
20
2018-04-15
26
2018-04-15
13
KORAL (35)
2018-04-15
18
Barczyk Maja
JKS SENNY Nowęcin
LAGUNA (100)
2018-04-14
26
2018-04-14
21
2018-04-15
15
2018-04-15
28
Bonowicz Grzegorz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-04-14
22
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
30
Bonowicz Paulina
Młyńska Struga
HOKUS (26)
2018-04-14
2018-04-14
11
2018-04-15
15
2018-04-15
3
250
Dąbkowska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
ASTEJA (61)
2018-04-15
6
2018-04-15
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-04-15
4
80
2018-04-15
5
80
Drelich Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
SOLAR (49)
2018-04-14
17
2018-04-14
38
Frydel Katarzyna
JKS SENNY Nowęcin
2018-04-14
5
60
2018-04-14
9
2018-04-15
14
2018-04-15
19
2018-04-14
4
150
2018-04-14
6
2018-04-15
26
2018-04-15
8
ELITA (10)
2018-04-14
7
30
2018-04-14
10
2018-04-15
11
2018-04-15
20
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
CALLA (93)
2018-04-14
28
2018-04-14
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2018-04-15
8
60
2018-04-15
11
KOBER (90)
2018-04-15
17
2018-04-15
24
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2018-04-15
10
2018-04-15
7
30
2018-04-15
2018-04-15
8
20
2018-04-15
7
60
Głuszek Martyna
Stajnia Modrzewie
2018-04-14
2018-04-14
21
2018-04-14
3
2018-04-15
2018-04-15
13
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2018-04-14
2018-04-14
27
Górska Martyna
Rywal
CLIPPER (97)
2018-04-15
17
2018-04-15
Grzywińska Zofia
LKS ,,Nadwiślanin'' Kwidzyn
EROIKA (92)
2018-04-14
10
20
2018-04-15
21
2018-04-15
3
100
Hartman Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-04-15
15
2018-04-15
22
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
CADILLAC (118)
2018-04-15
6
50
2018-04-15
23
SID (119)
2018-04-15
4
100
2018-04-15
12
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-04-14
2018-04-14
37
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
GRAFFA (36)
2018-04-14
3
180
2018-04-14
8
2018-04-15
17
2018-04-15
5
100
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
2018-04-14
2018-04-14
30
2018-04-15
2018-04-15
18
GORDON (24)
2018-04-14
8
2018-04-14
19
2018-04-15
9
40
2018-04-15
28
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (35)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
19
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
LEOPARD (62)
2018-04-14
2
130
2018-04-14
13
2018-04-15
27
2018-04-15
6
70
EMIR (63)
2018-04-14
5
2018-04-14
16
Lautenbach Marta
BPK
OLZA (43)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (13)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
8
2018-04-15
Lost Dorota
PLJ
G-SHOCK (34)
2018-04-14
16
2018-04-14
29
2018-04-15
4
2018-04-15
25
Łatosz Marek
Stajnia Modrzewie
RIVERA (33)
2018-04-14
13
2018-04-14
13
2018-04-15
2018-04-15
9
Majewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
JASKIER (113)
2018-04-14
22
2018-04-15
7
2018-04-15
Mazur Agata
SKJ Sopot
2018-04-14
2018-04-14
3
2018-04-14
5
2018-04-15
5
2018-04-15
2018-04-15
23
Miśkiewicz Patryk
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ZITTA (120)
2018-04-14
1
2018-04-14
2018-04-15
2
2018-04-15
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-04-14
12
2018-04-14
2
300
2018-04-15
1
350
CARRACAS (104)
2018-04-14
15
2018-04-14
20
2018-04-15
11
2018-04-15
10
2018-04-14
14
2018-04-14
22
2018-04-15
17
CORDELLI (106)
2018-04-14
15
2018-04-14
32
2018-04-15
27
2018-04-15
2018-04-14
9
2018-04-14
12
2018-04-15
10
2018-04-15
23
HASTATI (108)
2018-04-14
33
2018-04-14
24
2018-04-15
20
2018-04-15
30
WESTA (109)
2018-04-14
10
2018-04-14
3
250
2018-04-15
14
2018-04-14
9
2018-04-14
31
2018-04-15
29
2018-04-15
GRACJA (111)
2018-04-14
14
2018-04-14
16
2018-04-15
18
2018-04-15
11
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
JASKIER (113)
2018-04-14
4
80
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FOR VITO (121)
2018-04-15
4
200
Olszewska Alicja
Nadwislanin kwidzyn
PAOLA (40)
2018-04-14
23
2018-04-14
27
2018-04-15
22
2018-04-15
26
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin
2018-04-14
10
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-14
2018-04-15
Piasecka Agnieszka
Łebski Klub Jeździecki z siedzibą w Nowęcinie
2018-04-14
17
2018-04-14
2018-04-14
7
60
2018-04-15
32
2018-04-15
1
150
Polanek Zofia
HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
ALONSO (59)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Rakoczy Dawid
bks kłos Budzyń
2018-04-14
11
2018-04-14
13
2018-04-15
12
2018-04-15
25
FEBRINA (45)
2018-04-14
5
75
2018-04-14
20
2018-04-15
2018-04-15
14
Rakoczy Dawid
k.j Profil
MARIOT (46)
2018-04-14
11
2018-04-14
5
2018-04-15
4
150
2018-04-15
10
2018-04-14
21
2018-04-14
9
2018-04-15
6
80
2018-04-15
9
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (48)
2018-04-14
2
250
2018-04-14
1
350
2018-04-15
16
2018-04-15
2
300
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2018-04-14
28
2018-04-14
2018-04-14
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FRANKE (41)
2018-04-14
12
2018-04-14
23
2018-04-15
19
2018-04-15
29
Siałkowska Józefina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-04-15
16
2018-04-15
21
Skalski Artur
Sopocki Klub Jeździecki
2018-04-14
24
2018-04-15
5
60
2018-04-15
19
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (5)
2018-04-14
18
2018-04-14
23
2018-04-15
27
2018-04-15
29
Ślesicka Anna
KJ BERTYN
SEKKO J (112)
2018-04-14
3
100
2018-04-14
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
ANONIM (77)
2018-04-14
26
2018-04-14
Staroniewicz Karolina
Pomorska Liga Jezdziecka
2018-04-14
2018-04-14
23
2018-04-15
11
2018-04-15
Staroniewicz Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
2018-04-14
14
2018-04-14
2018-04-15
13
2018-04-15
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (85)
2018-04-14
5
100
2018-04-14
5
75
2018-04-15
13
2018-04-15
5
Święcka Monika
bez przynależności klubowej
2018-04-14
24
2018-04-14
2018-04-14
34
2018-04-15
2018-04-14
1
150
2018-04-14
4
100
2018-04-15
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GALILEO (19)
2018-04-14
2
2018-04-14
35
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
10
Szataj Kamila
Łebski Klub Jeździecki z siedzibą w Nowęcinie
HOKUS (37)
2018-04-14
19
2018-04-14
1
2018-04-14
2018-04-15
22
2018-04-15
2
130
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (65)
2018-04-14
6
2018-04-14
2018-04-15
3
2018-04-15
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
PIANOLA (53)
2018-04-14
25
2018-04-15
12
2018-04-14
RADON (55)
2018-04-14
2
200
2018-04-14
16
2018-04-15
2018-04-15
3
180
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-04-14
27
2018-04-14
2018-04-15
12
2018-04-15
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-04-14
18
2018-04-14
2018-04-15
16
2018-04-15
2018-04-14
3
200
2018-04-15
9
2018-04-14
8
2018-04-15
6
2018-04-15
2
250
2018-04-14
7
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-14
36
2018-04-14
2018-04-15
24
2018-04-15
VERONA (71)
2018-04-14
8
2018-04-14
ASESOR (98)
2018-04-14
4
2018-04-14
2018-04-15
1
2018-04-15
CANTANA (99)
2018-04-14
6
80
2018-04-14
15
2018-04-15
7
70
2018-04-15
13
GAME BOY (101)
2018-04-14
19
2018-04-15
25
LOLIPOP (102)
2018-04-14
11
2018-04-14
2018-04-15
14
2018-04-15
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (64)
2018-04-14
14
2018-04-14
15
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-04-14
1
220
2018-04-14
1
300
2018-04-15
1
220
2018-04-15
24
2018-04-14
20
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
14
2018-04-15
Werra Urszula
KJ Bertyn-Piastowo
2018-04-15
2
200
2018-04-15
20
Wesołowska Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
JUSTA (50)
2018-04-14
12
2018-04-14
8
20
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
2018-04-14
9
20
2018-04-14
17
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
GALLANT (72)
2018-04-15
16
2018-04-15
28
2018-04-15
Wolańska Alicja
JKS SENNY Nowęcin
2018-04-14
6
50
2018-04-14
26
2018-04-15
21
2018-04-15
31
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
OLZA (43)
2018-04-15
15
2018-04-14
22
2018-04-14
10
2018-04-15
18
2018-04-15
12
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
OBLADA (122)
2018-04-15
DEBATA II (123)
2018-04-15
1
300
ZADYMKA (124)
2018-04-15
7
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (83)
2018-04-14
4
2018-04-14
2018-04-14
19
Ziółkowska Julia
KJ Turze
2018-04-14
18
2018-04-14
2018-04-14
2
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2018-04-14
18
2018-04-14
4
ALEXA (87)
2018-04-14
17
2018-04-14
7

Number of Riders: 70

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 7 480.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl