Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
144 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:10:51
2018-04-05 23:40:16
Marta Barzyk-Żywna BEJRA
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:10:31
2018-04-05 23:21:02
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 22:15:59
2018-04-05 22:08:46
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 21:43:31
2018-04-05 20:56:44
Laura Gaborek INVORIO
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:54:12
2018-04-05 20:40:48
Inez Kozłowska CHEWELIA - SZ
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:53:56
2018-04-05 19:21:29
Filip Tomczuk ASTERIX
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:53:41
2018-04-05 18:38:22
Mirosława Gdaniec HEIDI
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:53:26
2018-04-05 18:36:33
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:53:10
2018-04-05 18:34:38
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:52:44
2018-04-05 18:34:06
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:52:27
2018-04-05 18:32:39
Rafał Perlikowski HARRIET
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:52:10
2018-04-05 18:31:54
Mirosława Gdaniec RIVANDER
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:51:38
2018-04-05 18:31:01
Maja Antczak ZWINNA
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 17:35:32
2018-04-05 17:18:55
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 15:31:07
2018-04-05 15:11:51
Mateusz Sieraczkiewicz FURORA
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 5/LICENCYJNY/na styl jeźdźdzca
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 14:37:09
2018-04-05 14:06:36
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 14:36:53
2018-04-05 13:40:04
Roksana Wielicka SUMMER DREAM
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 14:36:25
2018-04-05 13:39:06
Roksana Wielicka FULEDA
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 13:37:17
2018-04-05 12:45:58
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:56:09
2018-04-05 10:41:26
Wiktoria Gromowska GREK
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:55:47
2018-04-05 10:40:32
Daria Zienkiewicz NUREK
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:50:58
2018-04-05 09:42:18
Olga Kozar HERA
  • 1x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:50:43
2018-04-05 09:02:07
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:50:28
2018-04-05 08:59:05
Adam Kucia DANTE
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 22:15:44
2018-04-04 23:14:53
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 22:15:17
2018-04-04 23:13:20
Weronika Kaniewska BIANCA W
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:44:58
2018-04-04 23:10:19
Marcin Matelski CORDESSO
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:44:41
2018-04-04 23:09:57
Marcin Matelski NEVILLE S
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:44:23
2018-04-04 23:09:26
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:44:00
2018-04-04 23:05:47
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:43:39
2018-04-04 23:05:26
Maja Wolny SONATA N
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:43:20
2018-04-04 22:51:13
Dominika Maciejewska CHANEL
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 22:05:05
2018-04-04 21:59:36
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 22:04:49
2018-04-04 21:47:26
Beata Ejankowska KALIFORNIA
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 22:04:18
2018-04-04 21:46:58
Milena Lisińska IBIZA
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:26:11
2018-04-04 21:24:43
Agnieszka Niewińska EVITA S
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:25:35
2018-04-04 20:12:02
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:25:16
2018-04-04 20:11:37
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:23:55
2018-04-04 19:07:57
Karolina Sobańska MARIOT
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:22:07
2018-04-04 18:43:00
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:21:47
2018-04-04 18:38:25
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:20:54
2018-04-04 18:24:35
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:12:18
2018-04-04 17:26:10
Angelika Ojczenasz HIMALAJUS
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:12:02
2018-04-04 17:25:23
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:11:46
2018-04-04 16:13:12
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:11:11
2018-04-04 16:12:01
Edyta Kotkiewicz LEON
  • 1x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:10:54
2018-04-04 15:45:52
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 14:37:58
2018-04-04 14:03:05
Marcin Łączny INTRYGA
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 14:37:28
2018-04-04 14:01:47
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 12:50:02
2018-04-04 11:30:21
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 12:49:45
2018-04-04 11:29:24
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 12:49:28
2018-04-04 11:18:23
Oliwier Obialski AVONLY
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 12:49:09
2018-04-04 11:11:39
Oliwier Obialski SINDBAD
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 09:53:39
2018-04-04 09:50:57
Natalia Łoboda MOLLY
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 2a/KUCE/handikapowy (grupy A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy - art. 274.5.3, regionalny*
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 09:18:04
2018-04-04 07:49:38
Maria Buzała IROS
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 09:12:59
2018-04-04 02:35:06
Katarzyna Kopera KARLOS
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 09:12:11
2018-04-03 22:05:04
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 09:11:51
2018-04-03 22:02:55
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 22:14:28
2018-04-03 20:54:53
Latifa Majewska SZRON
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:23:08
2018-04-03 19:44:00
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:20:40
2018-04-03 19:43:45
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:19:57
2018-04-03 19:43:22
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:51:07
2018-04-03 19:43:06
Małgorzata Zubrycka ALEXA
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły – art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:18:51
2018-04-03 18:18:27
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:18:29
2018-04-03 18:17:44
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:18:02
2018-04-03 18:14:50
Wiktoria Smolińska ANONIM
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:18:25
2018-04-03 13:50:51
Andrii Pozdniakov CAPRICE
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:18:09
2018-04-03 13:50:25
Andrii Pozdniakov RIVA LOONA
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/zwykły – art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:17:53
2018-04-03 13:49:53
Andrii Pozdniakov MALTE 53
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:17:35
2018-04-03 13:42:36
Andrii Pozdniakov CANTINORI S
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:10:36
2018-04-03 12:51:41
Marcin Joppek SID
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:10:17
2018-04-03 12:51:11
Marcin Joppek CADILLAC
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 09:47:39
2018-04-03 09:40:21
Katarzyna Wróbel MARIOT
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:58:43
2018-04-03 07:39:59
Jacek Zagor OBLADA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:58:25
2018-04-03 07:25:09
Jacek Zagor ZADYMKA
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły – art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:58:14
2018-04-03 07:24:23
Jacek Zagor NIRVARO
  • 1x 9/CC/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły – art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:57:56
2018-04-03 07:23:26
Jacek Zagor FLASH BLUE B
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:57:28
2018-04-03 07:20:46
Jacek Zagor DEBATA II
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:56:40
2018-04-03 07:19:59
Jacek Zagor CARELESS WHISPER
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:56:18
2018-04-03 07:16:12
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:55:56
2018-04-03 07:15:08
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:48:37
2018-04-03 07:13:58
Dominika Osińska AURILLAC
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:48:20
2018-04-03 07:13:16
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 22:37:58
2018-04-02 22:07:15
Zofia Połczyńska NEVILLE II S
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 22:37:39
2018-04-02 22:06:43
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:53:50
2018-04-02 20:58:06
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:53:21
2018-04-02 20:05:54
Magdalena Karabasz MARINA
  • 1x 2a/KUCE/handikapowy (grupy A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy - art. 274.5.3, regionalny*
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:52:57
2018-04-02 20:02:37
Maja Dąbrowska MARINA
  • 2x 2a/KUCE/handikapowy (grupy A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy - art. 274.5.3, regionalny*
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:52:37
2018-04-02 19:54:42
Liliana Tabaka KSIĘŻNICZKA
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 2a/KUCE/handikapowy (grupy A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy - art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 11a/KUCE/handikapowy (grupy A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy - art. 274.5.3, regionalny*
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 14:14:04
2018-04-02 14:13:08
Martyna Pietroń ELEANOR RUGBY
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 14:13:33
2018-04-02 14:12:04
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 14:13:17
2018-04-02 14:11:17
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 14:10:27
2018-04-02 14:08:23
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 14:09:47
2018-04-02 14:07:05
Adam Nicpoń CASE
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły – art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 11:45:26
2018-04-02 10:38:53
Julia Wutkowska ALLURE DE RIVERLAND
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 11:45:05
2018-04-02 10:38:12
Julia Wutkowska BERSANTA
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 11:44:50
2018-04-02 10:35:34
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:16:32
2018-04-01 22:40:44
Zofia Wróblewska NARINA S
  • 1x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 23:31:42
2018-04-01 21:49:54
Pola Nadarzewska CANDY
  • 1x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 23:31:24
2018-04-01 19:39:20
Martyna Grochowska KASJER
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 23:30:58
2018-04-01 19:37:06
Amelia Śmit DARCYS
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 23:30:42
2018-04-01 19:25:36
Weronika Skwarczyńska NABÓR
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 23:30:16
2018-04-01 18:34:57
Daria Olech SAMURAJ
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 16:42:59
2018-04-01 16:40:22
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 5/LICENCYJNY/na styl jeźdźdzca
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 11:58:17
2018-04-01 13:43:31
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 11:37:47
2018-04-01 11:29:27
Zofia Łapka HENRY
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 11:37:25
2018-03-31 20:01:27
Paulina Laskowska AVATAR S
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:42:51
2018-03-31 16:47:14
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 12:48:40
2018-03-31 14:43:46
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 5/LICENCYJNY/na styl jeźdźdzca
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 21:01:11
2018-03-30 20:47:39
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 2x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 21:00:55
2018-03-30 19:41:29
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 19:50:26
2018-03-30 19:16:41
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 18:10:03
2018-03-30 15:41:57
Magdalena Olkuśnik MARIOT
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 22:13:33
2018-03-29 21:10:10
Włodzimierz Rudasz BOBA FETT
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły – art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:25:34
2018-03-29 20:17:21
Julia Wawrzkowicz LUCKY BALOU
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 21:13:48
2018-03-29 18:56:57
Miłosława Laskowska AVATAR S
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 5/LICENCYJNY/na styl jeźdźdzca
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 10:26:12
2018-03-29 10:17:50
Julia Piwczyńska TANCERZ
  • 1x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 21:13:25
2018-03-28 22:51:04
Agata Bojarowicz ARON
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 5/LICENCYJNY/na styl jeźdźdzca
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:11:38
2018-03-27 18:58:03
Alicja Murakowska SONIA
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:11:25
2018-03-27 18:57:33
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 16:57:28
2018-03-27 16:56:48
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 2x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 16:56:06
2018-03-27 14:23:26
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 18:04:15
2018-03-26 18:03:02
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 18:04:31
2018-03-26 14:05:02
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:16:35
2018-03-26 11:01:11
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 10:52:01
2018-03-26 09:12:41
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 10:51:12
2018-03-26 09:11:01
Bartłomiej Włodarski NIRGUN S
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 10:50:56
2018-03-26 09:10:24
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 10:50:43
2018-03-26 09:10:00
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 17:58:41
2018-03-25 16:49:29
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 17:58:17
2018-03-25 16:49:06
Katarzyna Tobiszewska CELESTA
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 21:11:52
2018-03-25 16:17:22
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 17:56:28
2018-03-25 15:15:50
Jagoda Tomaszewska ALOE VERA BEAUTY
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 17:56:09
2018-03-25 15:15:06
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 17:55:33
2018-03-25 15:12:37
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:04:48
2018-03-23 22:31:51
Agata Zielińska BARTONIA
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 13:55:41
2018-03-23 13:55:19
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 13:55:32
2018-03-23 13:51:41
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 12:54:58
2018-03-19 12:28:34
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 16:00:02
2018-03-18 10:25:02
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 14:51:23
2018-03-01 10:16:18
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
2. Antczak Natalia Cavallino
S
Brak
3. Arkuszewska Daria Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
brak
4. Barzyk-Żywna Marta Sekcja Jeździecka Turzyn
S
brak
5. Bedliński Andrzej Ośrodek Sporów Konnych
S
O002239
6. Bojarowicz Agata JKS U Robsonów
1999 (MJ.)
O031875
7. Bonieckia Wiktoria bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
8. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar
2007 (Mł.)
brak
10. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
11. Dąbrowska Maja KJ Cavallino
2008 (Mł.)
0048025
12. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
13. Drewka Viktoria Kujawsko pomorski klub jeździecki
2004 (JM.)
O035154
14. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
15. Ejankowska Beata Ludowy klub jeździecki w Gałkowie
S
brak
16. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (J.)
O033150
17. Frelichowska Natalia KJ Dilmar
S
O031899
18. Gaborek Laura „PROFIL” Piła
S
O007932
19. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
20. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
21. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
22. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O027614
23. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
24. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
25. Grochowska Martyna Pałucki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
brak
26. Gromowska Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
27. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
28. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
29. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
30. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
31. Klimkiewicz Oliwia KJ CAVALLINO
2004 (JM.)
O033535
32. Kopera Katarzyna OXER Inowrocław
S
O023477
33. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
34. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
35. Kowalik Agata Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2003 (JM.)
O043739
36. Kozar Olga Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
37. Kozłowska Inez „OXER” Paruszka
2003 (JM.)
brak
38. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (JM.)
O035241
39. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
40. Kucia Adam UKS Trójka
S
0045688
41. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O023486
42. Laskowska Miłosława KJ Cavallino
S
BRAK
43. Laskowska Paulina KJ CAVALLINO
2001 (J.)
LZRWZJ/781/16
44. Lewandowska Kinga KJ Dilmar
2004 (JM.)
O040848
45. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
46. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
47. Łapka Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
48. Łoboda Natalia Stajnia Jarużyn
2001 (J.)
Brak
49. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O034085
50. Majewska Latifa Stajnia Gliszcz
2003 (JM.)
Brak
51. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
52. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
53. Nadarzewska Pola Klub Jeździecki Cavallino
2004 (JM.)
O041483
54. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
55. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
56. Obialski Oliwier Ośrodek Sportów Konnych
2004 (JM.)
brak
57. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
brak
58. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
59. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
60. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
61. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
62. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
63. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (J.)
brak
64. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
65. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
66. Piwczyńska Julia Stajnia Gliszcz
2000 (J.)
brak
67. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
68. Pozdniakov Andrii KJ DILMAR
S
O046228
69. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
O041479
70. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
71. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
72. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
73. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O013761
74. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
3844/17
75. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
76. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
77. Śmit Amelia Pałucki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
brak
78. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017 (Mł.)
O038537
79. Sobańska Karolina Stajnia Gliszcz
2001 (J.)
brak
80. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
81. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
82. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
83. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
84. Tabaka Liliana KJ Cavallino
2005 (JM.)
Brak
85. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
86. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
87. Tomaszewska Jagoda JKS ,,Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O029190
88. Tomczuk Filip Młyńska Struga
S
brak
89. Walkowska Alessandra KJ Dilmar
1997 (MJ.)
Brak
90. Wawrzkowicz Julia OJK Cavallino
2003 (JM.)
brak
91. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
92. Wiśniewski Antoni Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
Brak
93. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
94. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
95. Wolny Maja KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O023178
96. Wróbel Katarzyna niezrzeszony
S
brak
97. Wróblewska Oliwia Bpk
2002 (J.)
brak
98. Wróblewska Zofia OJK Cavallino
2005 (JM.)
O047571
99. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
100. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Dilmar
1997 (MJ.)
O022443
101. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
102. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
103. Zienkiewicz Daria bpk
2004 (JM.)
brak
104. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada/175 F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: K. Eckhard
K021382
2.

80

ANONIM Małopolski POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mariot
M: Alwina
O: Anna Smolińska
B: Wiesław Kraszewski
K024645 006520077208
3.

68

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
4.

3

ARON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/mk: F: Leonardo da Vinci
M: Arina
O: Beata Bogusz
B: Edward Krajewski
K018428
5.

62

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
6.

136

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco - Blue
M: Ariadna
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
Brak
7.

67

AURILLAC MŁP POL 2013 Wałach kasztanowata/162 F: San Luis / Dixieland
M: Arborea / Bonaparte
O: Rajmund Osiński
B: Mirosław Janik
K024778 616006592056413
8.

4

AVATAR S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: POWER PRINCE
M: AMISTINA
O: MIŁOSŁAWA LASKOWSKA
B: MIROSŁAW STANISZ STADNINA KONI DUROK
LKRWZJ/3496/17 09396
9.

92

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falk
M: Amber
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
brak POL 616013520035711
10.

22

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
11.

20

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
12.

142

BEJRA SP POL 2007 Klacz inna F: Franco
M: Biretka
O: Marta Barzyk-Żywna
B: Jan Kiliński
brak
13.

15

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz siwa F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
O: Zaneta Kaniewska
B:
K021589 DE421000248409
14.

81

BILKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Ilco F
M: Biest
O: Magdalena Drewka
B: Jolanta Bryll
013610058305
15.

41

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme
M: Beginka
O: Dorota Zauszkiewicz
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346
16.

11

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
17.

18

CAFISSIMO Westfalska GER 2009 Wałach siwa F: CORNADO I /CORNET OBOLENSKY
M: CORTINA/CARERAS
O: ADAM SAŁACKI
B: STEFANIE KOLTHOF
K022472 DE441411499709
18.

66

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
19.

51

CANDY Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Czikita / Radiator
O: Jolanta Nadarzewska
B: Romanowski Marek
K018656 POL013600220308
20.

76

CANTINORI S Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach siwa/170 F: CELLESTIAL
M: LOREANA
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: MICHAEL FRANKE
K025285 DE456560454714
21.

79

CAPRICE Deutsches Sportpferd GER 2013 Klacz gniada/167 F: CALIBRI
M: CONNY
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: GUNTER FRICKE
K025282 DE456370285513
22.

69

CARELESS WHISPER Holst. GER 2002 Klacz gniada F: Clearway
M: Olinda I /Parco XX
O: Olga Świątkowska
B: Hanz Dieter Poort
K024486
23.

133

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
Brak
24.

134

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant
M: ..
O: Agnieszka Kowalik
B: Polska
brak
25.

26

CELESTA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: For Leo / For Feeling
M: Cezarea / Gordon I
O:
B: Leon Gawroński
K019738 POL007520018806
26.

82

CEZAR SP POL 13.03.2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
O: Maciej Iżycki
B: Nowak mieczysław
Brak 009520093501
27.

112

CHANEL Typ Szlachetny POL 2007 Klacz gniada F: Alcado
M: Chantal
O: Dominika Steyer
B: nieznany
K024796 999600333507
28.

137

CHEWELIA - SZ WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Tramal
M: Chardona
O: Inez Kozłowska
B: Edward Szuk
brak
29.

117

CORDESSO Westfalska POL 2013 Ogier gniada F: Cordess
M: Cleine Queena
O: Renata Wójcik Matelska
B: Robert i Agnieszka Michalak
K022638
30.

119

CORTINA Deutsches Reitpferd POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II
M: Aldato Dama 1802
O: Dorota Walkowska
B: Zsolt Batori
DE 410101514807
31.

57

DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513 105XQ15
32.

118

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme
M: Drwina
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624
33.

49

DARCYS KUC IRL 2012 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Sandra Skwarczyńska
B: NN
brak
34.

28

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
35.

70

DEBATA II SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Campari M /
M: Demeter /
O: Andrzej Kania
B: Waldemar Duda
K016115
36.

85

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/mk: F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
O: Paweł K.
B: Edmund Lazarewicz
K023372 DE433334047413
37.

97

DILMAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier gniada F: Maram
M: D
O: Renata Wójcik
B: X
Brak
38.

19

DIUCORINA W SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W/
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
brak
39.

44

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. EWITA
M: DALLY
O: AGNIESZKA NATALIA KLIMKIEWICZ
B: APANASEWICZ ALEKSANDRA
K017093 POL013670148308
40.

63

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
41.

59

ELEANOR RUGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba /
O: Adam Nicpon
B: Edmud Lipkowski
brak
42.

65

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
43.

1

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
44.

132

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofino
M: Larduc
O: Artur Wisniewski
B: Polska
Brak
45.

108

EVITA S NN POL 1999 Klacz ciemnogniada F: Elvis
M: nn
O: Dorota Zielińska
B: nn
brak
46.

140

EX LIBRIS GOLD Z Zangersheide POL 2013 Ogier gniada/167 F: Eldorado vd Zeshoek
M: Centuria po Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
Brak
47.

46

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
48.

35

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
49.

83

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: .
B: NED
K020803 528003201010624
50.

102

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
51.

32

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
52.

71

FLASH BLUE B KWPN GER 2010 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
O: Klaudia Prymek
B:
K024541 528003201002887
53.

100

FOCUS OLD POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995 DE418182536212
54.

124

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
O: Hanna Nowakowska
B: SK Pępowo
K015567 POL007610140305
55.

127

FURORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: FOR LEO
M: FUNCKY
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Zenon Działek
2501/17 POL00959011209
56.

95

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
57.

86

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
58.

29

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351
59.

121

GREK WLKP POL 2007 Wałach gniada F: GIACOMO
M: GRETA
O: Bartosz Michałek
B: Marian Sudoł
brak
60.

135

HEIDI KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Quasimodo vd Molendref
M: Libero H
O: ...
B: Holandia
brak
61.

45

HENRY DRP DEU 1995 Wałach siwa/kuc: F: Hasko
M: Susi
O: Klaudia Sykuła
B: Nieznany/Niemcy
Brak
62.

120

HERA KUC POL 2006 Klacz siwa F: N
M: N
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
Brak
63.

101

HIMALAJUS TRAK LTU 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Komfortas / Fordas
M: Huana / Verdenas
O: Angelika Ojczenasz
B:
K010091 LTU002520135504 103UM65
64.

109

IBIZA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:152 F: Niels
M: Iga
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak 616009520116908
65.

43

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon
M: Ina
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
66.

96

INTRYGA WLKP POL 2009 Klacz kara/165 F: Pigmalion / Arak
M: Hema / Burnus
O: Rajmund Łączny
B: Rajmund Łączny
K021142 007520086009
67.

138

INVORIO KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
O: Anna Piwonska
B: B. J. Pier
K023388 528003201303775
68.

89

IROS KWPN POL 2013 Wałach gniada F: Pacific
M: Rosita W
O: Michał Buzała
B: Holandia
K025245
69.

123

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan / Dem
M: Juta / Apollo
O: Emilia Grabiec
B: Gierczak Marek
K019657 POL009610053508
70.

111

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
71.

110

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Solaris/Stalypso/Stakkato
M: Kora/Ambasador/Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak
72.

87

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
73.

52

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
74.

17

KAREN R SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Karmen / Epos
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359 616009661621210
75.

88

KARLOS SP POL 30.04.2012 Wałach gniada F: Nadir
M: Karencja
O: Katarzyna Kopera
B: Małgorzata Stasiuk
. 616009510222412
76.

141

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
77.

50

KASJER Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Paszkwil
M: Kasa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Laskowski Przemysław
brak
78.

36

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marta klonowska - Brzeska
B: nieznany
brak
79.

143

KIMBERLY Kuc Walijski POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Falk
M: Kirsten
O: U.Z. Bedlińscy
B: U.Z. Bedlińscy
brak
80.

16

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518
81.

60

KSIĘŻNICZKA KUC POL 19.07.2007 Klacz siwa/mk:130 F: Jantar
M: Kama
O: Ewa Tabaka
B: Kentzer katarzyna
Brak 013520175907
82.

144

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
83.

106

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
84.

6

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Lewandowska Dorota
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
85.

34

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
O: Katarzyna Kubiak
B: .
K024127 418181004805
86.

103

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
87.

98

LEON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Lulka
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
88.

40

LUCKY BALOU Holsztyn GER 2009 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Rancune
O: Maciej Wawrzkowicz
B: Niemcy
brak
89.

115

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbrauf / Kolibri
O: Marcin Matelski
B:
K022639 456370005012
90.

107

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
91.

77

MALTE 53 Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach siwa/168 F: MONTE BELLINI
M: KASKADE
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: RALF MEWES
K025284 DE456370169709
92.

61

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Hertz
M: Malwa
O: Dorota Uchman
B: Bartkowiak Jarosław
brak (licencja KPZJ w trakcie POL013610128305
93.

105

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Markiza
O: Stanisław Paprocki
B: Stanisław Paprocki
brak
94.

75

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Markiza
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Stadnina Koni Prudnik
brak
95.

90

MOLLY KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc: F: Manfred
M: Karina
O: Adam Łoboda
B: Adam Łoboda
Brak
96.

94

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy
M: Mariotta
O: Zbigniew Bedliński
B: Kopras
brak
97.

48

NABÓR Wielkopolska POL 2005 Wałach inna F: Barasz
M: Nasada/Saphir
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stadnina Koni Rzeczna Sp. z o.o.
brak 007 60 01404 05
98.

10

NARINA S Niemiecki Kuc Wierzchowy (Drp) POL 2005 Klacz gniada/kuc:146 F: Nantano
M: Dorina
O: Marta Kowalska
B:
DE 441 410620805
99.

99

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram / Aram
M: Nebraska / Nafar
O: Renata Kotkiewicz
B: Joanna Zubrzycka
K016724 POL009520059501
100.

23

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley
M: Niwka xx
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K008900 POL009520059903
101.

9

NEVER LOSE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastelli
M: Nicoletta
O: Ewa Kozłowska
B: Wysoczański Jerzy
KO15409 POL009530166106
102.

64

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 6160095200365
103.

116

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
104.

31

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II/
M: Nistra S/
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
brak
105.

30

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De la Cour
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
brak
106.

122

NUREK KN POL 2010 Wałach inna F: NAPAR
M: NAWAŁNICA
O: Bartosz Michałek
B: Bartosz Michałek
brak
107.

74

OBLADA HOL GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo / Clearway
M: Olana B / Lantaan
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787 DE421000206007 104GJ23
108.

84

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
109.

8

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
brak
110.

126

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
111.

7

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin
M: Prima Vera
O: Natalia Antczak
B: Bednarz Monika
Brak
112.

93

PUŁASKI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/164 F: Kalaska de Semilly
M: Pumara
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak POL 616009520046012
113.

146

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
O: Rafał Jerzy
B: Dreier Deborah
brak
114.

58

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
115.

104

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
116.

130

RIVANDER SP POL 2012 Klacz gniada F: Fred
M: Regata
O: Emilian Perlikowski
B: Emilian Perlikowski
Brak
117.

47

SAMURAJ Mały Koń POL 2014 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Olech
B: ...
brak
118.

37

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
119.

12

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
120.

91

SINDBAD KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:138 F: Falk
M: Sara
O: Bedlińscy Urszula i Zbigniew
B: Bedlińscy Urszula i Zbigniew
brak POL 616013520035411
121.

128

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: M. Słabowska
B:
K023015 616007610188513
122.

113

SONATA N SP POL 2006 Klacz F: Landor
M: San Marina
O: Piotr Wolny
B: Wojciech Nowak
K013752
123.

38

SONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Skala / Kwartet
O: Łukasz Siekierski
B:
K010419 POL009540080602 103FM03
124.

33

STRIT Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek
M: Strzała
O: Monika Machowska
B: NN
Brak
125.

125

SUMMER DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Soraja / Rancouver
O: Hanna Nowakowska
B: nn
K019344
126.

145

SZRON Wielkopolska POL 1996 Wałach gniada F: Rewizor
M: Szalka
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Adam Kraczkowski
brak
127.

139

SZRON NN POL Brak Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Nn
Brak
128.

39

TANCERZ Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada F: Paragon
M: Tancerka
O: Anna Kałmuczak
B: Kopydłowski Przemysław
brak
129.

24

TIGRA Kuc Sportowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:147 F: Da Capo 154
M: Tritti
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K025247
130.

114

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama
M: Wyprawa
O: Piotr Wolny
B: Mieszczański Stanisław
K024077
131.

21

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
132.

73

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son
M: Zaduma
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109
133.

27

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
134.

129

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B: Polska
K012093
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (129)
2018-04-07
15
2018-04-07
2018-04-08
7
2018-04-08
Antczak Natalia
Cavallino
PRYMUS (7)
2018-04-07
3
2018-04-07
30
2018-04-07
2
2018-04-08
20
2018-04-08
Arkuszewska Daria
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
OLIWKA (8)
2018-04-08
1
2018-04-08
9
2018-04-08
3
Barzyk-Żywna Marta
Sekcja Jeździecka Turzyn
BEJRA (142)
2018-04-08
6
2018-04-08
29
2018-04-08
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sporów Konnych
2018-04-07
24
2018-04-07
2018-04-08
2
2018-04-08
2018-04-07
23
2018-04-07
2018-04-07
22
2018-04-08
25
2018-04-08
2018-04-08
34
Bojarowicz Agata
JKS U Robsonów
ARON (3)
2018-04-07
21
2018-04-07
2018-04-07
1
2018-04-08
2018-04-08
21
2018-04-08
35
Bonieckia Wiktoria
bez przynależności klubowej
IDOL (43)
2018-04-07
22
2018-04-07
2018-04-08
17
2018-04-08
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-04-08
3
2018-04-08
17
Brzeska Blanka
KJ Dilmar
2018-04-07
2018-04-07
5
2018-04-07
16
2018-04-08
2
2018-04-08
21
2018-04-08
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (89)
2018-04-08
2018-04-08
22
2018-04-08
33
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino
MARINA (61)
2018-04-07
8
2018-04-08
2018-04-08
7
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-04-07
1
2018-04-07
27
Drewka Viktoria
Kujawsko pomorski klub jeździecki
BILKA (81)
2018-04-08
1
2018-04-08
CEZAR (82)
2018-04-08
20
2018-04-08
25
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (141)
2018-04-08
2018-04-08
Ejankowska Beata
Ludowy klub jeździecki w Gałkowie
2018-04-07
32
2018-04-07
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (126)
2018-04-08
10
2018-04-08
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar
2018-04-07
9
2018-04-07
10
2018-04-08
4
2018-04-08
Gaborek Laura
„PROFIL” Piła
INVORIO (138)
2018-04-07
6
2018-04-07
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2018-04-07
24
2018-04-07
9
2018-04-08
11
2018-04-08
9
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
RIVANDER (130)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
26
2018-04-08
HEIDI (135)
2018-04-07
2
2018-04-07
2018-04-08
9
2018-04-08
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
2018-04-08
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2018-04-07
5
2018-04-07
7
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (123)
2018-04-08
6
2018-04-08
25
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (24)
2018-04-08
1
2018-04-08
4
2018-04-08
24
Grochowska Martyna
Pałucki Klub Jeździecki
KASJER (50)
2018-04-08
2018-04-08
1
2018-04-08
4
Gromowska Wiktoria
bpk
GREK (121)
2018-04-08
2018-04-08
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
2018-04-08
23
2018-04-08
24
SID (12)
2018-04-08
29
2018-04-08
10
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LASSINI N (103)
2018-04-07
8
2018-04-07
17
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-04-07
6
2018-04-07
2
2018-04-08
5
2018-04-08
3
KRONOS (16)
2018-04-07
21
2018-04-07
11
2018-04-08
9
2018-04-08
2
450
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
MARINA (61)
2018-04-07
2
2018-04-08
15
Klimkiewicz Oliwia
KJ CAVALLINO
2018-04-07
2018-04-07
6
2018-04-07
10
2018-04-08
2018-04-08
3
2018-04-08
13
Kopera Katarzyna
OXER Inowrocław
KARLOS (88)
2018-04-08
2018-04-08
30
2018-04-08
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
LEON (98)
2018-04-07
1
2018-04-07
11
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2018-04-07
27
2018-04-07
15
Kowalik Agata
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
CAYENNE (134)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
1
2018-04-08
15
2018-04-08
Kozar Olga
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
HERA (120)
2018-04-08
1
2018-04-08
8
2018-04-08
12
Kozłowska Inez
„OXER” Paruszka
2018-04-07
6
2018-04-07
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2018-04-07
13
2018-04-07
14
2018-04-07
2018-04-08
14
2018-04-08
14
2018-04-08
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (34)
2018-04-07
9
2018-04-07
3
2018-04-07
2018-04-08
5
2018-04-08
27
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (118)
2018-04-07
19
2018-04-07
12
2018-04-08
9
2018-04-08
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DILMAR (97)
2018-04-08
11
2018-04-08
2018-04-08
5
Laskowska Miłosława
KJ Cavallino
2018-04-07
14
2018-04-07
11
2018-04-07
Laskowska Paulina
KJ CAVALLINO
2018-04-08
6
2018-04-08
26
Lewandowska Kinga
KJ Dilmar
2018-04-07
2018-04-07
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
IBIZA (109)
2018-04-07
18
2018-04-07
22
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2018-04-07
31
2018-04-07
2018-04-08
36
2018-04-08
INTRYGA (96)
2018-04-07
5
2018-04-07
9
2018-04-08
16
2018-04-08
10
Łapka Zofia
Bpk
HENRY (45)
2018-04-07
7
2018-04-07
Łoboda Natalia
Stajnia Jarużyn
MOLLY (90)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-07
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
CHANEL (112)
2018-04-07
8
2018-04-07
Majewska Latifa
Stajnia Gliszcz
MARIOT (105)
2018-04-08
SZRON (139)
2018-04-08
1
2018-04-08
1
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
LUGANO (115)
2018-04-08
16
2018-04-08
12
NEVILLE S (116)
2018-04-07
33
2018-04-07
2018-04-08
15
2018-04-08
CORDESSO (117)
2018-04-07
23
2018-04-07
2018-04-08
13
2018-04-08
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SATYR (37)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
17
2018-04-08
8
SONIA (38)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
2018-04-08
Nadarzewska Pola
Klub Jeździecki Cavallino
CANDY (51)
2018-04-07
1
2018-04-07
3
2018-04-07
1
2018-04-08
5
2018-04-08
23
2018-04-08
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2018-04-07
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
EVITA S (108)
2018-04-08
8
2018-04-08
32
Obialski Oliwier
Ośrodek Sportów Konnych
SINDBAD (91)
2018-04-07
2018-04-07
AVONLY (92)
2018-04-07
11
2018-04-07
13
2018-04-08
1
2018-04-08
15
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
KIMBERLY (143)
2018-04-08
15
2018-04-08
1
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
FOCUS (100)
2018-04-07
19
2018-04-07
6
2018-04-08
1
600
HIMALAJUS (101)
2018-04-07
2
450
2018-04-07
1
160
2018-04-08
1
180
Olech Daria
KJ Classic
SAMURAJ (47)
2018-04-07
11
2018-04-07
1
2018-04-08
1
2018-04-08
20
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-04-07
18
2018-04-07
28
2018-04-08
27
2018-04-08
2018-04-07
4
2018-04-07
13
2018-04-08
11
2018-04-08
24
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
KAREN R (17)
2018-04-07
13
2018-04-07
14
2018-04-08
3
300
2018-04-08
22
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (102)
2018-04-07
2018-04-07
25
2018-04-07
23
2018-04-08
28
2018-04-08
23
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-04-07
26
2018-04-07
2018-04-07
26
2018-04-07
2018-04-08
2018-04-08
Perlikowski Rafał
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2018-04-07
4
2018-04-07
2018-04-08
2
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
13
2018-04-08
15
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
2018-04-07
2018-04-08
2018-04-08
2018-04-07
2018-04-08
2018-04-08
Piwczyńska Julia
Stajnia Gliszcz
TANCERZ (39)
2018-04-07
1
2018-04-07
20
2018-04-07
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
DUCIANO (63)
2018-04-07
8
2018-04-07
16
2018-04-07
16
2018-04-07
Pozdniakov Andrii
KJ DILMAR
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-07
CAPRICE (79)
2018-04-07
2018-04-07
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (104)
2018-04-07
2018-04-07
17
2018-04-08
18
2018-04-08
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-04-07
26
2018-04-07
19
2018-04-08
12
2018-04-08
12
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2018-04-07
2018-04-07
4
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
7
2018-04-08
2018-04-08
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-04-07
4
2018-04-07
3
2018-04-08
3
80
2018-04-08
2
Siałkowska Józefina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-04-07
12
2018-04-07
15
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FURORA (127)
2018-04-07
25
2018-04-07
2018-04-07
3
Skwarczyńska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NABÓR (48)
2018-04-08
1
2018-04-08
18
2018-04-08
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (128)
2018-04-07
12
2018-04-07
20
Śmit Amelia
Pałucki Klub Jeździecki
DARCYS (49)
2018-04-08
20
2018-04-08
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
ANONIM (80)
2018-04-08
2018-04-08
11
2018-04-08
24
Sobańska Karolina
Stajnia Gliszcz
MARIOT (105)
2018-04-08
2018-04-08
SZRON (145)
2018-04-08
16
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (20)
2018-04-07
17
2018-04-07
7
2018-04-08
7
2018-04-08
10
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2018-04-07
14
2018-04-07
10
2018-04-08
22
2018-04-08
9
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2018-04-07
2018-04-07
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (111)
2018-04-07
15
2018-04-07
2018-04-07
29
2018-04-07
2018-04-08
19
2018-04-08
2018-04-08
12
2018-04-08
Tabaka Liliana
KJ Cavallino
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-07
4
2018-04-08
1
2018-04-08
15
2018-04-08
6
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (65)
2018-04-07
3
300
2018-04-07
18
2018-04-08
2018-04-08
8
CALYPSO (66)
2018-04-07
5
2018-04-07
16
2018-04-08
14
2018-04-08
19
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
CELESTA (26)
2018-04-08
25
2018-04-08
18
ZORBA (27)
2018-04-08
1
500
2018-04-08
23
Tomaszewska Jagoda
JKS ,,Rywal Grudziądz
NEVADA (23)
2018-04-08
10
2018-04-08
31
Tomczuk Filip
Młyńska Struga
ASTERIX (136)
2018-04-07
24
2018-04-07
2018-04-08
26
2018-04-08
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar
CORTINA (119)
2018-04-07
17
2018-04-07
2018-04-08
19
2018-04-08
Wawrzkowicz Julia
OJK Cavallino
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
1
2018-04-08
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
FULEDA (124)
2018-04-08
28
2018-04-08
2018-04-08
8
2018-04-08
21
Wiśniewski Antoni
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-04-07
1
2018-04-07
1
2018-04-07
2018-04-08
1
2018-04-08
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
LADY STAR (144)
2018-04-08
14
2018-04-08
4
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2018-04-07
12
2018-04-07
3
2018-04-08
4
2018-04-08
2
100
2018-04-07
25
2018-04-07
20
2018-04-08
15
2018-04-08
13
2018-04-07
13
2018-04-07
20
2018-04-08
22
2018-04-08
5
2018-04-07
21
2018-04-07
18
2018-04-08
7
2018-04-08
3
350
Wolny Maja
KJ Dilmar
SONATA N (113)
2018-04-07
19
2018-04-07
6
2018-04-08
1
2018-04-08
16
WEZYR (114)
2018-04-07
10
2018-04-07
11
2018-04-08
17
2018-04-08
19
Wróbel Katarzyna
niezrzeszony
MARIOT (75)
2018-04-07
2018-04-07
Wróblewska Oliwia
Bpk
STRIT (33)
2018-04-07
1
2018-04-07
1
Wróblewska Zofia
OJK Cavallino
2018-04-07
1
2018-04-07
7
2018-04-07
5
2018-04-08
1
2018-04-08
2018-04-08
5
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-04-07
7
2018-04-07
4
2018-04-08
2
400
2018-04-08
2018-04-07
8
2018-04-07
5
2018-04-08
21
2018-04-08
11
2018-04-07
2
80
2018-04-08
13
ZADYMKA (73)
2018-04-07
2018-04-07
1
150
2018-04-08
1
150
OBLADA (74)
2018-04-07
1
500
2018-04-07
1
600
2018-04-08
26
2018-04-08
Zaleska Paulina
Klub Jeździecki Dilmar
2018-04-08
8
LUKIER (107)
2018-04-08
4
2018-04-08
6
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2018-04-07
7
2018-04-07
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2018-04-08
2018-04-08
20
Zienkiewicz Daria
bpk
NUREK (122)
2018-04-08
19
2018-04-08
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
ALEXA (13)
2018-04-07
8
2018-04-07
2018-04-08
7
2018-04-08
4
2018-04-08
18
2018-04-08
5
OLIMPIA (84)
2018-04-07
2
400
2018-04-07
3
350
2018-04-07
2
2018-04-07

Number of Riders: 104

Number of Horses: 134

The sum of prizes: 6 100.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl