Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:36:23
2018-09-06 20:15:22
Julia Wesołowska GRAND
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:35:54
2018-09-06 20:11:53
Julia Łukaszewska WONTON
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:35:41
2018-09-06 20:06:35
Kornelia Jezierska HERVEST
  • 1x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:35:17
2018-09-06 20:05:37
Zuzanna Ruszkowska EFENDI
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:35:04
2018-09-06 20:00:59
Daria Pilipiec COLLIN
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:34:48
2018-09-06 20:00:36
Zuzanna Ruszkowska WILDER WIND
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:34:32
2018-09-06 19:48:19
Julia Wesołowska ETNA
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
  • 1x 4/L/LICENCYJNY art. 6 regulaminu - regionalny*
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:34:17
2018-09-06 19:42:48
Anna Piotrowska LAK
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:43:08
2018-09-06 08:33:17
Anna Piotrowska VOLF
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 11:36:44
2018-09-05 11:16:08
Zofia Tocha PIEROT
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:26:46
2018-09-05 09:04:39
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:30:00
2018-09-04 19:05:37
Zuzanna Strzelczyk FAKIR
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:29:45
2018-09-04 18:53:05
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:29:37
2018-09-04 17:40:54
Kacper Szatkowski SALSA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 14:19:01
2018-09-04 13:20:49
Maja Styn ANCYMON
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 12:34:29
2018-09-04 11:31:07
Julia Olejniczak BASTION
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:39:12
2018-09-02 17:44:11
Pola Dombrowska PLAYBOY
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:39:02
2018-09-02 17:43:45
Julia Andrysiewicz PLAYBOY
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:38:13
2018-09-02 13:04:39
Michalina Łącka WOLF`S MORITZ W
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:38:01
2018-09-02 13:02:59
Alicja Łącka LADY
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
  • 1x 4/L/LICENCYJNY art. 6 regulaminu - regionalny*
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 22:33:27
2018-09-01 21:41:49
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 17:52:49
2018-09-01 16:36:38
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1 - regionalny*
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 15:03:44
2018-08-29 13:57:52
Izabella Littwin DAMONA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:43:02
2018-08-27 19:31:43
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:42:50
2018-08-27 19:27:58
Julia Ziółkowska VILLA ROSA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:42:32
2018-08-27 07:34:01
Sonia Kwiatkowska FERRA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 13:33:25
2018-08-24 00:38:15
Klaudia Śliwińska LESANT
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 15:05:51
2018-08-23 14:57:55
Maja Tworek PERON
  • 1x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:52:12
2018-08-23 14:51:40
Hania Dynowska ARIZONA
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
  • 1x 4/L/LICENCYJNY art. 6 regulaminu - regionalny*
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:49:40
2018-08-23 14:49:08
Grażyna Suchecka ROKITA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:49:22
2018-08-23 14:48:07
Róża Witkowska TUNIS
  • 1x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:49:01
2018-08-23 14:47:23
Julia Andrysiewicz KIA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:34:02
2018-08-23 13:42:19
Julia Drelich MERCEDES
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 14:45:42
2018-08-23 13:37:48
Julia Drelich SOLAR
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
  • 1x 4/L/LICENCYJNY art. 6 regulaminu - regionalny*
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:43:54
2018-08-23 08:02:08
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 3/L/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3 - regionalny*
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:42:56
2018-08-18 19:07:27
Maria Rzepkowska AGNESS J
  • 2x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:42:43
2018-08-18 19:05:52
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 1x 1/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60 cm.) - towarzyski*
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80-90 cm.) - towarzyski*
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrysiewicz Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2006 (JM.)
brak
2. Babiarz Natalia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (J.)
brak
3. Dombrowska Pola Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2006 (JM.)
brak
4. Drelich Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2002 (J.)
O037679
5. Dynowska Hania Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2005 (JM.)
O045902
6. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031932
7. Jezierska Kornelia Klub Jeździecki ISKRA
2003 (JM.)
brak
8. Kwiatkowska Sonia bpk
S
brak
9. Lenckowska Anna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O039471
10. Littwin Izabella Brak
2002 (J.)
Brak
11. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O049201
12. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
brak
13. Łukaszewska Julia Klub Jeździecki ISKRA
2006 (JM.)
brak
14. Narloch Wiesław PLJ
15. Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
2001 (J.)
O046536
16. Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
o025506
17. Pilipiec Daria brak przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
18. Piotrowska Anna bpk
S
brak
19. Popis Gabriela SKJ Hipika
20. Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2002 (J.)
brak
21. Rzepkowska Maria OJK Mierzeja
S
brak
22. Strzelczyk Zuzanna Maranka
2003 (JM.)
Brak
23. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (JM.)
O037988
24. Suchecka Grażyna brak przynależności klubowej
S
brak
25. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O041256
26. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
27. Tworek Maja KJ ISKRA
2004 (JM.)
brak
28. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
29. Wesołowska Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2001 (J.)
O037678
30. Witkowska Róża brak przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
31. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
32. Wysokińska Agata BPK
2007 (Mł.)
O051600
33. Ziółkowska Julia KJ Turze
2003 (JM.)
O042403
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

AGNESS J Polski Kóń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Neo
M: Anneke
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jakimiak Mariusz
brak 616009600025413
2.

32

ANCYMON Małopolska POL 1994 Wałach gniada F: Wieczór
M: Arka
O: Orłowski Marcin
B: Obolewicz Lucyna
K011522 616006530035394
3.

18

ARIZONA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
brak
4.

31

BASTION Wielkopolska POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
O: Olejniczak Anna
B: Puchała Tadeusz
K024206
5.

48

BONTON F:
M:
O:
B:
6.

44

CHIVAS F:
M:
O:
B:
7.

11

COLLIN Westfalska POL 2012 Klacz siwa F: impuls
M: colia
O: Katarzyna Gossa
B: Marek Romanowski
brak
8.

24

DAMONA SP POL 2009 Klacz izabelowata F: Arktos
M: Dominata
O: Daria Wieczorek
B: Brak
Brak
9.

10

EFENDI Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: argon ex arden
M: emika
O: Katarzyna Gossa
B: Waldemar Ciosek
brak
10.

9

ETNA SP POL 2010 Klacz gniada F: nimroy b
M: efendi
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
K024695
11.

35

FAKIR SP POL 2011 Wałach gniada F: Browar
M: Sophia
O: Marian Strzelczyk
B: Stajnia Iwno
Brak
12.

21

FERRA HOL. GER 2011 Klacz gniada F: For Ever Jump
M: Ulla
O: xxx
B: xxx
K020589
13.

46

FIONA F:
M:
O:
B:
14.

42

GRAND ARAB POL 2004 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
brak
15.

14

HERVEST SP POL 2004 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
brak
16.

34

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
17.

27

LADY SP POL 2007 Klacz gniada/174 F: Niels / Los Angels
M: Legenda / Mywill
O: Aldona Łącka
B: Katarzyna Niedźwiecka
K020194 616009600310207
18.

40

LAK KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc: F: .
M: .
O: Zbigniew Dombrowski
B: .
Brak
19.

6

MERCEDES Wielkopolska POL 2012 Klacz srokata F: Azer
M: Megan
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
brak
20.

45

OLD SCHOOL LADY F:
M:
O:
B:
21.

25

PAOLA Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Pro Savage
M: Wientraum
O: ...
B: Hans Abel
K019516
22.

23

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach siwa F: Porto
M: Per Panna
O: Monika Wysokińska
B: Oświata Lingwista
Brak
23.

19

PERON Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: czeremosz
M: palma
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
brak
24.

37

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Jantar
M: Petra
O: Adam Tocha i Zofia Tocha
B: SK Plękity Sp. z o.o.
brak
25.

29

PLAYBOY Mały Koń POL 2007 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
brak
26.

30

PLAYBOY Małopolska POL 2007 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
brak
27.

43

REDY TO FLY F:
M:
O:
B:
28.

17

ROKITA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
brak
29.

33

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
O: Kamila Szatkowska
B: Goździor Ewa
K015932 POL009610085906
30.

26

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada F: Index /
M: Sigma /
O:
B:
brak
31.

12

SOLAR Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Al Pari
M: Salwa
O: Katarzyna Gossa
B: Iskra, Katarzyna Gossa
brak
32.

36

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
33.

3

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
K025107
34.

5

TULUZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Viscount
M: Tonia
O: Tadeusz Haase
B: Izabela Kotowska
K012144
35.

16

TUNIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: borysław
M: trusia
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
brak
36.

22

VILLA ROSA Wielkopolska POL 2011 Klacz siwa F: LANDOR
M: VISA
O: Jolanta Ziółkowska
B: Agnieszka Janus
K020698 616007520003011
37.

41

WILDER WIND Koń Trakeński POL 2014 Klacz gniada F: nn
M: Wirginia
O: Elwira Ruszkowska
B: Elwira Ruszkowska
brak
38.

39

WOLF . POL 2014 Klacz bułana/kuc: F: .
M: .
O: Karolina Siatkowska
B: .
brak
39.

28

WOLF`S MORITZ W DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B:
K018713 DE434340050807
40.

8

WONTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: nippon
M: werona
O: Katarzyna Gossa
B: Katarzyna Gossa
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrysiewicz Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
TUNIS (16)
2018-09-08
4
PLAYBOY (29)
2018-09-08
14
Babiarz Natalia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (26)
2018-09-08
13
2018-09-08
19
2018-09-08
Dombrowska Pola
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
PLAYBOY (30)
2018-09-08
2018-09-08
14
Drelich Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2018-09-08
20
2018-09-08
SOLAR (12)
2018-09-08
14
2018-09-08
4
2018-09-08
3
Dynowska Hania
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
ARIZONA (18)
2018-09-08
12
2018-09-08
BONTON (48)
2018-09-08
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (5)
2018-09-08
2018-09-08
Jezierska Kornelia
Klub Jeździecki ISKRA
HERVEST (14)
2018-09-08
1
2018-09-08
13
Kwiatkowska Sonia
bpk
FERRA (21)
2018-09-08
2018-09-08
Lenckowska Anna
Pomorska Liga Jeździecka
TOPAZ (3)
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-08
Littwin Izabella
Brak
DAMONA (24)
2018-09-08
2018-09-08
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
LADY (27)
2018-09-08
10
2018-09-08
2018-09-08
2
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Łukaszewska Julia
Klub Jeździecki ISKRA
WONTON (8)
2018-09-08
1
2018-09-08
12
Narloch Wiesław
PLJ
2018-09-08
7
FIONA (46)
2018-09-08
3
2018-09-08
2
Olejniczak Julia
Klub Jeździecki J.J.Darboven
BASTION (31)
2018-09-08
2018-09-08
7
2018-09-08
13
Olszewska Alicja
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
PAOLA (25)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Pilipiec Daria
brak przynależności klubowej
COLLIN (11)
2018-09-08
1
2018-09-08
Piotrowska Anna
bpk
WOLF (39)
2018-09-08
2018-09-08
1
2018-09-08
17
LAK (40)
2018-09-08
1
2018-09-08
2018-09-08
18
Popis Gabriela
SKJ Hipika
2018-09-08
6
CHIVAS (44)
2018-09-08
2018-09-08
3
Ruszkowska Zuzanna
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
EFENDI (10)
2018-09-08
16
2018-09-08
17
2018-09-08
15
2018-09-08
18
2018-09-08
20
Rzepkowska Maria
OJK Mierzeja
2018-09-08
2018-09-08
Strzelczyk Zuzanna
Maranka
FAKIR (35)
2018-09-08
3
2018-09-08
Styn Maja
GTH Gdynia
ANCYMON (32)
2018-09-08
1
2018-09-08
9
Suchecka Grażyna
brak przynależności klubowej
ROKITA (17)
2018-09-08
1
2018-09-08
19
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (33)
2018-09-08
2
2018-09-08
4
Tocha Zofia
J.J.Darboven
PIEROT (37)
2018-09-08
9
2018-09-08
Tworek Maja
KJ ISKRA
PERON (19)
2018-09-08
1
2018-09-08
8
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (34)
2018-09-08
10
2018-09-08
2
2018-09-08
1
Wesołowska Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
ETNA (9)
2018-09-08
11
2018-09-08
5
2018-09-08
GRAND (42)
2018-09-08
6
Witkowska Róża
brak przynależności klubowej
TUNIS (16)
2018-09-08
1
2018-09-08
11
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2018-09-08
5
2018-09-08
8
Wysokińska Agata
BPK
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-08
16
Ziółkowska Julia
KJ Turze
2018-09-08
14
2018-09-08
5

Number of Riders: 33

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl