Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 15:38:53
2018-02-23 14:30:55
Aneta Piekarska HARISA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 15:38:30
2018-02-23 14:25:04
Klaudia Kamińska COCO
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 13:14:05
2018-02-23 13:13:53
Zuzanna Zakurzewska DORINA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 13:12:15
2018-02-23 11:47:53
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 11:19:23
2018-02-23 11:18:57
Marcelina Kacprzak CORSO
  • 2x 1/PK / DK/Pierwszy / Drugi krok
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 11:16:18
2018-02-23 11:16:06
Marta Poćwiardowska LUCEK
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 13:12:03
2018-02-23 09:13:20
Jan Grzybowski KLEO
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/KUCE/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 18:40:41
2018-02-22 17:36:10
Katarzyna Tobiszewska CELESTA
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 18:40:16
2018-02-22 17:32:05
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 8/N/zwykły (regionalny)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 14:01:22
2018-02-22 13:57:11
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 23:02:56
2018-02-21 23:00:06
Waleria Gawin DIUNA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 23:02:38
2018-02-21 22:49:16
Alicja Flader FIRMINA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/KUCE/dwufazowy (towarzyski)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 20:37:17
2018-02-21 20:32:27
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 5/L/zwykły (regionalny)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 20:25:55
2018-02-21 19:39:58
Kaja Więcek DUET
  • 2x 6/L/LICENCYJNY
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 19:15:49
2018-02-21 19:05:16
Latifa Majewska SZRON
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 11:02:31
2018-02-21 10:29:25
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 3/KUCE/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 23:31:54
2018-02-20 22:18:59
Mateusz Sieraczkiewicz FURORA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 21:54:56
2018-02-20 21:42:30
Hubert Stefanowski NIWKA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/KUCE/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 21:54:36
2018-02-20 21:41:56
Krzysztof Kulpa NARNIA
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 8/N/zwykły (regionalny)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 21:54:09
2018-02-20 21:41:23
Maja Drobny GANGES
  • 1x 3/KUCE/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 21:53:41
2018-02-20 21:40:58
Maja Drobny ENRICO
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 20:24:50
2018-02-20 19:21:30
Julia Szymańska IMAR
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 20:24:13
2018-02-20 19:20:33
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 8/N/zwykły (regionalny)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 17:26:34
2018-02-20 15:18:07
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 8/N/zwykły (regionalny)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 17:25:56
2018-02-20 15:15:12
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 17:24:24
2018-02-20 14:59:03
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 8/N/zwykły (regionalny)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 14:25:57
2018-02-20 14:22:21
Marta Poćwiardowska LUCEK
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 14:25:36
2018-02-20 13:30:41
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 20:57:40
2018-02-19 17:28:49
Alicja Murakowska SONIA
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 15:28:28
2018-02-19 10:40:13
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 15:28:09
2018-02-18 23:19:34
Roksana Wielicka SUMMER DREAM
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 15:27:41
2018-02-18 23:18:54
Roksana Wielicka FULEDA
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 8/N/zwykły (regionalny)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 02:14:56
2018-02-12 22:44:26
Zuzanna Rogińska GENESIS
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 02:14:40
2018-02-12 22:25:37
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 6/L/LICENCYJNY
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 02:14:26
2018-02-12 21:05:05
Agata Zielińska BARTONIA
  • 2x 5/L/zwykły (regionalny)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-10 23:25:27
2018-02-10 14:37:47
Amelia Kowalczyk OSMOZA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 11:15:33
2018-02-07 09:09:23
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 5/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 7/P/dwufazowy (regionalny)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 03:10:11
2018-02-06 17:59:07
Victoris Glogowska NANA
  • 2x 1/PK / DK/Pierwszy / Drugi krok
  • 1x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 22:29:13
2018-02-05 17:48:09
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 2x 5/L/zwykły (regionalny)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 20:57:24
2018-02-05 17:47:23
Edyta Kotkiewicz WATRA
  • 1x 3/KUCE/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 22:28:31
2018-02-05 09:18:40
Karolina Sobańska DEBIUT
  • 2x 2/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 22:28:11
2018-02-05 09:18:08
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 2x 3/KUCE/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 22:31:57
2018-02-01 22:22:00
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 5/L/zwykły (regionalny)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arkuszewska Daria KJStajnia Jarużyn
2006 (JM.)
brak
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bonieckia Wiktoria bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
4. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
5. Brzeska Blanka KJ Dilmar
2007 (Mł.)
brak
6. Drewka Viktoria Kujawsko pomorski klub jeździecki
2004 (JM.)
O035154
7. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
8. Flader Alicja bpk
2007 (Mł.)
Brak
9. Frelichowska Natalia KJ Dilmar
S
O031899
10. Gawin Waleria bpk
S
brak
11. Głogowska Victoria Brak
2007 (Mł.)
Brak
Brak
12. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
O040856
13. Kacprzak Marcelina brak
2009 (Mł.)
brak
14. Kamińska Klaudia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2001 (J.)
brak
15. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
16. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
17. Kowalczyk Amelia Stajnia Gliszcz
2004 (JM.)
brak
18. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O023486
19. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
20. Majewska Latifa Stajnia Gliszcz
2003 (JM.)
Brak
21. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
22. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
23. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (J.)
brak
24. Piekarska Aneta BPK
2003 (JM.)
Brak
25. Poćwiardowska Marta brak
2001 (J.)
brak
26. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
27. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
3844/17
28. Sobańska Karolina Stajnia Gliszcz
2001 (J.)
brak
29. Stefanowski Hubert Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
30. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
31. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
32. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
33. Więcek Kaja SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O037486
34. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
35. Zakurzewska Zuzanna bpk
2016 (Mł.)
brak
brak
36. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
37. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
2.

25

BILKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Ilco F
M: Biest
O: Magdalena Drewka
B: Jolanta Bryll
013610058305
3.

27

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I /
M: Clasic Velvet /
O: Andrzej Szymański
B:
brak
4.

42

CELESTA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: For Leo
M: Cezarea
O: -
B: Leon Gawroński
K019738 POL007520018806
5.

26

CEZAR SP POL 13.03.2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
O: Maciej Iżycki
B: Nowak mieczysław
Brak 009520093501
6.

46

COCO Westfalska POL 2014 Klacz siwa F: Almanzor L
M: Colia
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
brak DE 441410740114
7.

43

CORSO BRAK POL brak Wałach siwa/kuc: F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
8.

9

DEBIUT ZZZZ POL 2007 Wałach gniada F: x
M: x
O: Stanisław Paprocki
B: brak
brak
9.

7

DIUCORINA W SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W/
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
brak
10.

38

DIUNA NN POL 0000 Klacz inna F: ------
M: ------
O: -----
B: -----
brak
11.

45

DORINA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/brak F: Grafit
M: Doris
O: Anna Jermak
B: Renata Wójcik
brak brak brak
12.

36

DUET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: Donna
O: Roman Więcek
B: Lica Krzysztof
K013950
13.

29

ENRICO Pełna Krew Angielska POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:157 F: Surako
M: Enigma
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: Polska Korporacja Inwestycyjna SA
K022645 POL050000003653
14.

24

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: KJ Złoty Rubin
B:
K020803 528003201010624
15.

22

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
16.

12

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
17.

39

FIRMINA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/125 F: Belton
M: Firma
O: Świstowska Monika
B: Sabina Gibas
Brak 616013610207810
18.

17

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
O: Hanna Nowakowska
B: SK Pępowo
K015567 POL007610140305
19.

33

FURORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: FOR LEO
M: FUNCKY
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Zenon Działek
2501/17 POL00959011209
20.

30

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: Duero
M: Gamza
O: Alicja Hendrys
B: P. LUKOMSKI
K019951 POLP013610240808
21.

15

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
22.

16

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Zuzanna Rogińska
B: Renata Wójcik
K012943
23.

47

HARISA Małopolska POL 2006 Klacz biała F: Lancetnik
M: Hara-A
O: Aneta Piekarska
B: Marek Matusiak
Brak
24.

44

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon
M: Ina
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
25.

28

IMAR SP POL Brak Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Szymański
B:
brak
26.

37

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
27.

8

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marta klonowska - Brzeska
B: nieznany
brak
28.

6

KLEO DRP GER 2009 Klacz kara/kuc:141 F: KENNEDY
M: LISA
O: Jan Grzybowski
B: Heinrich Hilbers
K025007 DE 435350055809
29.

40

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero
M: Larysa K
O: -----
B: -----
K015386
30.

23

LUCEK Wielkopolska POL 2004 Wałach kasztanowata F: Wadomer
M: Luta
O: Stajnia Jarużyn
B: Stajnia Jarużyn
brak
31.

11

NANA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
O: Dorota zielinska
B: Nn
Brak Brak Brak
32.

31

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
O: Krzysztof Kulpa
B: Leon Gawroński
K019332 616013520062710
33.

32

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
34.

19

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
35.

34

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
brak
36.

13

OSMOZA WLKP POL 1998 Klacz kasztanowata F: Murat
M: Ola
O: Małgorzata Zbytniewska
B: Barbara Pomorska
POL 007 61 11341 98
37.

10

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
O: Renata Kotkiewicz
B: SK Dobrzyniewo
K020314 007610175006
38.

20

SONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Skala / Kwartet
O: Łukasz Siekierski
B:
K010419 POL009540080602 103FM03
39.

18

SUMMER DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Soraja / Rancouver
O: Hanna Nowakowska
B: nn
K019344
40.

35

SZRON NN POL Brak Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Nn
Brak
41.

21

WATRA Huculska POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Lider
M: wolkowyja
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
Rider Club
Competition
Prize
Drewka Viktoria Kujawsko pomorski klub jeździecki
100
SUM:
100.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar
300
SUM:
300.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
200
SUM:
200.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
300
SUM:
300.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
200
400
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
KJStajnia Jarużyn
OLIWKA (34)
2018-02-24
1
2018-02-24
7
2018-02-24
4
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-02-24
Bonieckia Wiktoria
bez przynależności klubowej
IDOL (44)
2018-02-24
2018-02-24
2018-02-24
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-02-24
1
2018-02-24
8
Brzeska Blanka
KJ Dilmar
2018-02-24
2018-02-24
4
2018-02-24
5
Drewka Viktoria
Kujawsko pomorski klub jeździecki
BILKA (25)
2018-02-24
2018-02-24
CEZAR (26)
2018-02-24
3
100
2018-02-24
4
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ENRICO (29)
2018-02-24
2018-02-24
2018-02-24
GANGES (30)
2018-02-24
2
2018-02-24
2
2018-02-24
2
Flader Alicja
bpk
FIRMINA (39)
2018-02-24
2018-02-24
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar
2018-02-24
3
2018-02-24
1
300
Gawin Waleria
bpk
DIUNA (38)
2018-02-24
2018-02-24
Głogowska Victoria
Brak
NANA (11)
2018-02-24
4
2018-02-24
1
2018-02-24
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
KLEO (6)
2018-02-24
7
2018-02-24
3
2018-02-24
2018-02-24
3
Kacprzak Marcelina
brak
CORSO (43)
2018-02-24
1
2018-02-24
1
Kamińska Klaudia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
COCO (46)
2018-02-24
2018-02-24
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
WATRA (21)
2018-02-24
2018-02-24
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
RABKA (10)
2018-02-24
2018-02-24
Kowalczyk Amelia
Stajnia Gliszcz
OSMOZA (13)
2018-02-24
1
2018-02-24
8
2018-02-24
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ENRICO (29)
2018-02-24
11
NARNIA (31)
2018-02-24
7
2018-02-24
3
200
Lipińska Aniela
Młyńska Struga
GENESIS (15)
2018-02-24
2018-02-24
Majewska Latifa
Stajnia Gliszcz
SZRON (35)
2018-02-24
1
2018-02-24
1
2018-02-24
4
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SONIA (20)
2018-02-24
6
2018-02-24
2
300
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (22)
2018-02-24
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-02-24
9
2018-02-24
9
2018-02-24
Piekarska Aneta
BPK
HARISA (47)
2018-02-24
2018-02-24
Poćwiardowska Marta
brak
LUCEK (23)
2018-02-24
2018-02-24
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
GENESIS (16)
2018-02-24
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FURORA (33)
2018-02-24
2018-02-24
1
2018-02-24
5
Sobańska Karolina
Stajnia Gliszcz
DEBIUT (9)
2018-02-24
1
2018-02-24
1
2018-02-24
11
Stefanowski Hubert
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (32)
2018-02-24
2018-02-24
1
2018-02-24
5
2018-02-24
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (37)
2018-02-24
6
2018-02-24
2018-02-24
8
2018-02-24
Szymańska Julia
bpk
IMAR (28)
2018-02-24
2018-02-24
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
CELESTA (42)
2018-02-24
Więcek Kaja
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DUET (36)
2018-02-24
1
2018-02-24
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
FULEDA (17)
2018-02-24
5
2018-02-24
2018-02-24
6
2018-02-24
Zakurzewska Zuzanna
bpk
DORINA (45)
2018-02-24
10
2018-02-24
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2018-02-24
10
2018-02-24
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (19)
2018-02-24
7
2018-02-24
2
200
2018-02-24
4
2018-02-24
1
400

Number of Riders: 37

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 1 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl