Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 16:52:08
2017-07-06 16:49:09
Daniela Kuczkowska ESSORDIA
  • 1x 5/C-1/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia F: Helena Zagor
  • 1x 8/C-2/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia E:Marlena Gruca-Rucińska , sędzia F: Helena Zagor
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 12:52:36
2017-07-04 12:47:05
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 1x 13/L-3/towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 11:40:28
2017-07-03 11:30:57
Maja Baranowska ANGEL QUEEN
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:51:07
2017-07-02 12:18:01
Danuta Konończuk DANCE LOVE
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:50:52
2017-07-02 12:00:49
Kamila Bunda SWORD SIDE
  • 2x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 2x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 17:24:22
2017-07-01 16:13:13
Karolina Zawada LAUDANI
  • 1x 5/C-1/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia F: Helena Zagor
  • 1x 8/C-2/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia E:Marlena Gruca-Rucińska , sędzia F: Helena Zagor
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:28:14
2017-06-30 11:58:16
Ewa Czaderna MINISTER
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 4/N-4/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 11/N-6/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 09:44:43
2017-06-30 09:40:16
Tomasz Mierzejewski HEBRON
  • 2x 0/L-2/towarzyski, sędzia C: Małgorzta Hałeła-Pawłowska
  • 2x 13/L-3/towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:58:21
2017-06-29 22:40:08
Justyna Stasiulewicz CARLO ROSSI
  • 2x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 2x 12/L-3/regionalmy
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:58:03
2017-06-29 22:39:34
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 12/L-3/regionalmy
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:50:35
2017-06-29 12:14:32
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 12/L-3/regionalmy
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 12:14:19
2017-06-29 10:53:36
Monika Święcka CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 08:32:46
2017-06-28 21:59:56
Agnieszka Dryjas NARAM
  • 1x 0/L-2/towarzyski, sędzia C: Małgorzta Hałeła-Pawłowska
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 13/L-3/towarzyski
  • 1x 12/L-3/regionalmy
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:42:43
2017-06-28 07:27:09
Małgorzata Szewczyk WEHIKUŁ
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 4/N-4/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 22:40:54
2017-06-23 21:28:01
Danuta Kosecka BOSSIER
  • 1x 6/CC-1/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia F: Helena Zagor
  • 1x 7/CC-2/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia E:Marlena Gruca-Rucińska , sędzia F: Helena Zagor
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:46:43
2017-06-23 12:19:52
Paulina Kozłowska HERMIONA
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 12/L-3/regionalmy
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:46:29
2017-06-23 12:13:13
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 3/D-2/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 10/D-3/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:46:17
2017-06-23 11:57:40
Nadia Paszylk HAVANNA
  • 1x 0/L-2/towarzyski, sędzia C: Małgorzta Hałeła-Pawłowska
  • 1x 13/L-3/towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:46:04
2017-06-23 11:56:24
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 3/D-2/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 4/N-4/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 10/D-3/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 11/N-6/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:45:51
2017-06-23 11:55:56
Oliwia Ziółkowska UNLIMITED
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 4/N-4/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 11/N-6/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:45:24
2017-06-23 11:50:38
Aniela Ziółkowska NIKODEM
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 12/L-3/regionalmy
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:45:11
2017-06-23 11:49:43
Paulina Łukowicz DESTINO
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 4/N-4/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 11/N-6/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:44:58
2017-06-23 11:49:02
Valeria Chebotar DRAGON
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 12/L-3/regionalmy
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 12:44:45
2017-06-23 11:48:30
Emilia Jackowska DONNA LARRA P
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 3/D-2/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 10/D-3/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 17:05:46
2017-06-20 17:04:06
Weronika Dobuszwska ORION
  • 1x 0/L-2/towarzyski, sędzia C: Małgorzta Hałeła-Pawłowska
  • 1x 13/L-3/towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 17:02:09
2017-06-20 16:52:28
Anna Starowoitowa-Swiatkowska ORION
  • 1x 5/C-1/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia F: Helena Zagor
  • 1x 8/C-2/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia E:Marlena Gruca-Rucińska , sędzia F: Helena Zagor
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:33:44
2017-06-20 16:40:26
Anna Starowoitowa-Swiatkowska SCHANEL
  • 2x 0/L-2/towarzyski, sędzia C: Małgorzta Hałeła-Pawłowska
  • 2x 13/L-3/towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:49:53
2017-06-20 15:48:12
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 12/L-3/regionalmy
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 23:28:14
2017-06-19 21:55:05
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 3/D-2/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:53:41
2017-06-19 16:18:14
Urszula Pietrzycka HUMOR
  • 1x 4/N-4/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 11/N-6/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 18:50:19
2017-06-16 19:48:58
Weronika Dobuszewska KABA
  • 1x 0/L-2/towarzyski, sędzia C: Małgorzta Hałeła-Pawłowska
  • 1x 13/L-3/towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:06:28
2017-06-12 16:04:46
Olga Masłowska SUERTE
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 12/L-3/regionalmy
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 20:39:32
2017-06-06 22:55:37
Karolina Badora ETI QUEEN
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 3/D-2/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 10/D-3/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:44:26
2017-06-06 15:53:48
Dominika Żygowska SUMMER HIT
  • 1x 1/L-2/regionalny, sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska
  • 1x 5/C-1/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia F: Helena Zagor
  • 1x 12/L-3/regionalmy
  • 1x 8/C-2/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia E:Marlena Gruca-Rucińska , sędzia F: Helena Zagor
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:44:12
2017-06-06 15:52:40
Dominika Żygowska BALLANTINES
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 13:56:19
2017-05-22 10:55:52
Aleksandra Konera PRISCO
  • 1x 2/P-1/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska
  • 1x 9/P-2/sędzia C: Magorzata Hałeła-Pawłowska
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 00:24:45
2017-05-17 22:34:01
Agata Chromik WARRIOR GRAND FSTF
  • 1x 6/CC-1/sędzia C: Marlena Gruca-Rucińska, sędzia E: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia F: Helena Zagor
  • 1x 7/CC-2/sędzia C: Małgorzata Hałeła-Pawłowska, sędzia E:Marlena Gruca-Rucińska , sędzia F: Helena Zagor
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badora Karolina bpk
S
O003952
2. Baranowska Maja BM Horse
2005 (JM.)
O038219
3. Bohowicz-Błońska Agelika bpk
S
4. Bunda Kamila KJ Bertyn
1997 (MJ.)
O024890
5. Chebotar Valeria KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
6. Chełchowska Helena Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O026685
10135918
7. Chromik Agata Pomorska Liga Jezdziecka
S
O002195
8. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
9. Czaderna Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
brak
10. Dobuszewska Weronika JKS Rywal
2002 (JM.)
Brak
11. Dryjas Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
S
O034622
12. Jackowska Emilia KJ AS Dream
2002 (JM.)
O033660
13. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2003 (JM.)
Brak
14. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035204
15. Konończuk Danuta bpk
S
O003032
16. Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001686
17. Kozłowska Paulina Pegaz Reda
2000 (J.)
brak
18. Kuczkowska Daniela BM HORSE
S
O006233
19. Łukowicz Paulina KJ AS Dream
1998 (MJ.)
O023938
20. Masłowska Olga Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O006656
21. Miotke Oliwia Pegaz Reda
2002 (JM.)
O034998
22. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2000 (J.)
Brak
23. Pietrzycka Urszula LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O030981
24. Rzewnicka Maria JKS Challenger
S
brak
25. Starowoitowa-Swiatkowska Anna JKS Rywal
S
O037667
26. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
27. Święcka Monika bez przynależności klubowej
S
O004390
28. Szewczyk Małgorzata KJ AS Dream
O018952
29. Zawada Karolina KJ PEGAZ Reda
1997 (MJ.)
O023628
30. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
31. Ziółkowska Oliwia KJ AS Dream
1998 (MJ.)
Brak
32. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ANGEL QUEEN Deutsche Reitpony POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: brak
M: brak
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Anna Tyrkiel-Baranowska
00000000 brak
2.

22

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier kara F: Emis
M: Artika
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
K022756
3.

10

BALLANTINES Oldenburska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Burberry
M: Homologia
O: Sławomir Żygowski
B: -
K014727 DE 433331046809
4.

31

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: Barbara / Dżamir
O: Natalia Szpulecka
B: .
K021172 616007550143411
5.

27

BOSSIER Traken POL 2004 Ogier kara F: Ajbek
M: Bossa
O: Barbara Morus
B: Przeczewski
bra
6.

21

CARLO ROSSI TRAK POL 2012 Ogier gniada F: Emis
M: Cyrkulacja
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
LKRWZJ/962/17
7.

47

CLANET SP F:
M:
O:
B:
8.

23

CUIDAM DE VRENDT KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Visinaa / Lux
O: Janusz Branicki
B: nd
K014000 528003000703489 104KC62
9.

15

DANCE LOVE SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Love Affair
M: Dancing Queen PG
O: Dana Konończuk
B: Agnieszka Pawłowska
2529/17
10.

35

DESTINO Hanower POL 2010 Wałach kasztanowata F: Desperados / De Niro.
M: Riola Rosso W / Rotspon.
O: Paulina Łukowicz
B: niemcy
K019043 DE431316970010
11.

29

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: Donnerfee
O: Piotr Mazurek
B: Piotr Mazurek
K018161
12.

37

DONNA LARRA P SP POL 2006 Klacz gniada F: Larron
M: Dunka
O: Monika Jackowska
B: Witold Polowczyk
K014490
13.

36

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chabotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
14.

45

ESSORDIA --- POL 0000 Klacz siwa F: ----
M: ----
O: ----
B: ----
brak
15.

8

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada F: New World
M: Ethel
O: Karolina Badora
B: Justyna Jończyk
K020844 616009530142408
16.

17

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
17.

30

HAVANNA Nederlanden Pferde POL 2010 Klacz kara F: Haarlem/ Ferro
M: .
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B: Holandia
K022279
18.

20

HEBRON Śląska POL 2008 Wałach gniada/168 F: Skandal
M: Hulanka
O: Tomasz Mierzejewski
B: Tomasz. Mierzejewski
12575 12575
19.

28

HERMIONA SP POL 2013 Klacz kara F: Swarovski
M: Hot Chocolate
O: Karolina Jędrzejkowska
B: Karolina Jędrzejkowska
brak 616009530048513
20.

43

HUMOR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: Hiponoza
O: Danuta Kosecka
B: Wiesław Kosecki
brak
21.

39

KABA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Kamrat
M: Nn
O: Sylwia Dobuszewska
B: Brak
Brak
22.

18

LAUDANI Hanower POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Laudabilis
M: Angel Princess
O: Katarzyna Zawada
B: -
K015427
23.

12

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/163 F: CHACCO-FLY
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Gospodarstwo Rolne Sławomir Polikowski
K023659
24.

19

MINISTER Małopolska POL 2005 Wałach siwa/150 F: Jantar
M: Miłka
O: Aleksandra Czaderna
B: Zbigniew Forc
brak 616 006 53 02129 05
25.

24

NARAM SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Romualdo
M: Nasza Mi
O: Agnieszka Dryjas
B: Marcin Gerke
K013716
26.

34

NIKODEM KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Jambo /
M: Nimfa / Egzamin
O: Katarzyna Sroka
B:
K020336 POL013610083006
27.

46

OBLADA SP POL 2008 Klacz siwa F: CLARIMO
M: LANTAAN
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787
28.

38

ORION Małopolska POL 2009 Wałach gniada/168 F: Eliot
M: Orka
O: Anna Baca
B: Sapiecha Michal
616006630163509 616006630163509
29.

7

PRISCO LOT. LVA 2006 Wałach ciemnogniada/mk: F: Calano II
M: Hajva
O: Agata Lenartowicz
B: LVA
K019474
30.

40

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
O: Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
B: Kołpak Beata
616 009 58 01 690 12 616009580169012
31.

44

SUERTE HAN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Souvenir
M: Wanja
O: Beata Kolarz
B: ----
K018999
32.

9

SUMMER HIT Hanowerska GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit
M: Wenni
O: Sławomir Żygowski
B: Erich Hinrichs
K019407 DE 431316843009
33.

16

SWORD SIDE Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach gniada F: Master of Money
M: Sagitta
O: Anna Bunda
B: Sebastian Dewil
K020119
34.

32

UNLIMITED SP POL 2007 Wałach kara F: Karbon
M: Uptown girl
O: Malgorzata Ziolkowska
B: Sk rzeczna
K015610
35.

11

WARRIOR GRAND FSTF SP POL 2006 Wałach siwa/174 F: Don Argentinus
M: Water Lilly / Rubin Royal
O: Agata Chromik
B: Maciej Katanowski
LKPZJ/2479/17 616009600313306
36.

25

WEHIKUŁ WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: .
M: .
O: .
B: .
K016333
Rider Club
Competition
Prize
Badora Karolina bpk
150
400
SUM:
550.00
Konończuk Danuta bpk
120
SUM:
120.00
Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn
700
SUM:
700.00
Kuczkowska Daniela BM HORSE
500
SUM:
500.00
Łukowicz Paulina KJ AS Dream
400
SUM:
400.00
Masłowska Olga Jeździecki Klub Sportowy Rywal
160
300
SUM:
460.00
Miotke Oliwia Pegaz Reda
200
SUM:
200.00
Pietrzycka Urszula LKS Nadwiślanin Kwidzyn
500
SUM:
500.00
Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
200
SUM:
200.00
Zawada Karolina KJ PEGAZ Reda
600
SUM:
600.00
Żygowska Dominika KJ Arpav
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badora Karolina
bpk
2017-07-07
3
2017-07-07
1
2017-07-08
5
2017-07-08
1
2017-07-08
150
2017-07-08
400
Baranowska Maja
BM Horse
2017-07-07
8
2017-07-08
12
2017-07-08
Bohowicz-Błońska Agelika
bpk
CLANET (47)
2017-07-08
3
2017-07-08
Bunda Kamila
KJ Bertyn
2017-07-07
13
2017-07-07
2017-07-08
14
2017-07-08
2017-07-08
Chebotar Valeria
KJ AS Dream
DRAGON (36)
2017-07-07
11
2017-07-08
9
2017-07-08
Chełchowska Helena
Pomorska Liga Jeździecka
GODECJA (17)
2017-07-07
5
2017-07-07
15
2017-07-08
7
2017-07-08
2017-07-08
Chromik Agata
Pomorska Liga Jezdziecka
2017-07-07
2
2017-07-08
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSIE (31)
2017-07-07
3
2017-07-07
4
2017-07-08
3
2017-07-08
3
2017-07-08
2017-07-08
Czaderna Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
2017-07-07
12
2017-07-07
5
2017-07-08
10
2017-07-08
4
2017-07-08
2017-07-08
Dobuszewska Weronika
JKS Rywal
ORION (38)
2017-07-07
2017-07-08
KABA (39)
2017-07-07
2
2017-07-08
4
2017-07-08
Dryjas Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
NARAM (24)
2017-07-07
1
2017-07-07
6
2017-07-08
2
2017-07-08
5
2017-07-08
2017-07-08
Jackowska Emilia
KJ AS Dream
2017-07-07
6
2017-07-07
4
2017-07-08
6
2017-07-08
4
2017-07-08
2017-07-08
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2017-07-08
6
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
PRISCO (7)
2017-07-07
13
2017-07-08
15
2017-07-08
Konończuk Danuta
bpk
2017-07-07
3
2017-07-07
9
2017-07-08
5
2017-07-08
13
2017-07-08
120
2017-07-08
Kosecka Danuta
Nadwiślanin Kwidzyn
BOSSIER (27)
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
700
Kozłowska Paulina
Pegaz Reda
2017-07-07
10
2017-07-08
3
2017-07-08
Kuczkowska Daniela
BM HORSE
2017-07-07
2
2017-07-08
1
2017-07-08
500
Łukowicz Paulina
KJ AS Dream
DESTINO (35)
2017-07-07
10
2017-07-07
2
2017-07-08
7
2017-07-08
2
2017-07-08
2017-07-08
400
Masłowska Olga
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
SUERTE (44)
2017-07-07
2
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-08
160
2017-07-08
300
Miotke Oliwia
Pegaz Reda
2017-07-07
4
2017-07-07
2
2017-07-08
3
2017-07-08
2
2017-07-08
200
2017-07-08
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
HAVANNA (30)
2017-07-07
4
2017-07-08
7
2017-07-08
Pietrzycka Urszula
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
HUMOR (43)
2017-07-07
1
2017-07-08
1
2017-07-08
500
Rzewnicka Maria
JKS Challenger
HEBRON (20)
2017-07-07
3
2017-07-07
2017-07-08
2017-07-08
5
2017-07-08
Starowoitowa-Swiatkowska Anna
JKS Rywal
ORION (38)
2017-07-07
4
2017-07-08
3
2017-07-08
SCHANEL (40)
2017-07-07
2017-07-07
2017-07-08
2017-07-08
1
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2017-07-07
8
2017-07-07
2017-07-08
2017-07-08
8
2017-07-08
ARTEMOR (22)
2017-07-07
1
2017-07-07
6
2017-07-08
2
2017-07-08
4
2017-07-08
200
2017-07-08
Święcka Monika
bez przynależności klubowej
2017-07-07
11
2017-07-08
OBLADA (46)
2017-07-07
4
2017-07-08
Szewczyk Małgorzata
KJ AS Dream
2017-07-07
5
2017-07-07
3
2017-07-08
9
2017-07-08
2017-07-08
Zawada Karolina
KJ PEGAZ Reda
LAUDANI (18)
2017-07-07
1
2017-07-08
2
2017-07-08
600
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
NIKODEM (34)
2017-07-07
9
2017-07-08
4
2017-07-08
2017-07-08
Ziółkowska Oliwia
KJ AS Dream
2017-07-07
2017-07-07
6
2017-07-08
11
2017-07-08
5
2017-07-08
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2017-07-07
7
2017-07-07
3
2017-07-08
8
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-07
2
2017-07-08
2
2017-07-08
250

Number of Riders: 32

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 4 480.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl