Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
89 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 13:28:46
2017-12-08 12:23:30
Paweł Czerniewicz CHANEL
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 11:47:41
2017-12-08 11:42:14
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 11:47:56
2017-12-08 11:40:22
Danuta Bielska CLEVER BOY
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:12:44
2017-12-07 20:37:17
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 6/C/zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:12:24
2017-12-07 20:36:56
Tomasz Miśkiewicz HASTATI
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:12:05
2017-12-07 20:36:37
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 2x 3/L/zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:11:48
2017-12-07 20:36:03
Tomasz Miśkiewicz CARRACAS
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 13:55:36
2017-12-07 13:45:56
Anna Mackiewicz MAURETANIA
  • 2x 3/L/zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 13:55:08
2017-12-07 13:40:13
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 10:43:32
2017-12-06 22:39:29
Nikola Maszner DIMROY
  • 2x 3/L/zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 10:43:12
2017-12-06 22:31:17
Nikola Maszner HENDIA
  • 2x 3/L/zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 20:32:41
2017-12-06 19:49:32
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 4/P/zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 19:14:08
2017-12-06 17:04:24
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 19:13:54
2017-12-06 17:03:42
Beniamin Tomaszewski BEAUTY C
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 19:13:36
2017-12-06 17:01:13
Beniamin Tomaszewski CASANDRA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 19:13:05
2017-12-06 16:58:19
Beniamin Tomaszewski VERONA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 19:12:48
2017-12-06 16:54:28
Beniamin Tomaszewski RIRONDINE
  • 2x 3/L/zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 19:12:31
2017-12-06 16:53:54
Beniamin Tomaszewski CORTINELLA
  • 1x 6/C/zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 19:12:13
2017-12-06 16:50:15
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 9/P/dwufazowy
  • 1x 10/N/zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 19:10:48
2017-12-06 16:49:19
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 9/P/dwufazowy
  • 1x 10/N/zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 10:53:22
2017-12-06 10:51:14
Józefina Siałkowska GOLDEN GIRL
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 10:53:06
2017-12-06 10:50:23
Marcelina Detmer CYTRA
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 10:33:37
2017-12-06 10:26:35
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 10:33:20
2017-12-06 10:25:37
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 00:00:10
2017-12-05 23:32:37
Maciej Hartman DON GUFFI
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 23:59:38
2017-12-05 23:32:03
Maciej Hartman DON GIOVANNI
  • 2x 3/L/zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 23:59:24
2017-12-05 20:40:35
Małgorzata Zubrycka ZIPPO LA VIE
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
62 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 23:58:56
2017-12-05 20:39:29
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 2x 3/L/zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:12:12
2017-12-05 16:02:07
Marta Balicka NEVA
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:44:17
2017-12-05 09:22:29
Jacek Zagor ZAGORKA DURANTE
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 6/C/zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:44:00
2017-12-05 09:22:04
Jacek Zagor OBLADA
  • 1x 6/C/zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:43:42
2017-12-05 09:21:23
Jacek Zagor H'BACCARD
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:43:03
2017-12-04 23:03:11
Karolina Hartman CULUMBUS
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
55 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 23:27:32
2017-12-04 22:23:10
Justyna Majewska JASKIER
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 8/L/zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 21:48:05
2017-12-04 20:38:34
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 3/L/zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 21:47:49
2017-12-04 20:28:13
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 21:47:15
2017-12-04 19:29:19
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 9/P/dwufazowy
  • 1x 10/N/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 21:46:42
2017-12-04 18:10:18
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 9/P/dwufazowy
  • 1x 10/N/zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 21:46:05
2017-12-04 16:35:51
Monika Święcka DIDO
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 8/L/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 21:45:48
2017-12-04 16:35:23
Monika Święcka VIVI ZAGORKA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 8/L/zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 12:54:33
2017-12-04 12:19:57
Marcin Olszewski IROS
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 12:53:41
2017-12-04 12:07:53
Anna Grzybowska - Skrodzka WIZARD M
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 13:28:33
2017-12-04 12:07:13
Marcin Olszewski CARMEN
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 12:52:07
2017-12-04 12:06:53
Marcin Olszewski DACCOR
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
43 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 12:51:46
2017-12-04 12:06:30
Alicja Olszewska COSIMA
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
41 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 12:50:54
2017-12-04 02:56:21
Andrej Akulich SAWANNA-K
  • 1x 9/P/dwufazowy
  • 1x 10/N/zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 12:50:18
2017-12-04 02:55:45
Andrej Akulich HAWANA-K
  • 1x 9/P/dwufazowy
  • 1x 10/N/zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 19:43:41
2017-12-03 19:06:09
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 9/P/dwufazowy
  • 1x 10/N/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 11:50:33
2017-12-02 22:02:28
Iga Szostak RADON
  • 1x 9/P/dwufazowy
  • 1x 11/C/dwufazowy
37 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 11:50:16
2017-12-02 22:01:11
Iga Szostak POLAR
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 11:49:54
2017-12-02 22:00:00
Iga Szostak EMPAT RATOES RIBOE
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 9/P/dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 11:49:25
2017-12-02 20:23:27
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:53:33
2017-12-02 13:43:05
Kacper Szatkowski PASJA
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 2/L/EGZAMINACYJNY
33 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 01:44:01
2017-12-01 21:01:51
Zuzanna Twardowska CRONOS
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 01:43:46
2017-12-01 21:01:32
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 23:01:13
2017-11-30 20:39:52
Bogdan Wróblewski ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 6/C/zwykły
  • 1x 10/N/zwykły
  • 1x 11/C/dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 18:14:04
2017-11-30 14:33:24
Magdalena Fabisiak KASAAI
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 12:02:45
2017-11-30 09:51:06
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 12:02:16
2017-11-30 09:50:50
Dominika Gołgowska RUMKA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 12:02:01
2017-11-30 09:50:26
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 12:01:45
2017-11-29 23:01:21
Wiktoria Smolińska ANONIM
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 12:01:09
2017-11-29 22:17:52
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 9/P/dwufazowy
  • 1x 10/N/zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 21:56:56
2017-11-29 18:41:31
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 9/P/dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 21:55:57
2017-11-29 18:40:14
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 2x 3/L/zwykły
  • 2x 8/L/zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 21:55:25
2017-11-29 16:42:03
Włodzimierz Rudasz FRANKE
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 7/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 8/L/zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 21:55:08
2017-11-29 08:03:17
Zofia Grzywińska EROIKA
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 9/P/dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 21:54:42
2017-11-29 07:59:17
Zofia Grzywińska EMI
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 9/P/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 17:52:03
2017-11-28 17:15:09
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 2x 3/L/zwykły
  • 2x 8/L/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 21:29:15
2017-11-27 17:09:53
Weronika Laskowska HYDRON
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-26 18:50:13
2017-11-26 16:49:04
Emilia Wieczorek INGRESJA
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 2/L/EGZAMINACYJNY
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 8/L/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 19:43:49
2017-11-24 19:34:46
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 9/P/dwufazowy
  • 1x 10/N/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 19:43:22
2017-11-24 19:32:28
Henryk Kozłowski CHRISTINA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 20:15:10
2017-11-22 20:09:55
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 9/P/dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 20:36:27
2017-11-22 09:46:28
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 5a/N1/zwyły
  • 1x 10/N/zwykły
  • 1x 10a/N1/dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 23:54:33
2017-11-21 20:46:09
Włodzimierz Rudasz BOBA FETT
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 6/C/zwykły
  • 1x 10/N/zwykły
  • 1x 11/C/dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 16:11:49
2017-11-20 21:23:27
Agata Zielińska BARTONIA
  • 2x 3/L/zwykły
  • 2x 8/L/zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 12:42:36
2017-11-20 09:43:43
Joanna Szałaś COTE D'OR
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 2/L/EGZAMINACYJNY
1 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 20:54:26
2017-11-19 20:01:39
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 9/P/dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Akulich Andrej JKS Karolewko
S
Brak
2. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (JM.)
LZRWZJ/4261/17
3. Balicka Marta Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
1997 (MJ.)
0014071
4. Bielska Danuta KJ Rakowiec Kwidzyn
S
O014550
5. Bonowicz Paulina Toruński KJK
2001 (J.)
O036886
6. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
7. Czerniewicz Paweł brak
S
brak
8. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
9. Fabisiak Magdalena brak
S
brak
10. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ
1996 (MJ.)
O025871
11. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
12. Gołgowska Dominika LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
2002 (JM.)
brak
13. Grzybowska - Skrodzka Anna JKS SENNY
S
O037297
14. Grzywińska Zofia LKS ,,Nadwiślanin'' Kwidzyn
2004 (JM.)
O038681
15. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
16. Hartman Maciej KJ Lotar Biskupiec
S
O000183
17. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
18. Kołtusz Martyna JKS u Robsonów
2001 (J.)
0026310
19. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
20. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
21. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O034631
22. Laskowska Weronika KJ stado ogoerów Starogard gdański
1999 (J.)
O018578
23. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
24. Mackiewicz Anna JKS U Robsonów
S
O019057
25. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
S
O026937
26. Majewska Justyna PLJ
O015043
27. Mierzejewski Tomasz JKS Challenger
S
PZJ: B(III) LZPZJ/166/17
28. Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O019061
29. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
30. Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
o025506
31. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
brak
32. Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
33. Piastowska Agata PLJ
S
O008330
34. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
35. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
36. Rudasz Włodzimierz Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
37. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O013761
38. Smolińska Wiktoria Bpk
Brak
39. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
40. Święcka Monika bez przynależności klubowej
S
O004390
41. Szałaś Joanna KJ Bertyn
S
O020231
42. Szatkowski Kacper KJ Stado Ogierów Starogard Gd.
2003 (JM.)
Brak
43. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O029098
44. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O037496
45. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
46. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
47. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
48. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
49. Wieczorek Emilia brak przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
50. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
51. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
52. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
53. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

58

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Zandoria Z
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
103KP22 528003 05.06451
2.

63

ANONIM Małopolski POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mariot
M: Alwina
O: Anna Smolińska
B: Nn
Brak
3.

70

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
KO18604 616009600202711
4.

32

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
5.

64

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
6.

15

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Untouchable Z
M: /Voltaire
O: Joanna Wedeł
B: Holandia
Brak
7.

76

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme
M: Beginka
O: Dorota Zauszkiewicz
B: Dorota Zauszkiewicz
12357 12357
8.

2

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Cruzeiro L
M: Cortinella
O: Agata Piastowska
B: Andrzej Derlecki
K024068
9.

8

CARRACAS SP POL 2012 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Solaris / Silvio I
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Stanisława Kerner
K022164 616009640037512
10.

16

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg/Stakatto
M: Caletta/Cordobes I
O: Lucjan Kosnowicz
B: Polska
Brak
11.

1

CHANEL SP POL 2007 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Agata Piastowska
B: Agata Piastowska
brak
12.

77

CHRICHNA OUISTREHAM Sell Francais POL 2012 Klacz gniada F: Flamenco Desemilly
M: Gerosa
O: Żaneta Krasucka
B: David Aissa
K022547
13.

74

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: Christiano
M: Calotta Eugenia
O: Wiśniewska Marta
B: Christian Oskamp
brak DE441410785309
14.

4

CLEVER BOY SP POL 2009 Wałach gniada F: Landor
M: Cytia
O: Danuta Bielska
B: Gerke Marcin
K016637 POL009520039409
15.

78

COLINERO F:
M:
O:
B:
16.

19

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW-Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219280
17.

49

COSIMA Oldenburska GER 2004 Klacz gniada F: Contifax
M: Quinesse
O: Agata Piastowska
B: Sprehe
K014442
18.

34

COTE D'OR SP POL 2009 Wałach gniada F: Carry Son
M: Hera XXXIV
O: qwe
B: asd
K018874
19.

57

CRONOS HOL. GER 2009 Wałach gniada F: Contact Me
M: Scandies Rose
O: Piotrowicz Tomasz
B: Gerken Kai
K015241 DE421000361709
20.

81

CUIDAM DE VRENDT KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Visinaa / Lux
O: Janusz Branicki
B: nd
K014000 528003000703489 104KC62
21.

38

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227
22.

10

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf
M: Cyntia
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
23.

23

CYTRA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Lascadell/Landgraf I
M: Czukcza
O: Marek Detmer
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak
24.

48

DACCOR SP POL 2012 Wałach siwa F: Marino
M: Dakota
O: Paula Myszka
B: Paula Myszka
K021689
25.

29

DIABLO GRAN OLD. POL 2013 Wałach kara/mk: F: Diarado
M: Jeddah. P
O: Paweł K
B: Edmund Lazarewicz
K023372
26.

44

DIDO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Vigor/ Baju Du Ruet
M: Deizi / Cooper/ Cassini I/ Capitol I
O: Zbigniew Kowalewski
B: Zbigniew Kowalewski
BRAK 616009600172512
27.

27

DON GIOVANNI SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: DANINA
O: JACEK MORAWSKI
B: KRZYSZTOF WRONISZEWSKI
BRAK
28.

26

DON GUFFI SP POL 2011 Wałach gniada F: Guffi
M: Donna Lissa
O: -
B: -
K024005 616009520036711
29.

7

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada F: Vitalis
M: Dalia Z
O: D Miśkiewicz
B: D Miśkiewicz
Brak
30.

69

EMI Czysta Krew Arabska POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Wito
M: Eroika
O: Zbigniew Grzywiński
B: Zbigniew Grzywiński
K013874
31.

55

EMPAT RATOES RIBOE KWPN POL 2009 Wałach siwa/182 F: Corland
M: Versace
O: Tomasz Szostak
B: T.Swaanen
brak 528003200905095
32.

68

EROIKA Czysta Krew Arabska POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Addham
M: Euglena
O: Zbigniew Grzywiński
B: Agricola Farm
K009869
33.

40

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
34.

67

FRANKE KWPN NLD 2010 Wałach siwa/173 F: CAMPBELL VDL
M: MIRDA
O: Grzegorz Bonowicz
B: J N. WESTERKAMP
n
35.

25

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
36.

22

GOLDEN GIRL Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Grace J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak 616 007 52 00506 12
37.

73

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
38.

62

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
39.

14

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir/Hadrian
M: Gama/Garantie
O: Martyna Kołtusz
B: Jan Kłosek
K023365
40.

37

H'BACCARD SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II
M: Hrabianka
O: Wojciech Malczyk
B: Polska
K013749
41.

6

HASTATI SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Alvaro
M: po zodiak
O: P.Kałudnska
B: SK Nowa Wioska
1234
42.

51

HAWANA-K WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Windsor
M: Hippika
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024254
43.

30

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
44.

71

HYDRON SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox cup
M: Higiena
O: Małgorzata Laskowska
B: Stadnina koni Rzeczna
K017468
45.

80

INGRESJA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Quidditch
M: Ingenera
O: Paula Myszka
B: SK Pępowo
brak
46.

72

INGRESJA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Quidditch
M: Ingenera
O: Paula Myszka
B: SK Pępowo
brak
47.

46

IROS SP POL 2010 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
48.

42

IWIANO WLKP POL 2005 Wałach siwa F: Aviano / Avero
M: Iga / Cekin
O: Tomasz Mierzejewski
B: Dariusz Miśkiewicz
K013873 POL007640000505
49.

60

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
50.

82

JAGIENKA F:
M:
O:
B:
51.

39

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
52.

41

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
53.

24

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
54.

59

KASAAI Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: Grey
M: Kaliope
O: Magdalena Fabisiak
B: Magdalena Fabisiak
brak
55.

21

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
56.

79

LOTHAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Szostak Tomasz
B: NN
K020766 616999530344610
57.

3

LOUDWIG C Hanower GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
58.

9

MAURETANIA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/158 F: Czumak
M: Maura
O: Anna Mackiewicz
B: Andrzej Radzikowski
K013150 POL007520036904
59.

65

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram
M: Nebraska
O: Renata Kotkiewicz
B: Zubrzycka Joanna
K016724 616009661125810
60.

31

NEVA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Absurd
M: Nurka
O: Kazimierz Janiec
B: Ryszard Krzemiński
brak POL007520037406
61.

36

OBLADA Holst. GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo
M: Lantaan
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787
62.

33

PASJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz kara/163cm F: Song
M: Passa
O: Roland Szatkowski
B: Lewandowski Jakub
Brak POL009520039105
63.

56

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
64.

54

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/139 F: Demantur Vom Drammetal /
M: Paula / Suseł
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 POL013530067806
65.

66

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
O: Renata Kotkiewicz
B: SK Dobrzyniewo
K020314 007610175006
66.

18

RIRONDINE SP POL 2011 Klacz gniada F: Arezzo VDL /
M: Rebelia / Animo
O: Beniamin Tomaszewski
B:
K024528 616009640085711
67.

61

RUMKA Wielkopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: CYRAK
M: RUMIA
O: TRW MIŁOSNA KWIDZYN
B: NN
brak
68.

50

SAWANNA-K SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Windsor
M: Salamanka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024316
69.

20

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
70.

17

VERONA OS POL 2013 Klacz gniada F: Valeron
M: /Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Niemcy
Brak
71.

75

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
72.

52

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
73.

47

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Agata Piastowska
B: Stelmaszyk
K013815
74.

35

ZAGORKA DURANTE KWPN GER 2008 Klacz gniada F: Canturano
M: Pescara
O: Jacek Zagor
B: -
K022070
75.

5

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Roman Barlik
K018976 616009610138310
76.

28

ZIPPO LA VIE KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Karandasj / Fedor
M: Freixenett / For Pleasure
O:
B:
K009657 5280030404801
Rider Club
Competition
Prize
Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
30
80
SUM:
110.00
Balicka Marta Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
30
100
SUM:
130.00
Bielska Danuta KJ Rakowiec Kwidzyn
150
60
SUM:
210.00
Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
60
200
SUM:
260.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
80
150
SUM:
230.00
Grzywińska Zofia LKS ,,Nadwiślanin'' Kwidzyn
80
130
150
100
70
100
SUM:
630.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
80
150
SUM:
230.00
Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
130
SUM:
130.00
Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
60
SUM:
60.00
Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
150
SUM:
180.00
Mierzejewski Tomasz JKS Challenger
40
SUM:
40.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
100
SUM:
400.00
Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Piastowska Agata PLJ
150
SUM:
150.00
Rudasz Włodzimierz Nadwiślanin Kwidzyn
250
SUM:
250.00
Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
100
60
SUM:
160.00
Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
50
SUM:
50.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
250
SUM:
450.00
Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
200
SUM:
200.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
250
SUM:
550.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrej
JKS Karolewko
2017-12-10
9
2017-12-10
8
2017-12-10
12
2017-12-10
14
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2017-12-09
8
30
2017-12-09
2017-12-10
4
80
2017-12-10
Balicka Marta
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
NEVA (31)
2017-12-09
10
30
2017-12-09
3
100
Bielska Danuta
KJ Rakowiec Kwidzyn
2017-12-09
1
150
2017-12-09
6
60
Bonowicz Paulina
Toruński KJK
HOKUS (30)
2017-12-09
12
2017-12-10
7
2017-12-09
1
2017-12-10
1
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (75)
2017-12-09
2017-12-10
10
2017-12-10
Czerniewicz Paweł
brak
CHANEL (1)
2017-12-09
11
2017-12-09
2017-12-10
3
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
CYTRA (23)
2017-12-09
2017-12-09
5
60
2017-12-09
1
200
Fabisiak Magdalena
brak
KASAAI (59)
2017-12-09
4
2017-12-09
2017-12-10
5
2017-12-10
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ
2017-12-09
7
2017-12-09
5
2017-12-10
11
2017-12-10
2
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
PIPIN (56)
2017-12-09
4
80
2017-12-09
3
150
2017-12-10
12
2017-12-10
2
Gołgowska Dominika
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
RUMKA (61)
2017-12-09
2017-12-09
Grzybowska - Skrodzka Anna
JKS SENNY
2017-12-09
2017-12-09
2017-12-10
2017-12-10
Grzywińska Zofia
LKS ,,Nadwiślanin'' Kwidzyn
EROIKA (68)
2017-12-09
4
80
2017-12-09
8
2017-12-10
2
130
2017-12-10
2
150
EMI (69)
2017-12-09
3
100
2017-12-09
5
70
2017-12-10
3
100
2017-12-10
10
Hartman Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-12-09
10
2017-12-09
11
Hartman Maciej
KJ Lotar Biskupiec
2017-12-09
13
2017-12-09
18
2017-12-10
7
2017-12-10
7
2017-12-09
25
2017-12-09
2017-12-10
18
2017-12-10
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-12-10
4
80
2017-12-10
3
150
2017-12-10
6
2017-12-10
6
Kołtusz Martyna
JKS u Robsonów
GUCCI (14)
2017-12-09
2
2017-12-09
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2017-12-09
2
130
2017-12-09
17
2017-12-10
16
2017-12-10
16
RABKA (66)
2017-12-09
16
2017-12-09
2017-12-10
8
2017-12-10
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (73)
2017-12-09
2017-12-10
5
60
2017-12-10
14
2017-12-09
8
2017-12-09
2017-12-10
8
2017-12-10
Krasucka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-12-09
9
30
2017-12-09
2
150
2017-12-10
15
2017-12-10
11
Laskowska Weronika
KJ stado ogoerów Starogard gdański
HYDRON (71)
2017-12-09
18
2017-12-09
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2017-12-09
11
2017-12-09
15
Mackiewicz Anna
JKS U Robsonów
2017-12-09
2017-12-09
27
Mackiewicz Marcin
JKS U Robsonów
CYRANKA (10)
2017-12-09
Majewska Justyna
PLJ
JASKIER (39)
2017-12-09
12
2017-12-09
2017-12-09
2017-12-10
2017-12-10
1
2017-12-10
Mierzejewski Tomasz
JKS Challenger
IWIANO (42)
2017-12-09
7
40
2017-12-09
21
2017-12-10
6
2017-12-10
13
Miśkiewicz Patryk
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-12-09
23
2017-12-09
2017-12-10
19
2017-12-10
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-12-09
3
2017-12-10
1
300
2017-12-09
28
2017-12-09
22
2017-12-10
11
2017-12-10
15
2017-12-09
24
2017-12-09
19
2017-12-10
12
2017-12-10
3
100
2017-12-09
11
2017-12-09
10
2017-12-10
9
Olszewska Alicja
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
COSIMA (49)
2017-12-09
23
2017-12-09
2017-12-10
10
2017-12-10
3
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-12-10
10
2017-12-10
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
CARMEN (2)
2017-12-09
14
2017-12-09
26
2017-12-10
17
IROS (46)
2017-12-09
17
2017-12-10
4
DACCOR (48)
2017-12-09
20
2017-12-09
9
2017-12-10
4
100
2017-12-10
11
Piastowska Agata
PLJ
2017-12-10
1
150
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017-12-09
13
2017-12-09
2017-12-09
29
2017-12-09
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FRANKE (67)
2017-12-09
16
2017-12-09
21
2017-12-10
13
2017-12-10
Rudasz Włodzimierz
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-12-09
6
2017-12-09
2
250
2017-12-10
5
2017-12-10
3
Siałkowska Józefina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-12-09
2017-12-09
12
2017-12-09
2
200
Smolińska Wiktoria
Bpk
ANONIM (63)
2017-12-09
15
2017-12-09
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (64)
2017-12-09
16
2017-12-09
4
100
2017-12-10
5
60
2017-12-10
13
Święcka Monika
bez przynależności klubowej
DIDO (44)
2017-12-09
9
2017-12-09
2017-12-10
7
2017-12-10
14
2017-12-10
8
Szałaś Joanna
KJ Bertyn
2017-12-09
2017-12-09
2017-12-09
2017-12-09
15
2017-12-09
Szatkowski Kacper
KJ Stado Ogierów Starogard Gd.
PASJA (33)
2017-12-09
19
2017-12-09
1
2017-12-09
Szostak Iga
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
POLAR (54)
2017-12-09
7
2017-12-09
6
50
2017-12-09
5
2017-12-09
22
2017-12-10
2017-12-10
LOTHAR (79)
2017-12-10
2017-12-10
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (57)
2017-12-09
18
2017-12-09
19
2017-12-10
2017-12-10
2
2017-12-10
9
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (41)
2017-12-09
10
2017-12-09
2017-12-10
9
2017-12-10
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-12-09
20
2017-12-09
9
2017-12-09
6
2017-12-09
VERONA (17)
2017-12-09
3
2017-12-09
2017-12-09
17
2017-12-09
2017-12-10
2017-12-10
2017-12-09
5
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (57)
2017-12-09
1
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-12-09
13
2017-12-09
8
2017-12-10
1
200
2017-12-10
1
250
2017-12-09
21
2017-12-09
2017-12-10
6
2017-12-10
Wieczorek Emilia
brak przynależności klubowej
2017-12-09
20
2017-12-09
2017-12-10
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2017-12-09
13
2017-12-09
6
2017-12-10
2
200
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-12-09
7
2017-12-09
4
OBLADA (36)
2017-12-09
1
300
2017-12-09
14
2017-12-09
1
250
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2017-12-09
12
2017-12-09
2017-12-10
20
2017-12-10
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-12-09
2017-12-09
14
2017-12-09

Number of Riders: 53

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 4 720.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl