Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 12:56:48
2017-10-27 11:59:40
Justyna Majewska JASKIER
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 20:04:21
2017-10-26 19:55:58
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 13:47:18
2017-10-26 13:44:10
Zofia Grzywińska EMI
  • 2x 3/L/zwykły
  • 2x 9/L/zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 13:25:07
2017-10-26 13:09:09
Maciej Hartman DON GIOVANNI
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 13:24:48
2017-10-26 13:05:16
Maciej Hartman DON GUFFI
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 12:11:14
2017-10-26 11:36:28
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 23:27:33
2017-10-25 22:12:25
Karolina Hartman EINSTEIN
  • 2x 3/L/zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:11:29
2017-10-25 21:49:06
Dominika Gołgowska RUMKA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:10:07
2017-10-25 21:43:21
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:09:33
2017-10-25 21:10:07
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 5/N/dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:09:14
2017-10-25 21:05:36
Tomasz Miśkiewicz LUPINO 17
  • 1x 5/N/dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:08:56
2017-10-25 20:56:48
Tomasz Miśkiewicz HAJDA
  • 1x 7/C/zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:08:36
2017-10-25 20:56:11
Tomasz Miśkiewicz HASTATI
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:08:19
2017-10-25 20:55:44
Tomasz Miśkiewicz CARRACAS
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:07:59
2017-10-25 20:55:21
Tomasz Miśkiewicz DEEJAY
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:07:40
2017-10-25 20:39:30
Katarzyna Ostapiuk BON JOVI
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 20:30:30
2017-10-25 19:58:42
Jakub Ołoś FOBOS
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 19:17:58
2017-10-25 18:27:12
Aleksandra Szostek WILIAM S
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 19:16:59
2017-10-25 16:58:03
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 6/N1/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
  • 1x 11/N/zwykły
  • 1x 12/N1/dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:13:35
2017-10-25 14:00:57
Beniamin Tomaszewski CORTINELLA
  • 1x 7/C/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:13:11
2017-10-25 13:41:46
Jacek Zagor ZAGORKA LARKIN
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:12:54
2017-10-25 13:38:11
Jacek Zagor CARAVELLA
  • 1x 4/P/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 13:35:45
2017-10-25 13:31:19
Jacek Zagor H'BACCARD
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 13:36:12
2017-10-25 13:30:37
Jacek Zagor ZAGORKA DURANTE
  • 1x 6/N1/zwykły
  • 1x 7/C/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 13:34:56
2017-10-25 12:51:02
Wiktoria Ferszka JAZZMAN
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 13:35:19
2017-10-25 12:50:26
Anna Nowak JAZZMAN
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:09:53
2017-10-25 12:06:34
Natalia Galińska ESENCJA
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/EGZAMINACYJNY
  • 1x 9/L/zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 12:09:29
2017-10-25 11:46:17
Agnieszka Dryjas NARAM
  • 2x 3/L/zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:27:24
2017-10-25 11:18:16
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:26:30
2017-10-25 11:17:32
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 2x 3/L/zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:14:47
2017-10-25 10:48:38
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 11/N/zwykły
  • 1x 12/N1/dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:11:09
2017-10-25 09:45:29
Iga Szostak RADON
  • 1x 11/N/zwykły
  • 1x 13/C/dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:10:53
2017-10-25 09:44:48
Iga Szostak LOTHAR
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 09:34:15
2017-10-25 09:15:16
Marcin Olszewski SUSA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 09:33:54
2017-10-25 08:57:10
Małgorzata Zubrycka GUSTIQUE
  • 1x 10/P/dwufazowy
  • 1x 11/N/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 09:33:40
2017-10-25 08:56:44
Małgorzata Zubrycka BENTLEY
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/L/zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 01:25:30
2017-10-24 22:17:06
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 01:25:51
2017-10-24 21:41:33
Julia Olejniczak BASTION
  • 2x 2/L/EGZAMINACYJNY
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 01:26:09
2017-10-24 21:27:48
Andrej Akulich ORION-K
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 01:26:25
2017-10-24 21:27:19
Andrej Akulich HAWANA-K
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 20:39:31
2017-10-24 20:37:27
Bartłomiej Ratyński BRONISZ
  • 2x 3/L/zwykły
  • 2x 9/L/zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 20:39:56
2017-10-24 20:29:10
Martyna Kampowska ALCARINA
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 01:26:42
2017-10-24 19:55:14
Miłosz Adach TINKERBELL
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/L/zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:24:50
2017-10-24 19:37:35
Mirosław Gordon WARIA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 20:38:59
2017-10-24 19:37:22
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 3/L/zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:22:09
2017-10-24 19:36:45
Mirosław Gordon ROCK STAR
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:23:53
2017-10-24 19:36:20
Mirosław Gordon AMIGO
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 20:38:36
2017-10-24 19:35:11
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:23:00
2017-10-24 19:21:57
Wiktoria Gordon ARONIA
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 18:20:01
2017-10-24 17:45:23
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:59:40
2017-10-24 10:42:49
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:10:35
2017-10-23 23:45:17
Karolina Hartman DRAKA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 08:26:31
2017-10-23 22:47:46
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/zwykły
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/L/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 08:25:23
2017-10-23 21:36:53
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 20:30:47
2017-10-23 20:03:34
Alicja Olszewska COSIMA
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 08:24:59
2017-10-23 19:30:46
Kamila Piech INGRESJA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/zwykły
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/L/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 01:37:42
2017-10-23 17:18:54
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 13:33:51
2017-10-23 12:35:19
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 10/P/dwufazowy
  • 1x 11/N/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 13:35:36
2017-10-23 12:34:10
Józefina Siałkowska GOLDEN GIRL
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 13:36:52
2017-10-23 12:33:19
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 13:38:08
2017-10-23 12:32:40
Marcelina Detmer CYTRA
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/L/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 11:33:51
2017-10-23 11:18:13
Martyna Horyd NEFRETETE
  • 1x 4/P/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 11:33:27
2017-10-23 11:05:19
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 2x 3/L/zwykły
  • 2x 9/L/zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 11:49:11
2017-10-23 10:23:16
Michał Masłowski MARLANDO
  • 1x 10/P/dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 18:26:19
2017-10-20 19:02:29
Paula Flaga CHOGORI
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 11:39:46
2017-10-20 16:12:59
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 2x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 11:42:16
2017-10-19 21:22:15
Włodzimierz Rudasz BOBA FETT
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 23:12:13
2017-10-18 23:08:43
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 11/N/zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:47:32
2017-10-18 21:41:38
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/N/dwufazowy
  • 1x 11/N/zwykły
  • 1x 12/N1/dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:47:05
2017-10-18 21:40:00
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 9/L/zwykły
  • 1x 10/P/dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:11:51
2017-10-16 19:41:58
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O040278
2. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
3. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (JM.)
LZRWZJ/4261/17
4. Bonowicz Paulina TKJK
2001 (J.)
O036886
5. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
6. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
7. Dryjas Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
S
O034622
8. Ferszka Wiktoria Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (JM.)
O041292
9. Flaga Paula Ks Beniaminek 03
1999 (J.)
Brak
10. Galińska Natalia Jeździecki klub sportowy Kierzbuń
S
Brak
11. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
1996 (MJ.)
O025871
12. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
13. Gołgowska Dominika LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
2002 (JM.)
brak
14. Gordon Mirosław LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
brak
15. Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (JM.)
brak
16. Grzywińska Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O038681
17. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
18. Hartman Maciej Lotar Biskupiec
S
Brak
19. Horyd Martyna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025503
20. Kampowska Martyna KJ Leśna Podkowa Damaszka
1997 (MJ.)
O019341
21. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
22. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
23. Majewska Justyna PLJ
O015043
24. Masłowski Michał JKS Rywal Grudziądz
S
O011496
25. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
26. Nowak Anna Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
O012289
27. Olejniczak Julia KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2001 (J.)
O046536
28. Olizarowicz Ewa JKS Rywal Grudziądz
S
O018652
29. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
o025506
30. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
31. Ołoś Jakub LKS „Nadwiślanin” Kwidzyn
2002 (JM.)
30495/17
32. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (JM.)
O037295
33. Piech Kamila KJ Senny
S
brak
34. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
35. Ratyński Bartłomiej KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O043450
36. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
37. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
38. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O031797
39. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O013761
40. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O040179
41. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
42. Święcka Monika bez przynależności klubowej
S
O004390
43. Synoradzka Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O038931
44. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O029098
45. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O037496
46. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
47. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
48. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
49. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
50. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
51. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

48

ALCARINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Carry Son
M: Alora
O: Judyta Gładysz
B: Urszula Farysej
K019665
2.

32

AMIGO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa F: Rumianek
M: Andaluzja
O: Piotr Ziębiński
B: Piotr Ziębiński
brak
3.

11

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas/Caretino
M: Why Not II /Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
1
4.

63

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
KO18604 616009600202711
5.

33

ARONIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Hiacynt
M: Arina
O: Mirosław Gordon
B: Mirosław Gordon
brak
6.

55

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
7.

43

BASTION Wielkopolska POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
O: Olejniczak Anna
B: Puchała Tadeusz
K024206
8.

39

BENTLEY SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Brandy
O: Zawiślak Cezary
B: Zawiślak Cezary
brak
9.

66

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme
M: Beginka
O: Dorota Zauszkiewicz
B: Dorota Zauszkiewicz
12357
10.

17

BON JOVI KWPN POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Ustinov
M: Pinodorijke
O: Dariusz Miśkiewicz
B: I.Broers
NL5280030602781
11.

67

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
O: Karolina Tracewicz
B: Małgorzata Przybycień
K007349 009 53 00778 02 102NK02
12.

47

BRONISZ MŁP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Diabełek / Grey
M: Bonita / Łyk Szampana
O: Bartłomiej Ratyński
B: Józef Kmak
K020375 POL006550126208
13.

23

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II
M: Calvin Z
O: Martyna Maciąg
B: Roman Barlik
POL009610190207
14.

57

CHOGORI Pełna Krew Angielska GBR 2005 Klacz gniada/162 F: Millkom
M: Astral Cake
O: Marcin Kaszubowski
B: A. Buller
Brak
15.

30

CIVIS Fulblut POL 2001 Wałach gniada F: Jape
M: Cisza
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
Brak
16.

21

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW-Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219280
17.

56

COSIMA Oldenburska GER 2004 Klacz gniada F: Contifax
M: Quinesse
O: Agata Piastowska
B: Sprehe
K014442
18.

49

CRONOS HOL. GER 2009 Wałach gniada F: Contact Me
M: Scandies Rose
O: Piotrowicz Tomasz
B: Gerken Kai
K015241 DE421000361709
19.

72

CUIDAM DE VRENDT KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Visinaa / Lux
O: Janusz Branicki
B: nd
K014000 528003000703489 104KC62
20.

58

CYTRA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Lascadell/Landgraf I
M: Czukcza
O: Marek Detmer
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak
21.

75

DACCOR sp F: Marino
M: Dakota
O:
B:
K021689
22.

16

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos /
M: Dobrawa / Rabiatos Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Marek Romanowski
K021312 6160096000952
23.

71

DIDO F:
M:
O:
B:
24.

4

DON GIOVANNI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/177 F: Guffi
M: Danina
O: Jacek Morawski
B: Wroniszewski Krzysztof
Brak
25.

5

DON GUFFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/165 F: Guffi
M: Donna Lissa
O: Jacek Morawski
B: Zenon Brzozowski
Brak
26.

8

DRAKA MLP POL 2013 Klacz kasztanowata/161CM F: BURGUND
M: DZIDZIA
O: Hartman Wiesław
B: MAREK ROMANOWSKI
K022684 616006600209413
27.

3

EMI Czysta Krew Arabska POL 2007 Klacz siwa/mk:147 F: Wito
M: Eroika
O: Zbigniew Grzywiński
B: Zbigniew Grzywiński
K013874
28.

27

ESENCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 06.05.2008 Klacz ciemnogniada F: Charisma 115
M: Estyna
O: Marek Lewandowski
B: Ewa Fabińska
Brak
29.

42

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
30.

52

FINEZJA Mały Koń POL 2006 Klacz F: NN
M: NN
O: Ewa Olizarowicz
B: NN
brak
31.

18

FOBOS KWPN POL 2001 Wałach kasztanowata F: Faktor
M: Bionika
O: Anna Myszka
B: brak
brak
32.

29

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
brak
33.

35

GALON SP POL 2010 Wałach siwa F: Rytm
M: Gandawa B
O: Marcin Puścikowski
B: Żuraw Stanisław
K016323
34.

59

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
35.

60

GOLDEN GIRL Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Grace J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak 616 007 52 00506 12
36.

38

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa F: BUSTIQUE
M: MODEPENDENCE
O: Paweł Kruszyk
B: J. Vrenken
K020804
37.

24

H'BACCARD SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II
M: Hrabianka
O: Wojciech Malczyk
B: Polska
K013749
38.

13

HAJDA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Harda Dusza / Czuwaj
O: Sławomir Orbaczewski
B: Sławomir Orbaczewski
K017180 616009520002710
39.

14

HASTATI SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Alvaro
M: po zodiak
O: P.Kałudnska
B: SK Nowa Wioska
1234
40.

19

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: NURJEV
M: HISZPANKA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484
41.

53

INGRESJA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Quidditch
M: Ingenera
O: Paula Myszka
B: SK Pępowo
brak
42.

10

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
43.

1

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
44.

26

JAZZMAN WLKP POL 2009 Wałach siwa F: NN
M: Jarema
O: Magdalena Ferszka
B: Cap Artur
brak
45.

51

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
46.

61

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
47.

50

KOBER Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
O: Kamilla Sarnowska
B: Śliwiński Robert
K018945 616007610210710
48.

37

LOTHAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Szostak Tomasz
B: NN
K020766 616999530344610
49.

41

LOUDWIG C Hanower GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
50.

70

LUBOMIR Wielkopolak POL 2008 Wałach kara F: Agar
M: Liryka
O: Przemysław Skrzypek
B: Syroka Tadeusz
K013948 POL 007 53 02404 08
51.

12

LUPINO 17 OLD POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lupicor / Lux
M: Pironja / Argentinus
O: Ida Twerdochlib
B: Hans Jurgen-Witte
1
52.

62

MARLANDO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Romualdo
M: Mara
O: Michał Masłowski
B: Marcin Gerke
K013105
53.

54

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Alicja Osowiecka
B: Andreas Kosicki
K012423
54.

28

NARAM SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Romualdo
M: Nasza Mi
O: Agnieszka Dryjas
B: Marcin Gerke
K013716
55.

64

NEFRETETE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz siwa F: Caliro
M: Nigeria
O: Andrzej Horyd
B: Szymański Leszek
K013960
56.

6

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
57.

74

OBLADA SP POL 2008 Klacz siwa F: CLARIMO
M: LANTAAN
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787
58.

2

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
59.

65

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
O: Renata Kotkiewicz
B: SK Dobrzyniewo
K020314 007610175006
60.

36

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
61.

34

ROCK STAR Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Radeberger
M: Roxana Waro
O: Mirosław Gordon
B: Mirosław Gordon
brak
62.

68

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam
M: Ratina
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL 007 60 00829 02
63.

9

RUMKA Wielkopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: CYRAK
M: RUMIA
O: TRW MIŁOSNA KWIDZYN
B: NN
brak
64.

46

TINKERBELL OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Miłosz Adach
B:
K024455
65.

31

WARIA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada F: Sir Stakkato
M: Wibra
O: Mariusz Adamowicz
B: Mariusz Adamowicz
brak
66.

20

WILIAM S KM POL 2007 Wałach gniada/mk:159 F: Guinness RH
M: Wilia II
O: Piotrowicz Tomasz
B: Sarnowski Przemysław
K022496 POL013530009107
67.

69

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
68.

25

ZAGORKA DURANTE KWPN GER 2008 Klacz gniada F: Canturano
M: Pescara
O: Jacek Zagor
B: -
K022070
69.

22

ZAGORKA LARKIN HOLST GER 2012 Wałach gniada F: Larimar
M: Holst
O: Monika Święcka
B: Niemcy
brak
Rider Club
Competition
Prize
Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
80
SUM:
80.00
Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
20
20
SUM:
40.00
Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
200
200
SUM:
400.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Grzywińska Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
35
70
SUM:
105.00
Hartman Maciej Lotar Biskupiec
50
SUM:
50.00
Kampowska Martyna KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
80
125
SUM:
225.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
250
60
60
SUM:
370.00
Olejniczak Julia KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
35
SUM:
35.00
Olizarowicz Ewa JKS Rywal Grudziądz
30
SUM:
30.00
Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20
SUM:
20.00
Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
40
80
200
SUM:
320.00
Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
70
SUM:
70.00
Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
100
100
80
250
SUM:
530.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
100
50
SUM:
200.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
SUM:
200.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
125
SUM:
125.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-28
8
2017-10-28
2
80
2017-10-28
2017-10-29
1
2017-10-29
15
2017-10-29
Adach Miłosz
KJ Arpav
2017-10-29
8
2017-10-29
20
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2017-10-28
2017-10-28
11
2017-10-28
2017-10-29
10
2017-10-29
Bonowicz Paulina
TKJK
HOKUS (19)
2017-10-28
6
2017-10-28
2
2017-10-29
2017-10-29
4
2017-10-29
1
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
2017-10-28
6
2017-10-28
10
2017-10-29
2017-10-29
7
20
CIVIS (30)
2017-10-28
8
20
2017-10-28
2017-10-29
16
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
CYTRA (58)
2017-10-29
5
2017-10-29
17
2017-10-29
6
50
Dryjas Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
NARAM (28)
2017-10-28
21
2017-10-28
Ferszka Wiktoria
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
JAZZMAN (26)
2017-10-28
Flaga Paula
Ks Beniaminek 03
CHOGORI (57)
2017-10-28
2017-10-28
Galińska Natalia
Jeździecki klub sportowy Kierzbuń
ESENCJA (27)
2017-10-28
2017-10-28
2017-10-28
2
2017-10-29
18
2017-10-29
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2017-10-28
12
2017-10-28
2
200
2017-10-29
2
200
2017-10-29
3
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
PIPIN (2)
2017-10-28
2
150
2017-10-28
4
Gołgowska Dominika
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
RUMKA (9)
2017-10-28
7
2017-10-28
Gordon Mirosław
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
WARIA (31)
2017-10-28
12
2017-10-28
AMIGO (32)
2017-10-28
2017-10-28
2017-10-29
2017-10-29
4
Gordon Wiktoria
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ARONIA (33)
2017-10-29
3
2017-10-29
Grzywińska Zofia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
EMI (3)
2017-10-28
5
35
2017-10-28
2017-10-29
2017-10-29
3
70
Hartman Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
DRAKA (8)
2017-10-28
9
2017-10-28
2017-10-29
2
2017-10-29
Hartman Maciej
Lotar Biskupiec
2017-10-28
25
2017-10-28
2017-10-29
22
2017-10-29
2017-10-28
23
2017-10-28
6
50
2017-10-29
16
2017-10-29
Horyd Martyna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-28
10
2017-10-29
14
Kampowska Martyna
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-10-28
7
20
2017-10-28
8
2017-10-29
2
80
2017-10-29
2
125
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
RABKA (65)
2017-10-28
19
2017-10-28
2017-10-29
21
2017-10-29
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2017-10-28
13
2017-10-28
18
Majewska Justyna
PLJ
2017-10-28
14
2017-10-28
2017-10-29
7
2017-10-29
Masłowski Michał
JKS Rywal Grudziądz
2017-10-29
19
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-28
1
250
2017-10-29
3
2017-10-28
2017-10-28
1
2017-10-29
2
HAJDA (13)
2017-10-28
2
HASTATI (14)
2017-10-28
17
2017-10-28
17
2017-10-29
14
2017-10-29
17
DEEJAY (16)
2017-10-28
14
2017-10-28
5
60
2017-10-29
13
2017-10-29
5
60
Nowak Anna
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
JAZZMAN (26)
2017-10-28
4
2017-10-28
Olejniczak Julia
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
BASTION (43)
2017-10-28
1
2017-10-28
2017-10-28
5
35
Olizarowicz Ewa
JKS Rywal Grudziądz
FINEZJA (52)
2017-10-29
6
30
2017-10-29
7
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
COSIMA (56)
2017-10-28
20
2017-10-28
16
2017-10-29
13
2017-10-29
5
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
DACCOR (75)
2017-10-28
24
2017-10-29
8
20
2017-10-29
8
Ołoś Jakub
LKS „Nadwiślanin” Kwidzyn
FOBOS (18)
2017-10-28
5
2017-10-28
2017-10-28
27
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2017-10-28
11
2017-10-28
Piech Kamila
KJ Senny
2017-10-28
13
2017-10-28
2017-10-28
15
2017-10-29
2017-10-29
2017-10-29
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
GALON (35)
2017-10-29
8
2017-10-29
Ratyński Bartłomiej
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
BRONISZ (47)
2017-10-28
28
2017-10-28
2017-10-29
11
2017-10-29
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017-10-28
10
2017-10-28
2017-10-28
22
2017-10-28
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-28
18
2017-10-28
7
2017-10-29
9
2017-10-29
6
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (50)
2017-10-28
9
2017-10-28
13
2017-10-29
12
2017-10-29
10
Siałkowska Józefina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-10-29
5
40
2017-10-29
4
80
2017-10-29
1
200
2017-10-29
9
Skrzypek Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
LUBOMIR (70)
2017-10-28
3
70
2017-10-28
15
2017-10-29
11
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (55)
2017-10-28
11
2017-10-28
5
Święcka Monika
bez przynależności klubowej
DIDO (71)
2017-10-28
2
2017-10-28
2017-10-28
26
2017-10-29
2017-10-29
6
2017-10-29
9
2017-10-29
Synoradzka Zofia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-28
16
2017-10-28
14
2017-10-29
19
2017-10-29
18
Szostak Iga
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
RADON (36)
2017-10-29
LOTHAR (37)
2017-10-29
2017-10-29
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-28
2017-10-28
CRONOS (49)
2017-10-28
12
2017-10-28
2017-10-29
2017-10-29
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (51)
2017-10-28
1
2017-10-28
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-10-28
4
2017-10-29
1
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
BRADOR (67)
2017-10-28
1
100
2017-10-28
9
2017-10-29
1
100
2017-10-29
12
RUBIN (68)
2017-10-28
4
80
2017-10-28
3
2017-10-29
1
250
2017-10-29
2
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-28
4
50
2017-10-28
3
100
2017-10-29
4
50
2017-10-29
15
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-28
3
2017-10-28
2017-10-28
19
2017-10-28
1
200
2017-10-28
2017-10-28
3
OBLADA (74)
2017-10-28
1
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-10-29
2
125
2017-10-29
7
BENTLEY (39)
2017-10-29
9
2017-10-29
23

Number of Riders: 51

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 3 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl