Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 18:19:58
2017-10-20 16:32:24
Maja Ballo MAX
  • 1x 8/DK/wysokość 30 cm
  • 2x 9/Mini LL/dokładności
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 18:19:40
2017-10-20 16:16:07
Aleksandra Jankowska TWISTER
  • 1x 9/Mini LL/dokładności
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 11:28:25
2017-10-20 10:41:03
Kamila Kwabiszewska GRANDEZ
  • 1x 8a/PK/drągi na ziemi
  • 1x 8/DK/wysokość 30 cm
  • 1x 9/Mini LL/dokładności
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 09:33:34
2017-10-20 08:21:28
Małgorzata Zubrycka BENTLEY
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 09:33:17
2017-10-20 08:20:52
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 09:32:53
2017-10-20 08:20:24
Małgorzata Zubrycka GUSTIQUE
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 09:32:33
2017-10-19 23:22:26
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 2x 5/L/LICENCYJNY
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 09:32:12
2017-10-19 22:57:31
Marta Poćwiardowska LUCEK
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 09:31:52
2017-10-19 22:57:05
Amelia Kaźmierczak LUCEK
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 09:31:20
2017-10-19 22:55:35
Tymoteusz Słodki CORSO
  • 1x 1/DK/wysokość 30 cm.
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 09:31:01
2017-10-19 22:55:09
Marcelina Kacprzak CORSO
  • 1x 1/DK/wysokość 30 cm.
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 09:30:41
2017-10-19 22:19:47
Anna Małkowska-Piotrowska CALYPSO
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 21:01:43
2017-10-19 20:51:15
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/P/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:23:40
2017-10-19 20:23:29
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/P/zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:16:50
2017-10-19 19:59:18
Sandra Christensen LISSARO
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:16:32
2017-10-19 19:49:54
Bartosz Gauza COMPASS
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:16:18
2017-10-19 19:49:29
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:15:41
2017-10-19 19:44:29
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:15:18
2017-10-19 19:38:54
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/P/zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:15:01
2017-10-19 19:25:38
Edyta Kotkiewicz LEON
  • 1x 9/Mini LL/dokładności
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:14:38
2017-10-19 19:25:00
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 2x 11/L/zwykły (towarzyski)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:14:17
2017-10-19 19:17:52
Józefina Siałkowska GOLDEN GIRL
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/P/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 20:14:04
2017-10-19 19:16:36
Marcelina Detmer CYTRA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 19:14:10
2017-10-19 18:44:11
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 19:13:54
2017-10-19 18:34:48
Zuzanna Zakurzewska DORINA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 19:13:37
2017-10-19 18:34:04
Hanna Paluszkiewicz BUENA VISTA
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 18:07:12
2017-10-19 17:43:50
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x 9/Mini LL/dokładności
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 17:24:44
2017-10-19 17:14:53
Magdalena Olkuśnik MARIOT
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 13:24:36
2017-10-19 13:01:59
Agata Szeliga PATRIOTA
  • 1x 9/Mini LL/dokładności
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:46:32
2017-10-19 10:23:04
Agnieszka Woś ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:46:17
2017-10-19 10:21:10
Anna Nowak TOMICOR
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/P/zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:46:03
2017-10-19 10:20:22
Anna Nowak JAZZMAN
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:45:48
2017-10-19 10:19:02
Wiktoria Ferszka JAZZMAN
  • 1x 9/Mini LL/dokładności
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:45:30
2017-10-19 09:15:27
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:45:15
2017-10-19 08:52:44
Katarzyna Poźniak CARDINIO KAMA
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/P/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 23:50:33
2017-10-18 23:44:51
Weronika Dobuszewska OLIVER LAKE
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 22:54:16
2017-10-18 21:52:39
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/P/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:35:40
2017-10-18 17:33:38
Dominika Gawlik VAN DYCK
  • 2x 9/Mini LL/dokładności
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:35:23
2017-10-18 16:56:41
Julia Kasprzyk ARIA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:35:05
2017-10-18 16:40:57
Julia Mućko ALEX
  • 1x 9/Mini LL/dokładności
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 23:18:31
2017-10-17 23:00:32
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/P/zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:38:50
2017-10-17 21:37:36
Renata Wójcik-Matelska CONCORD DE COEUR
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:38:37
2017-10-17 21:35:16
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE II S
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:38:25
2017-10-17 21:30:04
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 2x 5/L/LICENCYJNY
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:27:15
2017-10-17 21:27:02
Ewa Ziółkowska DAY DREAM II "S"
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:20:14
2017-10-17 21:20:02
Weronika Kaniewska ZAMORA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:13:51
2017-10-17 21:13:28
Marcin Matelski CERVANTES
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:05:16
2017-10-17 21:04:57
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 12/P/zwykły
  • 1x 13/N/dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:05:06
2017-10-17 21:04:42
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:04:54
2017-10-17 21:04:02
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/P/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:02:21
2017-10-17 21:02:04
Marcin Matelski CALAHAN II
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 7b/C/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 20:58:50
2017-10-17 20:54:27
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 7b/C/zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 20:47:51
2017-10-17 20:43:30
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 20:33:49
2017-10-17 20:19:43
Emilia Racinowska BARON
  • 2x 11/L/zwykły (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 20:32:55
2017-10-17 20:08:00
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 12/P/zwykły
  • 1x 13/N/dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 20:32:38
2017-10-17 20:07:40
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 12/P/zwykły
  • 1x 13/N/dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 20:32:23
2017-10-17 19:50:14
Dominika Cyza WIKI
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:07:28
2017-10-16 19:01:31
Agata Zielińska BARTONIA
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 15:24:52
2017-10-16 11:49:35
Julia Szymańska SYRIANA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 15:24:37
2017-10-16 11:48:43
Izabela Bąk EMPATIA
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 15:24:16
2017-10-16 08:41:07
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 11/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/P/zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 02:07:36
2017-10-15 19:05:14
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 02:51:50
2017-10-13 23:06:31
Julia Górzyńska CAPRIOLA
  • 2x 9/Mini LL/dokładności
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
2. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
3. Ballo Maja bpk
2001 (J.)
brak
4. Bonieckia Wiktoria bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
5. Christensen Sandra brak
S
brak
6. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
7. Ciecholewska Zofia KJ Classic
8. Ciuruś Sławomir Toruński Klub Jazdy Konnej
S
O002150
9. Cyza Dominika brak
S
brak
10. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
11. Dobuszewska Weronika bpk
2002 (JM.)
brak
12. Drewka Viktoria Kujawsko pomorski klub jeździecki
2004 (JM.)
0035154
13. Ferszka Wiktoria Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (JM.)
O041292
14. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (J.)
O033150
15. Frankiewicz Paulina Atrium Swarzędz
S
O041602
16. Frelichowska Natalia KJ Oxer Inowrocław
S
O031899
17. Gauza Bartosz Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
S
O006704
18. Gawlik Dominika Toruński Klub Jazdy Konnej
1999 (J.)
brak
19. Górzyńska Julia bpk
2004 (JM.)
-
20. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
BRAK
21. Jankowska Aleksandra bpk
1999 (J.)
brak
22. Kacprzak Marcelina brak
2009 (Mł.)
brak
23. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
24. Kasprzyk Julia Klub jazdy konnej joker Dzialowo
2003 (JM.)
O035159
25. Kazar Olga bpk
26. Kaźmierczak Amelia brak
2004 (JM.)
brak
27. Kodrzycka Agata bpk
28. Kodrzycka Linda bpk
29. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
30. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
31. Kwabiszewska Kamila KMK Górka Chełmno
2001 (J.)
brak
32. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
33. Matelski Marcin KJ DILMAR
S
0003420
34. Mućko Julia brak
1999 (J.)
brak
35. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
36. Nowak Anna Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
O012289
37. Olizarowicz Ewa JKS Rywal
S
O018652
38. Olkuśnik Magdalena Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
0009289
39. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
40. Paluszkiewicz Hanna brak
S
brak
brak
41. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2000 (J.)
brak
42. Poćwiardowska Marta bpk
2001 (J.)
brak
43. Poźniak Katarzyna KJ Atrium Swarzędz
S
O044707
44. Przesławska Maria Stajnia Jarużyn
45. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
Brak
46. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
Brak
47. Rekowska Katarzyna bpk
48. Ring Aleksandra Kj Stajnia Jarużyn
2000 (J.)
Brak
49. Sedlak Alicja bpk
50. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O013761
51. Słodki Tymoteusz brak
2006 (Mł.)
brak
52. Szeliga Agata BPK
1996 (MJ.)
brak
53. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
54. Teper Zofia JKSR MICHELIN WŁOCŁAWEK
2005 (JM.)
O040299
55. Wasik-Laskowska Monika bpk
S
brak
56. Winiarska Samanta
57. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
58. Woś Agnieszka KJ Classic
S
BRAK
59. Zakurzewska Zuzanna bpk
2006 (Mł.)
brak
brak
60. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
61. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
62. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

35

ALEX SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: brak
O: Katarzyna Kotlecka
B: brak
brak
2.

68

ARABELLA F:
M:
O:
B:
3.

34

ARIA Wielkopolska POL 08.03.2010 Klacz kasztanowata F: Alek
M: Merta
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684
4.

48

BARON Wielkopolska POL 2009 Wałach siwa F: Czumak
M: Bagatela
O: Emilia Racinowska
B: Czerniejewo
Brak
5.

52

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
6.

2

BENTLEY SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Brandy
O: Zawiślak Cezary
B: Zawiślak Cezary
brak
7.

63

BONA F:
M:
O:
B:
8.

13

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
9.

22

BUENA VISTA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada/brak F: Gluosnin
M: Brenda II
O: Piotr Duda
B: brak
10.

46

CALAHAN II HOL POL 2008 Ogier gniada F: FOR PLEASURE
M: AA
O: Sebastian Szczepański
B: BB
K 123456
11.

8

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K
M: Caliope
O: Emillia Teper
B: Haryk Łukasz
K024463 616009610134312
12.

57

CAPRIOLA Wielkopolska POL 0000 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
13.

29

CARDINIO KAMA HOL GER 2002 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Kima / Contender
O: Katarzyna Poźniak
B:
K007668 DE421000157502
14.

42

CERVANTES -- POL 0000 Wałach inna F: -----
M: ----
O: ----
B: ----
brak
15.

15

CEZAR SP POL 13.03.2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
O: Maciej Iżycki
B: Nowak mieczysław
Brak 009520093501
16.

5

CIVIS Fulblut POL 2001 Wałach gniada F: Jape
M: Cisza
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
Brak
17.

12

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
18.

37

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
K020781 DE421000001511
19.

7

CORSO BRAK POL brak Wałach siwa/kuc: F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
20.

19

CYTRA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Lascadell/Landgraf I
M: Czukcza
O: Marek Detmer
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak
21.

64

DEMON JAN Kuc Walijski POL 2011 Wałach kara/kuc:125 cm F: Taurina's Gismore
M: De Linden's Sprinta
O: Jan Grzybowski
B: Tomasz Konieczka
brak 616013520056811 brak
22.

32

DESIRE Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S
M: Doria
O: Marlena Rakoczy
B: Marlena Rakoczy
K014703
23.

56

DIUCORINA W SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort
M: Dorilla W
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik- Matelska
Brak
24.

21

DORINA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/brak F: Grafit
M: Doris
O: Anna Jermak
B: Renata Wójcik
brak brak brak
25.

20

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
26.

54

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
27.

50

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
28.

47

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
29.

36

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
30.

55

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
31.

10

FINEZJA Mały Koń POL 2006 Klacz F: NN
M: NN
O: Ewa Olizarowicz
B: NN
brak
32.

69

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
brak
33.

45

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
34.

18

GOLDEN GIRL Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Grace J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak 616 007 52 00506 12
35.

1

GRANDEZ Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Alek
M: Granda
O: Cecylia Kwabiszewska
B: Ewa Olizarowicz
brak
36.

4

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa F: BUSTIQUE
M: MODEPENDENCE
O: Paweł Kruszyk
B: J. Vrenken
K020804
37.

62

HERA F:
M:
O:
B:
38.

23

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon
M: Ina
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
39.

30

IRYDION Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi
M: Iryda
O: Paulina Frankiewicz
B: Stadnina Koni Racot
K022379 616007610117912
40.

27

JAZZMAN WLKP POL 2009 Wałach siwa F: NN
M: Jarema
O: Magdalena Ferszka
B: Cap Artur
brak
41.

43

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
42.

66

KOSTARYKA F:
M:
O:
B:
43.

65

LEGAT F:
M:
O:
B:
44.

16

LEON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Lulka
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
45.

11

LISSARO SP POL 15.02.2010 Ogier gniada F: Coli cup
M: Landora
O: SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
brak
46.

6

LUCEK BRAK POL brak Wałach kasztanowata F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
47.

44

LUGANO . POL 2011 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Marcin Matelski
B: .
Brak
48.

24

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Top Gun
M: Markiza
O: Marcjanna Wiśniewska
B: sk prudnik
KM2635
49.

58

MAX Małopolska POL 2001 Wałach gniada F: First des termes
M: Maria
O: Maria Łysy
B: Jerzy Podlasek
brak
50.

14

MEDRESA WLKP POL 15.04.2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Magdalena Drewka
B: Stadnina koni pępowo
Brak 007610103910
51.

38

NEVILLE II S SP POL 2012 Wałach gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
52.

67

NIKIFOR F:
M:
O:
B:
53.

3

OLIMPIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II/ Dollar du Murier
M: Odyseja/ Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
brak
54.

31

OLIVER LAKE SP POL 2008 Wałach kara F: Baskir
M: Odrina
O: M.Wasik-Laskowska
B: P.Michalewski
brak
55.

25

PATRIOTA Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Galileusz
M: Panama
O: Agata Szeliga
B: Tomasz Jankowski
brak
56.

9

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
57.

60

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
O: Rafał Jerzy
B: Dreier Deborah
brak
58.

17

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
O: Renata Kotkiewicz
B: SK Dobrzyniewo
K020314 007610175006
59.

39

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert
M: Rakija
O: .
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
60.

26

ROSSA NOIRE A-Z SP POL 2011 Klacz kara/156 F: FLY HIGH
M: RATINA
O: ALINA ŚLIWIŃSKA
B: ZDZIEBŁO ANDRZEJ MAREK
BRAK 616009600288811
61.

49

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
62.

53

SYRIANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Santina / Lavendel
O: Andrzej Szymański
B: SK Nowielice
K021201 616009640034611
63.

28

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
O: Anna Nowak
B: SK Nowa Wioska
K018437
64.

59

TWISTER Typ Szlachetny POL 2006 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Anna Dubaj
B: nieznany
brak
65.

61

TWISTER Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Machandel
M: Tara
O: Aleksandra Ring
B: Andrzej Nowakowski
Brak POL007520018605
66.

33

VAN DYCK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Vandamme
M: Vamelia HBC
O: Agnieszka Pawlikowska
B: Kierznowski Stefan
brak
67.

51

WIKI Wielkopolska POL 2011 Klacz srokata/165 F: Vittorio
M: Wolta
O: Marek Spionek
B: Marek Spionek
brak
68.

41

ZAMORA HOL POL 2008 Klacz gniada F: Casall
M: .
O: Matelski Marcin
B: .
.
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
300
SUM:
300.00
Gauza Bartosz Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
40
SUM:
40.00
Matelski Marcin KJ DILMAR
80
60
SUM:
140.00
Teper Zofia JKSR MICHELIN WŁOCŁAWEK
100
SUM:
100.00
Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
200
SUM:
200.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
2017-10-21
1
300
2017-10-21
4
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (54)
2017-10-21
7
2017-10-21
Ballo Maja
bpk
MAX (58)
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Bonieckia Wiktoria
bez przynależności klubowej
IDOL (23)
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Christensen Sandra
brak
LISSARO (11)
2017-10-21
13
2017-10-21
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
CIVIS (5)
2017-10-21
2017-10-21
1
Ciecholewska Zofia
KJ Classic
2017-10-22
2017-10-22
Ciuruś Sławomir
Toruński Klub Jazdy Konnej
DESIRE (32)
2017-10-22
2017-10-22
Cyza Dominika
brak
WIKI (51)
2017-10-22
2017-10-22
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
CYTRA (19)
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Dobuszewska Weronika
bpk
2017-10-21
5
Drewka Viktoria
Kujawsko pomorski klub jeździecki
MEDRESA (14)
2017-10-22
2017-10-22
CEZAR (15)
2017-10-22
2017-10-22
Ferszka Wiktoria
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
JAZZMAN (27)
2017-10-22
2017-10-22
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (9)
2017-10-22
2017-10-22
Frankiewicz Paulina
Atrium Swarzędz
IRYDION (30)
2017-10-21
2017-10-21
7
Frelichowska Natalia
KJ Oxer Inowrocław
2017-10-21
4
2017-10-21
4
2017-10-22
2017-10-22
Gauza Bartosz
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
COMPASS (12)
2017-10-21
8
2017-10-21
3
40
Gawlik Dominika
Toruński Klub Jazdy Konnej
2017-10-22
2017-10-22
Górzyńska Julia
bpk
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-21
12
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
2017-10-21
1
2017-10-21
6
2017-10-22
2017-10-22
Jankowska Aleksandra
bpk
TWISTER (59)
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Kacprzak Marcelina
brak
CORSO (7)
2017-10-22
2017-10-22
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
ZAMORA (41)
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-21
12
Kasprzyk Julia
Klub jazdy konnej joker Dzialowo
ARIA (34)
2017-10-21
2017-10-21
10
2017-10-21
14
Kazar Olga
bpk
HERA (62)
2017-10-22
2017-10-22
Kaźmierczak Amelia
brak
LUCEK (6)
2017-10-21
2017-10-22
Kodrzycka Agata
bpk
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Kodrzycka Linda
bpk
NIKIFOR (67)
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
LEON (16)
2017-10-22
2017-10-22
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
RABKA (17)
2017-10-22
2017-10-22
Kwabiszewska Kamila
KMK Górka Chełmno
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
2017-10-21
9
2017-10-21
6
Matelski Marcin
KJ DILMAR
2017-10-21
2017-10-21
9
LUGANO (44)
2017-10-21
6
2017-10-21
7
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-21
5
2017-10-22
2017-10-21
2
2017-10-22
2017-10-21
2
80
2017-10-22
2017-10-21
1
60
2017-10-22
Mućko Julia
brak
ALEX (35)
2017-10-22
2017-10-22
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SATYR (49)
2017-10-22
2017-10-22
FALLA (50)
2017-10-22
2017-10-22
Nowak Anna
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
JAZZMAN (27)
2017-10-22
TOMICOR (28)
2017-10-22
2017-10-22
Olizarowicz Ewa
JKS Rywal
FINEZJA (10)
2017-10-22
2017-10-22
Olkuśnik Magdalena
Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
MARIOT (24)
2017-10-22
2017-10-22
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (36)
2017-10-22
2017-10-22
Paluszkiewicz Hanna
brak
2017-10-21
3
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2017-10-21
2017-10-21
11
2017-10-21
15
Poćwiardowska Marta
bpk
LUCEK (6)
2017-10-21
2017-10-22
Poźniak Katarzyna
KJ Atrium Swarzędz
2017-10-21
6
2017-10-21
3
2017-10-22
2017-10-22
Przesławska Maria
Stajnia Jarużyn
BONA (63)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-21
13
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (39)
2017-10-21
11
2017-10-21
2017-10-21
2
Racinowska Emilia
KJ Dilmar
BARON (48)
2017-10-22
2017-10-22
Rekowska Katarzyna
bpk
LEGAT (65)
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Ring Aleksandra
Kj Stajnia Jarużyn
TWISTER (61)
2017-10-21
1
2017-10-21
5
2017-10-22
Sedlak Alicja
bpk
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Siałkowska Józefina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
Słodki Tymoteusz
brak
CORSO (7)
2017-10-22
Szeliga Agata
BPK
2017-10-22
2017-10-22
Szymańska Julia
bpk
SYRIANA (53)
2017-10-21
4
2017-10-21
Teper Zofia
JKSR MICHELIN WŁOCŁAWEK
EMIR (20)
2017-10-21
3
100
2017-10-21
8
Wasik-Laskowska Monika
bpk
2017-10-21
3
2017-10-21
9
Winiarska Samanta
BONA (63)
2017-10-22
2017-10-22
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
2017-10-21
8
2017-10-21
10
2017-10-21
10
2017-10-21
Woś Agnieszka
KJ Classic
2017-10-21
2017-10-21
2
Zakurzewska Zuzanna
bpk
DORINA (21)
2017-10-21
1
2017-10-21
2017-10-21
8
2017-10-22
2017-10-22
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2017-10-21
5
2017-10-21
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2017-10-21
2
200
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-22
2017-10-21
1
2017-10-21
2
2017-10-21
7
2017-10-21
1
120

Number of Riders: 62

Number of Horses: 68

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl