Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
68 ACCEPTED 2022-06-24 12:28:43
2022-06-24 12:11:55
Zosia Jabłońska GANGES
  • 2x 3_T/KUCE/handicapowy (60 - 80 cm.) zwykły art.238.2.1 / towarzyski
67 ACCEPTED 2022-06-24 10:24:42
2022-06-24 08:08:30
Agata Włodarczyk AGUILERA
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
  • 1x 7_R/P (110 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
66 ACCEPTED 2022-06-24 10:24:39
2022-06-24 07:33:55
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 2x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
65 ACCEPTED 2022-06-23 22:53:47
2022-06-23 22:11:48
Zofia Kowalska MISIU
  • 2x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) dokładności / towarzyski
64 ACCEPTED 2022-06-23 22:53:43
2022-06-23 22:04:39
Maria Świtalska RUKOLA
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
63 ACCEPTED 2022-06-23 22:53:36
2022-06-23 21:42:53
Amelia Drozdowska AURILLAC
  • 1x 1_T/DK (30 cm)/Drugi Krok (wys. 30 cm.) dokładności / towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
62 ACCEPTED 2022-06-23 21:16:33
2022-06-23 19:59:01
Amelia Trzcińska WOJAS
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3a_T/KUCE (60 cm)/handicapowy (60 cm.) zwykły art.238.2.1 / towarzyski (powyżej 5 par)
61 ACCEPTED 2022-06-23 21:16:30
2022-06-23 19:58:22
Aleksandra Marszalkowska ASTRIT ROSE
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
60 ACCEPTED 2022-06-23 21:16:26
2022-06-23 19:57:50
Aleksandra Marszalkowska GWEN
  • 2x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
59 ACCEPTED 2022-06-23 21:16:23
2022-06-23 19:57:03
Lena Laskowska R-FOOD CARMELLA III
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3a_T/KUCE (60 cm)/handicapowy (60 cm.) zwykły art.238.2.1 / towarzyski (powyżej 5 par)
58 ACCEPTED 2022-06-23 21:16:20
2022-06-23 19:47:35
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 9_R/N1 (125 cm)/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
57 ACCEPTED 2022-06-23 16:27:00
2022-06-23 16:25:10
Alicja Hermanowska TWISTER
  • 2x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
56 ACCEPTED 2022-06-23 16:26:58
2022-06-23 16:24:56
Magdalena Raczkowska COUNTRY G
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) dokładności / towarzyski
  • 1x 1_T/DK (30 cm)/Drugi Krok (wys. 30 cm.) dokładności / towarzyski
55 ACCEPTED 2022-06-23 16:26:55
2022-06-23 16:24:12
Patrycja Iżykowska WERA LADY
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
54 ACCEPTED 2022-06-23 16:26:52
2022-06-23 16:23:32
Jagoda Neumann LEGAT
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
53 ACCEPTED 2022-06-23 16:26:49
2022-06-23 16:22:30
Martyna Kornacka STERRE
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3a_T/KUCE (60 cm)/handicapowy (60 cm.) zwykły art.238.2.1 / towarzyski (powyżej 5 par)
52 ACCEPTED 2022-06-23 16:26:46
2022-06-23 16:21:35
Aleksandra Suchara NESSA
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3a_T/KUCE (60 cm)/handicapowy (60 cm.) zwykły art.238.2.1 / towarzyski (powyżej 5 par)
51 ACCEPTED 2022-06-23 16:26:43
2022-06-23 16:13:38
Kinga Derengowska ALBI
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) dokładności / towarzyski
  • 1x 1_T/DK (30 cm)/Drugi Krok (wys. 30 cm.) dokładności / towarzyski
50 ACCEPTED 2022-06-23 16:26:40
2022-06-23 16:12:52
Lena Wyborska SORPRESA
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) dokładności / towarzyski
  • 1x 1_T/DK (30 cm)/Drugi Krok (wys. 30 cm.) dokładności / towarzyski
49 ACCEPTED 2022-06-23 16:26:37
2022-06-23 16:11:58
Natalia Ryczkowska HAJDUK J
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
48 ACCEPTED 2022-06-23 14:50:03
2022-06-23 11:40:16
Julia Mularska KRIMA
  • 2x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
47 ACCEPTED 2022-06-23 14:50:01
2022-06-23 10:02:10
Monika Rygielska ROLEX
  • 2x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
46 ACCEPTED 2022-06-22 20:43:14
2022-06-22 15:30:52
Filip Skowroński BAJADERKA
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) dokładności / towarzyski
  • 1x 1_T/DK (30 cm)/Drugi Krok (wys. 30 cm.) dokładności / towarzyski
45 ACCEPTED 2022-06-22 10:18:35
2022-06-22 08:24:06
Gabriela Drozdowska AURILLAC
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) dokładności / towarzyski
44 ACCEPTED 2022-06-22 10:18:32
2022-06-21 22:49:10
Martyna Dziubak BALERINA
  • 2x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
43 ACCEPTED 2022-06-22 10:18:29
2022-06-21 22:48:37
Zofia Hasiuk ASLAN KING OF NARNIA
  • 2x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
42 ACCEPTED 2022-06-22 10:18:25
2022-06-21 22:23:09
Marika Kwaśniewska MINION
  • 2x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
41 ACCEPTED 2022-06-21 20:10:25
2022-06-21 19:23:32
Aleksandra Wróblewska KILIMANDŻARO
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) dokładności / towarzyski
  • 1x 1_T/DK (30 cm)/Drugi Krok (wys. 30 cm.) dokładności / towarzyski
40 ACCEPTED 2022-06-21 20:10:23
2022-06-21 18:48:59
Marta Boratyńska-Soral LUCKY BALOU
  • 2x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
39 ACCEPTED 2022-06-21 20:10:18
2022-06-21 15:09:34
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 7_R/P (110 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 8_R/N (120 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 9_R/N1 (125 cm)/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
38 ACCEPTED 2022-06-21 14:19:50
2022-06-21 13:30:43
Anna Karasińska ALAMI
  • 2x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
37 ACCEPTED 2022-06-21 14:19:38
2022-06-21 13:26:17
Aleksandra Lipczyńska HAGA
  • 2x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
36 ACCEPTED 2022-06-21 11:45:56
2022-06-21 09:30:14
Maja Przedwolska BLANKA
  • 2x 1_T/DK (30 cm)/Drugi Krok (wys. 30 cm.) dokładności / towarzyski
35 ACCEPTED 2022-06-21 11:45:51
2022-06-21 09:26:27
Martyna Rudzińska BLANKA
  • 2x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
34 ACCEPTED 2022-06-21 11:45:48
2022-06-21 09:25:22
Nina Włodkowska MARASKA
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3a_T/KUCE (60 cm)/handicapowy (60 cm.) zwykły art.238.2.1 / towarzyski (powyżej 5 par)
33 ACCEPTED 2022-06-20 16:38:31
2022-06-20 16:37:21
Agata Ziemniarska CASSILIANO
  • 1x 8_R/N (120 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 9_R/N1 (125 cm)/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
32 ACCEPTED 2022-06-20 14:09:19
2022-06-20 13:08:40
Justyna Banaszewska KLASER
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
31 ACCEPTED 2022-06-20 14:09:14
2022-06-20 13:07:51
Amelia Grzybowska ALEX
  • 1x 3a_T/KUCE (60 cm)/handicapowy (60 cm.) zwykły art.238.2.1 / towarzyski (powyżej 5 par)
  • 1x 3_T/KUCE/handicapowy (60 - 80 cm.) zwykły art.238.2.1 / towarzyski
30 ACCEPTED 2022-06-19 17:58:23
2022-06-19 11:16:56
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 7_R/P (110 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 8_R/N (120 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
29 ACCEPTED 2022-06-19 17:58:19
2022-06-19 11:16:21
Michał Szukała QUADRO 28
  • 1x 8_R/N (120 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 9_R/N1 (125 cm)/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
28 ACCEPTED 2022-06-19 17:58:15
2022-06-19 11:15:22
Michał Szukała TANGO
  • 1x 8_R/N (120 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 9_R/N1 (125 cm)/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
27 ACCEPTED 2022-06-19 17:58:11
2022-06-18 23:09:27
Tomasz Olszewski LIANDROS V/D HEES Z
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
  • 1x 7_R/P (110 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
26 ACCEPTED 2022-06-17 21:24:05
2022-06-17 17:29:15
Natalia Reut ITAKA
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) dokładności / towarzyski
25 ACCEPTED 2022-06-19 17:58:04
2022-06-15 17:30:09
Maja Miecielska ERA L.
  • 1x 7_R/P (110 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 8_R/N (120 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
24 ACCEPTED 2022-06-16 10:22:21
2022-06-15 17:26:24
Amelia Winiecka KILIMANDŻARO
  • 1x 3_T/KUCE/handicapowy (60 - 80 cm.) zwykły art.238.2.1 / towarzyski
23 ACCEPTED 2022-06-16 10:22:18
2022-06-15 17:24:21
Amelia Winiecka LA SANTINA Z
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
22 ACCEPTED 2022-06-16 10:22:14
2022-06-15 17:22:23
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
21 ACCEPTED 2022-06-16 10:22:06
2022-06-15 17:18:58
Wiktoria Gerc CZARODZIEJ
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
20 ACCEPTED 2022-06-16 10:22:03
2022-06-15 17:18:33
Amelia Depczyńska DON REVERDY C
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
19 ACCEPTED 2022-06-16 10:21:59
2022-06-15 17:17:38
Martyna Bachorska BAJADERKA
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3_T/KUCE/handicapowy (60 - 80 cm.) zwykły art.238.2.1 / towarzyski
18 ACCEPTED 2022-06-19 11:22:43
2022-06-15 17:06:11
Zofia Kujawa CZANO
  • 2x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
17 ACCEPTED 2022-06-16 10:21:53
2022-06-15 17:04:37
Patrycja Kiełbowicz GASPINA
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
16 ACCEPTED 2022-06-16 10:21:50
2022-06-15 15:28:29
Blanka Nowakowska LEMONIADA
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
15 ACCEPTED 2022-06-15 10:06:28
2022-06-14 21:00:27
Oliwia Wierzbowska SOFT
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
  • 1x 7_R/P (110 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
14 ACCEPTED 2022-06-15 10:06:01
2022-06-14 20:58:13
Oliwia Wierzbowska MADONNA F
  • 2x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
13 ACCEPTED 2022-06-15 10:06:25
2022-06-14 20:50:16
Oliwia Kręcicka SONIA
  • 2x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
12 ACCEPTED 2022-06-15 10:06:22
2022-06-14 19:07:45
Magdalena Murawska KYARA BEAU-ODETTE B
  • 2x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
11 ACCEPTED 2022-06-15 10:06:15
2022-06-14 16:02:28
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 8_R/N (120 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 9_R/N1 (125 cm)/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
10 ACCEPTED 2022-06-14 09:46:27
2022-06-14 07:13:57
Monika Nowak AVINION
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
9 ACCEPTED 2022-06-14 09:46:24
2022-06-14 07:13:18
Nikola Smolińska AVINION
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) dokładności / towarzyski
8 ACCEPTED 2022-06-20 22:40:12
2022-06-14 07:12:24
Lena Komorowska ITAKA
  • 1x 1_T/DK (30 cm)/Drugi Krok (wys. 30 cm.) dokładności / towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
7 ACCEPTED 2022-06-14 09:46:18
2022-06-14 07:11:44
Zuzanna Kieszkowska BRUS
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) dokładności / towarzyski
  • 1x 1_T/DK (30 cm)/Drugi Krok (wys. 30 cm.) dokładności / towarzyski
6 ACCEPTED 2022-06-14 09:46:15
2022-06-13 22:21:14
Magdalena Duczyc CALIF
  • 2x 2_T/Mini LL (60 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
5 ACCEPTED 2022-06-14 09:46:13
2022-06-13 19:13:42
Tamara Parokhina MATADOR
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
4 ACCEPTED 2022-06-14 09:46:09
2022-06-13 19:13:17
Alicja Wołowicz MATADOR
  • 1x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
3 ACCEPTED 2022-06-13 14:21:40
2022-06-13 10:37:13
Katarzyna Tobiszewska BALOU BOMBANCE
  • 1x 7_R/P (110 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 8_R/N (120 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
2 ACCEPTED 2022-06-10 19:24:36
2022-06-10 16:58:29
Maja Drobny SOLARIS
  • 1x 6_T/L (100 cm)/dwufazowy art. 274.1.5.3 / towarzyski
  • 1x 7_R/P (110 cm)/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
1 ACCEPTED 2022-06-07 18:11:01
2022-06-07 15:32:54
Astrida Taranowska KONSTANCJA
  • 2x 5_T/LL (90 cm)/z trafieniem w normę czasu / towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bachorska Martyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2010 (JM.)
-
2. Banaszewska Justyna ORK Pod Dębem - Czołowo
S
brak
3. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (MJ.)
O031885
4. Boratyńska-Soral Marta Klub Jeździecki Skok-Agrofood
2009 (JM.)
Brak
5. Depczyńska Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O070145
6. Derengowska Kinga Brak
2010 (JM.)
Brak
7. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
8. Drozdowska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
9. Drozdowska Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2013 (Mł.)
brak
10. Duczyc Magdalena ORK Pod Aniołami
2011 (Mł.)
brak
....
11. Dziubak Martyna JKSR Michelin
2009 (JM.)
Brak
12. Gerc Wiktoria Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O061953
13. Grzybowska Amelia ORK Pod Dębem - Czołowo
2008 (JM.)
brak
14. Hasiuk Zofia JKSR Michelin
2009 (JM.)
brak
15. Hermanowska Alicja brak
2004 (J.)
brak
16. Iżykowska Patrycja Brak
2004 (J.)
Brak
17. Jabłońska Zosia Kj Cavalier
2009 (JM.)
brak
18. Karasińska Anna Brak
2009 (JM.)
Brak
19. Kiełbowicz Patrycja BPK kuj-pom
S
O038725
20. Kieszkowska Zuzanna BPK kuj-pom
2011 (Mł.)
brak
21. Komorowska Lena BPK kuj-pom
2012 (Mł.)
Brak
22. Kornacka Martyna brak
2006 (J.)
brak
23. Kowalska Zofia Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
2009 (JM.)
Brak
24. Kręcicka Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O060190
25. Kujawa Zofia Brak
2009 (JM.)
Brak
26. Kwaśniewska Marika Klub Sportowy Sydow Riding Team
S
O006206
27. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (JM.)
O056867
28. Lipczyńska Aleksandra Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
brak
29. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (J.)
O038649
30. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (J.)
O041945
31. Mularska Julia Ciechociński KJ Bonanza
2004 (J.)
O062029
32. Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej
S
O018766
33. Neumann Jagoda Brak
2006 (J.)
Brak
34. Nowak Monika BPK kuj-pom
2004 (J.)
brak
35. Nowakowska Blanka Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2010 (JM.)
O072733
36. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
37. Parokhina Tamara Gminny KJ Bogucin
2003 (MJ.)
O055005
38. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O039660
39. Przedwolska Maja brak
2009 (JM.)
brak
40. Raczkowska Magdalena Jks Radonia ZT-Stajnia Rukola
2005 (J.)
Brak
41. Reut Natalia BPK
2010 (JM.)
Brak
42. Rudzińska Martyna brak
2009 (JM.)
brak
43. Ryczkowska Natalia brak
2003 (MJ.)
brak
44. Rygielska Monika Bpk
2005 (J.)
Brak
45. Skowroński Filip Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2012 (Mł.)
-
46. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
47. Smolińska Nikola brak
2011 (Mł.)
Brak
48. Suchara Aleksandra Bpk
2008 (JM.)
Brak
49. Świtalska Maria Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2006 (J.)
brak
50. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
51. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
52. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
S
O029192
53. Trzcińska Amelia GKJ BOGUCIN
2007 (JM.)
Brak
54. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
55. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
56. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
S
O021223
57. Włodkowska Nina niezrzeszona
2009 (JM.)
brak
58. Wołowicz Alicja BPK kuj-pom
2009 (JM.)
_
59. Wróblewska Aleksandra Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2012 (Mł.)
-
60. Wyborska Lena NZ
2009 (JM.)
Brak
61. Ziemniarska Agata bpk
2003 (MJ.)
O042318
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

66

AGUILERA SP POL 2011 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Aguaja / Sapiecha
K025516 616009520051911
2.

41

ALAMI SP POL 2027 klacz srokata/165 F: Ramirez
M: Lena
Brak A0020737S
3.

51

ALBI KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Blanco
M: Acena
brak
4.

35

ALEX HUCULSKA POL 2015 wałach myszata/kuc:137 cm F: Wulkan
M: Ania / Pac
brak 616012550078315
5.

45

ASLAN KING OF NARNIA HUCUŁ POL 2014 Wałach gniada/mk:142 F: Włochaty
M: Amfa
brak 6160125900548
6.

61

ASTRIT ROSE SP POL 2016 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999520000716
7.

9

AURILLAC MŁP POL 2013 wałach kasztanowata/162 F: San Luis
M: Arborea
K024778 616006592056413
8.

16

AVINION KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:144 F: Falk
M: Amber
Brak 616013520035611
9.

25

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
K025751 616013640053211
10.

46

BALERINA TYP PRYMITYWNY POL 01.01.2012 klacz bułana/mk:140 F: NN
M: NN
Brak 616999610230412
11.

12

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 klacz kasztanowata/171 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
12.

65

BLACK PEARL R HANOWERSKA GER 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
13.

39

BLANKA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
BRAK 616999580544312
14.

58

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
15.

15

BRUS KUC POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
Brak POL 013520153506
16.

34

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
17.

42

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
18.

14

CALIF KUC WALIJZKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Nando Super
M: Cumka po Dante
brak 013520066309
19.

37

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
20.

18

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
21.

56

COUNTRY G SP POL 2004 wałach gniada/173 F: Caryso gut
M: Harka
Brak LTU005170010004
22.

24

CZANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/164 cm F: Vulkan L
M: Czukotka
brak 616 009 64 00055 16
23.

27

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
K033648 616007520114212
24.

28

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
25.

26

DON REVERDY C Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy
M: Dumka
K034216 616 009 52 00772 15
26.

8

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
brak -
27.

67

GANGES KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
K019951 POL 013610240808
28.

23

GASPINA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz izabelowata/162 F: Samar
M: Gracja
Brak 616 007 61 00895 16
29.

60

GWEN SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Stakkato Top
M: Gracja
Brak 616009520031216
30.

40

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
31.

49

HAJDUK J WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/- F: Lotnik
M: Huta
K028064 -
32.

1

ITAKA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:119 F: Iryd
M: Jagora
Brak 616013520138209
33.

30

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
34.

36

KLASER XX POL 2012 wałach skarogniada/160 F: Kornel
M: Klara / Who Knows
brak 616POL12007524T
35.

68

KLEA F:
M:
36.

10

KONSTANCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/166 F: Galerius
M: Kwinta
Brak A0008982S
37.

48

KRIMA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Cruzeiro L /
M: Kwarta /
K030395 616009610128812
38.

19

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN NED 2015 klacz siwa/172 F: Gaultier VDL / Baloubet Du Rouet
M: Beau-Odette B / Cartano
K029333 528003201506009
39.

29

LA SANTINA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad
M: Latika
- 056015Z55605716
40.

54

LEGAT WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Legumina
brak
41.

22

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
42.

31

LIANDROS V/D HEES Z ZANG NED 2017 wałach siwa/174 F: Lyjanero / Landos
M: Violett / Cardenio
K031720 056015Z55681717
43.

43

LUCKY BALOU HOLSZTYŃSKI POL 2009 wałach siwa/165 F: Lucky Boy
M: Rancune
Brak DE421000269809
44.

17

MADONNA F KWPN POL 2017 klacz siwa/168 F: Dallas
M: Guusje F
Xxxx Xxxx
45.

38

MARASKA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/kuc:146 F: Makler II
M: Metaxa
brak 6160065803356
46.

13

MATADOR TS UKR 2014 wałach gniada/168 F: Dantes / Diarado
M: Mihina / Haipus
K028823 704101
47.

44

MINION Deutsches Sportpferd GER 2017 wałach gniada/mk:154 F: No Limit
M: Minza
brak DE455550475617
48.

64

MISIU SP POL 2009 wałach gniada/160 F: /
M: /
Brak /
49.

52

NESSA HUCULSKA POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Playboy
M: Odessa
brak
50.

33

QUADRO 28 HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
Brak DE431311309616
51.

59

R-FOOD CARMELLA III KUC POL 2018 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 60 02266 18
52.

47

ROLEX KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak 348199QC365BS21
53.

63

RUKOLA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz kara/170 F: Perfekt
M: Rena
brak PL 616009520110810
54.

21

SOFT SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Landor
M: Sofia
K031222 Xxxx
55.

11

SOLARIS SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Labrador / Levantos II
M: Sesil / Dżentelmen
K030686 616009530208115
56.

20

SONIA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/163 F: Kirkor
M: Sabrina
Brak 616007610190215
57.

50

SORPRESA CRUZADO POL 02 02 2016 klacz gniada/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak ES210500002124
58.

53

STERRE IRISH COB NLD 2011 Klacz srokata/mk: F: Napoleon
M: Pressilla van Stoeterij Van Loo
brak
59.

32

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
K028281 616007520052211
60.

57

TWISTER TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach siwa F: nn
M: nn
brak
61.

55

WERA LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada F: Konkret 2
M: Wineta
brak
62.

62

WOJAS HUCULSKA POL 2016 wałach srokata/kuc:135 F: Junior
M: Wróżka-CBR
Brak 616012520085516
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachorska Martyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2022-06-25
6
2022-06-25
5
Banaszewska Justyna
ORK Pod Dębem - Czołowo
KLASER (36)
2022-06-25
9
2022-06-25
7
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2022-06-25
4
2022-06-25
Boratyńska-Soral Marta
Klub Jeździecki Skok-Agrofood
2022-06-25
3
2022-06-25
2022-06-25
Depczyńska Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2022-06-25
2022-06-25
2
Derengowska Kinga
Brak
ALBI (51)
2022-06-25
1
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
SOLARIS (11)
2022-06-25
3
2022-06-25
3
100
Drozdowska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-25
1
Duczyc Magdalena
ORK Pod Aniołami
CALIF (14)
2022-06-25
2022-06-25
Dziubak Martyna
JKSR Michelin
2022-06-25
2022-06-25
Gerc Wiktoria
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2022-06-25
11
2022-06-25
Grzybowska Amelia
ORK Pod Dębem - Czołowo
ALEX (35)
2022-06-25
2022-06-25
11
Hasiuk Zofia
JKSR Michelin
2022-06-25
18
2022-06-25
Iżykowska Patrycja
Brak
2022-06-25
2022-06-25
Jabłońska Zosia
Kj Cavalier
GANGES (67)
2022-06-25
2022-06-25
4
Karasińska Anna
Brak
ALAMI (41)
2022-06-25
2022-06-25
Kiełbowicz Patrycja
BPK kuj-pom
GASPINA (23)
2022-06-25
1
2022-06-25
12
Kieszkowska Zuzanna
BPK kuj-pom
BRUS (15)
2022-06-25
8
Komorowska Lena
BPK kuj-pom
ITAKA (1)
2022-06-25
1
2022-06-25
14
Kornacka Martyna
brak
STERRE (53)
2022-06-25
2022-06-25
8
2022-06-25
20
Kujawa Zofia
Brak
CZANO (24)
2022-06-25
4
2022-06-25
Kwaśniewska Marika
Klub Sportowy Sydow Riding Team
MINION (44)
2022-06-25
2022-06-25
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2022-06-25
6
2022-06-25
12
Lipczyńska Aleksandra
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
HAGA (40)
2022-06-25
7
2022-06-25
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
GWEN (60)
2022-06-25
15
2022-06-25
2022-06-25
14
2022-06-25
4
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
ERA L. (8)
2022-06-25
1
500
2022-06-25
3
2022-06-25
10
Mularska Julia
Ciechociński KJ Bonanza
KRIMA (48)
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-25
Murawska Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-25
2
2022-06-25
Neumann Jagoda
Brak
LEGAT (54)
2022-06-25
13
2022-06-25
5
Nowak Monika
BPK kuj-pom
AVINION (16)
2022-06-25
16
2022-06-25
Nowakowska Blanka
Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2022-06-25
13
2022-06-25
6
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2022-06-25
9
2022-06-25
6
Parokhina Tamara
Gminny KJ Bogucin
MATADOR (13)
2022-06-25
6
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-06-25
2022-06-25
Przedwolska Maja
brak
BLANKA (39)
2022-06-25
1
Raczkowska Magdalena
Jks Radonia ZT-Stajnia Rukola
2022-06-25
1
Rudzińska Martyna
brak
BLANKA (39)
2022-06-25
15
2022-06-25
Ryczkowska Natalia
brak
2022-06-25
8
2022-06-25
7
Rygielska Monika
Bpk
ROLEX (47)
2022-06-25
19
2022-06-25
Skowroński Filip
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2022-06-25
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-06-25
Suchara Aleksandra
Bpk
NESSA (52)
2022-06-25
9
2022-06-25
8
Świtalska Maria
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
RUKOLA (63)
2022-06-25
2
2022-06-25
3
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
TANGO (32)
2022-06-25
2
400
2022-06-25
2
2022-06-25
5
2022-06-25
1
1500
2022-06-25
2
300
2022-06-25
1
600
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
2022-06-25
10
2022-06-25
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2022-06-25
7
2022-06-25
6
2022-06-25
3
Trzcińska Amelia
GKJ BOGUCIN
WOJAS (62)
2022-06-25
7
2022-06-25
10
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-06-25
1
2022-06-25
SOFT (21)
2022-06-25
1
2022-06-25
8
Winiecka Amelia
Ciechociński KJ Bonanza
2022-06-25
9
2022-06-25
8
2022-06-25
1
KLEA (68)
2022-06-25
5
2022-06-25
2
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2022-06-25
5
2022-06-25
4
Włodkowska Nina
niezrzeszona
MARASKA (38)
2022-06-25
3
2022-06-25
17
Wołowicz Alicja
BPK kuj-pom
MATADOR (13)
2022-06-25
Wróblewska Aleksandra
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2022-06-25
1
Wyborska Lena
NZ
2022-06-25
1
Ziemniarska Agata
bpk
2022-06-25
4
2022-06-25
5

Number of Riders: 61

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 3 400.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl