Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Towarzyskie Zawody w skokach przez przeszkody
SARBINOWO k/ Żnina, 26.06.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
73 ACCEPTED 2022-06-25 08:52:06
2022-06-24 22:33:59
Oliwia Górska EDEK
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2022-06-25 08:51:10
2022-06-24 22:33:24
Roksana Konowalska BARWA
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2022-06-24 10:23:17
2022-06-24 07:14:32
Julia Markowicz SZAFIREK
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
70 ACCEPTED 2022-06-23 22:55:05
2022-06-23 21:51:37
Maja Gramowska TOSIA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2022-06-23 21:17:07
2022-06-23 16:39:37
Gracjana Domalska BELLA ROSA
  • 2x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2022-06-23 21:17:02
2022-06-23 16:36:56
Zuzanna Kubicka MICHELE IL MAGNIFICO
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-06-23 16:27:12
2022-06-23 15:39:51
Wiktoria Wentlandt FANTAGIRO H
  • 2x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2022-06-23 14:49:50
2022-06-23 12:36:22
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2022-06-23 14:49:42
2022-06-23 12:32:15
Dorota Jakubowska MORSE (MONTI)
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2022-06-23 14:49:39
2022-06-23 12:14:49
Kinga Nosek MIRON
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2022-06-23 14:49:36
2022-06-23 11:54:51
Zuzanna Jeske ASTER H
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-06-23 14:49:34
2022-06-23 11:51:47
Gracjan Pilarski BLANCA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-06-23 14:49:31
2022-06-23 11:51:26
Julia Grajek BLANCA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2022-06-23 14:49:28
2022-06-23 11:51:12
Weronika Kogut DREAM WAY
  • 2x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-06-23 09:16:21
2022-06-23 08:48:52
Debora Figiel PIKER
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-06-23 09:16:18
2022-06-22 23:46:13
Alicja Cicha BOBI
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2022-06-23 09:16:15
2022-06-22 23:44:53
Małgorzata Bartkowiak NINKA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
56 ACCEPTED 2022-06-23 09:16:12
2022-06-22 21:37:36
Aleksandra Szczublewska GALINA
  • 2x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-06-23 09:16:09
2022-06-22 21:07:52
Marysia Giza TOSKANIA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2022-06-23 09:16:06
2022-06-22 21:04:55
Oliwia Szymczyk AMANT MPM
  • 1x 7/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-06-23 09:16:04
2022-06-22 21:04:09
Martyna Wieczorek AMANT MPM
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2022-06-23 09:16:01
2022-06-22 21:03:46
Oliwia Szymczyk AGASSI MPM
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2022-06-23 09:15:58
2022-06-22 21:02:53
Martyna Wieczorek ARTEMOR MPM
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2022-06-23 09:15:55
2022-06-22 21:01:59
Magda Długa ARTEMOR MPM
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2022-06-23 09:15:52
2022-06-22 20:56:53
Maja Kucz AGASSI MPM
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
48 ACCEPTED 2022-06-23 09:15:49
2022-06-22 20:52:54
Marika Przybylska TOSKANIA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2022-06-22 20:43:03
2022-06-22 20:38:24
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2022-06-22 15:01:57
2022-06-22 14:23:07
Agata Stępień AR
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2022-06-22 10:19:05
2022-06-21 23:07:54
Zuzanna Polaszewska HOSTEL
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
44 ACCEPTED 2022-06-22 10:18:59
2022-06-21 22:57:32
Milena Henning ALISZA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
43 ACCEPTED 2022-06-22 10:18:57
2022-06-21 22:40:06
Julia Skrzypczak HELISA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
42 ACCEPTED 2022-06-22 10:18:54
2022-06-21 22:27:42
Zuzanna Tyranowska KADENCJA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2022-06-21 20:10:40
2022-06-21 18:45:54
Amelia Wójcik GREATE PRIME
  • 2x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2022-06-21 14:20:24
2022-06-21 13:22:01
Martyna Drewka DELAWARE
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-06-21 14:20:16
2022-06-21 12:13:44
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-06-21 14:20:12
2022-06-21 12:13:14
Aleksandra Lipczyńska HAGA
  • 2x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2022-06-21 14:20:09
2022-06-21 12:11:17
Anna Janka AR
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-06-21 11:46:09
2022-06-20 23:43:23
Wiktoria Pomorska HELISA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-06-20 22:40:45
2022-06-20 22:33:50
Sara Zaporowska ORKAN
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2022-06-20 22:40:43
2022-06-20 22:32:09
Julia Woś FENIKS
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
33 ACCEPTED 2022-06-20 22:40:39
2022-06-20 22:31:42
Daria Marciniak FENIKS
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2022-06-20 22:40:37
2022-06-20 22:31:18
Maria Kasprzak ORKAN
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2022-06-20 22:40:35
2022-06-20 22:30:48
Julia Gorzelańczyk MAŁA MISIA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2022-06-20 22:40:31
2022-06-20 18:34:56
Katarzyna Prawucka ORKAN
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-06-20 14:09:57
2022-06-20 12:09:21
Michalina Kosecka SKARLET
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
28 ACCEPTED 2022-06-20 14:09:54
2022-06-20 12:09:00
Zofia Rygiel PEPA
  • 2x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2022-06-20 14:09:51
2022-06-20 12:06:24
Zuzanna Dudek UNESSA DE PRIMA
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2022-06-20 14:09:47
2022-06-20 11:31:04
Amelia Frasz HIMERA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2022-06-20 14:09:41
2022-06-20 11:25:50
Amelia Frasz KORA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:54
2022-06-19 23:06:53
Martyna Wódczak ARA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:51
2022-06-19 21:11:22
Michalina Osuch MELI
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
22 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:48
2022-06-19 21:10:42
Maja Goc ARA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:45
2022-06-19 21:09:41
Antonina Ćwiklińska NINKA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:42
2022-06-19 21:08:57
Julia Bień KUBA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2022-06-24 20:11:55
2022-06-19 21:06:58
Maja Doman PUERTO
  • 2x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:33
2022-06-19 21:06:16
Milena Duła KUBA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
17 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:30
2022-06-19 21:03:03
Aleksandra Domagalska BOBI
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
16 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:24
2022-06-19 21:02:09
Liwia Tomaszewska ŁATKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
15 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:20
2022-06-19 21:01:25
Julia Tomaszewska ALISZA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
14 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:17
2022-06-19 21:00:35
Mgdalena Ostrowska LOLEK
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
13 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:14
2022-06-19 20:58:02
Gabriela Dupeczak MELI
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
12 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:11
2022-06-19 20:56:54
Wiktoria Błażejczak ŁATKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
11 ACCEPTED 2022-06-19 23:08:08
2022-06-19 20:55:56
Julia Biłko BELLA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
10 ACCEPTED 2022-06-19 17:57:50
2022-06-19 10:23:33
Klaudia Łukasik IRYS
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-06-19 17:57:47
2022-06-18 23:51:39
Aleksandra Kiszka TOSIA
  • 2x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-06-18 18:18:42
2022-06-17 22:03:54
Małgorzata Zubrycka DJ CZEJENKA
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-06-18 18:18:40
2022-06-17 22:03:31
Małgorzata Zubrycka CON QUIBERY
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2022-06-16 16:13:30
2022-06-16 12:27:26
Laura Śróda BESSA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2022-06-16 10:21:19
2022-06-15 23:50:30
Dominika Jurek VILLA ROCA
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-06-16 10:21:16
2022-06-15 23:50:00
Jan Goc SAPHIRE
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2022-06-16 10:21:13
2022-06-15 23:49:24
Paweł Goc PESTKA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-06-15 09:57:30
2022-06-15 09:11:41
Nikola Płotka CALINECZKA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-06-14 09:46:38
2022-06-13 21:10:13
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bartkowiak Małgorzata Stajnia Rancho
2008 (JM.)
brak
2. Bień Julia Stajnia Rancho
2009 (JM.)
brak
3. Biłko Julia Stajnia Rancho
2012 (Mł.)
brak
4. Błażejczak Wiktoria Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
5. Cicha Alicja Stajnia Rancho
2010 (JM.)
brak
6. Ćwiklińska Antonina Stajnia Rancho
2010 (JM.)
brak
7. Długa Magda Stajnia Grzybowice
2007 (JM.)
Brak
8. Domagalska Aleksandra Stajnia Rancho
2012 (Mł.)
brak
9. Domalska Gracjana Stajnia Białożewin
S
Brak
10. Doman Maja Stajnia Rancho
2007 (JM.)
brak
11. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
12. Drewka Martyna BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
13. Dudek Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
brak
14. Duła Milena Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
15. Dupeczak Gabriela Stajnia Rancho
2010 (JM.)
brak
16. Figiel Debora Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2003 (MJ.)
O046699
17. Frasz Amelia Brak
2008 (JM.)
Brak
18. Giza Marysia Stajnia Grzybowice
2012 (Mł.)
Brak
19. Głogowska Victoria Kj Stajnia jarużyn
2007 (JM.)
Brak
Brak
20. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
21. Goc Maja Stajnia Rancho
2009 (JM.)
brak
22. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
brak
23. Górska Oliwia bpk
24. Górska Oliwia bpk
2009 (JM.)
brak
25. Gorzelańczyk Julia UKJ Irys
2008 (JM.)
Brak
26. Grajek Julia Stajnia Goodwill
2014 (Mł.)
Brak
27. Gramowska Maja Stajnia Goodwill
2011 (Mł.)
Brak
28. Henning Milena Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
29. Jakubowska Dorota UKS Master
2012 (Mł.)
-
-
30. Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O021076
31. Jeske Zuzanna Stajni Goodwill
2012 (Mł.)
Brak
32. Jurek Dominika Żniński Klub Jeździecki
S
O049825
33. Kasprzak Maria UKJ Irys
2009 (JM.)
Btak
34. Kiszka Aleksandra Stajnia Złota Podkowa
2007 (JM.)
-
35. Kogut Weronika Stajnia Goodwill
2008 (JM.)
Brak
36. Kołodziej Oliwia UKS MASTER
2006 (J.)
brak
37. Konowalska Roksana bpk
38. Konowalska Roksana Bpk
S
Brak
39. Kosecka Michalina KJ Sokół Damasławek
2011 (Mł.)
brak
40. Kubicka Zuzanna Stajnia Białożewin
2008 (JM.)
brak
41. Kucz Maja Stajnia Grzybowice
2001 (MJ.)
Brak
42. Lipczyńska Aleksandra Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
brak
43. Łukasik Klaudia Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
S
O036875
44. Marciniak Daria UKJ Irys
2004 (J.)
Brak
45. Markowicz Julia Stajnia Debiut
2012 (Mł.)
Brak
46. Nosek Kinga Uczniowski Klub Sportowy Master
2008 (JM.)
brak
-
47. Ostrowska Mgdalena Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
48. Osuch Michalina Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
49. Pilarski Gracjan Stajnia Goodwill
2011 (Mł.)
Brak
50. Płotka Nikola Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O060954
51. Polaszewska Zuzanna Stajnia Rancho
2010 (JM.)
brak
52. Pomorska Wiktoria Stajnia Rancho
2003 (MJ.)
brak
53. Prawucka Katarzyna UKJ Irys
2005 (J.)
Brak
54. Przybylska Marika Stajnia Grzybowice
2010 (JM.)
Brak
55. Rygiel Zofia KJ Sokół Damasławek
2013 (Mł.)
Brak
56. Skrzypczak Julia Rancho Tomasz Goc
2008 (JM.)
brak
57. Śróda Laura Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
58. Stępień Agata Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
59. Szczublewska Aleksandra Bpk
2009 (JM.)
Brak
60. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
61. Szymczyk Oliwia Stajnia Grzybowice
2007 (JM.)
Brak
62. Tomaszewska Julia Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
63. Tomaszewska Liwia Stajnia Rancho
2014 (Mł.)
brak
64. Tyranowska Zuzanna bp
2006 (J.)
brak
65. Wentlandt Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
66. Wieczorek Martyna Stajnia Grzybowice
2004 (J.)
Brak
67. Wódczak Martyna Rancho Tomasz Goc
2009 (JM.)
brak
68. Wójcik Amelia BPK kuj-pom
2015 (Mł.)
brak
69. Woś Julia UKJ Irys
2011 (Mł.)
Brak
70. Zaporowska Sara UKJ Irys
2011 (Mł.)
Brak
71. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

43

AGASSI MPM WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach ciemnogniada/170 F: Rumianek
M: Astoria
Brak 616007610150418
2.

18

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman
M: Ali Drabka
brak
3.

45

AMANT MPM WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Rumianek
M: Astoria
Brak 616007610030616
4.

40

AR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Polonez
M: Andora
brak 616009610199314
5.

34

AR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach kasztanowata/162 F: Polonez
M: Andora
Brak 616009610199314
6.

23

ARA KOŃ MAŁY POL 2018 klacz kara/mk:145 F: Dragon
M: Arisa
brak 616999610081018
7.

44

ARTEMOR MPM WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/165 F: Rumianek
M: Astoria
Brak 616007670016017
8.

50

ASTER H KUC WALIJSKI POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Hogeland's Nandor
M: Alexia
Brak 52801721000457
9.

59

BARWA F:
M:
10.

BARWA WLKP POL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Lombard /
M: Bryza /
brak -
11.

14

BELLA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999610215615
12.

56

BELLA ROSA SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Talent Charnoniere
M: Brda
Brak Xxx
13.

9

BESSA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: Astan /
M: Biest /
brak
14.

3

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
15.

49

BLANCA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz izabelowata/kuc:125 F: HSH Idefix /
M: Pasjonata Betty /
brak 616013610020617
16.

19

BOBI KOŃ MAŁY POL 2004 Wałach gniada F: Bingo /
M: Karina / Ismael
brak
17.

36

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
18.

5

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
K033409 616999520123416
19.

10

CON QUIBERY AES POL 2018 ogier siwa/173 F: Quibery / Quintero ASK
M: S-Con Laine / Con Air
brak 826002180885161
20.

37

DELAWARE WLKP POL 2016 klacz siwa/mk:155 F: Otill
M: Day Money
Brak 616007520069016
21.

11

DJ CZEJENKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: VON CHACCO IXE/ CHACCO BLUE
M: DAJ MONEY/ MARAM
K031726 616009520049217
22.

48

DREAM WAY WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz gniada/mk:155 F: Lord Star
M: Donia
Brak 616007610019218
23.

60

EDEK F:
M:
24.

EDEK SP POL 2009 wałach gniada/164 F: nn /
M: nn /
brak 616999610339609
25.

54

FANTAGIRO H Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach siwa/168 F: Golden Aviator
M: Florinne
brak 616009610127413
26.

61

FENIKS KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Very Top
M: Frida
K029061 013640016607
27.

32

FENIKS HAFLINGER POL 2018 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Nero
M: Fabella
Brak 616013610142118
28.

46

GALINA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz gniada/156 F: Wacław
M: Galla
Brak
29.

1

GREATE PRIME KUC POL 2018 wałach gniada/kuc:117 F: PASJA MALEONSIO
M: Gwiazdeczka
brak XYX
30.

35

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
31.

33

HELISA SP POL 2011 Klacz srokata F: Rewir I /
M: Haga /
brak
32.

25

HIMERA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz kara/mk:158 F: Koleś
M: Hawaja
Brak 616999520081817
33.

39

HOSTEL SP POL 2008 wałach gniada/162 F: VANDAMME
M: HESTIA
brak 616007610270808
34.

13

IRYS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ares
M: Isara
Brak 616009610183516
35.

38

KADENCJA Pełna Krew Angielska POL 2009 klacz gniada/162 F: Jape
M: Kordylina
brak 090000006220
36.

41

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz ciemnogniada/165 F: poll
M: kontra makker
brak brak
37.

24

KORA MAŁY KOŃ POL 2016 klacz kasztanowata/mk:160 F: Koleś
M: Kara
Brak 616013520025516
38.

20

KUBA SP POL 2004 wałach gniada/160 F: NN
M: NN
brak 999611465704
39.

17

LOLEK KUC POL 2018 wałach kasztanowata/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999610229618
40.

15

ŁATKA KUC POL 1998 Klacz srokata F: nn
M: nn
brak
41.

31

MAŁA MISIA TYP KUC POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Lisek
M: Misia
Brak 616999520080216
42.

16

MELI KUC POL 2006 klacz gniada/kuc:130 F: nn
M: nn
brak 616999530285606
43.

55

MICHELE IL MAGNIFICO KUC POL 2016 wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
brak xxx
44.

51

MIRON KOŃ MAŁY POL 23.04.2014 wałach kasztanowata/mk:153 F: Rewir I
M: Majja
brak 616013610079414
45.

52

MORSE (MONTI) TINKER POL 2013 wałach srokata/kuc:120 F: -
M: -
- -
46.

22

NINKA SP POL 2008 klacz skarogniada/161 F: Kier
M: Nanetta
brak 008520087708
47.

30

ORKAN HAFLINGER POL 2018 wałach kasztanowata/145 F: Nero
M: Orchidee
Brak 616013610142018
48.

27

PEPA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K020484 616999610330907
49.

53

PERS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2011 wałach gniada/kuc:156 F: -
M: -
brak 616999610217212
50.

6

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
51.

47

PIKER KOŃ MAŁY POL 2017 wałach skarogniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K033864 616999690146117
52.

21

PUERTO TYP SZLACHETNY POL 2018 wałach tarantowata/161 F: Poker
M: Evita
brak 616098200312003
53.

7

SAPHIRE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Likus
M: Szalka
Brak 616007520059510
54.

28

SKARLET NN POL 2001 klacz srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
brak brak
55.

58

SZAFIREK KUC POL 2018 ogier kara/kuc:110 F: NN
M: NN
Brak Brak
56.

12

TOSIA KON MAŁY POL 2016 klacz gniada/mk:145 F: nn
M: nn
brak 616999610211616
57.

57

TOSIA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:117 F: Rumcajs z Sadyby
M: Telimena
Brak 616013570182715
58.

42

TOSKANIA TINKER POL 2013 klacz srokata/kuc:140 F: Bahar Tiger
M: Talbota
Brak 616013530090313
59.

26

UNESSA DE PRIMA SP POL 2016 klacz gniada/157 F: Numero Uno
M: Uliwi
brak 616009610097916
60.

8

VILLA ROCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Castle Rock
M: Venus
brak 616009520019517
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Długa Magda
Stajnia Grzybowice
2022-06-26
12
Domalska Gracjana
Stajnia Białożewin
2022-06-26
2022-06-26
2022-06-26
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2022-06-26
1
2022-06-26
2022-06-26
5
2022-06-26
Drewka Martyna
BPK kuj-pom
2022-06-26
2022-06-26
6
2022-06-26
Dudek Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
2022-06-26
9
2022-06-26
2022-06-26
2022-06-26
Figiel Debora
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
PIKER (47)
2022-06-26
5
2022-06-26
Frasz Amelia
Brak
KORA (24)
2022-06-26
5
HIMERA (25)
2022-06-26
15
Giza Marysia
Stajnia Grzybowice
2022-06-26
18
Głogowska Victoria
Kj Stajnia jarużyn
2022-06-26
3
2022-06-26
Goc Jan
Żniński Klub Jeździecki
2022-06-26
4
2022-06-26
6
Goc Paweł
Żniński Klub Jeździecki
PESTKA (6)
2022-06-26
4
2022-06-26
1
Górska Oliwia
bpk
EDEK (60)
2022-06-26
17
2022-06-26
11
Gramowska Maja
Stajnia Goodwill
TOSIA (57)
2022-06-26
Janka Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
AR (34)
2022-06-26
6
Jeske Zuzanna
Stajni Goodwill
ASTER H (50)
2022-06-26
9
2022-06-26
6
Jurek Dominika
Żniński Klub Jeździecki
2022-06-26
4
2022-06-26
4
Kiszka Aleksandra
Stajnia Złota Podkowa
TOSIA (12)
2022-06-26
11
2022-06-26
2022-06-26
5
2022-06-26
Kogut Weronika
Stajnia Goodwill
2022-06-26
20
2022-06-26
Kołodziej Oliwia
UKS MASTER
PERS (53)
2022-06-26
3
2022-06-26
7
Konowalska Roksana
bpk
BARWA (59)
2022-06-26
2
2022-06-26
3
100
Kubicka Zuzanna
Stajnia Białożewin
2022-06-26
12
2022-06-26
2022-06-26
Kucz Maja
Stajnia Grzybowice
2022-06-26
19
Lipczyńska Aleksandra
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
HAGA (35)
2022-06-26
2
2022-06-26
Łukasik Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
IRYS (13)
2022-06-26
7
2022-06-26
3
100
Pilarski Gracjan
Stajnia Goodwill
BLANCA (49)
2022-06-26
14
2022-06-26
4
Płotka Nikola
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2022-06-26
13
2022-06-26
2
Pomorska Wiktoria
Stajnia Rancho
HELISA (33)
2022-06-26
1
Prawucka Katarzyna
UKJ Irys
ORKAN (30)
2022-06-26
7
FENIKS (61)
2022-06-26
Przybylska Marika
Stajnia Grzybowice
2022-06-26
21
Rygiel Zofia
KJ Sokół Damasławek
PEPA (27)
2022-06-26
16
Śróda Laura
Stajnia Rancho
BESSA (9)
2022-06-26
3
Stępień Agata
Bez Przynależności Klubowej
AR (40)
2022-06-26
Szczublewska Aleksandra
Bpk
GALINA (46)
2022-06-26
7
2022-06-26
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-06-26
1
300
2022-06-26
1
300
Szymczyk Oliwia
Stajnia Grzybowice
2022-06-26
10
2022-06-26
5
Tyranowska Zuzanna
bp
2022-06-26
8
Wentlandt Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-26
2022-06-26
Wieczorek Martyna
Stajnia Grzybowice
2022-06-26
10
2022-06-26
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2022-06-26
8
2022-06-26
2022-06-26
2
200
2022-06-26
2
200

Number of Riders: 71

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl