Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 18:48:03
2017-09-29 18:23:03
Kaja Więcek DUET
  • 2x 4/L/zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 18:47:31
2017-09-29 17:56:07
Ewa Ziółkowska DAY DREAM II S
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 16:29:40
2017-09-29 15:02:29
Barbara Grabowska DOLCE VITA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 08:12:42
2017-09-29 07:40:44
Daria Leba HOSTESSA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 22:39:25
2017-09-28 21:22:35
Józefina Siałkowska GOLDEN GIRL
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/L1/dwufazowy
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 22:39:06
2017-09-28 21:21:43
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/L1/dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 22:38:52
2017-09-28 21:08:22
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 22:38:30
2017-09-28 20:30:08
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/LL*/kolejnych eliminacji ( równoległy )
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 22:38:13
2017-09-28 20:04:56
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4/L/zwykły
  • 2x 5/L1/dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 19:48:22
2017-09-28 19:32:29
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/L1/dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 19:47:18
2017-09-28 17:17:51
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 10/L/dwufazowy
  • 1x 11/L1/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 19:47:02
2017-09-28 17:00:44
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 15:21:44
2017-09-28 15:16:40
Dominika Maciejewska DIEGO
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 19:46:35
2017-09-28 14:41:29
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 10/L/dwufazowy
  • 1x 11/L1/zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 13:39:16
2017-09-28 12:45:31
Patrycja Glabus WERDER
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/L1/dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 11:04:56
2017-09-28 10:49:04
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 4/L/zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 11:04:45
2017-09-28 09:27:21
Anna Nowak TOMICOR
  • 1x 10/L/dwufazowy
  • 1x 11/L1/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 11:04:34
2017-09-28 09:27:00
Joanna Nowak JAZZMAN
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 11:04:20
2017-09-28 09:20:20
Wiktoria Ferszka JAZZMAN
  • 2x 8/Mini LL/dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 23:25:35
2017-09-27 21:55:14
Bożena Rudyk DIUNA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/L/dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:46:28
2017-09-27 21:39:35
Barbara Grabowska LA CORDESSA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:46:14
2017-09-27 21:31:55
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:45:57
2017-09-27 21:30:25
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 4/L/zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:45:40
2017-09-27 20:33:24
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/L1/dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:45:20
2017-09-27 20:32:38
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 4/L/zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:45:00
2017-09-27 19:29:12
Dominika Cyza WIKI
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:44:44
2017-09-27 18:30:46
Aleksandra Nowak VOSSIE
  • 2x 8/Mini LL/dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:44:27
2017-09-27 18:30:17
Dominika Jurek ZAPARINA
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:03:55
2017-09-27 07:46:10
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:03:41
2017-09-27 06:46:54
Julia Kasprzyk ARIA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 6/LL*/kolejnych eliminacji ( równoległy )
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:03:23
2017-09-27 02:25:14
Agata Zielińska BARTONIA
  • 2x 10/L/dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 23:09:41
2017-09-26 20:48:17
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 23:09:00
2017-09-26 20:30:44
Agata Dahlke MAKSIMUS
  • 1x 10/L/dwufazowy
  • 1x 11/L1/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 23:08:41
2017-09-26 20:25:21
Maja Zbytniewska DONCERTA S
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/L1/dwufazowy
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 10:58:28
2017-09-23 22:53:00
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 10:58:14
2017-09-23 18:53:29
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/L1/dwufazowy
  • 1x 10/L/dwufazowy
  • 1x 11/L1/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 14:08:25
2017-09-23 12:46:06
Oliwia Łangowska REMUS
  • 1x 7/PK/Pierwszy / Drugi Krok
  • 2x 8/Mini LL/dokładności
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 10:57:21
2017-09-19 18:44:38
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:33:56
2017-09-19 14:05:38
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/L1/dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 17:12:44
2017-09-18 15:49:01
Aleksandra Ring TWISTER
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/L1/dwufazowy
  • 1x 10/L/dwufazowy
  • 1x 11/L1/zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 15:47:39
2017-09-17 15:42:23
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 10/L/dwufazowy
  • 1x 11/L1/zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 19:51:28
2017-09-16 11:16:49
Jan Grzybowski DEMON JAN
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/Mini LL/dokładności
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 19:46:07
2017-09-15 21:39:23
Zuzanna Zakurzewska DORINA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arkuszewska Daria Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (Mł.)
brak
2. Bonieckia Wiktoria bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
3. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
4. Cyza Dominika brak
S
brak
5. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
6. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
7. Duroł Zuzanna Stajnia Jarużun
2004 (JM.)
brak
8. Ferszka Wiktoria Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (JM.)
O041292
9. Frelichowska Natalia KJ Oxer Inowrocław
S
O031899
10. Glabus Patrycja Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (J.)
brak
11. Gorzyńska Julia BPK
12. Grabowska Barbara brak przynależności klubowej
S
brak
13. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
14. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
BRAK
15. Jurek Dominika Rancho Tomasz Goc
1997 (MJ.)
Brak
16. Kacprzak Marcelina BPK
17. Kasprzyk Julia Klub jazdy konnej joker Dzialowo
2003 (JM.)
O035159
18. Kaźmierczak Amelia bpk
19. Kozar Olga BPK
20. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
21. Leba Daria Brak
2001 (J.)
Brak
22. Lewandowska Kinga KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
Brak
23. Łangowska Oliwia Brak
2001 (J.)
Brak
24. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (JM.)
O034085
25. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (JM.)
O041490
26. Nowak Anna Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
O012289
27. Nowak Joanna Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
brak
28. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2000 (J.)
brak
29. Poćwiardowska Marta bpk
30. Przesławska Maria Stajnia Jarużyn
31. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
Brak
32. Radowski Jonasz brak
2001 (J.)
brak
33. Ring Aleksandra Kj Stajnia Jarużyn
2000 (J.)
Brak
34. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
35. Rudyk Bożena brak
S
brak
36. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O013761
37. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O037496
38. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
39. Tarnowska Nicole Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O024375
40. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
41. Werwiński Mateusz
42. Więcek Kaja SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (JM.)
O037486
43. Winiarska Samanta
44. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
45. Wolny Maja KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O023178
46. Zakurzewska Zuzanna brak
2016 (Mł.)
brak
brak
47. Zbytniewska Maja MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
48. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
49. Ziółkowska Ewa KJ Dilmar
S
Brak
50. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

ARIA Wielkopolska POL 08.03.2010 Klacz kasztanowata F: Alek
M: Merta
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684
2.

44

BAJKA SP POL 2003 Klacz gniada F: Loxley
M: Banicja
O: Joanna Litwinowicz-Skwarska
B: Andrzej Winiarek
brak POL 009 60 00905 03
3.

30

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
4.

45

BONA F:
M:
O:
B:
5.

49

BORA F:
M:
O:
B:
6.

9

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/163 F: Concert
M: Wonder Girl
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
7.

51

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
K020781 DE421000001511
8.

46

CORSO F:
M:
O:
B:
9.

28

CRONOS HOL. GER 2009 Wałach gniada F: Contact Me
M: Scandies Rose
O: Piotrowicz Tomasz
B: Gerken Kai
K015241 DE421000361709
10.

2

DAY DREAM II S Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach gniada F: Mason
M: DanielaII
O: Kaniewska
B: Sarnowski Przemysław
brak
11.

41

DEMON JAN Kuc Walijski POL 2011 Wałach kara/kuc:125 cm F: Taurina's Gismore
M: De Linden's Sprinta
O: Jan Grzybowski
B: Tomasz Konieczka
brak 616013520056811 brak
12.

14

DIEGO Typ Pogrubiany POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Rafael
M: Dania
O: Dominika Steyer
B: Navus-Wysocki Jan
K022470 616999530282509
13.

34

DIUCORINA W SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort
M: Dorilla W
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik- Matelska
Brak
14.

19

DIUNA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz gniada F: Romualdo
M: Dilejt
O: Renata Wójcik
B: Krzysztof Lica
brak
15.

3

DOLCE VITA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Talent Charboniere
M: Doncerta S
O: Karolina Toczko - Borczuch
B: Karolina Toczko - Borczuch
brak 616009520012713
16.

53

DON GIOVANNI SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Danina
O: Jacek Morawski
B: Zenon Brzozowski
brak
17.

33

DONCERTA S SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert/
M: Donna Rossa S/
O: Piotr Zbytniewski
B: Stanisław Szurik
brak
18.

42

DORINA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/brak F: Grafit
M: Doris
O: Anna Jermak
B: Renata Wójcik
brak brak brak
19.

1

DUET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: Donna
O: Roman Więcek
B: Lica Krzysztof
K013950
20.

22

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
21.

36

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
22.

6

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
23.

5

GOLDEN GIRL Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Grace J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak 616 007 52 00506 12
24.

24

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
25.

47

HERA F:
M:
O:
B:
26.

4

HOSTESSA SP POL 1998 Klacz siwa F: Fez oo
M: Hossa
O: Daria Leba
B: Maria paszko
Brak
27.

7

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon
M: Ina
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
28.

23

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
29.

18

JAZZMAN WLKP POL 2009 Wałach siwa F: NN
M: Jarema
O: Magdalena Ferszka
B: Cap Artur
brak
30.

21

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
31.

48

KAPRIOLA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
O: DOROTA ZIELIŃSKA
B: KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI
BRAK
32.

20

LA CORDESSA SP POL 2013 Klacz gniada F: Cordess
M: Larika S
O: Karolina Toczko - Borczuch
B: Karolina Toczko - Borczuch
brak
33.

38

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
O: Julia Brand
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
34.

35

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Lewandowska Dorota
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
35.

13

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
O: Katarzyna Kubiak
B: .
K024127 418181004805
36.

43

LUCEK F:
M:
O:
B:
37.

32

MAKSIMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme
M: -
O: Aleksandra Kossakowska
B: -
brak
38.

12

MAYBE ME Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
O: Magdalena Kaczmarek-Duroł
B: Beata Kowalska
brak 616 007 52 01144 10
39.

50

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville
M: Nestia S
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
40.

31

OLIMPIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II/ Dollar du Murier
M: Odyseja/ Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
brak
41.

8

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
brak
42.

40

PRIMERA SP POL 25.03.3002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Grela Krzysztof
B: Joanna Jagoda
K013777
43.

37

REMUS Typ Szlachetna POL 12.03.2010 Wałach srokata/160 F: Mustang N.M.K.
M: Roksana
O: Krzysztof Grela
B: Renata Kotarska
K018753 616999530164910
44.

16

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert
M: Rakija
O: .
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
45.

17

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
O: Anna Nowak
B: SK Nowa Wioska
K018437
46.

39

TWISTER Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Machandel
M: Tara
O: Aleksandra Ring
B: Andrzej Nowakowski
Brak POL007520018605
47.

26

VOSSIE Deutsch Reit Pony POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Włodzimierz Goc
B: Bouwman MTS.
brak
48.

15

WERDER Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Likus
M: Workuta
O: Dominika Gawlik
B: Bajerski Szczepan
brak
49.

10

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama
M: Wyprawa
O: Piotr Wolny
B: Mieszczański Stanisław
K024077
50.

25

WIKI Wielkopolska POL 2011 Klacz srokata/165 F: Vittorio
M: Wolta
O: Marek Spionek
B: Marek Spionek
brak
51.

27

ZAPARINA Oldenburska GER 2008 Klacz siwa F: Zapateado
M: Hauptstutbuch Charming Lotti
O: Tomasz Goc
B: Mike i Jeanette Otte
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
OLIWKA (8)
2017-09-30
1
2017-09-30
9
2017-09-30
2017-09-30
Bonieckia Wiktoria
bez przynależności klubowej
IDOL (7)
2017-09-30
1
2017-09-30
8
2017-09-30
2017-10-01
1
2017-10-01
4
2017-10-01
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-09-30
1
2017-09-30
2
Cyza Dominika
brak
WIKI (25)
2017-09-30
2
2017-09-30
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
2017-10-01
2017-10-01
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-09-30
10
2017-09-30
3
Duroł Zuzanna
Stajnia Jarużun
2017-09-30
14
2017-09-30
Ferszka Wiktoria
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
JAZZMAN (18)
2017-10-01
1
2017-10-01
2
Frelichowska Natalia
KJ Oxer Inowrocław
2017-09-30
7
2017-09-30
5
2017-10-01
2
2017-10-01
4
Glabus Patrycja
Toruński Klub Jazdy Konnej
WERDER (15)
2017-09-30
8
2017-09-30
12
Gorzyńska Julia
BPK
2017-09-30
12
2017-09-30
1
2017-09-30
Grabowska Barbara
brak przynależności klubowej
2017-09-30
6
2017-09-30
3
2017-09-30
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (40)
2017-10-01
1
2017-10-01
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
2017-09-30
8
2017-09-30
7
2017-10-01
2017-10-01
Jurek Dominika
Rancho Tomasz Goc
2017-10-01
4
2017-10-01
7
2017-10-01
3
Kacprzak Marcelina
BPK
CORSO (46)
2017-09-30
1
2017-09-30
1
Kasprzyk Julia
Klub jazdy konnej joker Dzialowo
ARIA (29)
2017-09-30
5
2017-09-30
2017-09-30
13
2017-09-30
2017-10-01
2017-10-01
2
2017-10-01
10
Kaźmierczak Amelia
bpk
LUCEK (43)
2017-09-30
1
Kozar Olga
BPK
HERA (47)
2017-09-30
1
2017-09-30
17
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (13)
2017-10-01
3
2017-10-01
1
Leba Daria
Brak
2017-09-30
13
2017-09-30
Lewandowska Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
LARIANT (35)
2017-09-30
11
2017-09-30
14
2017-10-01
3
2017-10-01
Łangowska Oliwia
Brak
REMUS (37)
2017-10-01
1
2017-10-01
2
2017-10-01
6
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DIEGO (14)
2017-09-30
13
2017-09-30
12
2017-09-30
Nowak Aleksandra
Rancho Tomasz Goc
VOSSIE (26)
2017-10-01
4
2017-10-01
4
Nowak Anna
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
TOMICOR (17)
2017-10-01
6
2017-10-01
5
Nowak Joanna
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
JAZZMAN (18)
2017-10-01
5
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2017-09-30
2017-09-30
16
2017-09-30
Poćwiardowska Marta
bpk
LUCEK (43)
2017-09-30
8
Przesławska Maria
Stajnia Jarużyn
BORA (49)
2017-09-30
8
2017-09-30
11
2017-09-30
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (16)
2017-09-30
19
2017-09-30
Radowski Jonasz
brak
2017-09-30
11
2017-09-30
9
2017-09-30
Ring Aleksandra
Kj Stajnia Jarużyn
TWISTER (39)
2017-09-30
16
2017-09-30
7
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017-09-30
3
2017-09-30
Rudyk Bożena
brak
DIUNA (19)
2017-09-30
4
2017-09-30
2017-10-01
8
2017-10-01
Siałkowska Józefina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-09-30
5
2017-09-30
10
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (28)
2017-09-30
2017-09-30
2017-09-30
9
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (21)
2017-09-30
15
2017-09-30
Tarnowska Nicole
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2017-10-01
6
2017-10-01
2017-10-01
9
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-30
6
2017-09-30
6
2017-09-30
17
2017-09-30
Werwiński Mateusz
BAJKA (44)
2017-09-30
6
2017-09-30
1
2017-09-30
1
Więcek Kaja
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DUET (1)
2017-09-30
12
2017-09-30
Winiarska Samanta
BONA (45)
2017-09-30
1
2017-09-30
1
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
2017-09-30
18
2017-09-30
11
2017-09-30
8
2017-09-30
Wolny Maja
KJ Dilmar
WEZYR (10)
2017-09-30
15
2017-09-30
1
Zakurzewska Zuzanna
brak
DORINA (42)
2017-09-30
1
2017-09-30
10
2017-09-30
Zbytniewska Maja
MUKS Bielice
2017-09-30
4
2017-09-30
4
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2017-10-01
5
2017-10-01
2017-10-01
2
Ziółkowska Ewa
KJ Dilmar
2017-09-30
18
2017-09-30
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (31)
2017-09-30
2017-09-30
1
2017-09-30
2

Number of Riders: 50

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl