Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Eleminacje do OOM
Eliminacje do OOM - Kwieki 2022***
KWIEKI, 18-19.06.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
13 ACCEPTED 2022-06-15 21:56:41
2022-06-15 19:47:36
Magdalena Szczechura CARTANA D`HOTOT
  • 1x I półfinał/DK/I półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./DK/II półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
12 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:28
2022-06-06 23:15:28
Julia Karolak ADAGIO MOON
7
  • 1x I półfinał/DK/I półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./DK/II półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/DK/Finał dwunawrotowy el. do OOM (wys. 120 cm.)
11 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:41
2022-06-06 10:14:43
Wiktor Kajetan Piechota HANIBAL DE REVEL SOYMAX
7
  • 1x I półfinał/DK/I półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./DK/II półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/DK/Finał dwunawrotowy el. do OOM (wys. 120 cm.)
10 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:55
2022-06-06 08:31:11
Maja Szukalska SPARKLING DARK KNIGHT
A
  • 1x I półfinał/KUCE/I półfinał el. do OOM na styl jeźdźca
  • 1x II półf./KUCE/II półfinał el. do OOM na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/KUCE/Finał dwunawrotowy el. do OOM
9 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:09
2022-06-04 18:26:39
Natalia Czech CAMELIA
A
  • 1x I półfinał/DK/I półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./DK/II półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/DK/Finał dwunawrotowy el. do OOM (wys. 120 cm.)
8 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:31
2022-06-03 12:32:31
Amelia Kużel WALENTINO
7
  • 1x I półfinał/DK/I półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./DK/II półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/DK/Finał dwunawrotowy el. do OOM (wys. 120 cm.)
7 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:49
2022-06-03 11:01:31
Wiktoria Ryciak VERONA
7
  • 1x I półfinał/DK/I półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./DK/II półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/DK/Finał dwunawrotowy el. do OOM (wys. 120 cm.)
6 ACCEPTED 2022-06-17 08:37:31
2022-06-02 22:09:51
Przemysław Pająk KALA
7
  • 1x I półfinał/KUCE do 140 cm/I półfinał el. do OOM (wys. 90 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./KUCE do 140 cm./II półfinał el. do OOM (wys. 90 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/KUCE do 140 cm/Finał dwunawrotowy el. do OOM (wys. 90 cm.)
5 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:14
2022-06-02 15:55:39
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
7
  • 1x I półfinał/DK/I półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./DK/II półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/DK/Finał dwunawrotowy el. do OOM (wys. 120 cm.)
4 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:29
2022-06-02 13:56:36
Julia Karolak COCO CHANEL
7
  • 1x I półfinał/DK/I półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./DK/II półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/DK/Finał dwunawrotowy el. do OOM (wys. 120 cm.)
3 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:33
2022-06-02 09:55:48
Zofia Pakur LEMINUS
M
  • 1x I półfinał/KUCE/I półfinał el. do OOM na styl jeźdźca
  • 1x II półf./KUCE do 140 cm./II półfinał el. do OOM (wys. 90 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/KUCE/Finał dwunawrotowy el. do OOM
2 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:53
2022-06-01 22:58:07
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
M
  • 1x I półfinał/DK/I półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./DK/II półfinał el. do OOM (wys. 115 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/DK/Finał dwunawrotowy el. do OOM (wys. 120 cm.)
1 ACCEPTED 2022-06-17 08:38:19
2022-06-01 09:57:49
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
7
  • 1x I półfinał/KUCE do 140 cm/I półfinał el. do OOM (wys. 90 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x II półf./KUCE do 140 cm./II półfinał el. do OOM (wys. 90 cm.) na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/KUCE do 140 cm/Finał dwunawrotowy el. do OOM (wys. 90 cm.)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
2. Bućkowska Bogumiła JKS SENNY NOWĘCIN
2007 (JM.)
Brak
3. Buczynska Aleksandra VitaSport Brachlewo
2003 (MJ.)
O041217
4. Czajka Aleksandra Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O024882
5. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
6. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (MJ.)
O041356
7. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
8. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
9. Flaga Paula Pomorska Liga Jeździecka
S
O045255
10. Gajewska Amelia JKS Senny Nowęcin
2009 (JM.)
Brak
11. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
10258045
12. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
13. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065860
14. Grabańska Martyna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
brak
15. Jabłońska Natalia JKS SENNY NOWĘCIN
2007 (JM.)
Brak
16. Jażdżewska Agata Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
17. Kaczorowska Klaudia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O058077
18. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
19. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (J.)
O056852
20. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
21. Kasprzak Gracjana brak
2009 (JM.)
49013/21
22. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2003 (MJ.)
O043469
23. Kawalec Wiktoria Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O044588
24. Kaźmierczak Łukasz JKS Meloni horses
25. Kiełpińska Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
26. Kosior Julia JKS Senny
2006 (J.)
brak
27. Kowalewska Agnieszka Kj Turze
S
O035509
28. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
O052198
29. Kwiatkowska Antonina brak
2009 (JM.)
49014/21
30. Leba Daria KJ Classic
2001 (MJ.)
Brak
31. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
O045763
32. Łajewska Katarzyna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O029281
33. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
34. Narloch Wiktoria Bpk
S
O021043
35. Obrycki Aleksander bpk
36. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
37. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
38. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
39. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
40. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
41. Piechota Wiktor Kajetan Sportowy Klub Jeździecki '' REVEL''
2007 (JM.)
O038528
42. Pietera Daniel Pomorska Liga Jeździecka
S
O023134
43. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O056127
44. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
45. Radowski Jonasz KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O040781
46. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (J.)
O054410
47. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
48. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
49. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052785
50. Słomska Agnieszka brak
2010 (JM.)
0062044
51. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (MJ.)
O051413
52. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
53. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
54. Szmaglinska Nadia brak
2009 (JM.)
brak
55. Sztandur Tadeusz Pomorska Liga Jeździecka
S
O007042
56. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
57. Treczyńska Nadia JKS Barłomino
2005 (J.)
O054613
58. Trzepizur Anita Pomorska Liga Jeździecka
2002 (MJ.)
O059189
59. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
60. Witkowska-Marel Elżbieta KS Marel Team
S
O003328
61. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

214

ADAGIO MOON Holsteiner Warmblut GER 2015 gelding bay/177 F: -
M: -
K034388 DE421000056815
2.

37

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/175 F: Figlarz
M: Bruna
K028477 616006530094514
3.

52

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 1999 klacz gniada/161 F: Ros
M: Bastylia
Brak 006590012699
4.

23

BONNIE BLUE SP POL 2018 klacz kasztanowata/165 F: Cantero
M: Bella
K034518 616009530125718
5.

66

BRANCO SP POL 2004 wałach jasnokasztanowata/170 F: Sir Neel/ Darco
M: Barka/ Jarabub
K009100 POL009640036804
6.

28

CAALISTENIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Maaik
M: Caroline
K022902 616 009 60 02091 13
7.

210

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold /
M: Upona / Concorde
K033063 826002150873992
8.

44

CARDINA L HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/164cm F: Cardino
M: D-Con Aires
K030111 DE421000709516
9.

53

CARTANA D`HOTOT KWPN POL 2007 klacz siwa/168 F: Cartano
M: Hautesse D`Hotot
K012164 528003000709281
10.

49

CHACCO S OLD GER 2016 klacz siwa/167 F: chaccato
M: francesca
K031003 DE 418181080116
11.

8

CHALLENGE TRAKEŃSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759 732 01 00199 06
12.

206

CHERIE DE BEAUFOUR SF FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Macy van Leut / Elanville
K030234 12243223Y
13.

17

CHILLANDO BLUE Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Rasch ex Rekrut / Ramirado
M: Carmen / Impuls
K026258 616009600241114
14.

9

CHLOE SP POL 2017 klacz siwa/162 F: Coupie
M: Catania 84
K031930 616009530025317
15.

13

CLOUD 27 HOL POL 2009 wałach gniada/173 F: Cayado/Clearway
M: Vathia/Casall
K023054 DE421000060909
16.

205

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
17.

20

COGITA SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Candor
M: Cambiosa
K029564 616009660893809
18.

45

CONCHITTA Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz siwa/170 F: Calvino Z
M: Glora /Bolshoi
K034287 056015Z55598018
19.

26

CONDUCTOR SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
20.

30

CORINO BRANDERDURSKA POL 2017 wałach siwa/166 F: It s Me du Mesnil
M: Carrera
K032279 276020000545726
21.

25

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
22.

24

CYTOR SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Cantero
M: Cykada
K034519 616009530224815
23.

1

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
K016613
24.

35

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
25.

18

DĘBLIN AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Sadam
M: Dobrawa/Cyborg
K032043 A0022279S
26.

12

DEJZI TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz siwa/162 F: NN
M: NN
K033633 61699990640092310
27.

58

DESIGN KOŃ SPORTOWY POL 2008 ogier gniada/173 F: Granili S
M: Dora
K013856 POL009610079508
28.

64

DYSTRYKT WKLP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rabiatos Z
M: Dygresja
brak 6160076001136
29.

212

ECONTEAU TER DIESCHOOT BWP POL 2004 ogier skarogniada/170 F: CONTENDRO
M: S.LAVERNELLE VAN'T JACOBIJNEN
K034550
30.

22

ECRUZEIRA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz siwa/168 F: -
M: -
Brak -
31.

48

ELGON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Rafael
M: Etna
K014009 616007530282409
32.

21

ESSENCE Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Boreas Rush
M: Estancia
brak
33.

203

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
34.

14

FANATYK WLKP POL 2012 wałach gniada/167 F: LUDGER
M: FALADA
K022642 616007682004312
35.

39

FARMA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Felini
M: Firma
K031471 616007610079409
36.

19

GAMON WESTFALSKA POL 2012 wałach gniada/175 F: Dionizos
M: Gama
K028785 DE 441411456712
37.

46

GLORA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Bolschoi
M: Glorietta / Le Voltaire
K026868 616009610088413
38.

213

HANIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: Colox Cup old.
M: Hipnoza sp Cantanis hol.
K027092 616009600080215
39.

27

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
40.

32

HORATA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
K022130 616006590203012
41.

56

ICARUS VAN HET MISPELHOF Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2008 wałach gniada/175 F: TINKA'S BOY
M: FOLIE DE MUZE
. 056-002-W00271798
42.

215

IDT F:
M:
43.

63

INIA WESTF POL 2017 klacz kasztanowata/168 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: Jo's Carma / Cassini II
K034096 DE441411088017
44.

50

JAŚMIN WLKP POL 2015 wałach siwa/172 F: Celebes
M: Jaga
K033640 616007530033815
45.

67

JUST CENTO SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Alczento
M: Jesi
K030496 616000111222099017
46.

207

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Nowator / Pepton
M: Kolizja / Grosz
K024848 POL 013 58 08307 07
47.

43

KARTAGO KM WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada F: Marino
M: Kalina
K023851
48.

51

KOLENDRA TYP MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
K033885 616999580455315
49.

57

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
50.

204

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:149 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
K028860 528008080117808
51.

34

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
52.

213

MAD-MAX F:
M:
53.

15

MILA FLY OLDENBURSKA POL 2012 klacz gniada/mk:157 F: Chacco Fly
M: Mila Mar
K023659 616009640036312
54.

38

NORTON PKS POL 2007 wałach skarogniada/174 F: Love Affair
M: Nixe
KO011971 11689
55.

33

ODESSA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: LANVESTER L EX LANSVESTER L
M: OLIVIA PLUS-S
K028437 616009670038115
56.

2

PIACZENTO KUC POL 2018 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: DON MATEO
M: POLHAARS GARBELLA
K034163 616013610213918
57.

65

PICO MAŁOPOLSKI POL 2006 wałach gniada/162 F: Pikador
M: Iskra
K023676 Pol999520119906
58.

16

PŁATEK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/167 F: Sadam
M: Płataria
K023827 616006580515610
59.

41

PRESTIGE Wlkp/poch.traken POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Pilotka / Silver
K031615 616007600138917
60.

40

ROSA TYP SZLACHETNY POL 2018 klacz gniada/160 F: Dixan
M: Rossi
K034585 616 999 66 10162 18
61.

211

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy POL 2007 wałach kara/kuc:149 F: nn
M: nn
K025093 826082001100940
62.

214

STICH HAN POL 2016 wałach skarogniada/173 F: S
M: S
K031607 X
63.

31

TEDDY BEAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: -
M: -
K024194 616999530285711
64.

60

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
65.

202

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:136 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
K027048 POL013670165307
66.

208

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Turbud Quirinus
M: Valencia/Compliment
K018832 61600964000260
67.

209

WALENTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Warena/Wanderkonig
K013740 616009530044309
68.

36

WIEŻA WIATRÓW Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kara/168 F: Stilios
M: Wanessa
Brak 616009580322614
69.

29

WILL DU REVERDY SP POL 2018 wałach gniada/170 F: If Du Reverdy
M: Wedding Sog
Brak 616 009 53 00199 18
70.

42

ZIBI LAZAR OLD. POL 2017 klacz gniada/162 F: For Pleasure / Furioso II
M: Granada / Graf Grannus
K034131 DE433330554317
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Czech Natalia
Sopocki KJ
CAMELIA (210)
2022-06-18
7
2022-06-18
6
2022-06-19
7
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
2022-06-18
3
2022-06-18
2
2022-06-19
2
Głogowska Nina
Sopocki Klub Jeździecki
2022-06-18
2
2022-06-18
1
2022-06-19
1
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-06-18
3
2022-06-18
7
2022-06-19
4
2022-06-18
2022-06-18
Kużel Amelia
Pegaz Reda
WALENTINO (209)
2022-06-18
2
2022-06-18
8
2022-06-19
6
Pająk Przemysław
JKS Barłomino
KALA (207)
2022-06-18
4
2022-06-18
3
2022-06-19
3
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (204)
2022-06-18
1
2022-06-19
3
2022-06-18
4
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel STĘKINY
2022-06-18
6
2022-06-18
3
2022-06-19
3
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
VERONA (208)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-19
1
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
F-MATI AZ (203)
2022-06-18
5
2022-06-18
4
2022-06-19
5
Szczechura Magdalena
BPK
2022-06-18
8
2022-06-18
5
2022-06-19
8
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-06-18
3
2022-06-18
2
2022-06-19
2

Number of Riders: 61

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl