Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Towarzyskie Zawody w skokach przez przeszkody
SARBINOWO k/ Żnina, 21.05.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
45 ACCEPTED 2022-05-17 16:25:38
2022-05-17 15:02:21
Wiktoria Pomorska HELISA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-05-17 16:25:34
2022-05-17 15:01:12
Małgorzata Bartkowiak HELISA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
43 ACCEPTED 2022-05-17 16:25:30
2022-05-17 14:49:06
Liwia Tomaszewska ŁATKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
42 ACCEPTED 2022-05-17 16:25:26
2022-05-17 14:48:36
Michał Szukała SILVANA
  • 2x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2022-05-17 16:25:22
2022-05-17 14:20:52
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-05-17 13:38:57
2022-05-17 13:26:54
Julia Bień HOSTEL
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2022-05-17 13:38:50
2022-05-17 13:20:18
Martyna Wódczak BELLA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2022-05-17 12:37:49
2022-05-17 12:20:15
Michalina Kosecka SKARLET
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
37 ACCEPTED 2022-05-17 12:37:46
2022-05-17 12:16:49
Zofia Rygiel PEPA
  • 2x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2022-05-17 12:37:41
2022-05-17 11:23:56
Julia Bień KUBA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2022-05-17 12:37:38
2022-05-17 11:09:30
Milena Duła KUBA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2022-05-17 12:37:35
2022-05-17 11:05:49
Alicja Cicha NINKA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2022-05-17 12:37:31
2022-05-17 10:54:11
Maja Doman PUERTO
  • 2x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2022-05-17 12:37:28
2022-05-17 10:35:43
Antonina Ćwiklińska NINKA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2022-05-17 12:37:25
2022-05-17 10:29:28
Zuzanna Polaszewska KUBA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2022-05-17 08:10:33
2022-05-17 00:04:42
Julia Biłko BELLA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
29 ACCEPTED 2022-05-16 21:42:21
2022-05-16 21:32:36
Aleksandra Kiszka DONCERTA S
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-05-16 17:19:26
2022-05-16 14:40:55
Zuzanna Krintus ASESOR
  • 2x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2022-05-16 07:26:23
2022-05-16 06:11:07
Patrycja Obst ETINA RK
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-05-16 07:26:20
2022-05-15 21:40:54
Emanuel Konieczny AOSIK
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-05-15 16:13:20
2022-05-15 08:59:20
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-05-15 16:13:16
2022-05-15 08:58:46
Małgorzata Zubrycka CON QUIBERY
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-05-15 16:13:13
2022-05-14 20:32:21
Martyna Malak BAXTER Z JASKÓŁKI
  • 2x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-05-15 16:13:10
2022-05-14 20:32:02
Marta Maciejewska KWESTIA
  • 2x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-05-14 12:28:06
2022-05-14 10:22:23
Agata Stępień AR
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2022-05-13 23:47:51
2022-05-13 22:52:38
Anna Janka AR
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-05-13 23:47:44
2022-05-13 21:46:56
Nikola Płotka CALINECZKA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-05-13 09:15:14
2022-05-12 23:51:40
Urszula Łopuszyńska FLEUR
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-05-13 12:39:47
2022-05-12 23:50:59
Nadia Małecka FLEUR
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2022-05-09 19:00:14
2022-05-09 15:47:32
Gracjana Domalska BELLA ROSA
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2022-05-08 02:39:06
2022-05-07 21:18:37
Maja Grzybowska GO DOTTY
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-05-08 02:38:18
2022-05-07 21:04:52
Dororta Chełkowska KLARISA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-05-08 02:38:14
2022-05-07 21:00:14
Kacper Kwiatkowski SILKA D
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art.238.1.1
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
12 ACCEPTED 2022-05-07 18:24:40
2022-05-07 16:47:56
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-05-07 18:24:37
2022-05-07 14:30:54
Nadia Małecka AMIGOS
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2022-05-06 13:29:53
2022-05-06 13:28:48
Dominika Jurek VILLA ROCA
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-05-06 13:29:46
2022-05-06 13:28:27
Amelia Frasz KORA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-05-06 13:29:43
2022-05-06 13:24:15
Jan Goc SAPHIRE
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-05-06 13:29:40
2022-05-06 13:23:36
Jan Goc IWI
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-05-06 13:29:35
2022-05-06 13:23:17
Paweł Goc PESTKA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-05-06 13:29:32
2022-05-06 13:22:55
Paweł Goc ETNA
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/KUCE/(wys. 60 cm.) – zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-05-06 13:22:45
2022-05-06 13:21:54
Laura Śróda BESSA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-05-04 14:24:30
2022-05-04 10:40:56
Sandra Skwarczyńska DIOR
  • 1x 3/Mini LL/(wys. do 60 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-05-02 12:03:57
2022-05-01 20:21:59
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2022-05-02 12:03:53
2022-04-29 09:09:19
Monika Naliwajska BOTANIKA
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bartkowiak Małgorzata Stajnia Rancho
2008 (JM.)
brak
2. Bień Julia Stajnia Rancho
2009 (JM.)
brak
3. Biłko Julia Stajnia Rancho
2012 (Mł.)
brak
4. Chełkowska Dororta Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
brak
5. Cicha Alicja Stajnia Rancho
2010 (JM.)
brak
6. Ćwiklińska Antonina Stajnia Rancho
2010 (JM.)
brak
7. Domalska Gracjana Stajnia Białożewin
S
Brak
8. Doman Maja Stajnia Rancho
2007 (JM.)
brak
9. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
10. Duła Milena Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
11. Frasz Amelia brak
2009 (JM.)
brak
12. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
13. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
brak
14. Grzybowska Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
15. Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O021076
16. Jurek Dominika Żniński Klub Jeździecki
S
O049825
17. Kiszka Aleksandra Stajnia Złota Podkowa
2007 (JM.)
-
18. Konieczny Emanuel Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
S
Brak
19. Kosecka Michalina KJ Sokół Damasławek
2011 (Mł.)
brak
20. Krintus Zuzanna SJ Turzyn
2001 (MJ.)
O025521
21. Kwiatkowski Kacper Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2012 (Mł.)
Brak
22. Łopuszyńska Urszula BPK kuj-pom
2006 (J.)
Brak
23. Maciejewska Marta brak
2007 (JM.)
brak
24. Malak Martyna brak
2007 (JM.)
brak
25. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
26. Naliwajska Monika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
S
Brak
27. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
28. Płotka Nikola Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O060954
29. Polaszewska Zuzanna Stajnia Rancho
2010 (JM.)
brak
30. Pomorska Wiktoria Stajnia Rancho
2003 (MJ.)
brak
31. Rygiel Zofia KJ Sokół Damasławek
2013 (Mł.)
Brak
32. Sikorska Kamila Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
S
Brak
Brak
33. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
34. Śróda Laura Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
35. Stępień Agata Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
36. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
37. Tomaszewska Liwia Stajnia Rancho
2014 (Mł.)
brak
38. Wódczak Martyna Rancho Tomasz Goc
2009 (JM.)
brak
39. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AMIGOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach szampańska/170 F: Aramir
M: Amiga
Brak 616007610019216
2.

AOSIK WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Rulon
M: Alaska
Brak 6160076800673
3.

AR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Polonez
M: Andora
brak 616009610199314
4.

AR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach kasztanowata/162 F: Polonez
M: Andora
Brak 616009610199314
5.

ASESOR Polski Koń Sportowy POL 2004 ogier kasztanowata/166 F: Sir Neel
M: Andora
- -
6.

BAXTER Z JASKÓŁKI TINKER POL 2015 wałach srokata/150 F: Angelo v Grafschafter
M: Balanga z Jaskółki
brak brak
7.

BELLA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/130 F: NN
M: NN
brak 616999610215615
8.

BELLA ROSA SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Talent Charnoniere
M: Brda
Brak Xxx
9.

BESSA KUC POL 2004 Klacz gniada F: Astan /
M: Biest /
brak
10.

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
11.

BOTANIKA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Lew
M: Bona
Brak 616007610118214
12.

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
13.

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/121 F: NN
M: NN
K033409 616999520123416
14.

CON QUIBERY AES POL 2018 ogier siwa/173 F: Quibery / Quintero ASK
M: S-Con Laine / Con Air
brak 826002180885161
15.

DIOR Polski Koń Szlachetny POL 2017 wałach gniada/164 F: Lissaro
M: Dasmiretta
Brak 616009520018517
16.

DONCERTA S SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert /
M: Donna Rosa / Grand de la Cour
K024091 009520050308
17.

ETINA RK SP POL 2016 klacz siwa/164 F: Corrado Son / Corrado I
M: Etna / Escudo I
K031434 616009610024016
18.

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
19.

FLEUR HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/160 F: Cayado
M: Uvmel
Brak DE421000085313
20.

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B
M: Gwiazda
brak 616009520108517
21.

GO DOTTY KUC POL 2018 klacz srokata/128 F: NN
M: NN
Brak 616999520118618
22.

HELISA SP POL 2011 Klacz srokata F: Rewir I /
M: Haga /
brak
23.

HOSTEL SP POL 2008 wałach gniada/162 F: VANDAMME
M: HESTIA
brak 616007610270808
24.

IWI KUC WALIJSKI POL 2017 klacz kara/136 F: Durleyhall Archimedes
M: Iskra
Brak 616013520093817
25.

KLARISA KUC POL 2017 klacz siwa/125 F: NN
M: NN
brak 616999610217017
26.

KORA KOŃ MAŁY POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Koleś
M: Kara
brak 616013520025516
27.

KUBA SP POL 2004 wałach gniada/160 F: NN
M: NN
brak 999611465704
28.

KWESTIA TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz izabelowata/160 F: NN
M: NN
brak 616999610218813
29.

ŁATKA KUC POL 1998 Klacz srokata F: nn
M: nn
brak
30.

NINKA SP POL 2008 klacz skarogniada/161 F: Kier
M: Nanetta
brak 008520087708
31.

PEPA KUC POL 2006 Klacz siwa/128 F: nn / nn
M: nn / nn
K020484 616999610330907
32.

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
33.

PUERTO TYP SZLACHETNY POL 2018 wałach tarantowata/161 F: Poker
M: Evita
brak 616098200312003
34.

SAPHIRE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Likus
M: Szalka
Brak 616007520059510
35.

SILKA D KUC POL 2017 klacz srokata/115 F: Apatyt
M: Stiwa
brak 616013610172617
36.

SILVANA TYP KUC POL 2017 klacz siwa/148 F: -
M: -
brak 616999580411117
37.

SKARLET NN POL 2001 klacz srokata/120 F: nn
M: nn
brak brak
38.

TASZKIENT SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Otill / Luron
M: Tasza / Banita
K031727 616009520093617
39.

VILLA ROCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Castle Rock
M: Venus
brak 616009520019517
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 39

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl