Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody
Eliminacje do CAVALIADA Future 2022***
SOLEC KUJAWSKI, 08-10.07.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
95 ACCEPTED 2022-06-29 21:43:45
2022-06-29 20:52:41
Aleksandra Kawecka WHITE THING
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/Finał rundy Mł. i Jun./Finał rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK (110/115 cm.) - dwufazowy specjalny art. 274.2
94 ACCEPTED 2022-06-29 18:55:24
2022-06-29 18:12:25
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 16/L (DK)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/Finał rundy Mł. i Jun./Finał rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK (110/115 cm.) - dwufazowy specjalny art. 274.2
93 ACCEPTED 2022-06-29 18:55:20
2022-06-29 17:36:00
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 16/L (DK)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/Finał rundy Mł. i Jun./Finał rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK (110/115 cm.) - dwufazowy specjalny art. 274.2
92 ACCEPTED 2022-06-28 22:38:58
2022-06-28 21:26:09
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 1x 6/100 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 25/100 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 33 (105cm)/Finał gr.D bis/dwufazowy specjalny art. 274.2
91 ACCEPTED 2022-06-28 13:53:50
2022-06-28 13:48:49
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
90 ACCEPTED 2022-06-28 13:53:47
2022-06-28 12:36:31
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
89 ACCEPTED 2022-06-28 10:22:10
2022-06-28 08:46:47
Zofia Reimann ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 2x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
88 ACCEPTED 2022-06-28 10:22:04
2022-06-28 08:46:00
Maja Sałapatek LOGAN
  • 2x 25/100 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 33 (105cm)/Finał gr.D bis/dwufazowy specjalny art. 274.2
87 ACCEPTED 2022-06-28 10:21:56
2022-06-27 22:33:30
Julia Niedzielska EPOPEJA
  • 1x 11/L (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39_DK/Konk. pocieszenia/Konkurs pocieszenia Duże Konie (90/100/110/120 cm.) - dokładności art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2022-06-28 10:21:38
2022-06-27 22:32:42
Julia Niedzielska CASHMIR BIJOU
  • 2x 10/LL (DK)/na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL (DK)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 39_DK/Konk. pocieszenia/Konkurs pocieszenia Duże Konie (90/100/110/120 cm.) - dokładności art. 238.1.1
85 ACCEPTED 2022-06-28 10:21:33
2022-06-27 20:38:25
Wiktor Kajetan Piechota ZIBI LAZAR
  • 1x 10/LL (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 11/L (DK)/na styl jeźdźca
  • 2x 16/L (DK)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 39_DK/Konk. pocieszenia/Konkurs pocieszenia Duże Konie (90/100/110/120 cm.) - dokładności art. 238.1.1
84 ACCEPTED 2022-06-28 10:21:29
2022-06-27 20:33:12
Maja Podejma JASMINA PPC
  • 2x 1/50 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20/50 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 38_kuce,MK/Konk. pocieszenia/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie (50/60/70/80/90/100 cm.) - dokładności art. 238.1.1
83 ACCEPTED 2022-06-28 10:21:24
2022-06-27 18:58:28
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 10/LL (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 11/L (DK)/na styl jeźdźca
82 ACCEPTED 2022-06-27 11:05:12
2022-06-27 10:56:46
Victoria Ferjan CONTINIA
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
81 ACCEPTED 2022-06-27 11:05:06
2022-06-27 08:16:04
Paulina Kozakiewicz KOMES
  • 2x 7/110 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 26/110 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 35 (120cm)/Grand Prix gr. D i E/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
80 ACCEPTED 2022-06-27 11:05:02
2022-06-26 17:35:08
Maria Kuraszkiewicz TICANOS
  • 2x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/Finał rundy Mł. i Jun./Finał rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK (110/115 cm.) - dwufazowy specjalny art. 274.2
79 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:59
2022-06-26 13:13:12
Aleksandra Wylegała WALENCJA
  • 1x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
78 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:55
2022-06-26 13:12:43
Weronika Kamińska WALENCJA
  • 1x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 33 (105cm)/Finał gr.D bis/dwufazowy specjalny art. 274.2
77 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:51
2022-06-26 13:11:46
Julia Bronnenberg LAWENDA
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:47
2022-06-26 13:11:11
Julia Bronnenberg KARA
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:44
2022-06-26 11:20:35
Liliana Kostkowska BRICKELL HETTY
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
74 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:40
2022-06-26 10:42:43
Anna Kulpa PASJONATA DALJA
  • 1x 1/50 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
73 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:35
2022-06-26 10:42:05
Anna Kulpa JAMAJKA
  • 1x 1/50 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20/50 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 29 (50 cm)/Finał gr.A-0/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:32
2022-06-26 10:24:08
Carla Gerard ROLEX 2
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
71 ACCEPTED 2022-06-25 14:46:01
2022-06-25 08:44:51
Helena Kolikow CAVALIADA
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ACCEPTED 2022-06-25 14:45:52
2022-06-24 23:40:26
Mia Moczkowska MENTOS
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
69 ACCEPTED 2022-06-25 14:44:54
2022-06-24 23:39:36
Mia Moczkowska ANAPON BLACK BEAUTY
  • 2x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
68 ACCEPTED 2022-06-25 14:44:44
2022-06-24 23:38:40
Carla Moczkowska DONDER H
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/100 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 2x 25/100 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 33 (105cm)/Finał gr.D bis/dwufazowy specjalny art. 274.2
67 ACCEPTED 2022-06-25 14:44:29
2022-06-24 23:37:40
Carla Moczkowska MILAGROSS
  • 2x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/100 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 25/100 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 33 (105cm)/Finał gr.D bis/dwufazowy specjalny art. 274.2
66 ACCEPTED 2022-06-23 21:17:34
2022-06-23 20:40:33
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 1x 11/L (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
65 ACCEPTED 2022-06-23 09:15:01
2022-06-23 07:52:50
Zofia Lewandowska CASALI
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 13/N (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 18/N (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/Finał rundy Mł. i Jun./Finał rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK (110/115 cm.) - dwufazowy specjalny art. 274.2
64 ACCEPTED 2022-06-23 09:14:58
2022-06-22 23:27:39
Jagoda Krauze HIMENA
  • 1x 11/L (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 16/L (DK)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39_DK/Konk. pocieszenia/Konkurs pocieszenia Duże Konie (90/100/110/120 cm.) - dokładności art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2022-06-23 09:14:53
2022-06-22 21:20:17
Zofia Wierucka LUNA
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
62 ACCEPTED 2022-06-23 09:14:50
2022-06-22 21:19:59
Maria Wierucka CYKOR
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
61 ACCEPTED 2022-06-22 20:42:17
2022-06-22 20:25:49
Wiktor Kajetan Piechota ECONTEAU TER DIESCHOOT
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 13/N (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/N (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36 (125cm)/Grand Dzieci I/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 37/Finał gr. Jr i Mł/Finał grupy Juniorów i Młodzików (130/135 cm.) - zwykly z rozgrywką art. 238.2.2
60 ACCEPTED 2022-06-22 20:42:14
2022-06-22 20:24:41
Wiktor Kajetan Piechota HANIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 13/N (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/N (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/Finał rundy Mł. i Jun./Finał rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK (110/115 cm.) - dwufazowy specjalny art. 274.2
  • 1x 36 (125cm)/Grand Dzieci I/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
59 ACCEPTED 2022-06-22 20:42:11
2022-06-22 19:37:37
Magdalena Szczechura CARTANA D`HOTOT
  • 2x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 16/L (DK)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/Finał rundy Mł. i Jun./Finał rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK (110/115 cm.) - dwufazowy specjalny art. 274.2
58 ACCEPTED 2022-06-22 15:03:19
2022-06-22 10:27:43
Zuzanna Hana ZAWRAT
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 13/N (DK)/na styl jeźdźca
57 ACCEPTED 2022-06-22 15:03:17
2022-06-22 10:27:24
Zuzanna Hana BENEMA
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
56 ACCEPTED 2022-06-22 10:19:49
2022-06-21 23:15:34
Wiktoria Pinocy BE LIKE ANAPON
  • 1x 20/50 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 2x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ACCEPTED 2022-06-22 10:19:39
2022-06-21 23:13:31
Wiktoria Pinocy ANAPON MOONLIGHT STAR
  • 2x 20/50 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 2x 29 (50 cm)/Finał gr.A-0/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
54 ACCEPTED 2022-06-22 10:19:34
2022-06-21 23:12:17
Julia Trześniewska CORRADO X
  • 1x 11/L (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-06-21 11:46:50
2022-06-20 22:53:20
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
52 ACCEPTED 2022-06-21 11:46:43
2022-06-20 22:52:48
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ACCEPTED 2022-06-21 11:46:38
2022-06-20 22:52:06
Antoni Nowak GRIXEL PK
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
50 ACCEPTED 2022-06-20 22:41:41
2022-06-20 20:10:49
Maja Drobny SOLARIS
  • 1x 11/L (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 16/L (DK)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 17/P (DK)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/Finał rundy Mł. i Jun./Finał rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK (110/115 cm.) - dwufazowy specjalny art. 274.2
49 ACCEPTED 2022-06-20 22:41:39
2022-06-20 17:47:01
Zofia Kamińska PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
48 ACCEPTED 2022-06-20 11:02:27
2022-06-20 11:01:32
Gabriela Lewandowska JUNIOR
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ACCEPTED 2022-06-20 11:02:23
2022-06-20 11:00:53
Gabriela Lewandowska BEŁT
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
46 ACCEPTED 2022-06-20 11:02:20
2022-06-20 11:00:25
Michalina Lewandowska JAGIENKA
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
45 ACCEPTED 2022-06-20 11:02:16
2022-06-20 10:59:53
Michalina Lewandowska EMMA
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
44 ACCEPTED 2022-06-19 23:19:08
2022-06-19 23:18:18
Julka Zegarska ESPRIT
  • 1x 2/60 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 38_kuce,MK/Konk. pocieszenia/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie (50/60/70/80/90/100 cm.) - dokładności art. 238.1.1
43 ACCEPTED 2022-06-19 17:56:38
2022-06-19 17:48:38
Antonia Chylińska CARILO
  • 2x 11/L (DK)/na styl jeźdźca
42 ACCEPTED 2022-06-19 17:56:34
2022-06-19 13:42:56
Nina Ratajczyk WOJTEK
  • 1x 1/50 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20/50 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 29 (50 cm)/Finał gr.A-0/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
41 ACCEPTED 2022-06-19 17:56:25
2022-06-19 11:52:08
Julian Laskowski PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION
  • 2x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 32 (95 cm)/Finał gr.C/dwufazowy specjalny art. 274.2
40 ACCEPTED 2022-06-19 17:56:21
2022-06-19 11:51:28
Róża Laskowska BIDDYS SPOT THE STAR
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ACCEPTED 2022-06-18 18:18:14
2022-06-18 16:12:55
Maja Heleniak SARA
  • 2x 2/60 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2022-06-18 18:18:12
2022-06-18 16:12:29
Zuzanna Sławińska WILDZANG'S ROSE SHAUNDI
  • 2x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
37 ACCEPTED 2022-06-18 18:18:09
2022-06-18 16:11:47
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
36 ACCEPTED 2022-06-17 21:26:00
2022-06-17 10:51:18
Daria Fediow COCO ZAGORKA
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
35 ACCEPTED 2022-06-17 21:25:57
2022-06-17 10:50:45
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 32 (95 cm)/Finał gr.C/dwufazowy specjalny art. 274.2
34 ACCEPTED 2022-06-17 21:25:50
2022-06-16 21:16:25
Maria Śliwińska S TAJFUN
  • 1x 2/60 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
33 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:27
2022-06-16 18:32:17
Karolina Szaniawska JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 11/L (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
32 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:22
2022-06-16 18:31:51
Karolina Szaniawska ILLUMINATI
  • 1x 11/L (DK)/na styl jeźdźca
  • 1x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
31 ACCEPTED 2022-06-16 16:14:06
2022-06-16 15:44:44
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
30 ACCEPTED 2022-06-16 16:14:00
2022-06-16 11:24:35
Inga Olejarz ZOSIMA
  • 2x 12/P (DK)/na styl jeźdźca
29 ACCEPTED 2022-06-28 10:21:14
2022-06-15 14:03:40
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 2x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
28 ACCEPTED 2022-06-15 14:49:26
2022-06-15 14:03:14
Klara Kajdrys MAIDI
  • 2x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ACCEPTED 2022-06-15 14:33:56
2022-06-15 10:20:16
Julia Nazarewicz TANGO
  • 2x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ACCEPTED 2022-06-23 14:48:26
2022-06-14 21:08:09
Wiktoria Zujewska FRAZES
  • 1x 34/Finał rundy Mł. i Jun./Finał rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK (110/115 cm.) - dwufazowy specjalny art. 274.2
25 ACCEPTED 2022-06-23 14:47:52
2022-06-14 21:04:37
Zuzanna Zujewska CAPRICCIO
  • 2x 34/Finał rundy Mł. i Jun./Finał rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK (110/115 cm.) - dwufazowy specjalny art. 274.2
24 ACCEPTED 2022-06-23 14:47:46
2022-06-14 21:03:12
Zuzanna Zujewska DISNEY
  • 2x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
23 ACCEPTED 2022-06-13 15:22:17
2022-06-13 15:01:36
Zofia Reimann BUCEFAL
  • 2x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
22 ACCEPTED 2022-06-13 15:22:13
2022-06-13 15:00:25
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
21 ACCEPTED 2022-06-12 18:35:09
2022-06-12 12:59:57
Anna Romanowska HADES PONYSPORT
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
20 ACCEPTED 2022-06-12 18:35:05
2022-06-12 12:59:26
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ACCEPTED 2022-06-12 18:35:02
2022-06-12 12:59:01
Katarzyna Zawadzka INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
18 ACCEPTED 2022-06-12 18:34:55
2022-06-12 10:42:18
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ACCEPTED 2022-06-11 17:11:09
2022-06-11 15:32:04
Iga Sekuła BONNY EL
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
16 ACCEPTED 2022-06-27 11:04:18
2022-06-10 20:52:43
Jakub Mroczek VULCANO
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/100 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 25/100 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
15 ACCEPTED 2022-06-10 19:25:12
2022-06-10 12:54:10
Helena Pałosz FIGA
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
14 ACCEPTED 2022-06-29 10:07:06
2022-06-10 07:54:43
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
13 ACCEPTED 2022-06-28 22:38:33
2022-06-09 22:23:22
Hubert Prasek ISGAAR
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
12 ACCEPTED 2022-06-10 12:26:46
2022-06-09 20:12:54
Monika Kulesza LOWERBORDER'S LISA
  • 2x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
11 ACCEPTED 2022-06-09 11:39:28
2022-06-08 22:17:35
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/100 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 25/100 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 33 (105cm)/Finał gr.D bis/dwufazowy specjalny art. 274.2
10 ACCEPTED 2022-06-09 11:39:25
2022-06-08 22:16:03
Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
  • 1x 7/110 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/120 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 27/120 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 35 (120cm)/Grand Prix gr. D i E/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
9 ACCEPTED 2022-06-09 11:39:21
2022-06-08 22:15:19
Lena Janaszczyk AJSZA
  • 2x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ACCEPTED 2022-06-09 11:39:18
2022-06-08 22:14:33
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 23/80 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
7 ACCEPTED 2022-06-07 18:11:20
2022-06-07 15:52:01
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
6 ACCEPTED 2022-06-07 10:47:05
2022-06-06 12:36:18
Aleksandra Lara APIS
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 24/90 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 31 (85 cm)/Finał gr.A-2/dwufazowy specjalny art. 274.2
5 ACCEPTED 2022-06-05 13:31:21
2022-06-04 16:05:42
Maria Koperska - Pacyńska WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 1/50 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
4 ACCEPTED 2022-06-05 13:31:18
2022-06-04 16:04:48
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 2/60 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 30 (70 cm)/Finał gr.A-1/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ACCEPTED 2022-06-02 14:03:45
2022-06-02 11:02:26
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 4/80 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-05-25 20:21:09
2022-05-23 22:51:47
Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY)
  • 1x 6/100 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/110 cm. (kuce i m.konie)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 25/100 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 33 (105cm)/Finał gr.D bis/dwufazowy specjalny art. 274.2
1 ACCEPTED 2022-05-06 11:25:45
2022-05-04 15:24:16
Julka Zegarska ESPRIT
  • 1x Z1/50 cm./zabawowy - reg. DiM
  • 1x 1/50 cm. (kuce i m.konie)/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20/50 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm. (kuce i m.konie)/na styl jeźdźca
  • 1x 38_kuce,MK/Konk. pocieszenia/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie (50/60/70/80/90/100 cm.) - dokładności art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (JM.)
O061896
2. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos SJ
S
O006429
3. Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
2011 (Mł.)
O063488
4. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos SJ
S
O026923
5. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (JM.)
O057366
6. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O034621
7. Chmielewska Karolina SKJ Beckersport Laszczki
2011 (Mł.)
O061830
8. Chmielewski Maciej Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (J.)
O051822
9. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
10. Depczyńska Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O070145
11. Dombek Julia SKJ KRAKOWSCY TEAM
2007 (JM.)
-
12. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
13. Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
14. Ferjan Victoria Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
2008 (JM.)
O050021
15. Ferszka Wiktoria JKS Rywal
2002 (MJ.)
O041292
16. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
17. Gerard Carla Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2010 (JM.)
O062512
18. Gerc Wiktoria Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O061953
19. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
20. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
21. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
10262422
22. Heleniak Maja Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O063214
23. Hodana Maja SKJ KRAKOWSCY TEAM
2006 (J.)
BRAK
24. Iwińska Maja SKJ KRAKOWSCY TEAM
2010 (JM.)
Brak
25. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
O067826
26. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
27. Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061567
28. Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
2009 (JM.)
O059032
29. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
30. Karasińska Olga UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O053837
31. Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
2007 (JM.)
O060072
32. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
33. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (J.)
O052358
34. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O064348
35. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
36. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
37. Kotkiewicz Edyta SKJ KRAKOWSCY TEAM
2003 (MJ.)
O034079
38. Kozakiewicz Paulina FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
O058319
39. Koźlik Kornelia Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2007 (JM.)
O048154
40. Krakowska Agnieszka SKJ KRAKOWSCY TEAM
2010 (JM.)
Brak
41. Krauze Jagoda KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055575
42. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
43. Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O046461
44. Kulesza Marta KJ Humorek
S
O058365
45. Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
2012 (Mł.)
O063686
46. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
O063971
47. Kuraszkiewicz Maria bpk
2010 (JM.)
O059716
48. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
49. Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2013 (Mł.)
O067046
50. Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O067045
51. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos SJ
2004 (J.)
O026920
52. Lewandowska Gabriela KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O058314
53. Lewandowska Michalina KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O057242
54. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
55. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
56. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
57. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (J.)
O041945
58. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
59. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
60. Mroczek Jakub Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2010 (JM.)
O052047
61. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (Mł.)
O062418
62. Niedzielska Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (J.)
O041582
63. Nietz Marcelina KJ OLIMPIA
2012 (Mł.)
BRAK
64. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
65. Olejarz Inga St. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
66. Pałosz Helena SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O062531
67. Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052854
68. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
69. Piechota Wiktor Kajetan Sportowy Klub Jeździecki '' REVEL''
2007 (JM.)
O038528
70. Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
2013 (Mł.)
O061737
71. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
72. Podejma Maja Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O070314
73. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
74. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
75. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
O001876
76. Ratajczyk Nina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O063931
77. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
78. Romanowska Anna UKS Primo Horse Club Podłęcze
2012 (Mł.)
O058685
79. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
80. Sekuła Iga KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O062153
616098100048382
81. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
82. Śliwińska Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2014 (Mł.)
O065277
83. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
84. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (J.)
O045596
85. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
86. Szotek Magdalena Profil Piła
2005 (J.)
0048361
87. Szreymann Jagoda Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
O054911
88. Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
S
O013874
89. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
90. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
91. Wierucka Maria Rio Grande Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
92. Wierucka Zofia Rio Grande Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
93. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
94. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
95. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
96. Witkowska-Marel Elżbieta KS Marel Team
S
O003328
97. Włodkowska Nina niezrzeszona
2009 (JM.)
brak
98. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
99. Wylegała Aleksandra Budzyński KS Kłos SJ
2010 (JM.)
O060605
100. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O059420
101. Zdziebło Matylda SKJ KRAKOWSCY TEAM
2007 (JM.)
Brak
102. Zegarska Julka brak
2021 (Mł.)
brak
103. Zegarska Julka Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2009 (JM.)
.
.
104. Zieliński Kordian JUKS Abakus Kaczyna
S
O013201
105. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (J.)
O044214
106. Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
10275141
107. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O063771
108. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AJSZA KUC POL 2009 klacz gniada/118 F: nn /
M: nn /
K033280 K033280
2.

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/144 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
K032821 DE456370366209
3.

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/140 F: Sydenham George / Llanarth Lloyd George
M: Coednewwydd Madonna / Coednewydd Expres
K028854 826046020174914
4.

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kara/136 F: Turnina's Gismore / Glansevin Graffiti
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
5.

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/121 F: Karlos II /
M: Anapon Moonlight /
K034119 616013610076416
6.

APIS M. POL 2006 wałach siwa/146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
7.

AZIMA KUC FELIŃSKI POL 2013 klacz gniada/135 F: Zachodni Wiatr
M: Afia
Brak 616013530056113
8.

BANDI TYP POGRUBIANY POL 2015 wałach kara/156 F: NN
M: NN
00 00
9.

BE LIKE ANAPON KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/130 F: ANAPON SPARTACUS/ TURNINA'S GISMORE
M: BLANCA EL/ TIJD VLIJT'S SANTIAGO
K034530 616013610106417
10.

BEŁT KUC POL 2006 ogier gniada/119 F: Wulkan / Grey
M: Beauty 455 /
K018400 POL013610022506
11.

BENEMA WLKP POL 2011 klacz ciemnogniada/xxx F: Turbut Quirinus
M: Benares
K019079 616007610114111
12.

BIDDYS SPOT THE STAR KUC POL 2013 wałach tarantowata/123 F: nn /
M: nn /
K033968 372003005509683
13.

BIOTOP BOJTORIAN HUNWB POL 2011 wałach ciemnogniada/146 F: Baleno / Bastello
M: Buzavirag / Stukhuster Ricardo go for Gold
K032778 HUN M PO110180000
14.

BIRKUT MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/160 F: Dżihad
M: Birma
K027683 616006590024415
15.

BLACKLORD FELLPONY POL 2016 wałach kara/135 F: Nn
M: Nn
Nn Nn
16.

BOCO AN MHUILEANN KUC POL 2012 wałach siwa/147 F: The Gold Eagle / Robe Earl
M: Riverstown Rose / William's Boy
K030624 S3-372004100012219
17.

BONNY EL DRP POL 2010 klacz gniada/138 F: Braun /
M: Bessy /
K034206 DE410100727020
18.

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: Torado 2 / It's Morado
M: Baja / Cachas
K028980 A0022531S
19.

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/149 F: Glanvyrnwy Guto Goch / Nantymynydd Mab
M: Brickell Golden Lady / Lanvyrnwy Equus
K032568 826046020160147
20.

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/128 F: nn /
M: nn /
K026766 616999610217814
21.

CAPRICCIO HOL GER 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004 000029568
22.

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
23.

CARILO HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach kara/182 F: Crusander
M: Zemita
K022674 DE421000259512
24.

CARTANA D`HOTOT KWPN POL 2007 klacz siwa/168 F: Cartano
M: Hautesse D`Hotot
K012164 528003000709281
25.

CASALI HOL POL 2014 klacz siwa/168 F: Casall / Caretino
M: Z-New Sunshine / New Time
K026729 DE421000547214
26.

CASCADELLA HOLSZ POL 2018 klacz gniada/. F: CASCADELLO I
M: CHARLEEN
. DE421000088018
27.

CASHMIR BIJOU PKSP POL 2015 wałach ciemnogniada/166 F: Bijou Be
M: Cloey-GI
K031625 616009550079115
28.

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:kuc: F: Nn
M: Nn
K026979 616999640096107
29.

CAVALIADA KUC POL 2012 klacz gniada/129 F: Nn
M: Nn
K034311 616999640091512
30.

CHARISMA T Polski Koń Sportowy POL 2018 ogier kasztanowata/166 F: Joyride
M: Charyzma
Brak 616009520031518
31.

CITIZEN CASALL HOL POL 2018 wałach gniada/174 F: Casall
M: Cantania
K033456 DE421000086018
32.

COCO ZAGORKA CONNEMARA IRL 2012 wałach siwa/146 F: Clonfert Boy
M: Ballyerk Hazel
brak S3-372004100016418
33.

CONDEUSZ KUC POL 2015 wałach bułana/0 F: O
M: Q
0 0
34.

CONNECTICUT S SP POL 2018 wałach gniada/175 F: Joyride
M: Calvada S
. 616009520065418
35.

CONTINIA MECKL GER 2008 klacz ciemnogniada/162 F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
K012128 DE427270058108
36.

CORRADO X HOL POL 2008 wałach gniada/170 F: Corrado I/ Colderabryere
M: Baroness/Fernando
K015030 DE421000282408
37.

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
38.

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
39.

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
K033648 616007520114212
40.

DIADEMA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: CONTENDRO I
M: DIARADA
K032933 616009600053516
41.

DIONE S SP POL 2011 klacz kara F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Donwelta S / Weltstein
K026016 616009520030711
42.

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/123 F: Szaman / Angelo
M: Dazy / Astan
K029501 616013610075812
43.

DON REVERDY C Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy
M: Dumka
K034216 616 009 52 00772 15
44.

DONDER H KUC POL 2009 wałach siwa/149 F: Dexter Leam Pondi
M: Carmen M
K033974 528008090037109
45.

ECONTEAU TER DIESCHOOT BWP POL 2004 ogier skarogniada/170 F: CONTENDRO
M: S.LAVERNELLE VAN'T JACOBIJNEN
K034550
46.

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
47.

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
48.

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
49.

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
50.

EPOPEJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/170 F: Quasimodo Van De Molendreef/Heartbreaker
M: Erynia/Palegro
K022588 616009510253113
51.

ERA L. SP POL 2008 klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
K016362 POL009510207808
52.

ESPRIT KUC POL 2009 wałach siwa/141 F: Tenor
M: Erozja
KO13977 616013680092309
53.

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/147 F: Tupet
M: Felina
K026828 616013540087714
54.

FERGIE S SP POL 2017 klacz gniada/. F: George Z /
M: Federica S / Concert
K030676 616009520048417
55.

FESTA SP POL 2010 klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
56.

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/146 F: Zefir /
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616013610142615
57.

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
58.

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
59.

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
K030515 DE410101018904
60.

FRAZES TS POL 2016 wałach ciemnogniada/165cm F: Jon Snow / De Janeiro
M: Freudentanz / Simonetti
K029198 B0107152S
61.

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/137 F: Ed
M: Gryta
K031181 616 013 64 00794 17
62.

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/139 F: nn /
M: nn /
K025571 616999570218813
63.

HALA D KOŃ MAŁY POL 2011 klacz kasztanowata/141 F: NEPUMUK
M: HESKA
K029620 616013610157811
64.

HANIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: Colox Cup old.
M: Hipnoza sp Cantanis hol.
K027092 616009600080215
65.

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
K028178 616009610141813
66.

HELIOS SP POL 2005 Wałach siwa/162 F: CORDE
M: HERA
K009529 POL 009 66 01104 05
67.

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen / Oder
M: Hida / Golem
K028746 616007520110709
68.

IKA KUC POL 2010 klacz siwa/150 F: NN
M: NN
00 616098200007882
69.

ILLUMINATI KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Chica 35
- 528003201308067
70.

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 klacz siwa/139 F: Very Top / Going Top
M: Idylla / Kolczyk
K020962 B0109035S
71.

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/148 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
72.

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 POL013670006908
73.

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/111 F: Janosik
M: Jaskółka
K031734 616 013 53 00 45511
74.

JASMINA PPC KUC NED 2015 klacz siwa/130 F: NN
M: NN
K029021 616999600258915
75.

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 wałach gniada/168 F: Triomphe de Muze / Chin Chin
M: Holga / Iago C
K028908 528003201408158
76.

JOKER SP POL 2008 wałach kara/170 F: Żupan
M: Juta
K019657 POL009610053508
77.

JUNIOR KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/125 F: nn /
M: nn /
K016458 616999590267306
78.

KARA KUC POL 2005 klacz ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K021103 616999610260505
79.

KAROTTA SP POL 2016 klacz kasztanowata/174 F: Larron ex. Limerick Boy /
M: Kreta /
K032806 616009610083916
80.

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/155 F: NN
M: NN
K028210 61699964084015
81.

LA SANTINA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad
M: Latika
- 056015Z55605716
82.

LAWENDA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/136 F: Stougjeshoeve Energy / Mintfield Aristocrat
M: Lady / nn
K031377 616013610106515
83.

LEONARDO WLKP POL 2016 wałach gniada/162 F: Almos / Borysław
M: Lota / Lombard
K031273 616007610098116
84.

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/140 F: V.I.P./
M: Ledy Peggy /
K029868 013670148508
85.

LILY-ANN HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/173 F: Lavall I
M: Ornella XV
K029588 DE 421000148014
86.

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/148 F: Liguster /
M: Tangana / Angelo
K028385 013840015206
87.

LOUGH DERG MAY FLY KUC CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/149 F: Capparoe Lad / Coosheen Callowfeenish Ca
M: Lough Owel Carrowmore Las / High Peak
K029249 M326088
88.

LOWERBORDER'S LISA NEW FOREST PONY POL 2008 klacz kasztanowata/139 F: Kantje's Ronaldo
M: Lowerborder's Selester
K033426 528018020082329
89.

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/140 F: nn /
M: nn /
K026657 528009101178093
90.

MAIDI KUC POL 2012 klacz kasztanowata/129 F: Max /
M: Mika / Paw Z IZB
K025715 616013570174212
91.

MAKANO T Polski Koń Sportowy POL 2018 ogier gniada/173 F: Vulcan L
M: Makabi
Brak 616009530067918
92.

MARASKA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/146 F: Makler II
M: Metaxa
brak 6160065803356
93.

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
K020303 POL 013 52 01433 08
94.

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
K021624 616013660745308
95.

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/143 F: Dasti Man / Candy Man
M: Mona / Navajo
K029742 616013640042915
96.

MILAGROSS TYP.SZL. POL 2011 klacz gniada/148 F: nn /
M: nn /
K023004 616999600286011
97.

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
K026694 616013600252912
98.

NAOMI KUC POL 2014 klacz gniada/147 F: -
M: -
- 1111
99.

P-QUEN WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/172 F: Rumianek
M: Poli
K029031 616007610125516
100.

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:119 F: nn /
M: nn /
K030437 616999520132712
101.

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:kuc:12 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
102.

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/140 F: NN (Carmen s Neptun) /
M: NN (Prima) /
K023409 616999600472608
103.

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
104.

PASJONATA DALJA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/131 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Tijd Vlijt's Dante
K033647 -
105.

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
106.

PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION KUC POL 2009 wałach gniada/141 F: nn /
M: nn /
K033770 372414005113044
107.

PRESTIGE Wlkp/poch.traken POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Pilotka / Silver
K031615 616007600138917
108.

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 wałach gniada/166 F: Osharin's Peron
M: Quita
K028651 DE 410100398215
109.

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/127 F: nn /
M: nn /
K030369 6169995921000613
110.

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 wałach siwa/140 F: MARTELL
M: RITA
K017920 POL013540072804
111.

S TAJFUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/124 F: Galant /
M: Siren /
K019562 616013670129509
112.

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
113.

SARA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/146 F: nn / nn
M: nn / nn
K033337 616999610226814
114.

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
115.

SINGLE HOL POL 2009 wałach skarogniada/172 F: Singulord Jet
M: Kampone
K020214 DE421000178309
116.

SKITTLES SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Viscount/Pythagoras
M: Sofia/Quamiro
K029320 616009610110415
117.

SOLARIS SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Labrador / Levantos II
M: Sesil / Dżentelmen
K030686 616009530208115
118.

SZAFIR SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Faust Z / Furioso II
M: Sedonia / Darco
K032678 616009610057616
119.

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/124 F: Timo /
M: Shira /
K030537 POL013610199407
120.

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
121.

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/120 F: Twix /
M: Gaskonia /
K014651 POL013640024405
122.

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/136 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
K027048 POL013670165307
123.

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
K030285 616 013 53 00266 16
124.

WALENCJA KUC POL 1111 klacz siwa/- F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
K019089 616013610101109
125.

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
126.

WHITE THING HOL. POL 2013 wałach gniada/164 F: Chin Champ
M: Princess L
K029536 DE421000145113
127.

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 klacz siwa/127 F: Shamrock Mr. Olivier / Arkelshof's Sunstar
M: Wildzang's Rosebird / Cusop Steward
K029122 528017201000296
128.

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jasnokasztanowata/125 F: Turnina's Gismore /
M: Windhoek's Jozefin / Boreas Ubbo
K030563 616013640081011
129.

WOJTEK KUC POL 2010 wałach kara/131 F: Monarcha
M: Wanessa
K022377 616 013 61 02682 10
130.

ZAWRAT PKS POL 2013 wałach gniada/xxx F: Canabis /Contender
M: Z Evette ex Evette/Zavall VDl
K022604 616009510252813
131.

ZIBI LAZAR OLD. POL 2017 klacz gniada/162 F: For Pleasure / Furioso II
M: Granada / Graf Grannus
K034131 DE433330554317
132.

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
133.

ZOSIMA NN UKR 2012 klacz gniada/166 F: Monako / Matula
M: Zerkalnaja / Robinson Goldoni
K033890 015573
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 108

Number of Horses: 133

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl