Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 00:18:17
2017-09-22 23:45:57
Karolina Rasiewicz RADŻELLA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 00:18:03
2017-09-22 23:45:38
Karolina Rasiewicz RADŻA
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 00:17:50
2017-09-22 23:44:43
Karolina Rasiewicz LADRETTE Z
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 23:13:19
2017-09-22 23:03:41
Justyna Rewers H-NEGRA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 23:13:06
2017-09-22 23:01:22
Joanna Karmińska KOSTARYKA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 23:12:47
2017-09-22 23:00:44
Joanna Karmińska ARABELLA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 23:12:33
2017-09-22 22:23:50
Zuzanna Malkowska MONA ALEXANDRIA
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 23:12:19
2017-09-22 21:13:27
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 23:12:02
2017-09-22 21:05:30
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 15:38:29
2017-09-22 14:58:28
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 15:38:15
2017-09-22 14:57:52
Józefina Siałkowska GOLDEN GIRL
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 15:38:00
2017-09-22 14:57:07
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 15:37:46
2017-09-22 14:56:25
Marcelina Detmer CYTRA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 08:41:29
2017-09-22 08:17:33
Oliwia Kawczynska KOJA
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 08:41:17
2017-09-22 08:12:40
Pola Kotulska GUCIO
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/Kuce/gr. A,B wys. 50 cm (towarzyski)
  • 1x 2/Kuce/gr. A,B wys. 50 cm gr. C,D wys. 70 cm (towarzyski)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 08:40:59
2017-09-22 08:07:09
Wojciech Laskowski HURAGAN
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 08:40:36
2017-09-22 08:06:23
Alicja Szmajda DASTING
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 08:39:54
2017-09-22 08:05:30
Aleksandra Marszalkowska SZARON
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 08:38:59
2017-09-22 08:04:39
Klaudia Bojakowska NOCNA PANI
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 12:20:13
2017-09-21 23:07:18
Jakub Pszczółkowski FALOSTYNA
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 2x 5/L/kwalifikacyjny
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 07:06:34
2017-09-21 23:06:53
Katarzyna Wisłocka COMMA M
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 5/L/kwalifikacyjny
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 07:06:21
2017-09-21 23:06:15
Krzysztof Kulpa NARNIA
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 07:06:08
2017-09-21 23:05:35
Maja Drobny ENRICO
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 07:05:55
2017-09-21 23:05:10
Maja Drobny NIWKA
  • 1x 2/Kuce/gr. A,B wys. 50 cm gr. C,D wys. 70 cm (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 07:05:41
2017-09-21 23:04:28
Agnieszka Lisewska CZARODZIEJ
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:31:40
2017-09-21 21:26:16
Alicja Murakowska PLUTO
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:31:27
2017-09-21 21:25:53
Weronika Kozłowska PLUTO
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 20:04:00
2017-09-21 19:51:14
Julia Kasprzyk ARIA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 20:02:59
2017-09-21 17:59:02
Eliza Konopińska CELESTA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 5/L/kwalifikacyjny
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:58:35
2017-09-21 12:35:14
Mateusz Sieraczkiewicz FURORA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 21:06:56
2017-09-20 20:44:49
Sylvain Jakub Arquier NORWEGIAN WOOD
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/Kuce/gr. A,B wys. 50 cm gr. C,D wys. 70 cm (towarzyski)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 21:06:45
2017-09-20 20:44:13
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 21:06:02
2017-09-20 20:28:30
Patrycja Glabus WERDER
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 18:47:04
2017-09-20 16:54:47
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 15:58:49
2017-09-20 15:14:37
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:33:33
2017-09-19 21:15:17
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:33:17
2017-09-19 21:14:53
Zofia Teper LILA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/Kuce/gr. A,B wys. 50 cm gr. C,D wys. 70 cm (towarzyski)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:33:04
2017-09-19 19:16:53
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:32:51
2017-09-19 19:16:31
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 23:10:28
2017-09-18 19:16:03
Dominika Osińska TAMIZA
  • 1x 2/Kuce/gr. A,B wys. 50 cm gr. C,D wys. 70 cm (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 23:10:13
2017-09-18 19:12:30
Anna Małkowska-Piotrowska EMIR
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 15:47:08
2017-09-17 11:52:30
Roksana Latowska PEPE
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (JM.)
LZRWZJ/4261/17
2. Bojakowska Klaudia Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
2001 (J.)
brak
3. Bonieckia Wiktoria bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
4. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
5. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
6. Glabus Patrycja Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (J.)
brak
7. Karmińska Joanna bpk
S
brak
8. Kasprzyk Julia Klub jazdy konnej joker Dzialowo
2003 (JM.)
O035159
9. Kawczynska Oliwia Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
1999 (J.)
Brak
10. Konopińska Eliza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (J.)
O036088
11. Kotulska Pola Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2003 (JM.)
Brak
12. Kozłowska Weronika bpk
1999 (J.)
brak
13. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O023486
14. Laskowski Wojciech GKJ Bogucin
S
O004185
15. Latowska Roksana JKSR Michelin
2001 (J.)
Brak
16. Lisewska Agnieszka Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2001 (J.)
brak
17. Malkowska Zuzanna Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
Brak
18. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
19. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
Brak
20. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
21. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
22. Pszczółkowski Jakub Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2001 (J.)
O039784
23. Rasiewicz Karolina KJ CAVALIER
S
O021541
24. Rewers Justyna bpk
S
brak
25. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O013761
26. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
3844/17
27. Szmajda Alicja Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
2003 (JM.)
brak
28. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
29. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O029192
30. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

ARABELLA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Saganek
M: Ariana
O: Kinga Kornacka
B: Marek Romanowski
brak
2.

32

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
KO18604 616009600202711
3.

28

ARIA Wielkopolska POL 08.03.2010 Klacz kasztanowata F: Alek
M: Merta
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684
4.

9

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske
M: Arabeska
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
brak
5.

35

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
O: Emilia Teper
B: Haryk Łukasz
brak 616009610134912
6.

29

CELESTA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: For Leo
M: Cezarea
O:
B: Leon Gawroński
brak
7.

22

COMMA M KWPN NED 2007 Wałach gniada/162 F: Vleut
M: Pleasure M
O: Dominika Sas Wisłocka
B: VOF De Molenheide
Brak 528003000702162
8.

15

CYTRA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Lascadell/Landgraf I
M: Czukcza
O: Marek Detmer
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak
9.

26

CZARODZIEJ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
O: Szczepan Bajerski
B: Promiński Tomasz
brak 616007520114212
10.

19

DASTING Trakeńska POL 2008 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Domra
O: Wojciech Laskowski
B: Mirosław Kulpiński
POL 732010043608
11.

40

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
12.

38

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
13.

1

FALOSTYNA Polski Koń Szlachetny POL 2007 Klacz gniada/mk:152 F: LOKIS
M: Flawiusz Fantazja
O: Anna Pszczółkowska
B: Wiśniewski Damian
brak 616009661954807
14.

30

FURORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: FOR LEO
M: FUNCKY
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Zenon Działek
2501/17 POL00959011209
15.

14

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
16.

13

GOLDEN GIRL Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Grace J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak 616 007 52 00506 12
17.

17

GUCIO KUC POL 2001 Wałach siwa/kuc:132 F: Nn
M: Nn
O: Wojciech Laskowski
B: Nn
999520099101
18.

5

H-NEGRA PKSP POL 2010 Klacz kara F: Herbur
M: Nevada
O: Stanisław Rewers
B: Eugenusz Lala
brak
19.

18

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L
M: Harda Dusza
O: Wojciech Laskowski
B: Orbaczewski Sławomir
brak 616 009 52 00060 11
20.

34

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon
M: Ina
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
21.

12

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
22.

16

KOJA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Osjan
M: Kolia
O: Wojciech Laskowski
B: Lisiecki Edward
Brak 007520134306
23.

4

LADRETTE Z Zangersheide NED 2003 Klacz gniada F: LAGRAIN
M: DURETTE Z
O: Tomasz Rasiewicz
B: BONSEL, STOETERIJ
K015729 Z-664103
24.

10

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
25.

36

LILA KUC POL 2009 Klacz kara/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Teper
B:
brak
26.

8

MONA ALEXANDRIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Solaris
M: Markiza
O: Wojciech Laskowski
B: Kaniewska Justyna
Brak
27.

23

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
O: Krzysztof Kulpa
B: Leon Gawroński
K019332 616013520062710
28.

25

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
29.

21

NOCNA PANI SP POL 2007 Klacz gniada F: Santiego
M: Nicole
O: Wojciech Laskowski
B: Orliński Grzegorz
brak 009 52 00590 07
30.

31

NORWEGIAN WOOD KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:134 F: Nando Super
M: Bisia
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Dorota Szeferska Arquier
KO 23334 616013520034012
31.

41

PEPE Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach bułana/159 F: Nn
M: Popea
O: Sławomir Ziarniak
B: Sławomir Ziarniak
Brak
32.

27

PLUTO Śląska POL 2005 Wałach gniada F: ARABETTO
M: PLISA
O: Łukasz Siekierski
B: RYBCZYŃSKI EDWARD
brak
33.

3

RADŻA Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: IMEQUYL
M: RAMELLA
O: KAROLINA RASIEWICZ
B: JACEK FLORYŃSKI
k024265 61600752022210
34.

2

RADŻELLA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: DŻAHIL
M: RAMELLA
O: ANDRZEJ RAMZA
B: JACEK FLORYŃSKI
K015601 POL007520152908
35.

37

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
36.

20

SZARON Malopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Wareg
M: Szabelka / Banita
O: Wojciech Laskowski
B: SK Ochaby
Brak
37.

39

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Spinway Memento / Spinway Keepsake
M: Traviata / Walor
O: Rajmund Osiński
B: Elżbieta Piasecka
K021435 0136605606
38.

33

WERDER Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Likus
M: Workuta
O: Dominika Gawlik
B: Bajerski Szczepan
brak
39.

11

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
300
SUM:
300.00
Małkowska-Piotrowska Anna bpk
400
500
SUM:
900.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
600
SUM:
600.00
Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
300
SUM:
300.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2017-09-24
2017-09-24
2017-09-24
2017-09-24
Bojakowska Klaudia
Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
2017-09-24
2017-09-24
1
2017-09-24
Bonieckia Wiktoria
bez przynależności klubowej
IDOL (34)
2017-09-24
1
2017-09-24
3
2017-09-24
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-09-24
2
2017-09-24
2
300
CYTRA (15)
2017-09-24
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (25)
2017-09-24
3
2017-09-24
4
2017-09-24
17
Glabus Patrycja
Toruński Klub Jazdy Konnej
WERDER (33)
2017-09-24
2017-09-24
Karmińska Joanna
bpk
2017-09-24
10
2017-09-24
5
Kasprzyk Julia
Klub jazdy konnej joker Dzialowo
ARIA (28)
2017-09-24
2017-09-24
12
2017-09-24
10
Kawczynska Oliwia
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
KOJA (16)
2017-09-24
2017-09-24
Konopińska Eliza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
CELESTA (29)
2017-09-24
7
2017-09-24
2017-09-24
2
Kotulska Pola
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
GUCIO (17)
2017-09-24
1
2017-09-24
2017-09-24
2
Kozłowska Weronika
bpk
PLUTO (27)
2017-09-24
1
2017-09-24
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
COMMA M (22)
2017-09-24
9
2017-09-24
8
NARNIA (23)
2017-09-24
3
2017-09-24
11
Laskowski Wojciech
GKJ Bogucin
HURAGAN (18)
2017-09-24
19
Latowska Roksana
JKSR Michelin
PEPE (41)
2017-09-24
1
2017-09-24
14
2017-09-24
15
Lisewska Agnieszka
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-09-24
1
2017-09-24
6
2017-09-24
14
Malkowska Zuzanna
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2017-09-24
2017-09-24
9
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
EMIR (40)
2017-09-24
1
400
2017-09-24
2
500
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
SZARON (20)
2017-09-24
1
2017-09-24
2017-09-24
15
2017-09-24
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
PLUTO (27)
2017-09-24
16
SATYR (37)
2017-09-24
4
2017-09-24
1
600
FALLA (38)
2017-09-24
5
2017-09-24
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
TAMIZA (39)
2017-09-24
1
2017-09-24
5
2017-09-24
1
Pszczółkowski Jakub
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-09-24
6
2017-09-24
1
2017-09-24
Rasiewicz Karolina
KJ CAVALIER
2017-09-24
13
2017-09-24
18
RADŻA (3)
2017-09-24
12
2017-09-24
9
2017-09-24
4
2017-09-24
10
Rewers Justyna
bpk
2017-09-24
1
2017-09-24
11
2017-09-24
Siałkowska Józefina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-09-24
7
2017-09-24
3
300
2017-09-24
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FURORA (30)
2017-09-24
2017-09-24
2017-09-24
8
Szmajda Alicja
Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
DASTING (19)
2017-09-24
8
2017-09-24
2017-09-24
7
Teper Zofia
Klub Jeżdziecki Michelin
CALYPSO (35)
2017-09-24
2
2017-09-24
10
LILA (36)
2017-09-24
1
2017-09-24
4
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ZORBA (11)
2017-09-24
2017-09-24
3
200
2017-09-24
4
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2017-09-24
2017-09-24
9
2017-09-24
12
2017-09-24
6
2017-09-24
5

Number of Riders: 30

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 2 300.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl