Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody
KJ Olimpia k/ Bydgoszczy, 02.07.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
91 ACCEPTED 2022-06-29 21:43:25
2022-06-29 20:59:38
Natalia Miler CARRERA
  • 2x 1T/DEBIUT/dokładności (wys. do 30 cm.)
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
90 ACCEPTED 2022-06-29 21:43:22
2022-06-29 20:23:14
Otylia Rutkowska CONTADOR S
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
89 ACCEPTED 2022-06-29 21:43:18
2022-06-29 20:22:02
Urszula Gumowska GANDIS
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
88 ACCEPTED 2022-06-29 16:41:35
2022-06-29 16:12:47
Justyna Łopato REWIA
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
87 ACCEPTED 2022-06-29 16:41:32
2022-06-29 16:06:51
Martyna Malak BAXTER Z JASKÓŁKI
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
86 ACCEPTED 2022-06-29 16:41:27
2022-06-29 16:06:25
Nadia Malerowicz RÓŻA
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
85 ACCEPTED 2022-06-29 16:41:24
2022-06-29 14:39:44
Agata Kołodziej KOLORADO
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
84 ACCEPTED 2022-06-29 16:41:21
2022-06-29 14:19:29
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
83 ACCEPTED 2022-06-29 13:33:53
2022-06-29 13:25:09
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
82 ACCEPTED 2022-06-29 13:33:50
2022-06-29 13:24:31
Paweł Goc PESTKA
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
  • 1x 3R/KUCE/zwykły, handicapowy (wys. 80 cm.) - regionalny
81 ACCEPTED 2022-06-29 13:33:46
2022-06-29 13:24:00
Jan Goc SAPHIRE
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
80 ACCEPTED 2022-06-29 12:41:55
2022-06-29 10:24:30
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
79 ACCEPTED 2022-06-29 10:07:55
2022-06-29 08:19:00
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
78 ACCEPTED 2022-06-28 22:38:10
2022-06-28 22:12:51
Amelia Kołodziejska BREMA
  • 1x 1T/DEBIUT/dokładności (wys. do 30 cm.)
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
77 ACCEPTED 2022-06-28 22:38:07
2022-06-28 22:01:28
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 3R/KUCE/zwykły, handicapowy (wys. 80 cm.) - regionalny
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
76 ACCEPTED 2022-06-28 22:38:02
2022-06-28 19:26:51
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
75 ACCEPTED 2022-06-28 22:37:54
2022-06-28 19:25:44
Luiza Rakowska JAPPELOUP R
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
74 ACCEPTED 2022-06-28 22:37:47
2022-06-28 19:24:22
Robert Rakowski HAPPELOUP R
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
73 ACCEPTED 2022-06-28 22:37:43
2022-06-28 18:46:34
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
72 ACCEPTED 2022-06-28 22:37:38
2022-06-28 18:46:08
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
71 ACCEPTED 2022-06-28 22:37:33
2022-06-28 16:05:56
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
70 ACCEPTED 2022-06-28 15:28:15
2022-06-28 14:53:19
Maja Dąbrowska OZON
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
69 ACCEPTED 2022-06-28 15:28:12
2022-06-28 14:52:41
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 2x 3R/KUCE/zwykły, handicapowy (wys. 80 cm.) - regionalny
68 ACCEPTED 2022-06-28 15:28:09
2022-06-28 14:43:27
Nikola Płotka CALINECZKA
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
  • 1x 3R/KUCE/zwykły, handicapowy (wys. 80 cm.) - regionalny
67 ACCEPTED 2022-06-28 10:23:49
2022-06-28 09:58:08
Agata Kowalik CENTRILLO VAN'T DAELDERHOF Z
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
66 ACCEPTED 2022-06-28 10:23:45
2022-06-28 09:57:46
Agata Kowalik CAYENNE
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
65 ACCEPTED 2022-06-28 10:23:42
2022-06-28 09:39:31
Aleksandra Lipczyńska HAGA
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
64 ACCEPTED 2022-06-28 10:23:39
2022-06-27 22:55:29
Zofia Trzcińska CONAN I
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
63 ACCEPTED 2022-06-28 10:23:34
2022-06-27 21:05:51
Zofia Baranowicz INNOCENTY
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
62 ACCEPTED 2022-06-27 15:29:39
2022-06-27 14:53:02
Michał Szukała QUADRO 28
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
61 ACCEPTED 2022-06-28 10:23:30
2022-06-27 14:52:24
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
60 ACCEPTED 2022-06-27 15:29:35
2022-06-27 14:51:35
Michał Szukała TANGO
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
  • 1x 8R/C/zwykły (wys. do 130 cm.) - regionalny
59 ACCEPTED 2022-06-27 11:03:24
2022-06-27 08:47:09
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
  • 1x 8R/C/zwykły (wys. do 130 cm.) - regionalny
58 ACCEPTED 2022-06-27 11:03:21
2022-06-27 08:05:53
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
57 ACCEPTED 2022-06-27 11:03:17
2022-06-26 20:00:56
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
56 ACCEPTED 2022-06-27 11:03:13
2022-06-26 19:17:18
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
55 ACCEPTED 2022-06-27 11:03:09
2022-06-26 18:50:26
Lena Anna Tokarz AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
54 ACCEPTED 2022-06-27 11:03:06
2022-06-26 17:19:43
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
53 ACCEPTED 2022-06-27 11:03:03
2022-06-26 17:18:55
Maja Grzybowska KLARISA
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
52 ACCEPTED 2022-06-27 11:02:55
2022-06-26 17:07:21
Leon Piekut POLTA
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
51 ACCEPTED 2022-06-27 11:02:51
2022-06-26 12:07:24
Anna Dygulska BATALIA
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
50 ACCEPTED 2022-06-27 11:02:48
2022-06-25 23:33:04
Agnieszka Lisewska ELCADA
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
49 ACCEPTED 2022-06-27 11:02:45
2022-06-25 23:24:47
Natalia Kęcińska RYTMIKA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
48 ACCEPTED 2022-06-25 14:46:33
2022-06-25 06:42:49
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
47 ACCEPTED 2022-06-25 14:46:29
2022-06-24 22:26:26
Zuzanna Kilian LORD EWITA
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
  • 1x 3R/KUCE/zwykły, handicapowy (wys. 80 cm.) - regionalny
46 ACCEPTED 2022-06-25 14:46:25
2022-06-24 18:38:09
Jagoda Peplińska LIBERACE
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
45 ACCEPTED 2022-06-24 18:14:44
2022-06-24 17:28:55
Tomasz Nalazek BILBAO
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
44 ACCEPTED 2022-06-24 18:14:39
2022-06-24 14:38:12
Justyna Łopato CONNECTICUT S
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
43 ACCEPTED 2022-06-24 18:14:36
2022-06-24 14:37:52
Justyna Łopato CASCADELLA
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
42 ACCEPTED 2022-06-23 21:17:20
2022-06-23 19:14:44
Daria Arkuszewska LIANDROS V/D HEES Z
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
41 ACCEPTED 2022-06-23 14:49:05
2022-06-23 14:34:09
Blanka Kaczmarek WAAIE Q ETOYCA
  • 2x 3R/KUCE/zwykły, handicapowy (wys. 80 cm.) - regionalny
40 ACCEPTED 2022-06-23 14:48:59
2022-06-23 09:26:34
Maja Wolny TANDARA
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
39 ACCEPTED 2022-06-23 14:48:56
2022-06-23 09:25:52
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
38 ACCEPTED 2022-06-27 11:02:41
2022-06-23 09:24:18
Marta Drzewiecka KINGSLAND
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
37 ACCEPTED 2022-06-23 14:48:49
2022-06-23 09:21:45
Jakub Staniszewski NIRVANA
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
36 ACCEPTED 2022-06-23 14:48:44
2022-06-23 09:20:34
Maria Hennig BONNY
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
35 ACCEPTED 2022-06-23 09:20:03
2022-06-23 09:19:45
Samantha Winiarska OMAR
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
34 ACCEPTED 2022-06-23 09:20:01
2022-06-23 09:19:06
Weronika Brodziak HILA
  • 1x 1T/DEBIUT/dokładności (wys. do 30 cm.)
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
33 ACCEPTED 2022-06-23 09:15:34
2022-06-23 08:40:04
Zuzanna Golicka BRATISLAVIA
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
32 ACCEPTED 2022-06-23 09:15:31
2022-06-22 23:56:16
Maksymilian Mroczkowski ERA
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
31 ACCEPTED 2022-06-22 20:42:52
2022-06-22 20:30:56
Antoni Wiśniewski CHACCO STERN
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
30 ACCEPTED 2022-06-22 20:42:49
2022-06-22 20:25:19
Marcin Matelski QUADRO Z
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
  • 1x 8R/C/zwykły (wys. do 130 cm.) - regionalny
29 ACCEPTED 2022-06-22 20:42:47
2022-06-22 20:25:03
Marcin Matelski MONTELLO DM
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
28 ACCEPTED 2022-06-22 20:42:44
2022-06-22 20:24:38
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
27 ACCEPTED 2022-06-22 20:42:40
2022-06-22 20:24:17
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 8R/C/zwykły (wys. do 130 cm.) - regionalny
26 ACCEPTED 2022-06-22 15:02:36
2022-06-22 08:00:19
Zuzanna Bala NOWATOR
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
25 ACCEPTED 2022-06-28 10:23:26
2022-06-21 14:57:32
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
24 ACCEPTED 2022-06-20 22:41:10
2022-06-20 20:52:57
Inga Zdrojewska NICK II
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
23 ACCEPTED 2022-06-21 09:06:36
2022-06-20 20:52:40
Wiktoria Majta NICK II
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
22 ACCEPTED 2022-06-20 22:41:04
2022-06-20 18:07:21
Antonina Charzyńska DRUHNA EWITA
  • 2x 1T/DEBIUT/dokładności (wys. do 30 cm.)
21 ACCEPTED 2022-06-20 15:02:41
2022-06-20 14:43:35
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
20 ACCEPTED 2022-06-29 10:07:50
2022-06-20 13:08:17
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
19 ACCEPTED 2022-06-20 14:10:15
2022-06-20 12:10:19
Malwina Rudnik SIESTA
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
18 ACCEPTED 2022-06-19 17:57:35
2022-06-19 17:41:56
Antonia Chylińska HARA
  • 2x 3R/KUCE/zwykły, handicapowy (wys. 80 cm.) - regionalny
17 ACCEPTED 2022-06-19 17:57:22
2022-06-19 17:04:08
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
16 ACCEPTED 2022-06-19 17:57:19
2022-06-19 16:30:23
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
15 ACCEPTED 2022-06-19 17:57:15
2022-06-19 12:31:03
Roksana Wielicka CYGANKA WERAPONY
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
14 ACCEPTED 2022-06-19 17:57:09
2022-06-18 18:55:50
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 6R/P/dwufazowy (wys. do 110 cm.) - regionalny
  • 1x 7R/N/dwufazowy (wys. do 120 cm.) - regionalny
13 ACCEPTED 2022-06-17 21:25:20
2022-06-17 19:23:59
Dominika Maciejewska LASCARI
  • 2x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
12 ACCEPTED 2022-06-15 09:57:42
2022-06-15 06:59:39
Nina Ratajczyk WOJTEK
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
  • 1x 3aR/KUCE/zwykły, handicapowy (wys. 60 cm.) - regionalny
11 ACCEPTED 2022-06-14 09:46:50
2022-06-13 18:24:05
Julka Zegarska ESPRIT
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
  • 1x 3R/KUCE/zwykły, handicapowy (wys. 80 cm.) - regionalny
10 ACCEPTED 2022-06-10 19:24:56
2022-06-10 14:33:38
Weronika Ponczek GOLDIKA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
9 ACCEPTED 2022-06-10 19:24:55
2022-06-10 12:40:37
Natalia Łoboda MOLLY
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
8 ACCEPTED 2022-06-10 12:26:20
2022-06-09 22:26:24
Tamara Parokhina ZEFIR
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
7 ACCEPTED 2022-06-10 12:26:15
2022-06-09 22:10:34
Julia Kociołek ZEFIR
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
6 ACCEPTED 2022-06-10 12:26:12
2022-06-09 21:59:33
Alicja Wołowicz MATADOR
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
5 ACCEPTED 2022-06-10 12:26:08
2022-06-09 21:58:24
Tamara Parokhina MATADOR
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
4 ACCEPTED 2022-06-10 12:26:05
2022-06-09 20:51:39
Dominika Błaszczak HIACYNT
  • 1x 1T/DEBIUT/dokładności (wys. do 30 cm.)
  • 1x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
3 ACCEPTED 2022-06-09 11:25:21
2022-06-09 10:41:39
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 3R/KUCE/zwykły, handicapowy (wys. 80 cm.) - regionalny
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
2 ACCEPTED 2022-06-08 16:06:44
2022-06-08 15:27:41
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5R/L/zwykły (wys. do 100 cm.) - regionalny
1 ACCEPTED 2022-06-08 15:02:35
2022-06-08 15:01:29
Blanka Brzeska ALFA
  • 2x 2T/Mini LL/dokładności (wys. do 60 cm.) - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O038210
2. Bala Zuzanna Sportowy Klub Jeździecki Stajnia pod Wierzbą
2005 (J.)
O067160
3. Baranowicz Zofia KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
4. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
5. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
O053011
6. Błaszczak Dominika BPK kuj-pom
2007 (JM.)
brak
7. Brodziak Weronika .
2009 (JM.)
.
8. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (JM.)
O061896
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Charzyńska Antonina BPK
2008 (JM.)
Brak
11. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
12. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (MJ.)
O053312
13. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
14. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
15. Drzewiecka Marta bpk
2007 (JM.)
brak
16. Dygulska Anna Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
brak
17. Głogowska Victoria Kj Stajnia jarużyn
2007 (JM.)
Brak
Brak
18. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
19. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
brak
20. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
21. Grzybowska Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
22. Gumowska Urszula Toruński Klub JAzdy Konnej
2002 (MJ.)
brak
23. Hennig Maria BPK
2005 (J.)
1234
24. Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
S
O022330
25. Kaczmarek Blanka St. Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
O061598
26. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
27. Kęcińska Natalia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
brak
28. Kilian Zuzanna KJ Dilmar
2011 (Mł.)
O072135
29. Kociołek Julia BPK kuj-pom
2002 (MJ.)
brak
30. Kołodziej Agata bpk
S
O057360
31. Kołodziejska Amelia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
brak
32. Kowalik Agata SSOJ Jaszczółtowo
2003 (MJ.)
O043739
33. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
34. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
O057415
35. Lipczyńska Aleksandra Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
brak
36. Lisewska Agnieszka KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
brak
37. Łoboda Natalia KJ stajnia Jarużyn
2014 (Mł.)
Brak
38. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
39. Łopato Justyna Klub Jeździecki Dilmar
S
O019289
40. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (MJ.)
O034085
41. Majta Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2005 (J.)
O056520
42. Malak Martyna brak
2007 (JM.)
brak
43. Malerowicz Nadia brak
2003 (MJ.)
brak
44. Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie
S
O003420
45. Miler Natalia Brak
S
Brak
46. Mroczkowski Maksymilian Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2007 (JM.)
O047562
47. Nalazek Tomasz Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
brak
48. Olszanowski Daniel St. Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
49. Parokhina Tamara Gminny KJ Bogucin
2003 (MJ.)
O055005
50. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
51. Pawłowicz Martyna SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (MJ.)
O062405
52. Peplińska Jagoda KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
O056199
53. Piekut Leon BPK kuj-pom
2008 (JM.)
brak
54. Płotka Nikola Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O060954
55. Ponczek Weronika Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2008 (JM.)
brak
56. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
S
O021253
57. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
58. Ratajczyk Nina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O063931
59. Rudnik Malwina Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
Brak
60. Rutkowska Otylia Toruński Klub Jazdy Konnej
2006 (J.)
brak
61. Sikorska Kamila Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
S
Brak
Brak
62. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
63. Staniszewski Jakub Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2005 (J.)
123
64. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
65. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (MJ.)
O043738
66. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
S
O029192
67. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
68. Trzcińska Zofia St. Stadnina Koni Olimpia
2005 (J.)
O055934
69. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
70. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
71. Winiarska Samantha .
2007 (JM.)
,
72. Wiśniewski Antoni Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2006 (J.)
O043737
73. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
74. Wołowicz Alicja BPK kuj-pom
2009 (JM.)
_
75. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar
2002 (MJ.)
O027714
76. Zdrojewska Inga SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2009 (JM.)
brak
77. Zegarska Julka Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2009 (JM.)
.
.
78. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach gniada/167 F: Aga Khan Z / Acorado I
M: Savannah Z / Sandro Z
K026890 056015Z55631915
2.

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/149 F: Koleś
M: Aronia
Brak 616013520020916
3.

BATALIA SP POL 2011 klacz siwa/165 F: NN
M: NN
brak 616006580184211
4.

BAXTER Z JASKÓŁKI TINKER POL 2015 wałach srokata/150 F: Angelo v Grafschafter
M: Balanga z Jaskółki
brak brak
5.

BILBAO SP POL 2011 Wałach tarantowata/167 F: Wiliam
M: Bahama II
brak
6.

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
7.

BONNY TINKER POL 2015 klacz srokata/151 F: w
M: w
1 1
8.

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: Torado 2 / It's Morado
M: Baja / Cachas
K028980 A0022531S
9.

BREMA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/164 F: Kerson
M: Barwa
brak 616007610140115
10.

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
11.

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/121 F: NN
M: NN
K033409 616999520123416
12.

CARRERA WESTFALSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Cordess
M: Batalia
K031984 441411242417
13.

CASCADELLA HOLSZ POL 2018 klacz gniada/. F: CASCADELLO I
M: CHARLEEN
. DE421000088018
14.

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/- F: Hickstead White / Hickstead
M: Cantinera / Cassini I
K030620 616009520061417/A0016458S
15.

CAYENNE SP POL 2010 wałach skarogniada/163 F: Desant/Lando
M: Cudna/Indeks
K020313 616009540145210
16.

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
17.

CENTRILLO VAN'T DAELDERHOF Z ZANG. POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Centurio 22/Cassini II
M: Caprilla
K033415 056015Z55750814
18.

CHACCO STERN HAN GER 2010 wałach skarogniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanisa / Sandro
K023517 DE431310659810
19.

CONAN I SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Caliro /
M: Casandra / Coriolan
K023083 616009530238411
20.

CONNECTICUT S SP POL 2018 wałach gniada/175 F: Joyride
M: Calvada S
. 616009520065418
21.

CONTADOR S PKS POL 2016 wałach gniada/168 F: Black Jack
M: Copacabana S
Brak 616009520057016
22.

CORMINT'S LADY HAN POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
Brak de 431312309415
23.

CYGANKA WERAPONY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz kara/138 F: Anopon Destination
M: Anopon Corvette
616013530172416 616013530172416
24.

DIONE S SP POL 2011 klacz kara F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Donwelta S / Weltstein
K026016 616009520030711
25.

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/139 F: V.I.P
M: Dalli
K017093 POL013670148308
26.

ELCADA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Calderon
M: Ella Fama / For Leo
brak 616009520048115
27.

ERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/165 F: CASINO-L/ CASSIANO
M: EROIKA/ CZAROWNIK
K028011 616009610105913
28.

ESPRIT KUC POL 2009 wałach siwa/141 F: Tenor
M: Erozja
KO13977 616013680092309
29.

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
30.

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/157 F: Casalito / Casall
M: Banu / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
31.

GANDIS WLKP POL 2003 wałach kasztanowata/168 F: Maram/Aram
M: Gwadiana/Czubaryk
K007718 POL007520015703
32.

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B
M: Gwiazda
brak 616009520108517
33.

GOLDIKA Duży Koń Niemiecki POL 2012 klacz gniada/160 F: Godewind
M: Maja
brak DE 456570039112
34.

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
35.

HAPPELOUP R WLKP POL 2016 wałach gniada/167 F: Castle Rock / Clearway
M: Hintera R / Romeo Des Vaux
K032960 616007610036916
36.

HARA KUC POL Brak klacz siwa/146cm F: NN
M: NN
K025911 616999520166506
37.

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
38.

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
39.

HIACYNT KONIK POLSKI POL 2016 wałach myszata/128 F: Mozart
M: Honda
brak 61601152010216
40.

HILA KUC POL 2017 klacz gniada/140 F: .
M: /
1234 1234
41.

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
42.

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/149 F: Falk
M: Imka
K025137 616013520046814
43.

JAPPELOUP R WLKP POL 2016 wałach siwa/170 F: Castle Rock / Clearway
M: Hintera R / Romeo Des Vaux
K032961 616007610036716
44.

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
45.

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz ciemnogniada/165 F: poll
M: kontra makker
brak brak
46.

KINGSLAND SP POL 2013 wałach gniada/170 F: w
M: Kamionka
brak 123
47.

KLARISA KUC POL 2017 klacz siwa/125 F: NN
M: NN
brak 616999610217017
48.

KOLORADO WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Coupie /
M: Kolonia /
brak 616007610053215
49.

KORIANDER VAN DORPERHEIDE B POL 2010 Wałach siwa/167 F: Y
M: Y
K021573 576%
50.

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
K030509 616013520071616
51.

LASCARI WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Pallatyn
M: Lena
K026723 616007520010213
52.

LIANDROS V/D HEES Z ZANG NED 2017 wałach siwa/174 F: Lyjanero / Landos
M: Violett / Cardenio
K031720 056015Z55681717
53.

LIBERACE HOLSZTYŃSKA GBR 2008 wałach gniada/171 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
K027004 826041/000150673
54.

LORD EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/147 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670037303
55.

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
56.

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V / Guidam ex Adagio IV
M: Landova / Landor S
K030528 616009600058815
57.

MACHORKA SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Midas / Furore
M: Marihuana / Grand Amour
K026967 616009520042514
58.

MATADOR TS UKR 2014 wałach gniada/168 F: Dantes / Diarado
M: Mihina / Haipus
K028823 704101
59.

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/143 F: Dasti Man / Candy Man
M: Mona / Navajo
K029742 616013640042915
60.

MOLLY KUC POL 2012 Klacz bułana F: Maniek
M: Karina
Brak
61.

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
62.

MONTELLO DM KWPN NED 2017 ogier siwa/167 F: Cartello /
M: Vedette /
K033917 528003201701420
63.

NICK II WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Likwor
M: Nebraska
brak 616007530037715
64.

NIRVANA SP POL 2010 klacz kara/171 F: w
M: w
123 123
65.

NOWATOR SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Pielgrzym /
M: Nevada /
K033788 616009520100117
66.

OMAR . POL 2010 wałach gniada/. F: .
M: .
. .
67.

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon/Darco
M: Oaza/Orkisz
K027943 616009640010915
68.

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
69.

POLTA SP POL 2010 klacz gniada/170 F: w
M: w
brak 123
70.

QUADRO 28 HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
Brak DE431311309616
71.

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 DE421000069611
72.

REWIA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/Nie wiem F: Marino
M: Reakcja
K026626 616 007 61 02048 14
73.

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz tarantowata/155 F: PATROL EX PARYS
M: RONA
BRAK 616007610191015
74.

RYTMIKA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/167 F: Egerro
M: Rosa
brak 616007610045317
75.

SAPHIRE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Likus
M: Szalka
Brak 616007520059510
76.

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
77.

SIESTA WLKP POL 2006 klacz kara/162 F: Rekrut
M: Segowia
Brak 007520027206
78.

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
79.

TAJFUN WLKP POL 2005 wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
80.

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
K023949 013640081708
81.

TANDARA SP POL 2014 klacz gniada/180 F: M
M: A
Brak 627266
82.

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
K028281 616007520052211
83.

TASZKIENT SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Otill / Luron
M: Tasza / Banita
K031727 616009520093617
84.

WAAIE Q ETOYCA KUC BELGIJSKI BEL 2007 klacz kara/138 F: Templeriud / Templeriud Syrah
M: Dyle Qeenbee / Weston Leandros
K031650 056013W00009772
85.

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
86.

WOJTEK KUC POL 2010 wałach kara/131 F: Monarcha
M: Wanessa
K022377 616 013 61 02682 10
87.

ZEFIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 wałach gniada/160 F: Pikador
M: Zecourta
brak POL 009 52 00048 05
88.

ZEFIR PL POL 2005 wałach gniada/160 F: Pikador
M: Zecourta
_ -
89.

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 78

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl