Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Mistrzostwa Pomorza w ujeżdżeniu
UJEŻDŻENIE w Barłominie 2022***
BARŁOMINO, 04-06.02.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
26 ACCEPTED 2022-02-02 11:17:13
2022-02-02 10:46:22
Paula Mańczak QUANTUM OF SOLACE
  • 1x M.Pom/Seniorzy (C1)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C2)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C4)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Seniorów/Mistrzostwa Seniorów
25 ACCEPTED 2022-02-02 11:17:01
2022-02-01 21:58:24
Natalia Plata DOLCETTO
  • 1x M.Pom/Seniorzy (C1)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C2)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C4)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Seniorów/Mistrzostwa Seniorów
24 ACCEPTED 2022-02-01 11:28:40
2022-01-31 20:43:26
Zuzanna Pranczk MELANTHO'S DILANO
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorzy Mł.(P6)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorów Mł. (P3)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorów Mł. (P4)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. J.Mł. Kuce/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach
23 ACCEPTED 2022-01-31 19:44:12
2022-01-31 19:44:12
Maja Zemła EROS
  • 1x M.Pom./Amatorzy (L1)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x M.Pom/Amatorzy (L2)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x M.Pom/Amatorzy (L3)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Amatorów/ZT Mistrzostwa Amatorów
22 ACCEPTED 2022-01-31 19:40:09
2022-01-31 08:21:29
Iga Szmaglińska GRANIT Z DWORU
  • 1x M.Pom./Amatorzy (L1)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x M.Pom/Amatorzy (L2)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x M.Pom/Amatorzy (L3)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Amatorów/ZT Mistrzostwa Amatorów
21 ACCEPTED 2022-01-31 07:48:48
2022-01-30 21:20:22
Veronika Walter REMATADO
  • 1x M.Pom/Seniorzy (C1)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C2)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C4)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Seniorów/Mistrzostwa Seniorów
20 ACCEPTED 2022-01-31 07:48:41
2022-01-30 21:09:22
Estera Stosik FLAMENCO
  • 1x M.Pom/Juniorzy (P1)/Mistrzostwa Juniorów
  • 1x M.Pom/Juniorów (P2)/Mistrzostwa Juniorów
  • 1x M.Pom/Juniorów (P3)/Mistrzostwa Juniorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Juniorów/Mistrzostwa Juniorów
19 ACCEPTED 2022-01-31 07:48:22
2022-01-30 21:08:32
Dominika Okulińska RAFIA
  • 1x M.Pom./Amatorzy (L1)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x M.Pom/Amatorzy (L2)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x M.Pom/Amatorzy (L3)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Amatorów/ZT Mistrzostwa Amatorów
18 ACCEPTED 2022-01-31 07:48:05
2022-01-30 21:08:02
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorzy Mł.(P6)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorów Mł. (P3)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorów Mł. (P4)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. J.Mł. Kuce/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach
17 ACCEPTED 2022-01-31 07:47:35
2022-01-30 21:07:43
Emilia Kunkel BELA
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L6RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L1RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L2RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Mł. Kuce/Mistrzostwa Młodzików na Kucach
16 ACCEPTED 2022-01-31 07:47:13
2022-01-30 21:03:24
Aleksandra Lesner JONAS
  • 1x M.Pom/Seniorzy (C1)/Mistrzostwa Seniorów
15 ACCEPTED 2022-01-31 07:47:04
2022-01-30 21:02:20
Aleksandra Lesner KAPITEIN
  • 1x M.Pom/Seniorzy (C1)/Mistrzostwa Seniorów
14 ACCEPTED 2022-01-30 14:27:04
2022-01-30 14:25:07
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x M.Pom/Seniorzy (C1)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C2)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C4)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Seniorów/Mistrzostwa Seniorów
13 ACCEPTED 2022-01-30 12:07:20
2022-01-29 13:02:52
Aleksandra Konera BREVIS IPSA M
  • 1x M.Pom/Seniorzy (C1)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C2)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C4)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Seniorów/Mistrzostwa Seniorów
12 ACCEPTED 2022-01-30 12:07:04
2022-01-26 08:16:00
Ksenia Olejniczak SWEET BOY
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L6RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L1RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L2RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Mł. Kuce/Mistrzostwa Młodzików na Kucach
11 ACCEPTED 2022-01-26 10:52:38
2022-01-26 08:15:08
Lena Olejniczak EPIZOD
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L6RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L1RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L2RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Mł. Kuce/Mistrzostwa Młodzików na Kucach
10 ACCEPTED 2022-01-26 10:52:08
2022-01-26 08:14:09
Filipina Łastówko APOLIO
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L6RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L1RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L2RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Mł. Kuce/Mistrzostwa Młodzików na Kucach
9 ACCEPTED 2022-01-26 10:51:30
2022-01-25 19:25:14
Maria Adamowicz KALEB
  • 1x M.Pom/Juniorzy (P1)/Mistrzostwa Juniorów
  • 1x M.Pom/Juniorów (P2)/Mistrzostwa Juniorów
  • 1x M.Pom/Juniorów (P3)/Mistrzostwa Juniorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Juniorów/Mistrzostwa Juniorów
8 ACCEPTED 2022-01-25 16:37:18
2022-01-25 14:52:54
Lena Kobylska HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorzy Mł.(P6)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorów Mł. (P3)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorów Mł. (P4)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. J.Mł. Kuce/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach
7 ACCEPTED 2022-01-25 16:37:07
2022-01-25 14:51:29
Eliza Butowska ROGER
  • 1x M.Pom/Juniorzy (P1)/Mistrzostwa Juniorów
  • 1x M.Pom/Juniorów (P2)/Mistrzostwa Juniorów
  • 1x M.Pom/Juniorów (P3)/Mistrzostwa Juniorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Juniorów/Mistrzostwa Juniorów
6 ACCEPTED 2022-01-25 16:36:46
2022-01-25 12:37:42
Natalia Wachowska OSKAR
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorzy Mł.(P6)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorów Mł. (P3)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorów Mł. (P4)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. J.Mł. Kuce/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach
5 ACCEPTED 2022-02-02 20:07:44
2022-01-25 10:27:49
Dominika Żygowska SUMMER HIT
  • 1x M.Pom/Seniorzy (C1)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x M.Pom/Seniorów (C2)/Mistrzostwa Seniorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Seniorów/Mistrzostwa Seniorów
4 ACCEPTED 2022-01-22 17:02:38
2022-01-22 17:00:08
Nadia Pranczk COOKIE
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L6RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L1RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L2RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Mł. Kuce/Mistrzostwa Młodzików na Kucach
3 ACCEPTED 2022-01-21 12:05:00
2022-01-21 10:49:14
Antonina Krzyżak DIAMOND DE LUXE
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorzy Mł.(P6)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorów Mł. (P3)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Juniorów Mł. (P4)/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. J.Mł. Kuce/Mistrzostwa Juniorów Młodszych na Kucach
2 ACCEPTED 2022-01-21 12:04:36
2022-01-21 10:46:13
Magdalena Biełuś JOHN SNOW
  • 1x M.Pom./Amatorzy (L1)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x M.Pom/Amatorzy (L2)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x M.Pom/Amatorzy (L3)/ZT Mistrzostwa Amatorów
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Amatorów/ZT Mistrzostwa Amatorów
1 ACCEPTED 2022-01-26 10:51:06
2022-01-21 07:45:01
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L6RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L1RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x M.Pom KUCE/Młodzicy (L2RKa)/Mistrzostwa Młodzików na Kucach (czworobok 20x40)
  • 1x WYNIKI/M.Pom. Mł. Kuce/Mistrzostwa Młodzików na Kucach
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamowicz Maria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O060567
Brak
2. Biełuś Magdalena KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
brak
3. Blandzi Antonina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O060990
4. Butowska Eliza Pegaz Reda
2005 (J.)
O053222
5. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (J.)
O049341
6. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
7. Kaleńska Klaudia JKS Barłomino
2008 (JM.)
Brak
8. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
O053219
9. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O035204
10. Krzyżak Antonina Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
O055245
11. Kunkel Emilia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
O056587
12. Kunkel Zuzanna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2007 (JM.)
O046671
13. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
S
O021141
14. Łastówko Filipina Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
O065343
15. Mańczak Natalia SCSJ Coval Pogórze
S
K0
16. Mańczak Paula SCSJ Coval Pogórze
S
O010003
17. Miotke Oliwia KJ Pegaz Reda
2002 (MJ.)
O034998
18. Okulińska Dominika Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
Brak
19. Olejniczak Ksenia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
O056646
20. Olejniczak Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
O061070
21. Paszylk Nadia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
.
22. Plata Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O038133
23. Podpora Anna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024236
24. Pranczk Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2011 (Mł.)
O063522
25. Pranczk Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O063523
26. Stosik Estera Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (J.)
O051731
27. Szmaglińska Iga KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2001 (MJ.)
brak
28. Wachowska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2009 (JM.)
O063504
29. Walter Veronika SKJ Barłomino
S
.
30. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (JM.)
O062112
31. Zemła Maja Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
32. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

111

APOLIO KOŃ MAŁY POL 2016 wałach gniada/mk:146 F: Apollo
M: Arkadia
K033422 616999530092916
2.

118

BELA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Santara Danny’s Boy
M: Baba
. Pol 6160136880196
3.

114

BREVIS IPSA M WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/180 F: Concord
M: Bochemia
K027179 616007530169113
4.

106

COOKIE KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:kuc:13 F: nn
M: nn
K029312 616999670118112
5.

117

DANCING QUEEN HANOWERSKA POL 2016 Klacz ciemnogniada/163 F: Diamond Hit
M: St. Pr. Hauptstutbuch Fujairah S.F.
Brak Brak
6.

13

DANCING QUEEN HANNOVER POL 2015 klacz kara/163 F: Furst Fugger
M: Polka
Brak Brak
7.

100

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Verona' S BO-GI /
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
K020943 528017201100673
8.

105

DIAMOND DE LUXE Deutsche Reit Pony GER 2007 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Don Pedro
M: Po Oakley
K029184 DE ××××××
9.

115

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: Donnerfee
K018161 616009670108410
10.

127

DOLCETTO HAN POL 2008 wałach kasztanowata/173 F: Dimaggio
M: Dimaggia
Brak Brak
11.

5

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/kuc:kuc:ku F: Bahar Tiger
M: Draga
K030939 616098100079236
12.

8

DRUMLA SP POL 2014 klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
K032956 616009520025514
13.

12

ECCO TRAKEŃSKA POL 2018 wałach gniada/158 F: Aktyw
M: Ekspansja
K033387 616007600139218
14.

112

EPIZOD KUC POL 2004 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
K017782 POL999600234504
15.

124

EROS SP POL 2015 wałach kasztanowata/173 F: Fergar Mail
M: Erotyka
Brak Brak
16.

121

FLAMENCO HANOWERSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/. F: First boy
M: Romina
K027394 .
17.

9

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
K017769
18.

119

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE NWR NED 2006 wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov
M: Goldwind Empire's First Lady
K022603 528017 06.00581
19.

123

GRANIT Z DWORU SP POL 2015 Wałach tarantowata/160 F: Jawor
M: Gandzia
. 616 999 67 00472 15
20.

15

HARRISON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: JAZZ
M: HOSSA
K021699
21.

109

HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA KUC HOLENDERSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: De Gorde Ree Now Or Never
M: Heeterveen Twickel’s Julia
K028789 528017021200773
22.

104

JOHN SNOW Deutsches Sportpferd POL 2010 wałach kara/168 F: Simonetti
M: Furst Heinrich
brak DE 455870128210
23.

117

JONAS KWPN NED 2014 wałach skarogniada/170 F: Quateron
M: Wenda
K024716 .
24.

110

KALEB KWPN NED 2015 wałach kara/175 F: George Clooney // De Niro
M: Zweetie // Scandic
Brak 528003201503650
25.

116

KAPITEIN KWPN POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Vivaldi
M: Delonie
. 528003201508052
26.

125

KING QUATERBACK MAŁY KOŃ POL 2017 wałach gniada/kuc:kuc:13 F: Quaterback’s Junior
M: Kira
K030494 616013530026717
27.

7

KONIG KUC POL 2018 ogier gniada/kuc:135 F: Herzkonig NRW
M: Kira
K033423 616013530052518
28.

14

MAGIC GUY KWPN POL 2017 wałach gniada/168 F: Franklin
M: Gina
Brak Brak
29.

126

MELANTHO'S DILANO KUC WAL. POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bloklands Hoeve's Mr. Silvano
M: Melantho's Myla
K033341 528017201000094
30.

107

OSKAR - POL 2015 wałach gniada/kuc:140 F: -
M: -
K 031329 616098200178907
31.

11

PRINCE PETER PAN SP POL 2018 ogier izabelowata/. F: Banderas
M: Piątka
. .
32.

128

QUANTUM OF SOLACE HOLSZTYNSKA POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Sunshine XVI
K019443
33.

120

RAFIA TYP POGRUBIONY POL 2012 klacz kara/154 F: Murk fun’e hearresyl
M: Ramona
Brak 616999610185012
34.

122

REMATADO PRE POL 2009 ogier kara/. F: Belio
M: Lancera XIV
PZJ:K031107 724015090252147
35.

108

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen
M: Rozeda
K016493 POL 009520132305
36.

10

SHADOW SECRET HANOWERSKA POL 2018 klacz gniada/. F: Secret
M: Karona
K033425 DE431310172318
37.

6

SIERRA RUBINA HAN POL 2016 klacz skarogniada/178 F: Sir Donnerhall
M: Hhh
Brak 666
38.

102

SUMMER HIT HANOWERSKA GER 2009 wałach ciemnogniada/174 F: Sandro Hit
M: Wenni
K019407 DE 431316843009
39.

113

SWEET BOY KUC POL 2015 wałach izabelowata/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 616999530231815
40.

3

WARRIOR GRAND FSTF SP POL 2006 wałach siwa/174 F: Don Argentinus
M: Water Lilly / Rubin Royal
K019518 616009600313306
Rider Club
Competition
Prize
Adamowicz Maria Sopocki Klub Jeździecki
300
SUM:
300.00
Butowska Eliza Pegaz Reda
200
SUM:
200.00
Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
300
SUM:
300.00
Miotke Oliwia KJ Pegaz Reda
500
SUM:
500.00
Plata Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
700
SUM:
700.00
Stosik Estera Klub Jeździecki Pegaz Reda
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Maria
Sopocki Klub Jeździecki
KALEB (110)
2022-02-04
2
2022-02-05
3
2022-02-06
1
2022-02-06
2
300
Biełuś Magdalena
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
JOHN SNOW (104)
2022-02-04
2
2022-02-05
2
2022-02-06
2
2022-02-06
2
Butowska Eliza
Pegaz Reda
ROGER (108)
2022-02-04
3
2022-02-05
2
2022-02-06
3
2022-02-06
3
200
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-02-04
3
2022-02-05
5
2022-02-06
4
2022-02-06
4
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
2022-02-04
2
2022-02-05
3
2022-02-06
3
2022-02-06
3
300
Krzyżak Antonina
Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2022-02-04
2
2022-02-05
2
2022-02-06
2
2022-02-06
2
Kunkel Emilia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BELA (118)
2022-02-04
3
2022-02-05
2
2022-02-06
3
2022-02-06
2
Kunkel Zuzanna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-02-04
1
2022-02-05
1
2022-02-06
1
2022-02-06
1
Lesner Aleksandra
KJ Pegaz Reda
JONAS (117)
2022-02-04
4
Łastówko Filipina
Klub Jeździecki Pegaz Reda
APOLIO (111)
2022-02-04
2
2022-02-05
4
2022-02-06
4
2022-02-06
5
Mańczak Paula
SCSJ Coval Pogórze
2022-02-04
7
2022-02-05
Miotke Oliwia
KJ Pegaz Reda
2022-02-04
3
2022-02-05
2
2022-02-06
2
2022-02-06
2
500
Okulińska Dominika
Klub Jeździecki Pegaz Reda
RAFIA (120)
2022-02-04
3
2022-02-05
4
2022-02-06
3
2022-02-06
3
Olejniczak Ksenia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
SWEET BOY (113)
2022-02-04
1
2022-02-05
1
2022-02-06
1
2022-02-06
1
Olejniczak Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
EPIZOD (112)
2022-02-04
5
2022-02-05
4
2022-02-06
2
2022-02-06
3
Plata Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DOLCETTO (127)
2022-02-04
1
2022-02-05
1
2022-02-06
1
2022-02-06
1
700
Pranczk Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
COOKIE (106)
2022-02-04
4
2022-02-05
3
2022-02-06
4
2022-02-06
4
Pranczk Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
2022-02-04
4
2022-02-05
3
2022-02-06
3
2022-02-06
3
Stosik Estera
Klub Jeździecki Pegaz Reda
FLAMENCO (121)
2022-02-04
1
2022-02-05
1
2022-02-06
2
2022-02-06
1
500
Szmaglińska Iga
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2022-02-04
1
2022-02-05
1
2022-02-06
2022-02-06
1
Wachowska Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
OSKAR (107)
2022-02-04
5
2022-02-05
4
2022-02-06
5
2022-02-06
5
Walter Veronika
SKJ Barłomino
REMATADO (122)
2022-02-04
6
2022-02-05
5
2022-02-06
5
Wójcikiewicz Róża
Sopocki KJ
2022-02-04
6
2022-02-05
6
2022-02-06
6
2022-02-06
6
Zemła Maja
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
EROS (124)
2022-02-04
4
2022-02-05
3
2022-02-06
1
2022-02-06
4
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2022-02-04
5
2022-02-05
4
2022-02-06
4

Number of Riders: 32

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 2 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl