Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:05:36
2017-09-14 23:27:42
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 1x 5/L-1/(regionalny)
  • 1x 6/L-3/(regionalny)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 08:05:07
2017-09-14 22:59:13
Kacper Suchomski TZIGANE DE LA COUR
  • 1x 1/L-1/(towarzyski)
  • 1x 2/L-3/(towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:33:56
2017-09-14 21:02:15
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 1x 5/L-1/(regionalny)
  • 1x 6/L-3/(regionalny)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:33:40
2017-09-14 21:01:41
Zbigniew Bedliński ELSKAMP T
  • 1x 5/L-1/(regionalny)
  • 1x 6/L-3/(regionalny)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:33:24
2017-09-14 20:31:00
Natalia Świątkowska AMBER I
  • 1x 1/L-1/(towarzyski)
  • 1x 2/L-3/(towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:33:10
2017-09-14 20:19:22
Katarzyna Orłowska AMBERVILLE
  • 1x 1/L-1/(towarzyski)
  • 1x 2/L-3/(towarzyski)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:32:55
2017-09-14 20:10:43
Aleksandra Ring TWISTER
  • 1x 7/P-1/(regionalny)
  • 1x 8/P-2/(regionalny)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 18:59:04
2017-09-14 18:40:51
Joanna Sienkiewicz DEMON
  • 1x 1/L-1/(towarzyski)
  • 1x 2/L-3/(towarzyski)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 18:58:47
2017-09-14 18:06:47
Karolina Sztylka BY ME
  • 1x 9/N-4/(regionalny)
  • 1x 10/N-5/(regionalny)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 17:42:37
2017-09-14 17:30:54
Juliya Naumovich-Shvabovskaya HADES
  • 1x 11/C-1/(regionalny)
  • 1x 12/C-2/(regionalny)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 17:42:17
2017-09-14 17:29:16
Joanna Sienkiewicz ARES
  • 1x 9/N-4/(regionalny)
  • 1x 10/N-5/(regionalny)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 17:41:59
2017-09-14 16:44:51
Agnieszka Dryjas NARAM
  • 1x 5/L-1/(regionalny)
  • 1x 6/L-3/(regionalny)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 10:24:59
2017-09-14 10:06:23
Rozalia Tomczak SONATA II N
  • 1x 1/L-1/(towarzyski)
  • 1x 2/L-3/(towarzyski)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:50:15
2017-09-14 08:44:10
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 7/P-1/(regionalny)
  • 1x 8/P-2/(regionalny)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 08:11:05
2017-09-14 07:52:10
Olga Wodzyńska PRYMUS
  • 1x 3/P-1/(towarzyski)
  • 1x 4/P-2/(towarzyski)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 08:10:53
2017-09-14 07:51:12
Olga Białkowska DEMOSFEN
  • 1x 3/P-1/(towarzyski)
  • 1x 4/P-2/(towarzyski)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 23:18:25
2017-09-13 22:29:29
Monika Łukowska MEDEA
  • 1x 1/L-1/(towarzyski)
  • 1x 2/L-3/(towarzyski)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 23:18:13
2017-09-13 21:25:47
Antonina Wójtowicz ARMANI
  • 1x 5/L-1/(regionalny)
  • 1x 6/L-3/(regionalny)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 23:18:00
2017-09-13 21:08:01
Natalia Mila SAHARA
  • 1x 3/P-1/(towarzyski)
  • 1x 4/P-2/(towarzyski)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 19:59:39
2017-09-13 19:57:17
Zofia Hoffmann PAULIENTJE
  • 1x 1/L-1/(towarzyski)
  • 1x 2/L-3/(towarzyski)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 19:59:27
2017-09-13 19:44:11
Maja Miecielska KIMBERLY
  • 1x 1/L-1/(towarzyski)
  • 1x 2/L-3/(towarzyski)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 18:10:10
2017-09-13 17:23:51
Danuta Fąk MATRIX
  • 1x 9/N-4/(regionalny)
  • 1x 10/N-5/(regionalny)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:04:30
2017-09-13 13:39:15
Anna Starowoitowa-Swiatkowska ORION
  • 1x 11/C-1/(regionalny)
  • 1x 12/C-2/(regionalny)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:04:15
2017-09-13 13:38:43
Anna Starowoitowa-Swiatkowska SCHANEL
  • 1x 3/P-1/(towarzyski)
  • 1x 4/P-2/(towarzyski)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:04:01
2017-09-13 12:36:23
Klaudia Kostrzewska HALNY
  • 1x 7/P-1/(regionalny)
  • 1x 8/P-2/(regionalny)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:03:36
2017-09-13 12:35:45
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 5/L-1/(regionalny)
  • 1x 6/L-3/(regionalny)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 23:40:49
2017-09-12 22:28:39
Wiktoria Znaczko KODEINKA
  • 1x 9/N-4/(regionalny)
  • 1x 10/N-5/(regionalny)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 23:40:33
2017-09-12 20:42:06
Patrycja Wawrzon LOTOS
  • 1x 1/L-1/(towarzyski)
  • 1x 2/L-3/(towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 23:40:16
2017-09-12 20:40:29
Oliwia Marcinkowska MARIJKE TIALDA
  • 1x 3/P-1/(towarzyski)
  • 1x 4/P-2/(towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 23:39:57
2017-09-12 20:33:24
Anna Pilarska OKSER
  • 1x 9/N-4/(regionalny)
  • 1x 10/N-5/(regionalny)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 16:59:41
2017-09-12 14:52:26
Kinga Rzepka SHERIDAN
  • 1x 7/P-1/(regionalny)
  • 1x 8/P-2/(regionalny)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 14:40:50
2017-09-12 12:19:23
Olga Masłowska ALEX
  • 1x 7/P-1/(regionalny)
  • 1x 8/P-2/(regionalny)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:02:03
2017-09-12 07:41:42
Natalia Pokora POTOK
  • 1x 7/P-1/(regionalny)
  • 1x 8/P-2/(regionalny)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 23:39:39
2017-09-12 07:41:09
Natalia Pokora PASJA
  • 1x 7/P-1/(regionalny)
  • 1x 8/P-2/(regionalny)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 20:26:00
2017-09-10 19:32:51
Małgorzata Szafraniec EMITTAN
  • 2x 1/L-1/(towarzyski)
  • 2x 2/L-3/(towarzyski)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 17:24:53
2017-09-10 11:19:39
Justyna Staszak ANTRACYT
  • 1x 3/P-1/(towarzyski)
  • 1x 4/P-2/(towarzyski)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 17:24:41
2017-09-09 22:44:05
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x 7/P-1/(regionalny)
  • 1x 8/P-2/(regionalny)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:18:15
2017-09-06 13:00:08
Weronika Dobuszewska KABA
  • 1x 3/P-1/(towarzyski)
  • 1x 4/P-2/(towarzyski)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 16:06:50
2017-09-05 13:49:10
Kaja Dylewska NADIN LOVE
  • 1x 7/P-1/(regionalny)
  • 1x 8/P-2/(regionalny)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:57:24
2017-09-04 21:34:24
Hanna Hudziak URBANUS 8
  • 1x 7/P-1/(regionalny)
  • 1x 8/P-2/(regionalny)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bedliński Andrzej Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
S
O002239
2. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
S
O002240
3. Białkowska Olga Klub Jeździecki Cavalier
1999 (J.)
brak
4. Dobuszewska Weronika JKS Rywal
2002 (JM.)
Brak
5. Dryjas Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
S
O034622
6. Dylewska Kaja Stajnia Jarużyn
1999 (J.)
brak
7. Fąk Danuta Klub Jeździecki Classic
S
O003361
8. Hoffmann Zofia Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2005 (JM.)
brak
9. Hudziak Hanna UKJ Karmen Niekłonice
2002 (JM.)
brak
10. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (JM.)
O034083
11. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
12. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
13. Łukowska Monika Bpk
2004 (JM.)
Brak
14. Marcinkowska Oliwia KJ Młyńska Struga
2000 (J.)
brak
15. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
16. Matuszak Michalina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
1999 (J.)
O032624
17. Miecielska Maja Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2006 (Mł.)
O041945
18. Mila Natalia Bpk
1998 (MJ.)
O019071
19. Naumovich-Shvabovskaya Juliya Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O014082
20. Orłowska Katarzyna Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
S
0044113
21. Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O033729
22. Pokora Natalia Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
O011503
23. Ring Aleksandra Kj Stajnia Jarużyn
2000 (J.)
Brak
24. Rzepka Kinga KJ Classic
S
LZRWZJ/4446/17
25. Sienkiewicz Joanna Klub Jeździecki Classic
S
O021729
26. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
0023661
27. Starowoitowa-Swiatkowska Anna JKS Rywal
S
O037667
28. Staszak Justyna Ośrodek Turystyki Jeździeckiej Rancho Missuni
S
Brak
29. Suchomski Kacper Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (JM.)
brak
30. Świątkowska Natalia Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2004 (JM.)
0044116
31. Szafraniec Małgorzata BPK
S
brak
32. Sztylka Karolina Klub Jeździecki CLASSIC
S
O021217
33. Tomczak Rozalia Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
brak
34. Wawrzon Patrycja KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O026951
35. Wodzyńska Olga Klub Jeździecki Cavalier
2003 (JM.)
brak
36. Wójtowicz Antonina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (JM.)
O031834
37. Znaczko Wiktoria Kujawsko-Pomorski KJ
1998 (MJ.)
O028974
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou du Rouet
M: Airwalmo
O: Skonieczny Waldemar
B: Andrzej Szczepański
brak
2.

33

ALEX WLKP POL 2010 Wałach siwa/175 F: Lintasboy R
M: Anbra
O: Krzysztof Rokicinski
B: ----
K018021 616007661498010
3.

5

AMBER I Haflinger POL 2002 Klacz izabelowata/kuc:148 F: Wairan
M: Emmely van de Margahoeve
O: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
brak
4.

6

AMBERVILLE Kuc Walijski POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Falk
M: Amber I
O: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
brak POL013520089808
5.

36

ANTRACYT Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Wolant
M: Amfetamina
O: Justyna Staszak
B: Justyna Staszak
Brak
6.

26

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
7.

11

ARES Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Adiutant
M: Astra
O: Bartosz Michałek
B: Sławomir Matz
K020331
8.

18

ARMANI Sp - Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata F: Parys
M: Aga
O: Jakub Michalak
B: Renata Wójcik
brak
9.

9

BY ME SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert old
M: Bystra Bafi sp
O: Stefan Wiluś
B: Stefan Wiluś
K023237 616009520074708
10.

41

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
O: Violetta Sienkiewicz
B: Jerzy Joskowski
K014315
11.

8

DEMON Typ Szlachetny POL 2009 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Bartosz Michałek
B: Sebastian Jach
brak
12.

16

DEMOSFEN Hanowerska BLR 2001 Wałach gniada F: Brig
M: Damfosa
O: Adrian Andrasiewicz
B: Stadnina Progres- Grodno, Białoruś
K010047 616009520111301 102QV75
13.

4

ELSKAMP T KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/164 F: Waldemar
M: Kionda
O: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
brak
14.

35

EMITTAN Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Al Maaram
M: Emisana
O: Małgorzata Szafraniec
B: S.K. Michałów
brak
15.

44

FANCI F:
M:
O:
B:
16.

10

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Hiacynta
O: Tomasz Głogowski
B: Piotr Siębor
K019561 616009520037611
17.

25

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
O: Iveco Truck Partner
B:
K021205 616013610071212
18.

38

KABA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Kamrat
M: Nn
O: Sylwia Dobuszewska
B: Brak
Brak
19.

21

KIMBERLY Kuc Walijski POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Falk
M: Kirsten
O: U.Z. Bedlińscy
B: U.Z. Bedlińscy
brak
20.

27

KODEINKA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Maram
M: Kanada
O: Robert Znaczko
B: Tomasz Bagniewski
K015727
21.

37

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
O: Adam Matuszak
B: Krystyna Jędrzejewska
K020298 616009520054411
22.

28

LOTOS Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lotnik
M: Łopuszanka
O: Aneta Mątowska
B: Sternicki Lech
brak
23.

29

MARIJKE TIALDA Frisian NLD 2004 Klacz kara F: Jasper 366
M: Tialda P
O: Mirosław Paliwoda
B: De Wilgen NETHERLANDS
K018546
24.

22

MATRIX SP POL 2000 Wałach ciemnogniada/163 F: Rubin
M: Mazda
O: Danuta Fąk
B: Ryszard Szczęsny
K018200 009520087100
25.

17

MEDEA SP POL 1997 Klacz gniada F: Justin Damiro
M: Migma
O: Joanna Tomczuk
B: Joanna Tomczuk
Brak
26.

39

NADIN LOVE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Nela
O: Jarosław Dylewski
B: Ewa Gotowska
brak
27.

12

NARAM SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Romualdo
M: Nasza Mi
O: Agnieszka Dryjas
B: Marcin Gerke
K013716
28.

31

OKSER WLKP. POL 2005 Wałach gniada F: Makker
M: Orawa
O: Anna Pilarska
B: Paweł Gromowski
K017604
29.

23

ORION Małopolska POL 2009 Wałach gniada/168 F: Eliot
M: Orka
O: Anna Baca
B: Sapiecha Michal
616006630163509 616006630163509
30.

30

PASJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Concert
M: Parta II
O: Natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K016427 POL007520035209
31.

20

PAULIENTJE Kuc Szetlandzki NED 2000 Klacz kara/kuc: F: Fanster
M: Floortje
O: U.Z. Bedlińscy
B: Holandia
brak
32.

34

POTOK WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Dżentelmen
M: Parta
O: natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K013980 POL007520036503
33.

15

PRYMUS Wielkopolska POL 2008 Wałach kara F: Trawers
M: Peja
O: Lidia Wodzyńska
B: Marcin Pogorzelski
brak
34.

19

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
O: Natalia Mila
B: Łukasz Ziółkowski
Brak
35.

24

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
O: Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
B: Kołpak Beata
616 009 58 01 690 12 616009580169012
36.

32

SHERIDAN WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Sofa
O: Kinga Rzepka
B: Kinga Rzepka
K006842
37.

13

SONATA II N SP POL 2010 Klacz gniada F: Landor
M: Sanmarina
O: Wojciech Nowak
B: Wojciech Nowak
brak
38.

7

TWISTER Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Machandel
M: Tara
O: Aleksandra Ring
B: Andrzej Nowakowski
Brak POL007520018605
39.

2

TZIGANE DE LA COUR Selle Francais FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Helios de la cour ll
M: Idane de la cour
O: Mariusz Suchomski
B: -
brak
40.

40

URBANUS 8 KWPN POL 2001 Wałach kasztanowata F: CALVADOS
M: PIMPERNEL
O: MARIKA PEPLIŃSKA
B: BRAK
brak
41.

14

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
FANCI (44)
2017-09-16
6
2017-09-16
5
2017-09-16
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2017-09-16
4
2017-09-16
2
2017-09-16
Białkowska Olga
Klub Jeździecki Cavalier
2017-09-16
2
2017-09-16
1
2017-09-16
Dobuszewska Weronika
JKS Rywal
KABA (38)
2017-09-16
4
2017-09-16
4
2017-09-16
Dryjas Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
NARAM (12)
2017-09-16
2
2017-09-16
1
2017-09-16
Dylewska Kaja
Stajnia Jarużyn
2017-09-16
7
2017-09-16
5
2017-09-16
Fąk Danuta
Klub Jeździecki Classic
MATRIX (22)
2017-09-16
4
2017-09-16
4
2017-09-16
Hoffmann Zofia
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2017-09-16
3
2017-09-16
4
2017-09-16
Hudziak Hanna
UKJ Karmen Niekłonice
2017-09-16
5
2017-09-16
6
2017-09-16
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2017-09-16
2
2017-09-16
2
2017-09-16
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
HALNY (25)
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
2017-09-16
1
2017-09-16
3
2017-09-16
Łukowska Monika
Bpk
MEDEA (17)
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
Marcinkowska Oliwia
KJ Młyńska Struga
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
Masłowska Olga
JKS Rywal
ALEX (33)
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
Matuszak Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2017-09-16
6
2017-09-16
2017-09-16
Miecielska Maja
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2017-09-16
1
2017-09-16
2
2017-09-16
Mila Natalia
Bpk
SAHARA (19)
2017-09-16
5
2017-09-16
5
2017-09-16
Naumovich-Shvabovskaya Juliya
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
HADES (10)
2017-09-16
1
2017-09-16
Orłowska Katarzyna
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2017-09-16
2
2017-09-16
1
2017-09-16
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
OKSER (31)
2017-09-16
5
2017-09-16
5
2017-09-16
Pokora Natalia
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
PASJA (30)
2017-09-16
8
2017-09-16
2
2017-09-16
POTOK (34)
2017-09-16
2
2017-09-16
3
2017-09-16
Ring Aleksandra
Kj Stajnia Jarużyn
2017-09-16
3
2017-09-16
7
2017-09-16
Rzepka Kinga
KJ Classic
2017-09-16
4
2017-09-16
4
2017-09-16
Sienkiewicz Joanna
Klub Jeździecki Classic
DEMON (8)
2017-09-16
4
2017-09-16
3
2017-09-16
ARES (11)
2017-09-16
3
2017-09-16
3
2017-09-16
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2017-09-16
5
2017-09-16
6
2017-09-16
Starowoitowa-Swiatkowska Anna
JKS Rywal
ORION (23)
2017-09-16
2
2017-09-16
SCHANEL (24)
2017-09-16
1
2017-09-16
3
2017-09-16
Staszak Justyna
Ośrodek Turystyki Jeździeckiej Rancho Missuni
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
Suchomski Kacper
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2017-09-16
5
2017-09-16
5
2017-09-16
Świątkowska Natalia
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2017-09-16
3
2017-09-16
3
2017-09-16
Szafraniec Małgorzata
BPK
EMITTAN (35)
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
Sztylka Karolina
Klub Jeździecki CLASSIC
BY ME (9)
2017-09-16
1
2017-09-16
2
2017-09-16
Tomczak Rozalia
Stajnia Jarużyn
2017-09-16
3
2017-09-16
4
2017-09-16
Wawrzon Patrycja
KJ Młyńska Struga
LOTOS (28)
2017-09-16
2
2017-09-16
2
2017-09-16
Wodzyńska Olga
Klub Jeździecki Cavalier
PRYMUS (15)
2017-09-16
3
2017-09-16
2
2017-09-16
Wójtowicz Antonina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
ARMANI (18)
2017-09-16
3
2017-09-16
4
2017-09-16
Znaczko Wiktoria
Kujawsko-Pomorski KJ
2017-09-16
2
2017-09-16
1
2017-09-16

Number of Riders: 37

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl