Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody
II ELIMINACJA ZIMOWEGO PUCHARU CAVALLINO 2021 / 2022
CAVALLINO k/ Bydgoszczy, 13.11.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
113 ACCEPTED 2021-11-11 23:11:36
2021-11-11 19:05:27
Mikołaj Bajan GANGA MANCIAISE
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
112 ACCEPTED 2021-11-11 23:11:31
2021-11-11 19:02:05
Mikołaj Bajan ROCK'N ROLL MXL
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
111 ACCEPTED 2021-11-11 23:11:19
2021-11-11 19:01:48
Mikołaj Bajan SHADE OF GOLD NVE Z
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
110 ACCEPTED 2021-11-11 23:11:13
2021-11-11 19:01:16
Mikołaj Bajan LIVANO
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
109 ACCEPTED 2021-11-11 23:11:06
2021-11-11 18:56:36
Filip Kończal STORM
  • 1x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
108 ACCEPTED 2021-11-11 18:43:52
2021-11-11 15:42:22
Zofia Świst DAFI
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
107 ACCEPTED 2021-11-11 15:01:44
2021-11-11 13:19:02
Natalia Witkowska WHISKY
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
106 ACCEPTED 2021-11-11 15:01:42
2021-11-11 13:18:43
Witkoria Romanowska MARLANDO
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
105 ACCEPTED 2021-11-11 15:01:38
2021-11-11 12:50:54
Marta Bierońska RÓŻA
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
104 ACCEPTED 2021-11-11 12:19:23
2021-11-11 11:11:14
Nadia Małecka AMIGOS
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
103 ACCEPTED 2021-11-11 12:19:19
2021-11-10 23:14:45
Michalina Jaskólska COLUMBUS I G
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
102 ACCEPTED 2021-11-11 12:19:15
2021-11-10 21:58:51
Maja Iwińska AZIMA
  • 1x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
101 ACCEPTED 2021-11-11 12:19:11
2021-11-10 20:30:49
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
100 ACCEPTED 2021-11-11 12:19:07
2021-11-10 20:30:06
Kornelia Orzechowska WIXAS
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
99 ACCEPTED 2021-11-10 19:35:03
2021-11-10 17:18:06
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
98 ACCEPTED 2021-11-10 19:34:59
2021-11-10 16:56:19
Laura Sommerfeld LAGO
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
97 ACCEPTED 2021-11-10 19:34:54
2021-11-10 16:55:16
Laura Sommerfeld AIOWALLY DE BREVE
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
96 ACCEPTED 2021-11-10 19:34:51
2021-11-10 16:54:41
Anna Piwońska NAPOLEON M
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
95 ACCEPTED 2021-11-10 19:34:47
2021-11-10 16:54:03
Anna Piwońska RICCO M
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
94 ACCEPTED 2021-11-10 19:34:44
2021-11-10 16:37:11
Magdalena Ćwik BALTIMORE
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
93 ACCEPTED 2021-11-10 19:34:40
2021-11-10 16:35:16
Magdalena Ćwik MR. IT'S POSSIBLE SRK
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
92 ACCEPTED 2021-11-10 19:34:36
2021-11-10 14:03:35
Marcelina Maciejewska KWESTIA
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
91 ACCEPTED 2021-11-10 13:35:29
2021-11-10 13:08:47
Jan Goc BATON
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
90 ACCEPTED 2021-11-10 13:35:24
2021-11-10 09:45:13
Lena Anna Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
89 ACCEPTED 2021-11-10 13:35:18
2021-11-10 09:01:22
Kamila Lutowska MICKEY
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
88 ACCEPTED 2021-11-10 13:35:13
2021-11-10 07:44:47
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
87 ACCEPTED 2021-11-10 13:35:08
2021-11-10 06:34:23
Wojciech Dahlke SAN KRYSTIANO
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 9_R/C / 130 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
86 ACCEPTED 2021-11-10 13:35:03
2021-11-10 06:33:51
Wojciech Dahlke KYNAN S
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 9_R/C / 130 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
85 ACCEPTED 2021-11-10 05:27:04
2021-11-09 22:05:25
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
84 ACCEPTED 2021-11-10 05:27:01
2021-11-09 21:58:09
Michał Szukała QUADRO
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
83 ACCEPTED 2021-11-10 05:26:57
2021-11-09 21:58:08
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
82 ACCEPTED 2021-11-10 05:26:54
2021-11-09 21:53:26
Edyta Kotkiewicz CONDEUSZ
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
81 ACCEPTED 2021-11-10 05:26:48
2021-11-09 21:49:11
Martyna Górska HAGA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
80 ACCEPTED 2021-11-10 05:26:45
2021-11-09 21:48:41
Roksana Celer HAGA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
79 ACCEPTED 2021-11-10 05:26:42
2021-11-09 21:46:29
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
78 ACCEPTED 2021-11-10 05:26:38
2021-11-09 20:38:38
Zofia Majewska TAMIZA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
77 ACCEPTED 2021-11-10 05:26:34
2021-11-09 20:38:03
Natalia Skiera NAPAR
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
76 ACCEPTED 2021-11-10 05:26:30
2021-11-09 20:37:39
Karolina Gramowska ARES
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
75 ACCEPTED 2021-11-10 05:26:27
2021-11-09 20:37:12
Monika Szymankiewicz DEMON
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
74 ACCEPTED 2021-11-09 13:31:06
2021-11-09 13:25:35
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
73 ACCEPTED 2021-11-09 13:30:59
2021-11-09 13:10:30
Paweł Goc ETNA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
72 ACCEPTED 2021-11-09 13:30:55
2021-11-09 13:10:07
Jan Goc PESTKA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
71 ACCEPTED 2021-11-09 13:30:51
2021-11-09 12:59:57
Zofia Baranowicz INNOCENTY
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
70 ACCEPTED 2021-11-09 13:30:45
2021-11-09 12:54:42
Nadia Romecka AR
  • 1x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
69 ACCEPTED 2021-11-09 13:30:41
2021-11-09 12:53:01
Marta Zabłocka NESTOR
  • 2x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
68 ACCEPTED 2021-11-09 05:26:22
2021-11-08 21:47:00
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
67 ACCEPTED 2021-11-08 21:40:36
2021-11-08 21:34:34
Małgorzata Zubrycka ATLANTA
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
66 ACCEPTED 2021-11-08 21:40:28
2021-11-08 21:28:56
Tomasz Olszewski LIVORNO GE
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
65 ACCEPTED 2021-11-08 20:46:47
2021-11-08 20:19:02
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
64 ACCEPTED 2021-11-08 20:46:39
2021-11-08 18:43:21
Paulina Laskowska INNOCENTA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
63 ACCEPTED 2021-11-08 20:46:36
2021-11-08 18:42:46
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
62 ACCEPTED 2021-11-08 20:46:33
2021-11-08 18:42:19
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
61 ACCEPTED 2021-11-08 20:46:29
2021-11-08 17:46:59
Mateusz Kocięda AIKO DE CASSANDRA
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
60 ACCEPTED 2021-11-08 20:46:26
2021-11-08 17:00:08
Izabela Szczepańska LARETTA B
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
59 ACCEPTED 2021-11-08 20:46:22
2021-11-08 10:27:33
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
58 ACCEPTED 2021-11-08 20:46:19
2021-11-08 10:08:33
Marta Uchman CAMPANILLO
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
57 ACCEPTED 2021-11-08 20:46:14
2021-11-08 08:24:39
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
56 ACCEPTED 2021-11-08 06:00:28
2021-11-07 22:47:22
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
55 ACCEPTED 2021-11-11 12:19:01
2021-11-07 22:46:50
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
54 ACCEPTED 2021-11-08 06:00:20
2021-11-07 22:46:25
Marta Uchman MAJORKA
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
53 ACCEPTED 2021-11-07 21:51:34
2021-11-07 20:42:30
Nikola Orlikowska INNOCENTA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
52 ACCEPTED 2021-11-07 21:51:30
2021-11-07 20:37:52
Weronika Utyra CARRUSO
  • 1x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
51 ACCEPTED 2021-11-07 21:51:26
2021-11-07 20:37:22
Matylda Płatek HAZA
  • 2x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
50 ACCEPTED 2021-11-07 21:51:22
2021-11-07 20:36:59
Martyna Ponichtera KAPSEL
  • 2x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
49 ACCEPTED 2021-11-07 21:51:18
2021-11-07 20:36:37
Olga Waszak HANNIBAL
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) dokładności, towarzyski
48 ACCEPTED 2021-11-07 21:51:10
2021-11-07 20:36:13
Iza Daniel DACJA
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) dokładności, towarzyski
47 ACCEPTED 2021-11-07 21:50:56
2021-11-07 20:35:29
Helena Zielińska MYSZKA
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) dokładności, towarzyski
  • 1x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
46 ACCEPTED 2021-11-07 21:50:48
2021-11-07 20:27:34
Natalia Rogowska WICHEREK
  • 2x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
45 ACCEPTED 2021-11-07 21:50:35
2021-11-07 20:25:37
Ligia Karaszewska HULTAJ
  • 1x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
44 ACCEPTED 2021-11-11 12:18:57
2021-11-07 20:22:56
Sara Góźdź GUCIO
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) dokładności, towarzyski
  • 1x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
43 ACCEPTED 2021-11-07 20:17:42
2021-11-07 19:42:34
Pola Skura SAMURAJ
  • 2x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
42 ACCEPTED 2021-11-07 20:17:38
2021-11-07 14:26:53
Zofia Świst HANNAH MONTANA
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
41 ACCEPTED 2021-11-07 14:10:17
2021-11-07 10:18:53
Zuzanna Łukasiak NANA
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
40 ACCEPTED 2021-11-07 14:10:11
2021-11-07 10:18:29
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
39 ACCEPTED 2021-11-07 14:10:07
2021-11-06 20:07:09
Daria Leba DAISY
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
38 ACCEPTED 2021-11-07 14:09:52
2021-11-06 14:56:38
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
37 ACCEPTED 2021-11-07 14:09:48
2021-11-06 14:54:00
Zofia Manuszewska NEVADA
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
36 ACCEPTED 2021-11-07 14:09:45
2021-11-06 10:45:37
Maja Żalikowska ALFA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
35 ACCEPTED 2021-11-10 19:34:31
2021-11-05 21:47:04
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
34 ACCEPTED 2021-11-07 14:09:33
2021-11-05 20:22:13
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
33 ACCEPTED 2021-11-04 21:55:14
2021-11-04 20:58:42
Zuzanna Misiorna HEAVEN
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
32 ACCEPTED 2021-11-04 21:55:11
2021-11-04 20:49:33
Grzegorz Perzyński DEEP LOVE S
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
31 ACCEPTED 2021-11-04 21:55:08
2021-11-04 20:49:14
Vanessa Penkowska KOLORADO
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
30 ACCEPTED 2021-11-04 21:55:06
2021-11-04 20:48:53
Kaja Piotrowicz CHEALSIMA
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
29 ACCEPTED 2021-11-04 21:55:01
2021-11-04 20:48:26
Mikołaj Matura CHELSEA’S MISS
  • 2x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
28 ACCEPTED 2021-11-04 21:55:00
2021-11-04 20:47:58
Lena Maszek HONESTY
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
27 ACCEPTED 2021-11-04 21:54:57
2021-11-04 20:47:36
Nadia Krzymin BRYZA
  • 2x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
26 ACCEPTED 2021-11-04 21:54:54
2021-11-04 20:47:08
Hanna Kaczmarczyk CYNAMON
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
25 ACCEPTED 2021-11-04 21:54:53
2021-11-04 20:46:25
Carmen Ittermann LUZAK
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
24 ACCEPTED 2021-11-04 21:54:49
2021-11-04 20:45:57
Lena Dobiszewska HARIBO
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
23 ACCEPTED 2021-11-04 21:54:46
2021-11-04 20:45:39
Wiktoria Chylińska HOLLY
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
22 ACCEPTED 2021-11-04 15:03:06
2021-11-04 13:29:38
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
21 ACCEPTED 2021-11-04 09:26:45
2021-11-03 20:10:37
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
20 ACCEPTED 2021-11-11 12:18:52
2021-11-03 17:41:20
Marika Kwaśniewska ZETA
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
19 ACCEPTED 2021-11-03 15:33:44
2021-11-03 14:11:57
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
18 ACCEPTED 2021-11-03 08:36:31
2021-11-03 07:16:13
Nikola Płotka CALINECZKA
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
17 ACCEPTED 2021-11-02 21:04:17
2021-11-02 17:57:55
Nadia Romanowska BAZOUKA VD TREPKES Z
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
16 ACCEPTED 2021-11-02 21:04:13
2021-11-02 17:56:52
Nadia Romanowska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
15 ACCEPTED 2021-11-11 12:18:47
2021-11-02 15:25:00
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
14 ACCEPTED 2021-11-02 14:02:06
2021-11-02 09:35:40
Aneta Olędzka-Dalbiak CARISMO 26
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
13 ACCEPTED 2021-11-02 14:01:59
2021-11-02 09:11:01
Hanna Wódkiewicz KANESA
  • 1x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
12 ACCEPTED 2021-11-02 14:01:54
2021-11-02 09:09:59
Małgorzata Babińska KARO
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
11 ACCEPTED 2021-11-02 14:01:49
2021-10-30 13:04:09
Julka Zegarska ESPRIT
  • 2x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
10 ACCEPTED 2021-10-29 21:16:34
2021-10-28 12:26:56
Michalina Miszczyk A-CORAZÓN KW
  • 1x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
9 ACCEPTED 2021-10-27 20:48:17
2021-10-27 13:50:28
Amelia Bieżuńska A LA AMARE
  • 2x 2_T/DK / 30 cm./Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
8 ACCEPTED 2021-10-27 20:48:14
2021-10-27 13:50:01
Antonia Chylińska HARA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
7 ACCEPTED 2021-10-27 20:48:09
2021-10-27 13:49:42
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
6 ACCEPTED 2021-10-27 20:47:55
2021-10-27 08:23:25
Natalia Sienkiewicz A-CORAZÓN KW
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
5 ACCEPTED 2021-10-27 20:47:48
2021-10-27 03:57:41
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
4 ACCEPTED 2021-10-25 21:38:37
2021-10-25 16:40:02
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./dokładności - art. 238.1.1, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
3 ACCEPTED 2021-10-23 13:24:05
2021-10-22 20:45:14
Natalia Antczak WENEZJA
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
2 ACCEPTED 2021-10-22 18:21:26
2021-10-21 13:00:45
Patrycja Kiełbowicz DUMNA DOLORES
  • 2x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
1 ACCEPTED 2021-11-09 13:30:26
2021-10-20 13:27:43
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 5_T/LL / 90 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
2. Babińska Małgorzata KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
3. Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O043637
4. Baranowicz Zofia KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
5. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
6. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057939
7. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (JM.)
O053011
8. Bierońska Marta BRAK
2003 (J.)
BRAK
9. Bieżuńska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
10. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
11. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
12. Celer Roksana Brak
2003 (J.)
Brak
13. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
14. Chylińska Wiktoria KJ Cavallino
2006 (JM.)
.
15. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
16. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
17. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
18. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
19. Daniel Iza KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
20. Dobiszewska Lena KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
21. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
22. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
23. Głogowska Victoria Kj Stajnia jaruzyn
2007 (JM.)
O050263
24. Goc Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2008 (JM.)
brak
25. Goc Paweł Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2011 (Mł.)
brak
26. Górska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
27. Góźdź Sara KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
28. Gramowska Karolina BPK kuj-pom
S
brak
29. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
30. Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
S
O022330
31. Ittermann Carmen KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057938
32. Iwińska Maja Brak
2010 (Mł.)
Brak
33. Jaskólska Michalina KJ Profil Piła
2004 (J.)
O046205
34. Kaczmarczyk Hanna KJ Cavallino
S
.
35. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (JM.)
O039021
36. Karaszewska Ligia KJ Cavallino
2005 (J.)
.
37. Kiełbowicz Patrycja BPK kuj-pom
S
O038725
38. Kocięda Mateusz JKS RYWAL
2003 (J.)
O046126
39. Kończal Filip Koronowo Arabian Stud
2012 (Mł.)
Brak
40. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
41. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
42. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
43. Krzymin Nadia KJ Cavallino
.
44. Kwaśniewska Marika BPK
S
Brak
45. Laskowska Paulina KJ Cavallino Brzoza
2001 (MJ.)
O031886
46. Leba Daria bpk
2001 (MJ.)
Brak
47. Lutowska Kamila Bpk
2008 (JM.)
Brak
48. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
49. Maciejewska Marcelina BRAK
2005 (J.)
BRAK
50. Majewska Zofia KJ Classic
2004 (J.)
O050271
51. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
52. Manuszewska Zofia brak
2008 (JM.)
brak
53. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
54. Maszek Lena KJ Cavallino
2006 (JM.)
.
55. Matura Mikołaj KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
56. Misiorna Zuzanna KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
57. Miszczyk Michalina Toruński Klub Jazdy Konnej
2009 (JM.)
Brak
58. Olędzka-Dalbiak Aneta KJ DILMAR
S
brak
59. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
60. Orlikowska Nikola KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
61. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
62. Pawłowicz Martyna SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O062405
63. Penkowska Vanessa KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
64. Perzyński Grzegorz KJ Cavallino
S
.
65. Piotrowicz Kaja KJ Cavallino
2004 (J.)
.
66. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
67. Płatek Matylda KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
68. Płotka Nikola BPK kuj-pom
2006 (JM.)
O060954
69. Ponichtera Martyna KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
70. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
71. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
brak
72. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
73. Rogowska Natalia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
74. Romanowska Nadia KJ Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
75. Romanowska Witkoria JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O046134
76. Romecka Nadia Stajnia Morzewiec
2011 (Mł.)
.
77. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
S
0023661
78. Sikorska Kamila Brak
S
Brak
Brak
79. Skiera Natalia BPK kuj-pom
S
brak
80. Skura Pola BPK kuj-pom
2011 (Mł.)
O062686
81. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
82. Sommerfeld Laura bpk
S
brak
83. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
84. Świst Zofia Toruński Klub Jazdy Konnej
2008 (JM.)
Brak
85. Szczepańska Izabela Stajnia Toczko
2007 (JM.)
brak
86. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
87. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
88. Szymankiewicz Monika BPK kuj-pom
S
brak
89. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
90. Uchman Marta KJ Cavallino
S
O009453
91. Uchman Marta KJ Cavallino
S
O009453
92. Utyra Weronika KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
93. Waszak Olga KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
94. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O035164
95. Wódkiewicz Hanna KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
96. Zabłocka Marta Stajnia Morzewiec
2008 (JM.)
-
97. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (JM.)
O054838
98. Zegarska Julka brak
brak
99. Zielińska Helena KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
100. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

28

A LA AMARE WEST POL 2012 klacz gniada/168 F: A La Carte
M: Farach
Brak DE441410358012
2.

25

A-CORAZÓN KW MAŁY KOŃ POL 2016 klacz kasztanowata/mk:149 F: Calipto
M: Awangarda
Brak 616098200200068
3.

73

AIKO DE CASSANDRA Kłusak Francuski LTU 2010 Wałach gniada/165 F: Kitko
M: Quessant
K027580
4.

108

AIOWALLY DE BREVE SF POL 2010 klacz kara/167 F: Lamm de Fetan
M: Onitsha de Breve
Brak 12345667
5.

50

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:kuc:14 F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
6.

17

AMIGOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach szampańska/170 F: Aramir
M: Amiga
Brak 616007610019216
7.

82

AR SP POL 2014 wałach kasztanowata/167 F: -
M: -
- -
8.

88

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
9.

79

ATLANTA OLD GER 2014 klacz siwa/168 F: Acadius / Acord II
M: Dora / Calido I
K032477 DE418182533314
10.

114

AZIMA KUC FELIŃSKI POL 2013 klacz gniada/kuc:135 F: Zachodni Wiatr
M: Afia
Brak 616013530056113
11.

23

BALTICA KUC POL 2016 klacz myszata/kuc:147 F: Falck / Ijssezvziedt's Fabian
M: Karina MW
K029218 616013520071716
12.

105

BALTIMORE SP POL 2017 wałach siwa/171 F: Numerus/Numero Uno
M: Blackberry/Landor
xxx 61600917
13.

91

BASMA TS POL 2005 klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
14.

102

BATON KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999520118217
15.

34

BAZOUKA VD TREPKES Z Z POL 2012 klacz skarogniada/168 F: Balou Du Rovet / Baloobet Du Rovet
M: Waldnymphe / Corradino
K031822 056015Z55788512
16.

2

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
17.

16

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
K032795 528018020091208
18.

42

BRYZA KUC POL 2004 klacz myszata/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
Brak 616999520208904
19.

37

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
20.

74

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: Rob Roy
M: Bunia
K030320 616013640076811
21.

35

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:115 F: NN
M: NN
Brak 616999520123416
22.

70

CAMPANILLO SP POL 2017 wałach kasztanowata/Duży koń F: Comilfo Plus Z
M: Copacabana S
. .
23.

32

CARISMO WESTFALSKA GER 2010 wałach skarogniada/168 F: PR.H.CORDATO
M: STUTBUCH
brak DE441411571810
24.

65

CARRUSO QUARTER HORSE POL 2002 wałach skarogniada/kuc:kuc:. F: Docs Royal Lancer
M: Poco Oakie Tivio
Brak 616014660186002
25.

24

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
26.

71

CHARISTEAS SP POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Himen
M: Charyzma
Brak 009520026308
27.

45

CHEALSIMA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/kuc:Kuc F: Chelsea Londyn
M: Imka
. DE435351106212
28.

44

CHELSEA’S MISS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/kuc:kuc:. F: Chelsea Londyn
M: Willoway Miss Minx
. DE435351110612
29.

115

COLUMBUS I G HOL POL 2010 wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: U-Columbia / Cassini I
K017198 DE421000504310
30.

93

CONDEUSZ KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:0 F: O
M: Q
0 0
31.

86

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
Brak de 431312309415
32.

41

CYNAMON SP POL 2017 wałach siwa/Duży koń F: Farezzo B
M: Caria
. 616009520070017
33.

61

DACJA . POL 1997 klacz gniada/kuc:. F: Neptun
M: Diana
. 616013520031597
34.

119

DAFI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: Miriam
Brak Brak
35.

53

DAISY Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 klacz kara/mk:150 F: Guinness RH
M: Diamentina Super
Brak 616013520034616
36.

113

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
37.

47

DEEP LOVE S SP POL 2007 wałach gniada/Duży koń F: LOVE AFFAIR
M: DONNA ROSSA S
. 616009520052807
38.

87

DEMON TYP SZLACH. POL 2009 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K027553 616999610316309
39.

26

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
brak POL013670148308
40.

21

DUMNA DOLORES TRAKEŃSKA POL 2009 klacz gniada/- F: Okruch
M: Dana
Brak POL 732 01 00443 09
41.

29

ESPRIT KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:141 F: Tenor
M: Erozja
KO13977 616013680092309
42.

85

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
43.

110

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
44.

124

GANGA MANCIAISE SF POL 2016 klacz srokata/169 F: Ogrion des Champs
M: Appy Ardente / Limbo
Brak .
45.

52

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B
M: Gwiazda
brak 616009520108517
46.

111

GUCIO KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
. .
47.

92

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
48.

56

HANNAH MONTANA Polski Kuc Wierzchowy POL 2009 klacz siwa/kuc:136 F: Wildzang's Silvano
M: Hiszpanka
Brak POL013640015309
49.

62

HANNIBAL WLKP. POL 2005 wałach kasztanowata/. F: Grafit
M: Huba
. 616007520042505
50.

27

HARA NN POL 2005 klacz siwa/kuc:149cm F: NN
M: NN
Brak 616999520166506
51.

49

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
52.

39

HARIBO SP POL 2017 wałach kasztanowata/duży koń F: Farezzo B
M: Hipnoza
. 616009520069917
53.

64

HAZA KUC POL 2012 klacz myszata/kuc:. F: Master
M: Hera
Brak 616011670037412
54.

48

HEAVEN . POL 2008 klacz gniada/. F: Landor
M: Huba
. 616007520042008
55.

96

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
56.

38

HOLLY SP POL 2013 klacz gniada/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520017213
57.

43

HONESTY SP POL 2016 klacz kasztanowata/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520071816
58.

58

HULTAJ KUC POL 2015 wałach myszata/kuc:kuc:- F: -
M: -
- -
59.

76

INNOCENTA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz gniada/kuc:kuc:. F: Flak
M: Imka
.. .
60.

66

INNOCENTA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz gniada/kuc:145 F: Falk
M: Imka
. 616013520037117
61.

83

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Imka
K025137 616013520046814
62.

99

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
63.

31

KANESA KUC POL 2001 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:. F: Dethmer
M: Karmalita Little Lilly
Brak 616013520018501
64.

12

KAPRIOLA WLKP POL 2010 klacz gniada/170 F: Poll
M: Kontra Makker
K028842 616007520026110
65.

63

KAPSEL KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:. F: Król Karo
M: Kalinka
. 616013520026411
66.

30

KARO KUC POL 2004 wałach kara/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
K022342 999520148204
67.

46

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:kuc:14 F: Falk
M: Kanesa
K027050 616013520076915
68.

75

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
K030509 616013520071616
69.

103

KWESTIA TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz izabelowata/160 F: NN
M: NN
brak 616999610218813
70.

97

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Baloubet du Rouet / Galoubet A
K030459 528003201504438
71.

69

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
72.

109

LAGO KWPN NED 2016 wałach gniada/172 F: Voltaire /
M: Morfee /
brak 528003201609235
73.

72

LARETTA B Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Nevados S
M: Larika S
brak 616 009 52 00353 15
74.

121

LIVANO KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/172 F: Falaise de Muze
M: Ulisha Bella
- 528003201606770
75.

78

LIVORNO GE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Grand Slam VDL /
M: Indoctro /
K033080 528003201608152
76.

1

LORD EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:- F: Tupet /
M: Lady Peggy / Lady's Wise Guy
K028956 616013670068215
77.

40

LUZAK KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:Kuc F: NN
M: NN
. .
78.

67

MAJORKA SP POL 2016 klacz siwa/164 F: Tjungske
M: Molina
brak 616009590027916
79.

117

MARLANDO WLKP POL 2005 wałach gniada/167 F: Romualdo / Kojak
M: Mara / Mahdi
K013105 POL007520025705
80.

33

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
81.

100

MICKEY COB POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: -
M: -
Brak .....
82.

80

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dasti Man/Candy Man
M: Mona/Navajo
K029742 616013640042915
83.

7

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
84.

104

MR. IT'S POSSIBLE SRK KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: It's Possible SRK
M: Aloma/Tygo
brak 00000000
85.

60

MYSZKA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:kuc:. F: .
M: .
Brak .
86.

55

NANA Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 klacz kasztanowata/kuc:135 F: Durleyhall Archimedes
M: Naradka
Brak 616013520044717
87.

89

NAPAR KONIK POLSKI POL 2001 Ogier inna/kuc: F: Order
M: Niksana
brak
88.

107

NAPOLEON M SP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Farezzo B /
M: Niwa II /
brak -
89.

81

NESTOR KONIK POLSKI POL 2012 wałach myszata/kuc:136 F: -
M: -
Brak -
90.

51

NEVADA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz srokata/164 F: Franco
M: Nadzieja
brak 007520044909
91.

84

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
92.

95

QUADRO HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
Brak DE431311309616
93.

106

RICCO M SP POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Farezzo B /
M: Red Related /
brak 12387653
94.

123

ROCK'N ROLL MXL BWP BEL 2017 wałach gniada/168 F: Denzel V't Menlenhof / Marius Claudius
M: Olivia MxL / Elvis Ter Olivia MxL / Elvis Ter Putte
K030635 056022W0031683
95.

68

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
96.

116

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz tarantowata/155 F: PATROL EX PARYS
M: RONA
BRAK 616007610191015
97.

57

SAMURAJ SP POL 2014 wałach gniada/mk:... F: nn
M: nn
... ...
98.

98

SAN KRYSTIANO SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Vandamme / Quidam
M: Saphira / Stolzenberg
K031580 616009610085515
99.

122

SHADE OF GOLD NVE Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/165 F: SOLID GOLD Z
M: INDIANA Z / INSHALLAH DE MUZE
K029674 056015Z55523216
100.

101

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
K029882 616013610148711
101.

120

STORM NN POL 2011 wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
Brak 528013011004071
102.

54

SZOGUN KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
K019259 616999610295907
103.

94

TAJFUN WLKP POL 2005 wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
104.

36

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
K023949 013640081708
105.

90

TAMIZA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Radeberger
M: Tina
K031031 616009600138811
106.

77

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
107.

22

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
K031852 POL 732010069210
108.

118

WHISKY SP POL 2011 klacz gniada F: Okruch /
M: Workuta / Gorgon I
K025968 616007520096211
109.

59

WICHEREK KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:. F: .
M: .
. .
110.

112

WIXAS M POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Szkrab
M: Witaxa
K027106 616009690015612
111.

10

ZETA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Santos
M: Zemfira
Brak 616009610175715
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
WENEZJA (22)
2021-11-13
7
2021-11-13
4
Babińska Małgorzata
KJ Cavallino
KARO (30)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Bajan Mikołaj
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LIVANO (121)
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-13
Baranowicz Zofia
KJ Cavallino
2021-11-13
1
2021-11-13
1
2021-11-13
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (96)
2021-11-13
2021-11-13
5
2021-11-13
6
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2021-11-13
14
2021-11-13
2
Białkowska Zofia
Klub Jeździecki Cavallino
2021-11-13
1
2021-11-13
7
Bierońska Marta
BRAK
RÓŻA (116)
2021-11-13
51
2021-11-13
1
Bieżuńska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-13
1
2021-11-13
1
2021-11-13
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
MOKRA (7)
2021-11-13
8
2021-11-13
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-11-13
21
2021-11-13
11
Celer Roksana
Brak
HAGA (92)
2021-11-13
1
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2021-11-13
12
2021-11-13
HARA (27)
2021-11-13
1
2021-11-13
Chylińska Wiktoria
KJ Cavallino
HOLLY (38)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
2021-11-13
13
2021-11-13
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-11-13
20
2021-11-13
BALTIMORE (105)
2021-11-13
12
2021-11-13
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
BUSZKA (74)
2021-11-13
7
2021-11-13
4
KRAKERS (75)
2021-11-13
11
2021-11-13
13
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
KYNAN S (97)
2021-11-13
1
600
2021-11-13
1
60
2021-11-13
5
2021-11-13
2
Daniel Iza
KJ Cavallino
DACJA (61)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Dobiszewska Lena
KJ Cavallino
HARIBO (39)
2021-11-13
1
2021-11-13
53
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-11-13
2021-11-13
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (54)
2021-11-13
4
2021-11-13
1
Głogowska Victoria
Kj Stajnia jaruzyn
2021-11-13
2021-11-13
18
2021-11-13
Goc Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
PESTKA (84)
2021-11-13
1
2021-11-13
13
BATON (102)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Goc Paweł
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
ETNA (85)
2021-11-13
66
2021-11-13
Górska Martyna
Brak
HAGA (92)
2021-11-13
1
Góźdź Sara
KJ Cavallino
GUCIO (111)
2021-11-13
2021-11-13
1
2021-11-13
18
Gramowska Karolina
BPK kuj-pom
ARES (88)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (69)
2021-11-13
2021-11-13
Hulisz Aleksandra
KJ MORGAN w Balczewie
2021-11-13
2021-11-13
Ittermann Carmen
KJ Cavallino
LUZAK (40)
2021-11-13
1
2021-11-13
53
Iwińska Maja
Brak
AZIMA (114)
2021-11-13
18
2021-11-13
1
Jaskólska Michalina
KJ Profil Piła
2021-11-13
3
100
2021-11-13
Kaczmarczyk Hanna
KJ Cavallino
CYNAMON (41)
2021-11-13
1
2021-11-13
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino Brzoza
BALTICA (23)
2021-11-13
1
2021-11-13
9
Karaszewska Ligia
KJ Cavallino
HULTAJ (58)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Kiełbowicz Patrycja
BPK kuj-pom
2021-11-13
22
2021-11-13
Kocięda Mateusz
JKS RYWAL
2021-11-13
9
2021-11-13
Kończal Filip
Koronowo Arabian Stud
STORM (120)
2021-11-13
1
2021-11-13
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (113)
2021-11-13
6
2021-11-13
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (80)
2021-11-13
1
2021-11-13
10
Krzymin Nadia
KJ Cavallino
BRYZA (42)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Kwaśniewska Marika
BPK
ZETA (10)
2021-11-13
14
2021-11-13
Laskowska Paulina
KJ Cavallino Brzoza
2021-11-13
1
Leba Daria
bpk
DAISY (53)
2021-11-13
1
2021-11-13
15
Lutowska Kamila
Bpk
MICKEY (100)
2021-11-13
1
2021-11-13
53
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
NANA (55)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Maciejewska Marcelina
BRAK
KWESTIA (103)
2021-11-13
53
2021-11-13
53
Majewska Zofia
KJ Classic
TAMIZA (90)
2021-11-13
1
2021-11-13
6
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
AMIGOS (17)
2021-11-13
53
2021-11-13
1
Manuszewska Zofia
brak
NEVADA (51)
2021-11-13
2021-11-13
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (37)
2021-11-13
11
2021-11-13
4
Maszek Lena
KJ Cavallino
HONESTY (43)
2021-11-13
2021-11-13
Matura Mikołaj
KJ Cavallino
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Misiorna Zuzanna
KJ Cavallino
HEAVEN (48)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Miszczyk Michalina
Toruński Klub Jazdy Konnej
2021-11-13
1
Olędzka-Dalbiak Aneta
KJ DILMAR
CARISMO (32)
2021-11-13
64
2021-11-13
1
2021-11-13
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-11-13
8
2021-11-13
Orlikowska Nikola
KJ Cavallino
2021-11-13
1
Orzechowska Kornelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
WIXAS (112)
2021-11-13
10
2021-11-13
3
300
Pawłowicz Martyna
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (94)
2021-11-13
5
2021-11-13
Penkowska Vanessa
KJ Cavallino
2021-11-13
2021-11-13
63
Perzyński Grzegorz
KJ Cavallino
2021-11-13
53
2021-11-13
1
Piotrowicz Kaja
KJ Cavallino
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
RICCO M (106)
2021-11-13
19
2021-11-13
2021-11-13
1
2021-11-13
Płatek Matylda
KJ Cavallino
HAZA (64)
2021-11-13
18
2021-11-13
18
Płotka Nikola
BPK kuj-pom
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Ponichtera Martyna
KJ Cavallino
KAPSEL (63)
2021-11-13
18
2021-11-13
1
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (77)
2021-11-13
2021-11-13
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2021-11-13
53
2021-11-13
1
Rodziak Olga
KJ Cavallino Brzoza
2021-11-13
5
2021-11-13
Rogowska Natalia
KJ Cavallino
2021-11-13
2021-11-13
Romanowska Nadia
KJ Młyńska Struga
2021-11-13
2
2021-11-13
14
2021-11-13
2
400
2021-11-13
Romanowska Witkoria
JKS Rywal Grudziądz
MARLANDO (117)
2021-11-13
5
2021-11-13
Romecka Nadia
Stajnia Morzewiec
AR (82)
2021-11-13
1
2021-11-13
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2021-11-13
1
2021-11-13
Sikorska Kamila
Brak
2021-11-13
1
2021-11-13
53
Skiera Natalia
BPK kuj-pom
NAPAR (89)
2021-11-13
1
2021-11-13
64
Skura Pola
BPK kuj-pom
SAMURAJ (57)
2021-11-13
18
2021-11-13
1
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-11-13
6
2021-11-13
2
500
Sommerfeld Laura
bpk
2021-11-13
23
2021-11-13
LAGO (109)
2021-11-13
10
2021-11-13
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (91)
2021-11-13
7
2021-11-13
3
Świst Zofia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2021-11-13
52
2021-11-13
1
DAFI (119)
2021-11-13
2021-11-13
Szczepańska Izabela
Stajnia Toczko
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
QUADRO (95)
2021-11-13
17
2021-11-13
15
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (99)
2021-11-13
2021-11-13
2
200
2021-11-13
9
Szymankiewicz Monika
BPK kuj-pom
DEMON (87)
2021-11-13
1
2021-11-13
16
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
2021-11-13
3
2021-11-13
9
Uchman Marta
KJ Cavallino
MAJORKA (67)
2021-11-13
3
2021-11-13
Uchman Marta
KJ Cavallino
2021-11-13
8
2021-11-13
Utyra Weronika
KJ Cavallino
CARRUSO (65)
2021-11-13
1
2021-11-13
53
Waszak Olga
KJ Cavallino
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Witkowska Natalia
JKS Rywal Grudziądz
WHISKY (118)
2021-11-13
1
300
2021-11-13
8
Wódkiewicz Hanna
KJ Cavallino
KANESA (31)
2021-11-13
24
2021-11-13
Zabłocka Marta
Stajnia Morzewiec
NESTOR (81)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (50)
2021-11-13
1
2021-11-13
6
Zegarska Julka
brak
ESPRIT (29)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Zielińska Helena
KJ Cavallino
MYSZKA (60)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
2021-11-13
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
ATLANTA (79)
2021-11-13
12
2021-11-13
10
2021-11-13
1
500
2021-11-13
4

Number of Riders: 100

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 2 960.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl