Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody
PIERWSZA EDYCJA ZIMOWEGO PUCHARU CAVALLINO 2021 / 2022
CAVALLINO / Bydgoszczy, 16.10.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
118 ACCEPTED 2021-10-14 17:36:17
2021-10-14 15:49:33
Helena Józwiak HEIKE
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
117 ACCEPTED 2021-10-14 17:36:14
2021-10-14 15:34:37
Marta Maciejewska RÓŻA
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
116 ACCEPTED 2021-10-14 14:40:28
2021-10-14 14:38:51
Julia Biernacka DELICJA
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
115 ACCEPTED 2021-10-14 14:40:24
2021-10-14 13:58:02
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
114 ACCEPTED 2021-10-14 14:40:20
2021-10-14 12:46:12
Nadia Malerowicz KASZMIR
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
113 ACCEPTED 2021-10-14 11:08:01
2021-10-14 11:07:03
Blanka Lindobeja KWESTIA
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
112 ACCEPTED 2021-10-14 10:46:31
2021-10-14 10:31:12
Aleksandra Pawlak BAXTER Z JASKÓŁKI
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
111 ACCEPTED 2021-10-14 17:36:11
2021-10-13 23:11:21
Marta Uchman CAMPANILLO
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
110 ACCEPTED 2021-10-13 23:09:33
2021-10-13 21:45:01
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
109 ACCEPTED 2021-10-13 23:09:29
2021-10-13 21:36:16
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
108 ACCEPTED 2021-10-13 23:09:25
2021-10-13 21:35:54
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 9_R/C / 130 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 10_R/CC / 140 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
107 ACCEPTED 2021-10-13 21:04:26
2021-10-13 21:04:00
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
106 ACCEPTED 2021-10-13 21:04:23
2021-10-13 20:42:21
Iga Kubacka MILUŚ
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
105 ACCEPTED 2021-10-13 21:04:20
2021-10-13 20:41:35
Roksana Szymańska OPIUM
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
104 ACCEPTED 2021-10-13 21:04:18
2021-10-13 20:41:02
Wiktoria Dyl OPIUM
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
103 ACCEPTED 2021-10-13 21:04:15
2021-10-13 20:40:15
Nikola Pawelszczak MILUŚ
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
102 ACCEPTED 2021-10-13 18:02:17
2021-10-13 17:38:07
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
101 ACCEPTED 2021-10-13 18:02:09
2021-10-13 16:57:48
Marta Uchman MAJORKA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
100 ACCEPTED 2021-10-13 18:02:06
2021-10-13 14:46:19
Nadia Romanowska BAZOUKA VD TREPKES Z
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
99 ACCEPTED 2021-10-13 18:01:59
2021-10-13 14:45:14
Nadia Romanowska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
98 ACCEPTED 2021-10-13 11:01:05
2021-10-13 10:07:52
Joanna Bożek CAMARO L
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
97 ACCEPTED 2021-10-13 11:01:02
2021-10-13 10:07:36
Zofia Nolka ALIZE
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
96 ACCEPTED 2021-10-13 11:00:59
2021-10-13 09:59:46
Weronika Kowalkowska PRADA
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
95 ACCEPTED 2021-10-13 11:00:55
2021-10-13 09:52:59
Natalia Redzimska PINKI
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
94 ACCEPTED 2021-10-13 11:00:52
2021-10-13 09:52:01
Michalina Paluszkiewicz ARES
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
93 ACCEPTED 2021-10-13 11:00:49
2021-10-13 09:51:11
Zofia Majewska TAMIZA
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
92 ACCEPTED 2021-10-13 09:23:26
2021-10-13 07:50:18
Kornelia Orzechowska WIXAS
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
91 ACCEPTED 2021-10-12 21:39:58
2021-10-12 21:13:49
Zuzanna Bajan FLORE DE LAUME
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
90 ACCEPTED 2021-10-12 21:39:55
2021-10-12 21:13:24
Zuzanna Bajan CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
89 ACCEPTED 2021-10-12 21:39:51
2021-10-12 21:13:04
Zuzanna Bajan AL CAPONE TER SALEGHEM Z
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
88 ACCEPTED 2021-10-12 21:39:45
2021-10-12 21:12:50
Zuzanna Bajan AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
87 ACCEPTED 2021-10-12 19:59:47
2021-10-12 19:57:02
Kinga Kuffel SENIORABI
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
86 ACCEPTED 2021-10-12 19:56:28
2021-10-12 19:31:55
Laura Ciepluch JUST PERFECT
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
85 ACCEPTED 2021-10-12 19:56:25
2021-10-12 19:20:24
Małgorzata Zubrycka ATLANTA
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
84 ACCEPTED 2021-10-12 18:53:12
2021-10-12 18:49:41
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
83 ACCEPTED 2021-10-12 18:53:06
2021-10-12 18:47:46
Zofia Manuszewska NEVADA
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
82 ACCEPTED 2021-10-12 18:53:03
2021-10-12 18:45:12
Malwina Rudnik SIESTA
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
81 ACCEPTED 2021-10-12 18:52:59
2021-10-12 18:14:32
Michał Szukała FRANKE
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 9_R/C / 130 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
80 ACCEPTED 2021-10-12 18:52:56
2021-10-12 18:12:49
Roksana Celer HAGA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
79 ACCEPTED 2021-10-12 18:52:47
2021-10-12 18:11:59
Milena Włodarczyk HAGA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
78 ACCEPTED 2021-10-12 18:52:38
2021-10-12 14:34:45
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
77 ACCEPTED 2021-10-12 18:52:34
2021-10-12 14:34:13
Dororta Chełkowska KLARISA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
76 ACCEPTED 2021-10-12 14:27:38
2021-10-12 12:49:27
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
75 ACCEPTED 2021-10-12 14:27:35
2021-10-12 12:34:30
Marcin Łączny MARLON
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
74 ACCEPTED 2021-10-12 14:27:32
2021-10-12 12:33:28
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
73 ACCEPTED 2021-10-12 14:27:27
2021-10-12 09:45:29
Laura Pawlak DACJA
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) dokładności, towarzyski
72 ACCEPTED 2021-10-12 14:27:21
2021-10-11 23:43:33
Michalina Jach STARPOWER CAPTAIN
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
71 ACCEPTED 2021-10-12 14:27:17
2021-10-11 23:43:00
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
70 ACCEPTED 2021-10-11 22:02:38
2021-10-11 21:39:55
Małgorzata Zubrycka DELAWARE
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
69 ACCEPTED 2021-10-11 22:02:30
2021-10-11 21:16:52
Sara Góźdź KROPELKA
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) dokładności, towarzyski
68 ACCEPTED 2021-10-11 22:02:26
2021-10-11 19:27:50
Laura Ciepluch DIAVOJ
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
67 ACCEPTED 2021-10-11 18:49:21
2021-10-11 16:11:45
Dominik Czarnota MONA LISSA
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
66 ACCEPTED 2021-10-11 18:49:18
2021-10-11 16:08:46
Dominik Czarnota CZANO
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
65 ACCEPTED 2021-10-11 11:54:34
2021-10-11 11:10:26
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
64 ACCEPTED 2021-10-11 11:54:31
2021-10-11 10:56:13
Jan Goc PESTKA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
63 ACCEPTED 2021-10-11 11:54:28
2021-10-11 10:55:40
Paweł Goc ETNA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm;) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
62 ACCEPTED 2021-10-11 11:54:23
2021-10-10 23:09:58
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
61 ACCEPTED 2021-10-11 11:54:19
2021-10-10 15:46:39
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
60 ACCEPTED 2021-10-11 11:54:04
2021-10-10 12:14:35
Monika Naliwajska BOTANIKA
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
59 ACCEPTED 2021-10-11 11:54:00
2021-10-10 12:13:44
Maja Grzybek BOTANIKA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
58 ACCEPTED 2021-10-11 11:53:56
2021-10-09 22:31:40
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
57 ACCEPTED 2021-10-11 11:53:52
2021-10-09 21:02:02
Roksana Wielicka BANDI
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
56 ACCEPTED 2021-10-11 11:53:49
2021-10-09 19:32:18
Amelia Łukaszewska HAZA
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
55 ACCEPTED 2021-10-11 11:53:46
2021-10-09 19:31:43
Marcin Prądzyński MIESZKO
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
54 ACCEPTED 2021-10-11 11:53:41
2021-10-09 19:28:46
Weronika Prądzyńska MYSZKA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
53 ACCEPTED 2021-10-11 11:53:38
2021-10-09 19:18:39
Nadia Krzymin BRYZA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
52 ACCEPTED 2021-10-11 11:53:35
2021-10-09 18:16:00
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
51 ACCEPTED 2021-10-09 15:56:42
2021-10-09 15:44:41
Amelia Bieżuńska A LA AMARE
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
50 ACCEPTED 2021-10-09 15:56:38
2021-10-09 15:41:46
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
49 ACCEPTED 2021-10-09 15:56:35
2021-10-09 15:41:15
Antonia Chylińska HARA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm;) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
48 ACCEPTED 2021-10-09 15:56:31
2021-10-09 15:40:41
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm;) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
47 ACCEPTED 2021-10-09 11:19:44
2021-10-09 09:46:39
Julka Zegarska ESPRIT
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
46 ACCEPTED 2021-10-09 11:19:40
2021-10-08 16:24:19
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
45 ACCEPTED 2021-10-08 22:57:16
2021-10-08 16:21:17
Mateusz Kocięda AIKO DE CASSANDRA
  • 2x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
44 ACCEPTED 2021-10-08 22:57:12
2021-10-08 15:56:39
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
43 ACCEPTED 2021-10-08 22:57:07
2021-10-08 15:55:56
Maja Miecielska KORONA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
42 ACCEPTED 2021-10-08 22:57:03
2021-10-08 15:55:30
Anna Kulpa JAMAJKA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm;) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
41 ACCEPTED 2021-10-08 22:56:50
2021-10-08 15:54:26
Wiktoria Gerc CZARODZIEJ
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
40 ACCEPTED 2021-10-08 14:30:20
2021-10-08 12:36:58
Gabrysia Matyasik MUFINKA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
39 ACCEPTED 2021-10-08 14:30:18
2021-10-08 12:36:20
Nadia Romecka KANESA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
38 ACCEPTED 2021-10-08 14:30:15
2021-10-08 12:33:00
Mikołaj Matura CARRUSO
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
37 ACCEPTED 2021-10-08 14:30:11
2021-10-08 12:23:28
Zofia Piergies HEAVEN
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
36 ACCEPTED 2021-10-08 12:18:06
2021-10-08 12:17:35
Natalia Rogowska WIATEREK
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
35 ACCEPTED 2021-10-08 14:30:08
2021-10-08 12:16:58
Hanna Wódkiewicz GUCIO
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
34 ACCEPTED 2021-10-08 12:17:58
2021-10-08 12:16:17
Carmen Ittermann LUZAK
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
33 ACCEPTED 2021-10-08 12:17:55
2021-10-08 12:14:28
Hanna Kaczmarczyk HARIBO
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
32 ACCEPTED 2021-10-08 12:17:52
2021-10-08 12:07:55
Natalia Jabłońska KARO
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
31 ACCEPTED 2021-10-08 12:17:47
2021-10-08 12:07:20
Rafał Kaczmarczyk HUGO BOSS
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
30 ACCEPTED 2021-10-08 12:17:39
2021-10-08 12:06:22
Kaja Piotrowicz CHEALSIMA
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
29 ACCEPTED 2021-10-08 12:17:43
2021-10-08 12:05:20
Wiktoria Chylińska HOLLY
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
28 ACCEPTED 2021-10-08 12:17:34
2021-10-08 09:11:12
Maria Wilczak DJ NUMBER ONE
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
27 ACCEPTED 2021-10-08 09:08:26
2021-10-08 08:09:40
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
26 ACCEPTED 2021-10-07 21:32:22
2021-10-07 19:06:57
Anna Zielińska DEEP LOVE S
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
25 ACCEPTED 2021-10-07 21:32:19
2021-10-07 19:06:29
Lena Maszek KAPSEL
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
24 ACCEPTED 2021-10-07 21:32:15
2021-10-07 19:03:16
Grzegorz Perzyński HONESTY
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
23 ACCEPTED 2021-10-07 21:32:12
2021-10-07 19:02:52
Nikola Orlikowska KOLORADO
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
22 ACCEPTED 2021-10-07 21:32:09
2021-10-07 19:02:08
Marta Ewertowska WICHEREK
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
21 ACCEPTED 2021-10-07 18:08:47
2021-10-07 10:58:20
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
20 ACCEPTED 2021-10-07 18:08:42
2021-10-07 10:57:47
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm;) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
19 ACCEPTED 2021-10-06 18:45:22
2021-10-06 16:48:31
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
18 ACCEPTED 2021-10-06 18:45:19
2021-10-06 16:47:56
Maja Dąbrowska HONEY
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
17 ACCEPTED 2021-10-06 12:38:08
2021-10-06 09:52:44
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
16 ACCEPTED 2021-10-05 19:00:12
2021-10-05 18:07:20
Maria Baranowicz MARINA
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm;) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
15 ACCEPTED 2021-10-05 19:00:09
2021-10-05 11:16:34
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm;) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
14 ACCEPTED 2021-10-05 19:00:05
2021-10-05 11:16:11
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm;) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
13 ACCEPTED 2021-10-05 19:00:02
2021-10-05 11:15:28
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.) dokładności, towarzyski
12 ACCEPTED 2021-10-05 09:26:27
2021-10-04 17:06:32
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
11 ACCEPTED 2021-10-05 09:26:21
2021-10-04 15:50:17
Małgorzata Babińska HULTAJ
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
10 ACCEPTED 2021-10-05 09:26:16
2021-10-04 15:03:00
Ligia Karaszewska CYNAMON
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
9 ACCEPTED 2021-10-05 09:26:11
2021-10-04 15:01:27
Zuzanna Misiorna CHELSEA’S MISS
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
8 ACCEPTED 2021-10-03 13:59:56
2021-10-03 13:03:16
Viktoria Drewka TOLA Z
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
7 ACCEPTED 2021-10-03 13:59:53
2021-10-03 12:00:59
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N / 120 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
6 ACCEPTED 2021-10-03 13:59:46
2021-10-02 15:30:22
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
5 ACCEPTED 2021-10-01 20:51:07
2021-10-01 20:44:19
Natalia Antczak WENEZJA
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P / 110 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
4 ACCEPTED 2021-10-01 20:51:06
2021-10-01 10:17:15
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 2x 3_T/Mini LL / 60cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
3 ACCEPTED 2021-10-14 14:40:14
2021-09-30 18:01:23
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L / 100 cm./zwykły – art. 238.2.1, regionalny
2 ACCEPTED 2021-09-29 18:15:30
2021-09-29 15:11:36
Lena Anna Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
1 ACCEPTED 2021-09-29 18:15:27
2021-09-29 15:10:57
Lena Anna Tokarz OSCAR
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL / 80 cm./z trafieniem w normę czasu, towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
2. Babińska Małgorzata KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
3. Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019287
4. Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
2010 (Mł.)
O059381
5. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057939
6. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (JM.)
O053011
7. Biernacka Julia BPK kuj-pom
2006 (JM.)
Brak
8. Bieżuńska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
9. Bożek Joanna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
Brak
10. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
11. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
12. Celer Roksana Brak
2003 (J.)
Brak
13. Chełkowska Dorota niezrzeszona
2009 (JM.)
brak
14. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
15. Chylińska Wiktoria KJ Cavallino
2006 (JM.)
.
16. Ciepluch Laura JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O045519
17. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
18. Czarnota Dominik bpk
S
brak
19. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
20. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
21. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O035154
22. Dyl Wiktoria Stajnia Argo
2010 (Mł.)
brak
23. Ewertowska Marta KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
24. Gerc Wiktoria Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
-
25. Goc Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2008 (JM.)
brak
26. Goc Paweł Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2011 (Mł.)
brak
27. Góźdź Sara KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
28. Grzybek Maja Brak
2008 (JM.)
Brak
29. Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
S
O022330
30. Ittermann Carmen KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057938
31. Jabłońska Natalia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
32. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (Mł.)
brak
33. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (J.)
O037935
34. Józwiak Helena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2010 (Mł.)
-
35. Kaczmarczyk Hanna KJ Cavallino
S
.
36. Kaczmarczyk Rafał KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
37. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (JM.)
O039021
38. Karaszewska Ligia KJ Cavallino
2005 (J.)
.
39. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
O052358
40. Kocięda Mateusz JKS RYWAL
2003 (J.)
O046126
41. Kowalkowska Weronika BPK kuj-pom
2004 (J.)
brak
42. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
43. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
44. Krzymin Nadia KJ Cavallino
.
45. Kubacka Iga Stajnia Argo
2009 (JM.)
brak
46. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
O057415
47. Kuffel Kinga Bez Przynależności Klubowej
S
brak
48. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
49. Laskowska Paulina KJ Cavallino Brzoza
2001 (MJ.)
O031886
50. Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
51. Lindobeja Blanka brak
2007 (JM.)
brak
52. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
53. Łukaszewska Amelia KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
54. Maciejewska Marta brak
2007 (JM.)
brak
55. Majewska Zofia KJ Classic
2004 (J.)
O050271
56. Malerowicz Nadia brak
2003 (J.)
brak
57. Manuszewska Zofia brak
2008 (JM.)
brak
58. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
59. Maszek Lena KJ Cavallino
2006 (JM.)
.
60. Matura Mikołaj KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
61. Matyasik Gabrysia KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
62. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (JM.)
O041945
63. Misiorna Zuzanna KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
64. Naliwajska Monika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
S
Brak
65. Nolka Zofia BPK kuj-pom
2003 (J.)
Brak
66. Orlikowska Nikola KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
67. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
68. Paluszkiewicz Michalina BPK kuj-pom
2003 (J.)
brak
69. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
70. Pawelszczak Nikola Stajnia Argo
2008 (JM.)
brak
71. Pawlak Aleksandra brak
2009 (JM.)
brak
72. Pawlak Laura KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
73. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
74. Perzyński Grzegorz KJ Cavallino
S
.
75. Piergies Zofia KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
76. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
O050133
77. Piotrowicz Kaja KJ Cavallino
2004 (J.)
.
78. Prądzyńska Weronika KJ Cavallino
2012 (Mł.)
.
79. Prądzyński Marcin KJ Cavallino
S
.
80. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
81. Redzimska Natalia Klub Jeździecki Classic
2005 (J.)
O055476
82. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
brak
83. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
84. Rogowska Natalia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
85. Romanowska Nadia KJ Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
86. Romecka Nadia KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
87. Rudnik Malwina Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
88. Sikorska Kamila Brak
S
Brak
Brak
89. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
90. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
91. Szymańska Roksana Stajnia Argo
2008 (JM.)
brak
92. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
93. Uchman Marta KJ Cavallino
S
O009453
94. Uchman Marta KJ Cavallino
S
O009453
95. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
96. Wilczak Maria KJ Cavallino
2007 (JM.)
O047561
97. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
98. Włodarczyk Milena brak
2009 (JM.)
Brak
99. Wódkiewicz Hanna KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
100. Zegarska Julka Brak
2009 (JM.)
Brak
101. Zielińska Anna KJ Cavallino
2006 (JM.)
.
102. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

60

A LA AMARE WEST POL 2012 klacz gniada/168 F: A La Carte
M: Farach
Brak DE441410358012
2.

98

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/165 F: Aga Khan Z / Acorado I
M: Savannah Z / Sandro Z
K026890 056015Z55631915
3.

55

AIKO DE CASSANDRA Kłusak Francuski LTU 2010 Wałach gniada/165 F: Kitko
M: Quessant
K027580
4.

99

AL CAPONE TER SALEGHEM Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/. F: Aktion Pur
M: Koreandre de la Pomme / Vagabond de la Pomme
Brak 056015Z55778816
5.

107

ALIZE WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/163 F: Ignam
M: Adina
Brak POL 007 60 00074 04
6.

104

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
7.

59

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/169 F: Mefisto
M: Astoria
K026119 616006660355712
8.

94

ATLANTA OLDENBURSKA GER 2014 klacz siwa/168 F: Acadius / Acord II
M: Dora / Calido I
K032477 DE418182533314
9.

14

BALTICA KUC POL 2016 klacz myszata/kuc:147 F: Falck / Ijssezvziedt's Fabian
M: Karina MW
K029218 616013520071716
10.

66

BANDI TYP POGRUBIANY POL 2015 wałach kara/mk:158 F: Indus
M: Barbi
Brak 6169995701929
11.

123

BASMA TS POL 2005 klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
12.

120

BAXTER Z JASKÓŁKI TINKER POL 2015 wałach srokata/mk:150 F: Angelo v Grafschafter
M: Balanga z Jaskółki
brak brak
13.

110

BAZOUKA VD TREPKES Z Z POL 2012 klacz skarogniada/168 F: Balou Du Rovet / Baloobet Du Rovet
M: Waldnymphe / Corradino
K031822 056015Z55788512
14.

16

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
15.

68

BOTANIKA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Lew
M: Bona
Brak 616007610118214
16.

24

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
K032795 528018020091208
17.

63

BRYZA KUC POL 2004 klacz myszata/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
Brak 616999520208904
18.

73

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
19.

17

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
20.

108

CAMARO L Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach gniada/170 F: Contenaro
M: Lacosta
Brak DE 455550076617
21.

11

CAMPANILLO SP POL 2017 wałach kasztanowata/Duży koń F: Comilfo Plus Z
M: Copacabana S
. .
22.

48

CARRUSO QUARTER HORSE POL 2002 wałach skarogniada/kuc:kuc:. F: Docs Royal Lancer
M: Poco Oakie Tivio
Brak 616014660186002
23.

117

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
24.

100

CHAMPAGNE DE TALMA SF POL 2012 wałach gniada/169 F: Canturo
M: Quinta de Pivoine/Calvaro Z
Brak 25000112237432S
25.

70

CHARISTEAS SP POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Himen
M: Charyzma
Brak 009520026308
26.

39

CHEALSIMA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/kuc:Kuc F: Chelsea Londyn
M: Imka
. DE435351106212
27.

19

CHELSEA’S MISS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/kuc:kuc:. F: Chelsea Londyn
M: Willoway Miss Minx
. DE435351110612
28.

62

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
Brak de 431312309415
29.

20

CYNAMON SP POL 2017 wałach siwa/Duży koń F: Farezzo B
M: Caria
. 616009520070017
30.

74

CZANO SP POL 2016 wałach skarogniada/165 F: Vulkan L
M: Czukotka
XXXX 616009640005516
31.

51

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
32.

82

DACJA . POL 1997 klacz gniada/kuc:. F: Neptun
M: Diana
. 616013520031597
33.

83

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
K029217 616013580726609
34.

35

DEEP LOVE S SP POL 2007 wałach gniada/Duży koń F: LOVE AFFAIR
M: DONNA ROSSA S
. 616009520052807
35.

78

DELAWARE WLKP. POL 2016 klacz siwa/mk:155 F: Otill/ Luron
M: Daj Money/ Maram
brak 616007520069016
36.

124

DELICJA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Benitol
M: Diana
BRAK 616007530071516
37.

76

DIAVOJ SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Convoi / Contender
M: Diana / Romualdo
K017626 616009530267508
38.

38

DJ NUMBER ONE DSP POL 2017 wałach siwa/166 F: Number One
M: Dakaria K
. DE455556923917
39.

57

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
brak POL013670148308
40.

56

ESPRIT KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:141 F: Tenor
M: Erozja
KO13977 616013680092309
41.

71

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
42.

67

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
43.

119

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
44.

101

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 klacz skarogniada/165 F: Canturo / Cantus
M: Pele De Laume / Galion De Laume
K028001 15230043E
45.

90

FRANKE KWPN POL 2010 wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
46.

69

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/157 F: Casalito / Casall
M: Bann / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
47.

87

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B
M: Gwiazda
brak 616009520108517
48.

46

GUCIO KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
. .
49.

89

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
50.

58

HARA NN POL 2005 klacz siwa/kuc:149cm F: NN
M: NN
Brak 616999520166506
51.

37

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
52.

43

HARIBO SP POL 2017 wałach kasztanowata/duży koń F: Farezzo B
M: Hipnoza
. 616009520069917
53.

65

HAZA KUC POL 2012 klacz myszata/kuc:. F: Master
M: Hera
Brak 616011670037412
54.

47

HEAVEN . POL 2008 klacz gniada/. F: Landor
M: Huba
. 616007520042008
55.

126

HEIKE MEKLEMBURSKA POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: NN
M: Karina
- -
56.

40

HOLLY SP POL 2013 klacz gniada/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520017213
57.

33

HONESTY SP POL 2016 klacz kasztanowata/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520071816
58.

27

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
59.

41

HUGO BOSS KUC POL 2013 wałach tarantowata/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
. 616999610221913
60.

21

HULTAJ KUC POL 2015 wałach myszata/kuc:kuc:- F: -
M: -
- -
61.

52

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:111 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
62.

95

JUST PERFECT Szlachetna Półkrew POL 2017 klacz gniada/168 F: Farezzo B
M: julia mariner
brak 616009520118617
63.

49

KANESA KUC POL 2001 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:. F: Dethmer
M: Karmalita Little Lilly
Brak 616013520018501
64.

34

KAPSEL KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:. F: Król Karo
M: Kalinka
. 616013520026411
65.

42

KARO KUC POL 2004 wałach kara/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
K022342 999520148204
66.

122

KASZMIR MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kara/164 F: Arnold
M: Kalia
brak 616006570102316
67.

86

KLARISA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999610217017
68.

32

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:kuc:14 F: Falk
M: Kanesa
K027050 616013520076915
69.

53

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
70.

28

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
K030509 616013520071616
71.

79

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
72.

77

KROPELKA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:kuc:. F: Alf
M: Karmelka
. .
73.

121

KWESTIA TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz izabelowata/160 F: NN
M: NN
brak 616999610218813
74.

7

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro
M: Lansada
K012016 009510224605
75.

3

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
76.

116

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V / Guidam ex Adagio IV
M: Landova / Landor S
K030528 616009600058815
77.

44

LUZAK KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:Kuc F: NN
M: NN
. .
78.

111

MAJORKA SP POL 2016 klacz siwa/164 F: Tjungske
M: Molina
brak 616009590027916
79.

118

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
80.

25

MARINA KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K021036 POL013610128305
81.

84

MARLON WLKP POL 2016 wałach ciemnosiwa/166 F: Castle Rock
M: Mafia
K031766 616007520010616
82.

109

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
83.

64

MIESZKO KONIK POLSKI POL 2000 wałach myszata/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
. .
84.

22

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
85.

114

MILUŚ NN POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak brak
86.

29

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
87.

75

MONA LISSA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lissaro /
M: Marihuana /
brak 61600952004715
88.

50

MUFINKA KUC POL 1999 klacz siwa/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
. 616999600110399
89.

5

MYSZKA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:kuc:. F: .
M: .
Brak .
90.

54

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:kuc: F: Król Karo / Dante
M: N'Lusi / Tijt Vlijt's Victor
K030173 616 013 60 02082 16
91.

85

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn / nn
M: nn / nn
K028331 -
92.

92

NEVADA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz srokata/164 F: Franco
M: Nadzieja
brak 007520044909
93.

115

OPIUM KUC POL 2015 wałach skarogniada/kuc:125 F: Wizard Jan- Pon
M: Orneta
6165013610175215 6165013610175215
94.

12

OSCAR KUC BELGIJSKI POL 2010 wałach gniada/kuc:141 F: Cadet
M: Fleur
K024966 056002P00710373
95.

127

PAMPERO KUC POL 2014 wałach srokata/kuc:100 F: NN
M: NN
Brak 616999520116114
96.

93

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 616009590104309
97.

72

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
98.

105

PINKI TYP KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K027388 616999610252011
99.

106

PRADA WLKP POL 2010 klacz kara/156 F: REWIR I
M: POLONIA
K031030 616007520110310
100.

23

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
101.

125

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz tarantowata/155 F: PATROL EX PARYS
M: RONA
BRAK 616007610191015
102.

96

SENIORABI TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz kasztanowata/mk:156 F: Big Luck
M: Seniorita
brak 616999600222417
103.

91

SIESTA WLKP POL 2006 klacz kara/162 F: Rekrut
M: Segowia
Brak 007520027206
104.

13

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
K029882 616013610148711
105.

80

STARPOWER CAPTAIN DRP GER 2012 wałach kasztanowata/146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak De
106.

26

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
K023949 013640081708
107.

103

TAMIZA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Radeberger
M: Tina
K031031 616009600138811
108.

18

TOLA Z SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Cartree Z / Caretano Z
M: Toscania / Marino
K010036 POL009520000705
109.

30

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
110.

15

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
K031852 POL 732010069210
111.

45

WIATEREK KUC POL 2006 wałach myszata/kuc:kuc:. F: Wicher
M: Rosa
Brak 616013520055406
112.

31

WICHEREK KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:. F: .
M: .
. .
113.

102

WIXAS M POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Szkrab
M: Witaxa
K027106 616009690015612
114.

113

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/kuc:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
WENEZJA (15)
2021-10-16
4
2021-10-16
3
300
Babińska Małgorzata
KJ Cavallino
HULTAJ (21)
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-16
27
Bajan Zuzanna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-10-16
2021-10-16
3
400
2021-10-16
2
2021-10-16
6
2021-10-16
5
2021-10-16
4
2021-10-16
1
600
2021-10-16
6
2021-10-16
2
500
Baranowicz Maria
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (25)
2021-10-16
2021-10-16
16
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2021-10-16
10
2021-10-16
27
Białkowska Zofia
Klub Jeździecki Cavallino
2021-10-16
30
2021-10-16
2021-10-16
10
Biernacka Julia
BPK kuj-pom
DELICJA (124)
2021-10-16
3
2021-10-16
Bieżuńska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-16
Bożek Joanna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
CAMARO L (108)
2021-10-16
5
2021-10-16
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
MOKRA (29)
2021-10-16
11
2021-10-16
WALTER (30)
2021-10-16
19
2021-10-16
7
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-10-16
3
2021-10-16
9
Celer Roksana
Brak
HAGA (89)
2021-10-16
9
Chełkowska Dorota
niezrzeszona
KLARISA (86)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Chmielewski Maciej
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
KAROTTA (112)
2021-10-16
2021-10-16
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2021-10-16
2021-10-16
4
HARA (58)
2021-10-16
8
2021-10-16
ASTERIX (59)
2021-10-16
2021-10-16
Chylińska Wiktoria
KJ Cavallino
HOLLY (40)
2021-10-16
16
2021-10-16
Ciepluch Laura
JKS Rywal Grudziądz
DIAVOJ (76)
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-16
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
2021-10-16
16
2021-10-16
Czarnota Dominik
bpk
CZANO (74)
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-16
8
2021-10-16
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
HONEY (27)
2021-10-16
11
2021-10-16
7
KRAKERS (28)
2021-10-16
21
2021-10-16
4
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-10-16
18
2021-10-16
2
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TOLA Z (18)
2021-10-16
11
2021-10-16
Dyl Wiktoria
Stajnia Argo
OPIUM (115)
2021-10-16
Ewertowska Marta
KJ Cavallino
2021-10-16
27
2021-10-16
1
Gerc Wiktoria
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-10-16
12
2021-10-16
1
Goc Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
PESTKA (72)
2021-10-16
3
2021-10-16
18
Goc Paweł
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
ETNA (71)
2021-10-16
29
2021-10-16
22
Góźdź Sara
KJ Cavallino
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Grzybek Maja
Brak
2021-10-16
Hulisz Aleksandra
KJ MORGAN w Balczewie
2021-10-16
2021-10-16
Ittermann Carmen
KJ Cavallino
LUZAK (44)
2021-10-16
10
2021-10-16
Jabłońska Natalia
KJ Cavallino
KARO (42)
2021-10-16
7
2021-10-16
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
KRESKA (79)
2021-10-16
13
2021-10-16
7
2021-10-16
2
2021-10-16
1
300
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
CHABLIS (117)
2021-10-16
1
60
2021-10-16
1
30
MALAWAL (118)
2021-10-16
10
2021-10-16
4
Józwiak Helena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
HEIKE (126)
2021-10-16
2021-10-16
32
2021-10-16
Kaczmarczyk Hanna
KJ Cavallino
HARIBO (43)
2021-10-16
28
2021-10-16
Kaczmarczyk Rafał
KJ Cavallino
2021-10-16
36
2021-10-16
27
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino Brzoza
BALTICA (14)
2021-10-16
5
2021-10-16
2021-10-16
12
Karaszewska Ligia
KJ Cavallino
CYNAMON (20)
2021-10-16
6
2021-10-16
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (113)
2021-10-16
15
2021-10-16
13
Kowalkowska Weronika
BPK kuj-pom
PRADA (106)
2021-10-16
13
2021-10-16
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (83)
2021-10-16
2
200
2021-10-16
13
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (22)
2021-10-16
20
2021-10-16
25
Krzymin Nadia
KJ Cavallino
BRYZA (63)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Kubacka Iga
Stajnia Argo
PAMPERO (127)
2021-10-16
37
Kuczyńska Monika
bpk
2021-10-16
14
2021-10-16
Kuffel Kinga
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-16
25
2021-10-16
28
Kulpa Anna
CKJ Bonanza
JAMAJKA (52)
2021-10-16
34
2021-10-16
14
Laskowska Paulina
KJ Cavallino Brzoza
2021-10-16
2021-10-16
Lewandowska Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
LA PAZ (7)
2021-10-16
5
2021-10-16
12
2021-10-16
2021-10-16
Lindobeja Blanka
brak
KWESTIA (121)
2021-10-16
1
2021-10-16
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
MARLON (84)
2021-10-16
17
2021-10-16
14
Łukaszewska Amelia
KJ Cavallino
HAZA (65)
2021-10-16
1
2021-10-16
Maciejewska Marta
brak
RÓŻA (125)
2021-10-16
1
2021-10-16
26
Majewska Zofia
KJ Classic
TAMIZA (103)
2021-10-16
15
2021-10-16
Malerowicz Nadia
brak
KASZMIR (122)
2021-10-16
34
2021-10-16
35
Manuszewska Zofia
brak
NEVADA (92)
2021-10-16
19
2021-10-16
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (73)
2021-10-16
12
2021-10-16
10
Maszek Lena
KJ Cavallino
KAPSEL (34)
2021-10-16
2021-10-16
Matura Mikołaj
KJ Cavallino
CARRUSO (48)
2021-10-16
27
2021-10-16
1
Matyasik Gabrysia
KJ Cavallino
MUFINKA (50)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
KORONA (53)
2021-10-16
24
2021-10-16
16
2021-10-16
Misiorna Zuzanna
KJ Cavallino
2021-10-16
1
2021-10-16
Naliwajska Monika
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2021-10-16
21
Nolka Zofia
BPK kuj-pom
ALIZE (107)
2021-10-16
20
2021-10-16
Orlikowska Nikola
KJ Cavallino
2021-10-16
36
2021-10-16
Orzechowska Kornelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
WIXAS (102)
2021-10-16
11
2021-10-16
3
100
Paluszkiewicz Michalina
BPK kuj-pom
ARES (104)
2021-10-16
11
2021-10-16
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-10-16
8
2021-10-16
7
Pawelszczak Nikola
Stajnia Argo
PAMPERO (127)
2021-10-16
1
Pawlak Aleksandra
brak
2021-10-16
1
2021-10-16
31
Pawlak Laura
KJ Cavallino
DACJA (82)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LUPINUS (116)
2021-10-16
13
2021-10-16
Perzyński Grzegorz
KJ Cavallino
HONESTY (33)
2021-10-16
33
2021-10-16
Piergies Zofia
KJ Cavallino
HEAVEN (47)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (85)
2021-10-16
17
2021-10-16
5
Piotrowicz Kaja
KJ Cavallino
2021-10-16
23
2021-10-16
Prądzyńska Weronika
KJ Cavallino
MYSZKA (5)
2021-10-16
27
2021-10-16
27
Prądzyński Marcin
KJ Cavallino
MIESZKO (64)
2021-10-16
34
2021-10-16
1
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-10-16
15
2021-10-16
Redzimska Natalia
Klub Jeździecki Classic
PINKI (105)
2021-10-16
2
2021-10-16
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2021-10-16
1
Rodziak Olga
KJ Cavallino Brzoza
2021-10-16
19
2021-10-16
22
2021-10-16
7
Rogowska Natalia
KJ Cavallino
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Romanowska Nadia
KJ Młyńska Struga
2021-10-16
1
2021-10-16
15
2021-10-16
1
500
2021-10-16
5
Romecka Nadia
KJ Cavallino
KANESA (49)
2021-10-16
27
2021-10-16
1
Rudnik Malwina
Bez Przynależności Klubowej
SIESTA (91)
2021-10-16
22
2021-10-16
Sikorska Kamila
Brak
2021-10-16
8
2021-10-16
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (123)
2021-10-16
9
2021-10-16
8
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FRANKE (90)
2021-10-16
2021-10-16
Szymańska Roksana
Stajnia Argo
OPIUM (115)
2021-10-16
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
OSCAR (12)
2021-10-16
9
2021-10-16
8
2021-10-16
17
2021-10-16
9
Uchman Marta
KJ Cavallino
2021-10-16
23
2021-10-16
Uchman Marta
KJ Cavallino
MAJORKA (111)
2021-10-16
4
2021-10-16
26
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
BANDI (66)
2021-10-16
18
2021-10-16
Wilczak Maria
KJ Cavallino
2021-10-16
2021-10-16
20
2021-10-16
24
Winiecka Amelia
Ciechociński KJ Bonanza
2021-10-16
6
2021-10-16
6
2021-10-16
Włodarczyk Milena
brak
HAGA (89)
2021-10-16
14
Wódkiewicz Hanna
KJ Cavallino
GUCIO (46)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Zegarska Julka
Brak
ESPRIT (56)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Zielińska Anna
KJ Cavallino
2021-10-16
27
2021-10-16
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-10-16
2
400
2021-10-16
6
2021-10-16
21
2021-10-16
ATLANTA (94)
2021-10-16
12
2021-10-16

Number of Riders: 102

Number of Horses: 114

The sum of prizes: 3 390.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl