Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
66 ACCEPTED 2021-09-10 22:07:24
2021-09-10 21:49:57
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
65 ACCEPTED 2021-09-10 22:07:20
2021-09-10 21:49:34
Marcin Paw EGER
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
64 ACCEPTED 2021-09-10 22:07:17
2021-09-10 21:30:33
Lena Laskowska R-FOOD CARMELLA III
  • 2x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
63 ACCEPTED 2021-09-10 22:07:14
2021-09-10 20:40:12
Alicja Humańska QUEEN
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
62 ACCEPTED 2021-09-10 22:07:11
2021-09-10 20:37:58
Maksymilian Humański QUEEN
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
61 ACCEPTED 2021-09-10 22:07:08
2021-09-10 20:33:50
Lucjan Humański MIKO
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
60 ACCEPTED 2021-09-10 22:07:04
2021-09-10 20:16:00
Oliwia Kręcicka OLIMPIA
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
59 ACCEPTED 2021-09-10 22:06:59
2021-09-10 19:23:21
Nadia Romanowska BAZOUKA VD TREPKES Z
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
58 ACCEPTED 2021-09-10 18:04:42
2021-09-10 18:01:37
Wiktoria Raczyńska BAJADERKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
57 ACCEPTED 2021-09-10 18:04:36
2021-09-10 16:22:07
Oliwia Jach KINGSBURY
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ACCEPTED 2021-09-10 18:04:32
2021-09-10 16:21:29
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ACCEPTED 2021-09-10 18:04:26
2021-09-10 09:59:24
Julita Marcinkowska KALIF
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
54 ACCEPTED 2021-09-10 18:04:23
2021-09-10 09:58:42
Milena Olesińska SCOYATEL
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
53 ACCEPTED 2021-09-10 09:40:05
2021-09-09 22:41:40
Mateusz Czerwiński HARNAŚ
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
52 ACCEPTED 2021-09-09 22:17:54
2021-09-09 21:25:32
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ACCEPTED 2021-09-09 22:17:47
2021-09-09 20:23:21
Jagoda Tomaszewska J'03 ANTWERPIA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
50 ACCEPTED 2021-09-09 22:17:39
2021-09-09 20:22:26
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 4a/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
49 ACCEPTED 2021-09-09 22:17:34
2021-09-09 20:19:39
Natalia Zielińska DOUGAL
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
48 ACCEPTED 2021-09-09 22:17:29
2021-09-09 20:19:03
Amelia Trzcińska WOJAS
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
47 ACCEPTED 2021-09-09 22:17:22
2021-09-09 20:15:11
Aleksandra Marszalkowska ASTRIT ROSE
  • 2x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
46 ACCEPTED 2021-09-09 22:17:01
2021-09-09 20:14:16
Maria Dzioba HURAGAN
  • 2x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
45 ACCEPTED 2021-09-09 22:17:05
2021-09-09 20:10:55
Adam Buława RECONTRA PG
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
44 ACCEPTED 2021-09-09 22:16:54
2021-09-09 20:10:24
Oliwia Budzyńska ROXAVEL III
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
43 ACCEPTED 2021-09-09 22:16:48
2021-09-09 19:13:00
Julia Biernacka DELICJA
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
42 ACCEPTED 2021-09-09 22:16:43
2021-09-09 18:48:10
Aleksandra Kapelińska LILA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
41 ACCEPTED 2021-09-09 14:14:02
2021-09-09 08:15:05
Klaudia Kamińska ARGENTINA
  • 2x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
40 ACCEPTED 2021-09-08 20:10:14
2021-09-08 18:20:26
Maria Świtalska NERYTA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
39 ACCEPTED 2021-09-08 17:04:56
2021-09-08 15:25:02
Matylda Błaszkiewicz CAPTAIN JACK S
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
38 ACCEPTED 2021-09-08 11:33:54
2021-09-08 11:04:49
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
37 ACCEPTED 2021-09-08 11:33:51
2021-09-08 11:04:31
Natalia Frelichowska TOKYO
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
36 ACCEPTED 2021-09-08 09:31:33
2021-09-07 22:35:53
Maja Miecielska ANTENAT
  • 1x 4/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm C D 70-80 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
35 ACCEPTED 2021-09-08 09:31:26
2021-09-07 22:35:33
Anna Kulpa HEIKE
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
34 ACCEPTED 2021-09-08 09:31:20
2021-09-07 22:35:13
Helena Józwiak HEIKE
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
33 ACCEPTED 2021-09-08 09:31:15
2021-09-07 22:34:52
Helena Józwiak ANTENAT
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
32 ACCEPTED 2021-09-07 20:39:15
2021-09-07 17:54:29
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 4a/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
31 ACCEPTED 2021-09-07 20:39:02
2021-09-07 17:54:04
Zuzanna Łukasiak NANA
  • 2x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
30 ACCEPTED 2021-09-07 15:21:31
2021-09-07 14:36:51
Marcin Olszewski SCARLET
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
29 ACCEPTED 2021-09-07 15:20:52
2021-09-07 12:40:16
Aleksandra Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
28 ACCEPTED 2021-09-07 11:21:51
2021-09-07 09:32:45
Zofia Teper EMIR
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ACCEPTED 2021-09-07 11:21:48
2021-09-07 09:32:04
Zofia Teper BELLE IRW
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
26 ACCEPTED 2021-09-07 11:21:44
2021-09-07 09:31:34
Zofia Teper LEONARDO
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
25 ACCEPTED 2021-09-07 11:21:42
2021-09-07 09:21:06
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ACCEPTED 2021-09-07 11:21:38
2021-09-07 08:38:13
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
23 ACCEPTED 2021-09-07 11:21:34
2021-09-07 08:15:23
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
22 ACCEPTED 2021-09-06 12:19:17
2021-09-06 09:07:36
Urszula Fajfrowska SALVADOR
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
21 ACCEPTED 2021-09-06 12:19:14
2021-09-06 09:07:13
Weronika Fajfrowska ANNAPURNA
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
20 ACCEPTED 2021-09-06 12:19:06
2021-09-06 09:04:08
Emilia Mar-Lerch DONNA Z
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
19 ACCEPTED 2021-09-06 12:18:57
2021-09-05 16:19:52
Jagoda Tomaszewska J'03 DECYZJA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
18 ACCEPTED 2021-09-10 22:06:53
2021-09-03 22:13:41
Agata Jarońska LILA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
17 ACCEPTED 2021-09-04 04:49:39
2021-09-03 19:08:14
Maja Drobny COUNTRY G
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
16 ACCEPTED 2021-09-03 12:08:53
2021-09-03 07:16:44
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
15 ACCEPTED 2021-09-02 21:45:25
2021-09-02 14:44:17
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 2x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
14 ACCEPTED 2021-09-02 11:26:13
2021-09-02 09:38:14
Wiktoria Skalska OLIMPIA
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
13 ACCEPTED 2021-09-02 11:26:10
2021-09-02 00:14:49
Katarzyna Tobiszewska BALOU BOMBANCE
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2021-09-01 12:04:51
2021-09-01 07:40:27
Martyna Gwizdalska ITAKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
11 ACCEPTED 2021-09-01 12:04:47
2021-09-01 07:36:32
Lena Komorowska ITAKA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
10 ACCEPTED 2021-09-08 20:10:06
2021-08-31 00:02:31
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
9 ACCEPTED 2021-09-08 09:31:07
2021-08-30 19:33:38
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 4/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm C D 70-80 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
8 ACCEPTED 2021-09-08 09:31:01
2021-08-30 19:33:03
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 4/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm C D 70-80 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
7 ACCEPTED 2021-08-30 23:31:42
2021-08-30 19:30:42
Anna Kulpa JAMAJKA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 4a/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
6 ACCEPTED 2021-08-30 23:31:38
2021-08-30 19:30:06
Krzysztof Kulpa ERA L.
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2021-08-30 23:31:34
2021-08-30 19:29:27
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
4 ACCEPTED 2021-09-10 18:04:18
2021-08-30 19:28:42
Wiktoria Gerc CZARODZIEJ
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL, (do 60 cm.) – dokładności – art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
3 ACCEPTED 2021-08-28 20:29:18
2021-08-26 22:30:49
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
  • 1x 8/N/(wys. do 120 cm) – zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ACCEPTED 2021-09-09 14:13:55
2021-08-26 12:44:25
Zuzanna Trocikowska AGARTALA
  • 2x 5/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu / towarzyski
1 ACCEPTED 2021-09-09 14:13:50
2021-08-26 12:34:04
Zuzanna Trocikowska LEMONIADA
  • 1x 6/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 7/P/(wys. do 110 cm) – o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
2. Biernacka Julia BPK kuj-pom
2006 (JM.)
Brak
3. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
4. Błaszkiewicz Matylda KJ Młyńska Struga
2006 (JM.)
O054489
5. Budzyńska Oliwia GKJ BOGUCIN
2004 (J.)
Brak
6. Buława Adam GKJ Bogucin
2003 (J.)
brak
7. Czerwiński Mateusz Żydowo
2005 (J.)
Brak
8. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
9. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
K008077
10. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
11. Dzioba Maria GKJ Bogucin
2003 (J.)
O054131
12. Fajfrowska Urszula Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
S
O062680
13. Fajfrowska Weronika Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
S
O062682
14. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
15. Gerc Wiktoria Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
-
16. Humańska Alicja Stajnia Rukola
2008 (JM.)
brak
17. Humański Lucjan Stajnia Rukola
2011 (Mł.)
brak
18. Humański Maksymilian Stajnia Rukola
2009 (JM.)
brak
19. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (J.)
O037935
20. Jarońska Agata Stajnia Rukola
2004 (J.)
brak
21. Józwiak Helena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2010 (Mł.)
-
22. Kamińska Klaudia Klub Jeździecki Equistars
2001 (MJ.)
O034084
23. Kapelińska Aleksandra brak
2006 (JM.)
brak
brak
24. Kapelińska Lena Stajnia Rukola
25. Komorowska Lena bpk
2012 (Mł.)
Brak
26. Kręcicka Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O060190
27. Kręcicka Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
Brak
28. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
29. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
30. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
O056867
31. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
32. Mar-Lerch Emilia CKJ Bonanza
S
Brak
33. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
34. Marcinkowska Julita Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
35. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (J.)
O038649
36. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (JM.)
O041945
37. Olesińska Milena Niezrzeszony
S
Brak
38. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
39. Paw Marcin Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O054481
40. Pietrzycka Liliana Stajnia Rukola
41. Raczyńska Wiktoria Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2005 (J.)
Brak
42. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
43. Romanowska Nadia KJ Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
44. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
45. Skalska Wiktoria brak
2005 (J.)
brak
46. Świtalska Maria -
2006 (JM.)
brak
47. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
48. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
49. Tomaszewska J'03 Jagoda JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O029190
50. Trocikowska Zuzanna JKS Majątek Kaniewo
2006 (JM.)
O051004
51. Trzcińska Amelia GKJ BOGUCIN
2007 (JM.)
Brak
52. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (JM.)
O060958
53. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
54. Zielińska Natalia GKJ BOGUCIN
S
Brak
55. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

2

AGARTALA Wielkopolska/poch.trakeńskie POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Eloquent/Saint cloud
M: Agitacja/hamlet go
Brak 616007600139416
2.

26

ANNAPURNA Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2009 klacz skarogniada/165 F: Czarczaf
M: Agitacja
brak 616007600267409
3.

38

ANTENAT KUC POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Bravour PP
M: Holz-Sport Akcja
- -
4.

54

ANTWERPIA SP POL 2012 Klacz gniada/176 F: Watson han
M: Aruba sp / Rubin han
brak brak
5.

44

ARGENTINA PKSP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn
M: Alfara
K022637 616009530197811
6.

50

ASTRIT ROSE SP POL 2016 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999520000716
7.

61

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
K025751 616013640053211
8.

19

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 klacz kasztanowata/171 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
9.

62

BAZOUKA VD TREPKES Z Z POL 2012 klacz skarogniada/168 F: Balou Du Rovet / Baloobet Du Rovet
M: Waldnymphe / Corradino
K031822 056015Z55788512
10.

32

BELLE IRW Niemiecki Koń Sportowy POL 2017 klacz gniada/170 F: BIG STAR JR KZ
M: BELLINDA
K032900 DE 4555505687
11.

30

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
12.

28

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
13.

42

CAPTAIN JACK S Polski Koń Szlachetnych Półkrw POL 2013 wałach gniada/175 F: Black Jack
M: C. Fabrinia Z
K025750 616009520036613
14.

59

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
15.

23

COUNTRY G HOL POL 2004 wałach skarogniada/173 F: Caruso Gut
M: Harka / 321 Verdenas
K028485 LTU005170010004
16.

34

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
17.

6

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
18.

24

DECYZJA WLKP POL 2015 Klacz gniada/164 F: NOEL xx
M: DIAMANTINA po Rubin
brak
19.

46

DELICJA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Benitol
M: Diana
BRAK 616007530071516
20.

7

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
21.

15

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
22.

25

DONNA Z ZANGERSHEIDE POL 2003 klacz kasztanowata/174 F: Dutch Capitol
M: Fraga
K011764 Z-664903
23.

52

DOUGAL SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
24.

22

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
25.

67

EGER MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: TOP GUN
M: Elekcja
brak 6160065920621
26.

33

EMIR PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
27.

16

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
brak -
28.

55

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
29.

14

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
30.

41

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
31.

56

HARNAŚ TYP POGRUBIONY POL 2006 ogier kara/mk:149 F: Nn
M: Nn
Brak 616098200006826
32.

39

HEIKE MEKLEMBURSKA POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: NN
M: Karina
- -
33.

48

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L /
M: Harda Dusza /
K028071 616009520006011
34.

18

ITAKA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: Iryd
M: Jagora
Brak Brak
35.

17

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:111 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
36.

58

KALIF SP POL 2013 wałach srokata/163 F: Monsun
M: Katanka
brak POL009590018503
37.

60

KINGSBURY KWPN NED 2015 wałach gniada/172 F: CARAMBOLE/ CASSINI I
M: Roberlina / HEMMINGWAY
K030125 528003201503461
38.

71

KLEA F:
M:
39.

29

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
K018945 616007610210710
40.

1

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
41.

31

LEONARDO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/mk:153 F: Almos
M: Lota
K031273 A0016430S
42.

10

LILA KUC POL 2009 klacz kara/kuc:139 F: nn/nn
M: nn/nn
brak 616999610313808
43.

45

LILA KUC POL 2009 klacz kara/kuc:139 F: nn
M: nn
brak 616999610313808
44.

69

ŁATEK F:
M:
45.

64

MIKO KUC POL 2006 ogier ciemnogniada/kuc:95 F: NN
M: NN
brak 616013681015714
46.

9

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
47.

36

NANA Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 klacz kasztanowata/kuc:135 F: Durleyhall Archimedes
M: Naradka
Brak 616013520044717
48.

8

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:kuc: F: Król Karo / Dante
M: N'Lusi / Tijt Vlijt's Victor
K030173 616 013 60 02082 16
49.

43

NERYTA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz gniada/165 F: Ramiro
M: Nota
brak POL 009 52 01622 08
50.

20

OLIMPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz kasztanowata/170 F: ARAVEL WARO
M: OPTIMA
brak POL 009 52 01183 05
51.

63

OLIMPIA SP POL 2005 klacz kasztanowata/163 F: Aravel Waro
M: Optima
Brak 009520118305
52.

68

PERFECT-PRO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach kara/175 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
K031514 616007592056513
53.

53

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
K030115 616013610106611
54.

65

QUEEN TINKER POL 2016 klacz kara/mk:126 F: NN
M: NN
brak 826069000232030
55.

66

R-FOOD CARMELLA III KUC POL 2018 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 60 02266 18
56.

49

RECONTRA PG SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Love Affair
M: Rafia
Brak 616009520106114
57.

47

ROXAVEL III SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel Waro /
M: Roxana Waro / Robin II Z
K012968
58.

27

SALVADOR Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach kasztanowata/163 F: Herbur
M: Sissi
Brak POL009520149408
59.

35

SCARLET SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Castel Rock /
M: Stegna /
brak -
60.

57

SCOYATEL HANOWERSKA GER 2015 klacz kasztanowata/164 F: Stolzenberg
M: Cayenne
brak 2764313123107156
61.

70

SONIA F:
M:
62.

37

SZOGUN KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
K019259 616999610295907
63.

21

TASZKIENT Polski Koń Sportowy POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: OTILL/ LURON
M: TASZA/ BANITA
K031727 616009520093617
64.

40

TOKYO WESTF POL 2017 wałach gniada/172 F: Think Twice D'Ici / Burggraaf
M: Fine Fine / Florestan I
K030411 DE441411087317
65.

51

WOJAS HUCULSKA POL 2016 wałach srokata/kuc:135 F: Junior
M: Wróżka-CBR
Brak 616012520085516
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-09-12
2021-09-12
Biernacka Julia
BPK kuj-pom
DELICJA (46)
2021-09-12
2021-09-12
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (22)
2021-09-12
5
2021-09-12
3
500
Błaszkiewicz Matylda
KJ Młyńska Struga
2021-09-12
6
2021-09-12
6
Budzyńska Oliwia
GKJ BOGUCIN
2021-09-12
7
2021-09-12
Buława Adam
GKJ Bogucin
2021-09-12
13
2021-09-12
Czerwiński Mateusz
Żydowo
HARNAŚ (56)
2021-09-12
5
2021-09-12
1
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (9)
2021-09-12
1
700
2021-09-12
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-09-12
4
2021-09-12
14
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
NANA (36)
2021-09-12
1
SZOGUN (37)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Dzioba Maria
GKJ Bogucin
HURAGAN (48)
2021-09-12
3
2021-09-12
Fajfrowska Urszula
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-09-12
20
2021-09-12
Fajfrowska Weronika
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-09-12
5
2021-09-12
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
TOKYO (40)
2021-09-12
2
2021-09-12
9
2021-09-12
12
2021-09-12
Gerc Wiktoria
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Humańska Alicja
Stajnia Rukola
QUEEN (65)
2021-09-12
1
Humański Lucjan
Stajnia Rukola
MIKO (64)
2021-09-12
1
Humański Maksymilian
Stajnia Rukola
QUEEN (65)
2021-09-12
5
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
CHABLIS (59)
2021-09-12
7
2021-09-12
1
2000
2021-09-12
9
2021-09-12
4
300
Jarońska Agata
Stajnia Rukola
LILA (10)
2021-09-12
1
Józwiak Helena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ANTENAT (38)
2021-09-12
HEIKE (39)
2021-09-12
5
Kamińska Klaudia
Klub Jeździecki Equistars
2021-09-12
2021-09-12
2021-09-12
Kapelińska Aleksandra
brak
LILA (45)
2021-09-12
Kapelińska Lena
Stajnia Rukola
MIKO (64)
2021-09-12
1
Komorowska Lena
bpk
ITAKA (18)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Kręcicka Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
OLIMPIA (63)
2021-09-12
15
Kręcicka Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
SONIA (70)
2021-09-12
5
2021-09-12
5
Kulpa Anna
CKJ Bonanza
JAMAJKA (17)
2021-09-12
12
2021-09-12
3
HEIKE (39)
2021-09-12
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (15)
2021-09-12
6
2021-09-12
ERA L. (16)
2021-09-12
13
2021-09-12
10
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2021-09-12
5
2021-09-12
5
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
NANA (36)
2021-09-12
1
Mar-Lerch Emilia
CKJ Bonanza
DONNA Z (25)
2021-09-12
3
2021-09-12
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (28)
2021-09-12
8
2021-09-12
8
Marcinkowska Julita
Bez Przynależności Klubowej
KALIF (58)
2021-09-12
17
2021-09-12
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2021-09-12
10
2021-09-12
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
2021-09-12
4
2021-09-12
14
ANTENAT (38)
2021-09-12
6
Olesińska Milena
Niezrzeszony
2021-09-12
2021-09-12
16
2021-09-12
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SCARLET (35)
2021-09-12
2021-09-12
Paw Marcin
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
EGER (67)
2021-09-12
19
2021-09-12
2021-09-12
2
2021-09-12
11
Pietrzycka Liliana
Stajnia Rukola
ŁATEK (69)
2021-09-12
Raczyńska Wiktoria
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-09-12
1
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2021-09-12
1
800
2021-09-12
5
Romanowska Nadia
KJ Młyńska Struga
2021-09-12
10
2021-09-12
9
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (29)
2021-09-12
2
500
2021-09-12
7
Skalska Wiktoria
brak
OLIMPIA (20)
2021-09-12
Świtalska Maria
-
NERYTA (43)
2021-09-12
1
2021-09-12
9
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
2021-09-12
5
2021-09-12
8
2021-09-12
11
2021-09-12
EMIR (33)
2021-09-12
4
100
2021-09-12
2
700
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2021-09-12
15
2021-09-12
11
2021-09-12
6
Tomaszewska J'03 Jagoda
JKS Rywal Grudziądz
DECYZJA (24)
2021-09-12
1
2021-09-12
10
2021-09-12
1
2021-09-12
Trocikowska Zuzanna
JKS Majątek Kaniewo
2021-09-12
2021-09-12
2021-09-12
4
2021-09-12
Trzcińska Amelia
GKJ BOGUCIN
WOJAS (51)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Wierzchowska Janina
JKS Rywal Grudziądz
2021-09-12
1
2021-09-12
2
Winiecka Amelia
Ciechociński KJ Bonanza
2021-09-12
5
2021-09-12
12
KLEA (71)
2021-09-12
12
2021-09-12
1
Zielińska Natalia
GKJ BOGUCIN
DOUGAL (52)
2021-09-12
18
2021-09-12
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-09-12
3
200
2021-09-12
8
2021-09-12
7
2021-09-12

Number of Riders: 55

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 5 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl