Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
105 ACCEPTED 2021-09-02 21:44:06
2021-09-02 21:32:02
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
104 ACCEPTED 2021-09-02 21:44:04
2021-09-02 20:29:59
Weronika Gąsiorowska LIVORNO GE
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
103 ACCEPTED 2021-09-02 21:44:00
2021-09-02 19:50:20
Agnieszka Kiedrowska LARGO
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
102 ACCEPTED 2021-09-02 21:43:57
2021-09-02 19:49:56
Agnieszka Kiedrowska KOOH I NOOR K
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
101 ACCEPTED 2021-09-02 21:43:50
2021-09-02 17:03:16
Victoria Głogowska KUBA
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
100 ACCEPTED 2021-09-02 21:43:46
2021-09-02 14:41:38
Małgorzata Zubrycka ATLANTA
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
99 ACCEPTED 2021-09-02 21:43:40
2021-09-02 14:36:02
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 1x 2a/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
98 ACCEPTED 2021-09-02 11:25:49
2021-09-02 09:34:18
Zofia Hoffmann RIVANDER
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-09-02 11:25:46
2021-09-01 23:54:59
Agata Włodarczyk AZJA
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
96 ACCEPTED 2021-09-01 23:25:22
2021-09-01 22:15:54
Zuzanna Strzelczyk WRÓBLICA CWANIARA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
95 ACCEPTED 2021-09-01 23:25:11
2021-09-01 21:51:56
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
94 ACCEPTED 2021-09-01 23:25:06
2021-09-01 21:51:04
Agnieszka Kitzermann BARCA L
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
93 ACCEPTED 2021-09-01 23:25:02
2021-09-01 21:04:09
Kinga Kuffel SENIORABI
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
92 ACCEPTED 2021-09-01 23:24:58
2021-09-01 21:00:29
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
91 ACCEPTED 2021-09-01 23:24:54
2021-09-01 18:55:20
Grzegorz Psiuk RODRIGESSA
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
90 ACCEPTED 2021-09-01 23:24:47
2021-09-01 18:54:42
Grzegorz Psiuk CHICAGO
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
89 ACCEPTED 2021-09-01 23:24:42
2021-09-01 17:56:15
Paweł Goc ETNA
  • 1x 2a/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
88 ACCEPTED 2021-09-01 23:24:30
2021-09-01 17:55:47
Jan Goc PESTKA
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
87 ACCEPTED 2021-09-01 17:37:10
2021-09-01 16:33:54
Maja Żalikowska ALFA
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
86 ACCEPTED 2021-09-01 17:37:06
2021-09-01 14:40:43
Iga Auguatin NELLY
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (do 50 cm.) dokładności - towarzyski
85 ACCEPTED 2021-09-01 17:36:55
2021-09-01 14:39:07
Julia Psiuk MR BLONDYN
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (do 50 cm.) dokładności - towarzyski
84 ACCEPTED 2021-09-01 14:34:24
2021-09-01 14:25:52
Julia Glamowska HARDY
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
83 ACCEPTED 2021-09-01 14:08:04
2021-09-01 13:33:27
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2021-09-01 14:08:02
2021-09-01 13:33:08
Mirosława Gdaniec PINK PEARL
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
81 ACCEPTED 2021-09-01 12:04:23
2021-09-01 11:24:35
Zuzanna Ciecholewska SOLARIS
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-09-01 12:04:20
2021-09-01 11:24:11
Zuzanna Ciecholewska ROCK STAR
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
79 ACCEPTED 2021-09-01 12:04:16
2021-09-01 11:23:44
Zuzanna Ciecholewska LORD CASTLE
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
78 ACCEPTED 2021-09-01 12:04:13
2021-09-01 11:23:08
Zuzanna Ciecholewska DON REVERDY C
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-09-01 14:08:51
2021-09-01 09:39:03
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 2a/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
76 ACCEPTED 2021-09-01 14:09:05
2021-09-01 09:37:49
Antonia Chylińska HARA
  • 1x 2a/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
75 ACCEPTED 2021-09-01 12:03:20
2021-09-01 09:32:50
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-09-01 12:03:10
2021-09-01 09:01:34
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
73 ACCEPTED 2021-09-01 00:47:20
2021-08-31 21:45:38
Michał Szukała WALTER
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-09-01 00:47:15
2021-08-31 19:28:36
Michał Szukała FRANKE
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2021-09-01 00:47:09
2021-08-31 18:56:55
Grzegorz Psiuk DIADEMA
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
70 ACCEPTED 2021-09-01 00:47:03
2021-08-31 18:51:32
Dominik Czarnota CZANO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
69 ACCEPTED 2021-08-31 15:22:20
2021-08-31 15:12:44
Tomasz Olszewski LASSINI N
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
68 ACCEPTED 2021-08-31 15:22:14
2021-08-31 15:11:30
Tomasz Olszewski L CALVADOS SON
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/C (do 130 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-08-31 15:22:09
2021-08-31 14:42:55
Agata Kołodziej ONYKS
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-08-31 11:30:13
2021-08-31 11:26:11
Marta Białek KALAHARI
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
65 ACCEPTED 2021-08-31 11:30:09
2021-08-31 10:57:35
Zofia Lewandowska CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-08-31 11:30:05
2021-08-31 10:57:12
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-08-31 07:24:27
2021-08-31 01:26:58
Maria Ziółkowska BATMANKA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
62 ACCEPTED 2021-08-31 07:24:23
2021-08-31 01:23:04
Oliwia Korach HERMA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
61 ACCEPTED 2021-08-31 07:24:19
2021-08-31 01:22:26
Martyna Jaroszyńska CZARNA MAMBA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
60 ACCEPTED 2021-08-31 07:24:12
2021-08-31 01:21:52
Kornelia Prill DORCIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
59 ACCEPTED 2021-08-31 07:24:06
2021-08-31 01:21:08
Marta Prentka OLIVIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
58 ACCEPTED 2021-08-31 07:24:01
2021-08-31 01:20:31
Maja Psiuk OLLY
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
57 ACCEPTED 2021-08-31 07:23:54
2021-08-31 01:19:57
Zuzanna Majchrzak BLACK PIGGY
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (do 50 cm.) dokładności - towarzyski
56 ACCEPTED 2021-09-02 21:43:36
2021-08-31 01:14:08
Zuzanna Majchrzak NAKITA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
55 ACCEPTED 2021-08-31 07:23:32
2021-08-31 01:09:27
Anna Walkiewicz KOLOR
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
54 ACCEPTED 2021-08-30 23:29:56
2021-08-30 19:19:01
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2021-08-30 23:29:54
2021-08-30 18:40:08
Nikola Płotka CALINECZKA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
52 ACCEPTED 2021-08-30 16:48:18
2021-08-30 13:05:33
Grzegorz Psiuk SIR DIARADO
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2021-08-30 16:48:14
2021-08-30 13:05:20
Grzegorz Psiuk NO PROBLEM
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-08-30 16:48:08
2021-08-30 13:05:07
Grzegorz Psiuk FERGIE S
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-08-30 16:48:03
2021-08-30 11:56:01
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-08-30 16:47:59
2021-08-30 09:01:50
Edyta Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-08-30 00:07:14
2021-08-30 00:02:42
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2021-08-30 00:07:13
2021-08-30 00:02:29
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-08-29 20:28:09
2021-08-29 20:22:37
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
44 ACCEPTED 2021-08-29 20:28:03
2021-08-29 20:15:52
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-08-29 14:57:00
2021-08-28 21:37:03
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-08-28 20:30:10
2021-08-28 16:35:35
Tomasz Olszewski DON CICCIO
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-08-28 20:30:08
2021-08-28 16:35:07
Tomasz Olszewski WHISPER
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-08-28 20:30:01
2021-08-28 16:34:38
Marta Józefowicz DON CICCIO
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-08-28 20:29:59
2021-08-28 16:33:43
Marta Józefowicz WHISPER
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-08-28 20:29:55
2021-08-28 16:12:16
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/C (do 130 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-08-26 18:57:31
2021-08-26 13:52:20
Tomasz Nalazek BILBAO
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-08-25 23:00:37
2021-08-25 22:29:58
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-08-25 15:23:32
2021-08-25 13:14:03
Marcin Olszewski SCARLET
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-08-25 15:23:28
2021-08-25 13:13:23
Aleksandra Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-08-24 21:34:33
2021-08-24 21:07:50
Tanja Müller BALOURANO
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-08-24 21:34:36
2021-08-24 17:04:22
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
31 ACCEPTED 2021-08-24 16:43:00
2021-08-24 09:21:13
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
30 ACCEPTED 2021-09-01 16:16:40
2021-08-23 23:29:50
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-08-24 16:43:06
2021-08-23 23:07:22
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-08-24 16:43:08
2021-08-23 20:47:26
Paulina Wiśniewska PASJONATA POLLYANNA
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
27 ACCEPTED 2021-08-24 16:43:12
2021-08-23 16:37:28
Zofia Nolka ALIZE
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
26 ACCEPTED 2021-08-24 16:43:15
2021-08-23 16:37:04
Joanna Bożek CAMARO L
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
25 ACCEPTED 2021-08-24 16:43:20
2021-08-23 11:43:35
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-08-23 06:52:34
2021-08-22 12:15:31
Weronika Ziółkowska KRÓL KIER
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
23 ACCEPTED 2021-09-02 21:43:30
2021-08-22 10:41:36
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2021-08-21 16:36:40
2021-08-21 09:29:10
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-08-21 16:36:42
2021-08-21 09:28:45
Magdalena Murawska KYARA BEAU-ODETTE B
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
20 ACCEPTED 2021-08-19 20:14:15
2021-08-18 21:51:51
Lena Gogolewska RACHEL
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
19 ACCEPTED 2021-08-19 20:14:18
2021-08-18 11:30:02
Adam Czyżnielewski STRIT
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-08-17 09:44:14
2021-08-16 17:59:29
Maja Grzybek BOTANIKA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
17 ACCEPTED 2021-08-17 09:44:19
2021-08-16 16:30:44
Małgorzata Zubrycka DJ CZEJENKA
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-08-12 14:22:03
2021-08-12 10:29:11
Pola Nadarzewska CERRANA S
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
15 ACCEPTED 2021-08-11 22:20:35
2021-08-11 21:28:13
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
14 ACCEPTED 2021-08-24 16:43:27
2021-08-11 13:22:23
Zofia Trzcińska CONAN I
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
13 ACCEPTED 2021-08-11 17:10:57
2021-08-11 10:24:46
Maja Lutomska KIARA
  • 1x 2/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm.) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL (do 70 cm, bez szeregów) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
12 ACCEPTED 2021-08-10 22:11:09
2021-08-10 15:01:44
Daria Arkuszewska LIANDROS V/D HEES Z
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-08-10 14:24:21
2021-08-10 11:15:25
Viktoria Drewka TOLA Z
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-08-10 14:24:25
2021-08-10 10:43:00
Matylda Błaszkiewicz CAPTAIN JACK S
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
9 ACCEPTED 2021-08-10 14:24:28
2021-08-10 09:46:05
Marta Gapska WHY NOT
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
8 ACCEPTED 2021-09-01 17:36:49
2021-08-08 14:01:31
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 2x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-08-08 17:22:35
2021-08-08 13:07:41
Natalia Frelichowska TOKYO
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-08-08 17:22:37
2021-08-08 13:07:08
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2021-08-06 07:20:58
2021-08-05 19:55:54
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/C (do 130 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2021-08-16 07:20:50
2021-08-05 19:49:43
Monika Naliwajska BOTANIKA
  • 1x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
3 ACCEPTED 2021-08-06 07:21:01
2021-08-05 19:41:24
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 6/P/P (do 110 cm) - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2021-08-06 07:21:03
2021-08-05 19:18:18
Olga Chodkiewicz-Polska CONCORDIA
  • 2x 4/LL/LL (do 90 cm) - dokładności z trafieniem w norę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/L (do 100 cm) - zwykły - art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-08-06 07:21:04
2021-08-05 19:07:44
Tomasz Olszewski HIGH FIVE BB Z
  • 1x 7/N/N (do 120 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/C (do 130 cm) - dwufazowy - art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
2. Auguatin Iga Kj Dilmar
2013 (Mł.)
Brak
3. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
4. Białek Marta Kj Dilmar
2004 (J.)
Brak
5. Błaszkiewicz Matylda KJ Młyńska Struga
2006 (JM.)
O054489
6. Bożek Joanna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
Brak
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
11. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O011247
12. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
13. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
14. Czarnota Dominik Bez Przynależności Klubowej
S
brak
15. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
16. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
17. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O035154
18. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
19. Gąsiorowska Weronika brak
S
brak
20. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
21. Glamowska Julia Brak
2003 (J.)
Brak
22. Głogowska Victoria Kj Stajnia jaruzyn
2007 (JM.)
Brak
23. Goc Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2008 (JM.)
brak
24. Goc Paweł Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2011 (Mł.)
brak
25. Gogolewska Lena brak
2008 (JM.)
brak
26. Grzybek Maja Brak
2008 (JM.)
Brak
27. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
28. Hoffmann Zofia OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2005 (J.)
O044117
29. Jaroszyńska Martyna KJ Dilmar
2006 (JM.)
Brak
30. Józefowicz Marta KJ Młyńska Struga
S
O012571
31. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
32. Kitzermann Agnieszka Brak
S
Brak
33. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
O052358
34. Kołodziej Agata bpk
S
LZRWZJ/3425/20
35. Korach Oliwia KJ Dilmar
2005 (J.)
Brak
36. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
37. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
38. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
O057415
39. Kuffel Kinga Bez Przynależności Klubowej
S
brak
40. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
41. Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
42. Lutomska Maja OJK Cavalino
2006 (JM.)
O047565
43. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
44. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
45. Majchrzak Zuzanna Kj Dilmar
2006 (JM.)
Btak
46. Müller Tanja KJ Megal
S
O028878
47. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
48. Nadarzewska Pola KJ Dilmar
2004 (J.)
O041483
49. Nalazek Tomasz brak
S
brak
50. Naliwajska Monika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
S
Brak
51. Nolka Zofia BPK kuj-pom
2003 (J.)
Brak
52. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
53. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
54. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
55. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
56. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
57. Płotka Nikola Bpk
2006 (JM.)
Brak
58. Prentka Marta KJ Dilmar
2008 (JM.)
Brak
59. Prill Kornelia KJ Dilmar
2008 (JM.)
Brak
60. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
61. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
62. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
0001094
63. Psiuk Julia Sobieski Jumping Team
2008 (JM.)
Brak
64. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
65. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
66. Strzelczyk Zuzanna brak
2003 (J.)
O043728
67. Szczepańska Małgorzata SSOJ Jaszczółtowo
S
O045680
68. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
69. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
70. Walkiewicz Anna KJ DILMAR
2006 (JM.)
Brak
71. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
72. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
73. Wiśniewska Paulina ZBERZYN
2008 (JM.)
BRAK
74. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
75. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
76. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
77. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (JM.)
O054838
78. Ziółkowska Maria KJ Dilmar
2007 (JM.)
Brak
79. Ziółkowska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
80. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

95

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:kuc:14 F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
2.

42

ALIZE WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/163 F: Ignam
M: Adina
Brak POL 007 60 00074 04
3.

85

ASTERIX M. POL 2012 wałach siwa/168 F: Mefisto / Emetyt
M: Astoria / Miecz
K026119 616 006 6603557 12
4.

110

ATLANTA OLDENBURSKA GER 2014 klacz siwa/168 F: Acadius / Acord II
M: Dora / Calido I
brak DE418182533314
5.

107

AZJA SP POL 2016 klacz siwa/166 F: Konkret 2
M: Akacja
Brak 616009520016216
6.

45

BALOURANO HOL GER 2015 wałach gniada/172 F: Balous Bellini / Balou du Rouet
M: U-Cerina / Carano
K030884 DE421000192915
7.

103

BARCA L HOL POL 2013 ogier ciemnogniada/165 F: Baracuda
M: Rebekka
Brak Brak
8.

74

BATMANKA SP POL 2006 klacz kara/176 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
9.

61

BELMONDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/177 F: Concert
M: Birma
LKRWZJ/3459/20 616009610204009
10.

116

BEZIA F:
M:
11.

59

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
12.

50

BILBAO SP POL 2011 Wałach tarantowata/167 F: Wiliam
M: Bahama II
brak
13.

57

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
14.

68

BLACK PIGGY KUC POL 2017 klacz srokata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
15.

3

BOTANIKA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Lew
M: Bona
Brak 616007610118214
16.

84

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
17.

65

CALINECZKA KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:- F: -
M: -
Brak -
18.

39

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
19.

43

CAMARO L Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach gniada/170 F: Contenaro
M: Lacosta
Brak DE 455550076617
20.

25

CAPTAIN JACK S Polski Koń Szlachetnych Półkrw POL 2013 wałach gniada/175 F: Black Jack
M: C. Fabrinia Z
K025750 616009520036613
21.

18

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
22.

29

CERRANA S OLDENBURSKA POL 2012 Klacz kara/165 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
K022487 433332179312
23.

76

CHAMPAGNE DE TALMA SF FRA 2012 wałach gniada/169 F: Canturo
M: Quinta de Pivoune
K021576 105QV20
24.

115

CHARISTEAS SP POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Himen
M: Charyzma
Brak 009520026308
25.

49

CHELLO Z ZANG BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
26.

99

CHICAGO PKS POL 2017 wałach gniada/173cm F: Messenger
M: Cayenne
brak 616009520117917
27.

8

CONAN I SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Caliro /
M: Casandra / Coriolan
K023083 616009530238411
28.

19

CONCORDIA SP POL 2015 klacz gniada/174 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Całka / Correro
K027335 616009610068315
29.

51

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
Brak de 431312309415
30.

47

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
31.

80

CZANO SP POL 2016 wałach skarogniada/165 F: Vulkan L
M: Czukotka
XXXX 616009640005516
32.

72

CZARNA MAMBA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
33.

81

DIADEMA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: CONTENDRO I
M: DIARADA
. 616009600053516
34.

66

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
35.

55

DIONE S SP POL 2011 klacz kara F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Donwelta S / Weltstein
K026016 616009520030711
36.

30

DJ CZEJENKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: VON CHACCO IXE/ CHACCO BLUE
M: DAJ MONEY/ MARAM
K031726 616009520049217
37.

54

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
38.

86

DON REVERDY C SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: If Du Reverdy /
M: Dumka /
brak -
39.

71

DORCIA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
40.

16

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P.
M: Dalli
K017093 POL 013 67 01483 08
41.

60

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
42.

98

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
43.

62

FERGIE S SP POL 2017 klacz gniada/. F: George Z /
M: Federica S / Concert
K030676 616009520048417
44.

5

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
45.

22

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
46.

82

FRANKE KWPN POL 2010 wałach siwa/- F: Cambel/Casino 1
M: Mirda/Larne
K024563 528003201010737
47.

104

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman / Carthago
M: V-Chocago Blue / Carinjo
K030114 DE421000157314
48.

56

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/157 F: Casalito / Casall
M: Bann / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
49.

15

HARA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K025911 616999520166506
50.

92

HARDY WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: Iloczyn
M: Harfa
Brak 616007640008017
51.

73

HERMA SP POL 2007 klacz siwa/170 F: Cantanis
M: Hańcza /Rabiato Turbud Z
Brak ...
52.

20

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
53.

52

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
54.

34

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
55.

12

KALAHARI NN POL 2010 wałach siwa/165 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
56.

101

KAPRIOLA WLKP POL 2010 Klacz gniada/170 F: Poll
M: Kontra Makker
Brak ...
57.

27

KIARA KUC WAL POL 2014 klacz gniada/kuc:138 F: Falk
M: Księżnczka
K025905 616 013 52 00250 14
58.

67

KOLOR NN POL 2010 wałach siwa/164 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
59.

112

KOOH I NOOR K SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Farezzo B
M: Kleopatra-K
K029628 616009640091816
60.

36

KRÓL KIER KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:154 F: Piktogram
M: Kimberly
brak 616 013 52 00435 16
61.

111

KUBA KUC POL 2002 wałach kara/kuc:141 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
62.

35

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN POL 2015 klacz siwa/172 F: Gaultier vdl
M: Beau-Odette B
K029333 528003201506009
63.

78

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados / Uriel
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
64.

75

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro
M: Lansada
K012016 009510224605
65.

40

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
66.

44

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
67.

113

LARGO SP POL 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Libretto xx
M: Loda Halama
K029627 616009640056816
68.

79

LASSINI N SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Candillo
M: Legenda
K018481 616007520031811
69.

26

LIANDROS V/D HEES Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/174 F: Lyjanero/Landos
M: Violett/Cardenio
K031720 056015Z55681717
70.

114

LIVORNO GE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Grand Slam VDL
M: Indoctro
brak 528003201608152
71.

87

LORD CASTLE SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Castle Rock /
M: Lady Catoki /
brak 616009520035217
72.

38

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
73.

91

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
74.

105

MARRAKECH OS POL 2015 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Montender
M: Francheska
Xxxx Xxxc
75.

46

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
76.

109

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
77.

9

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
78.

93

MR BLONDYN HAFLINGER POL 2003 wałach izabelowata/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak ...
79.

13

NAKITA KUC WALIJSKI POL 2006 klacz izabelowata/kuc:130 F: Kuc
M: Kuc
Brak Xxx
80.

17

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaryna / Cabrol
K024802 616009640073414
81.

94

NELLY KUC WALIJSKI POL 2010 wałach izabelowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
82.

63

NO PROBLEM OLD GER 2017 klacz siwa/. F: Numero Uno
M: Esme
K030674 DE418180235517
83.

70

OLIVIA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak .....
84.

69

OLLY KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
85.

77

ONYKS SP POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania /
LKRWZJ/4566/20 616009610086210
86.

41

PASJONATA POLLYANNA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz siwa/kuc:160 F: LINDE HOEVE 'S OPTIMIST
M: POLLY
BRAK POL 013610119906
87.

97

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
88.

90

PINK PEARL HOLSZTYŃSKA GER 2010 klacz siwa/168 F: Corrado I
M: Paragona / Quinar
Brak DE 421000455010
89.

32

RACHEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 12.02.2009 klacz gniada/mk:155 F: San
M: Rosa
brak 616009540108909
90.

108

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
Brak
91.

88

ROCK STAR SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Castle Rock
M: Rialotta
brak 616009520035117
92.

100

RODRIGESSA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Lissaro
M: Renoma
Brak 616009520055416
93.

48

SCARLET SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Castel Rock /
M: Stegna /
brak -
94.

102

SENIORABI TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz kasztanowata/mk:156 F: Big Luck
M: Seniorita
brak 616999600222417
95.

64

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
96.

89

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador / Levantos II
M: Sesil / Dżentelmen
K030686 616009530208115
97.

33

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek
M: Strzała
K025804 616009590111614
98.

31

TASZKIENT Polski Koń Sportowy POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: OTILL/ LURON
M: TASZA/ BANITA
K031727 616009520093617
99.

21

TOKYO WESTF POL 2017 wałach gniada/172 F: Think Twice D'Ici / Burggraaf
M: Fine Fine / Florestan I
K030411 DE441411087317
100.

24

TOLA Z SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Cartree Z / Caretano Z
M: Toscania / Marino
K010036 POL009520000705
101.

58

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
K015362
102.

83

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Wele Ex Złota
K029840 616009610083516
103.

53

WHISPER SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin / Rhytmus S
M: Winona II / Love Affair
K027374 616009661261614
104.

23

WHY NOT WLKP POL 2016 wałach siwa/163 F: MJT Nevados S sp / Calvados II
M: Whiskey wlkp/ Solaris han.
K029406 616007520047816
105.

106

WRÓBLICA CWANIARA SP POL 2017 klacz gniada/162 F: Lissaro
M: Wena
brak 616009520003817
106.

28

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/kuc:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
Rider Club
Competition
Prize
Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
SUM:
300.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
400
SUM:
400.00
Józefowicz Marta KJ Młyńska Struga
200
SUM:
200.00
Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
100
SUM:
100.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
300
SUM:
300.00
Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
260
SUM:
560.00
Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
400
500
SUM:
900.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
2021-09-04
24
2021-09-04
Auguatin Iga
Kj Dilmar
NELLY (94)
2021-09-04
5
2021-09-04
1
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-09-04
1
300
2021-09-04
13
Białek Marta
Kj Dilmar
2021-09-04
15
2021-09-04
Błaszkiewicz Matylda
KJ Młyńska Struga
2021-09-04
8
2021-09-04
Bożek Joanna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2021-09-04
2
2021-09-04
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-09-04
2021-09-04
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
MOKRA (109)
2021-09-04
3
2021-09-04
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-04
5
2021-09-04
14
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
HARA (15)
2021-09-04
2
2021-09-04
2021-09-04
1
2021-09-04
ASTERIX (85)
2021-09-04
13
2021-09-04
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-04
34
2021-09-04
2021-09-04
7
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-04
SOLARIS (89)
2021-09-04
2021-09-04
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
2021-09-04
33
2021-09-04
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2021-09-04
2021-09-04
4
Czarnota Dominik
Bez Przynależności Klubowej
CZANO (80)
2021-09-04
2021-09-04
10
2021-09-04
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
STRIT (33)
2021-09-04
2021-09-04
29
2021-09-04
2021-09-04
15
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-09-04
5
2021-09-04
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TOLA Z (24)
2021-09-04
4
2021-09-04
7
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
TOKYO (21)
2021-09-04
13
2021-09-04
30
2021-09-04
8
2021-09-04
2
400
Gąsiorowska Weronika
brak
2021-09-04
16
2021-09-04
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-09-04
6
2021-09-04
22
2021-09-04
16
2021-09-04
4
Glamowska Julia
Brak
HARDY (92)
2021-09-04
Głogowska Victoria
Kj Stajnia jaruzyn
KAPRIOLA (101)
2021-09-04
4
2021-09-04
KUBA (111)
2021-09-04
2021-09-04
17
Goc Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
PESTKA (97)
2021-09-04
2021-09-04
Goc Paweł
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
ETNA (98)
2021-09-04
2021-09-04
Gogolewska Lena
brak
RACHEL (32)
2021-09-04
Grzybek Maja
Brak
2021-09-04
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (40)
2021-09-04
28
2021-09-04
Hoffmann Zofia
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
RIVANDER (108)
2021-09-04
11
2021-09-04
15
Jaroszyńska Martyna
KJ Dilmar
2021-09-04
4
2021-09-04
Józefowicz Marta
KJ Młyńska Struga
WHISPER (53)
2021-09-04
8
2021-09-04
2
200
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2021-09-04
2021-09-04
LARGO (113)
2021-09-04
2021-09-04
Kitzermann Agnieszka
Brak
BARCA L (103)
2021-09-04
12
2021-09-04
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (28)
2021-09-04
7
2021-09-04
15
Kołodziej Agata
bpk
ONYKS (77)
2021-09-04
7
2021-09-04
Korach Oliwia
KJ Dilmar
HERMA (73)
2021-09-04
2021-09-04
1
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2021-09-04
3
100
2021-09-04
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (46)
2021-09-04
6
2021-09-04
8
Kuczyńska Monika
bpk
2021-09-04
10
2021-09-04
4
Kuffel Kinga
Bez Przynależności Klubowej
SENIORABI (102)
2021-09-04
2021-09-04
11
2021-09-04
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (66)
2021-09-04
2
300
2021-09-04
9
Lewandowska Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
LA PAZ (75)
2021-09-04
20
2021-09-04
7
2021-09-04
19
2021-09-04
9
Lutomska Maja
OJK Cavalino
KIARA (27)
2021-09-04
2021-09-04
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
WALIA (58)
2021-09-04
5
2021-09-04
24
2021-09-04
6
2021-09-04
5
Łopato-Jędrasik Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
NAZIR (17)
2021-09-04
6
2021-09-04
2
Majchrzak Zuzanna
Kj Dilmar
NAKITA (13)
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-04
5
2021-09-04
1
Müller Tanja
KJ Megal
2021-09-04
2021-09-04
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (34)
2021-09-04
6
2021-09-04
9
2021-09-04
12
2021-09-04
Nadarzewska Pola
KJ Dilmar
2021-09-04
13
2021-09-04
Nalazek Tomasz
brak
BILBAO (50)
2021-09-04
2
2021-09-04
Naliwajska Monika
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2021-09-04
Nolka Zofia
BPK kuj-pom
ALIZE (42)
2021-09-04
3
2021-09-04
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SCARLET (48)
2021-09-04
2021-09-04
17
2021-09-04
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-09-04
11
2021-09-04
3
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
WHISPER (53)
2021-09-04
17
2021-09-04
3
200
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-04
3
300
2021-09-04
1
260
2021-09-04
11
2021-09-04
20
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-04
10
2021-09-04
19
Płotka Nikola
Bpk
2021-09-04
3
2021-09-04
Prentka Marta
KJ Dilmar
OLIVIA (70)
2021-09-04
14
2021-09-04
Prill Kornelia
KJ Dilmar
DORCIA (71)
2021-09-04
18
2021-09-04
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-04
26
2021-09-04
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-09-04
12
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-04
32
2021-09-04
10
2021-09-04
10
DIADEMA (81)
2021-09-04
2021-09-04
9
2021-09-04
27
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CHICAGO (99)
2021-09-04
18
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-04
25
2021-09-04
14
Psiuk Julia
Sobieski Jumping Team
BEZIA (116)
2021-09-04
1
2021-09-04
1
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
OLLY (69)
2021-09-04
19
2021-09-04
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-09-04
11
2021-09-04
8
Strzelczyk Zuzanna
brak
2021-09-04
2021-09-04
20
2021-09-04
Szczepańska Małgorzata
SSOJ Jaszczółtowo
2021-09-04
16
2021-09-04
Szukała Michał
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
FRANKE (82)
2021-09-04
1
400
2021-09-04
1
500
WALTER (83)
2021-09-04
22
2021-09-04
21
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-04
12
2021-09-04
13
Walkiewicz Anna
KJ DILMAR
KOLOR (67)
2021-09-04
2021-09-04
6
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (55)
2021-09-04
23
2021-09-04
23
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
G-CALLOTA (104)
2021-09-04
14
2021-09-04
2021-09-04
Wiśniewska Paulina
ZBERZYN
2021-09-04
2021-09-04
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
AZJA (107)
2021-09-04
2021-09-04
17
2021-09-04
18
Wnęk Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-04
21
2021-09-04
25
Zaleska Paulina
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-04
5
2021-09-04
12
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (95)
2021-09-04
4
2021-09-04
9
Ziółkowska Maria
KJ Dilmar
2021-09-04
7
2021-09-04
Ziółkowska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-04
2021-09-04
16
2021-09-04
1
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-09-04
18
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-04
ATLANTA (110)
2021-09-04
5
2021-09-04
31

Number of Riders: 80

Number of Horses: 106

The sum of prizes: 2 960.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl