Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
109 ACCEPTED 2021-09-23 23:25:12
2021-09-23 20:33:15
Barbara Charysz HUBA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
108 ACCEPTED 2021-09-23 20:10:33
2021-09-23 20:05:01
Klaudia Bondos SALIM
  • 2x 1_T/Debiut/(wys. 30 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
107 ACCEPTED 2021-09-23 19:52:14
2021-09-23 19:17:19
Jan Goc PESTKA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys. 60 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
106 ACCEPTED 2021-09-23 19:52:08
2021-09-23 19:11:29
Paweł Goc ETNA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys. 60 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
105 ACCEPTED 2021-09-23 19:52:04
2021-09-23 16:54:47
Amelia Neumann HUGO
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
104 ACCEPTED 2021-09-23 19:52:02
2021-09-23 16:54:16
Amelia Neumann DOMINO
  • 2x 1_T/Debiut/(wys. 30 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
103 ACCEPTED 2021-09-23 12:03:36
2021-09-23 12:00:44
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
102 ACCEPTED 2021-09-23 12:03:33
2021-09-23 11:59:23
Waldemar Gaca LODORIJKE
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
101 ACCEPTED 2021-09-23 19:51:58
2021-09-23 11:40:50
Malwina Rudnik SIESTA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
100 ACCEPTED 2021-09-23 12:03:25
2021-09-23 11:03:45
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
99 ACCEPTED 2021-09-23 12:03:22
2021-09-23 11:02:48
Małgorzata Zubrycka DJ CZEJENKA
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
98 ACCEPTED 2021-09-23 12:03:18
2021-09-23 10:56:57
Weronika Brodzińska WALTER
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
97 ACCEPTED 2021-09-23 12:03:15
2021-09-23 10:46:50
Zuzanna Ciecholewska SOLARIS
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
96 ACCEPTED 2021-09-23 12:03:11
2021-09-23 10:46:06
Zuzanna Ciecholewska LORD CASTLE
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
95 ACCEPTED 2021-09-23 12:03:01
2021-09-23 10:45:41
Zuzanna Ciecholewska DON REVERDY C
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
94 ACCEPTED 2021-09-23 12:02:53
2021-09-23 10:06:02
Maksymilian Mroczkowski ERA
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
93 ACCEPTED 2021-09-23 08:37:26
2021-09-22 23:19:38
Monika Kiedrowska DYSTRYKT
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
92 ACCEPTED 2021-09-22 21:47:15
2021-09-22 19:31:21
Kinga Wojciechowska DISNEY G
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
91 ACCEPTED 2021-09-22 21:47:04
2021-09-22 19:24:57
Antonia Chylińska HARA
  • 2x 3_R/Kuce/handicapowy (wys.60 - 80 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
90 ACCEPTED 2021-09-22 18:19:05
2021-09-22 18:02:54
Julia Kostyra HELOIZA ZK
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
89 ACCEPTED 2021-09-22 18:19:03
2021-09-22 18:02:24
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys.60 - 80 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
88 ACCEPTED 2021-09-22 18:18:59
2021-09-22 18:01:47
Kornelia Orzechowska WIXAS
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
87 ACCEPTED 2021-09-22 18:18:56
2021-09-22 18:01:09
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
86 ACCEPTED 2021-09-22 18:18:51
2021-09-22 18:00:42
Daria Niemczyk CARLOS
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
85 ACCEPTED 2021-09-22 18:18:48
2021-09-22 17:07:31
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
84 ACCEPTED 2021-09-22 18:18:45
2021-09-22 16:24:23
Julia Glamowska HARDY
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
83 ACCEPTED 2021-09-22 18:18:42
2021-09-22 16:23:54
Justyna Łopato HARDY
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
82 ACCEPTED 2021-09-22 18:18:40
2021-09-22 16:10:30
Zuzanna Bajan CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
81 ACCEPTED 2021-09-23 23:25:10
2021-09-22 16:06:37
Zuzanna Bajan AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
80 ACCEPTED 2021-09-22 18:18:34
2021-09-22 16:06:21
Zuzanna Bajan QUILANO V/H MAARLO
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
79 ACCEPTED 2021-09-22 18:18:30
2021-09-22 16:05:44
Zuzanna Bajan AL CAPONE TER SALEGHEM Z
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
78 ACCEPTED 2021-09-22 18:18:26
2021-09-22 15:51:06
Daria Olech SAMURAJ
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
77 ACCEPTED 2021-09-22 11:39:44
2021-09-22 10:52:39
Weronika Brodziak ASTA
  • 1x 1_T/Debiut/(wys. 30 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
76 ACCEPTED 2021-09-22 11:39:39
2021-09-22 10:52:16
Martyna Malak BAXTER Z JASKÓŁKI
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
75 ACCEPTED 2021-09-22 11:39:35
2021-09-22 10:40:28
Weronika Garstecka RÓŻA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
74 ACCEPTED 2021-09-23 12:02:48
2021-09-22 09:19:55
Leon Piekut BONNY
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
73 ACCEPTED 2021-09-22 10:03:16
2021-09-22 09:19:00
Anna Dygulska KASANDRA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
72 ACCEPTED 2021-09-22 10:03:13
2021-09-22 09:18:01
Marta Drzewiecka PALTA
  • 1x 1_T/Debiut/(wys. 30 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
71 ACCEPTED 2021-09-22 10:03:09
2021-09-22 09:17:23
Michelle Tkaczuk VISTA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
70 ACCEPTED 2021-09-22 10:03:02
2021-09-21 22:07:50
Agata Stachewicz ELTON
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
69 ACCEPTED 2021-09-22 10:02:58
2021-09-21 21:39:05
Nina Ratajczyk WOJTEK
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys. 60 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
68 ACCEPTED 2021-09-22 10:02:54
2021-09-21 21:15:33
Agata Stępień HEROS-A
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
67 ACCEPTED 2021-09-21 19:37:47
2021-09-21 17:57:01
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
66 ACCEPTED 2021-09-21 19:37:43
2021-09-21 16:55:07
Joanna Słabowska SOLO
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
65 ACCEPTED 2021-09-21 19:37:39
2021-09-21 08:52:26
Kalina Tomaszewska JAVA
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
64 ACCEPTED 2021-09-21 19:37:35
2021-09-21 08:50:24
Joanna Bożek CAMARO L
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
63 ACCEPTED 2021-09-21 19:37:31
2021-09-21 08:50:04
Zofia Nolka ALIZE
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
62 ACCEPTED 2021-09-21 19:37:28
2021-09-20 21:37:47
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
61 ACCEPTED 2021-09-21 19:37:24
2021-09-20 21:27:16
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
60 ACCEPTED 2021-09-21 19:37:20
2021-09-20 21:01:57
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
59 ACCEPTED 2021-09-20 20:47:42
2021-09-20 19:51:03
Martyna Bachorska KALMAR
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
58 ACCEPTED 2021-09-20 20:47:40
2021-09-20 19:27:31
Amelia Bieżuńska A LA AMARE
  • 2x 1_T/Debiut/(wys. 30 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
57 ACCEPTED 2021-09-20 20:47:37
2021-09-20 17:29:44
Magdalena Sieńkowska-Siekiera DOTY
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
56 ACCEPTED 2021-09-20 20:47:34
2021-09-20 15:12:51
Oliwia Klimkiewicz OSCAR
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
55 ACCEPTED 2021-09-20 20:47:30
2021-09-20 15:12:32
Blanka Kaczmarek WAAIE Q ETOYCA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
54 ACCEPTED 2021-09-20 20:47:26
2021-09-20 14:40:09
Maja Grzybek BOTANIKA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
53 ACCEPTED 2021-09-20 20:47:22
2021-09-20 12:37:43
Dominika Steyer BASMA
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
52 ACCEPTED 2021-09-20 11:58:41
2021-09-20 08:43:07
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys. 60 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys.60 - 80 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
51 ACCEPTED 2021-09-20 11:58:36
2021-09-20 07:44:01
Michał Szukała FRANKE
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 8_R/C/(wys. 130 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
50 ACCEPTED 2021-09-20 11:58:29
2021-09-20 07:34:35
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys. 60 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys.60 - 80 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
49 ACCEPTED 2021-09-19 22:18:39
2021-09-19 12:47:30
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
48 ACCEPTED 2021-09-19 22:18:36
2021-09-19 10:22:17
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
47 ACCEPTED 2021-09-19 08:34:47
2021-09-18 22:47:59
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
46 ACCEPTED 2021-09-18 22:18:15
2021-09-18 17:14:46
Marcelina Nietz EMILLY
  • 2x 1_T/Debiut/(wys. 30 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
45 ACCEPTED 2021-09-18 22:18:11
2021-09-18 17:12:30
Samantha Winiarska OMAR
  • 2x 1_T/Debiut/(wys. 30 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
44 ACCEPTED 2021-09-22 21:46:55
2021-09-18 13:47:46
Kamila Lutowska MICKEY
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
43 ACCEPTED 2021-09-18 22:18:04
2021-09-18 11:07:29
Nadia Małecka AMIGOS
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
42 ACCEPTED 2021-09-18 22:18:00
2021-09-18 06:02:46
Roksana Wielicka BANDI
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
41 ACCEPTED 2021-09-18 22:17:54
2021-09-18 05:57:43
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
40 ACCEPTED 2021-09-18 22:17:49
2021-09-17 18:00:50
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys.60 - 80 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
39 ACCEPTED 2021-09-18 22:17:45
2021-09-17 17:08:03
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 8_R/C/(wys. 130 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
38 ACCEPTED 2021-09-18 22:17:41
2021-09-17 17:07:46
Wiktoria Lasecka ZABAWA
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
37 ACCEPTED 2021-09-16 21:38:53
2021-09-16 21:13:21
Maja Lutomska PUNTO
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys.60 - 80 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
36 ACCEPTED 2021-09-16 21:38:50
2021-09-16 20:35:30
Marcin Matelski CANIZARES G
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
35 ACCEPTED 2021-09-16 21:38:47
2021-09-16 20:23:20
Alessandra Walkowska DELECTA S
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
34 ACCEPTED 2021-09-16 21:38:44
2021-09-16 17:19:56
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
33 ACCEPTED 2021-09-16 21:38:40
2021-09-16 14:08:44
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
32 ACCEPTED 2021-09-16 21:38:36
2021-09-16 12:33:53
Nikola Płotka CALINECZKA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
31 ACCEPTED 2021-09-15 00:09:42
2021-09-14 20:52:30
Tomasz Nalazek BILBAO
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
30 ACCEPTED 2021-09-14 13:30:34
2021-09-14 12:49:14
Natalia Kęcińska RYTMIKA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
29 ACCEPTED 2021-09-22 21:46:45
2021-09-13 19:07:06
Mateusz Werwiński HALA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys. 60 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
28 ACCEPTED 2021-09-12 18:25:37
2021-09-12 17:43:33
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
27 ACCEPTED 2021-09-12 14:38:07
2021-09-12 08:22:15
Natalia Antczak WENEZJA
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
26 ACCEPTED 2021-09-12 14:38:04
2021-09-11 21:39:26
Barbara Hermanowska AUDREY
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
25 ACCEPTED 2021-09-19 22:18:33
2021-09-10 22:45:58
Zofia Trzcińska CONAN I
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
24 ACCEPTED 2021-09-09 22:18:39
2021-09-09 19:56:53
Justyna Łopato FANTASTIC
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
23 ACCEPTED 2021-09-22 18:27:58
2021-09-09 19:26:15
Luiza Górska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys.60 - 80 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
22 ACCEPTED 2021-09-08 23:58:44
2021-09-08 20:25:53
Olga Chodkiewicz-Polska CONCORDIA
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
21 ACCEPTED 2021-09-07 15:20:18
2021-09-07 13:09:29
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
20 ACCEPTED 2021-09-07 00:06:12
2021-09-06 13:40:17
Antoni Wiśniewski CHACCO STERN
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
19 ACCEPTED 2021-09-05 16:14:37
2021-09-05 14:05:45
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
18 ACCEPTED 2021-09-04 04:49:18
2021-09-03 15:57:17
Jagoda Peplińska LIBERACE
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
17 ACCEPTED 2021-09-02 21:46:04
2021-09-02 20:45:53
Kinga Smoleńska CZACZA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
16 ACCEPTED 2021-08-25 13:43:01
2021-08-25 10:57:03
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (wys.60 - 80 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
15 ACCEPTED 2021-08-23 23:09:34
2021-08-23 23:06:25
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
14 ACCEPTED 2021-08-23 23:09:29
2021-08-23 22:02:57
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
13 ACCEPTED 2021-08-24 20:45:32
2021-08-20 13:27:35
Weronika Ponczek GOLDIKA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 80 cm.) z trafieniem w normę czasu /towarzyski
12 ACCEPTED 2021-08-19 15:43:44
2021-08-19 12:34:42
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 8_R/C/(wys. 130 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
11 ACCEPTED 2021-09-18 22:17:31
2021-08-19 07:40:48
Natalia Grela REWIA
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
10 ACCEPTED 2021-08-19 09:52:07
2021-08-18 23:24:52
Julka Zegarska ESPRIT
  • 2x 1_T/Debiut/(wys. 30 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
9 ACCEPTED 2021-08-19 09:52:00
2021-08-18 18:32:38
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
8 ACCEPTED 2021-09-10 18:05:07
2021-08-18 18:31:16
Dororta Chełkowska KLARISA
  • 2x 1_T/Debiut/(wys. 30 cm.) dokładności, art. 238.1.1 /towarzyski
7 ACCEPTED 2021-08-19 15:43:40
2021-08-18 18:09:25
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 8_R/C/(wys. 130 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 9_R/CC/(wys. 140 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
6 ACCEPTED 2021-08-18 18:18:47
2021-08-18 18:08:16
Marcin Matelski QUICK STEP MW.
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
5 ACCEPTED 2021-08-18 18:18:41
2021-08-18 18:07:06
Marcin Matelski KACAVANTA VTH
  • 1x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
4 ACCEPTED 2021-08-18 18:18:36
2021-08-18 18:06:38
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
3 ACCEPTED 2021-08-18 18:18:30
2021-08-18 18:06:21
Marcin Matelski BARCELONA G
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7_R/N/(wys. 120 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
2 ACCEPTED 2021-09-23 19:51:53
2021-08-18 17:43:41
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 2x 3_R/Kuce/handicapowy (wys.60 - 80 cm.) zwykły, art. 238.2.1 /regionalny
1 ACCEPTED 2021-08-18 18:18:22
2021-08-18 16:12:20
Oliwia Ziółkowska GREEN LIGHT M
  • 2x 5_R/L/(wys. 100 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 /regionalny
  • 1x 6_R/P/(wys. 110 cm.) zwykły art. 238.2.1 /regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
2. Bachorska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
3. Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019287
4. Bieżuńska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
5. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
6. Bondos Klaudia brak przynależności
2007 (JM.)
brak
7. Bożek Joanna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
Brak
8. Brodziak Weronika .
2009 (JM.)
.
9. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
10. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
11. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (JM.)
Brak
12. Chełkowska Dororta niezrzeszona
2009 (JM.)
brak
13. Chodkiewicz-Polska Olga St. Stadnina Koni Olimpia
S
O049477
14. Chylińska Antonia brak
2009 (JM.)
O058736
15. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O011247
16. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
17. Drzewiecka Marta BPK kuj-pom
2007 (JM.)
brak
18. Dygulska Anna BPK kuj-pom
2004 (J.)
brak
19. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team
S
O022807
20. Garstecka Weronika Brak
2006 (JM.)
brak
21. Glamowska Julia Brak
2003 (J.)
Brak
22. Głogowska Victoria Kj Stajnia jaruzyn
2007 (JM.)
Brak
23. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
24. Goc Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2008 (JM.)
brak
25. Goc Paweł Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2011 (Mł.)
brak
26. Górska Luiza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2008 (JM.)
O062649
27. Grela Natalia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2005 (J.)
O060737
28. Grzybek Maja Brak
2008 (JM.)
Brak
29. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
30. Hermanowska Barbara Brak
S
Brak
31. Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
S
O022330
32. Kaczmarek Blanka Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
O061598
33. Kęcińska Natalia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2000 (MJ.)
brak
34. Kiedrowska Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
35. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
36. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
O052358
37. Kostyra Julia KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O065132
38. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
39. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
40. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
41. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
42. Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
43. Lutomska Maja OJK Cavalino
2006 (JM.)
O047565
44. Lutowska Kamila Bpk
2008 (JM.)
Brak
45. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
46. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
0019289
47. Malak Martyna brak
2007 (JM.)
brak
48. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
49. Matelski Marcin ST KJ Olimpia
S
.
50. Matelski Marcin St. KJ Olimpia
S
O003420
51. Mroczkowski Maksymilian Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2007 (JM.)
O047562
52. Nalazek Tomasz brak
S
brak
53. Neumann Amelia -
2008 (JM.)
Brak
54. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O045520
55. Nietz Marcelina .
2011 (Mł.)
.
56. Nolka Zofia BPK kuj-pom
2003 (J.)
Brak
57. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
11968/21
58. Olech Daria KJ Classic
2002 (MJ.)
O028874
59. Olszanowski Daniel St. Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
60. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
61. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
62. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
63. Pawłowicz Martyna SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O062405
64. Peplińska Jagoda KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
O056199
65. Piekut Leon BPK kuj-pom
2009 (JM.)
brak
66. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
O050133
67. Płotka Nikola BPK kuj-pom
2006 (JM.)
O060954
68. Ponczek Weronika Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2008 (JM.)
brak
69. Ratajczak Nina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
brak
70. Rudnik Malwina Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
71. Sieńkowska-Siekiera Magdalena -
2001 (MJ.)
brak
72. Słabowska Joanna KJ Equistars
2001 (MJ.)
O033157
73. Smoleńska Kinga Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
74. Stachewicz Agata Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
brak
75. Stępień Agata Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
76. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
77. Szczepańska Małgorzata SSOJ Jaszczółtowo
S
O045680
78. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
79. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
80. Tkaczuk Michelle BPK kuj-pom
2004 (J.)
brak
81. Tomaszewska Kalina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
2007 (JM.)
O053330
82. Trzcińska Zofia St. Stadnina Koni Olimpia
2005 (J.)
O055934
83. Walkowska Alessandra St. KJ Olimpia
S
O020861
84. Werwiński Mateusz SKJ Olimpia
2008 (JM.)
O059427
85. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
86. Winiarska Samantha .
2007 (JM.)
,
87. Wiśniewski Antoni St. KJ Olimpia
2006 (JM.)
O043737
88. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
89. Wojciechowska Kinga BPK kuj-pom
S
brak
90. Zegarska Julka brak
brak
91. Ziółkowska Oliwia St KJ Olimpia
S
O028385
92. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

84

A LA AMARE WEST POL 2012 klacz gniada/168 F: A La Carte
M: Farach
Brak DE441410358012
2.

30

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/165 F: Aga Khan Z / Acorado I
M: Savannah Z / Sandro Z
K026890 056015Z55631915
3.

105

AL CAPONE TER SALEGHEM Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/. F: Aktion Pur
M: Koreandre de la Pomme / Vagabond de la Pomme
Brak 056015Z55778816
4.

89

ALIZE WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/163 F: Ignam
M: Adina
Brak POL 007 60 00074 04
5.

69

AMIGOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach szampańska/170 F: Aramir
M: Amiga
Brak 616007610019216
6.

103

ASTA . POL 2010 klacz gniada/167 F: .
M: .
. .
7.

10

AUDREY SP POL 2009 Klacz siwa/158 F: Rhytmus S
M: American Beauty
K023152 616 009 66 11290 09
8.

68

BANDI TYP POGRUBIANY POL 2015 wałach kara/mk:158 F: Indus
M: Barbi
Brak 6169995701929
9.

35

BARCELONA G SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Balanga
k021684 616009640026911
10.

79

BASMA TS POL 2005 klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
11.

102

BAXTER Z JASKÓŁKI TINKER POL 2015 wałach srokata/mk:150 F: Angelo v Grafschafter
M: Balanga z Jaskółki
brak brak
12.

47

BELMONDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/177 F: Concert
M: Birma
LKRWZJ/3459/20 616009610204009
13.

55

BILBAO SP POL 2011 Wałach tarantowata/167 F: Wiliam
M: Bahama II
brak
14.

74

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
15.

29

BONNY TINKER POL ... klacz srokata/kuc:.... F: .....
M: .....
brak ...........................
16.

80

BOTANIKA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Lew
M: Bona
Brak 616007610118214
17.

58

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
18.

56

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:115 F: NN
M: NN
Brak 616999520123416
19.

73

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
20.

90

CAMARO L Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach gniada/170 F: Contenaro
M: Lacosta
Brak DE 455550076617
21.

60

CANIZARES G HOLSZTYŃSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/171 F: Connor
M: Feliz Fabienne
Brak -
22.

110

CARLOS WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/171 F: Otyn
M: Cyranka
K029891 616007610069812
23.

36

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/175 F: Hickstead White
M: Cantinera
. 616009520061417
24.

48

CHACCO STERN HAN GER 2010 wałach skarogniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanisa / Sandro
K023517 DE431310659810
25.

107

CHAMPAGNE DE TALMA SF POL 2012 wałach gniada/169 F: Canturo
M: Quinta de Pivoine/Calvaro Z
Brak 25000112237432S
26.

125

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
27.

15

CONAN I SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Caliro /
M: Casandra / Coriolan
K023083 616009530238411
28.

1

CONCORDIA SP POL 2015 klacz gniada/174 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Całka / Correro
K027335 616009610068315
29.

75

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
Brak de 431312309415
30.

57

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
31.

45

CZACZA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/162 F: Colox Cup
M: Czikita
Brak 616007600275312
32.

111

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
K029217 616013580726609
33.

59

DELECTA S SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Black Jack
M: Dione S
Brak .
34.

67

DIONE S SP POL 2011 klacz kara F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Donwelta S / Weltstein
K026016 616009520030711
35.

116

DISNEY G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach srokata/165 F: Turbud Alino
M: Dama
brak 616009520001016
36.

123

DJ CZEJENKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: VON CHACCO IXE/ CHACCO BLUE
M: DAJ MONEY/ MARAM
K031726 616009520049217
37.

126

DOMINO KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:120 F: NN
M: NN
Brak 616999681005813
38.

119

DON REVERDY C SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: If Du Reverdy /
M: Dumka /
brak -
39.

83

DOTY KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:148 F: Toyota
M: Domieszka
brak 616013680023111
40.

41

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
41.

76

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
brak POL013670148308
42.

117

DYSTRYKT WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/160 F: Rabiatos Z
M: Dygresja
brak 616007600113609
43.

96

ELTON TYP SZLACHETNY POL 01.01.2008 wałach inna/155cm F: NN
M: NN
brak 616999610328308
44.

71

EMILLY . POL . klacz srokata/kuc:. F: .
M: .
. .
45.

118

ERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/165 F: CASINO-L/ CASSIANO
M: EROIKA/ CZAROWNIK
K028011 616009610105913
46.

40

ESPRIT KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:141 F: Tenor
M: Erozja
KO13977 616013680092309
47.

128

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
48.

14

FANTASTIC SP POL 2017 klacz gniada/165 F: La Calidad/Lancer II
M: Fiona/Palegro
Brak 616 009 61 00559 17
49.

17

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
50.

77

FRANKE KWPN POL 2010 wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
51.

39

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B
M: Gwiazda
brak 616009520108517
52.

65

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
53.

8

GOLDIKA Duży Koń Niemiecki POL 2012 klacz gniada/160 F: Godewind
M: Maja
brak DE 456570039112
54.

34

GREEN LIGHT M SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Generacja / Le Voltaire
K028394 616009690057615
55.

133

HAGGIS Szlachetna Połkrew POL 2002 Wałach siwa/172 F: Good Luck
M: Hagada
Brak 009520024602
56.

18

HALA KOŃ MAŁY POL 05.0 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Nepumuk
M: Heska
K029620 616 013 61 01578 11
57.

115

HARA NN POL 2005 klacz siwa/kuc:149cm F: NN
M: NN
Brak 616999520166506
58.

108

HARDY WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: Iloczyn
M: Harfa
Brak 616007640008017
59.

114

HELOIZA ZK WLKP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landino
M: Hiboczka
K032866 616007590057015
60.

94

HEROS-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach ciemnogniada/160 F: EQUIN
M: HARA-A
brak 616009660128112
61.

49

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
62.

131

HUBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz ciemnogniada/160 F: Cityboy R
M: Hala
Brak 616 009 52 00009 12
63.

127

HUGO WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Ulco
M: Hera
brak 007610069208
64.

132

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:111 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
65.

91

JAVA KWPN POL 2014 wałach kara/184 F: BUBALU VDL
M: Whisperer
K027337 528003201402161
66.

87

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
67.

37

KACAVANTA VTH . NED 2015 klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Caravanta VTH / Numero Uno
K030621 528003201508675
68.

85

KALMAR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gandis
M: Kira
Brak
69.

109

KAPRIOLA WLKP POL 2010 Klacz gniada/170 F: Poll
M: Kontra Makker
Brak ...
70.

99

KASANDRA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz siwa/165 F: Polonus
M: Klara
brak POL007520034208
71.

51

KLARISA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999610217017
72.

93

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro
M: Lansada
K012016 009510224605
73.

43

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
74.

46

LIBERACE HOLSZTYŃSKA GBR 2008 wałach gniada/171 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
K027004 826041/000150673
75.

124

LODORIJKE KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Grandorado TN / Eldorano Van De Zeshoek
M: Zandorijke / Concorde
K029998 528003201608659
76.

120

LORD CASTLE SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Castle Rock /
M: Lady Catoki /
brak 616009520035217
77.

2

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
78.

3

LUGANO NIEM. SPORT. POL 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z/ Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
79.

86

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V / Guidam ex Adagio IV
M: Landova / Landor S
K030528 616009600058815
80.

42

MACHORKA SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Midas / Furore
M: Marihuana / Grand Amour
K026967 616009520042514
81.

23

MICKEY COB POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: -
M: -
Brak .....
82.

44

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
83.

78

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
84.

113

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn / nn
M: nn / nn
K028331 -
85.

100

NORWANA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/165 F: Izander
M: Norina
brak 616007680087410
86.

70

OMAR . POL 2010 wałach gniada/. F: .
M: .
. .
87.

82

OSCAR KUC BELGIJSKI POL 2010 wałach gniada/kuc:141 F: Cadet
M: Fleur
K024966 056002P00710373
88.

98

PALTA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/165 F: Evento
M: Pola
brak 616007610020110
89.

129

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
90.

72

POKER TYP SZLACHETNY POL 2009 wałach kasztanowata/173 F: NN
M: NN
brak 616999520184308
91.

61

PUNTO CRUSADO POL 2010 wałach tarantowata/kuc:kuc:14 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
92.

53

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
K024071 431310650611
93.

38

QUICK STEP MW. HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidam de Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
94.

106

QUILANO V/H MAARLO BWP BEL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Quint VJ Maarlo / Quidam De Revel
M: Chi-Mara Z / Chellano Z
K029463 056002W00316712
95.

50

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY POL 2011 klacz skarogniada/kuc:134 F: Noble Rebel / Noble Boy
M: Hesselers Kimberly Star Girl / Easter Boy M
K030932 -
96.

6

REWIA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/Nie wiem F: Marino
M: Reakcja
K026626 616 007 61 02048 14
97.

101

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz tarantowata/155 F: PATROL EX PARYS
M: RONA
BRAK 616007610191015
98.

54

RYTMIKA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/167 F: Egerro
M: Rosa
brak 616007610045317
99.

130

SALIM WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kara/162 F: Lissaro
M: Sorbona
brak 616007520055216
100.

104

SAMURAJ MAŁY KOŃ POL 2014 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
brak
101.

33

SIESTA WLKP POL 2006 klacz kara/162 F: Rekrut
M: Segowia
Brak 007520027206
102.

121

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador / Levantos II
M: Sesil / Dżentelmen
K030686 616009530208115
103.

92

SOLO WLKP POL 2013 wałach gniada/..... F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
104.

88

TAJFUN WLKP POL 2005 wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
105.

97

VISTA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/162 F: Jakobin
M: Ambrozja
brak POL007520127509
106.

81

WAAIE Q ETOYCA KUC BELGIJSKI POL 2007 klacz kara/kuc:138 F: Templeruid / Templeruid Syrah
M: Dyle Qeenbbee / Weston Leandros
K031650 056013W00009772
107.

122

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
108.

52

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
K031852 POL 732010069210
109.

112

WIXAS M POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Szkrab
M: Witaxa
K027106 616009690015612
110.

95

WOJTEK KUC POL 2010 wałach kara/kuc:131 F: Monarcha
M: Wanessa
brak 616 013 61 02682 10
111.

64

ZABAWA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Biscayo / Contendro I
M: Z Farina / Zacharov
K026918 616007610186215
112.

66

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/kuc:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
WENEZJA (52)
2021-09-25
2021-09-25
Bachorska Martyna
Brak
KALMAR (85)
2021-09-25
1
2021-09-25
Bajan Zuzanna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
Bieżuńska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-25
1
2021-09-25
1
2021-09-25
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (41)
2021-09-25
2021-09-25
Bondos Klaudia
brak przynależności
SALIM (130)
2021-09-25
1
2021-09-25
Bożek Joanna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2021-09-25
3
2021-09-25
Brodziak Weronika
.
ASTA (103)
2021-09-25
12
2021-09-25
1
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
MOKRA (78)
2021-09-25
2021-09-25
9
WALTER (122)
2021-09-25
17
2021-09-25
1
2021-09-25
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-25
5
2021-09-25
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
HUBA (131)
2021-09-25
30
2021-09-25
23
2021-09-25
Chełkowska Dororta
niezrzeszona
KLARISA (51)
2021-09-25
12
2021-09-25
1
Chodkiewicz-Polska Olga
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-09-25
14
2021-09-25
2021-09-25
Chylińska Antonia
brak
2021-09-25
1
2021-09-25
HARA (115)
2021-09-25
2021-09-25
13
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-25
11
2021-09-25
2021-09-25
19
2021-09-25
SOLARIS (121)
2021-09-25
2021-09-25
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-09-25
1
2021-09-25
25
Drzewiecka Marta
BPK kuj-pom
PALTA (98)
2021-09-25
15
2021-09-25
Dygulska Anna
BPK kuj-pom
2021-09-25
34
2021-09-25
1
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team
LODORIJKE (124)
2021-09-25
2021-09-25
COLINE (125)
2021-09-25
Garstecka Weronika
Brak
RÓŻA (101)
2021-09-25
2021-09-25
29
Glamowska Julia
Brak
HARDY (108)
2021-09-25
Głogowska Victoria
Kj Stajnia jaruzyn
KAPRIOLA (109)
2021-09-25
24
2021-09-25
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2021-09-25
13
2021-09-25
2021-09-25
9
Goc Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
PESTKA (129)
2021-09-25
2021-09-25
Goc Paweł
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
ETNA (128)
2021-09-25
23
2021-09-25
3
Górska Luiza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-09-25
2
2021-09-25
6
2021-09-25
Grela Natalia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
REWIA (6)
2021-09-25
3
2021-09-25
Grzybek Maja
Brak
2021-09-25
1
2021-09-25
23
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (43)
2021-09-25
12
2021-09-25
Hermanowska Barbara
Brak
AUDREY (10)
2021-09-25
2021-09-25
15
Hulisz Aleksandra
KJ MORGAN w Balczewie
2021-09-25
2021-09-25
Kaczmarek Blanka
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
11
2021-09-25
Kęcińska Natalia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
RYTMIKA (54)
2021-09-25
2021-09-25
31
2021-09-25
Kiedrowska Monika
Pomorska Liga Jeździecka
DYSTRYKT (117)
2021-09-25
1
2021-09-25
4
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-09-25
10
2021-09-25
2021-09-25
OSCAR (82)
2021-09-25
11
2021-09-25
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (66)
2021-09-25
7
2021-09-25
10
Kostyra Julia
KJ Wiecanowo
2021-09-25
5
2021-09-25
6
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (111)
2021-09-25
2021-09-25
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (44)
2021-09-25
12
2021-09-25
2021-09-25
Kulpa Anna
CKJ Bonanza
JAMAJKA (132)
2021-09-25
1
2021-09-25
6
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
ZABAWA (64)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
Lewandowska Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
LA PAZ (93)
2021-09-25
2021-09-25
Lutomska Maja
OJK Cavalino
PUNTO (61)
2021-09-25
8
2021-09-25
16
Lutowska Kamila
Bpk
MICKEY (23)
2021-09-25
1
2021-09-25
1
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-25
7
2021-09-25
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
HARDY (108)
2021-09-25
17
2021-09-25
Malak Martyna
brak
2021-09-25
35
2021-09-25
20
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
AMIGOS (69)
2021-09-25
2021-09-25
Matelski Marcin
ST KJ Olimpia
LUGANO (3)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
7
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
Matelski Marcin
St. KJ Olimpia
2021-09-25
9
2021-09-25
Mroczkowski Maksymilian
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
ERA (118)
2021-09-25
20
2021-09-25
Nalazek Tomasz
brak
BILBAO (55)
2021-09-25
12
2021-09-25
4
Neumann Amelia
-
DOMINO (126)
2021-09-25
1
2021-09-25
1
HUGO (127)
2021-09-25
22
2021-09-25
1
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (110)
2021-09-25
2021-09-25
Nietz Marcelina
.
EMILLY (71)
2021-09-25
1
2021-09-25
1
Nolka Zofia
BPK kuj-pom
ALIZE (89)
2021-09-25
2
2021-09-25
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-25
2021-09-25
Olech Daria
KJ Classic
SAMURAJ (104)
2021-09-25
28
2021-09-25
Olszanowski Daniel
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-09-25
13
2021-09-25
Orzechowska Kornelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
WIXAS (112)
2021-09-25
2021-09-25
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-25
2021-09-25
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LUPINUS (86)
2021-09-25
2021-09-25
Pawłowicz Martyna
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (88)
2021-09-25
2021-09-25
Peplińska Jagoda
KJ Stajnia Jarużyn
2021-09-25
8
2021-09-25
2021-09-25
5
Piekut Leon
BPK kuj-pom
BONNY (29)
2021-09-25
1
2021-09-25
1
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (113)
2021-09-25
10
2021-09-25
23
Płotka Nikola
BPK kuj-pom
2021-09-25
2021-09-25
Ponczek Weronika
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-09-25
33
2021-09-25
27
Ratajczak Nina
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
WOJTEK (95)
2021-09-25
17
2021-09-25
20
2021-09-25
Rudnik Malwina
Bez Przynależności Klubowej
SIESTA (33)
2021-09-25
1
2021-09-25
28
Sieńkowska-Siekiera Magdalena
-
DOTY (83)
2021-09-25
23
2021-09-25
1
Słabowska Joanna
KJ Equistars
SOLO (92)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
Smoleńska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
CZACZA (45)
2021-09-25
32
2021-09-25
18
Stachewicz Agata
Pomorska Liga Jeździecka
ELTON (96)
2021-09-25
1
2021-09-25
22
Stępień Agata
Bez Przynależności Klubowej
HEROS-A (94)
2021-09-25
2021-09-25
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (79)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
Szczepańska Małgorzata
SSOJ Jaszczółtowo
2021-09-25
1
2021-09-25
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FRANKE (77)
2021-09-25
2021-09-25
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (87)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
Tkaczuk Michelle
BPK kuj-pom
VISTA (97)
2021-09-25
17
2021-09-25
Tomaszewska Kalina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
JAVA (91)
2021-09-25
2021-09-25
Trzcińska Zofia
St. Stadnina Koni Olimpia
CONAN I (15)
2021-09-25
2021-09-25
Walkowska Alessandra
St. KJ Olimpia
2021-09-25
26
2021-09-25
Werwiński Mateusz
SKJ Olimpia
HALA (18)
2021-09-25
2021-09-25
1
2021-09-25
4
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (67)
2021-09-25
2021-09-25
BANDI (68)
2021-09-25
23
2021-09-25
2021-09-25
21
Winiarska Samantha
.
OMAR (70)
2021-09-25
12
2021-09-25
1
Wiśniewski Antoni
St. KJ Olimpia
2021-09-25
2
2021-09-25
Wnęk Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-25
2021-09-25
Wojciechowska Kinga
BPK kuj-pom
DISNEY G (116)
2021-09-25
2021-09-25
Zegarska Julka
brak
HAGGIS (133)
2021-09-25
1
2021-09-25
1
Ziółkowska Oliwia
St KJ Olimpia
2021-09-25
8
2021-09-25
2021-09-25
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25

Number of Riders: 92

Number of Horses: 112

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl