Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w ujeżdżeniu
SOLEC KUJAWSKI, 09-10.09.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 10:30:53
2017-09-08 10:29:41
Aleksandra Oczachowska K2
  • 1x 4/P1/regionalny
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 10:26:51
2017-09-08 10:26:33
Aleksandra Oczachowska WANILIA
  • 1x 4/P1/regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 09:07:07
2017-09-07 08:57:54
Kinga Rzepka SHERIDAN
  • 2x 4/P1/regionalny
  • 2x 10/P2/regionalny
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:44:29
2017-09-06 17:27:03
Natalia Mila SAHARA
  • 1x 3/P1/towarzyski
  • 1x 9/P2/towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 17:44:03
2017-09-06 16:58:44
Anna Starowoitowa-Swiatkowska SCHANEL
  • 1x 1/L2/towarzyski
  • 1x 3/P1/towarzyski
  • 1x 7/L3/towarzyski
  • 1x 9/P2/towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:33:42
2017-09-06 15:14:27
Joanna Sienkiewicz ARES
  • 1x 5/N5/regionalny
  • 1x 11/N6/regionalny
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 11:42:27
2017-09-06 11:04:04
Daniela Kuczkowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 2/L2/regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 11:42:49
2017-09-06 11:03:31
Daniela Kuczkowska WELCOME
  • 1x 6/C1/regionalny
  • 1x 12/C2/regionalny
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 11:41:26
2017-09-06 11:02:36
Maja Baranowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 4/P1/regionalny
  • 1x 10/P2/regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 09:54:29
2017-09-05 22:42:22
Karolina Laskowska GALLI
  • 1x 2/L2/regionalny
  • 1x 8/L3/regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:32:21
2017-09-05 22:13:09
Magdalena Ćwik NAOMI II C
  • 1x 7/L3/towarzyski
  • 1x 8/L3/regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 17:31:48
2017-09-05 16:18:10
Julia Andrys ARMANI II ANDRYS ARCHITEKT
  • 1x 5/N5/regionalny
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 16:01:47
2017-09-05 13:54:27
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 3/P1/towarzyski
  • 1x 9/P2/towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:56:02
2017-09-04 20:27:36
Justyna Stasiulewicz CARLO ROSSI
  • 2x 2/L2/regionalny
  • 2x 8/L3/regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:54:34
2017-09-04 20:26:23
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 2/L2/regionalny
  • 1x 4/P1/regionalny
  • 1x 8/L3/regionalny
  • 1x 10/P2/regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 21:12:52
2017-09-03 15:28:42
Agata Kaczmarek KRAFTER
  • 1x 5/N5/regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 09:15:32
2017-08-31 08:51:39
Wiktoria Znaczko KODEINKA
  • 1x 5/N5/regionalny
  • 1x 11/N6/regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 09:15:16
2017-08-31 07:16:52
Aleksandra Barwik-Turoń ROBIN
  • 1x 4/P1/regionalny
  • 1x 10/P2/regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:24:55
2017-08-29 21:19:26
Olga Masłowska ALEX
  • 1x 2/L2/regionalny
  • 1x 4/P1/regionalny
  • 1x 8/L3/regionalny
  • 1x 10/P2/regionalny
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 13:31:03
2017-08-17 18:59:10
Magdalena Zgórska-Dąbrowska RAFAELLO
  • 1x 2/L2/regionalny
  • 1x 8/L3/regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 20:17:00
2017-08-17 18:50:20
Magdalena Zgórska-Dąbrowska BONAPARTE
  • 1x 2/L2/regionalny
  • 1x 4/P1/regionalny
  • 1x 8/L3/regionalny
  • 1x 10/P2/regionalny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrys Julia KJ Jeziorki-Osieczna
1997 (MJ.)
O023559
2. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
3. Barwik-Turoń Aleksandra PLJ
S
O022241
4. Bedliński Andrzej Ośrodek Sporów Konnych
S
O002239
5. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
6. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1996 (MJ.)
O011243
7. Kaczmarek Agata Klub Jeździecki Michałówka
S
O025431
8. Kuczkowska Daniela BM HORSE
S
O006233
9. Laskowska Karolina Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
S
brak
10. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
11. Mila Natalia Bpk
1998 (MJ.)
O019071
12. Oczachowska Aleksandra JKSR Michelin Włocławek
13. Rzepka Kinga KJ Classic
S
LZRWZJ/4446/17
14. Sienkiewicz Joanna Klub Jeździecki Classic
S
O021729
15. Starowoitowa-Swiatkowska Anna JKS Rywal
S
O037667
16. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
17. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O029192
18. Uzarska Agata TKJK
S
O013897
19. Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC
S
brak
20. Złotowska Dominika KJ Jarurzyn
S
brak
21. Znaczko Wiktoria Kujawsko-Pomorski KJ
1998 (MJ.)
O028974
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ALEX WLKP POL 2010 Wałach siwa/175 F: Lintasboy R
M: Anbra
O: Krzysztof Rokicinski
B: ----
K018021 616007661498010
2.

7

ARES Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Adiutant
M: Astra
O: Bartosz Michałek
B: Sławomir Matz
K020331
3.

12

ARMANI II ANDRYS ARCHITEKT SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Agora / Argentinus
O: Ewa Andrys
B: Mirosław Marczak
K022220 POL009660211808
4.

15

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier kara F: Emis
M: Artika
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
K022756
5.

2

BONAPARTE SP POL 2011 Wałach gniada F: Baron de Valls
M: Pik Lady
O: Bogdan Zgórski
B: Bogdan i Anna Zgórscy
brak
6.

14

CARLO ROSSI TRAK POL 2012 Ogier gniada F: Emis
M: Cyrkulacja
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
LKRWZJ/962/17
7.

8

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony POL 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Josef Wernke
K024093 DE 435350178710
8.

22

ELSKAMP T F:
M:
O:
B:
9.

3

FRIVOOL KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Sandreo
M: Idivera
O: Agata Uzarska
B: Agata Uzarska
brak
10.

10

GALLI SP POL 2010 Wałach siwa F: Frazes
M: Gracja
O: Wojciech Laskowski
B: Wojciech Laskowski
brak 616 009 52 00276 10
11.

20

K-2 F:
M:
O:
B:
12.

17

KODEINKA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Maram
M: Kanada
O: Robert Znaczko
B: Tomasz Bagniewski
K015727
13.

16

KRAFTER Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Mars
M: Karafka
O: Agata Kaczmarek
B: Roman Knaflewski
K023613
14.

23

MORFEUSZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy
M: Po Aviano
O: A. Bedliński
B: Polska
Brak
15.

11

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
K022852 616009520028213
16.

25

RAFAELLO SP POL 2000 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Roxana
O: Weronika Marchewka-Jędrzejewska
B: Kulpiński Mirosław 
brak
17.

1

RAFAELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Roxana
O: Weronika Marchewka-Jędrzejewska
B: Kulpiński Mirosław
brak
18.

18

ROBIN SP POL 1998 Wałach kasztanowata F: Guido
M: Rewolta
O: Aleksandra Barwik-Turoń
B: Ewa Husarska
K020157
19.

13

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O: Joanna Tobiszewska
B: Grzegorz Orliński
K017673
20.

24

RUCKSTER WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pigmalion
M: Ruleta
O: Dominika Złotowska
B: Wiesław Gałązla
brak
21.

5

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
O: Natalia Mila
B: Łukasz Ziółkowski
Brak
22.

6

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
O: Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
B: Kołpak Beata
616 009 58 01 690 12 616009580169012
23.

4

SHERIDAN WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Sofa
O: Kinga Rzepka
B: Kinga Rzepka
K006842
24.

21

WANILIA F:
M:
O:
B:
25.

9

WELCOME CZEWB CZE 2009 Wałach gniada F: Werbespot
M: Sorbonna
O: -
B: -
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrys Julia
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-09-09
3
Baranowska Maja
BM HORSE
2017-09-09
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
Barwik-Turoń Aleksandra
PLJ
ROBIN (18)
2017-09-09
4
2017-09-10
5
2017-09-10
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sporów Konnych
2017-09-09
2017-09-10
6
2017-09-10
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
2017-09-09
3
2017-09-10
5
2017-09-10
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-10
2017-09-10
2017-09-10
Kaczmarek Agata
Klub Jeździecki Michałówka
KRAFTER (16)
2017-09-09
4
Kuczkowska Daniela
BM HORSE
2017-09-09
6
2017-09-10
2017-09-10
2017-09-09
2017-09-10
Laskowska Karolina
Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
GALLI (10)
2017-09-09
8
2017-09-10
7
2017-09-10
2017-09-10
Masłowska Olga
JKS Rywal
ALEX (19)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
1
2017-09-10
2017-09-10
Mila Natalia
Bpk
SAHARA (5)
2017-09-09
3
2017-09-10
2
2017-09-10
Oczachowska Aleksandra
JKSR Michelin Włocławek
K-2 (20)
2017-09-09
2017-09-10
4
2017-09-10
WANILIA (21)
2017-09-09
6
2017-09-10
6
2017-09-10
Rzepka Kinga
KJ Classic
2017-09-09
3
2017-09-09
2017-09-10
3
2017-09-10
2017-09-10
Sienkiewicz Joanna
Klub Jeździecki Classic
ARES (7)
2017-09-09
5
2017-09-10
2
2017-09-10
Starowoitowa-Swiatkowska Anna
JKS Rywal
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
1
2017-09-10
2017-09-10
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2017-09-09
5
2017-09-10
3
2017-09-10
2017-09-10
ARTEMOR (15)
2017-09-09
2
2017-09-09
2
2017-09-10
2
2017-09-10
2
2017-09-10
2017-09-10
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-09-09
2
2017-09-10
2
2017-09-10
Uzarska Agata
TKJK
2017-09-09
2017-09-09
Zgórska-Dąbrowska Magdalena
KJ CLASSIC
2017-09-09
4
2017-09-10
2017-09-10
2017-09-09
6
2017-09-09
5
2017-09-09
2017-09-10
2017-09-10
2017-09-10
2017-09-10
2017-09-10
4
Złotowska Dominika
KJ Jarurzyn
2017-09-09
2
2017-09-10
3
2017-09-10
Znaczko Wiktoria
Kujawsko-Pomorski KJ
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10

Number of Riders: 21

Number of Horses: 25

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl