Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
70 ACCEPTED 2021-07-30 22:31:37
2021-07-30 21:20:04
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
69 ACCEPTED 2021-07-30 20:38:05
2021-07-30 19:58:41
Mikołaj Bajan RANDY VD HEFFINCK
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
68 ACCEPTED 2021-07-30 20:37:56
2021-07-30 19:57:31
Zuzanna Bajan SHADE OF GOLD NVE Z
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
67 ACCEPTED 2021-07-30 20:37:53
2021-07-30 19:56:59
Zuzanna Bajan QUILANO V/H MAARLO
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
66 ACCEPTED 2021-07-30 20:37:50
2021-07-30 19:56:31
Zuzanna Bajan AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 13_R/C/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
65 ACCEPTED 2021-07-30 19:21:55
2021-07-30 19:03:26
Daniel Zielinski QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
64 ACCEPTED 2021-07-30 19:21:51
2021-07-30 18:22:22
Zuzanna Ciecholewska SOLARIS
  • 2x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
63 ACCEPTED 2021-07-30 19:21:44
2021-07-30 16:05:24
Karol Zielinski MORGAN
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
62 ACCEPTED 2021-07-30 19:21:41
2021-07-30 16:02:21
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
61 ACCEPTED 2021-07-30 19:21:35
2021-07-30 14:58:36
Izabela Szczepańska LATIKA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
60 ACCEPTED 2021-07-30 19:21:31
2021-07-30 14:27:38
Wiktoria Pyrzyńska JENEFER W
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
59 ACCEPTED 2021-07-30 19:21:21
2021-07-30 14:27:04
Amelia Niedźwiecka CRAZY CANDY
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
58 ACCEPTED 2021-07-30 13:44:08
2021-07-30 11:32:36
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
57 ACCEPTED 2021-07-30 13:43:58
2021-07-30 11:26:33
Maja Moczadło FEMME WV
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
56 ACCEPTED 2021-07-30 10:46:55
2021-07-30 10:23:18
Maja Adamiak CZAKRAM
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
55 ACCEPTED 2021-07-30 10:46:51
2021-07-30 10:18:26
Marcin Łączny MARLON
  • 2x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
54 ACCEPTED 2021-07-30 10:46:46
2021-07-30 10:17:18
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
53 ACCEPTED 2021-07-30 10:46:43
2021-07-29 23:27:30
Liliana Kacprzak CORSO
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
52 ACCEPTED 2021-07-30 10:46:39
2021-07-29 23:25:10
Marcelina Kacprzak CORSO
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
51 ACCEPTED 2021-07-29 20:21:13
2021-07-29 18:27:22
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
50 ACCEPTED 2021-07-29 20:21:07
2021-07-29 17:32:08
Martyna Grochowska LUCK
  • 2x 1a_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 1_T/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
49 ACCEPTED 2021-07-29 16:16:31
2021-07-29 11:31:30
Maja Tomaszewska KERMIT
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
48 ACCEPTED 2021-07-29 10:43:01
2021-07-29 10:09:47
Paweł Goc ETNA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (handicapowy 60 cm., zostanie rozegrany jeśli zgłosi się więcej niż 10 par) / regionalny
47 ACCEPTED 2021-07-29 10:42:57
2021-07-29 10:09:15
Jan Goc PESTKA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (handicapowy 60 cm., zostanie rozegrany jeśli zgłosi się więcej niż 10 par) / regionalny
46 ACCEPTED 2021-07-29 10:42:49
2021-07-29 09:52:29
Daria Leba DAISY
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
45 ACCEPTED 2021-07-29 10:42:45
2021-07-29 09:45:42
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
44 ACCEPTED 2021-07-29 10:42:41
2021-07-29 09:34:44
Martyna Grochowska POKUSA
  • 2x 1a_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
43 ACCEPTED 2021-07-29 10:42:38
2021-07-28 22:09:17
Oliwia Wierzbowska MARRAKECH
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
42 ACCEPTED 2021-07-29 10:42:25
2021-07-28 21:07:23
Natalia Rumin SOFIA
  • 2x 8_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca (minimum 5 par żeby konkurs został rozegrany) / regionalny
41 ACCEPTED 2021-07-29 10:41:58
2021-07-28 20:59:17
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
40 ACCEPTED 2021-07-29 10:41:41
2021-07-28 20:58:33
Magdalena Murawska KYARA BEAU-ODETTE B
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
39 ACCEPTED 2021-07-28 16:48:00
2021-07-28 15:48:46
Julia Sikora AMUR
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
38 ACCEPTED 2021-07-28 16:47:57
2021-07-28 15:34:34
Lena Czeszewska LOTARYNGIA
  • 2x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
37 ACCEPTED 2021-07-28 16:47:53
2021-07-28 14:24:48
Magdalena Żakowska NICOLET 2
  • 2x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
36 ACCEPTED 2021-07-28 16:47:50
2021-07-28 14:07:09
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 2x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
35 ACCEPTED 2021-07-28 11:56:42
2021-07-28 11:50:04
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
34 ACCEPTED 2021-07-28 11:56:38
2021-07-28 07:49:06
Jakub Zygarski AWANTURA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
33 ACCEPTED 2021-07-29 20:34:24
2021-07-28 07:48:38
Wiktoria Sprawka ANIOŁ
  • 2x 1_T/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
32 ACCEPTED 2021-07-28 11:56:29
2021-07-27 22:55:58
Dominik Czarnota MONA LISSA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
31 ACCEPTED 2021-07-28 11:56:20
2021-07-27 21:08:55
Tomasz Olszewski DON CICCIO
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
30 ACCEPTED 2021-07-28 11:56:16
2021-07-27 21:06:50
Tomasz Olszewski WHISPER
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
29 ACCEPTED 2021-07-28 11:56:12
2021-07-27 21:05:31
Marta Józefowicz WHISPER
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
28 ACCEPTED 2021-07-28 11:56:03
2021-07-27 20:10:11
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
27 ACCEPTED 2021-07-28 11:55:59
2021-07-27 19:24:33
Zuzanna Strzelczyk WRÓBLICA CWANIARA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
26 ACCEPTED 2021-07-27 18:32:00
2021-07-27 15:50:56
Julia Szawlińska NELSON
  • 2x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
25 ACCEPTED 2021-07-27 18:31:57
2021-07-27 15:38:20
Maciej Chmielewski KAROTTA
  • 2x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
24 ACCEPTED 2021-07-27 10:37:38
2021-07-27 07:05:09
Małgorzata Zubrycka ATLANTA
  • 2x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
23 ACCEPTED 2021-07-27 10:37:35
2021-07-26 18:49:12
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 3_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (handicapowy 60- 80 cm.) / regionalny
22 ACCEPTED 2021-07-25 22:32:00
2021-07-25 20:06:37
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 2x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
21 ACCEPTED 2021-07-25 19:50:17
2021-07-25 19:35:28
Nadia Romanowska BAZOUKA VD TREPKES Z
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 12_R/N OCZKO /dokładności art. 238.1.1 / regionalny
20 ACCEPTED 2021-07-25 19:50:11
2021-07-25 14:16:53
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 13_R/C/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
19 ACCEPTED 2021-07-25 19:50:06
2021-07-25 10:37:04
Julia Maj OLIWIER
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
18 ACCEPTED 2021-07-25 19:50:03
2021-07-24 09:42:18
Martyna Bachorska KALMAR
  • 2x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
17 ACCEPTED 2021-07-22 22:34:42
2021-07-22 22:34:30
Maja Drobny LEONARDO
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
16 ACCEPTED 2021-07-22 22:34:38
2021-07-22 22:32:58
Anna Kulpa JAMAJKA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (handicapowy 60 cm., zostanie rozegrany jeśli zgłosi się więcej niż 10 par) / regionalny
15 ACCEPTED 2021-07-22 22:34:27
2021-07-22 22:32:40
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 3_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (handicapowy 60- 80 cm.) / regionalny
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
14 ACCEPTED 2021-07-22 22:34:23
2021-07-22 22:32:19
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 3_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (handicapowy 60- 80 cm.) / regionalny
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
13 ACCEPTED 2021-07-22 22:34:20
2021-07-22 22:31:17
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
12 ACCEPTED 2021-07-22 09:30:28
2021-07-22 00:35:42
Astrida Taranowska BELLO M
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
11 ACCEPTED 2021-07-21 18:54:01
2021-07-21 17:44:11
Matthias Vulsteke CHALONO DMEERS Z
  • 2x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
10 ACCEPTED 2021-07-21 18:53:57
2021-07-21 17:43:41
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 12_R/N OCZKO /dokładności art. 238.1.1 / regionalny
9 ACCEPTED 2021-07-21 18:53:54
2021-07-21 14:24:57
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
8 ACCEPTED 2021-07-21 12:19:02
2021-07-21 11:18:54
Michał Szukała KAN KAN-RO
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
  • 1x 12_R/N OCZKO /dokładności art. 238.1.1 / regionalny
7 ACCEPTED 2021-07-21 12:18:47
2021-07-21 09:28:08
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 3_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (handicapowy 60- 80 cm.) / regionalny
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
6 ACCEPTED 2021-07-20 17:02:53
2021-07-20 16:58:55
Agnieszka Lisewska ELCADA
  • 2x 8_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca (minimum 5 par żeby konkurs został rozegrany) / regionalny
5 ACCEPTED 2021-07-29 15:35:12
2021-07-20 15:50:41
Daria Arkuszewska LIANDROS V/D HEES Z
  • 2x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
4 ACCEPTED 2021-07-20 15:57:17
2021-07-20 14:42:13
Jagoda Peplińska LIBERACE
  • 2x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
3 ACCEPTED 2021-07-20 15:57:13
2021-07-20 13:56:38
Anna Janka ELIPSA
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
2 ACCEPTED 2021-07-27 18:31:52
2021-07-20 13:56:16
Anna Janka TISJAN
  • 1x 10_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 / regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły art. 238.2.1 / regionalny
1 ACCEPTED 2021-07-20 15:57:03
2021-07-20 13:25:59
Wiktoria Frelek PROWOKACJA
  • 1x 4_T/LL/(wys. 90 cm.) z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 7_R/L/(wys. 100 cm) zwykły art. 238.2.1 / regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Bachorska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
4. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
5. Bajan Zuzanna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
O019287
6. Bajan Zuzanna KJ Sokół Damasławek
S
O019287
7. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
8. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Chmielewski Maciej Brak
2005 (J.)
Brak
11. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O011247
12. Czarnota Dominik Bez Przynależności Klubowej
S
brak
13. Czeszewska Lena Błękitna Stajnia
2007 (JM.)
Brak
14. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
15. Drobny Maja Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
16. Duroł Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2004 (J.)
O042575
17. Frelek Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
Brak
18. Głogowska Victoria Kj Stajnia jaruzyn
2007 (JM.)
Brak
19. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
20. Goc Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2008 (JM.)
brak
21. Goc Paweł Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2011 (Mł.)
brak
22. Grochowska Martyna Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2002 (MJ.)
Brak
23. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
24. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
25. Kacprzak Liliana Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2015 (Mł.)
brak
brak
26. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O056989
27. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
28. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
29. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
30. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (JM.)
O061110
31. Leba Daria bpk
2001 (MJ.)
Brak
32. Lisewska Agnieszka KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
brak
33. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
34. Maj Julia Argo Stajnia
2009 (JM.)
brak
35. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (JM.)
O041945
36. Moczadło Maja KJ Stajnia Jarużyn
S
O023656
37. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
38. Niedźwiecka Amelia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
39. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
11968/21
40. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
41. Paw Marcin Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O054481
42. Peplińska Jagoda KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
O056199
43. Pyrzyńska Wiktoria BPK kuj-pom
2007 (JM.)
Brak
44. Romanowska Nadia KJ Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
45. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
10231040
46. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
O056192
47. Sikora Julia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
Brak
48. Simińska Joanna bpk
S
O043295
49. Sprawka Wiktoria Brak
2006 (JM.)
Brak
50. Strzelczyk Zuzanna brak
2003 (J.)
O043728
51. Szawlińska Julia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
52. Szczepańska Izabela Błękitna Stajnia
2007 (JM.)
brak
53. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
54. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
55. Tomaszewska Maja MGT Horses
2005 (J.)
-
56. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
57. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
58. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
59. Żakowska Magdalena brak
2006 (JM.)
O054339
60. Zielinski Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
brak
61. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
62. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
63. Zygarski Jakub Brak
2005 (J.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

69

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Z BEL 2015 Wałach gniada/165 F: Aga Khan Z
M: Savannah Z / Sandro Z
brak 056015Z55631915
2.

43

AMUR Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Auenhof’s Allstar
M: Eva
Brak DE 455-6780071-12
3.

5

ANIOŁ SP POL 2008 wałach gniada/163 F: Afisz
M: Awantura
Brak 009520013209
4.

30

ATLANTA OLDENBURSKA GER 2014 klacz siwa/168 F: Acadius / Acord II
M: Dora / Calido I
brak DE418182533314
5.

38

AWANTURA SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Golem
M: Arka
brak brak
6.

27

BAZOUKA VD TREPKES Z Z POL 2012 klacz skarogniada/168 F: Balou du Rouet
M: Waldnymphe
K031822 056015Z55788512
7.

18

BELLO M SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: FOR LEO
M: BRETONKA
K023619 616009520038212
8.

17

CHALONO DMEERS Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Chellsini Z
M: Urlando / Concorde
Brak Brak
9.

77

CHAMPAGNE DE TALMA F:
M:
10.

16

CHELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
11.

56

CORSO KUC WALIJSKI POL 12.04.2000 wałach siwa/kuc:128 F: Ramiro
M: Cuppers Merel
K028458 013520013300
12.

62

CRAZY CANDY HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Palermo / Paradiesfalter
M: Crazy Girl / Crazy Classic
K026654 616009661261208
13.

59

CZAKRAM SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Chellano’s Boy D Z
M: Czelari
K016726 009670135808
14.

15

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
15.

50

DAISY Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 klacz kara/mk:150 F: Guinness RH
M: Diamentina Super
Brak 616013520034616
16.

20

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
17.

19

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
18.

36

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
19.

26

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
20.

12

ELCADA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Calderon
M: Ella Fama / For Leo
brak 616009520048115
21.

9

ELIPSA SP POL 2017 klacz kara/165 F: Farezzo B
M: Evita S
- -
22.

52

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
23.

60

FEMME WV KWPN POL 2010 klacz siwa/168 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
K018535 528003201010612
24.

39

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
25.

45

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
26.

22

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:111 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
27.

63

JENEFER W SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harper / Cabrol
M: Judysa / Valiant Heart
K010103 616009682000503
28.

24

KALMAR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gandis
M: Kira
Brak
29.

14

KAN KAN-RO SP POL 2011 wałach siwa/176 F: Cancoon
M: Kolia
K021742 616009610029111
30.

49

KAPRIOLA WLKP POL 2010 Klacz gniada/170 F: Poll
M: Kontra Makker
Brak ...
31.

31

KAROTTA SP POL 2016 klacz kasztanowata/174 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Kreta
Brak 616009610083916
32.

53

KERMIT KUC POL 2017 wałach kara/kuc:141 F: Rewal
M: Konstytucja
brak 616013580377017
33.

75

KUBA MAŁY KOŃ POL 2004 Wałach kasztanowata/156 F: NN
M: NN
Brak 999611211302
34.

44

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN POL 2015 klacz siwa/172 F: Gaultier vdl
M: Beau-Odette B
K029333 528003201506009
35.

74

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
36.

64

LATIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz kara/166 F: BLACK
M: LARIKA S
BRAK 616009520024814
37.

23

LEONARDO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/mk:153 F: Almos
M: Lota
K031273 A0016430S
38.

11

LIANDROS V/D HEES Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/174 F: Lyjanero
M: Violett
K031720 056015Z55681717
39.

10

LIBERACE HOLSZTYŃSKA GBR 2008 wałach gniada/171 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
K027004 826041/000150673
40.

13

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
41.

42

LOTARYNGIA SP POL 2011 klacz skarogniada/170 F: Johnny Boy II
M: Larika S
Brak 616009520031311
42.

54

LUCK WLKP POL 2017 wałach siwa/175 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
43.

34

MARKUS SP POL 2014 wałach ciemnogniada/180 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
44.

58

MARLON WLKP POL 2016 wałach ciemnosiwa/166 F: Castle Rock
M: Mafia
K031766 616007520010616
45.

47

MARRAKECH OS POL 2015 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Montender
M: Francheska
Xxxx Xxxc
46.

40

MAYBE ME WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
brak 616 007 52 01144 10
47.

29

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
48.

55

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
49.

37

MONA LISSA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lissaro
M: Marihuana
brak 61600952004715
50.

61

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
51.

66

MORGAN SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Czandor
M: Magia
K024240 POL 009 64 00335 08
52.

21

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:kuc: F: Król Karo / Dante
M: N'Lusi / Tijt Vlijt's Victor
K030173 616 013 60 02082 16
53.

32

NELSON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach gniada/164 F: Seul
M: Nodera
Brak POL 009 52 00120 07
54.

41

NICOLET 2 WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/161 F: Chardonnay L
M: Nirwana
K024075 616007610200513
55.

25

OLIWIER HUCULSKA POL 2011 wałach gniada/140 F: Orkan-W
M: Orga
brak 616012680058911
56.

73

PERFECT-PRO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach kara/175 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
K031514 616007592056513
57.

51

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
58.

48

POKUSA SP POL 2017 klacz gniada/180 F: Huzar
M: Pasja
Brak 616009610063817
59.

76

PRINCESS MATHILDA HACKNEY-PONY DEU 2013 klacz kara/kuc:132 F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
K024722 484840324313
60.

8

PROWOKACJA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: hiacynt
M: parada
brak 616009520020912
61.

65

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
K024071 431310650611
62.

68

QUIDAM'S NOBLESSE WESTFALSKA POL 2004 klacz kasztanowata/169 F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
Brak Brak
63.

70

QUILANO V/H MAARLO BWP BEL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Quint vh Maarlo
M: Chi-Mara Z / Chellano Z
brak 056002W00316712
64.

72

RANDY VD HEFFINCK BWP BEL 2017 wałach siwa/172 F: Cornet Obolensky
M: Melissa van't Zorgvielt / Nabab de Reve
LKRWZJ/1159/21 056002W00315877
65.

71

SHADE OF GOLD NVE Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/165 F: SOLID GOLD Z
M: INDIANA Z / INSHALLAH DE MUZE
K029674 056015Z55523216
66.

46

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet
M: Samba
K030699 616009610028215
67.

67

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador
M: Sesil
brak 616009530208115
68.

28

TASZKIENT Polski Koń Sportowy POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: OTILL/ LURON
M: TASZA/ BANITA
K031727 616009520093617
69.

1

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
70.

35

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374 616009661261614
71.

57

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
72.

33

WRÓBLICA CWANIARA SP POL 2017 klacz gniada/162 F: Lissaro
M: Wena
brak 616009520003817
Rider Club
Competition
Prize
Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150
SUM:
150.00
Bajan Zuzanna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
60
SUM:
60.00
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
400
SUM:
400.00
Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
500
SUM:
500.00
Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
400
SUM:
400.00
Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
100
SUM:
100.00
Romanowska Nadia KJ Młyńska Struga
30
SUM:
30.00
Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
600
SUM:
600.00
Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
SUM:
30.00
Żakowska Magdalena brak
250
SUM:
250.00
Zielinski Daniel KJ Stajnia Jarużyn
300
500
SUM:
800.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CZAKRAM (59)
2021-08-01
2
150
2021-08-01
4
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
2021-08-01
14
2021-08-01
Bachorska Martyna
Brak
KALMAR (24)
2021-08-01
5
2021-08-01
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2021-08-01
2021-08-01
Bajan Zuzanna
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2021-08-01
8
2021-08-01
1
60
2021-08-01
2021-08-01
2021-08-01
10
2021-08-01
12
Bajan Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
2021-08-01
12
2021-08-01
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (26)
2021-08-01
3
400
2021-08-01
2
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-08-01
6
2021-08-01
5
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-08-01
4
2021-08-01
15
Chmielewski Maciej
Brak
KAROTTA (31)
2021-08-01
6
2021-08-01
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
SOLARIS (67)
2021-08-01
10
2021-08-01
Czarnota Dominik
Bez Przynależności Klubowej
2021-08-01
3
2021-08-01
2021-08-01
13
Czeszewska Lena
Błękitna Stajnia
2021-08-01
2021-08-01
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (55)
2021-08-01
1
500
2021-08-01
9
Drobny Maja
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-08-01
6
2021-08-01
Duroł Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-08-01
12
2021-08-01
2021-08-01
15
Frelek Wiktoria
bpk
2021-08-01
18
2021-08-01
Głogowska Victoria
Kj Stajnia jaruzyn
2021-08-01
11
2021-08-01
KUBA (75)
2021-08-01
14
2021-08-01
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2021-08-01
11
2021-08-01
Goc Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
PESTKA (51)
2021-08-01
5
2021-08-01
1
2021-08-01
Goc Paweł
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
ETNA (52)
2021-08-01
15
2021-08-01
2
2021-08-01
Grochowska Martyna
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
POKUSA (48)
2021-08-01
1
2021-08-01
1
LUCK (54)
2021-08-01
2021-08-01
1
2021-08-01
2
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (1)
2021-08-01
8
2021-08-01
12
ELIPSA (9)
2021-08-01
16
2021-08-01
Józefowicz Marta
Klub Jeździecki Młyńska Struga
WHISPER (35)
2021-08-01
5
Kacprzak Liliana
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
CORSO (56)
2021-08-01
1
Kacprzak Marcelina
KJ Stajnia Jarużyn
CORSO (56)
2021-08-01
8
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (29)
2021-08-01
3
2021-08-01
Kulpa Anna
CKJ Bonanza
JAMAJKA (22)
2021-08-01
13
2021-08-01
5
2021-08-01
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (19)
2021-08-01
11
2021-08-01
4
Kurzeja Antonina
BPK kuj-pom
2021-08-01
7
2021-08-01
17
Leba Daria
bpk
DAISY (50)
2021-08-01
12
2021-08-01
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (57)
2021-08-01
2021-08-01
MARLON (58)
2021-08-01
2021-08-01
Maj Julia
Argo Stajnia
OLIWIER (25)
2021-08-01
9
2021-08-01
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
2021-08-01
2021-08-01
2021-08-01
Moczadło Maja
KJ Stajnia Jarużyn
2021-08-01
2021-08-01
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2021-08-01
4
2021-08-01
2021-08-01
1
IN TIME (45)
2021-08-01
3
2021-08-01
7
Niedźwiecka Amelia
BPK kuj-pom
2021-08-01
6
2021-08-01
2021-08-01
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-08-01
2021-08-01
2
400
2021-08-01
11
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
WHISPER (35)
2021-08-01
9
2021-08-01
3
100
2021-08-01
5
2021-08-01
9
2021-08-01
Paw Marcin
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2021-08-01
4
2021-08-01
10
Peplińska Jagoda
KJ Stajnia Jarużyn
2021-08-01
8
2021-08-01
Pyrzyńska Wiktoria
BPK kuj-pom
2021-08-01
11
2021-08-01
Romanowska Nadia
KJ Młyńska Struga
2021-08-01
10
2021-08-01
1
30
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (34)
2021-08-01
7
2021-08-01
6
Rumin Natalia
bpk
SOFIA (46)
2021-08-01
2021-08-01
Sikora Julia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
AMUR (43)
2021-08-01
1
2021-08-01
Simińska Joanna
bpk
2021-08-01
2021-08-01
Sprawka Wiktoria
Brak
ANIOŁ (5)
2021-08-01
1
2021-08-01
2021-08-01
17
Strzelczyk Zuzanna
brak
2021-08-01
7
2021-08-01
2021-08-01
7
Szawlińska Julia
Bez Przynależności Klubowej
NELSON (32)
2021-08-01
16
2021-08-01
Szczepańska Izabela
Błękitna Stajnia
LATIKA (64)
2021-08-01
2021-08-01
Szukała Michał
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2021-08-01
1
600
2021-08-01
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (18)
2021-08-01
2021-08-01
Tomaszewska Maja
MGT Horses
KERMIT (53)
2021-08-01
16
2021-08-01
2021-08-01
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-08-01
7
2021-08-01
1
30
2021-08-01
8
2021-08-01
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-08-01
2
2021-08-01
2021-08-01
Winiecka Amelia
Ciechociński KJ Bonanza
2021-08-01
6
2021-08-01
4
Żakowska Magdalena
brak
2021-08-01
1
250
2021-08-01
Zielinski Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2021-08-01
3
300
2021-08-01
2
500
Zielinski Karol
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
MORGAN (66)
2021-08-01
2
2021-08-01
13
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-08-01
14
2021-08-01
ATLANTA (30)
2021-08-01
9
2021-08-01
2021-08-01
Zygarski Jakub
Brak
2021-08-01
10
2021-08-01

Number of Riders: 63

Number of Horses: 72

The sum of prizes: 3 320.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl