Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
53 ACCEPTED 2021-07-30 10:36:25
2021-07-29 23:50:16
Patrycja Iżykowska WERA LADY
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-07-30 10:36:21
2021-07-29 23:43:50
Magdalena Kuźba NESSA
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-07-30 10:36:17
2021-07-29 23:42:59
Aleksandra Suchara MAX
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-07-30 10:36:14
2021-07-29 23:41:23
Milena Bylicka NIKIFOR
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2021-07-30 10:36:11
2021-07-29 23:40:07
Natalia Ryczkowska HAJDUK J
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2021-07-30 10:36:07
2021-07-29 23:39:28
Helena Małecka ŁATKA
  • 2x 2/DK/ Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2021-07-30 10:36:04
2021-07-29 23:38:00
Amelia Depczyńska KOSTARYKA
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2021-07-30 10:36:01
2021-07-29 21:59:40
Aleksandra Mondzielewska BORYS
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2021-07-30 10:35:57
2021-07-29 21:27:33
Aleksandra Kawecka LUPUS
  • 2x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2021-07-29 21:24:15
2021-07-29 21:01:12
Michalina Wiśniewska NORBI
  • 2x 2/DK/ Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
43 ACCEPTED 2021-07-29 20:22:10
2021-07-29 17:39:28
Otylia Rutkowska CONTADOR S
  • 1x 1/PK/ Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/DK/ Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
42 ACCEPTED 2021-07-29 20:22:02
2021-07-29 17:21:27
Natalia Wajszczuk POPRAD
  • 2x 2/DK/ Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2021-07-29 20:21:52
2021-07-29 17:12:27
Lena Garwolińska GAYANE
  • 1x 1/PK/ Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/DK/ Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-07-29 16:17:02
2021-07-29 14:11:17
Katarzyna Włodkowska ANTWERPIA
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2021-07-29 16:16:57
2021-07-29 12:55:19
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 2x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2021-07-29 10:41:18
2021-07-29 08:52:17
Anna Nowak-Zająkała TESSA
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-07-29 10:41:14
2021-07-29 08:52:00
Alicja Krysińska CALISTO S
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2021-07-29 10:41:10
2021-07-29 08:51:41
Wiktoria Ferszka JOKER
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-07-29 10:41:06
2021-07-29 08:11:05
Grzegorz Bonowicz HOKUS
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2021-07-29 10:41:00
2021-07-28 22:37:28
Martyna Dąbek ABELLA
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2021-07-28 16:47:33
2021-07-28 15:31:11
Julia Mioduszewska KABESTAN
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2021-07-29 20:21:41
2021-07-27 22:04:07
Matylda Świątnicka HIPOLIT
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-07-28 11:57:11
2021-07-27 21:44:25
Jakub Zygarski AWANTURA
  • 1x 2/DK/ Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2021-07-29 20:25:53
2021-07-27 21:27:20
Wiktoria Sprawka ANIOŁ
  • 2x 2/DK/ Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2021-07-27 10:37:52
2021-07-27 07:14:04
Klaudia Mówińska ELEGANCJA M
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2021-07-27 10:37:49
2021-07-26 18:55:12
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/wys. 105 cm. - zwykły – art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-07-26 17:27:52
2021-07-26 17:10:50
Zofia Nolka ALIZE
  • 2x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2021-07-26 17:27:50
2021-07-26 12:58:19
Julia Mularska KRIMA
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2021-07-25 19:49:43
2021-07-25 10:18:52
Edyta Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/wys. 105 cm. - zwykły – art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-07-25 19:49:39
2021-07-23 16:54:43
Monika Bekiesz CONDEUSZ
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-07-23 12:54:26
2021-07-23 12:49:57
Julia Biernacka DELICJA
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2021-07-23 12:54:23
2021-07-23 08:13:08
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2021-07-23 12:54:12
2021-07-22 22:47:49
Roksana Przybysz DILMAR
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
20 ACCEPTED 2021-07-22 22:34:02
2021-07-22 22:30:35
Maja Miecielska ERA L.
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/wys. 105 cm. - zwykły – art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-07-22 22:33:58
2021-07-22 22:30:08
Anna Kulpa HEIKE
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2021-07-21 18:53:33
2021-07-21 18:51:02
Adam Laszecki KALINA
  • 2x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2021-07-29 16:16:51
2021-07-21 16:39:46
Nadia Małecka OPIUM DE LA ROSE
  • 2x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2021-07-21 12:18:28
2021-07-21 08:05:34
Julia Niedzielska SAWANAH
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2021-07-20 15:56:47
2021-07-20 11:37:34
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/wys. 105 cm. - zwykły – art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-07-20 10:29:54
2021-07-19 20:39:04
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/wys. 105 cm. - zwykły – art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-07-20 10:29:51
2021-07-19 19:22:06
Paula Flaga SPARTAKUS
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2021-07-19 12:24:25
2021-07-18 22:24:22
Astrida Taranowska BELLO M
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/wys. 105 cm. - zwykły – art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-07-19 12:24:21
2021-07-18 19:16:56
Emilia Mar-Lerch DONNA Z
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2021-07-17 06:40:11
2021-07-16 23:03:13
Weronika Fajfrowska ANNAPURNA
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2021-07-17 06:40:08
2021-07-16 23:02:46
Urszula Fajfrowska SALVADOR
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2021-07-17 06:40:04
2021-07-16 20:09:22
Agnieszka Lisewska ELCADA
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/wys. 105 cm. - zwykły – art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-07-16 13:03:18
2021-07-16 12:25:37
Patrycja Kiełbowicz HARMONY WAY
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2021-07-16 13:03:05
2021-07-16 12:25:23
Patrycja Kiełbowicz DUMNA DOLORES
  • 2x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2021-07-16 13:02:58
2021-07-16 12:25:06
Laura Przybysz HARMONY WAY
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2021-07-15 10:31:33
2021-07-15 00:58:28
Dariusz Kirszkowski CORTINA
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2021-07-14 10:14:55
2021-07-13 21:38:06
Luiza Górska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2021-07-13 17:52:46
2021-07-13 15:10:01
Aniela Kożuch PRETTY SCHILLA
  • 2x 4/LL/wys. 90 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/wys. do 100 cm. – dwufazowy– art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2021-07-13 14:50:17
2021-07-13 13:55:44
Natalia Sienkiewicz A-CORAZÓN KW
  • 1x 2/DK/ Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm. bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bekiesz Monika Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O020600
2. Biernacka Julia BPK kuj-pom
2006 (JM.)
Brak
3. Bonowicz Grzegorz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O040976
4. Bylicka Milena KJ Floret
2006 (JM.)
brak
5. Dąbek Martyna JKS Czarna Podkowa-Gródek
2006 (JM.)
brak
6. Depczyńska Amelia bpk
2007 (JM.)
brak
7. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
8. Fajfrowska Urszula Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
S
O062680
9. Fajfrowska Weronika Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
S
O062682
10. Ferszka Wiktoria JKS Rywal
2002 (MJ.)
O041292
11. Flaga Paula Pomorska Liga Jeździecka
S
O045255
12. Garwolińska Lena Toruński Klub Jazdy Konnej
2006 (JM.)
brak
13. Górska Luiza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2008 (JM.)
O062649
14. Iżykowska Patrycja Brak
2004 (J.)
Brak
15. Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
2007 (JM.)
O060072
16. Kiełbowicz Patrycja BPK kuj-pom
S
O038725
17. Kirszkowski Dariusz bpk
S
Brak
18. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
19. Kożuch Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (MJ.)
O035155
20. Krysińska Alicja JKS Rywal
2006 (JM.)
brak
21. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
22. Kuźba Magdalena Bkp
2008 (JM.)
Brak
23. Laszecki Adam Toruński Klub Jazdy Konnej
S
Brak
24. Lisewska Agnieszka KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
brak
25. Małecka Helena KJ Floret
2009 (JM.)
brak
26. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
27. Mar-Lerch Emilia Brak
S
Brak
28. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
29. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (JM.)
O041945
30. Mioduszewska Julia JKS Rywal
2001 (MJ.)
O063938
31. Mondzielewska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2000 (MJ.)
K031722
32. Mówińska Klaudia Klub Jeździecki Dilmar
2005 (J.)
O055391
33. Mularska Julia CKJ Bonanza
2004 (J.)
O062029
34. Niedzielska Julia Toruński Klub Jazdy Konnej
2008 (JM.)
Brak
35. Nolka Zofia BPK kuj-pom
2003 (J.)
Brak
36. Nowak-Zająkała Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O012289
37. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
38. Przybysz Laura BPK kuj-pom
2009 (JM.)
Brak
39. Przybysz Roksana Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2003 (J.)
brak
40. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
41. Rutkowska Otylia bpk
2006 (JM.)
brak
42. Ryczkowska Natalia brak
2003 (J.)
brak
43. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
44. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
S
0023661
45. Sprawka Wiktoria Brak
2006 (JM.)
Brak
46. Suchara Aleksandra Bpk
2008 (JM.)
Brak
47. Świątnicka Matylda Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
48. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
49. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
50. Wajszczuk Natalia BPK kuj-pom
2010 (Mł.)
brak
51. Wiśniewska Michalina Toruński Klub Jazdy Konnej
2010 (Mł.)
brak
52. Zygarski Jakub Brak
2005 (J.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

5

A-CORAZÓN KW MAŁY KOŃ POL 2016 klacz kasztanowata/mk:149 F: Calipto
M: Awangarda
Brak 616098200200068
2.

35

ABELLA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz gniada/165 F: Absurd
M: zaspa
brak 007520079506
3.

30

ALIZE WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/163 F: Ignam
M: Adina
Brak POL 007 60 00074 04
4.

2

ANIOŁ SP POL 2008 wałach gniada/163 F: Afisz
M: Awantura
Brak 009520013209
5.

13

ANNAPURNA Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2009 klacz skarogniada/165 F: Czarczaf
M: Agitacja
brak 616007600267409
6.

42

ANTWERPIA SP POL 2012 Klacz gniada/176 F: Watson han
M: Aruba sp / Rubin han
brak brak
7.

33

AWANTURA SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Golem
M: Arka
brak brak
8.

15

BELLO M SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: FOR LEO
M: BRETONKA
K023619 616009520038212
9.

25

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
10.

47

BORYS TYP POGRUBIONY POL 2017 wałach gniada/153 F: Słowak
M: Bendawa
K031722 616999520107517
11.

19

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
12.

31

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
13.

38

CALISTO S SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Calderon
M: Cortina
brak 616009520101615
14.

18

CANNABIS DE LUX WESTFALSKA GER 2013 wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
K026721 DE441411369613
15.

27

CONDEUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach bułana/kuc:140 F: Tijd Vlijt's victor
M: Carisma
brak 616013640051915
16.

44

CONTADOR S PKS POL 2016 wałach gniada/168 F: Black Jack
M: Copacabana S
Brak 616009520057016
17.

8

CORTINA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Całka
Brak Brak
18.

26

DELICJA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Benitol
M: Diana
BRAK 616007530071516
19.

24

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
20.

14

DONNA Z ZANGERSHEIDE POL 2003 klacz kasztanowata/174 F: Dutch Capitol
M: Fraga
K011764 Z-664903
21.

10

DUMNA DOLORES TRAKEŃSKA POL 2009 klacz gniada/- F: Okruch
M: Dana
Brak POL 732 01 00443 09
22.

11

ELCADA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Calderon
M: Ella Fama / For Leo
brak 616009520048115
23.

32

ELEGANCJA M MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/157 F: Ganges
M: Elandra
K031401 616006510315510
24.

28

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
25.

23

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
brak -
26.

17

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
27.

40

GAYANE Szlachetna Półkrew POL 14 klacz siwa/167 F: Cornettino Ask
M: Giselle
brak 616009520025114
28.

50

HAJDUK J WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/- F: Lotnik
M: Huta
K028064 -
29.

9

HARMONY WAY KŁUSAK GER 2007 klacz gniada/mk:- F: Titan Way
M: Harmony Lady
Brak -
30.

22

HEIKE MEKLEMBURSKA POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: NN
M: Karina
- -
31.

3

HIPOLIT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
K019548 POL 013 61 01170 05
32.

36

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
K009484 POL009600186403
33.

37

JOKER SP POL 2008 wałach kara/170 F: Żupan
M: Juta
K019657 POL009610053508
34.

34

KABESTAN SP POL 2005 wałach kasztanowata/170 F: Ostry Chef
M: Krywola
O063938 009510245605
35.

21

KALINA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Landor
M: Kreta
Brak POL009520060606
36.

48

KOSTARYKA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Cyrus
M: Kalifornia
brak
37.

29

KRIMA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Cruzeiro L
M: Kwarta
K030395 616009610128812
38.

46

LUPUS SP POL 2007 wałach siwa/160 F: Plaster
M: Libella
K012330 POL 009580583907
39.

49

ŁATKA KUC POL 2014 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
brak
40.

52

MAX MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach gniada F: First des termes
M: Maria
brak
41.

53

NESSA HUCULSKA POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Playboy
M: Odessa
brak
42.

51

NIKIFOR WIELKOPOLSKA POL 2003 Wałach gniada F: Czarczaf
M: Nuda
brak
43.

45

NORBI TYP SZLACHETNY POL nn wałach kasztanowata/170 F: nn
M: nn
brak 999520124703
44.

1

OPIUM DE LA ROSE SELLE FRANCAIS POL 2002 wałach gniada/168 F: Shogoun II
M: Eureka ardente
Brak 25000102038141D
45.

55

PASJONATA LOTHORIN F:
M:
46.

43

POPRAD HUCULSKA POL 2001 wałach ciemnogniada/kuc:140 F: Waldi / Rygor
M: Pantera / Banysz
brak 616012520113101
47.

6

PRETTY SCHILLA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/168 F: Szereg
M: Preria
K020726 616007520068711
48.

7

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY POL 2011 klacz skarogniada/kuc:134 F: Noble Rebel / Noble Boy
M: Hesselers Kimberly Star Girl / Easter Boy M
K030932 -
49.

12

SALVADOR Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach kasztanowata/163 F: Herbur
M: Sissi
Brak POL009520149408
50.

20

SAWANAH MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Dixan
M: Satie
Brak 616006660922815
51.

16

SPARTAKUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2016 wałach gniada/175 F: Libero A
M: Santa
K032190 616 009 61 00661 16
52.

39

TESSA WLKP POL 2015 klacz gniada/168 F: Cordess
M: Topola
brak 616007520020415
53.

41

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
54.

54

WERA LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada F: Konkret 2
M: Wineta
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bekiesz Monika
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2021-07-31
18
2021-07-31
1
Biernacka Julia
BPK kuj-pom
DELICJA (26)
2021-07-31
18
2021-07-31
11
Bonowicz Grzegorz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
HOKUS (36)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Bylicka Milena
KJ Floret
NIKIFOR (51)
2021-07-31
17
2021-07-31
6
Dąbek Martyna
JKS Czarna Podkowa-Gródek
ABELLA (35)
2021-07-31
13
2021-07-31
Depczyńska Amelia
bpk
2021-07-31
24
2021-07-31
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-07-31
1
2021-07-31
9
Fajfrowska Urszula
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-07-31
1
2021-07-31
3
2021-07-31
Fajfrowska Weronika
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-07-31
2021-07-31
27
2021-07-31
19
Ferszka Wiktoria
JKS Rywal
JOKER (37)
2021-07-31
4
2021-07-31
Flaga Paula
Pomorska Liga Jeździecka
2021-07-31
24
2021-07-31
23
Garwolińska Lena
Toruński Klub Jazdy Konnej
GAYANE (40)
2021-07-31
1
2021-07-31
10
Górska Luiza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-07-31
9
2021-07-31
Iżykowska Patrycja
Brak
2021-07-31
26
2021-07-31
18
Kawecka Aleksandra
KJ Skok AgroFood Grabowiec
LUPUS (46)
2021-07-31
17
2021-07-31
Kiełbowicz Patrycja
BPK kuj-pom
2021-07-31
2021-07-31
21
2021-07-31
Kirszkowski Dariusz
bpk
2021-07-31
8
2021-07-31
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Kożuch Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2021-07-31
2021-07-31
2
2021-07-31
Krysińska Alicja
JKS Rywal
2021-07-31
1
2021-07-31
25
Kulpa Anna
CKJ Bonanza
HEIKE (22)
2021-07-31
18
2021-07-31
2021-07-31
Kuźba Magdalena
Bkp
NESSA (53)
2021-07-31
24
2021-07-31
1
Laszecki Adam
Toruński Klub Jazdy Konnej
KALINA (21)
2021-07-31
16
2021-07-31
Lisewska Agnieszka
KJ Młyńska Struga
ELCADA (11)
2021-07-31
2021-07-31
Małecka Helena
KJ Floret
ŁATKA (49)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-07-31
18
2021-07-31
Mar-Lerch Emilia
Brak
DONNA Z (14)
2021-07-31
2021-07-31
1
2021-07-31
5
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (19)
2021-07-31
2021-07-31
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
ERA L. (23)
2021-07-31
2021-07-31
Mioduszewska Julia
JKS Rywal
2021-07-31
1
Mondzielewska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
BORYS (47)
2021-07-31
1
2021-07-31
18
Mówińska Klaudia
Klub Jeździecki Dilmar
2021-07-31
2021-07-31
1
2021-07-31
22
Mularska Julia
CKJ Bonanza
KRIMA (29)
2021-07-31
2021-07-31
Niedzielska Julia
Toruński Klub Jazdy Konnej
SAWANAH (20)
2021-07-31
1
2021-07-31
28
2021-07-31
Nolka Zofia
BPK kuj-pom
ALIZE (30)
2021-07-31
20
2021-07-31
Nowak-Zająkała Anna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TESSA (39)
2021-07-31
7
2021-07-31
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
2021-07-31
2021-07-31
Przybysz Laura
BPK kuj-pom
2021-07-31
1
Przybysz Roksana
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DILMAR (24)
2021-07-31
14
2021-07-31
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (41)
2021-07-31
12
2021-07-31
2021-07-31
Rutkowska Otylia
bpk
2021-07-31
2
2021-07-31
Ryczkowska Natalia
brak
2021-07-31
15
2021-07-31
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
2021-07-31
2021-07-31
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Sprawka Wiktoria
Brak
ANIOŁ (2)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Suchara Aleksandra
Bpk
MAX (52)
2021-07-31
2021-07-31
1
Świątnicka Matylda
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Szukała Michał
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2021-07-31
2021-07-31
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (15)
2021-07-31
2021-07-31
Wajszczuk Natalia
BPK kuj-pom
POPRAD (43)
2021-07-31
10
2021-07-31
1
Wiśniewska Michalina
Toruński Klub Jazdy Konnej
NORBI (45)
2021-07-31
2021-07-31
12
Zygarski Jakub
Brak
2021-07-31
1
2021-07-31
18

Number of Riders: 52

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl