Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Polski Północnej w skakoch przez przeszkody
MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ 2021
SOLEC KUJAWSKI, 24-25.07.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
48 ACCEPTED 2021-07-22 19:59:04
2021-07-22 19:46:28
Paula Baumgart JOKER
  • 1x I półf./AMATORZY/I półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x II półf./AMATORZY/II półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x FINAŁ/AMATORZY/Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm.
47 ACCEPTED 2021-07-21 13:02:23
2021-07-21 12:42:16
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x I półf./MŁODZICY/I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm.
  • 1x II półf./MŁODZICY/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 60 cm.
  • 1x FINAŁ/MŁODZICY/Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm.
46 ACCEPTED 2021-07-21 15:52:48
2021-07-20 22:18:49
Zuzanna Niziołek ARMANI
  • 1x I półf./J MŁODSI/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x II półf./J MŁODSI/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁODSI/Konkurs dwunawrotowy 105/105 cm.
45 ACCEPTED 2021-07-20 21:50:00
2021-07-20 19:13:44
Nadia Romanowska BAZOUKA VD TREPKES Z
  • 1x I półf./JUNIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 115 cm.
  • 1x II półf./JUNIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 120 cm.
  • 1x FINAŁ/JUNIORZY/Konkurs dwunawrotowy 120/125 cm.
44 ACCEPTED 2021-07-20 10:35:03
2021-07-20 10:31:32
Antonina Hoffmann ARAGANO
  • 1x I półf./J MŁ KUCE/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x II półf./J MŁ KUCE/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁ KUCE/Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm.
43 ACCEPTED 2021-07-20 10:29:07
2021-07-20 10:28:09
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
  • 1x FINAŁ/SENIORZY/Konkurs dwunawrotowy 130/135 cm.
42 ACCEPTED 2021-07-20 10:28:01
2021-07-20 10:27:39
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
  • 1x FINAŁ/SENIORZY/Konkurs dwunawrotowy 130/135 cm.
41 ACCEPTED 2021-07-20 10:27:57
2021-07-20 10:27:01
Zofia Hoffmann GINEWRA
  • 1x I półf./AMATORZY/I półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x II półf./AMATORZY/II półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x FINAŁ/AMATORZY/Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm.
40 ACCEPTED 2021-07-20 10:27:48
2021-07-20 10:26:16
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x I półf./JUNIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 115 cm.
  • 1x II półf./JUNIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 120 cm.
  • 1x FINAŁ/JUNIORZY/Konkurs dwunawrotowy 120/125 cm.
39 ACCEPTED 2021-07-19 12:24:58
2021-07-18 23:36:59
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x I półf./JUNIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 115 cm.
  • 1x II półf./JUNIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 120 cm.
  • 1x FINAŁ/JUNIORZY/Konkurs dwunawrotowy 120/125 cm.
38 ACCEPTED 2021-07-18 20:22:53
2021-07-18 17:49:31
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 1x I półf./MŁODZICY/I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm.
  • 1x II półf./MŁODZICY/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 60 cm.
37 ACCEPTED 2021-07-18 20:22:41
2021-07-18 17:48:53
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x I półf./J MŁ KUCE/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x II półf./J MŁ KUCE/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
36 ACCEPTED 2021-07-18 20:21:56
2021-07-18 17:47:38
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 1x I półf./J MŁODSI/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x II półf./J MŁODSI/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
35 ACCEPTED 2021-07-18 20:21:45
2021-07-18 13:42:28
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
34 ACCEPTED 2021-07-18 20:21:40
2021-07-18 13:36:48
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
  • 1x FINAŁ/SENIORZY/Konkurs dwunawrotowy 130/135 cm.
33 ACCEPTED 2021-07-18 20:21:32
2021-07-18 13:32:51
Zuzanna Gier BLANT
  • 1x I półf./AMATORZY/I półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x II półf./AMATORZY/II półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x FINAŁ/AMATORZY/Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm.
32 ACCEPTED 2021-07-18 20:21:23
2021-07-18 13:10:17
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 1x I półf./AMATORZY/I półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x II półf./AMATORZY/II półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x FINAŁ/AMATORZY/Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm.
31 ACCEPTED 2021-07-22 22:02:53
2021-07-18 10:54:42
Maja Witkowska MY PRECIOUS
  • 2x El do OOM/KUCE/el. do OOM - KUCE do 141 cm (wys. 90 cm.) na styl jeźdźca
30 ACCEPTED 2021-07-18 20:20:10
2021-07-18 10:53:23
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 1x I półf./J MŁ KUCE/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x II półf./J MŁ KUCE/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁ KUCE/Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm.
29 ACCEPTED 2021-07-23 11:33:32
2021-07-17 17:11:29
Maria Baranowicz MARINA
  • 1x I półf./MŁODZICY/I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm.
  • 1x II półf./MŁODZICY/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 60 cm.
28 ACCEPTED 2021-07-17 20:02:41
2021-07-17 13:07:22
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
  • 1x FINAŁ/SENIORZY/Konkurs dwunawrotowy 130/135 cm.
27 ACCEPTED 2021-07-17 20:02:38
2021-07-17 12:05:59
Aleksandra Kawecka NUMBER ONE
  • 1x I półf./J MŁODSI/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x II półf./J MŁODSI/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁODSI/Konkurs dwunawrotowy 105/105 cm.
26 ACCEPTED 2021-07-16 18:43:15
2021-07-16 18:05:58
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 1x I półf./J MŁODSI/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x II półf./J MŁODSI/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁODSI/Konkurs dwunawrotowy 105/105 cm.
25 ACCEPTED 2021-07-16 13:04:32
2021-07-16 12:23:33
Oliwia Dalbiak CALETTO DE REVEL
  • 1x I półf./J MŁODSI/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x II półf./J MŁODSI/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁODSI/Konkurs dwunawrotowy 105/105 cm.
24 ACCEPTED 2021-07-16 10:05:13
2021-07-16 09:19:26
Patrycja Senger PECTUS
  • 1x I półf./AMATORZY/I półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x II półf./AMATORZY/II półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x FINAŁ/AMATORZY/Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm.
23 ACCEPTED 2021-07-16 10:05:10
2021-07-16 09:18:43
Kornelia Orzechowska WIXAS
  • 1x I półf./AMATORZY/I półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x II półf./AMATORZY/II półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x FINAŁ/AMATORZY/Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm.
22 ACCEPTED 2021-07-16 10:05:06
2021-07-16 09:18:14
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x I półf./MŁODZICY/I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm.
  • 1x II półf./MŁODZICY/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 60 cm.
  • 1x FINAŁ/MŁODZICY/Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm.
21 ACCEPTED 2021-07-16 10:05:02
2021-07-16 09:11:34
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x I półf./J MŁODSI/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x II półf./J MŁODSI/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁODSI/Konkurs dwunawrotowy 105/105 cm.
20 ACCEPTED 2021-07-16 13:04:21
2021-07-15 22:26:21
Lena Anna Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x I półf./J MŁ KUCE/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x II półf./J MŁ KUCE/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁ KUCE/Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm.
19 ACCEPTED 2021-07-16 10:04:53
2021-07-15 22:25:50
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x I półf./MŁODZICY/I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm.
  • 1x II półf./MŁODZICY/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 60 cm.
  • 1x FINAŁ/MŁODZICY/Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm.
18 ACCEPTED 2021-07-16 10:04:50
2021-07-15 22:18:03
Maja Dąbrowska HONEY
  • 1x I półf./J MŁODSI/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x II półf./J MŁODSI/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁODSI/Konkurs dwunawrotowy 105/105 cm.
17 ACCEPTED 2021-07-16 10:04:46
2021-07-15 22:17:30
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x I półf./J MŁ KUCE/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x II półf./J MŁ KUCE/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁ KUCE/Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm.
16 ACCEPTED 2021-07-16 10:04:43
2021-07-15 22:16:57
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x I półf./J MŁ KUCE/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x II półf./J MŁ KUCE/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 80 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁ KUCE/Konkurs dwunawrotowy 85/85 cm.
15 ACCEPTED 2021-07-15 14:47:58
2021-07-15 12:31:07
Zofia Dendek TANKRED
  • 2x El do OOM/DK/el. do OOM - DUŻE KONIE (wys. 110 cm.) na styl jeźdźca
14 ACCEPTED 2021-07-15 10:30:49
2021-07-14 22:10:51
Marcin Matelski QUICK STEP MW
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
13 ACCEPTED 2021-07-14 19:23:44
2021-07-14 19:18:58
Antoni Wiśniewski CHACCO STERN
  • 1x I półf./J MŁODSI/I półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x II półf./J MŁODSI/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 100 cm.
  • 1x FINAŁ/J MŁODSI/Konkurs dwunawrotowy 105/105 cm.
12 ACCEPTED 2021-07-14 16:33:48
2021-07-14 14:57:39
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
  • 1x FINAŁ/SENIORZY/Konkurs dwunawrotowy 130/135 cm.
11 ACCEPTED 2021-07-19 12:24:40
2021-07-14 12:29:58
Marta Birk DRAHMA
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
  • 1x FINAŁ/SENIORZY/Konkurs dwunawrotowy 130/135 cm.
10 ACCEPTED 2021-07-13 12:01:46
2021-07-13 10:58:52
Nina Sikora FOKUS
  • 1x I półf./AMATORZY/I półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x II półf./AMATORZY/II półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x FINAŁ/AMATORZY/Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm.
9 ACCEPTED 2021-07-12 21:33:02
2021-07-12 20:26:15
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x I półf./MŁODZICY/I półfinał na styl jeźdźca - wysokość 55 cm.
  • 1x II półf./MŁODZICY/II półfinał na styl jeźdźca – wysokość 60 cm.
  • 1x FINAŁ/MŁODZICY/Konkurs dwunawrotowy 65/65 cm.
8 ACCEPTED 2021-07-12 18:42:14
2021-07-12 18:34:03
Paweł Czerniewicz BEST EDEN
  • 1x I półf./AMATORZY/I półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x II półf./AMATORZY/II półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x FINAŁ/AMATORZY/Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm.
7 ACCEPTED 2021-07-12 18:42:11
2021-07-12 18:33:39
Agata Piastowska ANKA LAZAR
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
  • 1x FINAŁ/SENIORZY/Konkurs dwunawrotowy 130/135 cm.
6 ACCEPTED 2021-07-12 01:35:03
2021-07-11 21:07:35
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x I półf./JUNIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 115 cm.
  • 1x II półf./JUNIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 120 cm.
5 ACCEPTED 2021-07-12 01:34:59
2021-07-11 21:06:52
Wiktoria Lasecka ZABAWA
  • 1x I półf./JUNIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 115 cm.
  • 1x II półf./JUNIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 120 cm.
4 ACCEPTED 2021-07-11 15:16:23
2021-07-11 13:10:35
Edyta Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x I półf./AMATORZY/I półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x II półf./AMATORZY/II półfinał dokładności – wysokość 90cm.
  • 1x FINAŁ/AMATORZY/Konkurs dwunawrotowy 90/95 cm.
3 ACCEPTED 2021-07-09 20:30:09
2021-07-09 18:35:29
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
  • 1x FINAŁ/SENIORZY/Konkurs dwunawrotowy 130/135 cm.
2 ACCEPTED 2021-07-08 10:34:54
2021-07-08 09:02:59
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x I półf./JUNIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 115 cm.
  • 1x II półf./JUNIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 120 cm.
  • 1x FINAŁ/JUNIORZY/Konkurs dwunawrotowy 120/125 cm.
1 ACCEPTED 2021-07-08 10:34:48
2021-07-08 09:00:25
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x I półf./SENIORZY/I półfinał (dokładności) – wysokość 125 cm.
  • 1x II półf./SENIORZY/II półfinał (zwykły) – wysokość 130cm.
  • 1x FINAŁ/SENIORZY/Konkurs dwunawrotowy 130/135 cm.
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
2. Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
2010 (Mł.)
O059381
3. Baumgart Paula St. Kuj-Pom KJ
S
O065192
4. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057939
5. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
6. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
7. Czerniewicz Paweł CSJ Coval Pogórze
S
O056166
8. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
9. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
10. Dalbiak Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2006 (JM.)
O048685
11. Dendek Zofia KJ Stajnia Anielin
2006 (JM.)
O055257
12. Gier Zuzanna bpk
2000 (MJ.)
O047084
13. Głogowska Victoria KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
O050263
14. Hoffmann Antonina OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2008 (JM.)
O049915
15. Hoffmann Zofia OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2005 (J.)
O044117
16. Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
2007 (JM.)
O060072
17. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
18. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
19. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
20. Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
21. Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
22. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (JM.)
O038423
10200212
23. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
24. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
25. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
26. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
O050133
27. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
28. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
29. Romanowska Nadia KJ Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
30. Senger Patrycja Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (J.)
O049481
31. Sikora Nina KJ Arpav
S
O038516
32. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
33. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
34. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
35. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (JM.)
O060958
36. Wiśniewski Antoni St. KJ Olimpia
2006 (JM.)
O043737
37. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
38. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

10

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Z BEL 2015 Wałach gniada/165 F: Aga Khan Z
M: Savannah Z / Sandro Z
brak 056015Z55631915
2.

18

ALISTER SP POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Bolshoi
M: Alizacja
K026851 616009610072314
3.

9

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA POL 20.03.2012 klacz siwa/168 F: Antonino /
M: Carera /
brak LV001000003212
4.

217

ANKA LAZAR HOL GER 2011 wałach siwa/168 F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
5.

253

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
6.

61

ANTWERPIA SP POL 2012 Klacz gniada/176 F: Watson han
M: Aruba sp / Rubin han
brak brak
7.

249

ARAGANO DRP POL 2003 wałach gniada/kuc:148 F: Aragon N / Aron N
M: Laura / Bouquet
K008228 DE457000318603
8.

205

ARMANI OLDEMBURG POL 2011 wałach gniada/183 F: Acantus GK (o:Acorado ,m:Waldrose)
M: Naiti Bless (o:Balou du Rouet ,m:Naiti Rouge)
K024133 DE 418184046211
9.

70

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
K025236 616007610128112
10.

17

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 -
11.

242

ASTERIX M. POL 2012 wałach siwa/168 F: Mefisto / Emetyt
M: Astoria / Miecz
K026119 616 006 6603557 12
12.

36

ATLANTA OLDENBURSKA GER 2014 klacz siwa/168 F: Acadius / Acord II
M: Dora / Calido I
brak DE418182533314
13.

69

AZJA SP POL 2016 klacz siwa/166 F: Konkret 2
M: Akacja
Brak 616009520016216
14.

16

BAGITA BALOUBET WEG. PÓŁKREW HUN 2012 klacz skarogniada F: Balougraf /
M: No Comment / Gambler
K028764 HunKBK120330000 BK120330000
15.

33

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 klacz kasztanowata/~170 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
16.

250

BAZOUKA VD TREPKES Z Z POL 2012 klacz skarogniada/168 F: Balou du Rouet
M: Waldnymphe
K031822 056015Z55788512
17.

52

BELLA BELLISIMA HOLSZTYŃSKA GER 2009 mare seal brown/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
K020255 DE421000168609
18.

218

BEST EDEN WLKP POL 2009 wałach kara/180 F: Etos / Sambór
M: Bahama / Seul
K022788 616009530248009
19.

73

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
20.

254

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
21.

239

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison /
M: Boliwia /
K031110 616009681011215
22.

240

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
23.

21

BOTANIKA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Lew
M: Bona
Brak 616007610118214
24.

54

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Torado 2
M: Baja
K028980 6160096701
25.

15

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
26.

225

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: Rob Roy
M: Bunia
K030320 616013640076811
27.

211

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: BAJOU DU ROUET
M: CON-CORDIA J
K025754 616009690122211
28.

233

CALETTO DE REVEL OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/176 F: Julio / Julio Mariner
M: Padvas Blume / Quidam Rubin
K029311 DE418180277013
29.

23

CANNABIS DE LUX WESTFALSKA GER 2013 wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
K026721 DE441411369613
30.

62

CARRERA WESTFALSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Cordess
M: Batalia
K031984 441411242417
31.

57

CASA MIA HOLSZTYŃSKA GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall/Caretino
M: Baran/Caretino
Brak DE421000049814
32.

26

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/173 F: Hickstead White / Hickstead
M: Cantinera / Cassini
K030620 616009520061417
33.

1

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
34.

53

CERSANIA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
K020836
35.

222

CHACCO STERN HAN GER 2010 wałach skarogniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanisa / Sandro
K023517 DE431310659810
36.

55

CHANTILLY SP POL 2016 klacz gniada/171 F: SERGIO L
M: Charyzma
Brak 616009520065316
37.

74

CHASSPLEEN FLAMINGO Z ZANGERSHEIDE FRA 2015 wałach siwa/170 F: Cardento
M: Republica / Dollar du Mupier
K027999 25000115221006C
38.

14

CO BOY HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Chacco-Blue
M: Saronja / Sandro Boy
K027998 DE 431310786315
39.

19

COQUICKUCO G LIT. WIERZCH LTU 2015 klacz kara/170 F: Diarado Diamond / Diarado
M: Constancja G / Caruso Gut
K029386 LTU005170166015
40.

64

CORVETA O Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Numerus
M: Cela
K031309 616009610141716
41.

20

CRISTO HAN GER 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Cristallo I / Cornet Obolensky
M: Diva Odessa / Diarado
K031430 DE431310385316
42.

229

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
K029217 616013580726609
43.

212

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
44.

37

DJ CZEJENKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: VON CHACCO IXE/ CHACCO BLUE
M: DAJ MONEY/ MARAM
K031726 616009520049217
45.

203

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
46.

243

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P.
M: Dalli
K017093 POL 013 67 01483 08
47.

63

EKSKALIBUR WLKP POL 2015 wałach gniada/172 F: Bankiet / Landos
M: Euforia / Grando
K027240 616007670019315
48.

27

ELCADA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Calderon
M: Ella Fama / For Leo
brak 616009520048115
49.

32

ELIPSA SP POL 2017 klacz kara/165 F: Farezzo B
M: Evita S
- -
50.

214

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
51.

30

EMIRO Westfälisches Reitpferd POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
52.

75

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
53.

77

EXEQUATOR Pełna Krew Angielska GBR 2006 wałach gniada/163 F: Tamayaz /
M: Elly Fleetfoot / Elmaamul
K013953 8260GB45077257T
54.

49

FABIOLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Talent Charboniere
M: Fabrina / Fabriano
Brak 000
55.

201

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
56.

257

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
57.

255

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 klacz ciemnogniada/168 F: Canturo / Cantus
M: Pele De Laume / Galion De Laume
K028001 25000115230043E
58.

46

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 Klacz skarogniada/165 F: Canturo
M: Perle de Laume / Galion de Laume
brak 25000115230043E
59.

220

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
K023853
60.

71

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/157 F: Casalito
M: Banu
brak -
61.

246

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
62.

206

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
63.

216

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
64.

65

GRATUS WHITE SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Hickstead White
M: Gladiola/ Widam
Brak 616 009 61 00988 17
65.

24

GREEN LIGHT M SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Generacja / Le Voltaire
K028394 616009690057615
66.

207

HARA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K025911 616999520166506
67.

68

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
68.

227

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
69.

28

INNOCENTA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz gniada/kuc:143 F: Falk
M: Imka
Brak 616013520037117
70.

22

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
71.

252

JOKER SP POL 2012 wałach kara/167 F: Sword
M: Jurta
Brak 616009580138012
72.

72

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
73.

248

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
74.

42

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
75.

238

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
K028842
76.

66

KOLINER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lyjanero
M: Kolonia/ cary son
Brak Pol
77.

43

KOLONIS WLKP POL 2017 wałach gniada/171 F: Canoso / Catoki
M: Kolonia / Carry Son
K031257 616007610098017 / A0019528S
78.

213

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
79.

56

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/mk:155 F: NN
M: NN
K028210 61699964084015
80.

60

KOOH I NOOR K SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Farezzo B
M: Kleopatra-K
K029628 616009640091816
81.

226

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
K030509 616013520071616
82.

234

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro
M: Lansada
K012016 009510224605
83.

67

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
84.

38

LODORIJKE KWPN POL 2016 klacz gniada/174 F: GRANDORADO TN
M: ZANDORIJKE
K029998 528003201608659
85.

221

LUGANO NIEM. SPORT. POL 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
86.

31

LUPUS SP POL 2007 wałach siwa/160 F: Plaster
M: Libella
K012330 POL 009580583907
87.

236

MARINA KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K021036 POL013610128305
88.

48

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
89.

40

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
90.

50

MICKY COB POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: -
M: -
Brak .....
91.

244

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
92.

245

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
93.

5

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
94.

210

MY PRECIOUS KUC POL 2007 ogier siwa/kuc:141 F: Silverfox Oisin
M: Muffin
K031090 616013610147406
95.

230

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn / nn
M: nn / nn
K028331 -
96.

41

NICOLET 2 WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/161 F: Chardonnay L
M: Nirwana
K024075 616007610200513
97.

235

NUMBER ONE WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Boliwar
M: Niagara
K031751 616007520009315
98.

59

OLYMPUS-K WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/178 F: Powój /
M: Omega-K / Lwów
K024320 K024320
99.

209

ONLY YOU OLDENBURGER POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K031943 DE 418182520015
100.

208

OSCAR KUC BELGIJSKI POL 2010 wałach gniada/kuc:141 F: Cadet
M: Fleur
K024966 056002P00710373
101.

232

PECTUS KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Kalipso
M: Prima W
K030260
102.

76

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
103.

47

PINK PEARL HOLSZTYŃSKA GER 2010 klacz siwa/168 F: Corrado I
M: Paragona / Quinar
Brak DE 421000455010
104.

251

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
K030115 616013610106611
105.

206

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quick Check /
M: Fifty Sue /
brak
106.

223

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
107.

256

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
108.

44

QUILANO V/H MAARLO BWP BEL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Quint vh Maarlo
M: Chi-Mara Z / Chellano Z
brak 056002W00316712
109.

237

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
110.

29

RAMBO DV BWP POL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako de muze
M: XX/ cassini
K031122 00
111.

12

ROCK'N ROLL MXL BWP BEL 2017 wałach gniada/168 F: Denzel V't Menlenhof
M: Olivia MxL / Elvis Ter Putte
LKRWZJ/1090/21 056022W0031683
112.

219

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
113.

51

SAMURAJ TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach gniada/mk:mk:152 F: NN
M: NN
brak A0009022SS
114.

247

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
K026731 Brak
115.

45

SHADE OF GOLD NVE Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/165 F: SOLID GOLD Z
M: INDIANA Z / INSHALLAH DE MUZE
K029674 056015Z55523216
116.

204

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
K029882 616013610148711
117.

8

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
118.

228

TAMARYSZEK .KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina / Nando
K023949 013640081708
119.

224

TANKRED WLKP POL 2015 wałach siwa/187 F: Czumen- K
M: Tejmor Kin / Dalipan
K030904 616007610061015
120.

7

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
121.

34

TOKYO WESTFALSKA POL 2017 wałach gniada/172 F: Think Twice D'ici
M: Fine Fine
K030411 DE441411087317
122.

39

TOLA Z Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/170 F: Cartree Z
M: Toscania
brak 009520000705
123.

25

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
124.

35

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
125.

202

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
K031852 POL 732010069210
126.

4

WHISKY Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Okruch
M: Workuta
K025968
127.

58

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374 616009661261614
128.

231

WIXAS M POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Szkrab
M: Witaxa
K027106 616009690015612
129.

215

ZABAWA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Biscayo / Contendro I
M: Z Farina / Zacharov
K026918 616007610186215
130.

241

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Hoffmann Zofia OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
300
SUM:
300.00
Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
200
SUM:
200.00
Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
1000
SUM:
1000.00
Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
2500
SUM:
2500.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
500
SUM:
500.00
Romanowska Nadia KJ Młyńska Struga
700
SUM:
700.00
Senger Patrycja Klub Jeździecki Wiecanowo
150
SUM:
150.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
1500
SUM:
1500.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
1000
SUM:
1000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-07-24
6
2021-07-24
3
2021-07-25
5
Baranowicz Maria
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (236)
2021-07-24
2
2021-07-24
6
2021-07-25
6
Baumgart Paula
St. Kuj-Pom KJ
JOKER (252)
2021-07-24
9
2021-07-24
2021-07-25
9
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2021-07-24
3
2021-07-24
3
2021-07-25
2
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
MOKRA (244)
2021-07-24
4
2021-07-24
4
2021-07-25
1
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
ASTERIX (242)
2021-07-24
1
2021-07-24
3
2021-07-25
2
2021-07-24
2
2021-07-24
1
2021-07-25
2
Czerniewicz Paweł
CSJ Coval Pogórze
BEST EDEN (218)
2021-07-24
6
2021-07-24
1
2021-07-25
5
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (245)
2021-07-24
4
2021-07-24
5
2021-07-25
4
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
BUSZKA (225)
2021-07-24
5
2021-07-24
3
KRAKERS (226)
2021-07-24
1
2021-07-24
2
2021-07-25
1
HONEY (227)
2021-07-24
3
2021-07-24
1
2021-07-25
1
Dalbiak Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-07-24
4
2021-07-24
2
2021-07-25
3
Dendek Zofia
KJ Stajnia Anielin
TANKRED (224)
2021-07-24
1
2021-07-24
2
Gier Zuzanna
bpk
BLANT (239)
2021-07-24
6
2021-07-24
1
2021-07-25
3
Głogowska Victoria
KJ Stajnia Jarużyn
KAPRIOLA (238)
2021-07-24
1
2021-07-24
6
2021-07-25
8
Hoffmann Antonina
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
ARAGANO (249)
2021-07-24
3
2021-07-24
7
2021-07-25
3
Hoffmann Zofia
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
GINEWRA (246)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
300
Kawecka Aleksandra
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2021-07-24
6
2021-07-24
4
2021-07-25
7
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
ELIPSIS P (214)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
2
200
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (229)
2021-07-24
2021-07-24
5
2021-07-25
6
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
ZABAWA (215)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-24
2
2021-07-25
1
1000
Lewandowska Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
LA PAZ (234)
2021-07-24
2
2021-07-24
6
2021-07-25
4
Matelski Marcin
St. Stadnina Koni Olimpia
LUGANO (221)
2021-07-24
7
2021-07-24
6
2021-07-25
1
2500
2021-07-24
1
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
2021-07-24
4
2021-07-24
6
2021-07-25
3
500
Orzechowska Kornelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
WIXAS (231)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
7
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SANDOR (247)
2021-07-24
1
2021-07-24
4
2021-07-25
4
Piastowska Agata
CSJ Coval Pogórze
2021-07-24
8
2021-07-24
5
2021-07-25
7
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (230)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
3
Rodziak Olga
KJ Cavallino Brzoza
2021-07-24
6
2021-07-24
5
2021-07-25
5
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
KOLUMBIA (213)
2021-07-24
9
2021-07-24
1
2021-07-25
5
Romanowska Nadia
KJ Młyńska Struga
2021-07-24
1
2021-07-24
4
2021-07-25
2
700
Senger Patrycja
Klub Jeździecki Wiecanowo
PECTUS (232)
2021-07-24
1
2021-07-24
7
2021-07-25
4
150
Sikora Nina
KJ Arpav
FOKUS (220)
2021-07-24
8
2021-07-24
7
2021-07-25
6
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
2021-07-24
1
2021-07-24
7
2021-07-25
6
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
BOBA FETT (240)
2021-07-24
1
2021-07-24
3
2021-07-25
2
1500
ZORBA (241)
2021-07-24
1
2021-07-24
8
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
2021-07-24
4
2021-07-24
5
2021-07-25
5
Wierzchowska Janina
JKS Rywal Grudziądz
PRINCESKA (251)
2021-07-24
5
2021-07-24
2
2021-07-25
4
Wiśniewski Antoni
St. KJ Olimpia
2021-07-24
5
2021-07-24
7
2021-07-25
5
Witkowska Maja
KS Marel Team
2021-07-24
6
2021-07-24
6
R-ŁOBUZ (237)
2021-07-24
7
2021-07-24
4
2021-07-25
4
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-07-24
1
2021-07-24
2
2021-07-25
3
1000

Number of Riders: 38

Number of Horses: 130

The sum of prizes: 7 850.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl