Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:50:24
2017-09-06 21:15:30
Alicja Mendlewska KAFEJKA
  • 1x 6/L-2/AMATOR Junior Kuce
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:50:05
2017-09-06 20:52:47
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 3/L-3/Junior
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:49:42
2017-09-06 20:51:16
Barbara Błaszak MOCNA
  • 1x 6/L-2/AMATOR Junior Kuce
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:49:21
2017-09-06 20:48:46
Wiktoria Biegała DAHA
  • 1x 2/L-2/Junior Młodszy
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:49:01
2017-09-06 20:47:39
Dominika Złotowska RUCKSTER
  • 1x 4/N-5/Senior
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:58:38
2017-09-06 19:49:51
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x 3/L-3/Junior
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 16:03:06
2017-09-06 15:56:43
Oliwier Obialski SINDBAD
  • 1x 6/L-2/AMATOR Junior Kuce
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:17:27
2017-09-06 13:20:25
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 1x 8/L-3/AMATOR Senior
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:16:33
2017-09-06 13:10:30
Zbigniew Bedliński ROSOMAK
  • 1x 4/N-5/Senior
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:15:38
2017-09-06 13:02:33
Katarzyna Korwin-Piotrowska KARAT SIR
  • 1x 8/L-3/AMATOR Senior
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 08:58:00
2017-09-06 08:47:01
Filip Tomczuk FALUCKY D
  • 1x 4/N-5/Senior
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 09:47:41
2017-09-05 22:35:48
Karolina Laskowska ROXAVEL II
  • 1x 4/N-5/Senior
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 09:51:13
2017-09-05 22:29:29
Aleksandra Marszalkowska SZARON
  • 1x 7/L-2/AMATOR Junior Duże Konie
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:34:13
2017-09-05 22:08:53
Iga Szcześniewska STAYERHOF'S RUFINA
  • 1x 1/L-2/Junior Młodszy KUCE
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:34:00
2017-09-05 22:06:23
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 1/L-2/Junior Młodszy KUCE
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:33:32
2017-09-05 22:05:32
Magdalena Ćwik KALMIA
  • 1x 8/L-3/AMATOR Senior
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:33:00
2017-09-05 20:49:04
Maja Miecielska KIMBERLY
  • 1x 5/L-2/AMATOR Młodzik Kuce (9-11 lat)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 16:02:15
2017-09-05 15:54:05
Agata Miś AFERA
  • 1x 7/L-2/AMATOR Junior Duże Konie
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 13:32:11
2017-09-05 11:57:39
Agata Gietka THOSWIN VELDHOEK
  • 1x 4/N-5/Senior
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:56:58
2017-09-04 21:20:24
Jagoda Waszak WANESA
  • 1x 6/L-2/AMATOR Junior Kuce
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:56:45
2017-09-04 21:06:26
Patrycja Wawrzon MARIJKE TIALDA
  • 1x 4/N-5/Senior
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:56:35
2017-09-04 19:37:56
Anna Pilarska OKSER
  • 1x 4/N-5/Senior
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 17:54:50
2017-09-04 17:36:35
Weronika Więckowska MALINA
  • 1x 7/L-2/AMATOR Junior Duże Konie
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 16:47:39
2017-09-04 16:10:39
Agnieszka Dryjas NARAM
  • 1x 8/L-3/AMATOR Senior
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 12:59:38
2017-09-04 09:23:34
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 1/L-2/Junior Młodszy KUCE
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 21:13:33
2017-09-03 17:58:47
Aniela Lipińska GENESIS
  • 1x 7/L-2/AMATOR Junior Duże Konie
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 15:16:06
2017-09-01 14:49:11
Filip Rasiewicz NELSKE V.D. BELVEDERE
  • 1x 3/L-3/Junior
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 14:17:03
2017-08-30 12:28:26
Karolina Sztylka BY ME
  • 1x 4/N-5/Senior
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:05:56
2017-08-29 21:01:49
Małgorzata Szafraniec EMITTAN
  • 1x 8/L-3/AMATOR Senior
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 19:52:54
2017-08-29 18:44:04
Daria Olech NIFAR FT
  • 1x 2/L-2/Junior Młodszy
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:37:21
2017-08-28 22:56:54
Agata Uzarska FRIVOOL
  • 1x 8/L-3/AMATOR Senior
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:26:22
2017-08-27 23:04:29
Krzysztof Lubiewski CORDOBA
  • 1x 8/L-3/AMATOR Senior
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 23:06:33
2017-08-22 20:59:01
Natalia Pokora PASJA
  • 1x 8/L-3/AMATOR Senior
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 23:06:19
2017-08-22 20:58:41
Natalia Pokora POTOK
  • 1x 8/L-3/AMATOR Senior
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 20:47:58
2017-08-17 20:46:53
Alicja Ochocińska PETRA
  • 1x 2/L-2/Junior Młodszy
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 19:21:37
2017-08-17 17:32:02
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 3/L-3/Junior
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:39:48
2017-08-16 17:48:33
Kaja Dylewska NADIN LOVE
  • 1x 3/L-3/Junior
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Korwin-Piotrowska Katarzyna KJ Classic
S
brak
2. Błaszak Barbara KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
brak
3. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1996 (MJ.)
O011243
4. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
5. Dryjas Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
S
O034622
6. Dylewska Kaja Stajnia Jarużyn
1999 (J.)
brak
7. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
8. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O027614
9. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (JM.)
O034083
10. Laskowska Karolina Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
S
brak
11. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
Brak
12. Lubiewski Krzysztof KJ.CLASSIC
S
Brak
13. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
Brak
14. Matuszak Michalina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
1999 (J.)
O032624
15. Mendelewska Alicja Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
2004 (JM.)
brak
16. Miecielska Maja Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2006 (Mł.)
O041945
17. Miś Agata OSK Nowy Ciechocinek
2000 (J.)
O026299
18. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
brak
19. Ochocińska Alicja Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
2002 (JM.)
O041942
20. Olech Daria KJ Classic
2002 (JM.)
O028874
21. Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O033729
22. Pokora Natalia Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
O011503
23. Rasiewicz Filip KJ CAVALIER
1999 (J.)
O025874
24. Szafraniec Małgorzata BPK
S
brak
25. Szcześniewska Iga Pałucki Klub Jeździecki
2006 (Mł.)
brak
26. Sztylka Karolina Klub Jeździecki CLASSIC
S
brak
27. Tomczuk Filip Młyńska Struga
S
brak
28. Uzarska Agata TKJK
S
O013897
29. Waszak Jagoda niezrzeszony
2002 (JM.)
brak
30. Wawrzon Patrycja KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O026951
31. Więckowska Weronika bpk
2000 (J.)
brak
32. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

18

AFERA WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Nurjev
M: Aldona
O: Bedliński Zbigniew
B: Sobiech Karol
K016763
2.

36

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
3.

28

BY ME SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert old
M: Bystra Bafi sp
O: Stefan Wiluś
B: Stefan Wiluś
brak 616009520074708
4.

32

CORDOBA SP POL 09.05.2010 Klacz ciemnogniada F: Domel
M: Cyfra
O: Katarzyna Kazimierczak
B: Brzozowski Zenon
Brak
5.

29

EMITTAN Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Al Maaram
M: Emisana
O: Małgorzata Szafraniec
B: S.K. Michałów
brak
6.

13

FALUCKY D SP POL 2005 Wałach kara F: Lascatraz L
M: Farsa
O: Filip Tomczuk
B: Stubba Stefan
K010450
7.

31

FRIVOOL KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Sandreo
M: Idivera
O: Agata Uzarska
B: Agata Uzarska
brak
8.

26

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
9.

1

KAFEJKA KUC POL 2009 Klacz izabelowata/kuc: F: Frankenhoeh`s Vitalise
M: Korida
O: Wojciech Laskowski
B: Bocian Stanisław
brak 013 52 00208 09
10.

16

KALMIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z /
M: Kalina /
O: Marcin Ćwik
B:
brak
11.

10

KARAT SIR SP POL 2004 Wałach gniada/166 F: Sir Neel
M: Klaudia
O: Katarzyna Korwin-Piotrowska
B: Grzegorz Wieczorek
brak 09971
12.

17

KIMBERLY Kuc Walijski POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Falk
M: Kirsten
O: U.Z. Bedlińscy
B: U.Z. Bedlińscy
brak
13.

6

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
O: Adam Matuszak
B: Krystyna Jędrzejewska
K020298 616009520054411
14.

2

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
15.

23

MALINA SP POL 2007 Klacz siwa F: Karbit
M: Majka
O: Adrianna Tomczak-Więckowska
B: Adrianna Tomczak-Więckowska
brak POL 009520038307
16.

21

MARIJKE TIALDA Frisian NLD 2004 Klacz kara F: Jasper 366
M: Tialda P
O: Mirosław Paliwoda
B: De Wilgen NETHERLANDS
K018546
17.

3

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Dorota Włodarczyk
B: nieznany
brak
18.

37

NADIN LOVE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Nela
O: Jarosław Dylewski
B: Ewa Gotowska
brak
19.

24

NARAM SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Romualdo
M: Nasza Mi
O: Agnieszka Dryjas
B: Marcin Gerke
K013716
20.

27

NELSKE V.D. BELVEDERE Fryzyjska POL 2004 Klacz kara F: TONKE 391
M: TETSKE VAN DE ZOMERDIJK
O: TOMASZ RASIEWICZ
B: B.J. GILBERS
K013123 528210000485601
21.

30

NIFAR FT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Farmer
M: Niwa
O: Agnieszka Olech
B: Czepkiewicz Antonina
KO23672 616009640055110
22.

22

OKSER WLKP. POL 2005 Wałach gniada F: Makker
M: Orawa
O: Anna Pilarska
B: Paweł Gromowski
K017604
23.

33

PASJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Concert
M: Parta II
O: Natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K016427 POL007520035209
24.

35

PETRA Wielkopolska POL 2002 Klacz kara F: Orbis
M: Pytia
O: Joanna Ochocińska
B: Majewski Julian
K024261 007660856002
25.

34

POTOK WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Dżentelmen
M: Parta
O: natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K013980 POL007520036503
26.

12

ROXAVEL II SP POL 2005 Wałach gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
O: Wojciech Laskowski
B: Tomasz Laskowski
brak
27.

7

SINDBAD KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: Falk
M: Sara
O: Bedlińscy Urszula i Zbigniew
B: Bedlińscy Urszula i Zbigniew
brak
28.

14

STAYERHOF'S RUFINA Kuc Walijski NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
O: Marcin Ćwik
B: Martens J. P.J. A.
brak
29.

11

SZARON Malopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Wareg
M: Szabelka / Banita
O: Wojciech Laskowski
B: SK Ochaby
Brak
30.

15

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante /
M: Tritti /
O: Marcin Ćwik
B: Tomaszewska Anna
brak
31.

19

THOSWIN VELDHOEK BWP BEL 2003 Wałach gniada F: Oswin
M: Datania
O: Andrzej Ostrowski
B: Belgia
K009388
32.

20

WANESA KUC POL 2001 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Leman
M: Whitney
O: Ewa Wawrzon
B: Beata Sztachańska
12347
33.

25

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Korwin-Piotrowska Katarzyna
KJ Classic
2017-09-09
4
2017-09-09
3
2017-09-10
5
2017-09-10
Błaszak Barbara
KJ Oxer Inowrocław
MOCNA (3)
2017-09-09
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KALMIA (16)
2017-09-09
8
2017-09-09
7
2017-09-10
6
2017-09-10
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (15)
2017-09-09
1
2017-09-09
2
2017-09-10
2
2017-09-10
Dryjas Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
NARAM (24)
2017-09-09
6
2017-09-09
6
2017-09-10
4
2017-09-10
Dylewska Kaja
Stajnia Jarużyn
2017-09-09
3
2017-09-09
3
2017-09-10
2
2017-09-10
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (36)
2017-09-09
2
2017-09-09
4
2017-09-10
3
2017-09-10
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2017-09-09
4
2017-09-09
4
2017-09-10
1
2017-09-10
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
Laskowska Karolina
Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
2017-09-09
6
2017-09-09
5
2017-09-10
2017-09-10
Lipińska Aniela
Młyńska Struga
GENESIS (26)
2017-09-09
2017-09-10
Lubiewski Krzysztof
KJ.CLASSIC
CORDOBA (32)
2017-09-09
2
2017-09-09
5
2017-09-10
3
2017-09-10
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
SZARON (11)
2017-09-09
3
2017-09-09
2
2017-09-10
3
2017-09-10
Matuszak Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
Mendelewska Alicja
Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
Miecielska Maja
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2017-09-09
3
2017-09-09
3
2017-09-10
3
2017-09-10
Miś Agata
OSK Nowy Ciechocinek
AFERA (18)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
2017-09-09
3
2017-09-09
3
2017-09-10
3
2017-09-10
Ochocińska Alicja
Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
PETRA (35)
2017-09-09
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
Olech Daria
KJ Classic
2017-09-09
1
2017-09-09
2
2017-09-10
2
2017-09-10
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
OKSER (22)
2017-09-09
5
2017-09-09
6
2017-09-10
5
2017-09-10
Pokora Natalia
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
PASJA (33)
2017-09-09
3
2017-09-09
2
POTOK (34)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
2
2017-09-10
Rasiewicz Filip
KJ CAVALIER
2017-09-09
4
2017-09-09
2
2017-09-10
4
2017-09-10
Szafraniec Małgorzata
BPK
EMITTAN (29)
2017-09-09
7
2017-09-09
8
2017-09-10
7
2017-09-10
Szcześniewska Iga
Pałucki Klub Jeździecki
2017-09-09
2
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
Sztylka Karolina
Klub Jeździecki CLASSIC
BY ME (28)
2017-09-09
1
2017-09-09
3
2017-09-10
4
2017-09-10
Tomczuk Filip
Młyńska Struga
2017-09-09
3
2017-09-09
2
2017-09-10
3
2017-09-10
Uzarska Agata
TKJK
FRIVOOL (31)
2017-09-09
5
2017-09-09
4
2017-09-10
1
2017-09-10
Waszak Jagoda
niezrzeszony
WANESA (20)
2017-09-09
2
2017-09-09
2
2017-09-10
2
2017-09-10
Wawrzon Patrycja
KJ Młyńska Struga
2017-09-09
2
2017-09-09
1
2017-09-10
2
2017-09-10
Więckowska Weronika
bpk
MALINA (23)
2017-09-09
2
2017-09-09
3
2017-09-10
2
2017-09-10
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2017-09-09
2017-09-09

Number of Riders: 32

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl