Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
98 ACCEPTED 2021-06-10 23:29:47
2021-06-10 23:20:58
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
97 ACCEPTED 2021-06-10 23:29:43
2021-06-10 23:20:34
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
96 ACCEPTED 2021-06-10 23:29:39
2021-06-10 23:19:54
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
95 ACCEPTED 2021-06-10 23:29:34
2021-06-10 23:19:09
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
94 ACCEPTED 2021-06-10 23:29:29
2021-06-10 22:52:33
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
93 ACCEPTED 2021-06-10 23:29:10
2021-06-10 22:52:15
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
92 ACCEPTED 2021-06-10 23:29:04
2021-06-10 22:51:56
Rafał Perlikowski GINEWRA
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
91 ACCEPTED 2021-06-10 23:28:58
2021-06-10 22:51:34
Agata Kowalik CAYENNE
  • 2x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
90 ACCEPTED 2021-06-10 23:28:53
2021-06-10 22:18:41
Tamara Parokhina MATADOR
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
89 ACCEPTED 2021-06-10 23:28:48
2021-06-10 22:15:05
Oleksandra Bychenkova MOLLY
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
88 ACCEPTED 2021-06-10 23:28:40
2021-06-10 22:14:39
Varvara Borhardt MOLLY
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
87 ACCEPTED 2021-06-10 23:28:33
2021-06-10 21:55:54
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
86 ACCEPTED 2021-06-10 21:03:07
2021-06-10 21:02:30
Zuzanna Bajan AL CAPONE TER SALEGHEM Z
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
85 ACCEPTED 2021-06-10 21:03:05
2021-06-10 21:01:31
Mikołaj Bajan RANDY VD HEFFINCK
  • 2x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
84 ACCEPTED 2021-06-10 21:03:02
2021-06-10 21:00:35
Mikołaj Bajan ROCK'N ROLL MXL
  • 2x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
83 ACCEPTED 2021-06-10 21:02:58
2021-06-10 20:59:03
Mikołaj Bajan PHOENIX VGW
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
82 ACCEPTED 2021-06-10 20:45:43
2021-06-10 20:45:43
Daniel Zielinski QUIDAMS NOBLESSE
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
81 ACCEPTED 2021-06-10 20:41:19
2021-06-10 20:38:42
Maja Lewandowska RAINBOW DASH
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys. 60 cm.) - konkurs się odbędzie jeśli razem (3a+3b) zgłosi się powyżej 10 par / regionalny
80 ACCEPTED 2021-06-10 20:41:19
2021-06-10 20:38:08
Lena Laskowska HAWEL
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys. 60 cm.) - konkurs się odbędzie jeśli razem (3a+3b) zgłosi się powyżej 10 par / regionalny
79 ACCEPTED 2021-06-10 20:41:30
2021-06-10 20:37:30
Adam Buława RECONTRA PG
  • 2x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
78 ACCEPTED 2021-06-10 20:41:26
2021-06-10 20:36:00
Oliwia Budzyńska ROXAVEL III
  • 2x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
77 ACCEPTED 2021-06-10 20:25:07
2021-06-10 18:24:19
Maja Miecielska ANTENAT
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys.60 - 80 cm.) / regionalny
76 ACCEPTED 2021-06-10 20:25:03
2021-06-10 18:23:57
Luiza Górska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys.60 - 80 cm.) / regionalny
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
75 ACCEPTED 2021-06-10 13:19:04
2021-06-10 12:48:20
Anna Nowak-Zająkała TOMICOR
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
74 ACCEPTED 2021-06-10 11:17:34
2021-06-10 09:52:24
Liwia Godlewska LIRA
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2021-06-10 11:17:30
2021-06-10 09:48:56
Larysa Lewandowska KOMIK
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2021-06-10 08:52:54
2021-06-09 22:47:12
Filip Kończal STORM
  • 2x 1_T/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.), dokładności art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2021-06-09 22:17:27
2021-06-09 21:29:29
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
70 ACCEPTED 2021-06-09 18:15:53
2021-06-09 17:28:49
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys.60 - 80 cm.) / regionalny
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2021-06-09 15:44:29
2021-06-09 15:41:11
Maja Adamiak VERONA
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
68 ACCEPTED 2021-06-09 15:06:54
2021-06-09 13:33:24
Mikołaj Chilewski K.LESLEY VAN DE HEES
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2021-06-09 15:06:51
2021-06-09 13:20:16
Mikołaj Chilewski DOUBLE DIAMOND
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
66 ACCEPTED 2021-06-09 15:06:46
2021-06-09 13:19:48
Mikołaj Chilewski CZAKRAM
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
65 ACCEPTED 2021-06-09 15:06:36
2021-06-09 11:38:59
Olga Kozar BABILON
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
64 ACCEPTED 2021-06-09 15:06:33
2021-06-09 10:37:42
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys. 60 cm.) - konkurs się odbędzie jeśli razem (3a+3b) zgłosi się powyżej 10 par / regionalny
63 ACCEPTED 2021-06-09 15:06:28
2021-06-09 09:59:22
Julia Niedzielska SAWANAH
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2021-06-09 09:29:00
2021-06-09 08:10:59
Aneta Piekarska CHATA
  • 2x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2021-06-09 09:28:52
2021-06-09 08:10:25
Lena Czeszewska LOTNA
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2021-06-09 09:28:49
2021-06-09 07:26:26
Zofia Teper LEONARDO
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
59 ACCEPTED 2021-06-09 09:28:44
2021-06-09 07:25:21
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
58 ACCEPTED 2021-06-09 09:28:41
2021-06-09 07:00:39
Michał Szukała OPIUM DE LA ROSE
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
57 ACCEPTED 2021-06-09 09:28:36
2021-06-09 01:03:08
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
56 ACCEPTED 2021-06-10 20:24:58
2021-06-08 23:19:13
Julia Lubowiecka DEMON
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2021-06-09 09:28:27
2021-06-08 23:18:20
Karolina Gramowska PRADA
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2021-06-08 21:43:48
2021-06-08 21:25:39
Marta Birk GANDIS
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
53 ACCEPTED 2021-06-08 21:43:44
2021-06-08 21:09:07
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 2x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys. 60 cm.) - konkurs się odbędzie jeśli razem (3a+3b) zgłosi się powyżej 10 par / regionalny
52 ACCEPTED 2021-06-08 21:43:37
2021-06-08 20:48:49
Marta Józefowicz WHISPER
  • 2x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
51 ACCEPTED 2021-06-08 21:43:31
2021-06-08 20:47:14
Tomasz Olszewski DON CICCIO
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
50 ACCEPTED 2021-06-08 21:43:28
2021-06-08 20:26:29
Aleksandra Lipowska HIDDE
  • 2x 1_T/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.), dokładności art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-06-08 21:43:23
2021-06-08 20:20:00
Julia Sikora AMUR
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
48 ACCEPTED 2021-06-08 19:15:02
2021-06-08 17:23:27
Nadia Romanowska BAZOUKA VD TREPKES Z
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
47 ACCEPTED 2021-06-08 19:14:57
2021-06-08 17:23:03
Nadia Romanowska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys.60 - 80 cm.) / regionalny
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
46 ACCEPTED 2021-06-08 19:14:50
2021-06-08 14:56:17
Agata Stępień HEROS-A
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2021-06-08 14:49:38
2021-06-08 13:26:24
Zuzanna Krintus ASESOR
  • 2x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
44 ACCEPTED 2021-06-08 12:43:29
2021-06-08 10:00:24
Edyta Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 2x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
43 ACCEPTED 2021-06-08 09:22:21
2021-06-08 08:34:21
Dominika Błaszczak NANA
  • 1x 1_T/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.), dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2021-06-08 09:22:17
2021-06-07 22:50:08
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
41 ACCEPTED 2021-06-07 20:51:38
2021-06-07 20:40:41
Alicja Gierszewska CZARODZIEJ
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 1_T/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.), dokładności art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-06-07 20:51:36
2021-06-07 20:39:14
Wiktoria Gerc ANANAS
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2021-06-07 20:51:33
2021-06-07 20:37:44
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys.60 - 80 cm.) / regionalny
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2021-06-07 20:51:30
2021-06-07 20:37:08
Ania Kulpa JAMAJKA
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys. 60 cm.) - konkurs się odbędzie jeśli razem (3a+3b) zgłosi się powyżej 10 par / regionalny
37 ACCEPTED 2021-06-07 20:51:26
2021-06-07 20:36:49
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys.60 - 80 cm.) / regionalny
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
36 ACCEPTED 2021-06-07 20:51:23
2021-06-07 20:36:28
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
35 ACCEPTED 2021-06-07 20:51:21
2021-06-07 20:36:08
Krzysztof Kulpa ERA L.
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
34 ACCEPTED 2021-06-07 20:51:16
2021-06-07 19:29:28
Nikola Płotka CALINECZKA
  • 1x 1_T/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.), dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2021-06-09 15:06:12
2021-06-07 16:16:35
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
32 ACCEPTED 2021-06-07 18:30:33
2021-06-07 16:04:54
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
31 ACCEPTED 2021-06-07 16:02:33
2021-06-07 14:53:34
Wiktoria Pyrzyńska JENEFER W
  • 1x 1_T/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.), dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2021-06-07 16:02:27
2021-06-07 14:52:58
Amelia Niedźwiecka LIVELY TWENTY
  • 1x 1_T/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.), dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2021-06-07 16:02:19
2021-06-07 14:48:14
Maja Moczadło FEMME WV
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
28 ACCEPTED 2021-06-07 16:02:00
2021-06-07 14:47:22
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
27 ACCEPTED 2021-06-07 16:01:56
2021-06-07 14:35:55
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
26 ACCEPTED 2021-06-07 16:01:51
2021-06-07 14:33:50
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
25 ACCEPTED 2021-06-07 16:01:46
2021-06-07 14:05:08
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 2x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
24 ACCEPTED 2021-06-07 14:01:57
2021-06-07 11:51:29
Karol Zielinski MORGAN
  • 2x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
23 ACCEPTED 2021-06-07 11:51:01
2021-06-07 10:33:11
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
22 ACCEPTED 2021-06-06 23:08:10
2021-06-06 23:02:01
Lena Grygiel DEMETRIA
  • 2x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
21 ACCEPTED 2021-06-06 23:08:05
2021-06-06 22:29:48
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
20 ACCEPTED 2021-06-06 22:04:49
2021-06-06 21:30:07
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
19 ACCEPTED 2021-06-08 19:14:37
2021-06-05 21:34:36
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
18 ACCEPTED 2021-06-06 01:52:50
2021-06-05 19:33:40
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
17 ACCEPTED 2021-06-06 01:52:46
2021-06-05 19:33:07
Maja Ćwik SPARTAKUS
  • 2x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2021-06-04 19:54:36
2021-06-04 17:16:46
Lena Płoszaj CANNABIS DE LUX
  • 2x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2021-06-03 10:35:58
2021-06-03 06:50:21
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 2a_R/KUCE/zwykły art. 238.2.1 (hadicapowy wys.60 - 80 cm.) / regionalny
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2021-06-03 10:35:50
2021-06-02 20:55:56
Zuzanna Trocikowska LEMONIADA
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
13 ACCEPTED 2021-06-07 18:30:27
2021-06-01 22:51:03
Michał Szukała KAN KAN-RO
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
12 ACCEPTED 2021-06-07 18:30:20
2021-06-01 22:50:41
Michał Szukała TANGO
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
11 ACCEPTED 2021-06-02 00:01:20
2021-06-01 22:21:51
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
10 ACCEPTED 2021-05-31 15:03:37
2021-05-30 23:19:55
Astrida Taranowska BELLO M
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
9 ACCEPTED 2021-06-10 23:28:28
2021-05-30 21:32:47
Jagoda Peplińska LIBERACE
  • 2x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2021-05-30 00:44:03
2021-05-29 20:18:33
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
  • 1x 8_R/N oczko /dokładności art, 238.1.1
7 ACCEPTED 2021-06-07 16:01:41
2021-05-28 22:28:04
Natalia Frelichowska TOKYO
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
6 ACCEPTED 2021-05-30 00:43:56
2021-05-28 15:51:29
Tomasz Olszewski LIANDROS V/D HEES Z
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2021-05-28 12:05:16
2021-05-27 22:42:25
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
4 ACCEPTED 2021-06-10 13:18:57
2021-05-25 09:30:16
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 8_R/N oczko /dokładności art, 238.1.1
3 ACCEPTED 2021-06-07 08:43:14
2021-05-24 22:52:14
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 1x 4_R/L/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
2 ACCEPTED 2021-06-07 17:51:33
2021-05-24 13:03:45
Anna Janka ELIPSA
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3_T/LL/z trafineniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2021-05-24 16:03:23
2021-05-24 12:56:29
Anna Janka TISJAN
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką (zwykły / szybkości) art. 238.2.2 + 239 - regionalny
  • 1x 8_R/N oczko /dokładności art, 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
2. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
3. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
4. Bajan Zuzanna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
O019287
5. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
6. Błaszczak Dominika bpk
2007 (JM.)
brak
7. Borhardt Varvara BPK
2014 (Mł.)
brak
8. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Budzyńska Oliwia GKJ BOGUCIN
2004 (J.)
Brak
11. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
S
O023478
12. Buława Adam GKJ Bogucin
2003 (J.)
brak
13. Bychenkova Oleksandra -
2002 (MJ.)
brak
14. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
S
O012869
15. Chojnowska Izabella BPK kuj-pom
S
brak
16. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
17. Ćwik Maja Klub Jeździecki Młyńska Struga
2007 (JM.)
O064085
18. Czeszewska Lena BPK kuj-pom
2007 (JM.)
Brak
19. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
20. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
21. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
22. Gerc Wiktoria Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
-
23. Gierszewska Alicja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
-
24. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
25. Głogowska Victoria KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
brak
26. Godlewska Liwia BPK kuj-pom
2005 (J.)
Brak
27. Górska Luiza Ciechociński KJ Bonanza
2008 (JM.)
O062649
28. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
brak
29. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
30. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (J.)
O037935
31. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
32. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
33. Kończal Filip Niezrzeszony
2012 (Mł.)
Brak
34. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
O043739
35. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (J.)
O037475
36. Krintus Zuzanna SJ Turzyn
2001 (MJ.)
O025521
37. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
38. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
39. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
40. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
Brak
41. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O036921
42. Lewandowska Maja GKJ BOGUCIN
2009 (JM.)
Brak
43. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
44. Lipowska Aleksandra BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
45. Lubowiecka Julia BPK kuj-pom
2000 (MJ.)
brak
46. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (JM.)
O041945
47. Moczadło Maja KJ Stajnia Jarużyn
S
O023656
48. Niedzielska Julia Toruński Klub Jazdy Konnej
2008 (JM.)
Brak
49. Niedźwiecka Amelia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
50. Nowak-Zająkała Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O012289
51. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
11968/21
52. Olech Daria KJ Classic
2002 (MJ.)
O028874
53. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
LZPZJ/1158/21
54. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
55. Parokhina Tamara Gminny KJ Bogucin
2003 (J.)
O055005
56. Peplińska Jagoda brak
2007 (JM.)
brak
57. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
58. Piekarska Aneta Klub Jeździecki Equistars
2003 (J.)
O050841
59. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
60. Płotka Nikola Bpk
2006 (JM.)
Brak
61. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
brak
62. Pyrzyńska Wiktoria BPK kuj-pom
2007 (JM.)
Brak
63. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
64. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
65. Romanowska Nadia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
66. Sikora Julia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
Brak
67. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
68. Stępień Agata Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
69. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
70. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
71. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
72. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
73. Trocikowska Zuzanna JKS Majątek Kaniewo
2006 (JM.)
O051004
74. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
75. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
76. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
77. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar
2002 (MJ.)
O027714
78. Zielinski Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
79. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
80. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

191

AL CAPONE TER SALEGHEM Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/. F: Aktion Pur
M: Koreandre de la Pomme / Vagabond de la Pomme
Brak 056015Z55778816
2.

154

AMUR Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Auenhof’s Allstar
M: Eva
Brak DE 455-6780071-12
3.

145

ANANAS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach srokata/171 F: Malml
M: Aronia
Brak 616007530001895
4.

182

ANTENAT KUC POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Bravour PP
M: Holz-Sport Akcja
- -
5.

150

ASESOR Polski Koń Sportowy POL 2004 ogier kasztanowata/166 F: Sir Neel
M: Andora
- -
6.

192

ASTERIX M. POL 2012 wałach siwa/168 F: Mefisto / Emetyt
M: Astoria / Miecz
K026119 616 006 6603557 12
7.

175

ATTILA LANDAIS SF FRA 2010 wałach ciemnogniada/mk:mk:157 F: Popstar Lozonais /
M: Olympia Landais / Rosire
K023673 10361370Q
8.

169

BABILON SP POL 2003 wałach gniada/175 F: Loxley
M: Babilnia
Brak 009600083403
9.

153

BAZOUKA VD TREPKES Z Z POL 2012 klacz skarogniada/168 F: Balou du Rouet
M: Waldnymphe
K031822 056015Z55788512
10.

119

BELLO M SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: FOR LEO
M: BRETONKA
K023619 616009520038212
11.

139

CALINECZKA KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:- F: -
M: -
Brak -
12.

115

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
13.

123

CANNABIS DE LUX WESTFALSKA POL 2013 wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
K026721 DE441411369613
14.

194

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
K020313 616009540145210
15.

200

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
16.

166

CHATA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Giewont
M: Chandra
Brak 616007610116413
17.

170

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach gniada F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
brak
18.

146

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
19.

128

DEMETRIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/168 F: Karbit
M: Dosjana
brak 616007520121211
20.

111

DEMON TYP SZLACH. POL 2009 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K027553 616999610316309
21.

142

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
22.

141

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
23.

118

DIONE S SP POL 2011 klacz kara F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Donwelta S / Weltstein
K026016 616009520030711
24.

156

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
25.

171

DOUBLE DIAMOND Oldenburger Springpferd Fohlen GER 2008 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly
M: Quantum Pleasure
K018435
26.

131

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
27.

201

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
28.

114

ELIPSA SP POL 2017 klacz kara/165 F: Farezzo B
M: Evita S
- -
29.

149

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
30.

163

EMIR PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
31.

140

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
brak -
32.

129

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
33.

120

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
34.

135

FEMME WV KWPN POL 2010 klacz siwa/168 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
K018535 528003201010612
35.

138

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
36.

159

GANDIS WLKP POL 2003 wałach kasztanowata/168 F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K007718 POL007520015703
37.

195

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
38.

197

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
39.

183

HAWEL KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach gniada/kuc:130 F: APASJONATA RUBICON
M: HAWANA
Brak 616 013 61 00942 13
40.

151

HEROS-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach ciemnogniada/160 F: EQUIN
M: HARA-A
brak 616009660128112
41.

155

HIDDE KUC NED 2012 Wałach siwa/kuc:128 F: -
M: -
brak brak
42.

116

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 gelding dark bay/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
43.

143

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:128 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
44.

100

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
45.

137

JENEFER W SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harper / Cabrol
M: Judysa / Valiant Heart
K010103 616009682000503
46.

196

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
47.

172

K.LESLEY VAN DE HEES KWPN NED 2015 wałach gniada/163 F: QUARZ
M: VIOLETT
Brak 528003201506465
48.

106

KAN KAN-RO SP POL 2011 wałach siwa/176 F: Cancoon
M: Kolia
K021742 616009610029111
49.

161

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
50.

122

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
51.

109

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
52.

178

KOMIK WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/175 F: Calderon
M: Komedia
Brak 616 007 52 00795 15
53.

177

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados
M: Lady Jump I
K023233 616009600245013
54.

133

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro Westf
M: Lansada/Lancer III Holst
K012016 POL009510224605
55.

121

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
56.

164

LEONARDO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/mk:153 F: Almos
M: Lota
K031273 A0016430S
57.

117

LIANDROS V/D HEES Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/174 F: Lyjanero
M: Violett
brak 056015Z55681717
58.

104

LIBERACE HOLSZTYŃSKA GBR 2008 wałach gniada/171 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
Brak 826041/000150673
59.

179

LIRA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: POLL
M: LAWINA
BRAK
60.

136

LIVELY TWENTY Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/161 F: Two-Twenty- Two
M: Lively Jacq
Brak POL050000003678
61.

174

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
62.

165

LOTNA SP POL 2006 klacz kasztanowata/162 F: Life and Liberty
M: Wika
Brak 616
63.

112

MATADOR TS UKR 2014 wałach gniada/168 F: Dantes / Diarado
M: Mihina / Haipus
K028823 704101
64.

152

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
65.

168

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
66.

193

MOLLY TS POL 2012 klacz jelenia/mk:159 F: Manfred
M: Karina
brak -
67.

147

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
68.

132

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
69.

130

MORGAN SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Czandor
M: Magia
K024240 POL 009 64 00335 08
70.

148

NANA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/- F: -
M: -
brak -
71.

144

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:kuc: F: Król Karo / Dante
M: N'Lusi / Tijt Vlijt's Victor
K030173 616 013 60 02082 16
72.

199

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
73.

125

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
K019158 616009520030911
74.

198

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
75.

162

OPIUM DE LA ROSE SP POL 26.05.2002 wałach gniada/165 F: Szogun II
M: Eureka audente
K017560 25000102038141D
76.

134

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 Brak
77.

188

PHOENIX VGW BWP BEL 2015 wałach skarogniada/165 F: Iron Man van de Padenborre
M: Contendra / Contender
LKRWZJ/1091/21 056-002-W00310068
78.

160

PRADA WLKP POL 2010 klacz kara/156 F: REWIR I
M: POLONIA
K031030 616007520110310
79.

187

QUIDAMS NOBLESSE WESTFALSKA GER 2004 klacz kasztanowata/173 F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
K011375 DE441411739404
80.

184

RAINBOW DASH KUC POL 2013 klacz gniada/134 F: Stougjeshoeve Energy
M: Rózia
Brak 616013520071413
81.

190

RANDY VD HEFFINCK BWP BEL 2017 wałach siwa/172 F: Cornet Obolensky
M: Melissa van't Zorgvielt / Nabab de Reve
LKRWZJ/1159/21 056002W00315877
82.

181

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc: F: Noble Rebel / Noble Boy
M: Hesselers Kimberly Star Girl / Easter Boy M
K030932 484849914311
83.

186

RECONTRA PG SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Love Affair
M: Rafia
Brak 616009520106114
84.

189

ROCK'N ROLL MXL BWP BEL 2017 wałach gniada/168 F: Denzel V't Menlenhof
M: Olivia MxL / Elvis Ter Putte
LKRWZJ/1090/21 056022W0031683
85.

185

ROXAVEL III SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel Waro /
M: Roxana Waro / Robin II Z
K012968
86.

167

SAWANAH MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Dixan
M: Satie
Brak 616006660922815
87.

124

SPARTAKUS HANOWERSKA POL 2007 wałach skarogniada/167 F: Stakkato
M: Cher
K013485 DE 418185028813
88.

176

STORM NN POL 2011 wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
Brak 528013011004071
89.

127

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
90.

158

SZOGUN KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
K019259 616999610295907
91.

105

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
Brak 616007520052211
92.

113

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
93.

102

TOKYO WESTFALSKA POL 2017 wałach gniada/172 F: Think Twice D'ici
M: Fine Fine
K030411 DE441411087317
94.

180

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
K018437
95.

108

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
96.

173

VERONA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
K021492 616009510343512
97.

157

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374 616009661261614
98.

126

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
VERONA (173)
2021-06-12
12
2021-06-12
25
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-06-12
10
2021-06-12
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2021-06-12
15
2021-06-12
29
2021-06-12
17
2021-06-12
2021-06-12
13
2021-06-12
Bajan Zuzanna
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2021-06-12
14
2021-06-12
16
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
GANDIS (159)
2021-06-12
5
2021-06-12
12
Błaszczak Dominika
bpk
NANA (148)
2021-06-12
4
2021-06-12
12
Borhardt Varvara
BPK
MOLLY (193)
2021-06-12
1
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
MONTANA P (132)
2021-06-12
2021-06-12
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-06-12
8
2021-06-12
9
Budzyńska Oliwia
GKJ BOGUCIN
2021-06-12
5
2021-06-12
Bukowska Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
UCCELLA Z (108)
2021-06-12
7
2021-06-12
3
Buława Adam
GKJ Bogucin
2021-06-12
2021-06-12
Bychenkova Oleksandra
-
MOLLY (193)
2021-06-12
3
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
CZAKRAM (170)
2021-06-12
6
2021-06-12
3
1000
2021-06-12
2
800
2021-06-12
1
1500
2021-06-12
11
2021-06-12
Chojnowska Izabella
BPK kuj-pom
PRADA (160)
2021-06-12
17
2021-06-12
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
ASTERIX (192)
2021-06-12
2021-06-12
Ćwik Maja
Klub Jeździecki Młyńska Struga
SPARTAKUS (124)
2021-06-12
15
2021-06-12
Czeszewska Lena
BPK kuj-pom
LOTNA (165)
2021-06-12
16
2021-06-12
18
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (147)
2021-06-12
9
2021-06-12
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (158)
2021-06-12
2021-06-12
5
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
TOKYO (102)
2021-06-12
20
2021-06-12
13
2021-06-12
3
400
2021-06-12
26
Gerc Wiktoria
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ANANAS (145)
2021-06-12
2021-06-12
Gierszewska Alicja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2021-06-12
1
2021-06-12
11
Głogowska Victoria
KJ Stajnia Jarużyn
KAPRIOLA (161)
2021-06-12
16
2021-06-12
Godlewska Liwia
BPK kuj-pom
LIRA (179)
2021-06-12
2
2021-06-12
Górska Luiza
Ciechociński KJ Bonanza
2021-06-12
2
2021-06-12
9
2021-06-12
9
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DEMETRIA (128)
2021-06-12
28
2021-06-12
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2021-06-12
4
2021-06-12
4
2021-06-12
30
2021-06-12
5
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
CHABLIS (200)
2021-06-12
1
30
2021-06-12
1
30
ECON Z (201)
2021-06-12
27
2021-06-12
11
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (113)
2021-06-12
8
2021-06-12
1
45
ELIPSA (114)
2021-06-12
4
2021-06-12
19
Józefowicz Marta
Klub Jeździecki Młyńska Struga
WHISPER (157)
2021-06-12
2021-06-12
Kończal Filip
Niezrzeszony
STORM (176)
2021-06-12
4
2021-06-12
4
Kowalik Agata
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
CAYENNE (194)
2021-06-12
2021-06-12
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
BABILON (169)
2021-06-12
1
2021-06-12
26
Krintus Zuzanna
SJ Turzyn
ASESOR (150)
2021-06-12
11
2021-06-12
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (168)
2021-06-12
6
2021-06-12
6
Kulpa Ania
CKJ Bonanza
JAMAJKA (143)
2021-06-12
19
2021-06-12
9
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
ERA L. (140)
2021-06-12
19
DILMAR (141)
2021-06-12
11
2021-06-12
6
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
HAWEL (183)
2021-06-12
2021-06-12
10
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
KOMIK (178)
2021-06-12
10
2021-06-12
Lewandowska Maja
GKJ BOGUCIN
2021-06-12
13
2021-06-12
7
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
LA PAZ (133)
2021-06-12
7
2021-06-12
22
PASCAL S (134)
2021-06-12
3
2021-06-12
1
1000
Lipowska Aleksandra
BPK kuj-pom
HIDDE (155)
2021-06-12
2021-06-12
Lubowiecka Julia
BPK kuj-pom
DEMON (111)
2021-06-12
1
2021-06-12
2
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
ERA L. (140)
2021-06-12
8
2021-06-12
3
2021-06-12
7
2021-06-12
ANTENAT (182)
2021-06-12
2021-06-12
Moczadło Maja
KJ Stajnia Jarużyn
FEMME WV (135)
2021-06-12
4
2021-06-12
10
Niedzielska Julia
Toruński Klub Jazdy Konnej
SAWANAH (167)
2021-06-12
15
2021-06-12
Niedźwiecka Amelia
BPK kuj-pom
2021-06-12
1
2021-06-12
8
Nowak-Zająkała Anna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TOMICOR (180)
2021-06-12
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-06-12
13
2021-06-12
9
Olech Daria
KJ Classic
2021-06-12
19
2021-06-12
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-06-12
7
2021-06-12
2021-06-12
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-06-12
Parokhina Tamara
Gminny KJ Bogucin
MATADOR (112)
2021-06-12
6
2021-06-12
22
Peplińska Jagoda
brak
LIBERACE (104)
2021-06-12
14
2021-06-12
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
GINEWRA (195)
2021-06-12
16
2021-06-12
17
2021-06-12
2021-06-12
Piekarska Aneta
Klub Jeździecki Equistars
CHATA (166)
2021-06-12
12
2021-06-12
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
2021-06-12
21
2021-06-12
Płotka Nikola
Bpk
2021-06-12
4
2021-06-12
5
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (131)
2021-06-12
21
2021-06-12
Pyrzyńska Wiktoria
BPK kuj-pom
JENEFER W (137)
2021-06-12
1
2021-06-12
14
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
KOLUMBIA (109)
2021-06-12
5
2021-06-12
7
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
NICKY BOY (125)
2021-06-12
23
2021-06-12
24
2021-06-12
23
2021-06-12
1
2000
Romanowska Nadia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2021-06-12
4
2021-06-12
20
2021-06-12
24
2021-06-12
15
Sikora Julia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
AMUR (154)
2021-06-12
18
2021-06-12
Siwka Karolina
St. Kraju Jumping Team
JANTARINA (100)
2021-06-12
14
2021-06-12
1
45
Stępień Agata
Bez Przynależności Klubowej
HEROS-A (151)
2021-06-12
2021-06-12
9
Szukała Michał
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
TANGO (105)
2021-06-12
21
2021-06-12
10
2021-06-12
18
2021-06-12
4
2021-06-12
18
2021-06-12
28
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (119)
2021-06-12
6
2021-06-12
33
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
EMIR (163)
2021-06-12
8
2021-06-12
13
LEONARDO (164)
2021-06-12
2021-06-12
25
2021-06-12
20
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (126)
2021-06-12
Trocikowska Zuzanna
JKS Majątek Kaniewo
LEMONIADA (121)
2021-06-12
27
2021-06-12
31
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (118)
2021-06-12
2021-06-12
Winiecka Amelia
Ciechociński KJ Bonanza
NAPOLEON (144)
2021-06-12
11
2021-06-12
8
Wnęk Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-06-12
17
2021-06-12
32
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar
STRIT (127)
2021-06-12
2021-06-12
Zielinski Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2021-06-12
3
800
2021-06-12
12
Zielinski Karol
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
MORGAN (130)
2021-06-12
2021-06-12
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-06-12
2
1000
2021-06-12
2
1500

Number of Riders: 80

Number of Horses: 98

The sum of prizes: 10 150.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl