Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
69 ACCEPTED 2021-06-12 06:36:19
2021-06-11 23:14:54
Zofia Kościelska UNESSA DE PRIMA
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2021-06-12 06:36:15
2021-06-11 22:49:42
Pola Jadczak PAMPERO
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2021-06-12 06:36:11
2021-06-11 22:00:57
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 2x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. 105 cm) - art. 238.2.2
66 ACCEPTED 2021-06-12 06:36:04
2021-06-11 22:00:19
Agata Włodarczyk AZJA
  • 2x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. 105 cm) - art. 238.2.2
65 ACCEPTED 2021-06-12 06:36:00
2021-06-11 20:51:49
Magdalena Kuźba NESSA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2021-06-12 06:35:56
2021-06-11 20:49:39
Aleksandra Suchara MAX
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2021-06-12 06:35:52
2021-06-11 20:47:32
Marta Kudlak RUSAŁKA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
62 ACCEPTED 2021-06-12 06:35:46
2021-06-11 20:37:44
Milena Bylicka ARABELLA
  • 2x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-06-12 06:35:42
2021-06-11 20:37:15
Natalia Ryczkowska HAJDUK J
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2021-06-12 06:35:38
2021-06-11 20:36:20
Amelia Depczyńska KOSTARYKA
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2021-06-12 06:35:33
2021-06-11 20:35:44
Alicja Hermanowska TWISTER
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2021-06-12 06:35:27
2021-06-11 20:33:48
Katarzyna Rekowska LEGAT
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2021-06-12 06:35:23
2021-06-11 18:58:16
Nina Musiał GO DESPACITO
  • 2x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
56 ACCEPTED 2021-06-11 17:40:55
2021-06-11 17:27:22
Amanda Sell MAXIMUS
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2021-06-11 17:40:47
2021-06-11 17:01:38
Wiktoria Pezacka ULIWI
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-06-11 13:55:39
2021-06-11 12:25:01
Julia Biłko ŁATKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-06-11 13:55:37
2021-06-11 12:23:35
Natalia Zalińska BESSA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-06-11 13:55:33
2021-06-11 08:53:06
Julia Zielińska FRANKO
  • 2x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2021-06-11 13:55:29
2021-06-11 07:49:30
Małgorzata Zubrycka ATLANTA
  • 2x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-06-10 23:29:59
2021-06-10 22:21:50
Jakub Toffel LEMON
  • 2x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2021-06-10 16:49:56
2021-06-10 13:54:25
Aneta Różewicka GALAPAGOS
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2021-06-10 11:17:52
2021-06-10 09:05:55
Anna Rezulak ŁATKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2021-06-10 08:53:41
2021-06-09 22:51:55
Julia Nowacka PEGAZ
  • 2x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2021-06-10 08:53:36
2021-06-09 22:50:13
Agata Zientkiewicz NACALIDA
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2021-06-10 08:53:33
2021-06-09 22:23:03
Roksana Szymańska OPIUM
  • 2x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2021-06-09 22:18:15
2021-06-09 21:41:17
Martyna Zawadzka CAPRI
  • 2x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2021-06-09 22:18:10
2021-06-09 21:35:53
Michalina Narewska MIKI
  • 2x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
42 ACCEPTED 2021-06-09 22:18:05
2021-06-09 21:33:24
Wiktoria Dyl MILUŚ
  • 2x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2021-06-09 22:17:59
2021-06-09 21:31:43
Olga Narewska MIKI
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-06-09 22:17:53
2021-06-09 21:26:43
Nikola Pawelszczak ZENIT
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2021-06-09 18:38:34
2021-06-09 17:43:56
Agata Trojanowicz TAMIZA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-06-09 18:38:31
2021-06-09 17:43:16
Lena Skorniak KORSIKA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-06-09 18:38:29
2021-06-09 17:38:12
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2021-06-10 11:17:48
2021-06-09 17:37:53
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 2x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2021-06-09 18:38:23
2021-06-09 17:37:29
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2021-06-09 18:38:20
2021-06-09 17:37:02
Lena Skorniak PORTO
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-06-09 15:08:43
2021-06-09 13:11:30
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. 105 cm) - art. 238.2.2
32 ACCEPTED 2021-06-08 21:42:59
2021-06-08 20:43:52
Weronima Guz FANTAZJA QUIRINA
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-06-08 12:43:58
2021-06-08 10:37:09
Marcin Łączny MARLON
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-06-08 12:43:50
2021-06-08 10:36:51
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. 105 cm) - art. 238.2.2
29 ACCEPTED 2021-06-08 12:43:47
2021-06-08 10:36:35
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2021-06-08 12:43:43
2021-06-08 10:36:14
Kornelia Orzechowska WIXAS
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2021-06-08 09:22:45
2021-06-08 09:16:39
Julia Skrzypczak BOBI
  • 2x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-06-08 09:22:42
2021-06-08 08:01:59
Milena Włodarczyk HAGA
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-06-08 09:22:38
2021-06-08 08:01:43
Martyna Górska HAGA
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-06-08 09:22:34
2021-06-07 22:09:15
Natalia Czwajda CEREMONIA
  • 2x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-06-07 16:02:48
2021-06-07 14:34:49
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. 105 cm) - art. 238.2.2
22 ACCEPTED 2021-06-06 01:53:46
2021-06-05 21:36:49
Pola Mosor LIPTON
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-06-06 01:53:41
2021-06-05 21:36:30
Martyna Kasprowicz MALAJKA
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-06-06 01:53:34
2021-06-05 21:36:10
Magdalena Długa MALAJKA
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-06-06 01:53:29
2021-06-05 21:33:15
Wiktoria Bobrowska LIPTON
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2021-06-04 19:54:25
2021-06-04 11:47:42
Iga Kucharska UTOPIA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
17 ACCEPTED 2021-06-04 19:54:21
2021-06-04 11:28:18
Weronika Kogut BLANCA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2021-06-04 19:54:17
2021-06-04 08:18:36
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. 105 cm) - art. 238.2.2
15 ACCEPTED 2021-06-03 10:36:15
2021-06-03 09:46:34
Nadia Małecka OPIUM DE LA ROSE
  • 2x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2021-06-01 11:00:22
2021-06-01 10:41:52
Aleksandra Czajkowska MAXIMUS
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2021-06-01 11:00:15
2021-06-01 10:31:26
Ignacy Dobrzyński LIZAK
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
12 ACCEPTED 2021-06-01 11:00:10
2021-06-01 10:31:02
Antonina Dobrzyńska MAJA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
11 ACCEPTED 2021-05-31 17:55:22
2021-05-31 15:23:35
Laura Śróda BESSA
  • 2x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2021-05-31 17:55:18
2021-05-31 15:19:32
Maja Goc GJANTAR
  • 2x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2021-05-31 17:55:14
2021-05-31 15:15:24
Wiktoria Pomorska HELISA
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2021-05-31 17:55:10
2021-05-31 15:13:57
Katarzyna Pęchorzewska NINKA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
7 ACCEPTED 2021-05-31 17:55:05
2021-05-31 15:04:40
Martyna Wódczak BELLA
  • 2x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2021-05-31 15:03:00
2021-05-31 15:01:10
Zuzanna Michalczak PESTKA
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2021-05-31 15:02:56
2021-05-31 15:00:49
Jan Goc PESTKA
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2021-05-31 15:02:52
2021-05-31 15:00:12
Paweł Goc ETNA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
3 ACCEPTED 2021-05-30 00:44:18
2021-05-28 23:02:39
Konrad Rutkowski DAFI
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/bez szeregów (wys. 60 cm.) - dokładności art. 238.1.1
2 ACCEPTED 2021-05-22 11:08:42
2021-05-22 00:13:03
Zofia Rygiel PEPA
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1
1 ACCEPTED 2021-05-22 11:08:38
2021-05-22 00:11:12
Zuzanna Dudek LUKRECJA
  • 1x 4/LL/wys. 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm) - art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Biłko Julia Stajnia Rancho
2012 (Mł.)
brak
2. Bobrowska Wiktoria Stajnia Kozielsko
2007 (JM.)
Brak
3. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
4. Bylicka Milena KJ Floret
2006 (JM.)
brak
5. Czajkowska Aleksandra bpk
2007 (JM.)
brak
6. Czwajda Natalia Stajnia Bierzglinek
2004 (J.)
brak
7. Depczyńska Amelia bpk
2007 (JM.)
brak
8. Długa Magdalena Stajnia Kozielsko
2007 (JM.)
Brak
9. Dobrzyńska Antonina Ranczo Ganina
2015 (Mł.)
brak
10. Dobrzyński Ignacy Ranczo Ganina
2016 (Mł.)
brak
11. Dobrzyński Stanisław Ranczo Ganina
12. Dudek Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
brak
13. Dyl Wiktoria Stajnia Argo
2010 (Mł.)
brak
14. Goc Jan Rancho Tomasz Goc
2008 (JM.)
brak
15. Goc Maja Stajnia Rancho
2009 (JM.)
brak
16. Goc Paweł bpk
2011 (Mł.)
brak
17. Górska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
18. Guz Weronima Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2003 (J.)
brak
19. Hermanowska Alicja brak
2004 (J.)
brak
20. Jadczak Pola Brak
2013 (Mł.)
Brak
21. Kasprowicz Martyna Stajnia Kozielsko
2007 (JM.)
Brak
22. Kogut Weronika Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
23. Kościelska Zofia KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
brak
24. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
25. Kucharska Iga Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
26. Kudlak Marta bpk
2008 (JM.)
brak
27. Kuźba Magdalena Bkp
2008 (JM.)
Brak
28. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
29. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
30. Michalczak Zuzanna Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2002 (MJ.)
brak
31. Miciul Zuzanna SK Przekolno
2005 (J.)
brak
32. Mosor Pola Stajnia Kozielsko
2009 (JM.)
Brak
33. Musiał Nina niezrzeszona
2009 (JM.)
brak
34. Narewska Michalina Stajnia Argo
2010 (Mł.)
brak
35. Narewska Olga Stajnia Argo
2010 (Mł.)
brak
36. Nowacka Julia Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2000 (MJ.)
Brak
37. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
38. Pawelszczak Nikola Stajnia Argo
2008 (JM.)
brak
39. Pęchorzewska Katarzyna Stajnia Rancho
2007 (JM.)
brak
40. Pezacka Wiktoria Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
brak
41. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
O050133
42. Pomorska Wiktoria Stajnia Rancho
2003 (J.)
brak
43. Rekowska Katarzyna KJ Floret
S
brak
44. Rezulak Anna Stajnia Rancho
2013 (Mł.)
brak
45. Rogoda Aleksandra SK Przekolno
2006 (JM.)
brak
46. Różewicka Aneta JKS Dragon
S
brak
47. Rutkowska Otylia bpk
48. Rutkowski Konrad Toruński Klub Jazdy Konnej
2011 (Mł.)
Brak
49. Ryczkowska Natalia brak
2003 (J.)
brak
50. Rygiel Zofia KJ Sokół Damasławek
2013 (Mł.)
Brak
51. Sell Amanda Brak
2009 (JM.)
Brak
52. Simińska Joanna bpk
S
O043295
53. Skorniak Karolina A.T. Horses
2007 (JM.)
brak
54. Skorniak Lena A.T Horses
2011 (Mł.)
Brak
55. Skrzypczak Julia Rancho Tomasz Goc
2008 (JM.)
brak
56. Śróda Laura Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
57. Suchara Aleksandra Bpk
2008 (JM.)
Brak
58. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
59. Szymańska Roksana Stajnia Argo
2008 (JM.)
brak
60. Toffel Jakub Stajnia Toffel
S
brak
61. Trojanowicz Agata A.T. Horses
2005 (J.)
brak
62. Trojanowicz Zuzanna A.T. Horses
2005 (J.)
brak
63. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
64. Włodarczyk Milena brak
2009 (JM.)
Brak
65. Wódczak Martyna Rancho Tomasz Goc
2009 (JM.)
brak
66. Zalińska Natalia Stajnia Rancho
2009 (JM.)
brak
67. Zawadzka Martyna Stajnia Argo
2003 (J.)
-
68. Zielińska Julia KJ Raduszyn
S
Brak
69. Zientkiewicz Agata Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2003 (J.)
brak
70. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (JM.)
brak
71. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

57

ARABELLA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz siwa F: Saganek
M: Ariana
brak
2.

62

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
K025236 616007610128112
3.

50

ATLANTA OLDENBURSKA GER 2014 klacz siwa/168 F: Acadius / Acord II
M: Dora / Calido I
brak DE418182533314
4.

61

AZJA SP POL 2016 klacz siwa/166 F: Konkret 2
M: Akacja
Brak 616009520016216
5.

36

BATER DAY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top /
M: Buterfly /
brak -
6.

10

BELLA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999610215615
7.

14

BESSA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: Astan /
M: Biest /
brak
8.

20

BLANCA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz izabelowata/kuc:125 F: HSH Idefix
M: Pasjonata Betty
brak 616013610020617
9.

28

BOBI KOŃ MAŁY POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Bingo /
M: Karina / Ismael
brak
10.

19

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
11.

43

CAPRI ZIMNOKRWISTY POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Basior
M: Cedyna
brak
12.

26

CEREMONIA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/165 F: Hektor
M: Cyranka
Brak 616007610256410
13.

34

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
14.

7

DAFI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: Miriam
Brak Brak
15.

31

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
K029217 616013580726609
16.

66

DARPOL F:
M:
17.

8

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
18.

33

FANTAZJA QUIRINA SP POL 12.05.2003 klacz gniada/167 F: Turbud Quiranus
M: Fortuna
k009713 Pol 009530037003
19.

51

FRANKO WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa/173 F: Liberado /
M: Forteca /
brak 6160076101453
20.

48

GALAPAGOS SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Lyjanero
M: Gardenia M
Brak 616009610053615
21.

13

GJANTAR HUCULSKA POL 2006 wałach kara/mk:144 F: Lawirant
M: Gaja
brak 013530237406
22.

52

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B
M: Gwiazda
brak 616009520108517
23.

64

GOTA F:
M:
24.

27

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
25.

56

HAJDUK J WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/- F: Lotnik
M: Huta
K028064 -
26.

12

HELISA SP POL 2011 Klacz srokata F: Rewir I /
M: Haga /
brak
27.

38

KORSIKA SAKSOŃSKA POL 2001 klacz siwa/162 F: Kolibri
M: Waltraut
Brak DE 437-0011506-01
28.

55

KOSTARYKA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Cyrus
M: Kalifornia
brak
29.

53

LEGAT WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Legumina
brak
30.

49

LEMON WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/164 F: Maks
M: Loteria
brak 616007610174517
31.

22

LIPTON WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/174 F: Heleris
M: Legumina
Brak 616007600251310
32.

16

LIZAK KUC SZETLANDZKI POL 2011 wałach siwa/kuc:110 F: -
M: -
BRAK -
33.

5

LUKRECJA SP POL 2002 klacz gniada/164 F: Turbud Quirinus
M: Lozanna
10485 POL009640030802
34.

47

ŁATKA KUC POL 1998 Klacz srokata F: nn
M: nn
brak
35.

15

MAJA KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz siwa/kuc:110 F: -
M: -
BRAK -
36.

67

MAJA NN POL 2008 Klacz srokata/kuc:127 F: nn
M: nn
brak 616999610294308
37.

23

MALAJKA KUC POL 2003 klacz siwa/kuc:135 F: Facet
M: Magda
Brak 013611045603
38.

32

MARLON WLKP POL 2016 wałach ciemnosiwa/166 F: Castle Rock
M: Mafia
K031766 616007520010616
39.

59

MAX MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach gniada F: First des termes
M: Maria
brak
40.

17

MAXIMUS TINKER POL 2015 wałach siwa/kuc:145 F: King /
M: Equine /
brak 826073001864411
41.

41

MIKI NN POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak brak
42.

42

MILUŚ NN POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak brak
43.

25

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
44.

45

NACALIDA HOL. POL 1999 klacz siwa/162 F: Calido I
M: Dagmara
brak 210196399
45.

30

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn / nn
M: nn / nn
K028331 -
46.

60

NESSA HUCULSKA POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Playboy
M: Odessa
brak
47.

11

NINKA ŚLĄSKA POL 2008 klacz gniada/160 F: Kier
M: Nanetta
brak 008520087708
48.

44

OPIUM KUC POL 2015 wałach skarogniada/kuc:125 F: Wizard Jan- Pon
M: Orneta
6165013610175215 6165013610175215
49.

18

OPIUM DE LA ROSE SELLE FRANCAIS POL 2002 wałach gniada/168 F: Shogoun II
M: Eureka ardente
Brak 25000102038141D
50.

63

PAMPERO KUC POL 2014 wałach srokata/kuc:100 F: NN
M: NN
Brak 616999520116114
51.

46

PEGAZ SP POL 2005 wałach srokata/172 F: -
M: -
Brak -
52.

6

PEPA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K020484 616999610330907
53.

9

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
54.

35

PORTO KUC POL 2016 wałach srokata/kuc:118 F: NN
M: NN
Brak 616999610180415
55.

4

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
56.

58

RUSAŁKA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:130 F: Pamacs
M: Rawa
Brak POL013610030705
57.

37

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
58.

39

TAMIZA SP POL 2010 Klacz siwa/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
59.

54

TWISTER TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach siwa F: nn
M: nn
brak
60.

3

ULIWI SP POL 2012 klacz gniada/171 F: nabab De Raven
M: urielle
brak 161009610110412
61.

1

UNESSA DE PRIMA SP POL 2016 klacz gniada/mk:157 F: Numero Uno /
M: Uliwi /
brak 616009610097916
62.

21

UTOPIA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/164 F: Sapiecha
M: Ultigra
brak POL009540044508
63.

29

WIXAS M POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Szkrab
M: Witaxa
K027106 616009690015612
64.

40

ZENIT KUC POL 2000 Wałach srokata/kuc:110 F: Zefir
M: Samba
brak
65.

65

ZEUS NN POL 2017 wałach siwa/mk:143 F: NN
M: NN
brak 616999640084617
66.

68

ZIGUR Czysta Krew Arabska POL 2014 Ogier siwa/150 F: Alwaro
M: Zira
brak 616POL14010087A
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biłko Julia
Stajnia Rancho
ŁATKA (47)
2021-06-13
1
Bobrowska Wiktoria
Stajnia Kozielsko
LIPTON (22)
2021-06-13
1
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-06-13
3
100
2021-06-13
3
100
Bylicka Milena
KJ Floret
2021-06-13
2021-06-13
Czajkowska Aleksandra
bpk
MAXIMUS (17)
2021-06-13
37
2021-06-13
20
Czwajda Natalia
Stajnia Bierzglinek
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Depczyńska Amelia
bpk
2021-06-13
1
2021-06-13
16
Długa Magdalena
Stajnia Kozielsko
MALAJKA (23)
2021-06-13
1
Dobrzyńska Antonina
Ranczo Ganina
MAJA (15)
2021-06-13
1
Dobrzyński Ignacy
Ranczo Ganina
MAJA (67)
2021-06-13
1
Dobrzyński Stanisław
Ranczo Ganina
LIZAK (16)
2021-06-13
1
Dudek Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
2021-06-13
21
2021-06-13
8
Dyl Wiktoria
Stajnia Argo
MILUŚ (42)
2021-06-13
39
2021-06-13
33
Goc Jan
Rancho Tomasz Goc
PESTKA (9)
2021-06-13
1
Goc Maja
Stajnia Rancho
GJANTAR (13)
2021-06-13
2021-06-13
1
Goc Paweł
bpk
ETNA (8)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Górska Martyna
Brak
HAGA (27)
2021-06-13
34
Guz Weronima
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-06-13
1
Hermanowska Alicja
brak
TWISTER (54)
2021-06-13
1
2021-06-13
9
Jadczak Pola
Brak
PAMPERO (63)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Kasprowicz Martyna
Stajnia Kozielsko
MALAJKA (23)
2021-06-13
1
Kogut Weronika
Bez Przynależności Klubowej
BLANCA (20)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Kościelska Zofia
KJ Sokół Damasławek
2021-06-13
1
2021-06-13
2
2021-06-13
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (31)
2021-06-13
2
200
2021-06-13
2
200
Kucharska Iga
Bez Przynależności Klubowej
UTOPIA (21)
2021-06-13
17
2021-06-13
1
Kudlak Marta
bpk
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Kuźba Magdalena
Bkp
NESSA (60)
2021-06-13
13
2021-06-13
1
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
MARLON (32)
2021-06-13
18
2021-06-13
11
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Michalczak Zuzanna
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
PESTKA (9)
2021-06-13
14
Miciul Zuzanna
SK Przekolno
ZEUS (65)
2021-06-13
1
2021-06-13
13
Mosor Pola
Stajnia Kozielsko
LIPTON (22)
2021-06-13
1
Musiał Nina
niezrzeszona
2021-06-13
2021-06-13
Narewska Michalina
Stajnia Argo
MIKI (41)
2021-06-13
41
2021-06-13
38
Narewska Olga
Stajnia Argo
MIKI (41)
2021-06-13
1
Nowacka Julia
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
PEGAZ (46)
2021-06-13
23
2021-06-13
Orzechowska Kornelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
WIXAS (29)
2021-06-13
6
2021-06-13
10
Pawelszczak Nikola
Stajnia Argo
ZENIT (40)
2021-06-13
1
Pęchorzewska Katarzyna
Stajnia Rancho
NINKA (11)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Pezacka Wiktoria
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
ULIWI (3)
2021-06-13
22
2021-06-13
7
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (30)
2021-06-13
1
2021-06-13
11
Pomorska Wiktoria
Stajnia Rancho
HELISA (12)
2021-06-13
1
2021-06-13
4
Rekowska Katarzyna
KJ Floret
LEGAT (53)
2021-06-13
1
2021-06-13
8
Rezulak Anna
Stajnia Rancho
ŁATKA (47)
2021-06-13
1
Rogoda Aleksandra
SK Przekolno
ZIGUR (68)
2021-06-13
1
2021-06-13
3
Różewicka Aneta
JKS Dragon
2021-06-13
12
2021-06-13
Rutkowska Otylia
bpk
GOTA (64)
2021-06-13
1
2021-06-13
17
Rutkowski Konrad
Toruński Klub Jazdy Konnej
DAFI (7)
2021-06-13
1
2021-06-13
34
Ryczkowska Natalia
brak
2021-06-13
1
2021-06-13
5
Rygiel Zofia
KJ Sokół Damasławek
PEPA (6)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Sell Amanda
Brak
MAXIMUS (17)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Simińska Joanna
bpk
2021-06-13
4
2021-06-13
4
Skorniak Karolina
A.T. Horses
2021-06-13
1
2021-06-13
24
Skorniak Lena
A.T Horses
PORTO (35)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
KORSIKA (38)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Skrzypczak Julia
Rancho Tomasz Goc
BOBI (28)
2021-06-13
13
2021-06-13
13
Śróda Laura
Stajnia Rancho
BESSA (14)
2021-06-13
2021-06-13
13
Suchara Aleksandra
Bpk
MAX (59)
2021-06-13
19
2021-06-13
1
Szukała Michał
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2021-06-13
1
300
2021-06-13
5
Szymańska Roksana
Stajnia Argo
OPIUM (44)
2021-06-13
40
2021-06-13
1
Toffel Jakub
Stajnia Toffel
LEMON (49)
2021-06-13
15
2021-06-13
Trojanowicz Agata
A.T. Horses
TAMIZA (39)
2021-06-13
1
2021-06-13
34
Trojanowicz Zuzanna
A.T. Horses
RUM (4)
2021-06-13
1
2021-06-13
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
AZJA (61)
2021-06-13
2021-06-13
9
2021-06-13
1
300
ARTERIA (62)
2021-06-13
2021-06-13
5
2021-06-13
6
Włodarczyk Milena
brak
HAGA (27)
2021-06-13
1
Wódczak Martyna
Rancho Tomasz Goc
BELLA (10)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Zalińska Natalia
Stajnia Rancho
BESSA (14)
2021-06-13
Zawadzka Martyna
Stajnia Argo
CAPRI (43)
2021-06-13
19
2021-06-13
Zielińska Julia
KJ Raduszyn
FRANKO (51)
2021-06-13
17
2021-06-13
Zientkiewicz Agata
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2021-06-13
9
2021-06-13
6
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
2021-06-13
1
2021-06-13
7
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
ATLANTA (50)
2021-06-13
2021-06-13

Number of Riders: 71

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl