Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie Dzieci I Młodzieżyw skokach przez przeszkody
ZO + ZR w skokach przez przeszkody Solec Kujawski 2021***
SOLEC KUJAWSKI, 09-11.07.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
129 ACCEPTED 2021-07-10 18:46:08
2021-07-10 18:46:08
Zofia Talaga RÓŻA
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
128 ACCEPTED 2021-07-06 22:33:34
2021-07-06 20:25:48
Maria Czerepińska GANDALF
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
127 ACCEPTED 2021-07-05 22:37:02
2021-07-05 18:22:33
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
126 ACCEPTED 2021-07-05 13:37:49
2021-07-05 10:36:18
Julia Bilewicz CARIA
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
125 ACCEPTED 2021-07-05 10:07:50
2021-07-04 22:16:25
Nadia Chełmińska MADAGASKAR M.
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
124 ACCEPTED 2021-07-06 20:08:54
2021-07-04 21:35:49
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
123 ACCEPTED 2021-07-06 20:09:05
2021-07-04 21:35:08
Marcel Soforek FIELO VAN DE LAFELDERBERG
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
122 ACCEPTED 2021-07-10 18:27:09
2021-07-04 15:40:33
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
121 ACCEPTED 2021-07-04 16:36:28
2021-07-04 12:39:41
Lena Mianowana LOTKA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
120 ACCEPTED 2021-07-04 16:39:40
2021-07-03 13:57:04
Wiktoria Płuciennik MOREPARK AD ALTA
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
119 ACCEPTED 2021-07-05 10:06:00
2021-07-03 05:31:59
Helena Pałosz AJSZA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
118 ACCEPTED 2021-07-04 11:23:56
2021-07-02 17:10:22
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_ZO/120/zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2021-07-04 11:23:53
2021-07-02 14:15:49
Kaja Ignaszewska TIN LADEN
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
116 ACCEPTED 2021-07-04 11:23:49
2021-07-02 14:14:20
Antonina Hoffmann ARAGANO
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
115 ACCEPTED 2021-07-05 10:05:53
2021-07-02 14:04:37
Aleksandra Kępka CZINGIS CHAN
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
114 ACCEPTED 2021-07-04 11:23:34
2021-07-02 14:01:31
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
113 ACCEPTED 2021-07-04 11:23:26
2021-07-02 14:00:23
Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 24_ZO/110/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
112 ACCEPTED 2021-07-10 20:03:27
2021-07-02 10:13:35
Nina Sućko CORMITELLO
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
111 ACCEPTED 2021-07-01 23:56:12
2021-07-01 22:23:59
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
110 ACCEPTED 2021-07-01 23:55:57
2021-07-01 22:18:54
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
109 ACCEPTED 2021-07-04 11:23:22
2021-07-01 22:18:07
Marianna Pupiałło POLLY
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
108 ACCEPTED 2021-07-01 23:55:49
2021-07-01 21:58:37
Zofia Orczyk R-FOOD JOHN AZ
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
107 ACCEPTED 2021-07-01 23:55:43
2021-07-01 21:57:20
Hanna Orczyk MACIEJKA
  • 2x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 18_ZO/50/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
106 ACCEPTED 2021-07-10 20:01:26
2021-07-01 19:58:25
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
105 ACCEPTED 2021-07-07 16:35:51
2021-07-01 18:26:33
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
104 ACCEPTED 2021-07-01 23:54:58
2021-07-01 16:50:50
Antoni Nowak KSIĄŻE
  • 2x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
103 ACCEPTED 2021-07-07 18:07:42
2021-07-01 15:07:00
Maria Woźnica HENIEK
  • 2x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 18_ZO/50/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
102 ACCEPTED 2021-07-01 23:54:50
2021-07-01 10:09:35
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2021-07-01 23:54:47
2021-07-01 10:09:01
Natalia Makowska ARABELLA
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
100 ACCEPTED 2021-07-01 23:54:44
2021-07-01 10:08:32
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
99 ACCEPTED 2021-07-01 23:54:40
2021-07-01 10:07:48
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
98 ACCEPTED 2021-07-01 23:54:36
2021-07-01 10:07:04
Olga Karasińska BIRKUT
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
97 ACCEPTED 2021-07-01 23:54:04
2021-07-01 09:07:30
Maja Karolina Szara ELI
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
96 ACCEPTED 2021-07-01 23:53:44
2021-06-30 22:05:12
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
95 ACCEPTED 2021-07-01 23:53:38
2021-06-30 22:04:10
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 2x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
94 ACCEPTED 2021-06-30 21:32:35
2021-06-30 16:23:10
Mika Wnuk BANDA
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
93 ACCEPTED 2021-06-30 21:32:31
2021-06-30 16:16:17
Maria Baranowicz MARINA
  • 2x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
92 ACCEPTED 2021-06-30 21:32:28
2021-06-30 15:20:49
Zofia Pietrzak LARA
  • 1x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
91 ACCEPTED 2021-06-30 21:32:25
2021-06-30 15:20:06
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 2x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
90 ACCEPTED 2021-07-08 18:09:43
2021-06-30 14:20:00
Emilia Dąbrowska EMMA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
89 ACCEPTED 2021-06-30 21:32:12
2021-06-30 14:12:08
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-06-30 21:32:00
2021-06-30 14:11:28
Maria Michalska GINO BOY N
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-06-30 21:31:47
2021-06-30 13:26:51
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 24_ZO/110/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
86 ACCEPTED 2021-06-30 21:31:44
2021-06-30 12:10:52
Iga Grodska PIXI BH
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
85 ACCEPTED 2021-06-30 21:31:40
2021-06-30 10:45:53
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 8_ZO/120/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9_ZO/130/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 25_ZO/120/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 17_ZO/C/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 35_ZO/Fnał gr. Jr i Mł/(130 / 135 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
84 ACCEPTED 2021-06-30 21:31:27
2021-06-30 10:45:29
Zuzanna Golicka BRATISLAVIA
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 24_ZO/110/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 25_ZO/120/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
83 ACCEPTED 2021-07-10 19:40:45
2021-06-30 09:03:27
Michał Tomikowski V-ADAM Z
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 24_ZO/110/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
82 ACCEPTED 2021-06-30 09:16:18
2021-06-30 08:44:28
Nikola Miłoszewska GRAD
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
81 PRE-APPROVED 2021-06-30 09:16:13
2021-06-30 08:14:11
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
80 ACCEPTED 2021-07-10 18:42:45
2021-06-30 06:34:43
Laura Łożewska KAWIOR
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
79 ACCEPTED 2021-07-10 18:40:37
2021-06-30 06:33:45
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2021-07-10 18:41:29
2021-06-30 06:33:05
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
77 ACCEPTED 2021-07-10 18:42:06
2021-06-30 06:32:25
Amelia Bąba FOR PASSION
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ACCEPTED 2021-06-30 09:15:51
2021-06-30 00:28:28
Aleksandra Śledziewska TWIGGY EWITA
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ACCEPTED 2021-07-01 23:27:03
2021-06-30 00:17:01
Patrycja Przybysz CORSKEAGH BOY
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 2x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
74 ACCEPTED 2021-07-10 20:02:15
2021-06-29 23:37:59
Gabriela Romanowska FIRST LEGENDARY LINE AD
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 24_ZO/110/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 2x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
73 ACCEPTED 2021-07-10 16:22:31
2021-06-29 19:04:22
Agata Przybyła ARIS
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ACCEPTED 2021-07-10 16:23:03
2021-06-29 19:03:10
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 12_ZO/N/na styl jeźdźca
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16_ZO/N/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
71 ACCEPTED 2021-07-10 16:23:33
2021-06-29 19:02:47
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ACCEPTED 2021-07-09 16:59:50
2021-06-29 15:36:46
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
69 ACCEPTED 2021-06-29 11:58:24
2021-06-29 06:38:44
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 2x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
68 ACCEPTED 2021-06-29 11:58:20
2021-06-29 06:38:00
Jan Grzybowski QUIZ 12
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 12_ZO/N/na styl jeźdźca
  • 2x 16_ZO/N/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 35_ZO/Fnał gr. Jr i Mł/(130 / 135 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
67 ACCEPTED 2021-06-29 11:58:12
2021-06-29 06:36:50
Emilia Pilarska GORAN
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 2x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
66 ACCEPTED 2021-06-29 11:58:09
2021-06-29 00:50:38
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 2x 24_ZO/110/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ACCEPTED 2021-07-10 18:53:17
2021-06-28 16:59:08
Maja Drobny LEONARDO
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2021-07-10 18:51:22
2021-06-28 16:46:39
Anna Kulpa JAMAJKA
  • 2x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
63 ACCEPTED 2021-07-10 18:52:00
2021-06-28 16:46:01
Luiza Górska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
62 ACCEPTED 2021-07-10 18:52:41
2021-06-28 15:53:52
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-06-28 12:19:18
2021-06-28 10:46:03
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
60 ACCEPTED 2021-06-28 12:19:12
2021-06-28 10:39:50
Zofia Janusz JAGIENKA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
59 ACCEPTED 2021-06-28 09:40:58
2021-06-28 09:14:01
Oliwia Melich KANTJE`S ELTON
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
58 ACCEPTED 2021-06-28 01:06:51
2021-06-27 23:49:09
Wiktoria Grochowska CHOCOLATE DREAM
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ACCEPTED 2021-06-28 01:06:46
2021-06-27 23:12:18
Wiktoria Kowalczyk EVO
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ACCEPTED 2021-06-30 21:30:58
2021-06-27 20:25:20
Matylda Januszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ACCEPTED 2021-06-27 20:47:06
2021-06-27 18:11:22
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-06-27 16:49:41
2021-06-27 13:59:34
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 24_ZO/110/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ACCEPTED 2021-06-27 16:49:38
2021-06-27 13:58:46
Natalia Maj ROSARIO
  • 2x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 18_ZO/50/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
52 ACCEPTED 2021-06-27 16:49:24
2021-06-27 11:09:07
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-06-27 16:49:19
2021-06-27 10:31:09
Weronika Apanasewicz OSTIANA
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_ZO/120/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 25_ZO/120/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 33_ZO/Grand Prix gr. D i E/(120 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
50 ACCEPTED 2021-06-30 18:53:00
2021-06-26 22:11:07
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-06-27 00:17:06
2021-06-26 21:25:11
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-07-05 13:37:43
2021-06-26 21:17:13
Maja Dąbrowska HONEY
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
47 ACCEPTED 2021-06-27 00:16:59
2021-06-26 21:15:53
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-06-27 00:16:50
2021-06-26 21:15:15
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2021-06-26 00:37:01
2021-06-25 23:38:39
Cécille Stobińska RASZKA
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 2x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2021-07-09 16:21:29
2021-06-25 23:33:04
Cécille Stobińska EUFORIA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
43 ACCEPTED 2021-07-10 16:14:56
2021-06-25 08:53:50
Agata Maćkowska GOLDEN MOMENT
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
42 ACCEPTED 2021-06-24 22:14:37
2021-06-24 20:32:22
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-06-24 22:14:34
2021-06-24 20:31:52
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
40 ACCEPTED 2021-06-24 22:14:32
2021-06-24 20:30:46
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-07-01 23:53:32
2021-06-23 21:19:55
Zofia Talaga RÓŻA
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19_ZO/60/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-06-23 22:44:22
2021-06-23 19:43:50
Gabriela Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
37 ACCEPTED 2021-06-23 22:43:57
2021-06-23 19:42:36
Michalina Lewandowska AMANDA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
36 ACCEPTED 2021-06-23 22:43:33
2021-06-23 19:19:20
Wiktoria Pinocy ANAPON MOONLIGHT STAR
  • 1x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 18_ZO/50/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 19_ZO/60/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ACCEPTED 2021-06-23 12:17:05
2021-06-23 11:28:57
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16_ZO/N/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ACCEPTED 2021-06-28 12:19:09
2021-06-23 11:27:46
Alicja Malesa TONY’S BOY
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
33 ACCEPTED 2021-06-28 12:19:04
2021-06-23 11:27:10
Alicja Malesa CHELSEA LONDON 2
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ACCEPTED 2021-06-28 12:19:00
2021-06-23 11:26:36
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
31 ACCEPTED 2021-06-22 22:07:27
2021-06-22 20:27:43
Julia Mycio HALLOUMI
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
30 ACCEPTED 2021-06-22 22:07:22
2021-06-22 20:16:07
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 2x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2021-06-22 22:07:15
2021-06-22 20:14:40
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
28 ACCEPTED 2021-06-21 00:17:19
2021-06-20 21:38:20
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 2x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ACCEPTED 2021-06-21 00:17:15
2021-06-20 21:37:47
Igor Brzeziński SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ
  • 2x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ACCEPTED 2021-06-20 20:34:44
2021-06-20 15:45:23
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19_ZO/60/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-06-18 12:22:22
2021-06-18 09:22:43
Ignacy Luboński ALF
  • 2x 18_ZO/50/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ACCEPTED 2021-06-17 20:22:38
2021-06-17 14:32:20
Zuzanna Trocikowska RUBENS
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
23 ACCEPTED 2021-06-17 20:22:34
2021-06-17 14:31:07
Zuzanna Trocikowska LEMONIADA
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
22 ACCEPTED 2021-06-17 13:34:39
2021-06-16 23:09:44
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
21 ACCEPTED 2021-06-15 19:26:34
2021-06-15 12:13:26
Julia Gumulak CANTO AMICOR
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
20 ACCEPTED 2021-06-15 19:26:18
2021-06-15 12:12:54
Hanna Pis PARIS D'OR
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 2x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 35_ZO/Fnał gr. Jr i Mł/(130 / 135 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ACCEPTED 2021-07-10 19:55:24
2021-06-14 20:37:13
Karolina Szaniawska NEVIL
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 2x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ACCEPTED 2021-07-09 14:48:47
2021-06-14 20:36:40
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ACCEPTED 2021-07-05 10:05:47
2021-06-14 09:58:24
Karolina Wernerowicz CARAJON
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 12_ZO/N/na styl jeźdźca
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16_ZO/N/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ACCEPTED 2021-06-14 11:43:51
2021-06-14 09:57:25
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
15 ACCEPTED 2021-06-14 08:42:14
2021-06-13 20:04:29
Nadia Buczkowska CHANTAL
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19_ZO/60/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ACCEPTED 2021-06-08 09:23:14
2021-06-07 22:34:35
Jakub Malinowski ILONUS
  • 1x 12_ZO/N/na styl jeźdźca
  • 1x 16_ZO/N/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34_ZO/Grand Prix Dzieci/(125 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
13 ACCEPTED 2021-06-08 09:23:08
2021-06-07 22:34:08
Jakub Malinowski KIRMANA
  • 1x 12_ZO/N/na styl jeźdźca
  • 1x 16_ZO/N/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34_ZO/Grand Prix Dzieci/(125 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2021-07-06 22:33:27
2021-06-07 10:04:17
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 2x 12_ZO/N/na styl jeźdźca
11 ACCEPTED 2021-06-30 21:30:55
2021-06-06 20:57:27
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/(DUŻE KONIE) dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
10 ACCEPTED 2021-06-03 21:22:31
2021-06-03 12:37:23
Nina Ambroziak DŻARNA
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
9 ACCEPTED 2021-06-19 07:44:05
2021-06-03 12:36:59
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ACCEPTED 2021-06-03 21:22:24
2021-06-03 12:36:39
Kalina Sierakowska HELABA D’INSEGOTTE
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ACCEPTED 2021-06-03 21:22:21
2021-06-03 12:36:15
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
6 ACCEPTED 2021-07-04 11:23:17
2021-06-03 12:35:54
Julia Peszek LUNA
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2021-05-31 15:04:01
2021-05-31 13:05:09
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 12_ZO/N/na styl jeźdźca
  • 1x 15_ZO/P/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16_ZO/N/(DUŻE KONIE) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
4 ACCEPTED 2021-06-29 11:58:01
2021-05-31 10:37:56
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-05-30 20:17:25
2021-05-29 21:49:12
Martyna Obrocka CARLINE DE KERVALENOU
  • 2x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ACCEPTED 2021-05-30 20:17:20
2021-05-29 21:48:39
Martyna Obrocka PIKARD
  • 2x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
1 ACCEPTED 2021-06-14 08:42:09
2021-05-24 20:17:31
Katarzyna Zawadzka WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20_ZO/70/(KUCE) na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambroziak Nina SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O053978
2. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (MJ.)
O045721
3. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
4. Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
2010 (Mł.)
O059381
5. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2008 (JM.)
O056249
6. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057939
7. Bilewicz Julia SKJ Beckersport Raszyn
2006 (JM.)
O063713
8. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
O058087
11. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (JM.)
O058495
12. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057366
13. Chełmińska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O059124
14. Chmielewska Karolina BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O061830
15. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
16. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O051053
17. Czerepińska Maria BPK - MAZ
2009 (JM.)
O063817
18. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (JM.)
O049370
19. Dąbrowska Emilia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O055838
20. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
21. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
22. Drobny Maja Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
23. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
24. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
25. Górska Luiza Ciechociński KJ Bonanza
2008 (JM.)
O062649
26. Grochowska Wiktoria Klub Sportowy Equiright
2009 (JM.)
O062001
27. Grodska Iga KJ Profit Orzesze
2010 (Mł.)
3818/21
28. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
29. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
30. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (Mł.)
O063714
31. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
32. Hoffmann Antonina OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2008 (JM.)
O049915
33. Ignaszewska Kaja Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
34. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
35. Januszewska Matylda KS Equiright
2007 (JM.)
O057756
36. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
37. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (JM.)
O039021
38. Karasińska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
39. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O057311
40. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
41. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
42. Kowalczyk Wiktoria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O061232
43. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
44. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
45. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
46. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
47. Kwiatkowska Julia BPK - MAZ
2008 (JM.)
O055544
48. Lewandowska Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058314
49. Lewandowska Michalina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
50. Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
0061884
51. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
52. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (Mł.)
O060321
53. Maćkowska Agata KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O047067
54. Maj Natalia KJ Fullmet
O064745
55. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O056639
56. Makszewska Aleksandra KJ Bonin
2006 (JM.)
O057270
57. Malesa Alicja BPK - MAZ
2010 (Mł.)
O057571
58. Malinowski Jakub Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
2007 (JM.)
O054129
59. Melich Oliwia SKJ Beckersport Raszyn
2008 (JM.)
O051059
60. Mianowana Lena Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
brak
61. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
62. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (JM.)
O041945
63. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
64. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (Mł.)
O057495
65. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
66. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
67. Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
2009 (JM.)
O055493
68. Orczyk Hanna SKJ Gronówka
2011 (Mł.)
O063613
69. Orczyk Zofia SKJ Gronówka
2007 (JM.)
O055701
70. Pałosz Helena SKJ Beckersport Raszyn
2010 (Mł.)
O062531
71. Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052854
72. Pawłowska Kornelia SKJ Beckersport Raszyn
2007 (JM.)
O048610
10228940
73. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
74. Pietrzak Zosia JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
brak
75. Pilarska Emilia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O061897
76. Pinocy Wiktoria JKS EquiVerso
2012 (Mł.)
O064922
77. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
78. Pluskota Nicole Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2008 (JM.)
O061350
79. Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2009 (JM.)
O055695
80. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
81. Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
2009 (JM.)
O052034
82. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (JM.)
O060507
83. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
84. Reaud Oliwia BPK - MAZ
2007 (JM.)
O055548
85. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
86. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (JM.)
O052504
87. Sierakowska Kalina SKJ Beckersport Laszczki
2011 (Mł.)
O060237
88. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
89. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
90. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (Mł.)
O062563
91. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
92. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
93. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
94. Szara Maja Niezzeszony
2011 (Mł.)
Pzj 0062919
95. Szrajer Matylda Kielecki KJ
2008 (JM.)
O040972
96. Talaga Zofia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O057626
97. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
O055880
98. Trocikowska Zuzanna JKS Majątek Kaniewo
2006 (JM.)
O051004
99. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
100. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O055839
101. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
102. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (JM.)
O060958
103. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2007 (JM.)
O052924
104. Wnuk Mika KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O058421
105. Woźnica Maria KJ Dworek Okuniew
2011 (Mł.)
O063582
106. Zawadzka Katarzyna SKJ BeckerSport Raszyn
2010 (Mł.)
O059420
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

238

AJSZA NN POL 2009 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
A1 K030757 528210002404833
2.

14

AL PACINO J WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/175 F: Oliver
M: Agnes
K025201 616007530082713
3.

259

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K008028 POL999640013896
4.

269

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
D K023720 POL013670073507
5.

284

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Nicpoń PP / Halifax
M: Amore / Atlantico
D K029277 616013540064013
6.

268

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:118 F: Karlos II
M: Anapon Moonlight
. .
7.

329

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
K025231
8.

340

ARAGANO DRP POL 2003 wałach gniada/kuc:148 F: Aragon N / Aron N
M: Laura / Bouquet
D K008228 DE457000318603
9.

27

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
K018604 616009600202711
10.

302

ARIS KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:136 F: Angelo
M: NN
K017710 616013580422605
11.

8

ASKIA NIEM. SPORT. GER 2015 klacz kasztanowata/170 F: Askari /
M: King Kate /
K029362 456560262015
12.

272

ASTERIX M. POL 2012 wałach siwa/168 F: Mefisto / Emetyt
M: Astoria / Miecz
K026119 616 006 6603557 12
13.

313

AZJA SP POL 2016 klacz siwa/166 F: Konkret 2
M: Akacja
Brak 616009520016216
14.

279

BALTICA KUC POL 2016 klacz myszata/kuc:147 F: Falck / Ijssezvziedt's Fabian
M: Karina MW
D K029218 616013520071716
15.

321

BANDA KUC POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Nando / Nightstar
M: Bajkowa Gwiazdka / Alibaba
D K030645 B013961S
16.

212

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik kwpn/ Equador
M: Bagazja wlkp / Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
17.

21

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
18.

30

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
19.

326

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
20.

60

BISZKOPT ZAGORKA TYP KOŃ MAŁY POL 01.01.2009 wałach izabelowata/155 F: Nn
M: nn
brak 616999530357609
21.

335

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 wałach kara/kuc:148 F: NN
M: NN
D K026677 826073007355911
22.

338

BOCO AN MHUILEANN KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle / Robe Earl
M: Riverstown Rose / William's Boy
D K030624 S3-372004100012219
23.

318

BORSALINO KUC BEL 2000 wałach siwa/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
D K028362 05602200025142
24.

231

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Torado 2
M: Baja
K028980 6160096701
25.

278

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: Rob Roy
M: Bunia
D K030320 616013640076811
26.

9

C’EST MA VIE HAN GER 2015 Klacz gniada/172 F: Canstakko /
M: Isea /
K029363 -
27.

7

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
28.

47

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
29.

255

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
30.

213

CARAJON HANOWERSKI GER 2009 wałach gniada/178 F: Canstakko
M: Franja
K032581 de 431313905409
31.

347

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere
M: Całka / Correro
K031534 -
32.

313

CARILO HOL GER 2012 wałach gniada/184 F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
33.

244

CARLINE DE KERVALENOU FR.KUC WIERZCH. FRA 2012 klacz kara/kuc:146 F: Mac Geyver / Magnum
M: Noblesse Du Coteaux / Kalem
D/A2 K031450 12217031S
34.

301

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
35.

2

CEDRA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/171 F: Good Luck
M: Cezarea
K026550 616007520044704
36.

224

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
37.

251

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
A1 K030403 528015120120320
38.

316

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
39.

219

CHELSEA LONDON 2 DRP POL 2008 wałach siwa/kuc:149 F: Calico 8
M: Naomi / Nikado
D/A2 K030811 DE4353500003108
40.

17

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
41.

287

CHOCOLATE DREAM . POL 2011 wałach inna/kuc:147 F: nn
M: nn
D K027856 528019090008452
42.

336

CORMITELLO HOLSZTYN POL 2013 wałach kara/165 F: Cormint
M: Rio II
K023660 DE421000173313
43.

304

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/kuc:148 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing / Pride Oithe West
D K030646 3720041000159003
44.

40

CUSCO HOL POL 2016 ogier gniada/165 F: CASALL / CARETINO
M: ZAIDA /CASINI II / CAPITOL I
K029389 DE421000003016
45.

44

CYNIUSZ KUC POL 2016 wałach bułana/kuc:kuc:14 F: Gran Chaco / Duero PP
M: Cyna / Gabon
C K031128 616013640091116
46.

345

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
D K017841 POL007610239307 105GH68
47.

53

D-DAY DE TIJI Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/172 F: Don't Touch Tiji Hero
M: Air Jordania Z / Air Jordan Z
K029412 056015Z55841316
48.

226

DANAWAY EVANDER 89885 WELSH COB GBR 2010 wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango 45657 (GRB)
M: 103401 Danaway Janella (GRB)
D K026831 826046010089885
49.

211

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
50.

298

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
51.

291

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
52.

65

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
53.

273

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P.
M: Dalli
K017093 POL 013 67 01483 08
54.

247

DŻARNA SP POL 2002 klacz gniada/kuc:149 F: Pasquinel
M: Dżetynga
D K018849 POL999540127802
55.

325

ELI KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:120 F: Nn
M: Nn
PZJK032404 A0006356s
56.

58

ELIPSA SP POL 2017 klacz kara/165 F: Farezzo B
M: Evita S
- -
57.

48

EMIRO Westfälisches Reitpferd POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
58.

351

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
C/A2 K020362 POL013580665307
59.

62

ERTON DES BARRIERES BELGIA POL 2010 wałach gniada/180 F: Canturo
M: Isatis du Dorlon
K030616 056007000E48335
60.

275

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Eliza / Eurol
D/A2 K030786 POL009611136104
61.

286

EVO KM POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467 616013670113712
62.

312

FABIOLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Talent Charboniere
M: Fabrina / Fabriano
Brak 000
63.

16

FAUNA KUC POL 2000 klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet
M: Figraszka
K019789 616013540001600
64.

74

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
65.

241

FIELO VAN DE LAFELDERBERG BWP BEL 2005 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Shogoun II / Night and Day
M: Venus Van De Lafelderberg / Power Van Vrijhern
K031223 W-243629-BWP
66.

15

FIORANO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Caliro
M: Fiona
K031965 PL616009530188416
67.

303

FIRST LEGENDARY LINE AD SP POL 2002 wałach kasztanowata/170 F: Faust Z
M: Legenda
Brak 616009660810002
68.

54

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 Klacz skarogniada/165 F: Canturo
M: Perle de Laume / Galion de Laume
brak 25000115230043E
69.

306

FOR PASSION HOL. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
K022696 DE421000525213
70.

242

FUNNY BOY KUC POL 2012 ogier siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
K022353 616013520045812
71.

328

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
72.

349

GANDALF MALY KOŃ POL 2007 wałach srokata/mk:138 F: Camillo
M: Grenada
K028797 POL 013530143807
73.

240

GENIE VAN PRINSENVELD HOL GER 2014 klacz skarogniada/165 F: Cormint / Calido I
M: Victoria VA / Ephebe F. Ever
K029682 DE421000554114
74.

252

GENIUS KWPN NED 2011 gelding grey/173 F: Zandor Z / Zeus
M: Bonita / Bal Pare
K030142 528003201109782
75.

35

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
76.

37

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
77.

315

GINO BOY N DRP POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Gino Brown N / Nebo General Pride
M: Alicia N / Highway N
D K030760 DE422220060813
78.

64

GOLDARETTE SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Gipsy Level KG / Vandame
K029708 616009610212616
79.

274

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream / Donner Blitz
M: Padija / Play Back
D K029410 DE441411229709
80.

296

GORAN SP POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Ramadan / Lirnik
M: Godella / Luron
K014381 616009690135309
81.

311

GRAD MAŁOPOLSKA POL 22.03.2009 wałach siwa/164 F: Devin Du Maury
M: Grawitacja
K014099 616006540115709
82.

41

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
83.

246

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: NN
M: NN
C K025571 616999570218813
84.

266

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/x F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
85.

332

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz bułana/kuc:147 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
K030336 528018020122241
86.

25

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
brak 616009680015217
87.

207

HELABA D’INSEGOTTE Belgische Rijpony BEL 2003 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka
C K030254 BELP218254BWP
88.

234

HENIEK TYP KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
A K027358 616999661115803
89.

216

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen
M: Hida
K028746 616007520110709
90.

254

HIMENA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Himen
M: Hida
K028746 brak
91.

67

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
92.

222

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
93.

249

ILONUS SP POL 2004 wałach gniada/174 F: Turbud Quirinus / Pavarotti V/de Helle
M: Ilona / Windwurf
K009692 POL009640019504 105AZ43
94.

343

INFINI-TO HOLST POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Uriko
M: Diuna-To/Casall
brak DE421000712216
95.

73

INFINI-TO HOLST POL 2016 klacz kasztanowata F: Uriko
M: Diuna-To
96.

310

ISKRA PKSP POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:130 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
C K021838 POL 009680059507
97.

245

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
98.

289

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson
M: Corbyon
K023715 POL013670006908
99.

293

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:128 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
100.

42

JOKER SP POL 2012 wałach kara/167 F: Sword
M: Jurta
Brak 616009580138012
101.

72

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
102.

59

JUST FOR LEO OLD GER 2013 wałach gniada/170 F: Julio / Julio Mariner
M: Quirada / Quirado
K030263 DE418180277113
103.

33

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
104.

56

KAN KAN-RO SP POL 2011 wałach siwa/176 F: Cancoon
M: Kolia
K021742 616009610029111
105.

288

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: ORCHID`S ROMARIO II/ / BRANDY XIII
M: KANTJE`S ROWENA
D K026540 528018020091420
106.

76

KAPRIOLA WLKP POL 2010 Klacz gniada/170 F: Poll
M: Kontra Makker
Brak ...
107.

23

KATALEYA SP POL 2012 klacz siwa/164 F: Catuzo
M: Kasjopea
K026675 616009640064412
108.

309

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
C K030167 616013640078212
109.

263

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
C K020783 999640119504
110.

285

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
111.

248

KIRMANA SP POL 2015 klacz gniada/180 F: Larron
M: Kira
K028261 616009530126015
112.

290

KLEO Kuc Niem.wierzch. GER 2009 klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy / Kaiserjaeger
M: Lisa / nn
C K025007 DE435350055809
113.

277

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
C K030509 616013520071616
114.

331

KSIĄŻE KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:105 F: Nn
M: Nn
Brak POL 876447793676
115.

70

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados / Uriel
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
116.

299

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro
M: Lansada
K012016 009510224605
117.

341

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
118.

319

LARA CZESKI KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
119.

69

LASSINI N SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Candillo
M: Legenda
K018481 616007520031811
120.

257

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
121.

294

LEONARDO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/mk:153 F: Almos
M: Lota
K031273 A0016430S
122.

13

LIANDROS V/D HEES Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/174 F: Lyjanero
M: Violett
brak 056015Z55681717
123.

350

LIKE A LION F:
M:
124.

52

LIVANO KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/172 F: Falaise de Muze
M: Ulisha Bella
- 528003201606770
125.

205

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
D K028956 616013670068215
126.

343

LOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
Brak 00000
127.

267

LUIGI HOL. POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
128.

206

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
C K026657 528009101178093
129.

71

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V/Guidam ex. Adagio IV
M: Landora/Landor S
K030528 616009600058815
130.

12

LUPUS SP POL 2007 wałach siwa/160 F: Plaster
M: Libella
K012330 POL 009580583907
131.

333

MACIEJKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K028083 -
132.

346

MADAGASKAR M. FIORDZKA POL 2010 wałach bułana/kuc:140 F: Modrak
M: Malina
Brak 616 013 64 00091 10
133.

264

MAGIA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:124 F: NN
M: NN
A1 K028578 616999520119913
134.

320

MARINA KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
A1 K021036 POL013610128305
135.

38

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
136.

261

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: DASTI MAN
M: MONA
D K029742 616 013 64 00429 15
137.

265

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
D K029090 616999530347510
138.

270

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
C K020200 826046020155026
139.

215

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
D K021250 616013661246212
140.

271

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
C/A2 K030916 616 999 61 02069 14
141.

239

MOREPARK AD ALTA KUC IRLANDZKI POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Equine / nn
M: nn / nn
D/A2 K027105 372414005745341
142.

75

MORGAN SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Czandor
M: Magia
K024240 POL 009 64 00335 08
143.

11

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:170 F: LISSARO
M: NIWA
K029092 616007520058215
144.

253

NEVIL Niem. Koń Sport. POL 2013 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Georgina Plus-S / Louis
K023439 DE455879003313
145.

50

ONLY YOU OLDENBURGER POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K031943 DE 418182520015
146.

342

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber / Krimh
M: Orchid's Simia / Rusty
D K029118 528008060138206
147.

281

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
E K019191 616009640025810 105IC19
148.

254

PARIS D'OR Czeski Gorącokrwisty POL 13.04.2013 klacz siwa/166 F: COUPE D'OR
M: PESETA
Brak 203009229000213
149.

330

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
150.

22

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 616009590104309
151.

323

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
K023409 616999600472608
152.

339

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
153.

46

PICO MAŁOPOLSKI POL 2006 wałach gniada/162 F: Pikador
M: Iskra
K023676 Pol999520119906
154.

243

PIKARD KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:135 F: NN
M: Another Star
C/A2 K029053 203011996747810
155.

32

PINK PEARL HOLSZTYŃSKA GER 2010 klacz siwa/168 F: Corrado I
M: Paragona / Quinar
Brak DE 421000455010
156.

314

PIXI BH - POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: -
M: -
K028466
157.

223

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/kuc:149 F: Etos
M: Pipi / Jantar
D K022904 616013600096912
158.

295

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
159.

256

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
A1 K030115 616013610106611
160.

327

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
161.

337

QUILANO V/H MAARLO BWP BEL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Quint vh Maarlo
M: Chi-Mara Z / Chellano Z
brak 056002W00316712
162.

297

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
163.

334

R-FOOD JOHN AZ KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Tijd Vlijt's Victor` / Tijd Vlijt's Santiago
M: Joda / Enjoy Plan
D K029833 616013600253015
164.

19

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
K029863 616009640031516
165.

28

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Ramona / Skaner-A
K021596 616007610082012
166.

49

RAMBO DV BWP POL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako de muze
M: XX/ cassini
K031122 00
167.

260

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: NN
M: NN
A1 K030369 6169995921000613
168.

276

RASZKA Ukraińska Wierzchowa POL 2001 klacz siwa/167 F: Rubin/Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
169.

292

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc: F: Noble Rebel / Noble Boy
M: Hesselers Kimberly Star Girl / Easter Boy M
K030932 484849914311
170.

61

REKTOR SP POL 2010 wałach kara/176 F: Kosow Lamborghini k
M: Rewia
K020733 616 009 68 00068 10
171.

218

REYLEM CORNELIA WELSH PONY POL 2006 klacz jelenia/kuc:138 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem Carmen
C K027046 826046020143418
172.

36

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
Brak
173.

282

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
A1 K027864 5280170500840
174.

307

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 de 435350022308 DE435350022308
175.

283

ROSARIO KUC WALIJSKI POL 2013 wałach izabelowata/kuc:120 F: Zefir
M: Pasjonata Roksana
K032341 616013610034513
176.

221

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: Chantal
K030651 616999530188417
177.

352

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: Nn
M: Nn
K030651 616999530188417
178.

258

RUBENS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/mk:mk: F: Bo'ckman's Looping / Lasino
M: Rodezja / Hetman
K030381 616009540102113
179.

10

RUN 2 THE LIMIT OS POL 2014 wałach gniada/176 F: Chatender /
M: Ready To Win / Cyrano
K029360 DE418184038914
180.

300

SAFARI SUNDANCE KUC POL 2005 klacz kara/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
D K025216 52800300026066
181.

34

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
K026731 Brak
182.

262

SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ KUC BEL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
K031388 056022000299886
183.

29

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
184.

20

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
K016286 POL007600156506
185.

51

SHADE OF GOLD NVE Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/165 F: SOLID GOLD Z
M: INDIANA Z / INSHALLAH DE MUZE
K029674 056015Z55523216
186.

344

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/kuc:149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
K030349 372414006023115
187.

348

SZOGUN KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
C/A2 K019259 616999610295907
188.

68

TAJFUN WLKP POL 2005 wałach kara/170 F: Asyż/Hamlet Go
M: Tunika/Polonus
K020834 POL007520050705
189.

280

TAMARYSZEK .KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina / Nando
D K023949 013640081708
190.

308

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
C K014263 POL013630041605
191.

55

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
Brak 616007520052211
192.

341

TIN LADEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
Brak 0
193.

57

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
194.

63

TOKYO WESTFALSKA POL 2017 wałach gniada/172 F: Think Twice D'ici
M: Fine Fine
K030411 DE441411087317
195.

39

TOLA Z Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/170 F: Cartree Z
M: Toscania
brak 009520000705
196.

220

TONY’S BOY WELSH COB POL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: NN
M: NN
D K029112 372003006844540
197.

3

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
198.

317

TURYSTKA TYP KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K032017 616999590041114
199.

305

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
C K027048 POL013670165307
200.

312

V-ADAM Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/170 F: Vangelis S / Nonstop
M: Poly R / Pinocchio
K029072 056015Z55709714
201.

26

VERONA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
K021492 616009510343512
202.

43

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
203.

66

WANDER WLKP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: Bumerang
M: Warmia
K032139 007600307207
204.

250

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: TIREINON STAR ROCKER
M: HOLLY
K025821 ULEN82604602068
205.

18

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
K031852 POL 732010069210
206.

24

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
K020663 380007000140896
207.

45

WOODBROOK LAD KUC CONNEMARA IRL 2009 wałach siwa/kuc:146 F: Clonberne Dun / Emoe Berti
M: Mallmora Anita / Moy Hazy Cove
D K031571 372100400007405
208.

235

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom/ Luron
M: Lhs’s Zanadiqua/ Krimh
C/A2 K023354 616013661439611
209.

324

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
A1 K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Apanasewicz Weronika OJK Barcice
140
50
SUM:
190.00
Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
100
150
300
100
140
200
SUM:
990.00
Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
50
SUM:
50.00
Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
50
SUM:
50.00
Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
100
SUM:
100.00
Chylińska Antonia KJ Dilmar
50
SUM:
50.00
Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
100
SUM:
100.00
Czerepińska Maria BPK - MAZ
50
SUM:
50.00
Dąbrowska Emilia KJ Akademia Kucania Dawidy
80
130
SUM:
210.00
Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
150
200
SUM:
350.00
Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
150
SUM:
150.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
80
200
300
SUM:
580.00
Górska Luiza Ciechociński KJ Bonanza
90
300
SUM:
390.00
Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
350
SUM:
350.00
Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
100
SUM:
100.00
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
200
SUM:
200.00
Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
50
150
SUM:
200.00
Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
15
100
SUM:
115.00
Kulpa Anna CKJ Bonanza
200
SUM:
200.00
Kwiatkowska Julia BPK - MAZ
150
SUM:
150.00
Lewandowska Michalina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
150
SUM:
150.00
Malinowski Jakub Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
300
SUM:
300.00
Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
50
SUM:
50.00
Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
100
SUM:
100.00
Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
50
100
SUM:
150.00
Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
50
50
95
15
SUM:
210.00
Pałosz Helena SKJ Beckersport Raszyn
50
SUM:
50.00
Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
140
100
300
SUM:
540.00
Pawłowska Kornelia SKJ Beckersport Raszyn
50
SUM:
50.00
Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
15
200
SUM:
215.00
Pinocy Wiktoria JKS EquiVerso
50
SUM:
50.00
Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
50
SUM:
50.00
Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
95
15
80
100
100
SUM:
390.00
Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
50
SUM:
50.00
Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
150
SUM:
150.00
Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
100
SUM:
100.00
Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
200
SUM:
200.00
Szara Maja Niezzeszony
100
SUM:
100.00
Trocikowska Zuzanna JKS Majątek Kaniewo
50
SUM:
50.00
Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
50
SUM:
50.00
Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
100
80
SUM:
180.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nina
SKJ Beckersport Laszczki
DŻARNA (247)
2021-07-09
15
2021-07-09
2021-07-10
8
2021-07-10
2021-07-11
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (281)
2021-07-09
4
2021-07-09
1
140
2021-07-11
2021-07-10
7
2021-07-10
2
50
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
2021-07-09
22
2021-07-09
3
2021-07-10
1
100
2021-07-10
1
150
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
1
300
ROSANNA (307)
2021-07-09
2
100
2021-07-09
1
140
2021-07-10
4
2021-07-10
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
2
200
Baranowicz Maria
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (320)
2021-07-09
1
2021-07-09
2021-07-09
27
2021-07-10
2
2021-07-10
23
2021-07-11
7
50
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2021-07-10
23
2021-07-10
14
2021-07-11
5
50
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2021-07-09
1
2021-07-09
1
2021-07-10
2
2021-07-10
12
2021-07-11
15
Bilewicz Julia
SKJ Beckersport Raszyn
CARIA (347)
2021-07-09
22
2021-07-10
4
2021-07-09
9
2021-07-10
4
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
MOKRA (271)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-09
1
2021-07-10
3
2021-07-10
18
2021-07-11
7
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-07-09
23
2021-07-09
9
2021-07-10
30
2021-07-10
25
2021-07-11
10
Brzeziński Igor
Jks AMICO Mołdawin
2021-07-10
33
2021-07-10
20
2021-07-11
14
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
CHANTAL (251)
2021-07-09
6
2021-07-09
1
2021-07-10
1
2021-07-10
2
2021-07-11
3
100
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
PASJA (323)
2021-07-09
1
2021-07-09
2021-07-09
1
2021-07-10
2
2021-07-10
30
2021-07-11
ZYGZAK (324)
2021-07-09
1
2021-07-09
27
2021-07-11
11
2021-07-10
10
2021-07-10
10
Chełmińska Nadia
BPK (MAZ)
2021-07-09
2021-07-11
Chmielewska Karolina
BPK (MAZ)
2021-07-09
1
2021-07-09
16
RAMZES (260)
2021-07-10
2
2021-07-10
2021-07-11
9
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
ASTERIX (272)
2021-07-09
1
2021-07-09
23
2021-07-10
2021-07-10
4
2021-07-09
19
2021-07-09
22
2021-07-10
17
2021-07-10
5
2021-07-11
8
50
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-07-09
10
2021-07-09
1
100
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
5
2021-07-10
8
2021-07-11
13
Czerepińska Maria
BPK - MAZ
GANDALF (349)
2021-07-11
6
50
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2021-07-09
5
2021-07-09
17
2021-07-10
1
2021-07-10
5
2021-07-11
Dąbrowska Emilia
KJ Akademia Kucania Dawidy
EMMA (351)
2021-07-09
2
80
2021-07-09
1
130
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
31
2021-07-11
11
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
HONEY (222)
2021-07-09
1
2021-07-09
3
2021-07-10
4
2021-07-10
10
2021-07-11
3
150
KRAKERS (277)
2021-07-09
24
2021-07-09
8
2021-07-10
26
2021-07-10
25
2021-07-11
2
200
BUSZKA (278)
2021-07-09
6
2021-07-09
12
2021-07-10
2021-07-10
12
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
IVAR VDL (245)
2021-07-09
2
2021-07-09
4
2021-07-10
9
2021-07-10
2021-07-11
12
Drobny Maja
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
LEONARDO (294)
2021-07-09
5
2021-07-09
2021-07-10
13
2021-07-10
4
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
5
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (348)
2021-07-09
1
2021-07-09
1
2021-07-10
25
2021-07-10
10
2021-07-11
2
150
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2021-07-11
9
2021-07-09
7
2021-07-09
3
2021-07-10
6
2021-07-10
3
80
CARILO (313)
2021-07-10
1
200
2021-07-11
1
300
2021-07-09
1
2021-07-09
1
2021-07-10
7
Górska Luiza
Ciechociński KJ Bonanza
2021-07-09
4
2021-07-09
2
90
2021-07-10
2021-07-10
5
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
1
300
Grochowska Wiktoria
Klub Sportowy Equiright
2021-07-09
33
2021-07-09
2021-07-10
17
2021-07-10
5
2021-07-11
20
2021-07-09
27
Grodska Iga
KJ Profit Orzesze
PIXI BH (314)
2021-07-09
1
2021-07-09
2021-07-10
35
2021-07-10
28
2021-07-11
12
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
QUIZ 12 (297)
2021-07-09
7
2021-07-10
2021-07-11
1
2021-07-09
1
2021-07-10
15
2021-07-11
1
2021-07-10
13
Gumulak Julia
OJK Barcice
2021-07-09
18
2021-07-09
4
2021-07-10
1
2021-07-10
2021-07-11
5
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (308)
2021-07-09
1
2021-07-09
9
2021-07-10
7
2021-07-10
8
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
1
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
BARBÓRKA (212)
2021-07-09
3
2021-07-09
5
2021-07-10
4
2021-07-11
1
350
Hoffmann Antonina
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
ARAGANO (340)
2021-07-09
13
2021-07-09
26
2021-07-10
32
2021-07-10
5
2021-07-11
13
Ignaszewska Kaja
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
TIN LADEN (341)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-11
1
2021-07-10
17
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
JAGIENKA (289)
2021-07-09
15
2021-07-09
18
2021-07-10
3
2021-07-10
3
2021-07-11
3
100
Januszewska Matylda
KS Equiright
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
23
2021-07-10
2021-07-11
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2021-07-09
1
2021-07-09
1
2021-07-09
2021-07-10
10
2021-07-10
7
2021-07-11
1
200
2021-07-10
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino Brzoza
BALTICA (279)
2021-07-09
26
2021-07-09
25
2021-07-10
34
2021-07-10
32
2021-07-11
1
Karasińska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (326)
2021-07-09
9
2021-07-09
2021-07-09
7
2021-07-10
4
2021-07-10
4
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (328)
2021-07-09
10
2021-07-09
17
2021-07-10
12
2021-07-10
8
2021-07-11
11
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2021-07-09
7
2021-07-09
3
50
2021-07-10
13
2021-07-11
2
150
2021-07-10
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (290)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
Kowalczyk Wiktoria
BPK (MAZ)
EVO (286)
2021-07-09
7
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
15
2021-07-11
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
BORSALINO (318)
2021-07-10
8
2021-07-10
3
15
2021-07-11
4
100
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
QUANDO N (327)
2021-07-09
14
2021-07-09
19
2021-07-10
18
2021-07-10
9
2021-07-11
10
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (261)
2021-07-09
27
2021-07-10
2
2021-07-11
7
2021-07-09
11
2021-07-10
17
Kulpa Anna
CKJ Bonanza
JAMAJKA (293)
2021-07-09
1
2021-07-09
2021-07-09
1
2021-07-10
10
2021-07-10
3
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
1
200
Kwiatkowska Julia
BPK - MAZ
2021-07-09
17
2021-07-10
30
2021-07-11
3
150
Lewandowska Gabriela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-07-09
1
2021-07-09
20
2021-07-10
20
2021-07-10
4
2021-07-11
16
Lewandowska Michalina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
AMANDA (269)
2021-07-09
22
2021-07-10
1
2021-07-10
1
2021-07-11
7
50
2021-07-09
1
Lewandowska Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
LA PAZ (299)
2021-07-09
7
2021-07-09
20
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
8
2021-07-11
8
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (259)
2021-07-10
1
2021-07-10
8
2021-07-11
2
150
Łożewska Laura
JKS Tornado Szczecin
KAWIOR (309)
2021-07-09
1
2021-07-09
29
2021-07-10
8
2021-07-10
27
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
22
Maćkowska Agata
KS Jumping Events Poznań
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
12
Maj Natalia
KJ Fullmet
ROSARIO (283)
2021-07-09
9
2021-07-09
1
2021-07-10
12
2021-07-10
7
2021-07-11
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
ARABELLA (329)
2021-07-09
9
2021-07-09
12
2021-07-10
2021-07-10
4
Makszewska Aleksandra
KJ Bonin
2021-07-09
23
2021-07-09
24
2021-07-11
9
2021-07-10
13
Malesa Alicja
BPK - MAZ
2021-07-09
18
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-09
19
2021-07-10
22
2021-07-10
19
2021-07-11
21
Malinowski Jakub
Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
KIRMANA (248)
2021-07-09
6
2021-07-10
2021-07-11
7
ILONUS (249)
2021-07-09
2
2021-07-10
6
2021-07-11
2
300
Melich Oliwia
SKJ Beckersport Raszyn
2021-07-09
14
2021-07-10
2021-07-10
8
Mianowana Lena
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
LOTKA (343)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
23
2021-07-10
34
2021-07-11
11
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2021-07-09
6
2021-07-09
3
50
2021-07-10
2021-07-10
8
2021-07-11
2021-07-09
17
2021-07-09
7
2021-07-10
5
2021-07-10
17
2021-07-11
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
2021-07-09
8
2021-07-09
23
2021-07-10
22
2021-07-10
2021-07-10
12
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
1
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (310)
2021-07-09
14
2021-07-10
13
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-09
5
GRAD (311)
2021-07-09
2021-07-11
5
50
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
MAGIA (264)
2021-07-09
34
2021-07-09
27
2021-07-10
27
2021-07-10
21
2021-07-11
4
100
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
HALLOUMI (266)
2021-07-09
5
2021-07-09
14
2021-07-10
14
2021-07-11
5
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
2021-07-09
1
2021-07-09
1
2021-07-10
10
2021-07-10
18
2021-07-11
6
50
KSIĄŻE (331)
2021-07-09
1
2021-07-09
7
2021-07-10
1
2021-07-10
1
2021-07-11
3
100
Obrocka Martyna
KJK Solka Międzyrzecze
PIKARD (243)
2021-07-09
3
50
2021-07-10
28
2021-07-10
1
2021-07-11
10
2021-07-09
13
2021-07-11
4
50
2021-07-10
1
95
2021-07-10
3
15
Orczyk Hanna
SKJ Gronówka
MACIEJKA (333)
2021-07-09
1
2021-07-09
1
2021-07-10
5
2021-07-10
13
2021-07-11
Orczyk Zofia
SKJ Gronówka
2021-07-09
5
2021-07-09
24
2021-07-10
25
2021-07-11
1
2021-07-10
25
Pałosz Helena
SKJ Beckersport Raszyn
AJSZA (238)
2021-07-09
1
2021-07-09
21
2021-07-10
26
2021-07-10
7
2021-07-11
5
50
Patecka Olga
KJ Ranczo Kołata
2021-07-09
1
140
2021-07-09
5
2021-07-10
2021-07-10
8
2021-07-10
1
100
2021-07-11
1
300
Pawłowska Kornelia
SKJ Beckersport Raszyn
2021-07-09
3
50
2021-07-10
8
2021-07-10
6
2021-07-11
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
LUNA (206)
2021-07-09
5
2021-07-09
2021-07-10
20
2021-07-10
3
15
2021-07-11
1
200
2021-07-10
16
2021-07-10
13
2021-07-11
18
RAMZES (260)
2021-07-09
1
2021-07-09
28
Pietrzak Zosia
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (319)
2021-07-10
10
2021-07-10
20
2021-07-11
19
Pilarska Emilia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
GORAN (296)
2021-07-09
18
2021-07-09
16
2021-07-10
13
2021-07-10
12
2021-07-11
5
Pinocy Wiktoria
JKS EquiVerso
2021-07-09
8
2021-07-09
2021-07-10
11
2021-07-11
5
50
2021-07-10
6
Pis Hanna
OJK Barcice
2021-07-09
1
2021-07-09
10
2021-07-10
7
2021-07-11
6
Pluskota Nicole
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2021-07-09
30
2021-07-09
4
2021-07-10
21
2021-07-10
32
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
Płuciennik Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
2021-07-09
2021-07-10
16
2021-07-11
5
50
2021-07-10
2021-07-10
16
Przybyła Agata
KS SYDOW Riding Team
ARIS (302)
2021-07-09
1
2021-07-09
1
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
23
2021-07-10
12
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
23
Przybyła Natalia
KS SYDOW Riding Team
2021-07-09
4
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
1
95
2021-07-10
3
15
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-09
10
2021-07-09
2021-07-09
3
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2
80
2021-07-10
2
100
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
4
100
Przybysz Patrycja
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-09
21
2021-07-09
6
2021-07-10
25
2021-07-10
18
2021-07-11
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
POLLY (223)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
6
2021-07-10
5
2021-07-10
23
CENTAUR (224)
2021-07-09
5
2021-07-09
12
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
1
Reaud Oliwia
BPK - MAZ
LUIGI (267)
2021-07-09
2021-07-10
16
2021-07-10
5
2021-07-11
14
Rodziak Olga
KJ Cavallino Brzoza
2021-07-09
1
2021-07-09
1
2021-07-10
21
2021-07-10
10
2021-07-11
8
50
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
2021-07-10
1
2021-07-10
11
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
13
HAPPY DAY (332)
2021-07-10
1
2021-07-10
20
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
3
150
Sierakowska Kalina
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-09
27
2021-07-09
16
2021-07-11
17
2021-07-10
8
2021-07-10
5
Śledziewska Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-09
11
2021-07-10
1
2021-07-11
4
100
2021-07-10
7
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
2021-07-10
13
2021-07-10
15
2021-07-11
12
FUNNY BOY (242)
2021-07-10
5
2021-07-10
2021-07-11
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
EUFORIA (275)
2021-07-09
27
2021-07-09
12
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-10
RASZKA (276)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
Strzelec Antonina
OKJ Oxer Wtórek
2021-07-09
20
2021-07-10
22
2021-07-10
22
2021-07-11
7
2021-07-09
10
Sućko Nina
KS Jumping Events Poznań
2021-07-09
2021-07-09
14
2021-07-09
21
2021-07-10
4
2021-07-10
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
HIMENA (216)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
2
200
NEVIL (253)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
16
Szara Maja
Niezzeszony
ELI (325)
2021-07-11
4
100
Szrajer Matylda
Kielecki KJ
ANAKONDA (284)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
35
2021-07-10
5
Talaga Zofia
JKS Niestępowo
RÓŻA (221)
2021-07-09
1
2021-07-09
1
2021-07-10
3
2021-07-10
18
2021-07-11
1
Tomikowski Michał
bpk
V-ADAM Z (312)
2021-07-09
16
2021-07-09
20
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
1
Trocikowska Zuzanna
JKS Majątek Kaniewo
LEMONIADA (257)
2021-07-09
25
2021-07-09
10
2021-07-10
3
50
2021-07-11
2021-07-10
10
RUBENS (258)
2021-07-09
14
2021-07-10
13
2021-07-10
17
2021-07-11
15
2021-07-09
18
Wąsowska Weronika
Jks AMICO Mołdawin
KIDNEY (263)
2021-07-10
16
2021-07-10
5
2021-07-11
5
50
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania Dawidy
GENIUS (252)
2021-07-11
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
CARAJON (213)
2021-07-09
2021-07-11
2021-07-09
2
100
2021-07-10
2
80
2021-07-10
5
2021-07-11
Wierzchowska Janina
JKS Rywal Grudziądz
PRINCESKA (256)
2021-07-09
1
2021-07-09
25
2021-07-10
2021-07-10
12
2021-07-11
9
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
DANTE (211)
2021-07-09
2021-07-10
17
2021-07-10
19
2021-07-09
14
2021-07-11
10
Wnuk Mika
KJ Akademia Kucania Dawidy
BANDA (321)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
20
2021-07-10
2021-07-11
Woźnica Maria
KJ Dworek Okuniew
HENIEK (234)
2021-07-09
1
2021-07-09
2021-07-10
8
2021-07-10
1
2021-07-11
2021-07-09
2021-07-09
Zawadzka Katarzyna
SKJ BeckerSport Raszyn
2021-07-09
1
2021-07-09
2021-07-10
1
2021-07-10
2021-07-11
10

Number of Riders: 106

Number of Horses: 209

The sum of prizes: 7 860.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl