Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie Dzieci I Młodzieżyw skokach przez przeszkody
ZO DiM + ZR Solec Kujawski 2021***
SOLEC KUJAWSKI, 04-06.06.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
103 ACCEPTED 2021-06-01 11:22:21
2021-06-01 11:18:54
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 16_ZO/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17_ZO/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 35_ZO/Fnał gr. Jr i Mł/(130 / 135 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
102 ACCEPTED 2021-06-05 16:33:23
2021-05-31 19:15:15
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 2x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
101 ACCEPTED 2021-05-31 13:43:13
2021-05-30 20:02:19
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 2x 14_ZO/L/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
100 ACCEPTED 2021-05-31 13:43:04
2021-05-30 19:57:09
Lena Falkiewicz FIGA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
99 ACCEPTED 2021-05-30 20:15:54
2021-05-30 19:24:12
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
98 ACCEPTED 2021-05-30 20:15:50
2021-05-30 19:22:40
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
97 ACCEPTED 2021-05-31 13:43:24
2021-05-30 19:15:51
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_ZO/120/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16_ZO/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34_ZO/Grand Prix Dzieci/(125 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
96 ACCEPTED 2021-05-30 12:37:02
2021-05-30 10:46:42
Maria Baranowicz MARINA
  • 2x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
95 ACCEPTED 2021-05-29 20:27:06
2021-05-29 19:59:58
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
94 ACCEPTED 2021-05-29 20:26:19
2021-05-29 19:43:47
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
93 ACCEPTED 2021-05-29 20:25:52
2021-05-29 19:43:08
Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M
  • 2x 12_ZO/N/na styl jeźdźca
  • 1x 15_ZO/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16_ZO/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34_ZO/Grand Prix Dzieci/(125 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
92 ACCEPTED 2021-05-31 19:59:18
2021-05-28 21:52:11
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
91 ACCEPTED 2021-05-29 11:23:34
2021-05-28 17:07:27
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_ZO/120/zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2021-05-29 11:23:23
2021-05-28 17:06:54
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2021-06-05 20:12:13
2021-05-28 13:50:32
Kamila Rutkowska WIESZCZKA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
88 ACCEPTED 2021-05-28 12:05:48
2021-05-27 22:54:07
Kaja Ignaszewska TIN LADEN
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
87 ACCEPTED 2021-05-28 12:05:44
2021-05-27 22:16:56
Lena Mianowana LOTKA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2021-05-28 12:05:39
2021-05-27 22:16:04
Antonina Hoffmann ARAGANO
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
85 ACCEPTED 2021-06-04 17:39:36
2021-05-27 21:52:10
Barbara Charysz FREJA
  • 1x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
84 ACCEPTED 2021-05-27 21:22:58
2021-05-27 20:08:50
Luna Kowalonek SPARKLING ROSE K
  • 1x 14_ZO/L/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
83 ACCEPTED 2021-05-27 21:22:55
2021-05-27 20:08:10
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
82 ACCEPTED 2021-05-27 21:22:48
2021-05-27 19:20:48
Ania Kulpa JAMAJKA
  • 1x Z1/Zabawowy/reg. DiM.
  • 1x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
81 ACCEPTED 2021-05-27 16:44:59
2021-05-27 16:42:48
Zuzanna Zielony- Sokalska LIWIA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
80 ACCEPTED 2021-05-27 16:40:17
2021-05-27 15:41:54
Julia Nazarewicz TANGO
  • 2x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
79 ACCEPTED 2021-05-27 16:40:12
2021-05-27 15:40:54
Nela Dampc DURANTO Z
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2021-05-27 16:40:00
2021-05-27 15:40:13
Nela Dampc LA'MARCELL
  • 2x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
77 ACCEPTED 2021-06-05 18:06:44
2021-05-27 13:34:52
Aleksandra Wylegała JUBEL
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ACCEPTED 2021-06-05 18:05:39
2021-05-27 13:33:58
Weronika Kamińska WALENCJA
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ACCEPTED 2021-06-05 18:06:05
2021-05-27 13:33:12
Weronika Kamińska LAWENDA
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
74 ACCEPTED 2021-06-05 18:05:05
2021-05-27 13:32:13
Julia Bronnenberg KARA
  • 2x 18_ZO/50/na styl jeźdźca
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
73 ACCEPTED 2021-05-27 13:49:06
2021-05-27 12:43:39
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2021-05-27 12:12:57
2021-05-27 08:24:53
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 2x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
71 ACCEPTED 2021-05-27 12:12:51
2021-05-26 21:58:11
Zofia Jabłońska NADIR
  • 1x Z1/Zabawowy/reg. DiM.
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ACCEPTED 2021-05-27 12:12:47
2021-05-26 20:35:26
Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
  • 2x 23_ZO/100/na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
69 ACCEPTED 2021-05-27 12:12:34
2021-05-26 20:34:06
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 23_ZO/100/na styl jeźdźca
  • 2x 24_ZO/110/na styl jeźdźca
68 ACCEPTED 2021-05-27 12:12:29
2021-05-26 16:26:27
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
67 ACCEPTED 2021-05-26 09:31:31
2021-05-25 23:24:24
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 2x 12_ZO/N/na styl jeźdźca
  • 1x 16_ZO/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
66 ACCEPTED 2021-05-26 09:31:26
2021-05-25 21:53:18
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ACCEPTED 2021-05-25 21:28:06
2021-05-25 20:15:21
Antonina Kurzeja PRINCESS MATHILDA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ACCEPTED 2021-05-27 16:39:56
2021-05-25 15:14:35
Nikodem Gryciak JAŚMIN
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
63 ACCEPTED 2021-05-27 16:39:50
2021-05-25 15:14:05
Nikodem Gryciak FLORA PK
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
62 ACCEPTED 2021-05-27 16:39:45
2021-05-25 15:13:21
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
61 ACCEPTED 2021-05-27 16:39:37
2021-05-25 15:12:21
Igor Brzeziński SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
60 ACCEPTED 2021-05-27 16:39:30
2021-05-25 15:11:21
Igor Brzeziński FENIKS
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
59 ACCEPTED 2021-05-25 10:58:19
2021-05-25 10:49:35
Zofia Kamińska CZINGIS CHAN
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
58 ACCEPTED 2021-05-25 10:58:14
2021-05-25 10:46:31
Agata Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ACCEPTED 2021-06-02 14:42:32
2021-05-25 08:57:41
Paulina Wołowska BUSZKA
  • 2x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
56 ACCEPTED 2021-05-25 09:31:55
2021-05-24 23:24:22
Maja Dąbrowska HONEY
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
55 ACCEPTED 2021-05-25 09:31:52
2021-05-24 23:22:40
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-05-30 12:37:06
2021-05-24 23:21:57
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 2x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-05-24 22:05:23
2021-05-24 16:05:50
Amelia Rojek BUCEFAL
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
52 ACCEPTED 2021-05-24 22:05:18
2021-05-24 16:02:56
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ACCEPTED 2021-06-05 11:19:59
2021-05-24 15:57:33
Kaja Bernat SKY ZAGORKA
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-05-24 16:02:34
2021-05-24 13:47:45
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-05-24 16:02:27
2021-05-24 13:26:06
Gabriela Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
48 ACCEPTED 2021-05-24 16:02:09
2021-05-24 13:23:30
Michalina Lewandowska AMANDA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ACCEPTED 2021-05-24 16:01:44
2021-05-24 11:12:24
Zosia Kaczmarczyk VULCANO
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
46 ACCEPTED 2021-05-24 16:01:38
2021-05-24 11:12:21
Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ
  • 1x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 18_ZO/50/na styl jeźdźca
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
45 ACCEPTED 2021-05-24 10:36:39
2021-05-24 09:51:03
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-05-24 10:36:32
2021-05-24 09:41:51
Lena Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-05-24 10:36:27
2021-05-24 08:51:15
Karolina Szostawicka R-FOOD CARMELA A-Z
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ACCEPTED 2021-05-24 10:36:23
2021-05-24 08:50:23
Lena Ruszczyńska JASMINA PPC
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
41 ACCEPTED 2021-05-24 10:36:19
2021-05-23 20:43:45
Monika Kulesza WOLF'S MORITZ "V
  • 2x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-05-24 10:36:15
2021-05-23 17:21:05
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14_ZO/L/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ACCEPTED 2021-06-04 17:52:48
2021-05-23 17:14:04
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 15_ZO/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-05-24 10:36:07
2021-05-23 08:11:45
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-05-24 10:36:03
2021-05-23 08:10:17
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-05-24 10:35:57
2021-05-23 08:02:43
Marcel Soforek FIELO VAN DE LAFELDERBERG
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ACCEPTED 2021-05-24 10:35:53
2021-05-23 08:01:50
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ACCEPTED 2021-05-24 10:35:49
2021-05-22 11:23:15
Maria Karnabal SARA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-05-24 10:35:45
2021-05-22 11:19:14
Magdalena Karwatka PTYŚ
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 37_ZO/100 / 110 / 120/pocieszenia /DUŻE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2021-05-24 10:35:41
2021-05-22 11:17:53
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
31 ACCEPTED 2021-05-21 19:57:13
2021-05-21 19:53:26
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-05-21 19:57:07
2021-05-21 19:52:53
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-05-21 18:28:51
2021-05-21 14:39:29
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-05-20 12:53:05
2021-05-20 10:26:11
Liliana Brzykcy LEON
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ACCEPTED 2021-05-20 12:53:01
2021-05-20 10:25:39
Zuzanna Sławińska WILDZANG'S ROSE SHAUNDI
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ACCEPTED 2021-05-20 12:52:56
2021-05-20 10:25:03
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
25 ACCEPTED 2021-05-29 11:23:42
2021-05-17 20:38:55
Natalia Gudan PASJONATA-POKER
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ACCEPTED 2021-05-17 21:13:29
2021-05-17 20:38:10
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 18_ZO/50/na styl jeźdźca
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
23 ACCEPTED 2021-05-17 21:13:24
2021-05-17 20:20:59
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
22 ACCEPTED 2021-05-17 21:13:18
2021-05-17 20:20:06
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
21 ACCEPTED 2021-06-02 00:02:40
2021-05-17 17:18:54
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
20 ACCEPTED 2021-05-27 12:12:23
2021-05-17 12:48:08
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 18_ZO/50/na styl jeźdźca
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 36_ZO/50/60/70/80/90/100/pocieszenia /KUCE i MAŁE KONIE/ - dokładności art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-05-17 14:55:18
2021-05-17 12:42:03
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 14_ZO/L/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15_ZO/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ACCEPTED 2021-05-17 14:55:14
2021-05-17 11:58:23
Nadia Buczkowska CHANTAL
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ACCEPTED 2021-06-02 00:02:26
2021-05-17 11:19:27
Antonina Kucharska LA STRADA L
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ACCEPTED 2021-06-02 00:02:15
2021-05-17 11:17:55
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 1x 30_ZO/Finał gr. C/(95 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
15 ACCEPTED 2021-05-17 10:46:05
2021-05-17 09:21:43
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 6_ZO/100/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23_ZO/100/na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ACCEPTED 2021-05-18 21:45:10
2021-05-17 09:15:17
Lena Gabriel BIG STAR O Z
  • 2x 10_ZO/L/na styl jeźdźca
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 2x 14_ZO/L/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 15_ZO/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
13 ACCEPTED 2021-05-29 20:27:11
2021-05-17 09:10:51
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2021-05-27 21:22:45
2021-05-16 10:14:37
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 11_ZO/P/na styl jeźdźca
  • 1x 15_ZO/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ACCEPTED 2021-05-16 08:06:35
2021-05-16 06:43:37
Aleksandra Kłodawska FIONA
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
10 ACCEPTED 2021-05-16 08:06:32
2021-05-16 06:42:29
Aleksandra Kłodawska MALIBU STAR
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
9 ACCEPTED 2021-05-16 08:06:28
2021-05-15 18:01:01
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ACCEPTED 2021-05-31 09:25:32
2021-05-13 15:28:28
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 1_ZO/50/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 18_ZO/50/na styl jeźdźca
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 27_ZO/Finał gr. A-0/(50 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ACCEPTED 2021-05-12 09:09:54
2021-05-12 01:27:17
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 23_ZO/100/na styl jeźdźca
  • 1x 31_ZO/Finał gr. D bis/(105 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
6 ACCEPTED 2021-05-29 21:07:30
2021-05-11 20:37:45
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 12_ZO/N/na styl jeźdźca
  • 1x 13_ZO/C/na styl jeźdźca
  • 1x 16_ZO/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17_ZO/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 35_ZO/Fnał gr. Jr i Mł/(130 / 135 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2021-05-11 22:24:14
2021-05-11 20:36:06
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 7_ZO/110/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_ZO/120/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15_ZO/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16_ZO/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 32_ZO/Finał rundy MŁ i JM/(110 / 115 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
4 ACCEPTED 2021-05-11 11:36:26
2021-05-11 09:01:13
Martyna Murawa PASJONATA RAMZES
  • 2x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
3 ACCEPTED 2021-05-11 11:36:21
2021-05-11 09:00:30
Aleksandra Lara APIS
  • 2x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 21_ZO/80/na styl jeźdźca
  • 1x 29_ZO/Finał gr. A-2/(85 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ACCEPTED 2021-05-11 11:36:17
2021-05-11 09:00:08
Aleksandra Lara URWIS
  • 1x 2_ZO/60/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_ZO/70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19_ZO/60/na styl jeźdźca
  • 1x 20_ZO/70/na styl jeźdźca
  • 1x 28_ZO/Finał gr. A-1/(70 cm.) zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
1 ACCEPTED 2021-05-30 20:15:35
2021-05-10 18:07:01
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4_ZO/80/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5_ZO/90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22_ZO/90/na styl jeźdźca
  • 1x 23_ZO/100/na styl jeźdźca
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
2. Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
2010 (Mł.)
O059381
3. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
O049344
4. Bernat Kaja UKJ Petrico Pony Karlino
2009 (JM.)
O063661
5. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057939
6. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
7. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
8. Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
2011 (Mł.)
O063488
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
O058087
11. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
12. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (JM.)
O058495
13. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057366
14. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (JM.)
Brak
15. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
16. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
17. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (JM.)
O049370
18. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
19. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
20. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
21. Fediow Daria Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O055251
22. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
23. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
24. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O059112
25. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
26. Hoffmann Antonina OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2008 (JM.)
O049915
27. Ignaszewska Kaja Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
28. Jabłońska Zosia KJ Cavalier
2009 (JM.)
Brak
29. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (Mł.)
brak
30. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O041949
10224869
31. Kaczmarczyk Zosia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O054519
32. Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
2009 (JM.)
O059032
33. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
34. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (JM.)
O039021
35. Karbowiak Julia BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O058263
36. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
37. Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O047576
38. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
39. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O058055
40. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
O052358
41. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
42. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
43. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
44. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
45. Kujawa Wiktoria UKJ Petrico Pony Karlino
2005 (J.)
O042947
46. Kulesza Monika KJ Humorek
2012 (Mł.)
O063686
47. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
48. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (JM.)
O061110
49. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058545
50. Lewandowska Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058314
51. Lewandowska Michalina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
52. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
53. Mianowana Lena Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
brak
54. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O052047
55. Murawa Martyna JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O062944
56. Nazarewicz Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062418
57. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
58. Pasternak Julia KJ Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
59. Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052854
60. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
61. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
62. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
2009 (JM.)
O060529
63. Ruszczyńska Lena Polish Pony Club Tomaszkowo
2011 (Mł.)
O062211
64. Rutkowska Kamila Ciechanowski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
.
65. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
66. Sawicka Lena Klub Jeździecki Humorek
2008 (JM.)
O046346
67. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
68. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
69. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
70. Stein Sonia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058448
71. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
72. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
73. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
74. Tokarz Lena KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
75. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
brak
76. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club Tomaszkowo
2006 (JM.)
O048484
77. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
78. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (JM.)
O060958
79. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
80. Wołowska Paulina KJ Cavallino
2006 (JM.)
O053009
81. Wylegała Aleksandra Budzyński KS Kłos SJ
2010 (Mł.)
O060605
82. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
83. Zielony- Sokalska Zuzanna UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

38

AKT SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
2.

17

AL CAPONE TER SALEGHEM Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/. F: Aktion Pur
M: Koreandre de la Pomme / Vagabond de la Pomme
Brak 056015Z55778816
3.

268

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
D K023720 POL013670073507
4.

244

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach inna/kuc:135 F: Tijd Vlijts Victor
M: AnaponAnapon Rashka / Turnins Gismore
C/A2 K024821 616013600054113
5.

255

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
A2/D K019869 NPA20011000
6.

233

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
D/A2 K023102 POL 013 67 00223 06
7.

301

ARAGANO DRP POL 2003 wałach gniada/kuc:148 F: Aragon N / Aron N
M: Laura / Bouquet
D K008228 DE457000318603
8.

236

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/kuc:- F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
D K021942 POL013670000900
9.

251

ASTERIX M. POL 2012 wałach siwa/168 F: Mefisto / Emetyt
M: Astoria / Miecz
K026119 616 006 6603557 12
10.

265

BALTICA KUC POL 2016 klacz myszata/kuc:147 F: Falck / Ijssezvziedt's Fabian
M: Karina MW
D K029218 616013520071716
11.

11

BAZOUKA VD TREPKES Z Z POL 2012 klacz skarogniada/168 F: Balou du Rouet
M: Waldnymphe
K031822 056015Z55788512
12.

83

BELLO M SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: FOR LEO
M: BRETONKA
K023619 616009520038212
13.

206

BIG STAR O Z ZANGERSHEIDE POL 2012 wałach kara/163 F: BIG STAR JR
M: PAPILION/FEDOR
K025682 056015255665312
14.

14

BISALAMEA WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Salamon
M: Bagatela
K029401
15.

65

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
16.

207

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:141 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
C K029107 82601508032F
17.

285

BOCO AN MHUILEANN KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle / Robe Earl
M: Riverstown Rose / William's Boy
D K030624 S3-372004100012219
18.

237

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:kuc:ku F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
A1 K028199 616013640055209
19.

298

BORSALINO KUC BEL 2000 wałach siwa/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
D K028362 05602200025142
20.

240

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Baccarat
M: Niina PP
D K022593 DE434340709312
21.

9

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
22.

273

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:128 F: -
M: -
A1 K026766 61699961021781
23.

220

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: Rob Roy
M: Bunia
D K030320 616013640076811
24.

34

CANDY LADY OLDENBURSKA POL 2012 klacz siwa/165 F: Nn
M: Nn
0000 0000
25.

10

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
26.

69

CAREVICZ HOLSZTYŃSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Con Spirito R
M: Costa Brava/Clarimo
K032126 DE421000714216
27.

41

CARROSO AK SP POL 2015 Gelding chestnut/- F: -
M: -
brak -
28.

27

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
29.

307

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
30.

63

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
31.

241

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
A1 K030403 528015120120320
32.

21

CHARLIE SZLACHETNY POL 05.04.2016 wałach ciemnogniada/160 F: Song
M: Carmen
K030560 A0004147S
33.

57

CHASPLEEN FLAMINGO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/172 F: Cardento
M: Republica
K027999 25000115221006C
34.

204

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
35.

201

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
36.

308

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
37.

259

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa
K022581 616009510253313
38.

86

CORTAZAR SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Quality Time
M: Contessa/Coriano
K022581 616009510253313
39.

42

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
40.

277

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
D K017841 POL007610239307 105GH68
41.

55

D-DAY TIJI Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/170 F: Dont Touch Tiji Hero Z
M: Air Jordania Z
K029412 056015Z55841316
42.

35

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Decyma
K025114
43.

79

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
44.

74

DJ CZEJENKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: VON CHACCO IXE/ CHACCO BLUE
M: DAJ MONEY/ MARAM
K031726 616009520049217
45.

72

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
46.

250

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P.
M: Dalli
K017093 POL 013 67 01483 08
47.

45

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
48.

294

DURANTO Z DRP GER 2009 ogier ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Prinsenhof's Dino
M: Guna
K031581 DE 427270089609
49.

64

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
50.

26

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
51.

52

FABIOLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Talent Charboniere
M: Fabrina / Fabriano
Brak 000
52.

76

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
53.

221

FENIKS KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Very Top
M: Frida
A1 K029061 013640016607
54.

39

FESTA SP POL 2010 klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
55.

256

FIELO VAN DE LAFELDERBERG BWP BEL 2005 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Shogoun II / Night and Day
M: Venus Van De Lafelderberg / Power Van Vrijhern
K031223 W-243629-BWP
56.

229

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Zefir
M: Fiona / Turnina's Gismore
D K030054 616 013 61 01426 15
57.

239

FIONA KUC POL 2004 klacz kara/kuc:148 F: Pietrek
M: Fela / Elpar
D/A2 K023954 POL 013600182904
58.

224

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2016 klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: ED
M: Finka
A1 K030590 616013640092316
59.

23

FORDROS SP POL 2010 wałach gniada/174 F: Rafaello
M: Fontia
K018133 616999520161910
60.

300

FREJA KUC POL 2015 klacz ciemnokasztanowata/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 616999520115715
61.

70

GALLAHED SP POL 2016 wałach gniada/158 F: Cola Zero
M: Galla/Lotos
K032124 616009610024516
62.

47

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
63.

46

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
64.

24

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
65.

40

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
K028178 616009610141813
66.

33

HELLIA TG SP POL 2017 klacz gniada/mk:154 F: Number One
M: Helcia
K030609 616007610206917
67.

37

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 gelding dark bay/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
68.

62

HIROCCO KWPN POL 2012 wałach gniada/171 F: Zirocco Blue
M: / Goodtimes
Brak 0
69.

275

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
70.

280

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
71.

297

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:128 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
72.

235

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
73.

225

JAŚMIN KUC POL 2012 wałach gniada/149 F: Nn
M: Nn
D K021920 616999600217912
74.

262

JASMINA PPC KUC NED 2015 klacz siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
A1 K029021 616999600258915
75.

292

JUBEL KUC WALIJSKI POL 2004 wałach siwa/kuc:- F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy
A1 K019226 616013670044104
76.

243

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
C K023955 528015120120189
77.

50

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
78.

20

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
79.

84

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
80.

289

KARA KUC POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K021103 616999610260505
81.

223

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
C K020783 999640119504
82.

242

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
83.

274

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
C K030509 616013520071616
84.

312

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
C K020861 616013640040510
85.

30

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados /
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 POL0096002450
86.

306

LA COCO 3 HOLSTYŃSKA POL 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo
M: Rassala
K030809 De421000138608
87.

208

LA STRADA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/173 F: Bischof L / Bachus hol
M: La Paloma L
K015422 POL 009580227505
88.

293

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Harley
M: Lawa
K024100 616013530209412
89.

80

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
90.

32

LADY LISSARO W POL 2016 klacz gniada/165 F: w
M: w
b w
91.

68

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
92.

290

LAWENDA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:134 F: Stougjeshoeve Energy / Mintfield Aristocrat
M: Lady / nn
K031377 616013610106515
93.

313

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
94.

248

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K019289 616999610260905
95.

309

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: VIP
M: Peggy
K029868 013670148508
96.

59

LIVANO KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/172 F: Falaise De Muse
M: Ulisha Bella
brak 528003201606770
97.

296

LIWIA SP POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: brak
M: brak
brak brak
98.

272

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:148 F: Liguster
M: Tangana / Angelo
D K028385 013840015206
99.

314

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
D K028152 528017201101099
100.

200

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
D K028956 616013670068215
101.

302

LOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
Brak 00000
102.

60

LURDAN MŁP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
K029120 616006690061515
103.

245

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
A0 K026510 POL013540037105
104.

305

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
D K020711 DE435350017509
105.

238

MALIBU STAR KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:129 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
A1 K026544 616013600200713
106.

310

MARINA KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
A1 K021036 POL013610128305
107.

48

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
108.

43

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
109.

16

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
110.

246

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
A1 K020303 POL 013 52 01433 08
111.

209

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: DASTI MAN
M: MONA
D K029742 616 013 64 00429 15
112.

269

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
C K020200 826046020155026
113.

249

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
C/A2 K030916 616 999 61 02069 14
114.

286

NADIR KUC WALIJSKI POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:kuc:12 F: T Hogeland's Oscar
M: Nadi
Brak 616013590040514
115.

315

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
116.

28

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: LISSARO
M: NIWA
K029092 616007520058215
117.

66

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
118.

87

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
119.

44

NUMBER ONE WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Boliwar
M: Niagara
K031751 616007520009315
120.

279

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
C K030414 528000110082311
121.

276

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
122.

234

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jelenia/kuc:kuc:ku F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien /
C K027021 616013610016311
123.

214

PASJONATA-POKER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: POLLY
K025043 616108000037853
124.

288

PEGAZUS KUC/MAŁY KOŃ POL 2013 wałach bułana/kuc:kuc F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Pela
K024703 616999610072413
125.

58

PHOENIX VGW BWP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Iron Man
M: Contendra
056002W00310068 056002W00310068
126.

85

PICO MAŁOPOLSKI POL 2006 wałach gniada/162 F: Pikador
M: Iskra
K023676 Pol999520119906
127.

49

PINK PEARL HOLSZTYŃSKA GER 2010 klacz siwa/168 F: Corrado I
M: Paragona / Quinar
Brak DE 421000455010
128.

22

PJOTTER Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L
M: Ellbasi
K028996 056-002-W00309640
129.

284

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
D K024435 616013610029110
130.

202

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Anero
M: Penelopa
A0 K024691 POL 013540129406
131.

81

PRETTY SCHILLA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Szereg
M: Preria
K020726 616007520068711
132.

205

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
A1 K030115 616013610106611
133.

278

PRINCESS MATHILDA HACKNEY-PONY DEU 2013 klacz kara/kuc:132 F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
C K024722 484840324313
134.

253

PTYŚ SP POL 2006 wałach kasztanowata/170 F: Song / Elmero
M: Plamka
K020845 POL009530160006
135.

266

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
A0 K029007 6160136004659007
136.

263

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt’s Victor
M: R-Carmelita
C K030776 616013600253116
137.

287

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Galant /
M: Różyczka /
A1 K029597 616013590150616
138.

311

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Fikus /
M: nn / nn
brak
139.

270

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
A1 K027864 5280170500840
140.

54

SANDERO HOL GER 2015 wałach gniada/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: Bahia I / Clearway
K028000 DE421000095315
141.

51

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
K026731 Brak
142.

203

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta / Elliot
A0 K025155 616999662050808
143.

222

SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ KUC BEL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
K031388 056022000299886
144.

254

SARA KUC IRL 2014 klacz kasztanowata/kuc:146 F: nn
M: nn
K032134 947000000399522
145.

264

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
C K029882 616013610148711
146.

271

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/kuc:140 F: Medison
M: Flora
C K031486 616009681038414
147.

299

SPARKLING ROSE K TS POL 2010 klacz ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K030623 616098200352225
148.

67

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
149.

283

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
150.

219

TAMARYSZEK .KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina / Nando
D K023949 013640081708
151.

295

TANGO KUC POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Timo
M: Shira
K030537 POL013610199407
152.

75

TASZKIENT Polski Koń Sportowy POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: OTILL/ LURON
M: TASZA/ BANITA
K031727 616009520093617
153.

53

THARON SELLA ITALIANO POL 2016 wałach kara/168 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Odiara
K029675 153547
154.

61

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
155.

303

TIN LADEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
Brak 0
156.

36

TOKYO WESTFALSKA POL 2017 wałach gniada/172 F: Think Twice D'ici
M: Fine Fine
K030411 DE441411087317
157.

232

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
A0 K028506 616013610096412
158.

230

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
159.

228

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/- F: Turbud Quirinus
M: Valencja
K018832 616009640002608
160.

267

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
D K030285 616 013 53 00266 16
161.

291

WALENCJA KUC POL 1111 klacz siwa/kuc:- F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
C K019089 616013610101109
162.

31

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
163.

82

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
164.

25

WENA SP POL 2002 klacz gniada/163 F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
K020797 POL009611205402
165.

1

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
Brak POL 732010069210
166.

73

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374 616009661261614
167.

304

WIESZCZKA HUCULSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Piaf
M: Wiosna
- -
168.

252

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
169.

247

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 klacz siwa/kuc:127 F: Shamrock Mr. Olivier / Arkelshof's Sunstar
M: Wildzang's Rosebird / Cusop Steward
A1 K029122 528017201000296
170.

212

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
A0 K030644 616999662046608
171.

261

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2007 wałach siwa/kuc:140 F: Corado
M: Mona
K018713 DE 434340050807
172.

260

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
173.

227

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/kuc:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
174.

71

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
175.

258

ZYGFRYD KUC POL 2002 wałach izabelowata/kuc:121 F: Filip
M: Zuzia
A1 K028964 POL013590144302
176.

257

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
A1 K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
100
SUM:
100.00
Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
200
SUM:
200.00
Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
100
SUM:
100.00
Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
150
SUM:
150.00
Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
150
SUM:
150.00
Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
80
50
150
SUM:
280.00
Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
50
SUM:
50.00
Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
50
SUM:
50.00
Hoffmann Antonina OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
90
SUM:
90.00
Jach Michalina KJ Herkules Wapno
80
50
150
SUM:
280.00
Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Kaczmarczyk Zosia Polish Pony Club Tomaszkowo
50
100
200
SUM:
350.00
Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
100
SUM:
100.00
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
150
100
SUM:
250.00
Karbowiak Julia BPK - MAZ
50
SUM:
50.00
Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
150
SUM:
150.00
Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
50
SUM:
50.00
Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
50
SUM:
50.00
Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
100
150
SUM:
250.00
Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
200
SUM:
200.00
Kujawa Wiktoria UKJ Petrico Pony Karlino
140
SUM:
140.00
Kulpa Ania CKJ Bonanza
100
SUM:
100.00
Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
130
SUM:
130.00
Lewandowska Michalina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
80
SUM:
80.00
Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
100
200
SUM:
300.00
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
200
300
300
SUM:
800.00
Pasternak Julia KJ Petrico Pony Karlino
50
SUM:
50.00
Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
300
SUM:
300.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
50
140
300
SUM:
490.00
Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
50
SUM:
50.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
350
100
SUM:
450.00
Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
50
100
SUM:
150.00
Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
50
SUM:
50.00
Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
200
SUM:
200.00
Tokarz Lena KJ Cavallino Brzoza
100
SUM:
100.00
Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club Tomaszkowo
100
SUM:
100.00
Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
300
SUM:
300.00
Witkowska Maja KS Marel Team
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (288)
2021-06-04
6
2021-06-04
3
2021-06-05
1
2021-06-05
10
2021-06-06
1
Baranowicz Maria
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (310)
2021-06-04
1
2021-06-04
5
2021-06-05
2
2021-06-05
12
2021-06-06
1
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2021-06-04
7
2021-06-04
2021-06-04
5
2021-06-05
10
2021-06-05
5
2021-06-06
1
Bernat Kaja
UKJ Petrico Pony Karlino
2021-06-04
13
2021-06-04
1
2021-06-05
34
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
9
2021-06-05
2
2021-06-06
1
Bisaga Ines
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (259)
2021-06-04
12
2021-06-04
10
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
3
50
2021-06-06
7
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
MOKRA (249)
2021-06-04
13
2021-06-04
32
2021-06-04
2021-06-05
1
2021-06-05
22
2021-06-06
11
Bronnenberg Julia
Budzyński KS Kłos SJ
KARA (289)
2021-06-05
6
2021-06-05
2
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
3
100
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-06-04
17
2021-06-04
6
2021-06-05
7
2021-06-05
10
2021-06-06
16
Brzeziński Igor
Jks AMICO Mołdawin
FENIKS (221)
2021-06-04
1
2021-06-04
2021-06-05
25
2021-06-05
14
2021-06-06
13
2021-06-04
34
2021-06-04
25
2021-06-05
21
2021-06-05
2021-06-06
16
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (248)
2021-06-04
2021-06-04
1
2021-06-05
7
2021-06-05
2021-06-06
1
200
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
CHANTAL (241)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
2
2021-06-05
14
2021-06-06
4
100
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
ZYGZAK (257)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
29
2021-06-05
20
2021-06-05
2021-06-06
6
50
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
FREJA (300)
2021-06-04
6
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2021-06-04
20
2021-06-04
4
2021-06-05
10
2021-06-05
7
2021-06-06
15
ASTERIX (251)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
6
2021-06-06
4
Czarnecka Adriana
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
WINCENTY (212)
2021-06-06
2
150
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2021-06-04
9
2021-06-04
13
2021-06-05
9
2021-06-05
6
2021-06-06
4
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
KRAKERS (274)
2021-06-04
1
2021-06-04
2021-06-05
34
2021-06-05
4
2021-06-06
3
150
HONEY (275)
2021-06-04
4
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
4
2021-06-06
1
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-06-04
13
2021-06-04
1
2021-06-05
2021-06-05
16
2021-06-06
1
DURANTO Z (294)
2021-06-04
1
2021-06-04
23
2021-06-05
29
2021-06-05
7
2021-06-06
1
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
FIGA (229)
2021-06-04
23
2021-06-04
7
2021-06-05
14
2021-06-05
7
2021-06-06
11
VELVET (230)
2021-06-04
11
2021-06-04
10
2021-06-05
11
2021-06-05
1
2021-06-06
1
Fediow Daria
Pomorska Liga Jeździecka
2021-06-04
2021-06-05
2
2021-06-05
10
2021-06-06
1
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin
2021-06-04
7
2021-06-04
6
2021-06-05
2
80
2021-06-06
5
50
2021-06-04
4
2021-06-05
9
2021-06-05
5
2021-06-06
3
150
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-06-04
9
2021-06-04
7
2021-06-05
5
2021-06-06
2
200
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
FLORA PK (224)
2021-06-04
1
2021-06-04
11
2021-06-05
7
2021-06-05
2021-06-06
8
50
JAŚMIN (225)
2021-06-04
8
2021-06-04
2021-06-05
14
2021-06-05
8
2021-06-06
9
Gudan Natalia
Polish Pony Club Tomaszkowo
MACIEJKA (245)
2021-06-04
3
2021-06-04
2021-06-05
4
2021-06-05
2
2021-06-06
5
50
Hoffmann Antonina
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
ARAGANO (301)
2021-06-04
19
2021-06-04
2
90
2021-06-05
2021-06-05
13
2021-06-05
2021-06-06
21
Ignaszewska Kaja
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
TIN LADEN (303)
2021-06-05
33
2021-06-05
2021-06-06
11
Jabłońska Zosia
KJ Cavalier
NADIR (286)
2021-06-04
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-04
2021-06-05
17
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
RIWIERA (311)
2021-06-04
1
2021-06-04
2
80
2021-06-05
22
2021-06-05
3
2021-06-06
12
KRESKA (312)
2021-06-04
23
2021-06-04
3
50
2021-06-05
2
2021-06-05
22
2021-06-06
2
150
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team
2021-06-04
5
2021-06-04
5
2021-06-05
2
100
2021-06-06
Kaczmarczyk Zosia
Polish Pony Club Tomaszkowo
VULCANO (267)
2021-06-04
3
50
2021-06-04
2
100
2021-06-05
7
2021-06-05
8
2021-06-06
2
200
Kamińska Weronika
Budzyński KS Kłos SJ
LAWENDA (290)
2021-06-05
2021-06-05
15
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
1
WALENCJA (291)
2021-06-05
10
2021-06-05
4
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
3
100
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2021-06-05
2
2021-06-05
27
2021-06-06
2
150
2021-06-05
17
2021-06-05
2021-06-06
4
100
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino Brzoza
BALTICA (265)
2021-06-04
14
2021-06-04
2021-06-05
3
2021-06-05
2
2021-06-06
19
Karbowiak Julia
BPK - MAZ
SANTINO (203)
2021-06-06
6
50
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
SARA (254)
2021-06-04
23
2021-06-04
21
2021-06-05
31
2021-06-05
30
2021-06-06
16
Karwatka Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
PTYŚ (253)
2021-06-05
9
2021-06-06
4
2021-06-04
3
2021-06-04
1
2021-06-05
1
150
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (237)
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-06-04
2021-06-04
FIONA (239)
2021-06-05
7
2021-06-05
1
2021-06-06
7
50
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (227)
2021-06-04
26
2021-06-04
9
2021-06-05
29
2021-06-05
16
2021-06-06
16
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
2021-06-05
8
PORTOS (284)
2021-06-05
2021-06-05
2
2021-06-05
1
2021-06-06
5
50
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
BORSALINO (298)
2021-06-05
1
2021-06-05
2
2021-06-06
4
100
2021-06-05
6
2021-06-05
8
2021-06-06
3
150
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (209)
2021-06-04
13
2021-06-04
23
2021-06-05
10
2021-06-06
1
2021-06-05
14
Kucharska Antonina
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-06-06
2
200
2021-06-06
Kujawa Wiktoria
UKJ Petrico Pony Karlino
LOGAN (272)
2021-06-04
10
2021-06-04
1
140
2021-06-05
4
2021-06-05
2021-06-06
7
Kulesza Monika
KJ Humorek
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
Kulpa Ania
CKJ Bonanza
JAMAJKA (297)
2021-06-04
6
2021-06-04
1
2021-06-05
7
2021-06-05
4
2021-06-06
4
100
Kurzeja Antonina
BPK kuj-pom
2021-06-04
27
2021-06-04
1
130
2021-06-05
36
2021-06-05
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (232)
2021-06-04
1
2021-06-04
23
2021-06-05
7
2021-06-05
2021-06-06
14
APIS (233)
2021-06-04
15
2021-06-05
22
2021-06-05
17
2021-06-06
17
Lewandowska Gabriela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-06-04
1
2021-06-04
22
2021-06-05
35
2021-06-05
22
2021-06-06
18
Lewandowska Michalina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
AMANDA (268)
2021-06-04
5
2021-06-05
2021-06-05
17
2021-06-06
8
50
2021-06-04
1
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
3
80
2021-06-06
2021-06-04
2021-06-04
Mianowana Lena
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
LOTKA (302)
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
37
2021-06-05
18
2021-06-06
19
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
JUULTJE (243)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
100
2021-06-05
14
2021-06-05
25
2021-06-06
1
200
ANDER (244)
2021-06-04
1
2021-06-05
14
2021-06-05
17
2021-06-06
11
2021-06-04
1
Murawa Martyna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-06-04
1
2021-06-04
23
2021-06-05
27
2021-06-05
25
2021-06-06
1
Nazarewicz Julia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
TANGO (295)
2021-06-04
1
2021-06-04
2021-06-05
2
2021-06-05
2
2021-06-06
12
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
CHEYENNE (201)
2021-06-04
4
2021-06-04
1
2021-06-05
5
2021-06-05
1
200
2021-06-06
1
300
2021-06-05
7
2021-06-05
4
2021-06-04
11
2021-06-04
7
2021-06-06
2
300
Pasternak Julia
KJ Petrico Pony Karlino
2021-06-04
7
2021-06-04
8
2021-06-05
7
2021-06-05
3
2021-06-06
5
50
Patecka Olga
KJ Ranczo Kołata
2021-06-05
2
2021-06-05
1
2021-06-06
1
300
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
MAKUBA21 (305)
2021-06-04
3
50
2021-06-04
1
140
2021-06-05
1
2021-06-06
LA COCO 3 (306)
2021-06-04
3
2021-06-04
1
2021-06-05
2021-06-05
7
2021-06-06
1
300
Rodziak Olga
KJ Cavallino Brzoza
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
14
2021-06-05
20
2021-06-06
11
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (273)
2021-06-04
1
2021-06-04
6
2021-06-05
31
2021-06-05
14
2021-06-06
5
50
Ruszczyńska Lena
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-06-04
1
2021-06-04
33
2021-06-05
10
2021-06-05
29
2021-06-06
10
Rutkowska Kamila
Ciechanowski Klub Jeździecki
WIESZCZKA (304)
2021-06-04
24
2021-06-04
2021-06-05
25
2021-06-05
31
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
1
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
VERONA (228)
2021-06-06
1
350
2021-06-04
1
2021-06-04
8
2021-06-05
1
100
Sawicka Lena
Klub Jeździecki Humorek
LONGLIFE (314)
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (246)
2021-06-04
1
2021-06-05
7
2021-06-05
2021-06-06
5
50
2021-06-04
1
2021-06-05
22
2021-06-05
7
2021-06-06
3
100
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
38
2021-06-05
25
2021-06-06
6
50
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
25
2021-06-05
2021-06-06
14
Starostka Maja
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-05
2
2021-06-06
1
200
Stein Sonia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
ZYGFRYD (258)
2021-06-04
1
2021-06-04
23
2021-06-05
2
2021-06-05
29
2021-06-06
11
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
2021-06-05
6
2021-06-05
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2021-06-04
13
2021-06-05
2021-06-04
3
2021-06-05
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-06-04
23
2021-06-04
12
2021-06-05
2021-06-05
Tokarz Lena
KJ Cavallino Brzoza
2021-06-04
10
2021-06-04
5
2021-06-05
13
2021-06-05
7
2021-06-06
4
100
Tymieniecka Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
WIKING PP (252)
2021-06-04
1
2021-06-04
4
2021-06-05
1
2021-06-05
3
2021-06-06
10
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club Tomaszkowo
WOTAN (260)
2021-06-05
6
2021-06-05
2021-06-06
4
100
2021-06-04
7
2021-06-04
14
Wąsowska Weronika
Jks AMICO Mołdawin
KIDNEY (223)
2021-06-04
13
2021-06-04
2021-06-05
15
2021-06-05
6
2021-06-06
1
300
Wierzchowska Janina
JKS Rywal Grudziądz
PRINCESKA (205)
2021-06-04
23
2021-06-04
18
2021-06-05
7
2021-06-05
3
2021-06-06
13
Witkowska Maja
KS Marel Team
R-ŁOBUZ (287)
2021-06-04
1
2021-06-04
16
2021-06-05
16
2021-06-05
19
2021-06-06
7
50
Wołowska Paulina
KJ Cavallino
BUSZKA (220)
2021-06-04
13
2021-06-04
13
2021-06-05
13
2021-06-05
13
2021-06-06
11
Wylegała Aleksandra
Budzyński KS Kłos SJ
JUBEL (292)
2021-06-05
7
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
9
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (236)
2021-06-05
6
2021-06-05
6
2021-06-06
6
Zielony- Sokalska Zuzanna
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
LIWIA (296)
2021-06-04
1
2021-06-04
9
2021-06-05
2021-06-05
3
2021-06-06

Number of Riders: 83

Number of Horses: 176

The sum of prizes: 7 190.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl