Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
158 ACCEPTED 2021-05-21 19:55:38
2021-05-21 19:26:19
Kaja Ignaszewska TIN LADEN
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
157 ACCEPTED 2021-05-21 17:15:53
2021-05-21 12:09:28
Liliana Tabaka HARA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
156 ACCEPTED 2021-05-21 11:31:47
2021-05-21 11:25:44
Maja Adamiak VERONA
  • 2x 3_R/L/zwykły
155 ACCEPTED 2021-05-21 11:31:44
2021-05-21 11:24:25
Karina Falkowska - Jaroszewska JUST FOR LEO
  • 2x 3_R/L/zwykły
154 ACCEPTED 2021-05-21 10:12:40
2021-05-21 10:08:34
Filip Lewicki CARRERA
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
153 ACCEPTED 2021-05-21 10:03:41
2021-05-20 22:22:08
Zofia Jabłońska NADIR
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
152 ACCEPTED 2021-05-20 21:39:19
2021-05-20 20:22:55
Aleksandra Maciejewska CHARLOTTE
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
151 ACCEPTED 2021-05-20 17:49:03
2021-05-20 17:31:08
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
150 ACCEPTED 2021-05-20 12:51:54
2021-05-20 11:46:32
Aneta Piekarska CHATA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
149 ACCEPTED 2021-05-19 22:25:33
2021-05-19 22:19:21
Michalina Jach RIWIERA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
148 ACCEPTED 2021-05-19 22:25:29
2021-05-19 22:18:02
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
147 ACCEPTED 2021-05-19 22:25:19
2021-05-19 22:17:28
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
146 ACCEPTED 2021-05-19 22:24:15
2021-05-19 22:17:02
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 7_R/N/zwykły
  • 1x 8_R/C/zwykły
145 ACCEPTED 2021-05-19 22:24:10
2021-05-19 22:15:20
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
144 ACCEPTED 2021-05-19 22:24:05
2021-05-19 22:14:43
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
143 ACCEPTED 2021-05-19 22:24:02
2021-05-19 22:13:38
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 7_R/N/zwykły
  • 1x 8_R/C/zwykły
142 ACCEPTED 2021-05-19 22:23:50
2021-05-19 21:31:37
Julia Szawlińska NELSON
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
141 ACCEPTED 2021-05-19 22:23:45
2021-05-19 21:17:27
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
140 ACCEPTED 2021-05-19 22:23:39
2021-05-19 21:07:36
Katarzyna Gęsikowska-Pałuka HEATWAVE
  • 1x 4_R/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
139 ACCEPTED 2021-05-19 17:02:52
2021-05-19 16:16:16
Oliwia Klimkiewicz WAAIE Q ETOYCA
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
138 ACCEPTED 2021-05-19 15:02:20
2021-05-19 14:14:25
Barbara Charysz FREJA
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
137 ACCEPTED 2021-05-19 15:02:17
2021-05-19 13:43:46
Lena Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
136 ACCEPTED 2021-05-20 00:50:22
2021-05-19 11:44:16
Nadia Romanowska BAZOUKA VD TREPKES Z
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
135 ACCEPTED 2021-05-19 11:27:07
2021-05-19 10:04:39
Tomasz Olszewski L CALVADOS SON
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
134 ACCEPTED 2021-05-19 11:07:05
2021-05-19 00:37:58
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
133 ACCEPTED 2021-05-18 21:41:23
2021-05-18 21:26:02
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
132 ACCEPTED 2021-05-18 21:41:07
2021-05-18 21:25:21
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 2x 4_R/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
131 ACCEPTED 2021-05-18 21:40:00
2021-05-18 21:24:59
Maja Moczadło FEMME WV
  • 2x 4_R/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
130 ACCEPTED 2021-05-18 21:39:13
2021-05-18 21:21:09
Daniel Zielinski QUIDAMS NOBLESSE
  • 1x 7_R/N/zwykły
  • 1x 8_R/C/zwykły
129 ACCEPTED 2021-05-18 21:39:03
2021-05-18 21:16:51
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
128 ACCEPTED 2021-05-18 21:38:58
2021-05-18 21:16:28
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
127 ACCEPTED 2021-05-18 21:38:49
2021-05-18 21:15:55
Anna Piwońska BACCARDI B
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
126 ACCEPTED 2021-05-18 21:38:34
2021-05-18 21:15:30
Anna Piwońska LAGO
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
125 ACCEPTED 2021-05-18 18:52:10
2021-05-18 17:19:11
Alessandra Walkowska DELECTA S
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
124 ACCEPTED 2021-05-18 17:16:03
2021-05-18 16:18:52
Maja Dąbrowska HONEY
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
123 ACCEPTED 2021-05-18 17:16:01
2021-05-18 16:18:02
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
122 ACCEPTED 2021-05-18 17:15:59
2021-05-18 14:33:55
Patrycja Senger ERASMUS
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
121 ACCEPTED 2021-05-18 12:32:32
2021-05-18 12:11:39
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 7_R/N/zwykły
120 ACCEPTED 2021-05-18 12:32:28
2021-05-18 12:02:07
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 2x 3_R/L/zwykły
119 ACCEPTED 2021-05-18 12:32:26
2021-05-18 11:48:48
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
118 ACCEPTED 2021-05-18 12:32:25
2021-05-18 11:44:41
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
117 ACCEPTED 2021-05-18 10:46:02
2021-05-18 10:41:17
Kamila Rutkowska WIESZCZKA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
116 ACCEPTED 2021-05-18 10:35:38
2021-05-18 10:29:51
Aleksandra Mystkowska ETNA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
115 ACCEPTED 2021-05-18 10:35:35
2021-05-18 10:26:26
Aleksandra Mystkowska CINDERELLA K
  • 2x 4_R/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
114 ACCEPTED 2021-05-18 10:35:31
2021-05-18 10:03:28
Marcin Łączny MARLON
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
113 ACCEPTED 2021-05-18 10:35:29
2021-05-18 10:03:06
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
112 ACCEPTED 2021-05-18 10:35:27
2021-05-18 10:02:36
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 2x 4_R/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
111 ACCEPTED 2021-05-18 10:34:52
2021-05-18 09:43:26
Nadia Romanowska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
110 ACCEPTED 2021-05-19 11:26:39
2021-05-17 23:25:09
Anna Bieńkowska L CALVADOS SON
  • 1x 5_R/P/zwykły
109 ACCEPTED 2021-05-17 22:52:58
2021-05-17 22:26:59
Kornelia Sikorska PRADA
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
108 ACCEPTED 2021-05-17 22:52:54
2021-05-17 22:26:00
Julia Błaszczyk NAPAR
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
107 ACCEPTED 2021-05-17 22:52:50
2021-05-17 22:25:11
Zofia Majewska TAMIZA
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
106 ACCEPTED 2021-05-17 22:52:43
2021-05-17 22:24:11
Julia Lubowiecka DEMON
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
105 ACCEPTED 2021-05-17 14:57:10
2021-05-17 14:51:03
Filip Lewicki MAMBO VDL
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
104 ACCEPTED 2021-05-17 14:57:06
2021-05-17 14:48:58
Filip Lewicki USTAKKO
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
103 ACCEPTED 2021-05-17 14:57:02
2021-05-17 14:47:56
Filip Lewicki CONFEDRO
  • 2x 3_R/L/zwykły
102 ACCEPTED 2021-05-17 14:56:58
2021-05-17 14:47:35
Filip Lewicki NO PROBLEM
  • 2x 3_R/L/zwykły
101 ACCEPTED 2021-05-17 14:56:55
2021-05-17 13:36:11
Lena Mianowana LOTKA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
100 ACCEPTED 2021-05-17 14:56:49
2021-05-17 13:35:41
Zofia Hoffmann GINEWRA
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
99 ACCEPTED 2021-05-17 14:56:44
2021-05-17 13:35:17
Antonina Hoffmann ARAGANO
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
98 ACCEPTED 2021-05-17 14:56:39
2021-05-17 13:34:51
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
97 ACCEPTED 2021-05-17 14:56:35
2021-05-17 13:34:31
Mirosława Gdaniec PINK PEARL
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
96 ACCEPTED 2021-05-17 14:56:27
2021-05-17 13:33:42
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
95 ACCEPTED 2021-05-17 14:56:18
2021-05-17 13:31:48
Aleksandra Marszalkowska ASTRIT ROSE
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
94 ACCEPTED 2021-05-17 14:56:14
2021-05-17 13:31:21
Maria Dzioba HURAGAN
  • 2x 3_R/L/zwykły
93 ACCEPTED 2021-05-17 14:56:06
2021-05-17 13:11:07
Irmina Kaproń PICO
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
92 ACCEPTED 2021-05-17 10:47:40
2021-05-17 09:05:18
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
91 ACCEPTED 2021-05-17 10:47:35
2021-05-17 09:04:32
Natalia Stogowska ANTWERPIA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
90 ACCEPTED 2021-05-17 10:47:31
2021-05-17 08:49:56
Aneta Borowska ROXETTE
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
89 ACCEPTED 2021-05-17 10:47:27
2021-05-17 08:39:45
Martyna Drewka LIMBA
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
88 ACCEPTED 2021-05-17 10:47:21
2021-05-17 07:35:28
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
87 ACCEPTED 2021-05-17 10:47:16
2021-05-17 07:26:46
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 2x 3_R/L/zwykły
86 ACCEPTED 2021-05-17 10:47:11
2021-05-16 22:01:08
Martyna Jakubowska COCO
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
85 ACCEPTED 2021-05-17 10:47:05
2021-05-16 21:59:59
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
84 ACCEPTED 2021-05-17 10:47:00
2021-05-16 21:59:20
Antonina Kurzeja PRINCESS MATHILDA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
83 ACCEPTED 2021-05-16 18:57:58
2021-05-16 18:54:53
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
82 ACCEPTED 2021-05-16 18:57:52
2021-05-16 18:14:04
Aleksandra Trojanowicz CARELL ZR
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
81 ACCEPTED 2021-05-16 18:57:46
2021-05-16 18:13:47
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
80 ACCEPTED 2021-05-16 18:57:36
2021-05-16 17:34:00
Angelika Ojczenasz LURDAN
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
79 ACCEPTED 2021-05-16 15:51:06
2021-05-16 13:05:12
Marcin Matelski HERR CATOO
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
78 ACCEPTED 2021-05-16 08:07:48
2021-05-16 07:26:48
Aleksandra Czajkowska MAXIMUS
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
77 ACCEPTED 2021-05-16 08:07:45
2021-05-15 22:46:05
Matylda Błaszkiewicz LUCKY BALOU
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
76 ACCEPTED 2021-05-16 08:07:42
2021-05-15 18:32:55
Tomasz Olszewski HIGH FIVE BB Z
  • 1x 7_R/N/zwykły
75 ACCEPTED 2021-05-16 18:57:30
2021-05-15 18:32:39
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 5_R/P/zwykły
74 ACCEPTED 2021-05-16 08:07:35
2021-05-15 14:02:10
Tomasz Dobek DIANA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
73 ACCEPTED 2021-05-16 08:07:31
2021-05-15 13:59:54
Zuzanna Wołowska KIRA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
72 ACCEPTED 2021-05-16 08:07:28
2021-05-15 10:50:16
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
71 ACCEPTED 2021-05-21 19:55:20
2021-05-15 00:29:29
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
70 ACCEPTED 2021-05-16 08:07:20
2021-05-14 22:14:39
Weronika Stopyra M'08 ANTEK
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
69 ACCEPTED 2021-05-20 12:51:47
2021-05-14 19:33:45
Lena Płoszaj CANNABIS DE LUX
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
68 ACCEPTED 2021-05-14 09:17:55
2021-05-13 23:32:54
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
67 ACCEPTED 2021-05-13 22:39:44
2021-05-13 18:44:51
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
66 ACCEPTED 2021-05-13 16:53:14
2021-05-13 16:42:28
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
65 ACCEPTED 2021-05-13 16:53:10
2021-05-13 16:41:26
Ania Kulpa JAMAJKA
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
64 ACCEPTED 2021-05-13 16:53:06
2021-05-13 16:40:51
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
63 ACCEPTED 2021-05-13 16:53:01
2021-05-13 16:39:47
Krzysztof Kulpa ERA L.
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
62 ACCEPTED 2021-05-13 16:52:57
2021-05-13 16:39:13
Lena Grygiel DEMETRIA
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 4_R/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
61 ACCEPTED 2021-05-13 13:11:13
2021-05-13 11:19:16
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
60 ACCEPTED 2021-05-13 13:11:09
2021-05-13 09:37:12
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 2x 3_R/L/zwykły
59 ACCEPTED 2021-05-13 13:11:07
2021-05-13 09:36:51
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
58 ACCEPTED 2021-05-13 13:11:03
2021-05-13 09:34:03
Maria Zielińska AXEL
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
57 ACCEPTED 2021-05-13 13:10:59
2021-05-13 09:33:39
Wiktoria Wieczyńska Jm'06 RANCOREZ
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
56 ACCEPTED 2021-05-13 13:10:56
2021-05-13 08:14:09
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
55 ACCEPTED 2021-05-13 13:10:53
2021-05-13 06:35:01
Małgorzata Zubrycka PEPE
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
54 ACCEPTED 2021-05-13 13:10:51
2021-05-13 06:33:11
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
53 ACCEPTED 2021-05-13 13:10:49
2021-05-13 06:31:43
Małgorzata Zubrycka DJ CZEJENKA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
52 ACCEPTED 2021-05-12 23:12:22
2021-05-12 21:35:08
Michalina Jaskólska COLUMBUS I G
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
51 ACCEPTED 2021-05-12 23:12:14
2021-05-12 21:18:25
Aleksandra Kawecka NUMBER ONE
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
50 ACCEPTED 2021-05-12 20:25:35
2021-05-12 19:55:11
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
49 ACCEPTED 2021-05-12 20:25:33
2021-05-12 19:48:45
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
48 ACCEPTED 2021-05-12 19:47:45
2021-05-12 19:47:26
Kinga Weiss EKSPLOZJA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
47 ACCEPTED 2021-05-12 19:47:42
2021-05-12 19:47:09
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
46 ACCEPTED 2021-05-12 19:47:39
2021-05-12 19:46:52
Marta Moskal DRAKA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
45 ACCEPTED 2021-05-12 19:47:37
2021-05-12 19:46:34
Aniela Kożuch PRETTY SCHILLA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
44 ACCEPTED 2021-05-12 19:47:33
2021-05-12 19:28:35
Zuzanna Trocikowska RUBENS
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
43 ACCEPTED 2021-05-12 19:47:28
2021-05-12 19:28:17
Zuzanna Trocikowska LEMONIADA
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
42 ACCEPTED 2021-05-12 19:47:26
2021-05-12 19:19:07
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
41 ACCEPTED 2021-05-12 19:47:07
2021-05-12 18:45:19
Natalia Antczak WENEZJA
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
40 ACCEPTED 2021-05-12 19:46:48
2021-05-12 16:38:39
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
39 ACCEPTED 2021-05-12 19:46:44
2021-05-12 14:21:17
Maria Sternicka WANDER
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
38 ACCEPTED 2021-05-12 19:46:39
2021-05-12 13:59:44
Filip Lewicki QUINTESS CHIN
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
37 ACCEPTED 2021-05-12 13:53:52
2021-05-12 10:49:10
Olga Jeske MAJA
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
36 ACCEPTED 2021-05-12 13:53:46
2021-05-12 10:48:35
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
35 ACCEPTED 2021-05-12 13:53:32
2021-05-12 10:47:27
Hanna Pszkit SIWY
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
34 ACCEPTED 2021-05-12 13:53:24
2021-05-12 09:19:35
Justyna Łopato RODRIGESSA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
33 ACCEPTED 2021-05-12 13:51:08
2021-05-12 09:19:11
Justyna Łopato MACHORKA
  • 1x 3_R/L/zwykły
32 ACCEPTED 2021-05-12 00:51:58
2021-05-11 23:18:45
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7_R/N/zwykły
  • 1x 8_R/C/zwykły
31 ACCEPTED 2021-05-11 22:25:31
2021-05-11 22:20:48
Astrida Taranowska BELLO M
  • 2x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
30 ACCEPTED 2021-05-11 22:25:28
2021-05-11 20:15:48
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
29 ACCEPTED 2021-05-11 22:25:25
2021-05-11 20:14:38
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
28 ACCEPTED 2021-05-11 22:25:23
2021-05-11 20:14:06
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
27 ACCEPTED 2021-05-11 22:25:19
2021-05-11 20:08:05
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
26 ACCEPTED 2021-05-11 22:25:09
2021-05-11 19:58:10
Antoni Wiśniewski CHACCO STERN
  • 2x 3_R/L/zwykły
25 ACCEPTED 2021-05-11 22:25:04
2021-05-11 18:45:39
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 5_R/P/zwykły
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
24 ACCEPTED 2021-05-11 15:01:23
2021-05-11 14:34:03
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 2x 3_R/L/zwykły
23 ACCEPTED 2021-05-11 15:00:43
2021-05-11 11:57:55
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 1x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
22 ACCEPTED 2021-05-19 22:23:30
2021-05-11 09:49:36
Marta Birk GANDIS
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
  • 1x 8_R/C/zwykły
21 ACCEPTED 2021-05-20 00:50:13
2021-05-11 09:41:19
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 2x 4_R/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5_R/P/zwykły
20 ACCEPTED 2021-05-11 11:37:16
2021-05-11 09:29:14
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 1x 3_R/L/zwykły
19 ACCEPTED 2021-05-11 11:37:09
2021-05-11 08:39:57
Nina Andrzejewska PIRAMIDA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
18 ACCEPTED 2021-05-13 08:55:59
2021-05-11 08:39:20
Nadia Małecka PIRAMIDA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
17 ACCEPTED 2021-05-11 11:37:02
2021-05-11 07:48:55
Viktoria Drewka TOLA Z
  • 1x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
16 ACCEPTED 2021-05-11 11:36:58
2021-05-11 07:47:04
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
15 ACCEPTED 2021-05-21 09:34:17
2021-05-10 19:35:00
Nadia Małecka OPIUM DE LA ROSE
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
14 ACCEPTED 2021-05-10 20:03:13
2021-05-10 19:00:30
Natalia Frelichowska TOKYO
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
13 ACCEPTED 2021-05-10 18:30:19
2021-05-10 18:28:58
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 2x 3_R/L/zwykły
  • 1x 5_R/P/zwykły
12 ACCEPTED 2021-05-10 18:30:13
2021-05-10 18:28:36
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 8_R/C/zwykły
  • 1x 9_R/CC/zwykły
11 ACCEPTED 2021-05-10 18:30:09
2021-05-10 18:28:11
Marcin Matelski KACAVANTA VTH
  • 2x 3_R/L/zwykły
10 ACCEPTED 2021-05-10 18:30:05
2021-05-10 18:27:48
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 2x 3_R/L/zwykły
9 ACCEPTED 2021-05-10 15:37:50
2021-05-10 15:37:44
Anna Janka TISJAN
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
8 ACCEPTED 2021-05-10 15:37:46
2021-05-10 15:08:16
Roksana Celer HAGA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
7 ACCEPTED 2021-05-10 15:37:43
2021-05-10 15:07:00
Weronima Guz HAGA
  • 1x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
6 ACCEPTED 2021-05-10 15:37:40
2021-05-10 15:03:29
Michał Szukała BUGATTI B
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
5 ACCEPTED 2021-05-10 15:37:37
2021-05-10 14:37:59
Maja Żalikowska ALFA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
4 ACCEPTED 2021-05-10 15:37:34
2021-05-10 14:27:02
Michał Szukała KAN KAN-RO
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
3 ACCEPTED 2021-05-10 15:37:28
2021-05-10 14:26:14
Michał Szukała TANGO
  • 1x 6_R/N/dwufazowy
  • 1x 7_R/N/zwykły
2 ACCEPTED 2021-05-20 21:39:10
2021-05-10 14:17:43
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 2x 2_T/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm. bez szeregów)
  • 1x 3_R/L/zwykły
1 ACCEPTED 2021-05-10 14:16:44
2021-05-10 14:06:44
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 1_T/Mini LL/dokładności (60 cm. bez szeregów)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
2. Andrzejewska Nina BPK kuj-pom
2011 (Mł.)
Brak
3. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
4. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
5. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (J.)
O041488
6. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
7. Błaszczyk Julia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
brak
8. Błaszkiewicz Matylda KJ Młyńska Struga
2006 (JM.)
O054489
9. Borowska Aneta KJ CLASSIC
S
2849/21 Aw BIII
10. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
11. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
12. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
13. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
S
O023478
14. Celer Roksana Brak
2003 (J.)
Brak
15. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (JM.)
Brak
16. Chojniak Anna Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O009162
17. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
18. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
19. Czajkowska Aleksandra bpk
2007 (JM.)
brak
20. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
21. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
22. Dobek Tomasz Brak
S
Brak
23. Drewka Martyna BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
24. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ
2004 (J.)
Brak
25. Dzioba Maria GKJ Bogucin
2003 (J.)
O054131
26. Falkowska - Jaroszewska Karina bpk
S
O008230
27. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
28. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
29. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
30. Głogowska Victoria KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
brak
31. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
brak
32. Guz Weronima Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2003 (J.)
brak
33. Hoffmann Antonina OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2008 (JM.)
O049915
34. Hoffmann Zofia OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2005 (J.)
O044117
35. Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
S
O022330
36. Ignaszewska Kaja Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
37. Jabłońska Zosia KJ Cavalier
2009 (JM.)
Brak
38. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
39. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (Mł.)
brak
40. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (J.)
O037935
41. Jakubowska Martyna BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
42. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
43. Jaskólska Michalina KJ Profil Piła
2004 (J.)
O046205
44. Jeske Olga BPK wie
2007 (JM.)
O060482
45. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
46. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
47. Kaproń Irmina Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O031213
48. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (JM.)
O039021
49. Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
2007 (JM.)
O060072
50. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
51. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
O052358
52. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
53. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
54. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
55. Kożuch Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (MJ.)
Brak
56. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
57. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
58. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (JM.)
O061110
59. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
60. Lewicki Filip .
.
61. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
62. Lubowiecka Julia BPK kuj-pom
2000 (MJ.)
brak
63. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
64. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
65. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
66. Maciejewska Aleksandra bpk
2003 (J.)
O037466
67. Majewska Zofia KJ Classic
2004 (J.)
O050271
68. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
69. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
70. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (J.)
O038649
71. Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
72. Matelski Marcin St. KJ Olimpia
S
O003420
73. Mianowana Lena Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
brak
74. Moczadło Maja KJ Stajnia Jarużyn
S
O023656
75. Moskal Marta Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
Brak
76. Mystkowska Aleksandra Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
S
.
77. Naplocha Agata Stajnia Runowo
2003 (J.)
brak
78. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
11968/21
79. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
80. Olech Daria KJ Classic
2002 (MJ.)
O028874
81. Olszanowski Daniel St. Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
82. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
83. Paw Marcin Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O054481
84. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O035883
85. Piekarska Aneta Klub Jeździecki Equistars
2003 (J.)
O050841
86. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
O050133
87. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
88. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
89. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
brak
90. Pszkit Hanna BPK wie
2011 (Mł.)
O063801
91. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
92. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
93. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
94. Romanowska Nadia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
95. Rutkowska Kamila Ciechanowski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
.
96. Senger Patrycja Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (J.)
O049481
97. Sikorska Kornelia BPK kuj-pom
2007 (JM.)
brak
98. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
99. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
100. Słabowska Joanna KJ Equistars
2001 (MJ.)
O033157
101. Sternicka Maria BPK kuj-pom
2009 (JM.)
O059691
102. Stogowska Natalia Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
103. Stopyra M'08 Weronika Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2008 (JM.)
O060286
104. Szawlińska Julia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
105. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
106. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (J.)
O039025
107. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
108. Tokarz Lena KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
109. Trocikowska Zuzanna JKS Majątek Kaniewo
2006 (JM.)
O051004
110. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
111. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
112. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O055934
113. Walkowska Alessandra St. KJ Olimpia
S
O020861
114. Weiss Kinga Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2001 (MJ.)
Brak
115. Wieczyńska Jm'06 Wiktoria Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2006 (JM.)
O061259
116. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
117. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (JM.)
O060958
118. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
119. Wiśniewski Antoni St. KJ Olimpia
2006 (JM.)
O043737
120. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
121. Wołowska Zuzanna Brak
S
brak
122. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (JM.)
O054838
123. Zielińska Maria Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2007 (JM.)
brak
124. Zielinski Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
125. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

18

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:kuc:14 F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
2.

80

ANTEK TYP KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
K031988 616 999 66 13546 15
3.

98

ANTWERPIA SP POL 2012 Klacz gniada/176 F: Watson han
M: Aruba sp / Rubin han
brak brak
4.

108

ARAGANO DRP POL 2003 wałach gniada/kuc:148 F: Aragon N / Aron N
M: Laura / Bouquet
K008228 DE457000318603
5.

37

ASTERIX M. POL 2012 wałach siwa/168 F: Mefisto / Emetyt
M: Astoria / Miecz
K026119 616 006 6603557 12
6.

103

ASTRIT ROSE SP POL 2016 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999520000716
7.

67

ATTILA LANDAIS SF FRA 2010 wałach ciemnogniada/mk:mk:157 F: Popstar Lozonais /
M: Olympia Landais / Rosire
K023673 10361370Q
8.

69

AXEL MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/155 F: Patryk
M: Agresja
brak 009570254908
9.

136

BACCARDI B AES POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Farezzo B
M: Blanka
K029275 123456788
10.

159

BALTICA KUC POL 2016 klacz myszata/kuc:147 F: Falck / Ijssezvziedt's Fabian
M: Karina MW
K029218 616013520071716
11.

14

BAZOUKA VD TREPKES Z Z POL 2012 klacz skarogniada/168 F: Balou du Rouet
M: Waldnymphe
K031822 056015Z55788512
12.

40

BELLO M SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: FOR LEO
M: BRETONKA
K023619 616009520038212
13.

154

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
14.

95

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
15.

19

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
16.

3

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
17.

10

CANNABIS DE LUX WESTFALSKA POL 2013 wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
K026721 DE441411369613
18.

88

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
19.

89

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
20.

162

CARRERA WESTF. POL 2017 wałach gniada/. F: Cordess
M: Batalia
. .
21.

22

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/173 F: Hickstead White / Hickstead
M: Cantinera / Cassini
K030620 616009520061417
22.

36

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
23.

151

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
24.

35

CHACCO STERN HAN GER 2010 wałach skarogniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanisa / Sandro
K023517 DE431310659810
25.

128

CHARISTEAS SP POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Himen
M: Charyzma
Brak 009520026308
26.

160

CHARLOTTE NN POL 2015 klacz gniada/- F: nn
M: nn
- B0103192S
27.

158

CHATA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Giewont
M: Chandra
Brak 616007610116413
28.

123

CINDERELLA K HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Capo
M: N-lefano
Brak Brak
29.

93

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
K024721 DE441410740114
30.

63

COLUMBUS I G HOL POL 2010 wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: U-Columbia / Cassini I
K017198 DE421000504310
31.

78

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
32.

112

CONFEDRO HAN POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Conthargos
M: Fledermaus
. DE 431430661117
33.

94

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
Brak de 431312309415
34.

25

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
35.

45

CZURMEN SP POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Czad /
M: Kaja /
brak 616009610184912
36.

120

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
K029217 616013580726609
37.

134

DELECTA S SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Black Jack
M: Dione S
Brak .
38.

73

DEMETRIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/168 F: Karbit
M: Dosjana
Brak 616 007 52 01212 11
39.

115

DEMON TYP SZLACH. POL 2009 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K027553 616999610316309
40.

83

DIANA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
Brak Tak
41.

75

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
42.

81

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
brak
43.

64

DJ CZEJENKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: VON CHACCO IXE/ CHACCO BLUE
M: DAJ MONEY/ MARAM
K031726 616009520049217
44.

52

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
45.

104

DOUGAL SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
46.

57

DRAKA ŚLĄSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Bastion
M: Deretta
Brak 616008670003813
47.

31

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
48.

152

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
49.

59

EKSPLOZJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Bastion
M: Espanola
Brak 616008670003713
50.

33

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
51.

74

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
brak -
52.

130

ERASMUS WLKP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Kormoran
M: Elegia
K031767 616007520032717
53.

124

ETNA SP POL 2017 klacz kara/- F: Le Vivaldi
M: Enigma
- -
54.

138

FAREZZO B KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
K017676 528003201005822 104VC86
55.

41

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
56.

140

FEMME WV KWPN POL 2010 klacz siwa/168 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
K018535 528003201010612
57.

53

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/167 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
58.

49

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
59.

146

FREJA KUC POL 2015 klacz ciemnokasztanowata/kuc:kuc:12 F: NN
M: NN
Brak 616999520115715
60.

6

GANDIS WLKP POL 2003 wałach kasztanowata/168 F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K007718 POL007520015703
61.

109

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
62.

105

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
63.

133

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
64.

20

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
65.

165

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K025911 616999520166506
66.

148

HEATWAVE SP POL 2010 Wałach kasztanowata/160 F: Devin du Maury
M: Harfa
Brak 616009661139010
67.

86

HERR CATOO WLKP POL 2014 wałach gniada/167 F: Catoo / Con Air
M: Himera / Contendro I
K026546 616007600233114
68.

12

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 gelding dark bay/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
69.

132

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
70.

102

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L /
M: Harda Dusza /
K028071 616009520006011
71.

137

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
72.

76

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:128 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
73.

127

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
74.

163

JUST FOR LEO OLD GER 2013 wałach gniada/170 F: Julio / Julio Mariner
M: Quirada / Quirado
K030263 DE418180277113
75.

23

KACAVANTA VTH SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kanan
M: Caravanta VTH
K030621 528003201508675
76.

17

KAN KAN-RO SP POL 2011 wałach siwa/176 F: Cancoon
M: Kolia
K021742 616009610029111
77.

61

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
78.

166

KAROTTA SP POL 2016 klacz kasztanowata/174 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Kreta
Brak 616009610083916
79.

11

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
80.

82

KIRA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak 616999640056115
81.

126

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
82.

131

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
K030509 616013520071616
83.

156

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
84.

13

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados /
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 POL0096002450
85.

144

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados
M: Lady Jump I
K023233 616009600245013
86.

141

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro Westf
M: Lansada/Lancer III Holst
K012016 POL009510224605
87.

135

LAGO KWPN NED 2016 wałach gniada/172 F: Voltaire /
M: Morfee /
brak 528003201609235
88.

90

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
89.

54

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
90.

92

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
K030274 616009520051015
91.

96

LIMBA HUCULSKA POL 2007 klacz gniada/kuc:- F: Witraż
M: Lulka
Brak 616012520166707
92.

1

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
93.

110

LOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
Brak 00000
94.

84

LUCKY BALOU Koń Holsztyński POL 2009 wałach siwa/165 F: Lucky Boy
M: Rancune
K020026 DE421000269809
95.

24

LUGANO NIEM. SPORT. POL 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
96.

87

LURDAN MŁP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
K029120 616006690061515
97.

70

ŁOBUZ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/155 F: Lansjer
M: Łęczyca
K031512 616006570130515
98.

30

MACHORKA SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Midas / Furore
M: Marihuana / Grand Amour
K026967 616009520042514
99.

42

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
100.

46

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
101.

153

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
102.

114

MAMBO VDL KWPN POL 2017 wałach gniada/175 F: Zapatero VDL
M: .
. .
103.

107

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
104.

122

MARLON WLKP POL 2016 wałach ciemnosiwa/166 F: Castle Rock
M: Mafia
K031766 616007520010616
105.

85

MAXIMUS TINKER POL 2015 wałach siwa/kuc:145 F: King /
M: Equine /
brak 826073001864411
106.

119

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
107.

28

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
108.

15

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
109.

39

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
110.

79

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
111.

34

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
112.

161

NADIR KUC WALIJSKI POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:kuc:12 F: T Hogeland's Oscar
M: Nadi
Brak 616013590040514
113.

117

NAPAR KONIK POLSKI POL 2001 Ogier inna/kuc: F: Order
M: Niksana
brak
114.

77

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:kuc: F: Król Karo / Dante
M: N'Lusi / Tijt Vlijt's Victor
K030173 616 013 60 02082 16
115.

121

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn / nn
M: nn / nn
K028331 -
116.

150

NELSON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach gniada/164 F: Seul
M: Nodera
Brak POL 009 52 00120 07
117.

155

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
118.

111

NO PROBLEM OLD GER 2017 klacz siwa/172 F: Numero Uno /
M: Esme /
K030674 DE418180235517
119.

62

NUMBER ONE WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Boliwar
M: Niagara
K031751 616007520009315
120.

27

OPIUM DE LA ROSE SELLE FRANCAIS POL 2002 wałach gniada/168 F: Shogoun II
M: Eureka ardente
Brak 25000102038141D
121.

142

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 Brak
122.

66

PEPE HANOWERSKA GER 2014 Wałach gniada/181 F: Pius Paccelli / Prestige Pilot
M: Quinta / Quasi Roi
K029298 brak
123.

71

PERFECT-PRO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach kara/175 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
K031514 616007592056513
124.

100

PICO MAŁOPOLSKI POL 2006 wałach gniada/162 F: Pikador
M: Iskra
K023676 Pol999520119906
125.

106

PINK PEARL HOLSZTYŃSKA GER 2010 klacz siwa/168 F: Corrado I
M: Paragona / Quinar
Brak DE 421000455010
126.

2

PIRAMIDA KOŃ MAŁY POL 2002 klacz siwa/mk:130 F: Pluto
M: Panda
Brak POL 013520082702
127.

118

PRADA WLKP POL 2010 klacz kara/156 F: REWIR I
M: POLONIA
K031030 616007520110310
128.

56

PRETTY SCHILLA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Szereg
M: Preria
K020726 616007520068711
129.

99

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
K030115 616013610106611
130.

91

PRINCESS MATHILDA HACKNEY-PONY DEU 2013 klacz kara/kuc:132 F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
K024722 484840324313
131.

139

QUIDAMS NOBLESSE WESTFALSKA GER 2004 klacz kasztanowata/173 F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
K011375 DE441411739404
132.

47

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada F: Chin Quin / Chin Chin
M: Quintess / Quintessence Z
K028796 441410370714
133.

68

RANCOREZ WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/165 F: SILVER DREAM
M: ROSELLA
K031987 616 007 52 00600 10
134.

101

RECONTRA PG SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Love Affair
M: Rafia
Brak 616009520106114
135.

157

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Fikus /
M: nn / nn
brak
136.

43

RODRIGESSA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Lissaro
M: Renoma
Brak 616009520055416
137.

143

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
138.

97

ROXETTE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Farezzo B
M: Rakija
3104/21 AB 616 007 52 00448 16
139.

55

RUBENS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/mk:mk: F: Bo'ckman's Looping / Lasino
M: Rodezja / Hetman
K030381 616009540102113
140.

149

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
K016286 POL007600156506
141.

145

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
K029882 616013610148711
142.

44

SIWY KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K031614 616999680048213
143.

72

SOLO WLKP POL 2013 wałach gniada/..... F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
144.

32

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
145.

116

TAMIZA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Radeberger
M: Tina
K031031 616009600138811
146.

16

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
Brak 616007520052211
147.

65

TASZKIENT Polski Koń Sportowy POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: OTILL/ LURON
M: TASZA/ BANITA
K031727 616009520093617
148.

167

TIN LADEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
Brak 0
149.

21

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
150.

26

TOKYO WESTFALSKA POL 2017 wałach gniada/172 F: Think Twice D'ici
M: Fine Fine
K030411 DE441411087317
151.

29

TOLA Z Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/170 F: Cartree Z
M: Toscania
brak 009520000705
152.

129

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
153.

113

USTAKKO HANN GER 2016 wałach gniada/170 F: Ustinov
M: Soleil
. DE 431311321516
154.

164

VERONA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
K021492 616009510343512
155.

147

WAAIE Q ETOYCA KUC BELGIJSKI POL 2007 klacz kara/kuc:138 F: Templeruid / Templeruid Syrah
M: Dyle Qeenbbee / Weston Leandros
K031650 056013W00009772
156.

38

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
157.

48

WANDER WLKP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: Bumerang
M: Warmia
K016656 007600307207
158.

58

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
159.

50

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
Brak POL 732010069210
160.

51

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374 616009661261614
161.

125

WIESZCZKA HUCULSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Piaf
M: Wiosna
- -
162.

60

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/kuc:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
Rider Club
Competition
Prize
Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
150
SUM:
150.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
250
350
SUM:
600.00
Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
200
200
SUM:
400.00
Kaproń Irmina Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
100
SUM:
100.00
Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
100
30
SUM:
130.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
200
SUM:
200.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
300
SUM:
300.00
Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
150
SUM:
150.00
Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
400
400
SUM:
800.00
Zielinski Daniel KJ Stajnia Jarużyn
50
SUM:
50.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
VERONA (164)
2021-05-23
33
2021-05-23
Andrzejewska Nina
BPK kuj-pom
2021-05-23
1
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-05-23
6
2021-05-23
8
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
WENEZJA (50)
2021-05-23
14
2021-05-23
37
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-05-23
10
2021-05-23
16
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
GANDIS (6)
2021-05-23
17
2021-05-23
16
2021-05-23
Błaszczyk Julia
BPK kuj-pom
NAPAR (117)
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Błaszkiewicz Matylda
KJ Młyńska Struga
2021-05-23
2021-05-23
Borowska Aneta
KJ CLASSIC
ROXETTE (97)
2021-05-23
51
2021-05-23
2021-05-23
36
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-05-23
2021-05-23
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
WALTER (38)
2021-05-23
1
2021-05-23
42
MOKRA (39)
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-23
4
2021-05-23
Bukowska Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
UCCELLA Z (129)
2021-05-23
3
150
2021-05-23
6
Celer Roksana
Brak
HAGA (20)
2021-05-23
1
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
FREJA (146)
2021-05-23
42
2021-05-23
Chojniak Anna
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
ŁOBUZ (70)
2021-05-23
20
2021-05-23
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
ASTERIX (37)
2021-05-23
23
2021-05-23
2021-05-23
23
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
2021-05-23
14
2021-05-23
Czajkowska Aleksandra
bpk
MAXIMUS (85)
2021-05-23
1
2021-05-23
54
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (79)
2021-05-23
12
2021-05-23
13
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
KRAKERS (131)
2021-05-23
1
2021-05-23
1
HONEY (132)
2021-05-23
41
2021-05-23
4
Dobek Tomasz
Brak
DIANA (83)
2021-05-23
52
2021-05-23
Drewka Martyna
BPK kuj-pom
LIMBA (96)
2021-05-23
2021-05-23
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ
MEDRESA (28)
2021-05-23
18
2021-05-23
14
TOLA Z (29)
2021-05-23
28
2021-05-23
17
Dzioba Maria
GKJ Bogucin
HURAGAN (102)
2021-05-23
39
2021-05-23
Falkowska - Jaroszewska Karina
bpk
2021-05-23
40
2021-05-23
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
TOKYO (26)
2021-05-23
6
2021-05-23
2021-05-23
1
250
2021-05-23
1
350
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-05-23
13
2021-05-23
9
2021-05-23
11
2021-05-23
12
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2021-05-23
39
2021-05-23
Głogowska Victoria
KJ Stajnia Jarużyn
2021-05-23
28
2021-05-23
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-05-23
2021-05-23
Guz Weronima
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
HAGA (20)
2021-05-23
1
Hoffmann Antonina
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
ARAGANO (108)
2021-05-23
29
2021-05-23
Hoffmann Zofia
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
GINEWRA (109)
2021-05-23
11
2021-05-23
7
Hulisz Aleksandra
KJ MORGAN w Balczewie
2021-05-23
2021-05-23
16
2021-05-23
Ignaszewska Kaja
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
TIN LADEN (167)
2021-05-23
1
2021-05-23
49
Jabłońska Zosia
KJ Cavalier
NADIR (161)
2021-05-23
55
2021-05-23
1
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2021-05-23
13
2021-05-23
2021-05-23
11
2021-05-23
12
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
KRESKA (156)
2021-05-23
12
2021-05-23
34
RIWIERA (157)
2021-05-23
10
2021-05-23
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
CHABLIS (151)
2021-05-23
9
2021-05-23
3
ECON Z (152)
2021-05-23
2
200
2021-05-23
3
200
MALAWAL (153)
2021-05-23
25
2021-05-23
Jakubowska Martyna
BPK kuj-pom
COCO (93)
2021-05-23
2021-05-23
42
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (21)
2021-05-23
4
2021-05-23
4
Jaskólska Michalina
KJ Profil Piła
2021-05-23
21
2021-05-23
20
Jeske Olga
BPK wie
MAJA (46)
2021-05-23
3
2021-05-23
25
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-05-23
6
2021-05-23
14
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
2021-05-23
2021-05-23
Kaproń Irmina
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
PICO (100)
2021-05-23
3
100
2021-05-23
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino Brzoza
BALTICA (159)
2021-05-23
37
2021-05-23
Kawecka Aleksandra
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2021-05-23
2021-05-23
2021-05-23
38
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-05-23
29
2021-05-23
2021-05-23
23
2021-05-23
27
2021-05-23
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (60)
2021-05-23
1
2021-05-23
48
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2021-05-23
2021-05-23
Kowalski Krzysztof
St. Kraju Jumping Team
KIREJRO (126)
2021-05-23
11
2021-05-23
8
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (120)
2021-05-23
2021-05-23
2
Kożuch Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2021-05-23
1
2021-05-23
35
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (15)
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Kulpa Ania
CKJ Bonanza
JAMAJKA (76)
2021-05-23
2021-05-23
52
Kurzeja Antonina
BPK kuj-pom
2021-05-23
1
2021-05-23
7
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
LA PAZ (141)
2021-05-23
2021-05-23
1
PASCAL S (142)
2021-05-23
1
2021-05-23
9
Lewicki Filip
.
2021-05-23
22
2021-05-23
6
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
2021-05-23
18
2021-05-23
CONFEDRO (112)
2021-05-23
2021-05-23
2021-05-23
31
2021-05-23
USTAKKO (113)
2021-05-23
MAMBO VDL (114)
2021-05-23
47
2021-05-23
CARRERA (162)
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Lubowiecka Julia
BPK kuj-pom
DEMON (115)
2021-05-23
45
2021-05-23
1
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
MARLON (122)
2021-05-23
32
2021-05-23
19
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-23
8
2021-05-23
19
2021-05-23
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-23
17
2021-05-23
18
Maciejewska Aleksandra
bpk
CHARLOTTE (160)
2021-05-23
2021-05-23
Majewska Zofia
KJ Classic
TAMIZA (116)
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-05-23
54
2021-05-23
47
2021-05-23
46
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (95)
2021-05-23
34
2021-05-23
10
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2021-05-23
2
2021-05-23
Matelski Marcin
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-05-23
20
2021-05-23
2021-05-23
30
2021-05-23
LUGANO (24)
2021-05-23
1
100
2021-05-23
1
30
Matelski Marcin
St. KJ Olimpia
2021-05-23
15
2021-05-23
5
2021-05-23
Mianowana Lena
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
LOTKA (110)
2021-05-23
1
2021-05-23
40
Moczadło Maja
KJ Stajnia Jarużyn
FEMME WV (140)
2021-05-23
2
2021-05-23
Moskal Marta
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
DRAKA (57)
2021-05-23
1
2021-05-23
38
Mystkowska Aleksandra
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-05-23
35
2021-05-23
ETNA (124)
2021-05-23
43
2021-05-23
2021-05-23
Naplocha Agata
Stajnia Runowo
CZURMEN (45)
2021-05-23
2021-05-23
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-05-23
13
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LURDAN (87)
2021-05-23
15
2021-05-23
Olech Daria
KJ Classic
2021-05-23
36
2021-05-23
Olszanowski Daniel
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-05-23
41
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-05-23
5
Paw Marcin
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2021-05-23
9
2021-05-23
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (149)
2021-05-23
15
2021-05-23
3
200
Piekarska Aneta
Klub Jeździecki Equistars
CHATA (158)
2021-05-23
1
2021-05-23
24
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (121)
2021-05-23
1
2021-05-23
5
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
LAGO (135)
2021-05-23
15
2021-05-23
2021-05-23
26
2021-05-23
INVORIO (137)
2021-05-23
2
300
2021-05-23
11
FAREZZO B (138)
2021-05-23
7
2021-05-23
7
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
2021-05-23
44
2021-05-23
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (31)
2021-05-23
13
2021-05-23
Pszkit Hanna
BPK wie
SIWY (44)
2021-05-23
1
2021-05-23
53
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (58)
2021-05-23
1
2021-05-23
21
Rodziak Olga
KJ Cavallino Brzoza
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Romanowska Marta
KJ Bonin
GOOD-DAY (133)
2021-05-23
2021-05-23
Romanowska Nadia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2021-05-23
24
2021-05-23
21
2021-05-23
22
2021-05-23
26
Rutkowska Kamila
Ciechanowski Klub Jeździecki
WIESZCZKA (125)
2021-05-23
1
2021-05-23
45
Senger Patrycja
Klub Jeździecki Wiecanowo
ERASMUS (130)
2021-05-23
30
2021-05-23
Sikorska Kornelia
BPK kuj-pom
PRADA (118)
2021-05-23
42
2021-05-23
51
Siwka Karolina
St. Kraju Jumping Team
JANTARINA (127)
2021-05-23
10
2021-05-23
5
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-05-23
2
150
2021-05-23
4
Słabowska Joanna
KJ Equistars
SOLO (72)
2021-05-23
12
2021-05-23
24
Sternicka Maria
BPK kuj-pom
WANDER (48)
2021-05-23
1
2021-05-23
8
Stogowska Natalia
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-23
1
2021-05-23
33
Stopyra M'08 Weronika
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
ANTEK (80)
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Szawlińska Julia
Bez Przynależności Klubowej
NELSON (150)
2021-05-23
2021-05-23
Szukała Michał
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
TANGO (16)
2021-05-23
14
2021-05-23
15
2021-05-23
1
400
2021-05-23
1
400
2021-05-23
46
2021-05-23
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
HARA (165)
2021-05-23
55
2021-05-23
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (40)
2021-05-23
22
2021-05-23
2021-05-23
19
Tokarz Lena
KJ Cavallino Brzoza
2021-05-23
50
2021-05-23
Trocikowska Zuzanna
JKS Majątek Kaniewo
2021-05-23
2021-05-23
RUBENS (55)
2021-05-23
27
2021-05-23
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2021-05-23
31
2021-05-23
16
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2021-05-23
9
2021-05-23
10
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (78)
2021-05-23
16
2021-05-23
Walkowska Alessandra
St. KJ Olimpia
DELECTA S (134)
2021-05-23
53
2021-05-23
Weiss Kinga
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2021-05-23
1
2021-05-23
25
Wieczyńska Jm'06 Wiktoria
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2021-05-23
50
2021-05-23
47
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (81)
2021-05-23
5
2021-05-23
7
Wierzchowska Janina
JKS Rywal Grudziądz
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Winiecka Amelia
Ciechociński KJ Bonanza
2021-05-23
2021-05-23
Wiśniewski Antoni
St. KJ Olimpia
2021-05-23
32
2021-05-23
Wnęk Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-23
2021-05-23
2
2021-05-23
Wołowska Zuzanna
Brak
KIRA (82)
2021-05-23
18
2021-05-23
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (18)
2021-05-23
2021-05-23
Zielińska Maria
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
AXEL (69)
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Zielinski Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2021-05-23
8
2021-05-23
2
50
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-05-23
2
300
2021-05-23
4
2021-05-23
17
2021-05-23
2021-05-23
49
2021-05-23
PEPE (66)
2021-05-23
2021-05-23

Number of Riders: 125

Number of Horses: 162

The sum of prizes: 3 180.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl